Kosmetyki M.A.C cz. 3 - Strona 88 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-05-18, 09:45   #2611
nadi83
Rozeznanie
 
Avatar nadi83
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 870
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez nieshya Pokaż wiadomość
Ja podobnie jak BrandNewName mam Hush i używam jej także jako rozświetlacz - faktycznie efekt nieziemski.
Nakładam CCB na podłkład a pod róż - cuuuudnie rozświetla policzki (u mnie daje boski efekt tafli) i rewelacyjnie podbija kolor różu (nie mówiąc już o tym, że dzięki temu róż trzyma się dłużej ).
oj nie róbcie mi tego bo mi się włącza obłęd w oczach i wewnętrzny "chciej" a ja przymierzam się do zakupu paletki 3 cieni NYX, które niby są określane tanimi zamiennikami MACa i będę testować, czy słusznie (raczej wątpie, ale mam nadzieję, że miło się rozczaruję)
nadi83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-18, 10:08   #2612
martaboy
Zakorzenienie
 
Avatar martaboy
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 869
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez nadi83 Pokaż wiadomość
oj nie róbcie mi tego bo mi się włącza obłęd w oczach i wewnętrzny "chciej" a ja przymierzam się do zakupu paletki 3 cieni NYX, które niby są określane tanimi zamiennikami MACa i będę testować, czy słusznie (raczej wątpie, ale mam nadzieję, że miło się rozczaruję)
Ja się rozczarowałam niemiło Poczytaj dokładne opinie o konkretnej paletce, która Ci się podoba, bo można trafić jak kulą w płot. Ja kupiłam jakieś brązy i były jeszcze bardziej maślane niż Inglot, a pigmentacja mączna. Cieni MACa chyba nic nie pobije, naprawdę.
A co do ulubionych MACowych kolorów - nie wiem, czy ktoś z Was używa Copperplate, ale to najcudowniejszy beżoszarak jakiego znam
__________________
Free to be
Blog

Strona z portfolio - makijażowo
martaboy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-18, 10:31   #2613
nadi83
Rozeznanie
 
Avatar nadi83
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 870
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez martaboy Pokaż wiadomość
Ja się rozczarowałam niemiło Poczytaj dokładne opinie o konkretnej paletce, która Ci się podoba, bo można trafić jak kulą w płot. Ja kupiłam jakieś brązy i były jeszcze bardziej maślane niż Inglot, a pigmentacja mączna. Cieni MACa chyba nic nie pobije, naprawdę.
A co do ulubionych MACowych kolorów - nie wiem, czy ktoś z Was używa Copperplate, ale to najcudowniejszy beżoszarak jakiego znam
wielkie dzięki za ostrzeżenie. Właśnie o tych 2 które najbardziej mi się podobają (In the Woods i Rock n Roll) jest niewiele w sieci, a nad kupnem ciągle się zastanawiam, bo i tak kupuję sporo rzeczy, bo nie tylko dla siebie, i cena mocno kusząca, bo na nasze 18zł, ale jeśli jakość fatalna, to może lepiej dać sobie spokój. Jeszcze kilka osób dopisuje sie do zamówienia, więc jeszcze mogę wycofać paletkę z wish listy
Co do Copperplate to sie zgadzam, że jest śliczny. Zawsze myślałam, że mi nie będzie pasować i że to taki "nudny" kolor, ale podpatrzyłam u koleżanki i potem dostałam, bo ona miała dwa i baaaardzo lubię (hmmm. szczerze mówiąc u mnie to jedyny chyba cień już na caaałkowitym wykończeniu), przy okazji świetnie służy do wypełniania/przyciemniania brwi.
nadi83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-18, 10:42   #2614
króliczek
Zakorzenienie
 
Avatar króliczek
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 9 813
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez króliczek Pokaż wiadomość
MAComaniaczki z UK, któraś się wybiera po zakupy wkrótce? bo bardzo bym coś chciała, a on line się wyprzedało i moze ktoś by mi kupił w sklepie?
a ja się przypomnę
króliczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-18, 10:43   #2615
nieshya
Zadomowienie
 
Avatar nieshya
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 388
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez nadi83 Pokaż wiadomość
oj nie róbcie mi tego bo mi się włącza obłęd w oczach i wewnętrzny "chciej" a ja przymierzam się do zakupu paletki 3 cieni NYX, które niby są określane tanimi zamiennikami MACa i będę testować, czy słusznie (raczej wątpie, ale mam nadzieję, że miło się rozczaruję)
Oj, tak to już jest tutaj - permanentne kuszenie
Mi się wydawało, że CCB nie przyda mi się do niczego, ale o zgubo, weszłam na YT, gdzie wypatrzyłam filmik z tym patentem .

