Jasny podkład - zbiorczy cz II - Strona 75 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-04-04, 22:17   #2221
Sabriel_
Zadomowienie
 
Avatar Sabriel_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 213
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Cytat:
Napisane przez ewull Pokaż wiadomość
Tak z ciekawości, macie jakieś doświadczenia z minerałami?
Ja jak narazie próbowałam podkładów z Pixi Cosmetics i Lily Lolo, ale w żadnym przypadku nie udało mi się trafić z odcieniem.
Oczywiście . Mim faworytem jeśli chodzi o działanie i zachowywanie się na twarzy jest Barefaced Beauty. Dwa najjasniejsze są jasne, ale niestety za mało żółte dla mnie. Obecnie używam Lumiere VV fair warm. Kolorystycznie lepiej, al też nie do końca to. No i wolałabym bardziej kryjącą formułę. Mam w planach spróbować jeszcze Meow.
Sabriel_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-04, 22:25   #2222
lemka
Zakorzenienie
 
Avatar lemka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 3 583
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

U mnie wszystkie minerały się warzą a testowałam Pixie, EDM i jeszcze kilka innych.
__________________
...it's about practice.
lemka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-04, 23:11   #2223
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Cytat:
Napisane przez KikoX Pokaż wiadomość
A ten Porcelain jest różowy czy w miarę neutralny? Bo z tego co widzę, to China Doll jest pięknie żółtawy, ale czytałam dużo recenzji, że okazał się za ciemny, czego wolałabym uniknąć... Nie wiecie, czy próbki można zdobyć tylko z brytyjskiej strony czy też znajdę gdzieś na polskich?
Próbki w małych słoiczkach możesz zamówić na costasy.pl, ja tam kupowałam.
Cytat:
Napisane przez Magic chocolate cookie Pokaż wiadomość
Porcelain jest całkowicie neutralny. Nie ma w nim ani żółci, ani różu. Kolorystycznie jest idealny do mojej cery, bo ja właśnie mam taką neutralną. Więc o tym, że nie idzie ani w stronę żółci, ani świnki mogę Cię zapewnić w 100%
Zgadzam się, to samo miałam pisać
Cytat:
Napisane przez Sabriel_ Pokaż wiadomość
Oczywiście . Mim faworytem jeśli chodzi o działanie i zachowywanie się na twarzy jest Barefaced Beauty. Dwa najjasniejsze są jasne, ale niestety za mało żółte dla mnie. Obecnie używam Lumiere VV fair warm. Kolorystycznie lepiej, al też nie do końca to. No i wolałabym bardziej kryjącą formułę. Mam w planach spróbować jeszcze Meow.
Muszę w końcu zamówić próbkę Innocent albo Serenity
__________________
WYMIANKA
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-05, 00:03   #2224
n_i_x_i_e
Raczkowanie
 
Avatar n_i_x_i_e
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 146
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Cytat:
Napisane przez Magic chocolate cookie Pokaż wiadomość
Jest oryginalny według mnie, to jest nowa wersja (bodajże ulepszona), miałam go jakiś czas temu, a kiedyś miałam wersję z czarnymi napisami na słoiczku. Jeśli chodzi o działanie to nie zauważyłam zbytniej różnicy pomiędzy starym a nowym.
dzięki. A jak juz wspominacie o minerałach to ja tez ostatnio sie zastanawiałam nad tym i własnie przed chwila czytałam o mineralnym revlon colorstay..ciekawe jaki odcień byłby zbliżony do zwykłego colorstay ivory.

pozdrawiam
n_i_x_i_e jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-05, 09:01   #2225
fiasco
Wtajemniczenie
 
Avatar fiasco
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kielce/Łódź
Wiadomości: 2 442
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Cytat:
Napisane przez n_i_x_i_e Pokaż wiadomość
hej, co myślicie o ulepszonym revlon colorstay 24h ?
bo miałam sobie własnie zamówić ten co zawsze a teraz widzę jakiś nowy.
czy to na pewno oryginalny produkt?
http://allegro.pl/revlon-colorstay-2...115950679.html

pozdrawiam
przeszukaj forum bo był już wspominany i to niejednokrotnie ja widzę znaczna różnicę między nim a starym, ale o tym nie raz pisałam.

