kosmetyki Clinique - wasze opinie - Strona 20 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-10-31, 19:50   #571
hala1987
Przyczajenie
 
Avatar hala1987
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 10
Dot.: kosmetyki Clinique - wasze opinie

Przy stosowaniu płynu złuszczającego z Clinique z 3 kroków warto pamiętać że wacikiem nasączonym płynem należy przecierać skórę tylko raz w poszczególnych partiach twarzy, ten płyn to nie tonik i nie wolno nim trzeć skóry bo mogą wystąpić zaczerewenienia. Pozdrawiam
hala1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-03, 13:46   #572
Burbery
Zadomowienie
 
Avatar Burbery
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Sopot
Wiadomości: 1 307
Dot.: kosmetyki Clinique - wasze opinie

Wiecie co, ostatnio przeżywam po prostu cliniquomanię, godzinami mogłabym siedzieć i czytać i najchętniej przetestowałabym wszystko . Od 5 dni stosuję serum turnaround i jestem bardzo zadowolona - cera się wyraźnie rozjaśniła i wygładziła. Stosuję go rano i wieczorem pod krem superdefense. Ja robię zakupy przede wszystkim na allegro bo w douglasie po prostu się to nie opłaca mimo że zbieram punkty - w sieci można znaleźć produkty pełnowymiarowe nawet o 50% tańsze niż w drogeriach. Właśnie czekam np. na CLINIQUE MOISTURE SURGE Extended Thirst Relief o poj. 50 ml który kupiłam za jedyne 78 złotych (a w douglasie kosztuje 165 złotych.

Bardzo mnie kusi maseczka turnaround ale w tym miesiącu sobie już zbytnio dogodziłam więc odpuszczam.

Na początku się wahałam co do tego serum turnaround bo na opakowaniu jest napisane "anti age" a ja mam dopiero 21 lat i cerę mieszaną, ale i tak sprawdza się na 5+
__________________
Mój raczkujący blog o woskach zapachowych
http://woskomania.blogspot.com/
https://www.facebook.com/woskomania/

Edytowane przez Burbery
Czas edycji: 2009-11-03 o 13:48
Burbery jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-07, 07:25   #573
zuzinia
Przyczajenie
 
Avatar zuzinia
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7
Dot.: kosmetyki Clinique - wasze opinie

Hej dziewczyny,
od 2 tygodni używam 3 kroków Clinique. Mam zestaw 2. Jest super, skóra gładsza rozjaśniona, bardzo jestem zadowolona. I jak to zwykle bywa, jak jest super to musi się coś popsuc. Zestaw zaczął wysuszać mi skórę. Przecieram raz lotionem skórę, po DDML używam kremu nawilżającego, wszystko robię jak należy... czy to oznacza że 1 byłaby lepsza? Używać tej 2 i bardziej nawilżać skórę aby nie było wysuszonych placków? Nie chce rezygnować z Clinique....
zuzinia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-07, 08:59   #574
Burbery
Zadomowienie
 
Avatar Burbery
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Sopot
Wiadomości: 1 307
Dot.: kosmetyki Clinique - wasze opinie

a jaki kremik używasz? Wiesz, teraz zaczyna się sezon grzewczy, na dworze mroźno... Może po prostu krem się nie wyrabia w takich warunkach . Aczkolwiek jeśli uważasz że to raczej niemożliwe, że to wina kremu, to może następnym razem spróbuj 1 i zobacz jak się zachowa skóra...Chociaż ja bym chyba nie przerzucała się na 1 bo mam jakieś takie przeświadczenie, że to już za delikatne dla skóry która nie jest skłonna do podrażnień i alegrii. Ale nie wiem, nie próbowałam i mogę się mylić.