Co do NYX'a to ja osobiście mam mieszane uczucia - tak jak niektóre single cieni są jeszcze całkiem spoko (choć do odpowiedników MAC'a raczej bym ich nie przyrównała), tak przy cieniach w paletkach payoff koloru jest już zdecydowanie słabszy. Je ze swojej strony zdecydowanie odradzałabym trio Copabana
nieshya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-18, 11:06   #2616
martaboy
Zakorzenienie
 
Avatar martaboy
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 869
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez nadi83 Pokaż wiadomość
wielkie dzięki za ostrzeżenie. Właśnie o tych 2 które najbardziej mi się podobają (In the Woods i Rock n Roll) jest niewiele w sieci, a nad kupnem ciągle się zastanawiam, bo i tak kupuję sporo rzeczy, bo nie tylko dla siebie, i cena mocno kusząca, bo na nasze 18zł, ale jeśli jakość fatalna, to może lepiej dać sobie spokój. Jeszcze kilka osób dopisuje sie do zamówienia, więc jeszcze mogę wycofać paletkę z wish listy
Co do Copperplate to sie zgadzam, że jest śliczny. Zawsze myślałam, że mi nie będzie pasować i że to taki "nudny" kolor, ale podpatrzyłam u koleżanki i potem dostałam, bo ona miała dwa i baaaardzo lubię (hmmm. szczerze mówiąc u mnie to jedyny chyba cień już na caaałkowitym wykończeniu), przy okazji świetnie służy do wypełniania/przyciemniania brwi.
Ja nie trafiłam w NYX i z jedynkami (dziadowskie - żółty i fiolet) i z trójkami.
Też Copperplate do brwi często używam uniwersalna małpa z niego

Cytat:
Napisane przez nieshya Pokaż wiadomość
Co do NYX'a to ja osobiście mam mieszane uczucia - tak jak niektóre single cieni są jeszcze całkiem spoko (choć do odpowiedników MAC'a raczej bym ich nie przyrównała), tak przy cieniach w paletkach payoff koloru jest już zdecydowanie słabszy. Je ze swojej strony zdecydowanie odradzałabym trio Copabana
Dokładnie, jedynki ponoć lepsze, ale ja nie zauważyłam różnicy - i trójka i jedynki, które zamówiłam, są beznadziejne.
__________________
Free to be
Blog

Strona z portfolio - makijażowo
martaboy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-18, 11:10   #2617
rita77
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 216
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez BrandNewName Pokaż wiadomość
CCB jako rozświetlacz mam Hush i jako rozświetlacz jest super - daje takie mokre rozświetlenie, trwały na policzkach i w przypadku tego koloru rizświtlenie idealne - widać że jest ale nie świeci się za mocno
Cytat:
Napisane przez nieshya Pokaż wiadomość
Ja podobnie jak BrandNewName mam Hush i używam jej także jako rozświetlacz - faktycznie efekt nieziemski.
Nakładam CCB na podłkład a pod róż - cuuuudnie rozświetla policzki (u mnie daje boski efekt tafli) i rewelacyjnie podbija kolor różu (nie mówiąc już o tym, że dzięki temu róż trzyma się dłużej ).

Dziekuje dziewczyny, jestescie kochane. Teraz juz wiem, ze musza ja miec.
rita77 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-05-18, 12:15   #2618
eustachy
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 741
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez martaboy Pokaż wiadomość
Ja się rozczarowałam niemiło Poczytaj dokładne opinie o konkretnej paletce, która Ci się podoba, bo można trafić jak kulą w płot. Ja kupiłam jakieś brązy i były jeszcze bardziej maślane niż Inglot, a pigmentacja mączna. Cieni MACa chyba nic nie pobije, naprawdę.
A co do ulubionych MACowych kolorów - nie wiem, czy ktoś z Was używa Copperplate, ale to najcudowniejszy beżoszarak jakiego znam
Cieni NYX nie znam, za to uwielbiam szminki Round Lipstick tej firmy. Trwałością nie powalają na kolana ale są niezwykle kremowe, fajnie nawilżają usta, dobrze kryją i mają piękne kolory.

