Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja] - Strona 41 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-09-06, 20:07   #1201
kotalina
Przyczajenie
 
Avatar kotalina
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 15
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Cytat:
Napisane przez peiz Pokaż wiadomość
Dziewczyny, miałyście może do czynienia kiedyś z farbami w proszku? Bo wczoraj rozmawiałam ze znajomą fryzjerką o tym, że chcę czerwone włosy bez używania rozjaśniacza i powiedziała mi, że może to zrobić jakąś farbą w proszku... No i nie wiem...

Pewnie chodziło jej o użycie czerwonego rozjaśniacza. Jednocześnie rozjaśnia Ci włosy i farbuje na czerwono. Polecam, bo jest to szybkie, nie trzeba najpierw rozjaśniać, później jeszcze babrać się z farbami. Używałam Chantal, czerwony rozjaśniacz + oksydant 6% i polecam, wychodzi bardzo ładnie.

Co do la riche - zgadzam się. Nie dość że nietrwałe, to czerwień spłukuje się do naprawdę ohydnego koloru.
kotalina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-07, 00:07   #1202
blackberry456
Zadomowienie
 
Avatar blackberry456
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 1 124
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Cytat:
Napisane przez Karyme22 Pokaż wiadomość
Hej potrzebuje pomocy ,kupilam farbe loreal feria 3d mango od 3 lat mam rude wlosy ale zawsze wychodzily mi najpierw czerwone a po spraniu rude, zastanawiam sie czy po tej farbie bede miala od razu rude wlosy? nawet jak chodzilam do fryzjera to najpierw wychodzily czerwone;/ i czy dam rade sama zaaplikowac ta farbe ?
ja kiedys kiedys zrobilam tym kolorem - bardzo ladnie wyszlo, rudy, nie czerwony. Mialam troche jasniejsze odrosty wiec na czubku mialam marchewke a reszta minimalnie ciemniejsza, ale i tak wygladalo spoko a czy sama dasz rade to zalezy czy umiesz - ja naprzyklad bym sama nie zrobila (umazalabym zala siebie, lazienke a i tak nie pokryla rowno z tylu), ale znam osoby co od zawsze same sobie farbuja wlosy

Cytat:
Napisane przez xblackxshadowx Pokaż wiadomość
dzięki wielkie

Cytat:
Napisane przez kotalina Pokaż wiadomość
Co do la riche - zgadzam się. Nie dość że nietrwałe, to czerwień spłukuje się do naprawdę ohydnego koloru.
heh, mam nadzieje, ze jednak tak ohydnie nie bedzie, bo ja juz zrobilam tym.. póki co efek świetny, najpierw rozjasnilam wlosy, potem ten toner i wyszlo naprawde intensywnie. Zdaje sobie sprawe, ze nie bedzie to trzymalo jak farba, ale co to za problem polozyc jak odzywke nawet co 2 tyg - a wlosow i tak nie musze myc codziennie. Z reszta to tak chwilowo, poki nie znajde ''farby idealnej'', bo wszystkie drogeryjne czerwienie wychodza mi na glowie za ciemne, bardziej jak bordo. Ew sprobuje jakos sprowadzic Live XXL, bo ostatnio dala mi swietne efekty i bardzo dlugo sie trzymala, ale nie ma jej w polsce ;/

Wstawiam fote, ale troche inaczej wyglada na zywo, bo tu grzywka wyszla jasniejsza i jest lekko rozowy, a normalnie to ''czysta'' czerwien, podobna do rihanny. Jutro moge dodac w swietle dziennym.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P070911_00.36.jpg (50,1 KB, 139 załadowań)
__________________
W deszczu maleńkich żółtych kwiatów
w spokoju przy sobie
nie czując czasu..

