Wszystko o farbowaniu henną - wątek zbiorczy - Strona 59 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-02-24, 11:06   #1741
neitka
Zadomowienie
 
Avatar neitka
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 1 964
GG do neitka
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez kropcia007 Pokaż wiadomość
nie radzę robić takich rzeczy ... Jak chcesz utrzymać to "błotko" na brwiach? zresztą wydaje mi się ze wyglądałoby to bardzo nienaturalnie brwi w takim kolorze... Zamaluj sobie brwi cieniem i pędzelkiem i to tez raczej w kolorze naturalnego koloru Twoich włosów- blondynki 2 tony ciemniejsze, brunetki 2 tony jaśniejsze
Zupełnie nie wiem, jakbym się miała do tego technicznie zabrać - przyznaję się bez bicia Ale po prostu kusi mnie to. Hayley Williams przez którą tak mnie kusi czerwień na włosach zazwyczaj ma brwi 'lekko' dopasowane do koloru włosów. Szukam odpowiednich zdjęć właśnie. Ale chyba przy czerwonym to stanie u mnie na sklepowej hennie w kolorze ciemnego brązu (takiej do brwi specjalnie).

Tutaj przy czerwieni takiej jaka mi się marzy (ale chyba je nie oczekuje od henny) http://muzyka.interia.pl/galerie/naj...duze,1037706,2
__________________
I will marry melody...


neitka

Edytowane przez neitka
Czas edycji: 2010-02-24 o 11:08
neitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-24, 11:21   #1742
kropcia007
Wtajemniczenie
 
Avatar kropcia007
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 2 782
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez neitka Pokaż wiadomość
Zupełnie nie wiem, jakbym się miała do tego technicznie zabrać - przyznaję się bez bicia Ale po prostu kusi mnie to. Hayley Williams przez którą tak mnie kusi czerwień na włosach zazwyczaj ma brwi 'lekko' dopasowane do koloru włosów. Szukam odpowiednich zdjęć właśnie. Ale chyba przy czerwonym to stanie u mnie na sklepowej hennie w kolorze ciemnego brązu (takiej do brwi specjalnie).

Tutaj przy czerwieni takiej jaka mi się marzy (ale chyba je nie oczekuje od henny) http://muzyka.interia.pl/galerie/naj...duze,1037706,2
tylko na brwiach nie widzę zadnej czerwieni nie są one jakoś specjalnie dopasowane do włosów są lekko przyciemnione cieniem ... Może wydaje Ci się bo włosy rzucają taką poswiatę? Nie spotkałam się jeszcze by malować brwi na jakies nienaturalne kolory bez względu na to jaki ma się kolor włosów ...
__________________
"To możliwość spełnienia marzeń sprawia, że życie jest tak fascynujące."


Kwietniowa Mamusia - Maja

kropcia007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-24, 11:32   #1743
neitka
Zadomowienie
 
Avatar neitka
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 1 964
GG do neitka
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez kropcia007 Pokaż wiadomość
tylko na brwiach nie widzę zadnej czerwieni nie są one jakoś specjalnie dopasowane do włosów są lekko przyciemnione cieniem ... Może wydaje Ci się bo włosy rzucają taką poswiatę? Nie spotkałam się jeszcze by malować brwi na jakies nienaturalne kolory bez względu na to jaki ma się kolor włosów ...
Może tę czerwień sobie sugeruję, bo ona sama się wypowiada, że często robi brwi w salonie pod kolor włosów. (co nie znaczy, że w identycznym kolorze ) a co do przyciemniania - robię to codziennie rano, ale raz na jakiś czas wolę rzucić hennę (taką w żelu) i mieć to z głowy na jakieś dwa tygodnie. Jestem leniem Dziękuję Ci bardzo za odpowiedzi. Jeśli to nie nadużycie Twojej uprzejmości, to czy mogłabyś mi podpowiedzieć też z moimi innymi pytaniami?
__________________
I will marry melody...


neitka
neitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-24, 11:39   #1744
kropcia007
Wtajemniczenie
 
Avatar kropcia007
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 2 782
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez neitka Pokaż wiadomość

Nie znalazłam tylko odpowiedzi, czy po używaniu henny (nawet takiej przerobionej) są jakieś składniki w mazidłach do włosów, których mam unikać i czy z tej z eld też mogę robić gloss z waxem?