---------- Dopisano o 13:06 ---------- Poprzedni post napisano o 12:49 ----------

Cytat:
Napisane przez martaboy Pokaż wiadomość
Ja nie trafiłam w NYX i z jedynkami (dziadowskie - żółty i fiolet) i z trójkami.
Też Copperplate do brwi często używam uniwersalna małpa z niego



Dokładnie, jedynki ponoć lepsze, ale ja nie zauważyłam różnicy - i trójka i jedynki, które zamówiłam, są beznadziejne.
To ja tak się naciełam na zachwalany L'Oreal HIP Duo, krycie tragiczne a pigmentacja .... a zachwalają te cienie prównując do pigmentów

---------- Dopisano o 13:10 ---------- Poprzedni post napisano o 13:06 ----------

Cytat:
Napisane przez rita77 Pokaż wiadomość
Dziekuje dziewczyny, jestescie kochane. Teraz juz wiem, ze musza ja miec.
Przyłączam się do tego co piszą dziewczyny o CCB Hush! Świetna jako baza pod róże, rozświetlacz, na łuk brwiowy (jak ktoś lubi błysk). To jest chyba jeden z bardziej uniwersalnych kolorów CCB

---------- Dopisano o 13:15 ---------- Poprzedni post napisano o 13:10 ----------

Cytat:
Napisane przez nieshya Pokaż wiadomość
Oj, tak to już jest tutaj - permanentne kuszenie
Mi się wydawało, że CCB nie przyda mi się do niczego, ale o zgubo, weszłam na YT, gdzie wypatrzyłam filmik z tym patentem .

Co do NYX'a to ja osobiście mam mieszane uczucia - tak jak niektóre single cieni są jeszcze całkiem spoko (choć do odpowiedników MAC'a raczej bym ich nie przyrównała), tak przy cieniach w paletkach payoff koloru jest już zdecydowanie słabszy. Je ze swojej strony zdecydowanie odradzałabym trio Copabana
YT to ZŁO jeśli chodzi o podrzucanie patentów i pomysłów na to co musisz mieć na wishliście
Tu np. przykład co można zrobić z pigmentem melon:
http://www.youtube.com/watch?v=zBK8J...os=a5OKdCC6Py8

ostatnio pisałyście o używaniu pigmaczy jako highlighterów i znalazłam sobie to

o już było stronę dalej

A propos rozświetlaczy, ostatnio testowałam taki wynalazek Benefitu High Beam. To coś jakby CCB w płynie, ma mocniejsze krycie i jest gęstszy niż Lustre Drops, większa pojemność a cena podobna dużo bardziej przypadł mi do gustu. Są dwa kolory ciepły beż (nie testowałam) i chłodny różyk, kolorystyka podobna do Lustr Dropsów

Edytowane przez eustachy
Czas edycji: 2010-05-18 o 12:29
eustachy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-18, 12:24   #2619
rita77
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 216
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Kurcze no, od tego filmiku wlasnie zaczal sie moj obled na rozswietlacz. Wlasnie rozwazalam zakup tego pigmentu, ale chyba skusze sie na ta baze. Chociaz ten pigment u niej tak bosko wyglada...
rita77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-18, 12:30   #2620
eustachy
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 741
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez rita77 Pokaż wiadomość
Kurcze no, od tego filmiku wlasnie zaczal sie moj obled na rozswietlacz. Wlasnie rozwazalam zakup tego pigmentu, ale chyba skusze sie na ta baze. Chociaz ten pigment u niej tak bosko wyglada...
Jeśli miałabyś kupować pigment głowni/tylko jako rozświetlacz to Ja bym wybrała CCB
eustachy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-18, 12:40   #2621
rita77
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 216
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez eustachy Pokaż wiadomość
Jeśli miałabyś kupować pigment głowni/tylko jako rozświetlacz to Ja bym wybrała CCB
Chyba bede musiala kupic oba , przeciez pigment mozna na tyle sposobow uzywac, mozna zwariowac.
rita77 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-18, 12:45   #2622
eustachy
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 741
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez rita77 Pokaż wiadomość
Chyba bede musiala kupic oba , przeciez pigment mozna na tyle sposobow uzywac, mozna zwariowac.
tak, ciężko się zdecydować.
eustachy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-18, 12:59   #2623
nadi83
Rozeznanie
 
