Metamorfoza cery- co jest przyczyną? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2003-08-21, 18:54   #1
mala-czarna
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2002-04
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 950
GG do mala-czarna

Metamorfoza cery- co jest przyczyną?


Mam takie dziwne pytanie:
od kilku dni zaobserwowałam metamorfozę mojej cery - na szczęście na plus i to ogromny!
Od końca podstawówki musiałam używać podkładu, ponieważ moje naczynka na policzkach wyglądały okropnie, w dodatku od jakichś 4-5 lat moja cera jest po prostu koszmarna - tłusta, naczynkowa, poszarzała, z rozszerzonymi porami - bez grubej warstwy zakrywającej te okropnieństwa nie wychodzę z domu nawet latem.
I dokładnie w sobotę rano zauważyłam w lustrze, że dosłownie z dnia na dzień moja cera zaczęła promienieć zdrowiem!
Naczynka jakbe nieco uciekły wgłąb skóry, nie są już tak mocno widoczne, pory nadal są rozszerzone, ale jakby mniej, cera ma śliczny kolor, zero ziemistości i w dodatku zmalało jej błyszczenie się!
Pomyślałam początkowo, że to jednodniowy efekt, jednak nie - minęło 6 dni a ja nawet do pracy nie nakładam podkładu!
Bo po prostu NIE POTRZEBUJĘ!
Na codzień wystarcza mi tusz i cienie a do pracy używam jeszcze pudru i minimalnie różu - i teraz miakijaż trwa u mnie około 2 minut a nie 20 jak kiedyś!
Ale do rzeczy, czyli pytania:
co może być przyczyną takiej nagłej zmiany?
Z rzeczy niezwykłych spotkały mnie ostatnio:
-podróż nad morze i z powrotem (może mam lekko opuchniętą twarz z niedospania i zmęczenia? , ale samego pobytu wśród jodu było zaledwie 48 godzin - to był zeszły weekend - 15-17.08,
-zabieg regulujący w salonie Guerlain - 12.08,
-używanie po tymże zabiegu dwóch specyfików regulujących (pani w salonie co prawda powiedziała, że nie poznam własnej cery, ale żeby AŻ TAAAK???) z firmy ANNAYAKE, ale tylko próbek - przez jakieś 8 dni - 13-20.08.
Macie może na to wszystko jakieś wytłumaczenie?
mala-czarna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-08-21, 19:53   #2
admin
Gość
 
Wiadomości: n/a
Re: czy to możliwe???

Hmm... może kup sobie test ciążowy?
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-08-21, 19:58   #3
mala-czarna
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2002-04
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 950
GG do mala-czarna
Re: czy to możliwe???

Niestety, bardzo się staramy a wizyty u mojego lekarza są dla mnie bardziej powszednie niż plotki z przyjaciółkami, ale z dzidzią nadal żadnych postępów nie ma.
Tzn. postępy są - np. w porównaniu do zeszłego roku - ale na 100% nie jestem jeszcze w ciąży.
Akurat w tym temacie trzymam rękę na pulsie - zbyt wiele mnie to wszystko kosztuje.
mala-czarna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-08-21, 22:14   #4
Smoczyca
Zakorzenienie
 
Avatar Smoczyca
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 547
GG do Smoczyca
Re: czy to możliwe???

Hej Mała, nie chciałabym robić reklamy guerlainowi, ale chodziłam do nich regularnie przez dwa lata i bardzo pomogły mojej cerze. Zabieg normalizujące, nawilżające i łagodzące naprawdę dużo mi pomogły plus rzecz jasna masaże. Moja kosmetyczna nakładała mi zawsze maski z alg, jest kilka rodzajów, takie gumowe oraz maziowate (śmierdzą). No i one właśnie mają rewelacyjne działanie - mi bardzo znormalizowały cerę, dużo mniej się przetłuszczała (i wlaściwie tak jest nadal (choć już chodzę gdzie indziej). Ja się tak zachwyciłam że kupiłam sobie jakies profesjionalne algi do domku ale to juz nie było to nie miały aż takiego działania. W sumie po dziś dzień uzywam wielu ich kosmetyków a sa takie od których jestem uzalezniona - peeling, maseczka oczyszczająca (jedyna która nie zastyga na buzi!) i mawilzająca, serum SOS. Chcę jeszcze dodać że teraz rzadko chodze na klasyczne oczyszczanie bo buzia mało mi się zanieszyszcza. W sumie - bardzo droga, choć skuteczna przyjemność. Teraz juz nie wydoliłabym finansowo chodzić tak często ale staram się podtrzymać w sumie moze to nie same zabiegi, moja kosmetyczka dała mi wiele cennych rad co do pielegnacji... sama nie wiem. Ale używałam wielu kosmetyków, i te najlepiej mi słuzą - to tylko moje prywatne zdanie. Zresztą Guerlain ma i takie kosmetyki które dla mnie okazały się totalną porazką
pozdrawiam
__________________

Smoczyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-08-22, 09:16   #5
mala-czarna
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2002-04
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 950
GG do mala-czarna
Re: czy to możliwe???

Wysłałam Ci @, Smoczyco.
mala-czarna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-08-22, 10:33   #6
Smoczyca
Zakorzenienie
 
Avatar Smoczyca
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 547
GG do Smoczyca
Re: czy to możliwe???

Już odpisałam
__________________

Smoczyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-08-22, 10:55   #7
trojka
Zakorzenienie
 
Avatar trojka
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 3 247
Re: czy to możliwe???

Mała - czarna czy możesz napisać jak bardzo trzepnął Cię po kieszeni tyn zabieg w salonie Guerlain jeśli nie chcesz na forum to prosze Cię o @ do mnie . Dziękuję.
__________________
Kobiety szanujcie prywatność swoich partnerów!

Nie dotykajcie ich telefonów!
Nie czytajcie komunikatorów, maili.
Nie szukajcie na siłę problemów!
Słodka niewiedza i szacunek to spokój w związku.
trojka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2003-08-22, 11:03   #8
mala-czarna
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2002-04
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 950
GG do mala-czarna
Re: czy to możliwe???

Jasne, pisałam o tym w tym wątku: http://www.wizaz.pl/w-agora/download...ead=1060690994
mala-czarna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-08-22, 11:12   #9
trojka
Zakorzenienie
 
Avatar trojka
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 3 247
Re: czy to możliwe???

Dzięki, wcześniej czytałam Twój opis ale gdzieś zgubiłam ten wątek i ciężko dzisiaj szukałam w Kosmetycznym, a nie wpadłam, że może być na Plotkowym. Dzięki serdeczne.
__________________
Kobiety szanujcie prywatność swoich partnerów!

Nie dotykajcie ich telefonów!
Nie czytajcie komunikatorów, maili.
Nie szukajcie na siłę problemów!
Słodka niewiedza i szacunek to spokój w związku.
trojka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:28.