Edytowane przez blackberry456
Czas edycji: 2011-09-07 o 00:22
blackberry456 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-07, 11:09   #1203
uolcia
Rozeznanie
 
Avatar uolcia
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 696
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Podziwiam za odwagę
uolcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-07, 12:02   #1204
Karyme22
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 14
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

dziekuje slicznie za odp mam nadzieje,ze pieniadze nie poszly na marne i wyjdzie mi w koncu kolor ktory od 3 lat probuje osiagnac ..ta aplikacja wydaje sie strasznie prosta jednakze nigdy nie farbowalam sama wlosow i troszke sie obawiam, wiec poprosze kolezanke aby mi pofarbowala.
Chcialam do fryzjera , ale mieszkam w Anglii wiec farbowanie troche tu wynosi wiec zrezygnowalam z tej opcji...no coz moze mi sie w koncu uda
Karyme22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-08, 14:58   #1205
kotalina
Przyczajenie
 
Avatar kotalina
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 15
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

http://imageshack.us/photo/my-images/268/abbc.jpg/

Po czerwonym rozjaśniaczu, mniej więcej tydzień-2 tygodnie po farbowaniu
kotalina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-08, 19:14   #1206
sonea8
Rozeznanie
 
Avatar sonea8
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 763
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Cytat:
Napisane przez kotalina Pokaż wiadomość
http://imageshack.us/photo/my-images/268/abbc.jpg/

Po czerwonym rozjaśniaczu, mniej więcej tydzień-2 tygodnie po farbowaniu
Bosko!
bardzo odważnie i chyba bym sie nie zdecydowała na 'aż tak', co nie zmienia faktu, że absolutnie bosko!

Możesz sprecyzować 'czerwony rozjaśniacz'? ;>
sonea8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-09, 00:44   #1207
kotalina
Przyczajenie
 
Avatar kotalina
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 15
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Dziękuję

Czerwony rozjaśniacz jest w postaci proszku, mieszasz go z oksydantem 6%. Ja akurat używałam Chantal, wiem że jest też Leo ale o tym niestety nie mogę nic powiedzieć.
Czerwony rozjaśniacz jest fajny z tym, że jednocześnie rozjaśnia Ci włosy i farbuje je na czerwono, co jest zdecydowanie wygodniejsze niż najpierw rozjaśnianie, a później jeszcze na to farba. Mój naturalny kolor to brąz, więc na pewno żadna farba, nawet profesjonalna, nie dałaby mi czystej czerwieni, dlatego sobie tak ten czerwony rozjaśniacz chwalę Poza tym kolor jest dość trwały (na tyle trwały, na ile może być trwała czerwona farba, niestety ;p), co też jest plusem, bo nie lubię szamponetek ani tonerów, które już po jednym myciu tracą połowę intensywności. I ten proszek dodatkowo tak ślicznie pachnie <3

Tutaj daję link na allegro: http://allegro.pl/prosalon-chantal-r...796933045.html
kotalina jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-09-09, 10:55   #1208
Variance
Zadomowienie
 
Avatar Variance
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 1 054
GG do Variance
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Cytat:
Napisane przez kotalina Pokaż wiadomość
Dziękuję

Czerwony rozjaśniacz jest w postaci proszku, mieszasz go z oksydantem 6%. Ja akurat używałam Chantal, wiem że jest też Leo ale o tym niestety nie mogę nic powiedzieć.
Czerwony rozjaśniacz jest fajny z tym, że jednocześnie rozjaśnia Ci włosy i farbuje je na czerwono, co jest zdecydowanie wygodniejsze niż najpierw rozjaśnianie, a później jeszcze na to farba. Mój naturalny kolor to brąz, więc na pewno żadna farba, nawet profesjonalna, nie dałaby mi czystej czerwieni, dlatego sobie tak ten czerwony rozjaśniacz chwalę Poza tym kolor jest dość trwały (na tyle trwały, na ile może być trwała czerwona farba, niestety ;p), co też jest plusem, bo nie lubię szamponetek ani tonerów, które już po jednym myciu tracą połowę intensywności. I ten proszek dodatkowo tak ślicznie pachnie <3

Tutaj daję link na allegro: http://allegro.pl/prosalon-chantal-r...796933045.html
a farbujesz sama? jak to to powiesz ile potrzeba tego rozjaśniacza w proszku na włosy Twojej długości? czy się dobrze nakłada, jak farbe? i czy mocno niszczy włosy? byłabym bardzo wdzięczna.
bo zastanawiam się nad takim rozwiązaniem, a jak nie to dalej szukać farbe, która mi bd odpowiadać. bo tam moja profesjonalna jest ładna, ale odrosty robi lekko różowe co mnie strasznie denerwuje i jakaś super trwała nie jest, nawet średnia w sumie. no i muszę do niej używać 9%, a to dobija mi troche włosy.