---------- Dopisano o 09:01 ---------- Poprzedni post napisano o 08:44 ----------

Cytat:
Napisane przez ewull Pokaż wiadomość
Tak z ciekawości, macie jakieś doświadczenia z minerałami?
Ja jak narazie próbowałam podkładów z Pixi Cosmetics i Lily Lolo, ale w żadnym przypadku nie udało mi się trafić z odcieniem.
ja trwam przy Pixie bo ma świetny dla mnie odcień, blady żółto-oliwkowy Tnkerbell formuła też mi odpowiada, choć czasem przydałby mi się większy mat. Na razie męczę Meow, w którym nie trafiłam z odcieniem (Ocicat), bo jak mogę jeszcze zakryć szyję szalikiem czy czymś to twarz w niepasującym odcieniu tak nie razi. Mam formułę FF, typowy suchy minerałek o prostym składzie, nie dla osób o suchej skórze
Testowałam kiedyś EDM i w ogóle mi nie leżały
__________________
Don't worry. I don't have low self-esteem. It's a mistake. I have low esteem for everyone else.
fiasco jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-05, 10:59   #2226
Sunday Rose
Zakorzenienie
 
Avatar Sunday Rose
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 3 988
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Dziewczyny, które minerały polecacie dla suchej cery? Miałam Meow i niestety nie sprawdziły się, bardzo podkreślały wszelkie suche miejsca.
__________________
w Twych ramionach jest wszystko, co chciałam zawsze mieć..
Sunday Rose jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-05, 13:10   #2227
1a159cf6a0624b31db6aaefb6bbb43b621a184e1
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 17 646
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Dziewczyny, wiecie może ze swoich doświadczeń, czy warto zainwestować w Bobbi Brown rozświetlający, czy bardziej nawilżający? Bo przy AZS ciężko skórze dogodzić, a nie jest aż w takim stanie, bym mogła wyjść bez podkładu
1a159cf6a0624b31db6aaefb6bbb43b621a184e1 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-04-05, 19:36   #2228
Noodle Soup
Zadomowienie
 
Avatar Noodle Soup
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 504
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Ech, powiem Wam, że jestem załamana niemożnością znalezienia niczego jasnego. Jestem w trakcie wypróbowywania BB kremów, nakupiłam sobię próbek i jak na razie pudło

Już nawet nie chodzi o jasność, bo to już uda mi się znaleźć szybciej. Gorzej jest z odpowiednim odcieniem, moja twarz doprowadza mnie do szału. Ogólnie jak tak sobie porównuje, to skóra szyi, dekoltu jest taka żółto-oliwkowa. Za to moja twarz ma zupełnie inny odcień, głównie przez naczynka - jest różowa i to bardzo. Naga jest jaśniejsza niż reszta ciała, jednak gdy nałożę podkład - teoretycznie o odpowiednim stopniu jasności - tragedia, nie wiem jak, ale wszystko szybko mi ciemnieje, w dodatku strasznie uwydatnia różnicę kolorów - wyglądam jak żółta lalka z doczepioną różowo-ziemistą głową Serio, różnica jest kolosalna...

I tak testuje - krem jest albo za ciemny, jak jest odpowiednio jasny, to jest różowy i uwydatnia mi moją naturę prosiaka, a jak jest już odpowiednio jasny i w idealnej tonacji, tuszując różnicę, to ma beznadziejne właściwości - Tak było z Holiką i teraz z Skinfood Honey Black Tea, obydwa mnie wysuszają i podkreślają wszystkie suche skórki.

Chyba wrócę do minerałów, ale tutaj też zanim trafię, to miną wieki. Dałabym już za wygraną i zrezygnowała z podkładu, ale nawet moja twarz saute odcina się okropnie od szyi
Noodle Soup jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-05, 20:20   #2229
1a159cf6a0624b31db6aaefb6bbb43b621a184e1
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 17 646
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Cytat:
Napisane przez Noodle Soup Pokaż wiadomość