Ja też używam 2, ale tylko toniku. Na to turnamound serum wygładzające clinique i superdefense do skóry suchej i muszę Ci powiedzieć że odkąd stosuję takie zestawienie to skóra jak u laleczki a miałam naprawdę problematyczną skórę jeszcze kilka miesięcy temu - nierówny koloryt, szaroczerwony odcień, wypryski i przesuszenia, rozszerzone pory, zaskórniki. chropowatości... Teraz absolutnie żadnych problemów!
__________________
Mój raczkujący blog o woskach zapachowych
http://woskomania.blogspot.com/
https://www.facebook.com/woskomania/

Edytowane przez Burbery
Czas edycji: 2009-11-07 o 09:02
Burbery jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-07, 09:25   #575
uwaga
Raczkowanie
 
Avatar uwaga
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 227
GG do uwaga
Dot.: kosmetyki Clinique - wasze opinie

Cytat:
Napisane przez Burbery Pokaż wiadomość

Ja też używam 2, ale tylko toniku. Na to turnamound serum wygładzające clinique i superdefense do skóry suchej i muszę Ci powiedzieć że odkąd stosuję takie zestawienie to skóra jak u laleczki a miałam naprawdę problematyczną skórę jeszcze kilka miesięcy temu - nierówny koloryt, szaroczerwony odcień, wypryski i przesuszenia, rozszerzone pory, zaskórniki. chropowatości... Teraz absolutnie żadnych problemów!
Ja mam identyczny typ cery!Czego dokładnie używasz?Fanką Clinique stałam się dopiero niedawno i niestety nie wiem o CLinique zbyt wiele.Ja właśnie kupiłam piankę z Anti blemish,ale to jest za mało by pomóc mi zwalczyć rozszerzone pory,zlikwidować wypryski i pozbyć się zaskórników.Plus moja skóra nie ma zbyt przyjemnego kolorytu Dziewczyny ratujcie,bo ja juz nie wiem co robić!!
uwaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-07, 09:51   #576
Burbery
Zadomowienie
 
Avatar Burbery
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Sopot
Wiadomości: 1 307
Dot.: kosmetyki Clinique - wasze opinie

No masz rację, pianka tylko oczyszcza i nie ma żadnego wpływu na poprawienie stanu skóry. Moim zdaniem najwspanialszym wynalazkiem Clinique jest tonik i jeśli nie będę miała wystarczająco dużo pieniędzy by kupować sobie kremy Clinique to na pewno z tonika nie zrezygnuje . Używałam go już kilka butelek w sporych odstępach czasowych i zauważyłam że używanie toniku= ładna cera a nieużywanie toniku=powrót do problemów. Kolejnym ze zbawicieli jest moim zdaniem to serum turnamound które znacznie wygładziło mi cerę. No i podstawa pielęgnacji czyli krem - i na niego też myślę że nie warto pożałować. Do tego uzupełniam pielęgnację raz w tygodniu peelingiem 7 day scrub (mam miniaturkę 7ml i już chyba z 5 tygodni używam i nadal nie ma kończą). Właśnie stałam się właścicielką MOISTURE SURGE (ulepszona wersja) ale o efektach jeszcze się nie wypowiadam . Dotychczas stosowałam superdefense i jak dla mnie jest doskonały ale chciałam spróbować ten moisture surge, chociaż nie jestem pewna czy dobrze robię, bo jest coraz mroźniej a ten kremik ma niesamowicie lekką konsystencję (w przeciwieństwie do superdefense, który jest bardziej kremowy ale nie zostawia tłustej warstwy).

No i jeszcze ten efekt gładkiej, rozjaśnionej cery dopieszczam korektorem w pędzelku i pudrem sypkim (oba oczywiście clinique) i cera jest naprawdę nieskazitelna
__________________
Mój raczkujący blog o woskach zapachowych
http://woskomania.blogspot.com/
https://www.facebook.com/woskomania/

Edytowane przez Burbery
Czas edycji: 2009-11-07 o 09:52
Burbery jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-07, 19:18   #577
zuzinia
Przyczajenie
 
Avatar zuzinia
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7
Dot.: kosmetyki Clinique - wasze opinie

Cytat:
Napisane przez Burbery Pokaż wiadomość
a jaki kremik używasz? Wiesz, teraz zaczyna się sezon grzewczy, na dworze mroźno... Może po prostu krem się nie wyrabia w takich warunkach . Aczkolwiek jeśli uważasz że to raczej niemożliwe, że to wina kremu, to może następnym razem spróbuj 1 i zobacz jak się zachowa skóra...Chociaż ja bym chyba nie przerzucała się na 1 bo mam jakieś takie przeświadczenie, że to już za delikatne dla skóry która nie jest skłonna do podrażnień i alegrii. Ale nie wiem, nie próbowałam i mogę się mylić.

