DO TRÓJMIEJSKICH: GDZIE MOŻNA KUPIĆ ŚWIATOWE MARKI LUB SĄ OUTLETY (nie lumpeksy!!!):) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-09-21, 10:44   #1
sailormmm
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 23
Exclamation

DO TRÓJMIEJSKICH: GDZIE MOŻNA KUPIĆ ŚWIATOWE MARKI LUB SĄ OUTLETY (nie lumpeksy!!!):)


Hej, do wszystkich z Trójmiasta! Czy ktokolwiek widział, ktokolwiek wie gdzie w Trójmieście znajduje się jakikolwiek sklep w którym można kupić np. torebki czy też ogółem rzeczy z kolekcji takich marek jak Chanel, Dior, D&G, Versace, itp., itd?... Nie chodzi mi o butik, bo wiem że nie ma, ale czy może jakiś sklep sprowadza w Trójmieście do Polski takie rzeczy?

Druga sprawa: Czy wiecie może gdzie są w Trójmieście jakieś outlety z ciuchami gdzie można trafić te marki (oczywiście nie chodzi mi o Fashio Outlet Centre na obwodnicy, bo tam nie ma takich ), chodzi o takie małe/duże sklepiki gdzie wyprzedaje się tzw. "odpady" czyli rzeczy drugiego gatunku, a gdzie czasem można wylukać superaśne ciuchy światowych marek

I OCZYWIŚCIE LUMPEKSY ODPADAJĄ!

Bo kumacie dziewczyny o co mi chodzi
sailormmm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-21, 11:49   #2
cc_chanel
Zadomowienie
 
Avatar cc_chanel
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Poznań/ Dojczlandy :)
Wiadomości: 1 645
Dot.: DO TRÓJMIEJSKICH: GDZIE MOŻNA KUPIĆ ŚWIATOWE MARKI LUB SĄ OUTLETY (nie lumpeksy

ja mam outlet...ale niestety nie w trójmieście mam namiar do firmy z Gdańska, która hurtowo sprzedaje outlet zadzwoń do nich i poproś o to żeby Ci powiedzieli czy ktoś z trójmiasta bierze od nich ciuszki.... może Ci się uda... to jest taka mała hurtownia i bardzo przyjazna....dane przesyłam Ci na PW Buźka
cc_chanel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-21, 12:00   #3
Papiszynka
Zakorzenienie
 
Avatar Papiszynka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 11 785
Dot.: DO TRÓJMIEJSKICH: GDZIE MOŻNA KUPIĆ ŚWIATOWE MARKI LUB SĄ OUTLETY (nie lumpeksy

No w 3miescie to slabo o takie outlety itd... Tylko na swietojanskiej jest taki sklep z II gatunkiem, sklep nazywa sie Okay, w sumie raz tam kupilam spodnie H&M i na tym sie skonczylo (domyslam sie ze nie o taka swiatowa marke Ci chodzi) No i niby na Abarahama w Gdyni otworzyli sklep z koncowkami odziezy angielksiej - ekskluzywny lumpeks sa ladne ciuchy, ale widac ze wszystko uzywane, tylko wyprane, wyprasowane i powieszone na ladnym wieszaczku w ladnym sklepie ceny oczywiscie tez sa "ladne" (czyli jak w normalnym sklepie) a co do takich marek jak podalas, to watpie zeby oni w ogole produkowali rzeczy 2gatunku, wiec raczej takiego sklepu nie znajdziesz
Papiszynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-21, 12:06   #4
1141655
Zakorzenienie
 
Avatar 1141655
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 21 228
Dot.: DO TRÓJMIEJSKICH: GDZIE MOŻNA KUPIĆ ŚWIATOWE MARKI LUB SĄ OUTLETY (nie lumpeksy

hej oprocz tego co dziewczyny podaly jest jeszcze jeden.
tlyko jak by to wytlumaczyc

hmmm Gdynia.
ul. Wielkopolska.
drugi przystanek ,jak jedzie sie z centrum gdyni w kierunku karwin.
Dokladnie przystanek :plac Górnośląski.
po lewej stronie mały butik.
mam nadzieje ze dokladnie to opisalam :P
__________________
http://agicosmoholic.blogspot.com/ Mój wlasny, prywatny blog.