I dziękuję za zainteresowanie problemem mojej głowy i tęczy kolorów

Nie mam pojęcia ;] A co Mazideł to nie musisz się sugerować tym co pisza ile gram trzeba stosować na włosy danej długości ...
Ja za pierwszym razem zamówiłam po 100 g chyba dodam że robię mieszankę dla ciemnego brazu czyli 1/4 czesc henny 3/4 czesci intygo i dodaje 2 łyżki amli i henna starczyła mi na 5 farbowań <100g> indygo na 2 a amle nadal mam ona starczy na około 6-8 teraz jak będe zamawiała to zamówię duzo indygo a henny znow tylko 100g bo po przetestowaniu wielu opcji stwierdzam że mazidłowe specyfiki są najlepsze. Polecam również khadi choć po mazidłach włoski były bardziej błysczące
Jeszcze jakieś pytania? odpowiem w miarę wiedzy i możliwości
__________________
"To możliwość spełnienia marzeń sprawia, że życie jest tak fascynujące."


Kwietniowa Mamusia - Maja

kropcia007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-24, 12:31   #1745
neitka
Zadomowienie
 
Avatar neitka
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 1 964
GG do neitka
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - wątek zbiorczy

chyba na razie pytania mi się wyczerpały. Mam tylko jedną sugestię, może żeby w jednym poście zebrać potrzebne linki i podstawową wiedzę. Ja starałam się przeczytać wątek zanim wyskoczyłam z pytaniami, bo byłam pewna, że odpowiedzi na moje pytania gdzieś tu są, ale trudno je znaleźć, kiedy każdy indywidualnie pyta o odpowiednie dla siebie kolory i tak dalej. Więc wskakuje się w środek wątku gdzie raczej wszyscy dużo wiedzą i zadaje się jakieś podstawowe pytanie, które wszystkich irytuje...:/
__________________
I will marry melody...


neitka
neitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-25, 10:18   #1746
kropcia007
Wtajemniczenie
 
Avatar kropcia007
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 2 782
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - wątek zbiorczy

Wstawiam fotki po farbowaniu henną sipa -noir <czarny> trzymałam 3 godzinki
Włosy wyglądają na suche ale to dlatego że po hennowaniu zmywam je tylko wodą nie używam żadnej odżywki , szamponu ani zadnych innych specyfików ...
__________________
"To możliwość spełnienia marzeń sprawia, że życie jest tak fascynujące."


Kwietniowa Mamusia - Maja


Edytowane przez kropcia007
Czas edycji: 2010-02-25 o 10:20
kropcia007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-25, 10:21   #1747
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - wątek zbiorczy

kropcia - piękne!!! a jaki miałas naturalny kolor włosów (czy farbowany?)
ja dzisiaj kupiłam hennę i zamierzam wypróbować na paśmie włosów, chce ciemny rudy,mam teraz sprany czerwony brąz
trzymajcie kciuki!

Edytowane przez 201607040946
Czas edycji: 2010-02-25 o 10:32
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-02-25, 10:24   #1748
neitka
Zadomowienie
 
Avatar neitka
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 1 964
GG do neitka
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez kropcia007 Pokaż wiadomość
Wstawiam fotki po farbowaniu henną sipa -noir <czarny> trzymałam 3 godzinki
Włosy wyglądają na suche ale to dlatego że po hennowaniu zmywam je tylko wodą nie używam żadnej odżywki , szamponu ani zadnych innych specyfików ...
ło mamo, sama jesteś sucha!! włosy to masz piękne