Ja też używam 2, ale tylko toniku. Na to turnamound serum wygładzające clinique i superdefense do skóry suchej i muszę Ci powiedzieć że odkąd stosuję takie zestawienie to skóra jak u laleczki a miałam naprawdę problematyczną skórę jeszcze kilka miesięcy temu - nierówny koloryt, szaroczerwony odcień, wypryski i przesuszenia, rozszerzone pory, zaskórniki. chropowatości... Teraz absolutnie żadnych problemów!
Więc tak po toniku i DDML używam na noc Vichy Aqualia Thermal. W zasadzie zaczęłam go używać na dlugo przed kupieniem 3 kroków i stwierdziłam że będzie w sam raz po DDML i go dokończę. Kończy mi się teraz i jestem właśnie na etapie zastanawiania się jaki kolejny krem na noc kupię Zaznaczam właśnie że na noc potrzebuje kremu treściwego, mocno nawilżającego, może nawet pozostawiac taki tłusty film na twarzy.
Z Twoich postów wiem, ze używasz superdefense. Miałam jakiś czas temu próbkę, w zasadzie 15ml więc nie taka mała próbka to cery typu 2. I muszę przyznać że był ok ale bez rewelacji. Mało taki treściwy, może 1 powinnam wybrać....

Jeśli chodzi o rano, to maluję się do pracy na codzień i wszystkie tłuściejsze kremy które lubię na noc są za tłuste. Nie mam jeszcze swojego KWC na dzień, jestem na etapie poszukiwań. Musi nawilżać ale nie być tłusty. Obecnie używam kremu Lirene, kremu witalizującego z olejkiem bawełnianym. Zwykły tani krem, ale lubie go bo ładnie rozświetla i nie jest tłusty. Masz może jakieś propozycje dla mnie z Clinique???

A i zapomniałam, że od ponad pół roku używań serum turnaround !!! Używam go tylko na noc, po DDML i przed krem. Bardzo lubię to serum
zuzinia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-11-07, 22:18   #578
Burbery
Zadomowienie
 
Avatar Burbery
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Sopot
Wiadomości: 1 307
Dot.: kosmetyki Clinique - wasze opinie

Zuzinia, nie wiem co Ci doradzić bo mam inny typ cery (moja jest mieszana, obecnie w kierunku suchej) i z tego co sobie czytam w KWC (też jestem na etapie poszukiwań "tego jedynego") są ogromne rozbieżności - np. superdefense (ten zielony z SPF 25 do cery suchej) ma średnią ocen jedynie 3,0/5,0 i aż 57% wizażanek zaznaczyło "nie kupi", a mi on bardzo pasował i dałam mu nawet pięć gwiazdek! W sumie to jest mój pierwszy krem cliniqua, a wczoraj kupiłam drugi - Clinique, Moisture Surge Extended Thirst Relief (Żel - krem nawilżający) który ma aż 90% pozytywów. Troche mnie jego konsystencja zadziwia bo baaardzo lekki i boję się że nie będzie dostatecznie chronił . Z kolei co do DDML jestem bardzo sceptycznie nastawiona - kiedyś miałam próbkę i zużywałam ją z wielką niechęcią.

Tak więc chyba żeby znaleźć swój krem-idealny trzeba to robić metodą prób i błędów (najlepiej na miniaturach) ... Chyba inaczej się nie da
__________________
Mój raczkujący blog o woskach zapachowych
http://woskomania.blogspot.com/
https://www.facebook.com/woskomania/
Burbery jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-08, 08:22   #579
uwaga
Raczkowanie
 
Avatar uwaga
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 227
GG do uwaga
Dot.: kosmetyki Clinique - wasze opinie

