Nail Tek-i jak Wam pasuje? - Strona 46 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-06-11, 20:21   #1351
1stLaDy
Wtajemniczenie
 
Avatar 1stLaDy
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 305
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

mam nail tek II, juz przestaly bolec

paznokcie malowalam od dnia zdjecia odzywka taka za 10zl codziennie

sa ladne jak sie na nie spojrzy z gory ale tak naprawde rozdwajaja sie i sa cienkie jak papier albo i ciensze
__________________
65-64-63-62-61-60-59-58-57-56-55

171cm
1stLaDy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-14, 09:04   #1352
magdzia78
Przyczajenie
 
Avatar magdzia78
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Witam

Ptrzebuje waszej pomocy

Wlasnie dostalam przesylke z NailTekiem
Kupilam zestaw intensive therapyII i foundationII

Ale jak uzywac nie ma zadnej ulotki informacyjnej.


Prosze o odpowiedz.
magdzia78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-14, 09:40   #1353
boniulka
Zadomowienie
 
Avatar boniulka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 1 374
GG do boniulka
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Cytat:
Napisane przez magdzia78 Pokaż wiadomość
Witam

Ptrzebuje waszej pomocy

Wlasnie dostalam przesylke z NailTekiem
Kupilam zestaw intensive therapyII i foundationII

Ale jak uzywac nie ma zadnej ulotki informacyjnej.


Prosze o odpowiedz.
Najpierw nałóż foundation jedna warstwę potem na to dwie warstwy IT II.
Jesli lubisz lakiery kolorowe to zastosowanie jest takie: foundation,lakier kolorowy 2 warstwy bądz 1, na to intensive therapy II.




Pytanie do posiadaczek Nail Teka.
Mam pytanie ogólne czy Wam odzywka mimo podkładu strzępi się na końcach paznokci?>
Mam Xtra foundation oraz Xtra bezbarwną.Sama bezbarwna schodziła płatami więc dokupiłam mleczną,a mimo to po pierwszym dniu coś tam się strzępi na paznokciach-fakt,że ostro sprzątałam i to bez rękawiczek,moze to dlatego.
Pozdrawiam
__________________
Oba, kot i pies są bogate w cnoty i talenty, ale pies ma o jeden talent za dużo: pozwala się tresować i o jedną cnotę za mało: nie kryje w sobie żadnych tajemnic
Erich Kastner
boniulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-14, 10:02   #1354
magdzia78
Przyczajenie
 
Avatar magdzia78
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Boniulka dzieki Ci bardzoKoffana jestes
Jeszcze tak nieskromnie zapytam, czy codziennie kladzie sie jakas warstwe na paznokietki?

U ciebie stawialabym na sprzatanie poczekaj 2 dni i moze bedzie po problemie

Pozdrowienia
magdzia78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-14, 10:36   #1355
LifeIsSoSad
Zadomowienie
 
Avatar LifeIsSoSad
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: za siedmioma górami :P
Wiadomości: 1 726
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

nowe wieści
Nail Tek zaczął u mnie dzialać może to też po trochu sprawka h pantetonu, ale od daaaaaawna nie mialam takich długich, twardych paznokci do ideału im jeszcze sporo brakuje, ale jeszcze 3/4 buteleczki zostało
__________________
moje życie to kupa ;p
LifeIsSoSad jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-14, 14:06   #1356
zapaałka
Zakorzenienie
 
Avatar zapaałka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 5 805
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Cytat:
Napisane przez boniulka Pokaż wiadomość
Mam pytanie ogólne czy Wam odzywka mimo podkładu strzępi się na końcach paznokci?
Mam Xtra foundation oraz Xtra bezbarwną.Sama bezbarwna schodziła płatami więc dokupiłam mleczną,a mimo to po pierwszym dniu coś tam się strzępi na paznokciach-fakt,że ostro sprzątałam i to bez rękawiczek,moze to dlatego.
Nie pociesze Cie chyba, ale czy z podkladem czy bez u mnie efekt taki sam jak u Ciebie Na pewno sprzatanie dopomoglo, ale i bez odzywka ma ochote odchodzic od paznokcia. Ze wzgledu na wlasciwosci NT mozna przebolec to pekanie i strzepienie sie na koncach, no ale mogliby to udoskonalic

PS. Pamietaj zeby nie 'zrywac' lakieru z paznokcia chocby nie wiem jak kusilo, bo zwykle konczy sie to zerwaniem kawalka plytki