Już nawet nie chodzi o jasność, bo to już uda mi się znaleźć szybciej. Gorzej jest z odpowiednim odcieniem, moja twarz doprowadza mnie do szału. Ogólnie jak tak sobie porównuje, to skóra szyi, dekoltu jest taka żółto-oliwkowa. Za to moja twarz ma zupełnie inny odcień, głównie przez naczynka - jest różowa i to bardzo. Naga jest jaśniejsza niż reszta ciała, jednak gdy nałożę podkład - teoretycznie o odpowiednim stopniu jasności - tragedia, nie wiem jak, ale wszystko szybko mi ciemnieje, w dodatku strasznie uwydatnia różnicę kolorów - wyglądam jak żółta lalka z doczepioną różowo-ziemistą głową Serio, różnica jest kolosalna...
moja twarz jest trochę ciemniejsza niż ciało
1a159cf6a0624b31db6aaefb6bbb43b621a184e1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-05, 20:38   #2230
_polly_
Zakorzenienie
 
Avatar _polly_
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 22 181
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Cytat:
Napisane przez Noodle Soup Pokaż wiadomość
Ech, powiem Wam, że jestem załamana niemożnością znalezienia niczego jasnego. Jestem w trakcie wypróbowywania BB kremów, nakupiłam sobię próbek i jak na razie pudło

Już nawet nie chodzi o jasność, bo to już uda mi się znaleźć szybciej. Gorzej jest z odpowiednim odcieniem, moja twarz doprowadza mnie do szału. Ogólnie jak tak sobie porównuje, to skóra szyi, dekoltu jest taka żółto-oliwkowa. Za to moja twarz ma zupełnie inny odcień, głównie przez naczynka - jest różowa i to bardzo. Naga jest jaśniejsza niż reszta ciała, jednak gdy nałożę podkład - teoretycznie o odpowiednim stopniu jasności - tragedia, nie wiem jak, ale wszystko szybko mi ciemnieje, w dodatku strasznie uwydatnia różnicę kolorów - wyglądam jak żółta lalka z doczepioną różowo-ziemistą głową Serio, różnica jest kolosalna...

I tak testuje - krem jest albo za ciemny, jak jest odpowiednio jasny, to jest różowy i uwydatnia mi moją naturę prosiaka, a jak jest już odpowiednio jasny i w idealnej tonacji, tuszując różnicę, to ma beznadziejne właściwości - Tak było z Holiką i teraz z Skinfood Honey Black Tea, obydwa mnie wysuszają i podkreślają wszystkie suche skórki.

Chyba wrócę do minerałów, ale tutaj też zanim trafię, to miną wieki. Dałabym już za wygraną i zrezygnowała z podkładu, ale nawet moja twarz saute odcina się okropnie od szyi
Mam tak samo, szyja żółta, a twarz różowa.
Poniosło mnie i kupiłam dziś ten podkład w słoiczku z YR, sama nie wiem dlaczego, pewnie za ciemny będzie, no ale cóż.:P
__________________

Mam dobrą figurę. Koło to też figura.
_polly_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-05, 21:49   #2231
Sabriel_
Zadomowienie
 
Avatar Sabriel_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 213
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Cytat:
Napisane przez Sunday Rose Pokaż wiadomość
Dziewczyny, które minerały polecacie dla suchej cery? Miałam Meow i niestety nie sprawdziły się, bardzo podkreślały wszelkie suche miejsca.
A próbowałaś nakładać na mokro? Do suchej skóry przeznaczony jest Lumiere FF.
Sabriel_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-04-06, 15:31   #2232
iamsolucky
Wtajemniczenie
 
Avatar iamsolucky
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 566
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Cytat:
Napisane przez _polly_ Pokaż wiadomość
Mam tak samo, szyja żółta, a twarz różowa.
Poniosło mnie i kupiłam dziś ten podkład w słoiczku z YR, sama nie wiem dlaczego, pewnie za ciemny będzie, no ale cóż.:P
polly a używasz jeszcze tego A'pieu? Tak sobie zęby na niego ostrzyłam i sama nie wiem co by w niedługim czasie kupić On rzeczywiście jest taki jasny i żółtawy?