użyłam teraz żeby ożywić trochę kolor ostatniego opakowania co miałam Palette RADIANCE czerwonej i kolor piekny cholera mi wyszedl na tych wlosach po tej profesjonalnej zmytej...
__________________
Życie jest zaskakujące...

ponad 2 000 km - a cóż to jest dla Miłości...?



przyszła pani psycholog, w zamiarze seksuolog+psychoonkolog.


krew barwiona tlenkiem żelaza  - tattoomaniak.


little nerd - wierny kibic League of Legends
.
Variance jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-09, 16:48   #1209
natalkaa7522
Zakorzenienie
 
Avatar natalkaa7522
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 20 187
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Cytat:
Napisane przez blackberry456 Pokaż wiadomość
ja kiedys kiedys zrobilam tym kolorem - bardzo ladnie wyszlo, rudy, nie czerwony. Mialam troche jasniejsze odrosty wiec na czubku mialam marchewke a reszta minimalnie ciemniejsza, ale i tak wygladalo spoko a czy sama dasz rade to zalezy czy umiesz - ja naprzyklad bym sama nie zrobila (umazalabym zala siebie, lazienke a i tak nie pokryla rowno z tylu), ale znam osoby co od zawsze same sobie farbuja wlosy



dzięki wielkie



heh, mam nadzieje, ze jednak tak ohydnie nie bedzie, bo ja juz zrobilam tym.. póki co efek świetny, najpierw rozjasnilam wlosy, potem ten toner i wyszlo naprawde intensywnie. Zdaje sobie sprawe, ze nie bedzie to trzymalo jak farba, ale co to za problem polozyc jak odzywke nawet co 2 tyg - a wlosow i tak nie musze myc codziennie. Z reszta to tak chwilowo, poki nie znajde ''farby idealnej'', bo wszystkie drogeryjne czerwienie wychodza mi na glowie za ciemne, bardziej jak bordo. Ew sprobuje jakos sprowadzic Live XXL, bo ostatnio dala mi swietne efekty i bardzo dlugo sie trzymala, ale nie ma jej w polsce ;/

Wstawiam fote, ale troche inaczej wyglada na zywo, bo tu grzywka wyszla jasniejsza i jest lekko rozowy, a normalnie to ''czysta'' czerwien, podobna do rihanny. Jutro moge dodac w swietle dziennym.
Śliczny

Ja potem dodam mój kolor.

edit. tu jest link do koloru mojego. ogólnie następnym razem bedę robiła czymś bardziej w czerwień. https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=1307
__________________

Edytowane przez natalkaa7522
Czas edycji: 2011-09-09 o 17:09
natalkaa7522 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-09, 18:41   #1210
Schizophrenic
Raczkowanie
 
Avatar Schizophrenic
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: M-ów, miasto ze snów.
Wiadomości: 168
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Było kilka dziewczyn farbujących tonerami, La Riche etc. mam do Was pytanie - spłukał Wam się ten kolor? jak tak po ilu dniach?

Mi niebieskie pasemka z La Riche spłukały się po niespełna 6 myciach..
Schizophrenic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-10, 02:16   #1211
kotalina
Przyczajenie
 
Avatar kotalina
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 15
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Cytat:
Napisane przez Variance Pokaż wiadomość
a farbujesz sama? jak to to powiesz ile potrzeba tego rozjaśniacza w proszku na włosy Twojej długości? czy się dobrze nakłada, jak farbe? i czy mocno niszczy włosy? byłabym bardzo wdzięczna.
bo zastanawiam się nad takim rozwiązaniem, a jak nie to dalej szukać farbe, która mi bd odpowiadać. bo tam moja profesjonalna jest ładna, ale odrosty robi lekko różowe co mnie strasznie denerwuje i jakaś super trwała nie jest, nawet średnia w sumie. no i muszę do niej używać 9%, a to dobija mi troche włosy.

użyłam teraz żeby ożywić trochę kolor ostatniego opakowania co miałam Palette RADIANCE czerwonej i kolor piekny cholera mi wyszedl na tych wlosach po tej profesjonalnej zmytej...

