Problemy i pielęgnacja cer suchych, naczynkowych, wrażliwych, alergicznych - Strona 101 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Pokaż wyniki sondy: Czy jesteś za usunięciem kompozycji zapachowych z kosmetyków na rumień i naczynka?
TAK 21 87,50%
NIE 3 12,50%
Głosujący: 24. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-11-04, 09:48   #3001
TeaHouseMoon
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 740
Dot.: Problemy, pielęgnacja i kuracje dla cer suchych, naczynkowych, wrażliwych. ZBIO

Wstąpię dziś do drogerii i sobie powącham trochę Zobaczymy. Choć przyznam, że wolałabym coś innego. Dzisiaj się umyłam tym https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-2...zy-i-ciala.htm i było trochę lepiej, ale jednak nadal mnie uczuliło
We wszystkich (czyli w szamponie Evy, żelu Facelle i tym żelu) jest ten nieszczęsny sodium chloride, więc to może on paskuda mnie tak uczula. A z drugiej strony umyłam dziś włosy Fructisem testowo, który go nie ma i chyba też mnie uczulił. Ale już sama nie mam pewności czy to on, czy może ten Isana Med... Ale nie myłam nim twarzy, więc to chyba jednak Fructis. Zwariować można
__________________

TeaHouseMoon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-04, 11:19   #3002
Liiii
Zakorzenienie
 
Avatar Liiii
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 3 735
Dot.: Problemy, pielęgnacja i kuracje dla cer suchych, naczynkowych, wrażliwych. ZBIO

byłam dziś w aptece i wziełam próbki kremu iwostin na naczynka, zobaczymy...
__________________
"Nawet najdłuższa podróż zaczyna się od jednego kroku..."


Liiii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-05, 20:44   #3003
mmaggiee
Rozeznanie
 
Avatar mmaggiee
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Lublin ;)
Wiadomości: 807
Dot.: Problemy, pielęgnacja i kuracje dla cer suchych, naczynkowych, wrażliwych. ZBIO

a ja tyle razy się zbierałam do kupna rilastilu, w końcu go zamówiłam, dostałam, posmarowałam na noc, rano było w porządku, wraz z upływem dnia w twarz mi było coraz cieplej aż powstał straszny burak, który schodził przez ok.3godziny, no nic zmyłam wszystko, posmarowałam cienka warstwe teraz na wieczor i znowu mi gorąco w twarz...no ręce opadają nie wiem czy go w ogole odstawic, czy dac ciensza warstwe, stosowac co 2,3 dzien? nie ukrywam,ze jakies tam nadzieje wiązałam z tym kremem ...;/
mmaggiee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-05, 21:03   #3004
aaaania1989
Zakorzenienie
 
Avatar aaaania1989
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 6 386
Dot.: Problemy, pielęgnacja i kuracje dla cer suchych, naczynkowych, wrażliwych. ZBIO

on zawiera wyciąg z dziurawca wiec uwrażliwia na słońce
__________________
aaaania1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-05, 21:41   #3005
mmaggiee
Rozeznanie
 
Avatar mmaggiee
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Lublin ;)
Wiadomości: 807
Dot.: Problemy, pielęgnacja i kuracje dla cer suchych, naczynkowych, wrażliwych. ZBIO

dlatego obowiązkowo nałożyłam filtr i myślałam,że będzie w porządku...chyba znowu poodstawiam wszystko czego używam i z kosmetykow zostane tylko przy filtrze..
mmaggiee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-05, 21:48   #3006
aaaania1989
Zakorzenienie
 
Avatar aaaania1989
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 6 386
Dot.: Problemy, pielęgnacja i kuracje dla cer suchych, naczynkowych, wrażliwych. ZBIO

dużo ekstraktów jest w tym kremie więc może któryś Cie podrażnił
__________________
aaaania1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-06, 03:37   #3007
ozi_moni
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 8
Dot.: Problemy, pielęgnacja i kuracje dla cer suchych, naczynkowych, wrażliwych. ZBIO