Cytat:
Napisane przez Burbery Pokaż wiadomość
No masz rację, pianka tylko oczyszcza i nie ma żadnego wpływu na poprawienie stanu skóry. Moim zdaniem najwspanialszym wynalazkiem Clinique jest tonik i jeśli nie będę miała wystarczająco dużo pieniędzy by kupować sobie kremy Clinique to na pewno z tonika nie zrezygnuje . Używałam go już kilka butelek w sporych odstępach czasowych i zauważyłam że używanie toniku= ładna cera a nieużywanie toniku=powrót do problemów. Kolejnym ze zbawicieli jest moim zdaniem to serum turnamound które znacznie wygładziło mi cerę. No i podstawa pielęgnacji czyli krem - i na niego też myślę że nie warto pożałować. Do tego uzupełniam pielęgnację raz w tygodniu peelingiem 7 day scrub (mam miniaturkę 7ml i już chyba z 5 tygodni używam i nadal nie ma kończą). Właśnie stałam się właścicielką MOISTURE SURGE (ulepszona wersja) ale o efektach jeszcze się nie wypowiadam . Dotychczas stosowałam superdefense i jak dla mnie jest doskonały ale chciałam spróbować ten moisture surge, chociaż nie jestem pewna czy dobrze robię, bo jest coraz mroźniej a ten kremik ma niesamowicie lekką konsystencję (w przeciwieństwie do superdefense, który jest bardziej kremowy ale nie zostawia tłustej warstwy).
Masz na myśli tonik Anti blemish?Ten z 3ech kroków?
uwaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-08, 08:45   #580
pumka_83
Raczkowanie
 
Avatar pumka_83
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Sopot
Wiadomości: 63
Dot.: kosmetyki Clinique - wasze opinie

ja na dzień polecam Youth Surge, a na noc Super Rescue Antioxidant Night Moisturizer
pumka_83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-08, 09:45   #581
201604211128
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 3 701
Dot.: kosmetyki Clinique - wasze opinie

Kupiłam siostrze zestaw 3 kroków - 2 i przy okazji wypróbowałam tonik nr. 2 - i skóra mnie po nim nie piecze A więc konsultantka miała rację.
201604211128 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-08, 10:04   #582
Burbery
Zadomowienie
 
Avatar Burbery
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Sopot
Wiadomości: 1 307
Dot.: kosmetyki Clinique - wasze opinie

Uwaga, ja używam toniku 2, anti blemish jeszcze nie miałam okazji stosować . Kiedyś miałam epizod z trójką ale to było jeszcze w liceum (kiedy miałam bardzo pryszczatą twarz) i też się prawdził.


Cytat:
Napisane przez pumka_83 Pokaż wiadomość
ja na dzień polecam Youth Surge, a na noc Super Rescue Antioxidant Night Moisturizer
pierwszy raz słyszę o tym kremie na noc (nie ma go w kwc) ! Jest do kupienia w Polsce?
__________________
Mój raczkujący blog o woskach zapachowych
http://woskomania.blogspot.com/
https://www.facebook.com/woskomania/
Burbery jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-08, 16:22   #583
uwaga
Raczkowanie
 
Avatar uwaga
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 227
GG do uwaga
Dot.: kosmetyki Clinique - wasze opinie

Cytat:
Napisane przez Burbery Pokaż wiadomość
Uwaga, ja używam toniku 2, anti blemish jeszcze nie miałam okazji stosować . Kiedyś miałam epizod z trójką ale to było jeszcze w liceum (kiedy miałam bardzo pryszczatą twarz) i też się prawdził.
Przepraszam,ale ja chyba jestem za głupia,żeby zrozumieć.Co to jest tonik 2?Jak coś to zaznaczam,że jestem początkująca w Clinique i nie wszystko jest dla mnie jasne np. DDML.NIe mam pojęcia co to znaczy.
Kupiłam dzisiaj serum Turnaround i mam nadzieję,że chociaż trochę mi pomoże.
uwaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-08, 16:29   #584
201604211128
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 3 701
Dot.: kosmetyki Clinique - wasze opinie

Cytat:
Napisane przez uwaga Pokaż wiadomość
Przepraszam,ale ja chyba jestem za głupia,żeby zrozumieć.Co to jest tonik 2?Jak coś to zaznaczam,że jestem początkująca w Clinique i nie wszystko jest dla mnie jasne np. DDML.NIe mam pojęcia co to znaczy.
Kupiłam dzisiaj serum Turnaround i mam nadzieję,że chociaż trochę mi pomoże.
Tonik 2 - to druga część 3 systemowego oczyszczania twarzy - to Clarifying Lotion - są jego 4 wersje - dla cery typu 1, 2, 3 i 4.
Zawiera alkohol (poza wersją mild) i kwas salicylowy - to część złuszczająco/ tonizująca
DDML to Dramatically Different Moisturizing Loition - to ostatni krok - lekka nawilżająca emulsja którą się stosuje solo lub pod krem - jest też wersja dla cery 3 i 4 - Dramatically Different Moisturizing Gel.
201604211128 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-08, 18:47   #585
zuzinia
Przyczajenie
 