Tak tak, sama, nie ufam fryzjerom ;p
Wiesz co dokładnie nie jestem Ci w stanie powiedzieć, ale tego proszku starczyło mi na 2 użycia i trochę zostało, przy mniej gęstych niż moje włosy podobnej długości spokojnie starczyłoby na 3.
Co do niszczenia włosów, no coż nie ma co się czarować - jak każdy rozjaśniacz trochę włosy wysusza. Jednak wystarczy dobrze odżywiać włosy i nie ma tragedii Nie bez znaczenia jest też fakt, że wystarczy oksydant 6% - czyli słaby poza tym to lepsze rozwiązanie niż farbowanie włosów non stop w celu znalezienia idealnej czerwieni - tu intensywny kolor jest gwarantowany. Jest to też lepsze niż wstępne rozjaśnianie włosów a później jeszcze "dobijanie" ich farbą, bo wszystko robimy za jednym zamachem.

Także ja ze swojej strony naprawdę polecam, wraz z oksydantem i przesyłką wychodzi ~50 zł, a przy farbowaniu co 4 tygodnie starczy na ponad 2 miesiące, więc nie jest to drogo Myślę że warto spróbować - oczywiście, jeśli ktoś marzy o naprawdę intensywnej czerwieni

@Schizophrenic - czerwien jest ogólnie trudna do utrzymania, mi la riche straciło dużo wyrazistości już po jednym myciu, później już było coraz gorzej, przy każdym myciu woda była czerwoniutka. Pół biedy jakby znikał całkiem - niestety, płowieje do brzydkiego, różowo-czerwono-rudego koloru, nawet nie umiem go określić. Jak dla mnie, la riche to taka troche trwalsza i na pewno intensywniejsza szamponetka, ale z całą pewnością nie jest wart swojej ceny, na allegro 1 tubka+przesyłka to 30 zł, na moje włosy muszę mieć dwie tubki, więc całość to 50 zł. Trochę drogo jak na kolor, który owszem jest ładny, ale po pierwszym myciu już nie mogłam na niego patrzeć.

Edytowane przez kotalina
Czas edycji: 2011-09-10 o 02:22 Powód: zapomnialstwo:)
kotalina jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-10, 08:08   #1212
Variance
Zadomowienie
 
Avatar Variance
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 1 054
GG do Variance
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Cytat:
Napisane przez kotalina Pokaż wiadomość
Tak tak, sama, nie ufam fryzjerom ;p
Wiesz co dokładnie nie jestem Ci w stanie powiedzieć, ale tego proszku starczyło mi na 2 użycia i trochę zostało, przy mniej gęstych niż moje włosy podobnej długości spokojnie starczyłoby na 3.
Co do niszczenia włosów, no coż nie ma co się czarować - jak każdy rozjaśniacz trochę włosy wysusza. Jednak wystarczy dobrze odżywiać włosy i nie ma tragedii Nie bez znaczenia jest też fakt, że wystarczy oksydant 6% - czyli słaby poza tym to lepsze rozwiązanie niż farbowanie włosów non stop w celu znalezienia idealnej czerwieni - tu intensywny kolor jest gwarantowany. Jest to też lepsze niż wstępne rozjaśnianie włosów a później jeszcze "dobijanie" ich farbą, bo wszystko robimy za jednym zamachem.