http://perfekcyjniewdomu.blogspot.com/
Mój drugi, prywatny, trochę o porządkach
1141655 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-24, 10:54   #5
sailormmm
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 23
Dot.: DO TRÓJMIEJSKICH: GDZIE MOŻNA KUPIĆ ŚWIATOWE MARKI LUB SĄ OUTLETY (nie lumpeksy

Cytat:
Napisane przez Papiszynka Pokaż wiadomość
No w 3miescie to slabo o takie outlety itd... Tylko na swietojanskiej jest taki sklep z II gatunkiem, sklep nazywa sie Okay, w sumie raz tam kupilam spodnie H&M i na tym sie skonczylo (domyslam sie ze nie o taka swiatowa marke Ci chodzi) No i niby na Abarahama w Gdyni otworzyli sklep z koncowkami odziezy angielksiej - ekskluzywny lumpeks sa ladne ciuchy, ale widac ze wszystko uzywane, tylko wyprane, wyprasowane i powieszone na ladnym wieszaczku w ladnym sklepie ceny oczywiscie tez sa "ladne" (czyli jak w normalnym sklepie) a co do takich marek jak podalas, to watpie zeby oni w ogole produkowali rzeczy 2gatunku, wiec raczej takiego sklepu nie znajdziesz
A jest, w Kościerzynie, bluzeczkę CHANEL ostatnio tam dorwałam, nowiutką z metkami, a jedynym jej mankamentem było to że na metce miała rozmiiar 40, a w realu 36
A jak w takim małym miasteczku mają, to pomyślałam ze w takim wielkim Trójmiescie tymbardziej

DZIĘKI WSZYSTKIM ZA INFO !!!
A może ktoś jeszcze ma jakieś ciekawe namiary
sailormmm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-06, 19:14   #6
xkasia15
Przyczajenie
 
Avatar xkasia15
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 8
Dot.: DO TRÓJMIEJSKICH: GDZIE MOŻNA KUPIĆ ŚWIATOWE MARKI LUB SĄ OUTLETY (nie lumpeksy

w Gdyni, na Świętojańskiej.
kiedyś była tam Terranova, ale teraz w tym miejscu jest Outlet i to w miarę duży
za kilka złoty można dostać fajne rzeczy
__________________
19.08.2009 <3

`jaram się Tobą,jak palacze Holandią ;DD
xkasia15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-07, 10:00   #7
a_gucha
Raczkowanie
 
Avatar a_gucha
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 113
Dot.: DO TRÓJMIEJSKICH: GDZIE MOŻNA KUPIĆ ŚWIATOWE MARKI LUB SĄ OUTLETY (nie lumpeksy

Cytat:
Napisane przez sailormmm Pokaż wiadomość
A jest, w Kościerzynie, bluzeczkę CHANEL ostatnio tam dorwałam, nowiutką z metkami, a jedynym jej mankamentem było to że na metce miała rozmiiar 40, a w realu 36
Możesz podać na jakiej ulicy w Kościerzynie jest ten sklep? No i może jeszcze jakieś przykładowe ceny
__________________
walczę

63, 62, 61, 60, 59, 58 ............. 53 kg
a_gucha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-08-31, 08:26   #8
sophinka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1
Dot.: DO TRÓJMIEJSKICH: GDZIE MOŻNA KUPIĆ ŚWIATOWE MARKI LUB SĄ OUTLETY (nie lumpeksy

Ja znam naprawdę fajny outlet na Żabiance blisko skm na deptaku. Dostępne marki włoskie niedostępne u nas w Polsce w super gatunku i te bardziej znane typu Mexx, Massimo Dutti. Jestem stała klientką i połowa mojej szafy to od nich ciuszki Jak we wszystkich outletach trzeba mieć duszę zdobywcy
sophinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-31, 08:36   #9
mysia82
Zakorzenienie
 
Avatar mysia82
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3 366
Dot.: DO TRÓJMIEJSKICH: GDZIE MOŻNA KUPIĆ ŚWIATOWE MARKI LUB SĄ OUTLETY (nie lumpeksy

na grunwaldzkiej w gdansku dokladnie naprzeciwko manhattana jest maly sklep, ktory reklamuje sie jako outlet-wg reklamy maja np calvina kleina i tommmy hilfiger
ale zaznaczam ze nie bylam w srodku i nie wiem jakie ceny i zaopatrzenie-widzialam tylko reklame jak jechalam do galerii baltyckiej
mysia82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:07.