Avatar zuzinia
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7
Dot.: kosmetyki Clinique - wasze opinie

Cytat:
Napisane przez Burbery Pokaż wiadomość
Zuzinia, nie wiem co Ci doradzić bo mam inny typ cery (moja jest mieszana, obecnie w kierunku suchej) i z tego co sobie czytam w KWC (też jestem na etapie poszukiwań "tego jedynego") są ogromne rozbieżności - np. superdefense (ten zielony z SPF 25 do cery suchej) ma średnią ocen jedynie 3,0/5,0 i aż 57% wizażanek zaznaczyło "nie kupi", a mi on bardzo pasował i dałam mu nawet pięć gwiazdek! W sumie to jest mój pierwszy krem cliniqua, a wczoraj kupiłam drugi - Clinique, Moisture Surge Extended Thirst Relief (Żel - krem nawilżający) który ma aż 90% pozytywów. Troche mnie jego konsystencja zadziwia bo baaardzo lekki i boję się że nie będzie dostatecznie chronił . Z kolei co do DDML jestem bardzo sceptycznie nastawiona - kiedyś miałam próbkę i zużywałam ją z wielką niechęcią.

Tak więc chyba żeby znaleźć swój krem-idealny trzeba to robić metodą prób i błędów (najlepiej na miniaturach) ... Chyba inaczej się nie da
Dzieki za wszystko. Masz rację, pozostaje mi testowanie i jeszcze raz testowanie
zuzinia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-08, 20:18   #586
paradiso perduto
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 3 073
Dot.: kosmetyki Clinique - wasze opinie

Cytat:
Napisane przez Burbery Pokaż wiadomość
a jaki kremik używasz? Wiesz, teraz zaczyna się sezon grzewczy, na dworze mroźno... Może po prostu krem się nie wyrabia w takich warunkach . Aczkolwiek jeśli uważasz że to raczej niemożliwe, że to wina kremu, to może następnym razem spróbuj 1 i zobacz jak się zachowa skóra...Chociaż ja bym chyba nie przerzucała się na 1 bo mam jakieś takie przeświadczenie, że to już za delikatne dla skóry która nie jest skłonna do podrażnień i alegrii. Ale nie wiem, nie próbowałam i mogę się mylić.

Ja też używam 2, ale tylko toniku. Na to turnamound serum wygładzające clinique i superdefense do skóry suchej i muszę Ci powiedzieć że odkąd stosuję takie zestawienie to skóra jak u laleczki a miałam naprawdę problematyczną skórę jeszcze kilka miesięcy temu - nierówny koloryt, szaroczerwony odcień, wypryski i przesuszenia, rozszerzone pory, zaskórniki. chropowatości... Teraz absolutnie żadnych problemów!
cieszę się, że Clinique rozwiązał Twoje problemy ja miałam i mam podobną skórę, co Ty przed stosowaniem tych kosmetyków. Superdefense mi skórę podrażnił, że leciałam o 7 rano do szpitala dermatologicznego

a jak ten turnaround? nie miałaś po nim wysypu?

---------- Dopisano o 21:15 ---------- Poprzedni post napisano o 21:12 ----------

Ja miałam toniki 1,2,4 - każdy po 400ml (a propo zabójcza wydajność!!) i za każdym razem myślałam, że mam źle dobrany i dlatego kupowałam następne. U mnie nie widać efektów. W ogóle jestem chyba jedną z niewielu, na którą nie działają te toniki ich.