Także ja ze swojej strony naprawdę polecam, wraz z oksydantem i przesyłką wychodzi ~50 zł, a przy farbowaniu co 4 tygodnie starczy na ponad 2 miesiące, więc nie jest to drogo Myślę że warto spróbować - oczywiście, jeśli ktoś marzy o naprawdę intensywnej czerwieni
kurcze bd musiala sie zastanowic czy to czy moze sprobowac z jeszcze jedna, ale inna farba profejonalna - cenowo by wychodzilo to samo, bo mam bardzo geste wlosy do ramion, ale tam bym potrzebowala 9%...
poki co mam jeszcze 2 farbowania ta co mam.

a powiesz jeszcze jak sie spłukuje?

ja lubie taką czerwień, czerwień ale troche ciemniejsza nie taka oczo✂✂✂na i ja zwykle jest trudno tak naprawde uzyskac - bo zwykle sa rude refleksy, albo wychodzi za ciemna, albo wpada w brazy, okropnosc.
a czerwien na wlosach mam juz od 10 lat ale do tej pory poki nie wycofali Pallet Radiance (dlaczego?!) nie mialam problemu z kolorem... a teraz kombinuje
__________________
Życie jest zaskakujące...

ponad 2 000 km - a cóż to jest dla Miłości...?



przyszła pani psycholog, w zamiarze seksuolog+psychoonkolog.


krew barwiona tlenkiem żelaza  - tattoomaniak.


little nerd - wierny kibic League of Legends
.
Variance jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-10, 08:22   #1213
Schizophrenic
Raczkowanie
 
Avatar Schizophrenic
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: M-ów, miasto ze snów.
Wiadomości: 168
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Tonery mają to do siebie, że się spłukują.
Chyba że kogoś stać na magic panic, to wtedy może nie.

Jak już pisałam, mi pasemka niebieskie spłukiwały się dość szybko. po 5 myciu już nie było ich prawie widać, ledwo pod słońce.
z czerwienią pewnie to samo.
Dlatego lepiej nie ulegać modzie i zostać przy mniej drastycznych kolorach.
Schizophrenic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-11, 11:06   #1214
sonea8
Rozeznanie
 
Avatar sonea8
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 763
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Właśnie popełniłam recenzję maski do włosów czerwonych, którą posiadam i którą się ratuję od mycia do mycia... nie będę się więc powtarzać, wszystko jest tutaj: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...#review-551062
Generalnie polecam, bo fajnie podtrzymuje kolor.
sonea8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-12, 15:00   #1215
uolcia
Rozeznanie
 
Avatar uolcia
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 696
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Chyba znalazłam dla siebie idealny kolor... http://elgon.pl/sklep/czerwien-granatu-p-252.html <3

farbowała któraś z Was Elgonem ?

Edytowane przez uolcia
Czas edycji: 2011-09-12 o 15:04
uolcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-12, 16:10   #1216
selena004
Raczkowanie
 
Avatar selena004
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 303
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Kotalina, co ile myjesz głowę i w jakiej proporcji mieszasz? Bo kolor masz po prostu zaje i też chcę taki<3
selena004 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-13, 21:47   #1217
kotalina
Przyczajenie
 
Avatar kotalina
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 15
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Cytat:
Napisane przez selena004 Pokaż wiadomość
Kotalina, co ile myjesz głowę i w jakiej proporcji mieszasz? Bo kolor masz po prostu zaje i też chcę taki<3
Dziękuję
Głowę myję zazwyczaj co 3 dni
Chodzi Ci o proporcję rozjaśniacz : oksydant? Jeśli tak, to na jedno farbowanie ok pół paczki, no a oksydantu na oko - żeby była po prostu kremowa konsystencja
kotalina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-14, 08:01   #1218
sonea8
Rozeznanie
 
Avatar sonea8
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 763
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

@Kotalina: a z tego Prosalonu to jak długo Ci się trzyma konkretna czerwień? W sensie - po ilu myciach kolor zaczyna widocznie płowieć?

Edit:
[1=1a159cf6a0624b31db6aaef b6bbb43b621a184e1;2811451 6]Ja z pytankiem czy próbowała któraś z Was http://www.fryzart.pl/product-pol-183-My-Color-Reflex-Ruby-Red-Zel-koloryzujacy-podkreslajacy-kolor-rubinowa-czerwien-200-ml-Artego.html ? Bo z opisu baaardzo mile się zapowiada.[/QUOTE]

Nie widziałam nigdzie odpowiedzi na to pytanie - a własnie wygrzebałam 1 recenzję z KWC, troche mało... żadna się tym nie ratowała przypadkiem?