Cytat:
Napisane przez magdzia78 Pokaż wiadomość
Jeszcze tak nieskromnie zapytam, czy codziennie kladzie sie jakas warstwe na paznokietki?
Az trudno mi uwierzyc ze nie dostalas zadnej 'instrukcji obslugi' do NT Widac sprzedawcy oszczedzaja jak moga i zal im wydrukowac nawet malutkiej informacji o stosowaniu



Instrukcja stosowania odżywek Nail Tek
  1. Zacznij od wyczyszczenia paznokci i nadania im kształtu.
  2. Nałóż jedną warstwę wybranego Nail Tek Foundation. Zaczynaj od początku paznokcia (przy skórce), kończąc na jego krawędzi. Omijaj skórki i skórę, gdyż mogą ulec wysuszeniu.
  3. Nałóż dwie warstwy swojego lakieru kryjącego (niekoniecznie)
  4. Nałóż jedna warstwę Nail Tek Intensive Therapy.
  5. Codziennie przez 6 kolejnych dni nakładaj dodatkową, jedną warstwę Nail Tek IT na to, co już masz.
Po tygodniu, używając bezacetonowego zmywacza do paznokci, usuń wszystko z paznokci i ponownie rozpocznij pięć powyższych kroków. Po zmywaczu, możesz również umyć paznokcie mydłem.
Tygodniowa kuracja jest umowna. Może trwać zarówno 4, 5 jak i 7, czy 8 dni. Chodzi o optymalna ilość warstw.


(Tekst pochodzi z jednej ze stron internetowych i zostal przeze mnie w niektorych miejscach poprawiony)
zapaałka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-14, 17:23   #1357
boniulka
Zadomowienie
 
Avatar boniulka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 1 374
GG do boniulka
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

No to nie jestem pocieszona tym faktem.Liczyłam,że wytrzymam z ta odzywką 7 dni a potem zmywanie i malowanie od nowa.Nie wiem czy np. 3 dni noszenia z domalowywaniem kolejnej warstwy przyniesie efekt,bo jednak zmywacz też robi swoje.
__________________
Oba, kot i pies są bogate w cnoty i talenty, ale pies ma o jeden talent za dużo: pozwala się tresować i o jedną cnotę za mało: nie kryje w sobie żadnych tajemnic
Erich Kastner
boniulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-06-14, 18:51   #1358
zapaałka
Zakorzenienie
 
Avatar zapaałka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 5 805
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Cytat:
Napisane przez boniulka Pokaż wiadomość
No to nie jestem pocieszona tym faktem.Liczyłam,że wytrzymam z ta odzywką 7 dni a potem zmywanie i malowanie od nowa.Nie wiem czy np. 3 dni noszenia z domalowywaniem kolejnej warstwy przyniesie efekt,bo jednak zmywacz też robi swoje.
Ja nigdy nie stosowalam metody na tydzien tylko 5-6 dni. Staralam sie nie obrywac tego co sie strzepi i z kazdym nastepnym dniem domalowywalam kolejna warstwe nie szczedzac przy tym odzywki i powiem ze ladnie wytrzymywaly choc ze zmyciem tych warstw mialam male problemy
zapaałka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-14, 18:51   #1359
magdzia78
Przyczajenie
 
Avatar magdzia78
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

zapaałka
Dziekuje
Dostalam 1 ulotke opisujaca ogolnie wszystkie produkty NT.
Ani slowka o stosowaniu
Mam nadzieje, ze odzywki sprawdza sie na moich paznokietkach
magdzia78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-14, 18:56   #1360
zapaałka
Zakorzenienie
 
Avatar zapaałka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 5 805
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Cytat:
Napisane przez magdzia78 Pokaż wiadomość
zapaałka
Dziekuje
Dostalam 1 ulotke opisujaca ogolnie wszystkie produkty NT.
Ani slowka o stosowaniu
Mam nadzieje, ze odzywki sprawdza sie na moich paznokietkach
Nie ma za co Zdaj relacje po kuracji czy NT i u Ciebie przyniosl olsniewajace efekty
zapaałka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-17, 19:53   #1361
boniulka
Zadomowienie
 
Avatar boniulka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 1 374
GG do boniulka
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Witam
Odświeżam wątek ponieważ chciałam dodać coś na temat lepszego trzymania się odżywki.
Narzekałam,że odżywka schodzi i zadziera się na końcach,ale teraz juz jest lepiej....wcześniej malowałam z lakierem kolorowym,teraz z niego zrezygnowałam,maluję tak:
-Podkładowa Xtra
-dwie warstwy Nail Tek Xtra
Wszystko się o wiele ładniej trzyma....więc polema spróbowac pomalowanie samymi odżywkami.
Pozdrawiam
__________________
Oba, kot i pies są bogate w cnoty i talenty, ale pies ma o jeden talent za dużo: pozwala się tresować i o jedną cnotę za mało: nie kryje w sobie żadnych tajemnic
Erich Kastner
boniulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-06-17, 19:57   #1362
1stLaDy
Wtajemniczenie
 