Ja wczoraj robiłam tubkowego burgunda. Fajny różowawy połysk ma, ale za mało intensywny kolor, za mało jaskrawy... Trzymałam 1,5 godziny. Teraz chce proszkowego położyć gdzieś w sobotę, może całą noc potrzymam?
__________________
I will marry melody...


neitka
neitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-25, 10:31   #1749
kropcia007
Wtajemniczenie
 
Avatar kropcia007
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 2 782
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez kaguya Pokaż wiadomość
kropcia - piękne!!! a jaki miałam naturalny kolor włosów (czy farbowany?)
ja dzisiaj kupiłam hennę i zamierzam wypróbować na paśmie włosów, chce ciemny rudy,mam teraz sprany czerwony brąz
trzymajcie kciuki!
naturalnego moje włosy już nie pamiętają hihi ale taki średni brąz farbuję na przemian henną i venitą zależy od czasu i chęci

---------- Dopisano o 10:26 ---------- Poprzedni post napisano o 10:25 ----------

no to trzymam wtedy

---------- Dopisano o 10:31 ---------- Poprzedni post napisano o 10:26 ----------

Cytat:
Napisane przez neitka Pokaż wiadomość
ło mamo, sama jesteś sucha!! włosy to masz piękne

Ja wczoraj robiłam tubkowego burgunda. Fajny różowawy połysk ma, ale za mało intensywny kolor, za mało jaskrawy... Trzymałam 1,5 godziny. Teraz chce proszkowego położyć gdzieś w sobotę, może całą noc potrzymam?
na serio są suche szczególnie na pierwszej focie
jak robię sobie venite czarna czekolada to taki ładny wychodzi ciemny brąz z fioletowym połyskiem szkoda że tak szybko znika
spróbuj sobie kiedyś venitę w odcieniu który cię interesuje bo wychodzą bardzo ładnie włosy miękkie ze az szok i tez połysk ... ehh dlaczego one się wypłukują w dwa tyg ?!
__________________
"To możliwość spełnienia marzeń sprawia, że życie jest tak fascynujące."


Kwietniowa Mamusia - Maja

kropcia007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-25, 10:33   #1750
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - wątek zbiorczy

aha, to rozumiem, bo ja mam taki raczej ciemny, ale sprany brąz z domieszką spranej czerwieni:brzyda l: a kolor ci wyszedł bardzo ładny!
hmmm...na moim opakowaniu jest napisane,ze żeby uzyskać ciemny rudy,należy trzymac henne na wlosach "tylko" 50 min
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-25, 10:36   #1751
kropcia007
Wtajemniczenie
 
Avatar kropcia007
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 2 782
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez kaguya Pokaż wiadomość
aha, to rozumiem, bo ja mam taki raczej ciemny, ale sprany brąz z domieszką spranej czerwieni:brzyda l: a kolor ci wyszedł bardzo ładny!
hmmm...na moim opakowaniu jest napisane,ze żeby uzyskać ciemny rudy,należy trzymac henne na wlosach "tylko" 50 min
to mój tez tak wygląda jak Twój jak sie mi włosy "spiorą" ciemny brąz z kasztanowo rudawym połyskiem henne w proszku zawsze trzymam dłuzej niz to napisane na intrukcji obsługi
__________________
"To możliwość spełnienia marzeń sprawia, że życie jest tak fascynujące."


Kwietniowa Mamusia - Maja

kropcia007 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-25, 10:51   #1752
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - wątek zbiorczy

no tak, zawsze lepiej mieć ciemniejszy rudy niż wściekłą jasną marchewkę, nie? a jak mam zrobić z jasnymi odrostami? bo boję się, że jak już zafarbuję całość, to odrosty (w kolorze jasny blond) będą... pomarańczowe
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-25, 11:02   #1753
kropcia007
Wtajemniczenie
 