Edytowane przez sonea8
Czas edycji: 2011-09-15 o 11:21
sonea8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-15, 21:09   #1219
blackberry456
Zadomowienie
 
Avatar blackberry456
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 1 124
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Cytat:
Napisane przez Schizophrenic Pokaż wiadomość
Było kilka dziewczyn farbujących tonerami, La Riche etc. mam do Was pytanie - spłukał Wam się ten kolor? jak tak po ilu dniach?

Mi niebieskie pasemka z La Riche spłukały się po niespełna 6 myciach..
mi sie poki co trzymaja tak jak byly, zero zmian. Z tym, ze ja nie muze myc codziennie wlosow no i do swojej odzywki dodalam troche tonera, wiec jakby przy kazdym myciu odswiezam troche kolor

ogolnie jestem zadowolona, zastanawiam sie tylko czy macie jakies pomysly jak moglabym minimalnie przyciemnic kolor? nie chce klasc farby, bo one u mnie zawsze wychodza bordowe Moje wlosy (szczegolnie w sloncu) sa baaaardzo widoczne, nie przeszkadza mi to, ze nawet nieznajomi ludzie na ulicy mi je komplementuja haha, jednak czulabym sie lepiej w nieco bardziej ''nasyconym'', o ton ciemniejszym odcieniu, bardziej ''krwistym''. Macie jakie pomysly? Dodaje foto
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 103493101.jpg (61,1 KB, 157 załadowań)
__________________
W deszczu maleńkich żółtych kwiatów
w spokoju przy sobie
nie czując czasu..
blackberry456 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-16, 15:33   #1220
selena004
Raczkowanie
 
Avatar selena004
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 303
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Cytat:
Napisane przez kotalina Pokaż wiadomość
Dziękuję
Głowę myję zazwyczaj co 3 dni
Chodzi Ci o proporcję rozjaśniacz : oksydant? Jeśli tak, to na jedno farbowanie ok pół paczki, no a oksydantu na oko - żeby była po prostu kremowa konsystencja
Dzięki, jak mi się farba nie sprawdzi, to kupię i następnym razem zrobię
Moja piękna czerwień robiona pod koniec sierpnia zeszła mi całkowicie, chociaż ratowałam ją szamponetką, 2 odżywkami koloryzującymi z Marionu, ba, w tamtym tygodniu nawet farbę z Palette nałożyłam na 20 minut. Efekt? Włosy wyblakłomalinowe z rudymi prześwitami. Jedynie odrosty są śliczne. Nie wiem, to chyba wina moich włosów, ale AŻ TAK zniszczone nie są... ;/ W każdym razie jutro lecę po utleniacz i pojutrze robię tą czerwienią http://img14.allegroimg.pl/photos/or.../85/1777008516
Trzymajcie kciuki : D

Blackberry, kolor GENIALNY! też bym taki chciała na stałe ;x

Edytowane przez selena004
Czas edycji: 2011-09-16 o 15:34
selena004 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-18, 13:29   #1221
_Amelka
Przyczajenie
 
Avatar _Amelka
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 11
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Dziewczyny, a wiecie może, jak osiągnąć mniej więcej taki kolor : http://wd2.photoblog.pl/np1/201108/80/101096601.jpg ?
Chciałabym, żeby był taki sprany, podchodzący pod czerwony róż. (najlepiej farba, nie toner/szamponetka/itd.)
__________________
57,5 - 57 - 56 - 55,2 - 55 -54 - 53 - 52 - 51 - 50
/164 cm (edytowane 18 września, 2011)


You should never give up what You love...
_Amelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-18, 13:45   #1222
selena004
Raczkowanie
 
Avatar selena004
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 303
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

_Amelka, myślę, że jak będziesz na rozjaśnionych włosach krócej farbę koloru Syoss np. trzymać, to wyjdzie coś podobnego. Ale nie utrzyma się za długo.