Noodle Soup to co napisałaś to jakbym o sobie czytała

Mi kolorystycznie z minerałków pasowało Blushe "English Toffee"(którego na początku nawet nie chciałam nakładać) - bardzo, bardzo podobne do Tinkerbell 0 ale u mnie ociupinkę jaśniejszy i nie tak zgaszony jak Pixie tylko właściwościami mi te minerały nie odpowiadają
iamsolucky jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-06, 15:43   #2233
Sunday Rose
Zakorzenienie
 
Avatar Sunday Rose
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 3 988
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Cytat:
Napisane przez Sabriel_ Pokaż wiadomość
A próbowałaś nakładać na mokro? Do suchej skóry przeznaczony jest Lumiere FF.
Próbowałam, pudło Dziękuję, przyjrzę się
__________________
w Twych ramionach jest wszystko, co chciałam zawsze mieć..
Sunday Rose jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-06, 18:28   #2234
Sabriel_
Zadomowienie
 
Avatar Sabriel_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 213
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Cytat:
Napisane przez Sunday Rose Pokaż wiadomość
Próbowałam, pudło Dziękuję, przyjrzę się
Zawsze pozostaje opcja, żeby zmienić minerały z proszku w płyn. np tutaj jest napisane jak coś takiego zrobić.
Sabriel_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-06, 19:50   #2235
marynka42
Zakorzenienie
 
Avatar marynka42
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 10 311
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

czy wiecie może jak z kolorami Mufe HD? miałam kiedyś odcień 110, sam podkład bardzo dobry, ale odcień zbyt różówy. Najjaśniejszym z zoltym pigmentem jest 117, ale boje sie, ze bedzie za ciemny
marynka42 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-06, 21:08   #2236
_polly_
Zakorzenienie
 
Avatar _polly_
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 22 181
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Cytat:
Napisane przez iamsolucky Pokaż wiadomość
polly a używasz jeszcze tego A'pieu? Tak sobie zęby na niego ostrzyłam i sama nie wiem co by w niedługim czasie kupić On rzeczywiście jest taki jasny i żółtawy?
On jakoś bardziej żółto wyglądał na zdjęciu niż w rzeczywistości. Postaram się jutro zrobić lepsze zdjęcie.
__________________

Mam dobrą figurę. Koło to też figura.
_polly_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-07, 11:14   #2237
ewciol
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 12
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Dostałam próbkę revlon colorstay buff do cery mieszanej i okazał się zbyt za ciemny Zastanawiam się, czy ivory nie będzie się robił różowy. Różne opinie słyszałam o tym odcieniu. Co Wy sądzicie o tym?
ewciol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-07, 11:57   #2238
Magic chocolate cookie
Recenzentka Miesiąca - Listopad 2017
 
Avatar Magic chocolate cookie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 637
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Cytat:
Napisane przez ewciol Pokaż wiadomość
Dostałam próbkę revlon colorstay buff do cery mieszanej i okazał się zbyt za ciemny Zastanawiam się, czy ivory nie będzie się robił różowy. Różne opinie słyszałam o tym odcieniu. Co Wy sądzicie o tym?
Ivory ma w sobie różowe tony, ja mam raczej neutralny kolor cery, ale na mnie on jest za różowy, czyli na kimś, kto ma zdecydowanie ciepły odcień cery to będzie mega świnka.
Magic chocolate cookie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-07, 12:18   #2239
ewciol
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 12
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Ehh :/ Trzeba szukać dalej... Może w Douglasie mi odpowiednio dobiorą podkład
ewciol jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-04-07, 12:59   #2240
Magic chocolate cookie
Recenzentka Miesiąca - Listopad 2017
 
Avatar Magic chocolate cookie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 637
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Cytat:
Napisane przez ewciol Pokaż wiadomość
Ehh :/ Trzeba szukać dalej... Może w Douglasie mi odpowiednio dobiorą podkład
To zależy od tego, czy trafisz na kompetentną panią, czy na kogoś, kto chce Ci tylko coś "wcisnąć". Kiedyś też myślałam, że w Douglasach i Sephorach są dosłownie wszechwiedzący bogowie, a jak mi dobrali raz czy dwa kosmetyki, to się przeżegnałam lewą nogą i potem sama szukałam informacji o wszystkim w internecie i tam jedynie prosiłam o próbki. Może Ty akurat będziesz miała szczęście i trafisz na kogoś kompetentnego, czego Ci bardzo życzę.