Avatar 1stLaDy
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 305
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

a ja znowu cierpie na ten okropny bol paznokci po pomalowaniu - zawsze tak jest jak zmyje i maluje od nowa - pieczenie jakby ktos wkluwal mi igly w opuszki
__________________
65-64-63-62-61-60-59-58-57-56-55

171cm
1stLaDy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-17, 21:53   #1363
malenka146
Zadomowienie
 
Avatar malenka146
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 1 578
GG do malenka146
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Ja właśnie pierwszy raz pomalowałam moim nail tekiem paznokcie. Są całkiem krótki, musiałam spiłować po tym, jak mi się jeden złamał
Mam pytanie, z rozmachu pomalowałam dwoma warstwami, to nic ? Będzie tak samo działało, jeśli jutro nałożę następną etc? Czy ta dodatkowa warstwa robi różnicę ?
__________________

malenka146 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-18, 08:55   #1364
boniulka
Zadomowienie
 
Avatar boniulka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 1 374
GG do boniulka
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Cytat:
Napisane przez malenka146 Pokaż wiadomość
Ja właśnie pierwszy raz pomalowałam moim nail tekiem paznokcie. Są całkiem krótki, musiałam spiłować po tym, jak mi się jeden złamał
Mam pytanie, z rozmachu pomalowałam dwoma warstwami, to nic ? Będzie tak samo działało, jeśli jutro nałożę następną etc? Czy ta dodatkowa warstwa robi różnicę ?
To nic,nic się nie stanie
__________________
Oba, kot i pies są bogate w cnoty i talenty, ale pies ma o jeden talent za dużo: pozwala się tresować i o jedną cnotę za mało: nie kryje w sobie żadnych tajemnic
Erich Kastner
boniulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-18, 15:44   #1365
magdzia78
Przyczajenie
 
Avatar magdzia78
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Dzisiaj mija 5 dzien kuracjii i............... efekty widac

U rak nie byly takie slabe, ale i tak widac poprawe

Za to u nog sa olsniewajace i widac,ze odzywki dzialaja
magdzia78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-19, 00:07   #1366
zapaałka
Zakorzenienie
 
Avatar zapaałka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 5 805
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Dziewczyny ja tez mam do was male pytanko: u kogo kupujecie NT? Ostatnio pojawilo sie duzo ofert na allegro w okazyjnych cenach, a ja, z natury oszczedna, nie chcialabym przeplacac Pazury zaczynaja sie lamac wiec chyba czas na kolejna mala kuracyjke NT coby na wakacje ladne i dlugie byly Szkoda ze przy pojemnosci nieco powyzej kreska 1/4 IT zamarl i nie chce sie juz malowac

Edit: Kupowala ktoras z Was u Janusz-Astra? IT + piorytet 21.99
lub
TomaszFusiecki - 23 zl?

Edytowane przez zapaałka
Czas edycji: 2008-06-19 o 00:32
zapaałka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-19, 10:18   #1367
malenka146
Zadomowienie
 
Avatar malenka146
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 1 578
GG do malenka146
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Cytat:
Napisane przez zapaałka Pokaż wiadomość
Dziewczyny ja tez mam do was male pytanko: u kogo kupujecie NT? Ostatnio pojawilo sie duzo ofert na allegro w okazyjnych cenach, a ja, z natury oszczedna, nie chcialabym przeplacac Pazury zaczynaja sie lamac wiec chyba czas na kolejna mala kuracyjke NT coby na wakacje ladne i dlugie byly Szkoda ze przy pojemnosci nieco powyzej kreska 1/4 IT zamarl i nie chce sie juz malowac

Edit: Kupowala ktoras z Was u Janusz-Astra? IT + piorytet 21.99
lub
TomaszFusiecki - 23 zl?
Hej Ja kupowałam tu http://www.allegro.pl/item384556514_...ysylka0zl.html
(na poprzedniej aukcji) i muszę powiedzieć że wszystko OK, paczka została wysłana do mnie następnego dnia po przelewie. A to, że troszkę długo szła to wina strajku poczty. Także polecam tego sprzedawcę.
__________________

malenka146 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-19, 11:28   #1368
zapaałka
Zakorzenienie
 