Ja jestem załamana, zamaist pięknej czerwieni mam wstrętny rudy. Ryczeć mi się chce.
selena004 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-18, 19:12   #1223
_Amelka
Przyczajenie
 
Avatar _Amelka
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 11
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Nie przejmuj się! W gruncie rzeczy rudy też fajny kolor, ja myślę, żeby spróbować pomarańczowy, taki dosyć intensywny, ale na razie zostaję przy moim i czekam aż jeszcze trochę się spierze. Właśnie oglądam "My, Dzieci z Dworca Zoo" i bardzo podoba mi się kolor (włosów) głównej bohaterki (Christiane)
__________________
57,5 - 57 - 56 - 55,2 - 55 -54 - 53 - 52 - 51 - 50
/164 cm (edytowane 18 września, 2011)


You should never give up what You love...
_Amelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-19, 13:51   #1224
selena004
Raczkowanie
 
Avatar selena004
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 303
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Pomarańczowego od cholery jest na ulicy, w sumie sama kiedyś taki chciałam mieć i nic mi nie pasowało tak, jak Płomienna Iskra Joanny. Z tym, że się szybko spiera, ale jak się nią konsekwentnie farbuje, to kolor nawet nawet się utrzymuje. Mam w sumie całą 'galerię' zdjęć Joanny, bo farbowałam 1,5 roku xd

Wbiłam w wyszukiwarkę i kolor faktycznie zjawiskowy. Pomyśleć, że umieli taki osiągnąć w '81, a ja nadal żyjąć w Polsce nie mogę mieć swojej gerardowej czerwieni -.-

Przejmuję się, bo zamawiałam z neta farbę specjalnie, a mogłam ten cholerny czerwony rozjaśniacz od razu zamówić, ale nie, podkusiło mnie, bo kolor był taki piękny -.- A dostałam najobrzydliwszy rudy, jaki kiedykolwiek widzialam. Już nie wspomnę, że specjalnie wydałam sporo kasy na fryzjerkę, żeby mi zafarbowała pierwszy raz na czerwono i rozjaśniła moje ciemnorude loki. No i teraz to szlag trafił.
selena004 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-19, 16:29   #1225
Truskowa
Raczkowanie
 
Avatar Truskowa
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 110
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Moje w sztucznym świetle po czerwonym rozjaśniaczu, w rzeczywistości jeszcze jaśniejsze i bardzoooo rzucające się w oczy
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg wizaz1.jpg (77,7 KB, 68 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg wizaz2.jpg (76,0 KB, 79 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg wizaz3.jpg (38,6 KB, 118 załadowań)
Truskowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-19, 17:06   #1226
natalkaa7522
Zakorzenienie
 
Avatar natalkaa7522
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 20 187
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Cytat:
Napisane przez Truskowa Pokaż wiadomość
Moje w sztucznym świetle po czerwonym rozjaśniaczu, w rzeczywistości jeszcze jaśniejsze i bardzoooo rzucające się w oczy
Daje po oczach A jak włosy po tym?
__________________
natalkaa7522 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-19, 17:32   #1227
Truskowa
Raczkowanie
 
Avatar Truskowa
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 110
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Wiadomo, że rozjaśniacz trochę je wysuszył ale jestem po keratynowym zabiegu (jakieś 1,5 miesiąca temu) więc dużych zniszczeń nie widac a schodziłam z czarnego (2,5 miesiąca). Więc jestem zadowolona, pomijając fakt, że rozjaśniacz odrosty zafarbował mi na blond (praktycznie są białe).
Truskowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-19, 18:16   #1228
sonea8
Rozeznanie
 
Avatar sonea8
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 763
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

@Truskowa, ale czad
Kolor jest genialny, podziwiam za odwagę!
sonea8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-19, 18:38   #1229
natalkaa7522
Zakorzenienie
 
Avatar natalkaa7522
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 20 187
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Zazdroszczę kolorku ja chyba ombre sobie strzelę, bo czerwone włosy raczej nigdy nie będą moje
__________________
natalkaa7522 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-19, 21:17   #1230
xblackxshadowx
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 887
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Piękneee, takie truskawkowe Truskowo.
A ja ostatni raz pomalowałam soczysta maliną i jak to się wypłucze biorę się za dekolorkę (chyba, boję sie), schodzę do blondu i maluję na rażący róż .
xblackxshadowx jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:23.