Avatar nadi83
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 870
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Martuś, Nieshko- wielkie dzięki. Niby nie jest duża kwota, ale jakoś na nadmiar kasy teraz nie cierpię, a raczej wręcz przeciwnie, to po co wydawać na kiepściutkie cienie.
Eustaszku- no ja właśnie nawet firmy nie znałam, tylko koleżanka właśnie Round lipstick sobie zażyczyła jako prezent, przy okazji też się skusiłam i jestem zachwycona. To chyba jedyne pomadki nude, które są w stanie całkiem zakryć moją pigmentację ust i przy tym nie czuję wysuszenia. Co do tego rozświetlacza Benefit, to baaaardzo fajny, ale chyba nie przebije mojego ulubieńca Strobe Liquid
Rita - jak już byś chciała używać pigmiaczka tylko jako rozświetlacza, to ja bym najpierw kupiła odsypkę żebyś mogła sprawdzić, czy na pewno taki efekt chcesz uzyskać. Ja sama po opiniach tych Kuszących Wredot (oczywiście żartuję Kochane) chcę Hush! Ja tylko mogę polecić swój ukochany Strobe Liquid do efektu tafli/glow (tak, wiem, że zanudzam już tym, ale cóż poradzę że kocham ten kosmetyk )
nadi83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-18, 13:16   #2624
eustachy
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 741
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez nadi83 Pokaż wiadomość
Martuś, Nieshko- wielkie dzięki. Niby nie jest duża kwota, ale jakoś na nadmiar kasy teraz nie cierpię, a raczej wręcz przeciwnie, to po co wydawać na kiepściutkie cienie.
Eustaszku- no ja właśnie nawet firmy nie znałam, tylko koleżanka właśnie Round lipstick sobie zażyczyła jako prezent, przy okazji też się skusiłam i jestem zachwycona. To chyba jedyne pomadki nude, które są w stanie całkiem zakryć moją pigmentację ust i przy tym nie czuję wysuszenia. Co do tego rozświetlacza Benefit, to baaaardzo fajny, ale chyba nie przebije mojego ulubieńca Strobe Liquid
Rita - jak już byś chciała używać pigmiaczka tylko jako rozświetlacza, to ja bym najpierw kupiła odsypkę żebyś mogła sprawdzić, czy na pewno taki efekt chcesz uzyskać. Ja sama po opiniach tych Kuszących Wredot (oczywiście żartuję Kochane) chcę Hush! Ja tylko mogę polecić swój ukochany Strobe Liquid do efektu tafli/glow (tak, wiem, że zanudzam już tym, ale cóż poradzę że kocham ten kosmetyk )
Storbem to już mnie Macówki kusiły nawet próbasa dostałam i fakt świetna rzecz, wszechstronna
eustachy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-18, 13:24   #2625
rita77
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 216
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Rita - jak już byś chciała używać pigmiaczka tylko jako rozświetlacza, to ja bym najpierw kupiła odsypkę żebyś mogła sprawdzić, czy na pewno taki efekt chcesz uzyskać. Ja sama po opiniach tych Kuszących Wredot (oczywiście żartuję Kochane) chcę Hush! Ja tylko mogę polecić swój ukochany Strobe Liquid do efektu tafli/glow (tak, wiem, że zanudzam już tym, ale cóż poradzę że kocham ten kosmetyk )[/QUOTE]

o matko i corko, teraz to chyba zwariuje, ide poszukac co to za cudo
rita77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-18, 13:42   #2626
nieshya
Zadomowienie
 
Avatar nieshya
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 388
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez eustachy Pokaż wiadomość
YT to ZŁO jeśli chodzi o podrzucanie patentów i pomysłów na to co musisz mieć na wishliście
Tu np. przykład co można zrobić z pigmentem melon:
http://www.youtube.com/watch?v=zBK8J...os=a5OKdCC6Py8

ostatnio pisałyście o używaniu pigmaczy jako highlighterów i znalazłam sobie to

o już było stronę dalej

A propos rozświetlaczy, ostatnio testowałam taki wynalazek Benefitu High Beam. To coś jakby CCB w płynie, ma mocniejsze krycie i jest gęstszy niż Lustre Drops, większa pojemność a cena podobna dużo bardziej przypadł mi do gustu. Są dwa kolory ciepły beż (nie testowałam) i chłodny różyk, kolorystyka podobna do Lustr Dropsów
Ahhh, Pixiwoo - uwielbiam te siostrzyczki (btw, pixi2woo - ich szwagierka in spe też jest urocza ) - widziałam ten filmik i właśnie szukam okazji, żeby to wypróbować, bo akurat mam melonowego charma .