Cytat:
Napisane przez marcheweczka Pokaż wiadomość
Też tak miałam po Acne-Dermie, z każdą aplikacją było coraz gorzej. Radziłabym zmniejszyć częstotliwość smarowania, a zyskane w ten sposób noce przeznaczyć na nawilżanie.
dzieki marcheweczka. w ogole to sie zastanawiam czy nie odstawic go zupelnie, tym bardziej ze leci do mnie Skinceuticals Retinol 0.5%. jak myslisz?
ozi_moni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-11-08, 20:05   #3008
paradiso perduto
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 3 073
Dot.: Problemy, pielęgnacja i kuracje dla cer suchych, naczynkowych, wrażliwych. ZBIO

Cytat:
Napisane przez mmaggiee Pokaż wiadomość
a ja tyle razy się zbierałam do kupna rilastilu, w końcu go zamówiłam, dostałam, posmarowałam na noc, rano było w porządku, wraz z upływem dnia w twarz mi było coraz cieplej aż powstał straszny burak, który schodził przez ok.3godziny, no nic zmyłam wszystko, posmarowałam cienka warstwe teraz na wieczor i znowu mi gorąco w twarz...no ręce opadają nie wiem czy go w ogole odstawic, czy dac ciensza warstwe, stosowac co 2,3 dzien? nie ukrywam,ze jakies tam nadzieje wiązałam z tym kremem ...;/
a gdzie zamawiałaś Rilastil? Ja go nigdzie nie mogę dostać
paradiso perduto jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-10, 07:56   #3009
_Gosiaczek_
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 765
Dot.: Problemy, pielęgnacja i kuracje dla cer suchych, naczynkowych, wrażliwych. ZBIO

Moja mama używa kremów firmy FLOS-LEK do skóry naczynkowej, jest zachwycona. Kremy tej firmy nie są drogie a zdziałały u niej cuda. Pajączki nie są już takie widoczne, baa pokuszę się nawet o to że zniknęły.
_Gosiaczek_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-12, 07:48   #3010
paulllaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 13
Dot.: Problemy, pielęgnacja i kuracje dla cer suchych, naczynkowych, wrażliwych. ZBIO

Witam kilka dni temu wybrałam się na laserowe zamykanie naczynek,odstawiłam wcześniej wszystkie kwasy itd. Na próbę pani dermatolog zajęła się moim nosem,jako że bałam się odrazu robić też i policzki.
Efekty są takie,że po jednym zabiegu naczynka tylko troszkę zbielały.Mam dość sporo takich małych więc cudów nie oczekuję odrazu.Jeszcze około dwa zabiegi mnie czekają,a co do reakcji skóry po -tylko zaczerwienienie około godziny,dwóch.

następnym razem zgodzę się na większą siłę laseru,może dlatego tak słabo zadziałał,bo strasznie bałam się że za mocny zrobi mi więcej krzywdy niż pożytku i dermatolożka próbowała zbyt delikatnie się ze mną obejść.następny zabieg za 3 tygodnie,więc pewnie za miesiąc dam znać czy za drugim razem widać już różnicę.
paulllaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-12, 08:31   #3011
Heroldin
Zakorzenienie
 
Avatar Heroldin
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 4 627
Dot.: Problemy, pielęgnacja i kuracje dla cer suchych, naczynkowych, wrażliwych. ZBIO

Dzień dobry !
Mam pytanie do "naszej" niezastąpionej MonikiPogrzeba - jeśli tu jeszcze do nas czasem zagląda .
Monika - co wiesz o tak bardzo obecnie w niemieckiej TV reklamowanym aptecznym kremie / maści dla sucholców : Linola Gesicht ?! Podobnież to jakaś rewelacyjna rewelacja do nawilżenia skóry.
Heroldin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-12, 10:30   #3012
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Problemy, pielęgnacja i kuracje dla cer suchych, naczynkowych, wrażliwych. ZBIO

zagladam , zagladam.