---------- Dopisano o 21:18 ---------- Poprzedni post napisano o 21:15 ----------

Cytat:
Napisane przez zuzinia Pokaż wiadomość

A i zapomniałam, że od ponad pół roku używań serum turnaround !!! Używam go tylko na noc, po DDML i przed krem. Bardzo lubię to serum
Zuzinia, a używałaś serum EL Idealist zmniejszający pory? ja teraz używam, ale jestem średnio zadowolona z efektów. albo mam mega pory nie do zamknięcia dlatego myślę nad koncentratem Clinique..
paradiso perduto jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-08, 20:20   #587
uwaga
Raczkowanie
 
Avatar uwaga
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 227
GG do uwaga
Dot.: kosmetyki Clinique - wasze opinie

Dysk dziękuję Ci za informacje.
Ja właśnie mam tonik 1 i nie robi zupełnie nic.Mam wrażenie,że po prostu mam trochę wody na twarzy :-/
Mam skórę suchą z trądzikiem,troszkę wrażliwą,mam niesamowicie duże pory (wyglądam jakbym miała podziurawioną twarz ) i trochę wągrów.Już od dawna szukam czegoś,co pomoże mi się uporać z częścią tych paskudztw i wyrównać koloryt twarzy.Żadne tabletki ani toniki do tej pory nie pomogły.Zastanawiam się jakby wpłynął na moją twarz Tonik 2.Chyba kupię małą buteleczkę,żeby sprawdzić.
uwaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-08, 20:31   #588
paradiso perduto
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 3 073
Dot.: kosmetyki Clinique - wasze opinie

Uwaga , ja mam podobną skórę do Ciebie, tylko jeszcze do tego naczynkową
A te pory u mnie są tak duże, że nie wiem już co zastosować, żeby je zmniejszyć - najbardziej widoczne po bokach nosa w kierunku policzków, na nosie i czole.
Ja się powoli poddaję...
paradiso perduto jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-08, 21:52   #589
uwaga
Raczkowanie
 
Avatar uwaga
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 227
GG do uwaga
Dot.: kosmetyki Clinique - wasze opinie

Cytat:
Napisane przez paradiso perduto Pokaż wiadomość
Uwaga , ja mam podobną skórę do Ciebie, tylko jeszcze do tego naczynkową
A te pory u mnie są tak duże, że nie wiem już co zastosować, żeby je zmniejszyć - najbardziej widoczne po bokach nosa w kierunku policzków, na nosie i czole.
Ja się powoli poddaję...
Znam ten ból jeśli chodzi o pory.Szczególnie je widać jak mi jest ciepło i często się tego wstydzę,ale niestety nic mi nie pomaga.Zaczęłam inwestować w Clinique,bo dopiero teraz mnie stać na kosmetyki z tej firmy i słyszałam,że Clinique jest dobry jesli chodzi o pielęgnację skóry.

Wysłałam Ci wiadomość prywatną z nazwą błotka,które zlikwidowało mi 60% pryszczy i ograniczyło powstawanie nowych,a także wągry są o wiele mniej widoczne.Ogólnie jestem bardzo zadowolona z tego błotka.(nie napiszę tu nazwy firmy,gdyż to błotko nie jest produktem Clinique).

Edytowane przez uwaga
Czas edycji: 2009-11-08 o 22:00
uwaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-08, 21:59   #590
magtru
Rozeznanie
 
Avatar magtru
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 925
Dot.: kosmetyki Clinique - wasze opinie

Ja też poproszę
magtru jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-08, 22:06   #591
uwaga
Raczkowanie
 
Avatar uwaga
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 227
GG do uwaga
Dot.: kosmetyki Clinique - wasze opinie

Cytat:
Napisane przez magtru Pokaż wiadomość
Ja też poproszę
O co? Nazwę błotka?
uwaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-08, 22:40   #592
Burbery
Zadomowienie
 
Avatar Burbery
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Sopot
Wiadomości: 1 307
Dot.: kosmetyki Clinique - wasze opinie

Cytat:
Napisane przez paradiso perduto Pokaż wiadomość

a jak ten turnaround? nie miałaś po nim wysypu?

Absolutnie! Jestem nim zachwycona Jak już wspominałam, to coś jak idealist estee lauder tylko skuteczniejszy i tańszy, stosuję go od tygodnia 2 razy dziennie i moja buzia wygląda tak jak po mikrodermabrazji którą przechodziłam z 2 lata temu . Efekt skóry z okładki czasopism. Na razie mam 7ml (miniatura) i właśnie się czaję na jakąś dobrą ofertę na allegro żeby kupić 30 ml
__________________
Mój raczkujący blog o woskach zapachowych
http://woskomania.blogspot.com/
https://www.facebook.com/woskomania/
Burbery jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-09, 10:39   #593
asik123456789
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Poznan/okolice
Wiadomości: 6 327
Dot.: kosmetyki Clinique - wasze opinie

tylko bez przesady. Ja zuzylam chyba z 40 ml ego serum a cera nie byla jak z czasopisma ale i tak to serum jest dobre.
asik123456789 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-09, 15:18   #594
Burbery
Zadomowienie
 