Avatar zapaałka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 5 805
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Cytat:
Napisane przez malenka146 Pokaż wiadomość
Hej Ja kupowałam tu http://www.allegro.pl/item384556514_...ysylka0zl.html
(na poprzedniej aukcji) i muszę powiedzieć że wszystko OK, paczka została wysłana do mnie następnego dnia po przelewie. A to, że troszkę długo szła to wina strajku poczty. Także polecam tego sprzedawcę.
Kurcze, faktycznie opinie ma dobre i pewnie bym sie skusila, ale ma konto w mbanku Zanim wplyna ode mnie pieniazki i dojdzie paczka poczta, ktora jest dalej zapchana od tego strajku to minie 2 tyg a ja bym chciala juz Szukam kogos kto ma tanio i najlepiej z kontem w PKO, Lukasie itp w ktorych mozna wplacic prosto na konto bez prowizji
zapaałka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-21, 20:12   #1369
patrycja350
Zadomowienie
 
Avatar patrycja350
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 326
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

To moje pazurki w czasie kuraci Nail Tekiem FOUNDATION II tylko już ozdobione..
Załącznik 1553306
patrycja350 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-06-24, 13:56   #1370
boniulka
Zadomowienie
 
Avatar boniulka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 1 374
GG do boniulka
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Patrycja-bardzo ładne pazury,ile bym dała za taką długość....
U mnie została jeszcze połowo neil teka bezbarwnego a już zaczyna gęstnieć,mimo iż trzymam go w lodówce.
Muszę przyznać też,że zdarza mi się maznąć po skórkach malując paznokcie i rzeczywiście skórki są przesuszone i bardziej widoczne,a nigdy nie miałam z nimi problemów.Zobaczymy co będzie dalej.Po Nail Teku chcę zamówić Herome...
Pozdrawiam
__________________
Oba, kot i pies są bogate w cnoty i talenty, ale pies ma o jeden talent za dużo: pozwala się tresować i o jedną cnotę za mało: nie kryje w sobie żadnych tajemnic
Erich Kastner
boniulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-25, 17:26   #1371
dygotka8
Zakorzenienie
 
Avatar dygotka8
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: xxxxxx
Wiadomości: 7 692
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

dziewczyny,nie krzyczcie na mnie i ni piszcie o tym bym poczytała wątek...ale jestem dziś zupełnie nieprzytomna i śpiąca i będę Wam bardzo wdzięczna za jakieś wskazówki....
gdzie zamawiacie odżywki?na jak długo Wam starczają?chciałabym odżywkę na łamiące,rozdwajające się paznokcie...

będę Wam bardzo wdzięczna
__________________

dygotka8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-25, 17:40   #1372
zapaałka
Zakorzenienie
 
Avatar zapaałka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 5 805
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Cytat:
Napisane przez dygotka8 Pokaż wiadomość
dziewczyny,nie krzyczcie na mnie i ni piszcie o tym bym poczytała wątek...ale jestem dziś zupełnie nieprzytomna i śpiąca i będę Wam bardzo wdzięczna za jakieś wskazówki....
gdzie zamawiacie odżywki?na jak długo Wam starczają?chciałabym odżywkę na łamiące,rozdwajające się paznokcie...

będę Wam bardzo wdzięczna
Krzyczec nie bedziemy, ale po co niektore z nas maja po raz nty powtarzac to co na tym watku znajdziesz pewnie na kazdej stronie? Wystarczyloby gdybys wrzucila haslo Nail tek w wyszukiwarke i masz kilkanascie stron z odzywkami I juz na pierwszej stronie znajdziesz wiekszosc odpowiedzi na swoje pytania -> http://www.nailtek.pl/ . Zamawiamy na allegro (najtaniej), w sklepach internetowych oraz w gabinetach kosmetycznych (najdrozej). Starczaja w zaleznosci od tego jak je uzytkujesz - u mnie bylo to ok 5 tyg po czym lakier zgestnial i nie da sie nim malowac
zapaałka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-25, 17:58   #1373
dygotka8
Zakorzenienie
 