Co wiem? nie za duzo. na niemieckim forum wyczytalam ze wypuscili jakis krem specjalnie do twarzy, ale na stronce go jeszcze ma nie miec. Te programy ktore ogladam z niemieckiej TV to akurat nie natknelam sie reklame i gdyby nie niemieckie forum, to pewnie bym nie wiedziala ze cos nowego od Limola jest.
jak moj maluch byl noworodkiem to uzywalam Limola Fett w Pl sie jakos inaczej nazywa chyba Linola Masc. Maly mial atopowa skore i lekarka mi przepisala ta masc.
Z rok temu napisalam maila do nich o probke balsamu i szamponu i dostalam je. balsam intensywnie perfumowany. Moj synek jest juz duzy, wiec nie protestowal na niego, a jego male juz zmiany nie reagowaly wogole na niego, wiec smarowalam go dalej Trixera do Avene. Szampon sama uzylam i mi sie nie podobal. Slabo sie pienil, niby byl delikatny, ale cos mi w nim nie gralo, wlosy byly jakies tepe...

Ogladam wlasnie stronke Limola i nie widze kremu do twarzy. Sklady sa podane przy produktach, wiec licze ze jak wkoncu zaktualizuja stronke to i skld kremu tez sie pokarze.

Moge tylko dodac ze produkty Linola polecane sa dla suchej skory, swedzacej, zaczeriwnieonej, wiec polecane przy atopowym zapaleniu i tego typu problemach.

Przejrzalam apteki online, ktore mi google wyrzucily i jak byl krem do twarzy to nie bylo zdjecia i zadnego opisu, ani skladu. Chyba rzeczywiscie to swieza nowosc
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-12, 12:54   #3013
Heroldin
Zakorzenienie
 
Avatar Heroldin
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 4 627
Dot.: Problemy, pielęgnacja i kuracje dla cer suchych, naczynkowych, wrażliwych. ZBIO

Dziękuję i będę oczekiwała na Twoją recenzję. Pozdrawiam !
Heroldin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-13, 10:17   #3014
milussia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 24
Dot.: Problemy, pielęgnacja i kuracje dla cer suchych, naczynkowych, wrażliwych. ZBIO

Cytat:
Napisane przez paulllaa Pokaż wiadomość
Witam kilka dni temu wybrałam się na laserowe zamykanie naczynek,odstawiłam wcześniej wszystkie kwasy itd. Na próbę pani dermatolog zajęła się moim nosem,jako że bałam się odrazu robić też i policzki.
Efekty są takie,że po jednym zabiegu naczynka tylko troszkę zbielały.Mam dość sporo takich małych więc cudów nie oczekuję odrazu.Jeszcze około dwa zabiegi mnie czekają,a co do reakcji skóry po -tylko zaczerwienienie około godziny,dwóch.

następnym razem zgodzę się na większą siłę laseru,może dlatego tak słabo zadziałał,bo strasznie bałam się że za mocny zrobi mi więcej krzywdy niż pożytku i dermatolożka próbowała zbyt delikatnie się ze mną obejść.następny zabieg za 3 tygodnie,więc pewnie za miesiąc dam znać czy za drugim razem widać już różnicę.


Witaj;nie chciała bym Cię załamywać ale jak ja miałam zabieg u dermatologa i po kilku dniach też miałam białe ślady jakby naczynka pogineły tylko,że to było krótko i po zabiegach wróciło wszystko do takiego wyglądu jak wcześniej.
Zawsze pisze o tym żeby dobrze sprawdzić to miejsce do którego idzie się na zabieg bo jabiegłam gdzie tylko znalazłam,jestem z okolic Turku i też przyjeżdzał dermatolog z Łodzi obiecał cuda i nici z tego-pusto w portfelu jedynie.
Po długisz szukaniach i dobrym sprawdzeniu trafiłam do Dermedu w Łodzi i tam mi dopiero pomogli. Wcale nie tak drogo. Też miałam twarz całą w pajączki tworzyły siateczke. Jak dobrze pamiętam to miałam 4 zabiegi albo 3. Pierwszy 300zł kolejne 100zł mniej.
Co do siły laseru dermatolog powinien ci sam ustawić i wiedzieć,że nie można za mocno bo poparzy ci twarz i nie za słabo bo ci ten zabieg wtedy nic nie da. Mnie bardzo dobrze o wszystkim poinformowano,jak narazie też pojawiają mi się rumieńce ale nie jestem burakiem jak przedtem pozdrawiam i trzymam kciuki
milussia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-17, 17:29   #3015
TeaHouseMoon
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 740
Dot.: Problemy, pielęgnacja i kuracje dla cer suchych, naczynkowych, wrażliwych. ZBIO