Ale fakt - YT to zuuuuooooooo

Co do High Beam, to też swego czasu ostrzyłam sobie na to ząbki, ale leci właśnie do mnie inny rozświetlacz, więc na razie uznałam, że limit na te produkty mam wyczerpany

Cytat:
Napisane przez nadi83 Pokaż wiadomość
Martuś, Nieshko- wielkie dzięki. Niby nie jest duża kwota, ale jakoś na nadmiar kasy teraz nie cierpię, a raczej wręcz przeciwnie, to po co wydawać na kiepściutkie cienie.
Eustaszku- no ja właśnie nawet firmy nie znałam, tylko koleżanka właśnie Round lipstick sobie zażyczyła jako prezent, przy okazji też się skusiłam i jestem zachwycona. To chyba jedyne pomadki nude, które są w stanie całkiem zakryć moją pigmentację ust i przy tym nie czuję wysuszenia. Co do tego rozświetlacza Benefit, to baaaardzo fajny, ale chyba nie przebije mojego ulubieńca Strobe Liquid
Rita - jak już byś chciała używać pigmiaczka tylko jako rozświetlacza, to ja bym najpierw kupiła odsypkę żebyś mogła sprawdzić, czy na pewno taki efekt chcesz uzyskać. Ja sama po opiniach tych Kuszących Wredot (oczywiście żartuję Kochane) chcę Hush! Ja tylko mogę polecić swój ukochany Strobe Liquid do efektu tafli/glow (tak, wiem, że zanudzam już tym, ale cóż poradzę że kocham ten kosmetyk )
Sil vous plait moja droga
Co do Husha - chciej, chciej bo fajny jest
nieshya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-18, 15:36   #2627
martaboy
Zakorzenienie
 
Avatar martaboy
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 869
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

No i po paru latach oczekiwania -


http://www.temptalia.com/mac-disney-...ins-collection



:P
__________________
Free to be
Blog

Strona z portfolio - makijażowo
martaboy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-18, 15:46   #2628
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez martaboy Pokaż wiadomość
No i po paru latach oczekiwania -

http://www.temptalia.com/mac-disney-...ins-collection

:P
widzialam widzialam!! szkoda że bez szczegółów:/
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-18, 16:47   #2629
ahhha
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 50
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

dziewczyny używacie jakieś bronzera z maca? lub pudru jako podkreślenie kości policzkowych itp?
ahhha jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-18, 17:59   #2630
nadi83
Rozeznanie
 
Avatar nadi83
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 870
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez nieshya Pokaż wiadomość
Ahhh, Pixiwoo - uwielbiam te siostrzyczki (btw, pixi2woo - ich szwagierka in spe też jest urocza ) - widziałam ten filmik i właśnie szukam okazji, żeby to wypróbować, bo akurat mam melonowego charma .
Ale fakt - YT to zuuuuooooooo
Sil vous plait moja droga
Co do Husha - chciej, chciej bo fajny jest
To siostry? Bo ja widziałam kilka filmików, ale tej babeczki z krótszymi włosami, a teraz widzę, że jest jeszcze jakaś z dłuższymi a nie mam głośnika w laptopie i nic teraz nie słyszęfakt- ta, którą oglądałam makijaże bardzo fajne robi

ja melona kiedyś używałam jako rozświetlacza, ale potem jakoś eksperymentów mi się zachciało i z jednej połowy odsypki zrobiłam błyszczyk, a drugą dodałam do alkieru do paznokci i muszę przyznać, że efekty były super

nadi83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-19, 09:33   #2631
eustachy
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 741
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez martaboy Pokaż wiadomość
No i po paru latach oczekiwania -


http://www.temptalia.com/mac-disney-...ins-collection



:P
uuuuuuu wreszcie!
eustachy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-19, 16:14   #2632
Monniq
Raczkowanie
 