Avatar kropcia007
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 2 782
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez kaguya Pokaż wiadomość
no tak, zawsze lepiej mieć ciemniejszy rudy niż wściekłą jasną marchewkę, nie? a jak mam zrobić z jasnymi odrostami? bo boję się, że jak już zafarbuję całość, to odrosty (w kolorze jasny blond) będą... pomarańczowe
oj nie wiem co mozna w tej sytuacji zrobić ...
A wgl kiedyś już pisałam wyzej kupiłam hennę supreme dark brown dadoałam nawet indygo i wyszły mi kasztanowe włosy a małe włoski na czole były pomarańczowe !! i przy każdym myciu woda była pomarańczowa i ręcznik i poduszka Nie wiem czy im się pomyliło i wsypali inną hennę do opakowania czy cu, wiem jednak że już nigdy nie zaryzykuję z kupnem tej henny ...
__________________
"To możliwość spełnienia marzeń sprawia, że życie jest tak fascynujące."


Kwietniowa Mamusia - Maja

kropcia007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-25, 11:53   #1754
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - wątek zbiorczy

ja kupiłam najzwyklejszą, naturalną hennę, i już wypróbowuję ją na paśmie włosów jesli się nie uda, to będę zła!!! bo farbuje nie tylko ze względu na kolor (chce rudy), ale i kondycję włosów (słabe, zniszczone), no i jesli będę musiała farbować co 2 tygodnie, to nic, jakoś się przyzwyczaję.

nigdy nie miałam do czynienia z henną, to mój pierwszy raz. śmierdzi mi sproszkowaną mate albo zieloną herbata, potem glonami, a na włosach jest... seledynowa! to normalne?:brzyda l:
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-25, 12:16   #1755
kropcia007
Wtajemniczenie
 
Avatar kropcia007
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 2 782
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez kaguya Pokaż wiadomość
ja kupiłam najzwyklejszą, naturalną hennę, i już wypróbowuję ją na paśmie włosów jesli się nie uda, to będę zła!!! bo farbuje nie tylko ze względu na kolor (chce rudy), ale i kondycję włosów (słabe, zniszczone), no i jesli będę musiała farbować co 2 tygodnie, to nic, jakoś się przyzwyczaję.

nigdy nie miałam do czynienia z henną, to mój pierwszy raz. śmierdzi mi sproszkowaną mate albo zieloną herbata, potem glonami, a na włosach jest... seledynowa! to normalne?:brzyda l:
tak normalne śmierdzi samo pastwisko hehe
__________________
"To możliwość spełnienia marzeń sprawia, że życie jest tak fascynujące."


Kwietniowa Mamusia - Maja

kropcia007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-25, 14:02   #1756
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - wątek zbiorczy

koszmar
nie widzę żadnej różnicy, no może jakis tam lekko rudy odcień, taki matowy, a wręcz...wpada w zieleń jak ta emotka nieźle...
ale to na farbowanych, a na naturalny odrost dałam tez trochę, i... prawie NIC jakiś taki słabiutki rdzawy odcień już sobie wyobrażam, co by było, gdybym dała od razu na całą głowę...
ale skąd ta słomkowa zieleń?
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-25, 14:40   #1757
kropcia007
Wtajemniczenie
 
Avatar kropcia007
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 2 782
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - wątek zbiorczy

barwnik się ulotni zieleń zniknie
__________________
"To możliwość spełnienia marzeń sprawia, że życie jest tak fascynujące."


Kwietniowa Mamusia - Maja

kropcia007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-25, 17:33   #1758
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - wątek zbiorczy

juz się ulotnił, i teraz nie ma prawie nic. NIC. tylko jaśniutka poświata, taka rudawa... słowem - nie dla mnie henna. albo mam za ciemne włosy. ale przecież odrosty mam jasne, a też nie wzięlo
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-25, 18:05   #1759
alexandra84
Raczkowanie
 
Avatar alexandra84
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 380
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - wątek zbiorczy

też planuję najpierw zrobić sobie tylko jedno pasmo, ale balsamem Venity, czyli nie czystą henną Nie wiem, czy mi odrost załapie i w ogóle jak to wyjdzie na mojej czuprynie..... Do czystej henny natomiast chyba bym "nerw" nie miała
alexandra84 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-25, 18:23   #1760
kropcia007
Wtajemniczenie
 
Avatar kropcia007
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 2 782
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez kaguya Pokaż wiadomość
juz się ulotnił, i teraz nie ma prawie nic. NIC. tylko jaśniutka poświata, taka rudawa... słowem - nie dla mnie henna. albo mam za ciemne włosy. ale przecież odrosty mam jasne, a też nie wzięlo
nie zrażaj się pierwszym razem ... u mnie za pierwszym tez mało co było widac
__________________
"To możliwość spełnienia marzeń sprawia, że życie jest tak fascynujące."