katty86 chciałam Ci bardzo podziękować za sugestię dotyczącą szamponu Polleny-Malwy To chyba to! Kupiłam w weekend ten aloesowy, ale nie wiem czy to stara, czy nowa wersja. Jak je rozróżnić? Tak czy siak, na razie głowa nie swędzi, buzia nie była zaczerwieniona ani trochę po przypadkowym kontakcie z szamponem, a przede wszystkim właściwie w ogóle nie splątał mi włosów A ostatnio mam z tym ogromny problem, bo bardzo mi się przesuszyły. Czy ten z czarnej rzepy jest równie łagodny? Jest do włosów przetłuszczających i boję się, że mnie podrażni, ale widziałam go w rossmanie, a tego aloesowego niestety nie.

Co do mycia ciała to na razie używam olejku Isany, tego w przezroczystej butelce i jest świetny https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-1...e-Duschoel.htm Bardzo delikatny i przepięknie pachnie.
Do buzi kupiłam uniwersalny Babydream i nic złego się nie dzieje. Nie mam jednak nic do zmywania makijażu, bo niestety płyn micelarny Ziaji, na początku dobry, ostatnio robił mi na buzi tragedię i pół butelki poszło do kosza.
Nie mam też nic, co by dobrze natłuściło moje ciało i buzię, chętnie bym coś kupiła ale nie mogę się na nic zdecydować w oparciu w KWC i wybrać czegoś dobrego i niedrogiego zarazem. Na razie do ciała używam Neutrogeny, ale takiej w pudełeczku i choć jest bardzo przyjemna, to nie nawilża wystarczająco. Do buzi mam tylko BD niebieski klasyczny, ale też jest za słaby. Czy używała któraś z Was tego mleczka? https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-2...o-do-ciala.htm Jeśli chodzi o buzię to szczerze mówiąc nie wiem, co porządnie odżywczego i nawilżającego sobie kupić
__________________

TeaHouseMoon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-17, 18:04   #3016
katty86
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 634
Dot.: Problemy, pielęgnacja i kuracje dla cer suchych, naczynkowych, wrażliwych. ZBIO

Cytat:
Napisane przez TeaHouseMoon Pokaż wiadomość
katty86 chciałam Ci bardzo podziękować za sugestię dotyczącą szamponu Polleny-Malwy To chyba to! Kupiłam w weekend ten aloesowy, ale nie wiem czy to stara, czy nowa wersja. Jak je rozróżnić? Tak czy siak, na razie głowa nie swędzi, buzia nie była zaczerwieniona ani trochę po przypadkowym kontakcie z szamponem, a przede wszystkim właściwie w ogóle nie splątał mi włosów A ostatnio mam z tym ogromny problem, bo bardzo mi się przesuszyły. Czy ten z czarnej rzepy jest równie łagodny? Jest do włosów przetłuszczających i boję się, że mnie podrażni, ale widziałam go w rossmanie, a tego aloesowego niestety nie.