Avatar dygotka8
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: xxxxxx
Wiadomości: 7 692
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Cytat:
Napisane przez zapaałka Pokaż wiadomość
Krzyczec nie bedziemy, ale po co niektore z nas maja po raz nty powtarzac to co na tym watku znajdziesz pewnie na kazdej stronie? Wystarczyloby gdybys wrzucila haslo Nail tek w wyszukiwarke i masz kilkanascie stron z odzywkami I juz na pierwszej stronie znajdziesz wiekszosc odpowiedzi na swoje pytania -> http://www.nailtek.pl/ . Zamawiamy na allegro (najtaniej), w sklepach internetowych oraz w gabinetach kosmetycznych (najdrozej). Starczaja w zaleznosci od tego jak je uzytkujesz - u mnie bylo to ok 5 tyg po czym lakier zgestnial i nie da sie nim malowac
dzięki,sama wiem jakie to denerwujące może być jak ktoś po raz milionowy pyta o to samo...dziś nie poczytam, ale może jutro coś znajdę....tak myślałam,że na allegro robicie zakupy
pozdrawiam i dzięki
__________________

dygotka8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-25, 18:23   #1374
zapaałka
Zakorzenienie
 
Avatar zapaałka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 5 805
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Cytat:
Napisane przez dygotka8 Pokaż wiadomość
dzięki,sama wiem jakie to denerwujące może być jak ktoś po raz milionowy pyta o to samo...dziś nie poczytam, ale może jutro coś znajdę....tak myślałam,że na allegro robicie zakupy
pozdrawiam i dzięki
Na allegro jest najtaniej, wiec po co przeplacac

A na stronke wejdz, znajdziesz tam wiele informacji nt zestawow, ich dzialania itp
zapaałka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-27, 20:21   #1375
LifeIsSoSad
Zadomowienie
 
Avatar LifeIsSoSad
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: za siedmioma górami :P
Wiadomości: 1 726
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

wiecie dziewczyny ja jednak trace wiare w nail tek. ;] wcale nie dziala tak rewelacyjnie, stosuje go juz ponad miesiac, owszem , efekty są, paznokcie sa twardsze, ale dalej sie rozdwajaja, dzis po raz 2 w ciagu tygodnia paznokciec mi sie złamał ;/
pozatym płytka mi żółknie a skórki sa strasznie wysuszone, no, ale o tym to akurat producent ostrzegał.
nie rozumiem czemu tak sie dzieje
zostało mi jeszcze dobrze ponad 1/2 buteleczki, zaczełam myslec nad zakupem NT Xtra. (obecnie używam II)
__________________
moje życie to kupa ;p
LifeIsSoSad jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-27, 21:31   #1376
zapaałka
Zakorzenienie
 
Avatar zapaałka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 5 805
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

LifeIsSoSad plytka paznokcia odrasta w calosci po min 3 miesiacach. Piszesz ze stosujesz NT ponad miesiac, a to na chlopski rozum oznacza jeszcze jakies 2/3 plytki jest slabe i rozdwajajace sie.. Mysle ze powinnas jeszcze pouzywac odzywke do konca i wtedy stwierdzisz czy pomogla na rozdwajanie czy w twoim przypadku niestety nie dziala
zapaałka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-27, 21:34   #1377
LifeIsSoSad
Zadomowienie
 
Avatar LifeIsSoSad
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: za siedmioma górami :P
Wiadomości: 1 726
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

niby tak ale wiele dziewczyn pisze że nail tek pomógl im w znacznie krótszym czasie

no ale cóż, pożyjemy, zobaczymy.


a co do tego żółknięcia płytki... czy którąs z Was tez to spotkało ?
__________________
moje życie to kupa ;p
LifeIsSoSad jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-27, 21:56   #1378
zapaałka
Zakorzenienie
 
Avatar zapaałka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 5 805
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Ja jestem jedna z tych osob ktorym NT pomogl po miesiecznej kuracji co nie znaczy ze na wszystkich tak bedzie dzialal Probuj - moze masz tak slaba plytke ze musi calkiem odrosnac

A co do tych zzolkniec plytki - wyszlo ci to po NT, malujesz paznokcie ciemnymi lakierami badz robisz rzeczy ktore moglyby spowodowac zzolkniecie plytki, np peeling kawowy?
zapaałka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-27, 22:03   #1379
LifeIsSoSad
Zadomowienie
 
Avatar LifeIsSoSad
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: za siedmioma górami :P
Wiadomości: 1 726
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

nooo maluje ciemnymi lakierami dość często ostatnio... a peelingu kawowego nie używam, ale czesto sie smaruje kosmetykami brązującymi.
__________________
moje życie to kupa ;p
LifeIsSoSad jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-27, 22:13   #1380
zapaałka
Zakorzenienie
 
Avatar zapaałka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 5 805
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

No to masz odpowiedz I ciemne lakiery nakladane bez bazy i samoopalacze niezle dzialaja na paznokcie i dlatego robia sie takie zolte
zapaałka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-10-01 13:42:01


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:30.