Kwietniowa Mamusia - Maja

kropcia007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-26, 10:16   #1761
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - wątek zbiorczy

no tak, ale ja muszę mieć mocny kolor na głowie, a na moich ciemnych włosach henną raczej sie nie uda
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-27, 13:47   #1762
Deborah100
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 827
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - wątek zbiorczy

Czy znacie inne metody zatrzymania koloru oprócz płukanki octowej?
Deborah100 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-27, 15:50   #1763
effulla
Zakorzenienie
 
Avatar effulla
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 3 392
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - wątek zbiorczy

Hej Kochane
kupiłam dzisiaj farbę Garnier Color&Shine do 28 myć.
Nigdy wczesniej nie farbowałam włosów. Mam naturalnie jasny brąz, a kupiłam ciemny. Chcę bowiem dosłownie o jeden ton przyciemnić moje ale nie mogłam znaleźć odpowiedniego odcienia. Farba którą kupiłam zawiera mleczko utleniające do zmieszania z kremem. Czy mogę NIE dodawać mleczka utlanijącego ?? Zastosować tylko krem i nie nakładać go na 20 minut tylko na przykład na 10-15 ? Chodzi o to że strasznie boję się o swoje włosy i zależy mi tylko na tym, żeby ciut żywiej wyglądały, a nie chcę zmieniać koloru
PROSZĘ O SZYBKĄ ODPOWIEDŹ : ) Ściskam każdą z Was i muszę to napisać , kocham Wizaż bo zawsze mi świetnie doradzacie dziewczyny : D Pozdrawiam

bTW : kupiłam tę farbę: http://www.wizaz.pl/kosmetyki/pictures/14/31548.jpg
__________________

Edytowane przez effulla
Czas edycji: 2010-02-27 o 15:52
effulla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-27, 16:22   #1764
kropcia007
Wtajemniczenie
 
Avatar kropcia007
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 2 782
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez effulla Pokaż wiadomość
Hej Kochane
kupiłam dzisiaj farbę Garnier Color&Shine do 28 myć.
Nigdy wczesniej nie farbowałam włosów. Mam naturalnie jasny brąz, a kupiłam ciemny. Chcę bowiem dosłownie o jeden ton przyciemnić moje ale nie mogłam znaleźć odpowiedniego odcienia. Farba którą kupiłam zawiera mleczko utleniające do zmieszania z kremem. Czy mogę NIE dodawać mleczka utlanijącego ?? Zastosować tylko krem i nie nakładać go na 20 minut tylko na przykład na 10-15 ? Chodzi o to że strasznie boję się o swoje włosy i zależy mi tylko na tym, żeby ciut żywiej wyglądały, a nie chcę zmieniać koloru
PROSZĘ O SZYBKĄ ODPOWIEDŹ : ) Ściskam każdą z Was i muszę to napisać , kocham Wizaż bo zawsze mi świetnie doradzacie dziewczyny : D Pozdrawiam

bTW : kupiłam tę farbę: http://www.wizaz.pl/kosmetyki/pictures/14/31548.jpg
ale to nie jest wątek do tego pytania, tutaj rizmawiamy o farbowaniu henną. Nie wiem czy któraś z Nas będzie znała odpowiedź na Twoje pytanie
__________________
"To możliwość spełnienia marzeń sprawia, że życie jest tak fascynujące."