Co do mycia ciała to na razie używam olejku Isany, tego w przezroczystej butelce i jest świetny https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-1...e-Duschoel.htm Bardzo delikatny i przepięknie pachnie.
Do buzi kupiłam uniwersalny Babydream i nic złego się nie dzieje. Nie mam jednak nic do zmywania makijażu, bo niestety płyn micelarny Ziaji, na początku dobry, ostatnio robił mi na buzi tragedię i pół butelki poszło do kosza.
Nie mam też nic, co by dobrze natłuściło moje ciało i buzię, chętnie bym coś kupiła ale nie mogę się na nic zdecydować w oparciu w KWC i wybrać czegoś dobrego i niedrogiego zarazem. Na razie do ciała używam Neutrogeny, ale takiej w pudełeczku i choć jest bardzo przyjemna, to nie nawilża wystarczająco. Do buzi mam tylko BD niebieski klasyczny, ale też jest za słaby. Czy używała któraś z Was tego mleczka? https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-2...o-do-ciala.htm Jeśli chodzi o buzię to szczerze mówiąc nie wiem, co porządnie odżywczego i nawilżającego sobie kupić
To cieszę się,że Ci też pasuje ten szampon.Ja właśnie w tym tygodniu jadę do Białego to zrobię zapasy włosowe w auchan,bo tam gdzie teraz mieszkam go nie ma. Jak masz takie opakowanie jak w kwc to stara wersja,jak takie inne to nowa.Z tego co wiem to w rossmanie jest szampon z czarnej rzepy ale z polleny ewy i on ma inny skład(więcej chemii).Też go wcześniej używałam,ale potem głowa mnie zaczęła swędzieć coraz bardziej i zrezygnowałam z niego.W ogóle czarna rzepa może wysuszać,więc przy swędzącej głowie jest trochę nie bardzo.Chociaż sprawdzić możesz,w sumie majątek to nie jest.


Co do zmywania makijażu jak i do mycia twarzy to ja używam olejków myjących(do tej pory z BU,teraz będę sama robić).Ale jeśli nie przeszkadza Ci tłustość to możesz nawet samą oliwą z oliwek,olejem porządnym lub oliwką dla dzieci(tylko nie na parafinie raczej,chyba że Ci nie przeszkadza) a potem domyć tym żelem Babydream skoro Ci pasuje.

Co do nawilżenia i natłuszczenia buzi to z gotowców ja mam obecnie krem oeparol nawilżający i jest taki dość tłusty jak na nawilżający,ale całkiem przyjemny.Tyle,że on jest na parafinie,nie wiem czy Ci to przeszkadza.Poza tym ja stosuje większości oleje i żel ha,więc na gotowcach się nie znam.Przejrzyj może wątek o kosmetykach z rossmana,tam jest sporo opinii o niedrogich i często bardzo porządnych kremach z rossmana.
__________________


katty86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-19, 18:07   #3017
lenka07661
Zadomowienie
 
Avatar lenka07661
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 1 420
Dot.: Problemy, pielęgnacja i kuracje dla cer suchych, naczynkowych, wrażliwych. ZBIO

Chciałabym się Was poradzić, planuję zakup jakiegoś kremu na naczynka, najlepiej z Avene, bo używam filtrów tej firmy, a nie lubię za bardzo mieszać peparatów różnych firm (nie wiem, czy to dobre, ale jakoś tak mam). Zastanawaim się nad Antirougeurs riche, ale ten kremik ma filtry, a mi jest potrzebny krem na noc, bo na dzień używam serum z wit. c i filtr. Czy mogę używać tego kremu na noc ? Wtedy 24 h na dobę będę zafiltrowana może to przesada. Wiem, że typowo na noc stosuje się Diroseal, ale nie chcę stosować tego kremu ze względu na retinol, trochę się go obawiam. A może polecacie coś jeszcze innego? Bo już się sama gubię
__________________



** Kiedy się czegoś pragnie, wtedy cały wszechświat sprzysięga się, byśmy mogli spełnić nasze marzenie. *
lenka07661 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-19, 18:53   #3018
TeaHouseMoon
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 740
Dot.: Problemy, pielęgnacja i kuracje dla cer suchych, naczynkowych, wrażliwych. ZBIO

Cytat:
Napisane przez katty86 Pokaż wiadomość
To cieszę się,że Ci też pasuje ten szampon.Ja właśnie w tym tygodniu jadę do Białego to zrobię zapasy włosowe w auchan,bo tam gdzie teraz mieszkam go nie ma. Jak masz takie opakowanie jak w kwc to stara wersja,jak takie inne to nowa.Z tego co wiem to w rossmanie jest szampon z czarnej rzepy ale z polleny ewy i on ma inny skład(więcej chemii).Też go wcześniej używałam,ale potem głowa mnie zaczęła swędzieć coraz bardziej i zrezygnowałam z niego.W ogóle czarna rzepa może wysuszać,więc przy swędzącej głowie jest trochę nie bardzo.Chociaż sprawdzić możesz,w sumie majątek to nie jest.