Edytowane przez Magic chocolate cookie
Czas edycji: 2013-04-07 o 13:01
Magic chocolate cookie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-07, 14:23   #2241
fiasco
Wtajemniczenie
 
Avatar fiasco
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kielce/Łódź
Wiadomości: 2 442
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Cytat:
Napisane przez Sunday Rose Pokaż wiadomość
Dziewczyny, które minerały polecacie dla suchej cery? Miałam Meow i niestety nie sprawdziły się, bardzo podkreślały wszelkie suche miejsca.
jak na suchą cerę to trzeba szukać tych o jak najbogatszym składzie Albo - jeśli sie lubi olejki - to zmieszac podkład z olejkiem i tak nakładać na twarz. Ja tak robię gdy mam cerę w gorszym stanie, w sensie wysuszoną albo łuszczącą sie

---------- Dopisano o 14:23 ---------- Poprzedni post napisano o 14:19 ----------

Cytat:
Napisane przez iamsolucky Pokaż wiadomość
Mi kolorystycznie z minerałków pasowało Blushe "English Toffee"(którego na początku nawet nie chciałam nakładać) - bardzo, bardzo podobne do Tinkerbell 0 ale u mnie ociupinkę jaśniejszy i nie tak zgaszony jak Pixie tylko właściwościami mi te minerały nie odpowiadają
A nie wiesz, czy Blushe maja odpowiednik tego odcienia, tylko ciemniejszy? Bo z Pixie noszę Tinkerbell na poziomie 1. Nawet jakby był na poziomie 2-3 to też bym była zainteresowana informacją bo na mojej przyjaciółce Tinkerbell jest jakby mało żółty, Tinkerbell jej pasuje najbardziej choć właśnie jakby był mniej zgaszony to byłoby super. Taki off top, ale mnie strasznie nurtują te żółto-oliwkowe odcienie
__________________
Don't worry. I don't have low self-esteem. It's a mistake. I have low esteem for everyone else.
fiasco jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-07, 15:10   #2242
iamsolucky
Wtajemniczenie
 
Avatar iamsolucky
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 566
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Cytat:
Napisane przez fiasco Pokaż wiadomość
jak na suchą cerę to trzeba szukać tych o jak najbogatszym składzie Albo - jeśli sie lubi olejki - to zmieszac podkład z olejkiem i tak nakładać na twarz. Ja tak robię gdy mam cerę w gorszym stanie, w sensie wysuszoną albo łuszczącą sie

---------- Dopisano o 14:23 ---------- Poprzedni post napisano o 14:19 ----------


A nie wiesz, czy Blushe maja odpowiednik tego odcienia, tylko ciemniejszy? Bo z Pixie noszę Tinkerbell na poziomie 1. Nawet jakby był na poziomie 2-3 to też bym była zainteresowana informacją bo na mojej przyjaciółce Tinkerbell jest jakby mało żółty, Tinkerbell jej pasuje najbardziej choć właśnie jakby był mniej zgaszony to byłoby super. Taki off top, ale mnie strasznie nurtują te żółto-oliwkowe odcienie
Nie wiem Blusche i tak jest już chyba nie do dostania, to co w sklepach internetowych wyprzedali to już dostawy ma nie być bo i ta firma w Kanadzie chyba też już nie działa. U nich z tymi kolorami było tak że były same nazwy bez podzielonych stopni jasności( choć kolory były jasne). Ja miałam tylko Butterscotch Toffee i English Toffee. Ten pierwszy był nawet ciut za jasny i za chłodny choć nie różowy. Ponoć Brazilian jest troszkę ciemniejszy i jest ładnie żółty na mineralnie.pl tylko próbasy można kupić zdaje się, zależy od odcienia, niektóre są jeszcze dostępne.
Dla mnie jednak najlepsze są minerały suche o jak najkrótszym składzie, inne mi się po prostu warzą i wchodzą w zmarchy Korci mnie jeszcze BareFaced Beauty kolor Innocent i Honest(ponoć nieźle oliwkowy) ale ciągle się waham, rozdarta jestem w co celować
iamsolucky jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-07, 15:35   #2243
Sabriel_
Zadomowienie
 
Avatar Sabriel_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 213
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

iamsolucky Honest oliwkowy? A wiesz czy sporo ciemniejszy od innocent?
Sabriel_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-08, 13:36   #2244
Sunday Rose
Zakorzenienie
 
Avatar Sunday Rose
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 3 988
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Sabriel, fiasco - dzięki za wiadomość Na szczęście to były tylko próbki i jakoś udało mi się je zużyć, ale jeśli kiedyś nie trafię z minerałami, to na pewno skorzystam z tego pomysłu
__________________
w Twych ramionach jest wszystko, co chciałam zawsze mieć..
Sunday Rose jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-08, 17:33   #2245
iamsolucky
Wtajemniczenie
 