Avatar Burbery
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Sopot
Wiadomości: 1 307
Dot.: kosmetyki Clinique - wasze opinie

Cytat:
Napisane przez asik123456789 Pokaż wiadomość
tylko bez przesady. Ja zuzylam chyba z 40 ml ego serum a cera nie byla jak z czasopisma ale i tak to serum jest dobre.

Widocznie każda cera jest inna. Zresztą co się dziwić - całe życie na kremach za 20 złotych i żelach do mycia za 15 a teraz pełna kuracja uderzeniowa kosmetykami clinique i skóra jak nowa . Być może to też jakoś działa na psychikę, tzn bardziej misternie dbam o skórę i zamiast siedzieć i godzinami wyciskac przed lustrem kładę serum dmucham i chucham(i to wszystko w pełnej dezynfekcji)
__________________
Mój raczkujący blog o woskach zapachowych
http://woskomania.blogspot.com/
https://www.facebook.com/woskomania/
Burbery jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-09, 17:06   #595
zuzinia
Przyczajenie
 
Avatar zuzinia
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7
Dot.: kosmetyki Clinique - wasze opinie



---------- Dopisano o 21:18 ---------- Poprzedni post napisano o 21:15 ----------



Zuzinia, a używałaś serum EL Idealist zmniejszający pory? ja teraz używam, ale jestem średnio zadowolona z efektów. albo mam mega pory nie do zamknięcia dlatego myślę nad koncentratem Clinique..[/QUOTE]

Ja używam serum turnaround Clinique głównie dlatego że bardzo wygładza i rozjaśnia mi buzię. Nie kupowałam go pod katem zmniejszania porów, za bardzo też takich efektów nie widzę. Jesli chodzi o EL Idealist miałam próbki, też fajnie wygładzał a teraz patrząc pod kątem zmniejszania porów wydaje mi się że Idealist rzeczywiście optycznie bardziej zmniejszał. Takie jest przynajmniej moje subiektywne wrażenie...
zuzinia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-09, 18:52   #596
paradiso perduto
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 3 073
Dot.: kosmetyki Clinique - wasze opinie

Aha. Ja używam teraz Idealista 3 tydzień i na razie efektów brak. A efekt był jak tylko smarowałaś czy tak ogólnie zmniejszył pory? Bo ja jak zmyję Idealista, to jest tak samo jak było, czyli pory tak samo duże Potem przerzucę się na TT Clinique. Mam wrażenie, że Idealist trochę mnie zapycha

Właśnie u mnie problem polega też na tym, że mam naczynkową skórę, która nie bardzo lubi takich specyfików, ale będę coś musiała wymyśleć, bo też chce wygładzoną i jaśniutką buźke

---------- Dopisano o 19:52 ---------- Poprzedni post napisano o 19:33 ----------

Cytat:
Napisane przez uwaga Pokaż wiadomość
Wysłałam Ci wiadomość prywatną z nazwą błotka,które zlikwidowało mi 60% pryszczy i ograniczyło powstawanie nowych,a także wągry są o wiele mniej widoczne.Ogólnie jestem bardzo zadowolona z tego błotka.(nie napiszę tu nazwy firmy,gdyż to błotko nie jest produktem Clinique).
Dziękuję za nazwę. Popytam się czy to jest w PL

Ja te toniki stosuję tylko na strefę T. Co do toniku 2, to mam mieszane odczucia. Jedynka jako jedyna NIDGY nie spowodowała podsuszenia skóry i zdecydowanie najmniej czuć alkohol - prawie nie powoduje zaczerwienienia skóry, ale efektów brak zupełnie.
Na 2 i 4 za to moja skóra bardzo kapryśnie reagowała - raz wysuszał i piekła mnie twarz, drugi raz lekko zwężał mi pory, wygładzał. W każdym razie miałam takie momenty, że chciałam wylać te wielkie butle do zlewu !