Co do zmywania makijażu jak i do mycia twarzy to ja używam olejków myjących(do tej pory z BU,teraz będę sama robić).Ale jeśli nie przeszkadza Ci tłustość to możesz nawet samą oliwą z oliwek,olejem porządnym lub oliwką dla dzieci(tylko nie na parafinie raczej,chyba że Ci nie przeszkadza) a potem domyć tym żelem Babydream skoro Ci pasuje.

Co do nawilżenia i natłuszczenia buzi to z gotowców ja mam obecnie krem oeparol nawilżający i jest taki dość tłusty jak na nawilżający,ale całkiem przyjemny.Tyle,że on jest na parafinie,nie wiem czy Ci to przeszkadza.Poza tym ja stosuje większości oleje i żel ha,więc na gotowcach się nie znam.Przejrzyj może wątek o kosmetykach z rossmana,tam jest sporo opinii o niedrogich i często bardzo porządnych kremach z rossmana.
Dzięki za odpowiedź
Mam starą wersję szamponu w takim razie. Mam nadzieję, że będzie mi służył i następnym razem będąc w Auchan uda mi się zrobić zapas A widziałam właśnie Polleny-Malwy rzepę w Rossmannie, jestem prawie pewna, bo ma takie charakterystyczne opakowanie




EDIT:
Dziewczyny, przepraszam że pytam tu, ale jestem ciekawa i liczę na szybką odpowiedź. Czy możliwe, że krem zapchał mi pory na szyi i dekolcie? Jak to wygląda? Czy takie krostki z białą ropą w środku to właśnie efekt zapchania? Nie znam się na tym, bo nigdy nie miałam tego problemu, a od wczoraj moja szyja i dekolt wyglądają strasznie! Mnóstwo na nich właśnie takich białych krostek. Czy możliwe, żeby ten krem mnie do tego doprowadził? https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt.p...C&produkt=5204 Mam coraz więcej problemów ze skórą, nie wiem co się dzieje
__________________


Edytowane przez TeaHouseMoon
Czas edycji: 2009-11-19 o 19:54
TeaHouseMoon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-19, 21:33   #3019
bajeczka000
Wtajemniczenie
 
Avatar bajeczka000
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 737
Dot.: Problemy, pielęgnacja i kuracje dla cer suchych, naczynkowych, wrażliwych. ZBIO

Cytat:
Napisane przez TeaHouseMoon Pokaż wiadomość

Czy używała któraś z Was tego mleczka? https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-2...o-do-ciala.htm Jeśli chodzi o buzię to szczerze mówiąc nie wiem, co porządnie odżywczego i nawilżającego sobie kupić
Ja używam tego mleczka i bardzo sobie chwalę. Mam bardzo suchą skórę (tarczyca) i przerabiałam wszelkie Neutrogeny (nie znoszę zapachu), Garnier (zapach + klejenie) i bez skutku żadnego. Przypasowało mi mleczko Isana Med (to mega tłuściutkie) ale postanowiłam kupić coś lżejszego. I jest super. Ładnie pachnie, nie kleję się, nie tłuszczę ubrań ani piżamki i przede wszystkim nawilża porządnie i nie powoduje wysypu krostek. Polecam
Dziewczyny a ja mam prośbę bo ja już nie wiem czego używać do twarzy. Mam mega susz pod oczami, nos zaczyna się jakby lekko tłuścić (do tej pory miałam suchą, naczynkową cerę). Testowałam czerwony krem Garniera, Krem kasztanowy na dzień nawilżający, Dermosan N+R i ciągle mi coś nie pasuje Skończyły mi się pomysły na kremy. Pomóżcie
__________________


Cytat:
Napisane przez marrellic
Jeżeli Wizaż jest bezradny, to nic tylko skakać z mostu



Edytowane przez bajeczka000
Czas edycji: 2009-11-23 o 22:53
bajeczka000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-29, 11:28   #3020
Tiili
Raczkowanie
 
Avatar Tiili
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 144
Dot.: Problemy, pielęgnacja i kuracje dla cer suchych, naczynkowych, wrażliwych. ZBIO

Cześć dziewczyny chciałabym się Was zapytać jaki polecacie płyn/wodę micelarną do takowej cery? Mam na oku Maybelline oraz Vichy. I czy powinnam używac toniku np. Ziai przed nakładaniem maseczki bądz kremu na twarz?