Kwietniowa Mamusia - Maja

kropcia007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-27, 16:29   #1765
effulla
Zakorzenienie
 
Avatar effulla
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 3 392
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez kropcia007 Pokaż wiadomość
ale to nie jest wątek do tego pytania, tutaj rizmawiamy o farbowaniu henną. Nie wiem czy któraś z Nas będzie znała odpowiedź na Twoje pytanie
Nie chciałam zaśmiecać forum.
__________________
effulla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-27, 16:30   #1766
Celinaa
Raczkowanie
 
Avatar Celinaa
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 384
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - wątek zbiorczy

Dziewczyny, jak wymieszam henna ELD w kolorze chna i brąz i nałożę na włosy to nie wyjdzie mi jakiś dziwny kolor? sądzę że nie, ale wolę zapytać

farbowałam się jakiś czas temu henną i była to chna ELD, jednak włosy zabarwiły się nie równo tzn czubek głowy był jasno rudy a reszta ciemna, chcąc tego uniknąć myślę nad taką właśnie mieszanką. Proszę o odpowiedź bo zaraz wybieram się do sklepu po hennę
__________________

Celinaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-27, 17:17   #1767
kropcia007
Wtajemniczenie
 
Avatar kropcia007
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 2 782
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez effulla Pokaż wiadomość
Nie chciałam zaśmiecać forum.
Nic się nie stało tylko my tu farbujemy henna i Ci nie pomożemy, no chyba że któraś wie

---------- Dopisano o 17:17 ---------- Poprzedni post napisano o 17:13 ----------

Cytat:
Napisane przez Celinaa Pokaż wiadomość
Dziewczyny, jak wymieszam henna ELD w kolorze chna i brąz i nałożę na włosy to nie wyjdzie mi jakiś dziwny kolor? sądzę że nie, ale wolę zapytać

farbowałam się jakiś czas temu henną i była to chna ELD, jednak włosy zabarwiły się nie równo tzn czubek głowy był jasno rudy a reszta ciemna, chcąc tego uniknąć myślę nad taką właśnie mieszanką. Proszę o odpowiedź bo zaraz wybieram się do sklepu po hennę
ja farbowałam eld mieszanką brązu i basmy i było ok. A miałaś odrost, że Ci nierówno chwyciło?
__________________
"To możliwość spełnienia marzeń sprawia, że życie jest tak fascynujące."


Kwietniowa Mamusia - Maja

kropcia007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-27, 17:29   #1768
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - wątek zbiorczy

to ja dodam, że te pasma, które próbowałam farbowac henną, normalnie przefarbowałam farbą i rozjaśniłam rozjasniaczem, i nie ma żadnej różnicy w kolorze mówię wam, ja mam nienormalne włosy, one "przyjmują" tylko chemię
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-27, 19:04   #1769
alexandra84
Raczkowanie
 
Avatar alexandra84
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 380
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - wątek zbiorczy

Zrobiłam jedno pasmo balsamem Venity z henną - na wilgotnych, aczkolwiek nieumytych, włosach. Nie widzę jednak, żeby chwycił mi odrost nawet go nie zabarwiło (rozjaśniać nie rozjaśnia-to wiem, ale myślałam, że chociaż nada odcień). chyba jednak będę musiała stosować farby fryzjerskie
alexandra84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-01, 19:17   #1770
quesadila
Raczkowanie
 
Avatar quesadila
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Danzig
Wiadomości: 291
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - wątek zbiorczy

Zrobiłam sobie 10-cio minutowy gloss z użyciem henny z Mazideł. Jestem zachwycona miękkością moich włosów, delikatnym pogrubieniem, zaczynają odzyskiwać swój naturalny skręt, który miały 15cie lat temu, gdy byłam nastolatką
Kolor jest prawie tip-top. Farbowałam naturalny jasny blond, chciałabym nastepnym razem z użyciem tej henny je przyciemnić. Co radzicie- dodać amlę czy ecliptę?
Nie zależy mi na ochłodzeniu odcienia, a jedynie osiagnięcie ciemniejszej rudości.

Poradźcie cienkowłosej blondynie
quesadila jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:19.