Też myślę, że najlepiej kupić mini buteleczkę lub wziąć od kogoś odlewkę. W 2 najbardziej mi się podobał genialny dozownik - nie było wielkiej dziury i nakrętki, tylko malutki otworek, przyciska się wacik i samo tryska. Super!
paradiso perduto jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-09, 19:49   #597
Burbery
Zadomowienie
 
Avatar Burbery
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Sopot
Wiadomości: 1 307
Dot.: kosmetyki Clinique - wasze opinie

a ja muszę się pochwalić - nie wytrzymałam i kupiłam dziś turnaround 30ml, do tego maseczka 5 minutowa z tej samej serii oraz 7 day scrub (bo mi się kończył). Jestem najbardziej ciekawa maseczki bo jeszcze nigdy jej nie stosowałam
__________________
Mój raczkujący blog o woskach zapachowych
http://woskomania.blogspot.com/
https://www.facebook.com/woskomania/
Burbery jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-09, 20:06   #598
Justa02
Raczkowanie
 
Avatar Justa02
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 363
Dot.: kosmetyki Clinique - wasze opinie

Cytat:
Napisane przez Burbery Pokaż wiadomość
ado tego maseczka 5 minutowa z tej samej serii
nie no... mi Pani w Douglasie ciągle mówi że tej maseczki już nie ma że wycofali. Ja się już pogubiłam...:cr y:

---------- Dopisano o 21:06 ---------- Poprzedni post napisano o 20:59 ----------

Cytat:
Napisane przez paradiso perduto Pokaż wiadomość

---------- Dopisano o 19:52 ---------- Poprzedni post napisano o 19:33 ----------
Co do toniku 2, to mam mieszane odczucia. Jedynka jako jedyna NIDGY nie spowodowała podsuszenia skóry i zdecydowanie najmniej czuć alkohol - prawie nie powoduje zaczerwienienia skóry, ale efektów brak zupełnie.
no ja już wcześniej pisałam. Miałam 2 i jakoś źle moja skóra to zniosła.... miałam bardzo wyraźne czerwone placki na policzkach naczynka praktycznie na wierzchu.
pani poradziła aby przejść tylko na 1. No i jestem od jakichś 3 tygodni na tej jedynce ale.... hmmmm rewelacji nie czuję kurcze a butla taka duża....
poczekam skończę to... i zobaczymy może tak jak mi radziła wczesniej któraś z koleżanek kupię ten tonik anti blemish.
__________________
Piękno: siła, którą kobieta oczarowuje kochanka, a przeraża męża.









Edytowane przez Justa02
Czas edycji: 2009-11-09 o 20:08
Justa02 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-09, 21:33   #599
Burbery
Zadomowienie
 
Avatar Burbery
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Sopot
Wiadomości: 1 307
Dot.: kosmetyki Clinique - wasze opinie

[QUOTE=Justa02;15183163]nie no... mi Pani w Douglasie ciągle mówi że tej maseczki już nie ma że wycofali. Ja się już pogubiłam...:cr y:

---------- Dopisano o 21:06 ---------- Poprzedni post napisano o 20:59 ----------



oj nie, chyba wycofali tę 15 minutową a ta 5 minutowa to jakaś nowość. Na allegro też jest tego cała masa
__________________
Mój raczkujący blog o woskach zapachowych
http://woskomania.blogspot.com/
https://www.facebook.com/woskomania/
Burbery jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-10, 18:18   #600
paradiso perduto
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 3 073
Dot.: kosmetyki Clinique - wasze opinie

Cytat:
Napisane przez Justa02 Pokaż wiadomość
no ja już wcześniej pisałam. Miałam 2 i jakoś źle moja skóra to zniosła.... miałam bardzo wyraźne czerwone placki na policzkach naczynka praktycznie na wierzchu.
pani poradziła aby przejść tylko na 1. No i jestem od jakichś 3 tygodni na tej jedynce ale.... hmmmm rewelacji nie czuję kurcze a butla taka duża....
poczekam skończę to... i zobaczymy może tak jak mi radziła wczesniej któraś z koleżanek kupię ten tonik anti blemish.
ja to i tak jedynki boję się użyć na policzki i nos-wklepuje tonik nawilzajacy biodermy i jest ok
paradiso perduto jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:19.