Edytowane przez Tiili
Czas edycji: 2009-11-29 o 11:30
Tiili jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-29, 15:37   #3021
bajeczka000
Wtajemniczenie
 
Avatar bajeczka000
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 737
Dot.: Problemy, pielęgnacja i kuracje dla cer suchych, naczynkowych, wrażliwych. ZBIO

Ja używam micela Ziaji i złego słowa na niego nie powiem
__________________


Cytat:
Napisane przez marrellic
Jeżeli Wizaż jest bezradny, to nic tylko skakać z mostu


bajeczka000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-29, 18:03   #3022
Hlaskoida przy czystej
Rozeznanie
 
Avatar Hlaskoida przy czystej
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: z nikąd
Wiadomości: 530
Problemy z cerą

Witam!

Byłam dzisiaj w aptece i pewna kosmetolog z Vichy zrobiła mi badania skóry. Wyszło, że mam nieźle rozszerzone naczynka, o czym co prawda wiedziałam, ale nie miałam pojęcia jaksię za nie zabrać. Ponadto mam skórę w strefie T tłustą, ale suchą jednocześnie. Kosmetyki, które zostały mi przepisane są drogie i mają dosyć średnie oceny na KWC.
co ja mam zrobić? Doradźcie mi coś dobrego na naczynka, bo wyglądam wiecznie jak burak, a kremy które mam są potwornie tłuste.
__________________


świat dzieli się na dwie połowy, w jednej z nich jest nie do życia, w drugiej nie do wytrzymania.
"Piękni dwudziestoletni"

Fat burning:
start:51,5 kg
brzuch:70 cm.
cel: brzuch 60 cm.
waga?może pozostać

Hlaskoida przy czystej jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-30, 02:23   #3023
Heroldin
Zakorzenienie
 
Avatar Heroldin
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 4 627
Dot.: Problemy, pielęgnacja i kuracje dla cer suchych, naczynkowych, wrażliwych. ZBIO

Cytat:
Napisane przez bajeczka000 Pokaż wiadomość
mam prośbę bo ja już nie wiem czego używać do twarzy.
Spróbuj może moje KWC od wieeeelu lat : Dermika; seria - Lipidea; krem półtłusty. Idealnie sprawuje się też pod makijaż i tuszuje wszystkie niedoskonałości suchej skóry .
Heroldin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-30, 13:07   #3024
marchewkowe pole
Zakorzenienie
 
Avatar marchewkowe pole
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wałbrzych/ Wrocław
Wiadomości: 3 607
GG do marchewkowe pole
Dot.: Problemy z cerą

czytałam że dziewczyny sobie chwaliły diroseal avene...
__________________
be my only, be the water where i'm wading/you're my river running high, run deep run wild
marchewkowe pole jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-01, 19:11   #3025
IlonaP
Zakorzenienie
 
Avatar IlonaP
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 465
Dot.: Problemy z cerą

TUTAJj znajdziesz sporo informacji na ten temat
__________________
IlonaP jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-02, 20:38   #3026
Liiii
Zakorzenienie
 
Avatar Liiii
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 3 735
Dot.: Problemy z cerą

Hej, dzisiaj dermatolog przepsial mi krem Laticort
czy któraś z was go stosowała
__________________
"Nawet najdłuższa podróż zaczyna się od jednego kroku..."