Avatar Monniq
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 433
GG do Monniq
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Dziewczyny kochane mam prośbę: czy któraś przy okazji robienia zakupów w MAC dla siebie nie kupiłaby mi pigmentu naked?
Pieniądze za pigment i przesyłkę przesłałabym na konto pomocnej Wizażanki.
Co prawda do Wrocławia nie mam aż tak daleko, ale na razie się nie wybieram, a po jedną rzecz nie opłaca mi się jechać.
__________________
Szukam książek:
B. Walczak, Słownik wileński na tle dziejów polskiej leksykografii
S. Hrabec, F, Pepłowski, Wiadomości o autorach i dziełach cytowanych w Słowniku Lindego

w tej sprawie proszę o kontakt na PW
Monniq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-19, 17:06   #2633
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Dziołchy i panowie

ile kosztuje ta torba z TTB? Christine tak kusi na Temptalii...
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-19, 17:41   #2634
zetuzetia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 926
GG do zetuzetia
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Po ostatniej wizycie w MACu jestem bogatsza o paletkę czwórkę i pędzel 217.
Teraz marzę o brązerze Golden i pędzlu do nim, ale powstrzymuję się
zetuzetia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-19, 19:40   #2635
eustachy
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 741
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
Dziołchy i panowie

ile kosztuje ta torba z TTB? Christine tak kusi na Temptalii...
Ale torby chyba nie ma w PL zresztą jak pędzla 130


Mam do Was pytanie, czy ma ktoś cienie Texture i Samoa Silk? Czy ktoś mógłby je porównać?
Czy są to brzoskwiniowe odcienie czy może bardziej beże?

Edytowane przez eustachy
Czas edycji: 2010-05-19 o 19:43
eustachy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-19, 20:43   #2636
kamyczek89
Zadomowienie
 
Avatar kamyczek89
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 1 309
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Reklama
__________________
Konkurs fotograficzny Dziękuję za każdy głos Klik


Edytowane przez kasienka.b
Czas edycji: 2010-05-20 o 22:13
kamyczek89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-20, 15:59   #2637
fraise26
Rozeznanie
 
Avatar fraise26
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 591
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez eustachy Pokaż wiadomość
Ale torby chyba nie ma w PL zresztą jak pędzla 130


Mam do Was pytanie, czy ma ktoś cienie Texture i Samoa Silk? Czy ktoś mógłby je porównać?
Czy są to brzoskwiniowe odcienie czy może bardziej beże?
Nie posiadam, więc nie możesz mi wierzyć na 100%, ale z tego co pamiętam obydwa są zdecydowanie bardziej brzoskwiniowe niż beżowe.
__________________
Mój blog:
fraise26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-21, 10:05   #2638
nataliaaa88
Zadomowienie
 
Avatar nataliaaa88
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Tomaszów Lubelski
Wiadomości: 1 587
GG do nataliaaa88
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

http://www.youtube.com/watch?v=zBK8J...os=a5OKdCC6Py8
dziewczyny co ona naklada w tym filmiku na policzki, to pierwsze takie polyskujace i jaki to cien ktory naklada na powieki? prosze o podpowiedź
__________________
mam takie myśli na myśli że nawet moja podświadomość się rumieni...

wymiana:
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...5#post27112875
nataliaaa88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-21, 10:11   #2639
martaboy
Zakorzenienie
 
Avatar martaboy
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 869
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez nataliaaa88 Pokaż wiadomość
http://www.youtube.com/watch?v=zBK8J...os=a5OKdCC6Py8
dziewczyny co ona naklada w tym filmiku na policzki, to pierwsze takie polyskujace i jaki to cien ktory naklada na powieki? prosze o podpowiedź

Pod filmikiem jest napisane, Nic wielokrotnie powtarza, nawet go pokazuje - pigment Melon, jest dostępny w sprzedaży regularnej w sklepie MAC.
__________________
Free to be
Blog

Strona z portfolio - makijażowo
martaboy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-21, 12:20   #2640
kinia144
Rozeznanie
 
Avatar kinia144
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 543
GG do kinia144
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Witajcie Tak przeglądam ten wątek już od jakieś czasu i jestem zachwycona waszymi zbiorami. Mnie też zawsze kręciły kosmetyki Mac'a i w końcu kupiłam troszkę A chusteczki do demakijażu dostałam gratis Miłego oglądania
kinia144 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:40.