Avatar iamsolucky
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 566
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Cytat:
Napisane przez Sabriel_ Pokaż wiadomość
iamsolucky Honest oliwkowy? A wiesz czy sporo ciemniejszy od innocent?
nie miałam BareFaced wiec nawet nie wiem jaki jest Innocent, na zdjęciach wydaje się ładny jasny i żółtawy:rolleye s: oglądałam swatche porównawcze Honest tylko z innymi minerałami, jest ciemniejszy (na swatchu) od np. Blondie Lily Lolo więc raczej do średnich cer
Kupiłam sobie puder Golden Rose który jakiś czas temu polecała Fiasco i jestem z niego bardzo zadowolona, dobrze kryje i ładnie wygląda, niewidoczny a wygładza i zakrywa drobne niedoskonałości. Mam odcień 101 ivory w sklepie wyglądał na jasno żółty, na twarzy jest to neutralny beż, nawet mi pasuje na próbniku w sklepie odcień 103 nude był jaśniejszy() i chłodniejszy od 101
iamsolucky jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-08, 19:38   #2246
Sabriel_
Zadomowienie
 
Avatar Sabriel_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 213
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Cytat:
Napisane przez iamsolucky Pokaż wiadomość
nie miałam BareFaced wiec nawet nie wiem jaki jest Innocent, na zdjęciach wydaje się ładny jasny i żółtawy:rolleye s: oglądałam swatche porównawcze Honest tylko z innymi minerałami, jest ciemniejszy (na swatchu) od np. Blondie Lily Lolo więc raczej do średnich cer
No własnie tak mi się wydawało, a już miałam nadzieję ze jest tam jeszcze jakiś jasny który mogłabym spróbować.
Sabriel_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-09, 18:38   #2247
virtual_reality
bzzzzzzz bzyczy prądzik w jej obwodach
 
Avatar virtual_reality
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 11 593
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Próbowałyście podkładów Nyxa?
Szukam opini o "matt bu not flat", mam z tej serii puder i jest bardzo jasny.
virtual_reality jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-09, 21:02   #2248
marynka42
Zakorzenienie
 
Avatar marynka42
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 10 311
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

czy któras miała do czynienia z YSL touche eclat B10 ? kusi mnie, nie wiem, czy YSL Czy lepiej lancome teint miracle;(
marynka42 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-11, 18:43   #2249
sillke29
Raczkowanie
 
Avatar sillke29
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 171
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Używał może ktoś Gosh, X-Ceptional Wear Make-up i IsaDora, High Performance All-day Foundation z najjaśniejszych odcieni, który z nich jest jaśniejszy?
__________________
Tu es responsable pour toujours de ce que tu as apprivoisé.

57,5 -> 55 -> 52,5 -> 50
sillke29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-05, 12:26   #2250
Magic chocolate cookie
Recenzentka Miesiąca - Listopad 2017
 
Avatar Magic chocolate cookie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 637
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Kupiłam sobie ostatnio podkład Illamasqua RLF w odcieniu 115. Użyłam go wczoraj i muszę Wam powiedzieć, że niestety, ale nie spełnił moich oczekiwań. Konsystencja jest cudowna do rozsmarowywania, ale niestety ten 115 jest dla mnie za jasny, on jest prawie biały. No ale to jeszcze nie byłoby złe, bo zawsze można zaczarować całą twarz bronzerem i tak też zrobiłam. Jego działanie jednak nie powala na kolana, mimo tego wspaniałego rozsmarowywania i cudnej konsystencji strasznie włazi w pory i jest na nich widoczny. Czyli działanie nie zachwyca... Jestem zawiedziona, znowu.... Ale jakoś go zużyję, będę go przyciemniać bronzerem na twarzy, albo rozjaśniać nim inne podkłady. Może spróbuję nim rozjaśnić Estee Lauder DW 1n1, bo jego działanie było super, tylko kolor trochę za ciemny. Czy któraś z Was próbowała takiego połączenia?
__________________
Blog: http://addictedtomakeup1.blogspot.co.uk/
Magic chocolate cookie jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-03-02 22:38:45


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:11.