Liiii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-02, 22:08   #3027
arat
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 269
Dot.: Problemy z cerą

Cytat:
Napisane przez Liiii Pokaż wiadomość
Hej, dzisiaj dermatolog przepsial mi krem Laticort
czy któraś z was go stosowała
Proponowałabym przejrzeć wcześniejsze posty na wizażu na temat Laticortu, np. tutaj: http://www.wizaz.pl/forum/showthread...light=laticort

i w jeszcze innych wątkach: http://www.google.com/search?as_site..._q=Laticort%20
arat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-03, 15:54   #3028
bajeczka000
Wtajemniczenie
 
Avatar bajeczka000
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 737
Dot.: Problemy, pielęgnacja i kuracje dla cer suchych, naczynkowych, wrażliwych. ZBIO

Ja Laticortem kiedyś kiedyś smarowałam sobie wewnętrzną stronę łokci i kolan bo miałam jakieś wysypy swędzących krostek - wg lekarza uczulił mnie proszek do prania. Ale z tego co pamiętam ładnie schodziły po nim wszystkie zmiany na skórze.
__________________


Cytat:
Napisane przez marrellic
Jeżeli Wizaż jest bezradny, to nic tylko skakać z mostu


bajeczka000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-05, 10:13   #3029
paradiso perduto
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 3 073
Dot.: Problemy, pielęgnacja i kuracje dla cer suchych, naczynkowych, wrażliwych. ZBIO

Cytat:
Napisane przez lenka07661 Pokaż wiadomość
Chciałabym się Was poradzić, planuję zakup jakiegoś kremu na naczynka, najlepiej z Avene, bo używam filtrów tej firmy, a nie lubię za bardzo mieszać peparatów różnych firm (nie wiem, czy to dobre, ale jakoś tak mam). Zastanawaim się nad Antirougeurs riche, ale ten kremik ma filtry, a mi jest potrzebny krem na noc, bo na dzień używam serum z wit. c i filtr. Czy mogę używać tego kremu na noc ? Wtedy 24 h na dobę będę zafiltrowana może to przesada. Wiem, że typowo na noc stosuje się Diroseal, ale nie chcę stosować tego kremu ze względu na retinol, trochę się go obawiam. A może polecacie coś jeszcze innego? Bo już się sama gubię
Ja też się obawiałam Diroesalu, ale widzę efekty! Naprawdę polecam! Do tej pory czerwieniłam się na wszystko teraz mam taką bladziutką buźkę! nawet na siłowni koleżanka powiedziała, że jestem jedyną dziewczyną, której od wysiłku, gorąca nie czerwieni się skóra!
Obawiałam się przesuszenia i wysypu. Było, ale naprawdę niewielkie i krótko-do 3-4 dni. A teraz zwężone pory i gładsza skóra.

Na opak. Avene Antirougeurs riche (też używam od roku na policzki i nosek-mam opak. od roku-piekielnie wydajne!!) jest napisane, żeby raz dziennie rano smarować się. Ja bym dała odpocząć skórze od filtrów
__________________
Zaślubiny: 31.07.2021 r.




Wymianka: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1280977
paradiso perduto jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-05, 21:41   #3030
lenka07661
Zadomowienie
 
Avatar lenka07661
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 1 420
Dot.: Problemy, pielęgnacja i kuracje dla cer suchych, naczynkowych, wrażliwych. ZBIO

Cytat:
Napisane przez paradiso perduto Pokaż wiadomość
Ja też się obawiałam Diroesalu, ale widzę efekty! Naprawdę polecam! Do tej pory czerwieniłam się na wszystko teraz mam taką bladziutką buźkę! nawet na siłowni koleżanka powiedziała, że jestem jedyną dziewczyną, której od wysiłku, gorąca nie czerwieni się skóra!
Obawiałam się przesuszenia i wysypu. Było, ale naprawdę niewielkie i krótko-do 3-4 dni. A teraz zwężone pory i gładsza skóra.

Na opak. Avene Antirougeurs riche (też używam od roku na policzki i nosek-mam opak. od roku-piekielnie wydajne!!) jest napisane, żeby raz dziennie rano smarować się. Ja bym dała odpocząć skórze od filtrów
Może masz rację, tym bardziej że Antirougeurs zawiera filtry, co prawda słabsze, ale zawsze to jakaś ochrona. Mam nawet jego próbkę i jest całkiem w porządku. Ten Diroseal też mnie kusi, szczególnie efekt bladości po nim Chyba się skuszę na któryś z tych kremików
__________________



** Kiedy się czegoś pragnie, wtedy cały wszechświat sprzysięga się, byśmy mogli spełnić nasze marzenie. *
lenka07661 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-03-14 12:57:36


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:40.