Memento dla fanek opalania-wszystko o bezpiecznym opalaniu! - Strona 14 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-12-27, 23:29   #391
milenek88
Raczkowanie
 
Avatar milenek88
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 170
Dot.: Memento dla fanek opalania

zgadzam sie z poprzedniczka

wiele lat niemoglam sie opalic, zawsze po zwyklym sloncu schodzila mi skora, odkrylam solarium i juz nieprzestane tam chodzic

niechodze czesto bo nie chce wygladac jak typowa solara, poprostu chce miec ladny kolor skory bo dotychczas bym porcelanowy co przy mojej sylwetce pieknie nie wyglada, odrazu wyglada sie szczuplej, ladniej moze tez dlatego ze sie czlowiek podbuduje
__________________
odchudzanie pełna para
milenek88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-27, 23:32   #392
Przezlosliwa
Zakorzenienie
 
Avatar Przezlosliwa
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: The middle of nowhere ..
Wiadomości: 3 302
GG do Przezlosliwa
Dot.: Memento dla fanek opalania

Ładny kolor po solarium?
__________________
68- 66.5 - 63.9 - 62.2 - 60.9 - 58.5 -56.8 - 55.6 - 54.0 - 50 (164 cm)

Agencja Interaktywna Poznań

21.02.11 - start

"Nie rezygnuj nigdy z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie"

Żadne jedzenie nie jest aż tak dobre, by było warte chociażby kilograma
Przezlosliwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-28, 00:10   #393
milenek88
Raczkowanie
 
Avatar milenek88
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 170
Dot.: Memento dla fanek opalania

no raczej... nie mowie o czekoladzie... a po sloncu ladniejszy jest??!! kwestia gustu...
__________________
odchudzanie pełna para

Edytowane przez milenek88
Czas edycji: 2006-12-28 o 00:54
milenek88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-28, 01:10   #394
Przezlosliwa
Zakorzenienie
 
Avatar Przezlosliwa
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: The middle of nowhere ..
Wiadomości: 3 302
GG do Przezlosliwa
Dot.: Memento dla fanek opalania

Naturalna opalenizna jest o wiele ładniejsza od tej sztucznej. No i masz rację - kwestia gustu.
__________________
68- 66.5 - 63.9 - 62.2 - 60.9 - 58.5 -56.8 - 55.6 - 54.0 - 50 (164 cm)

Agencja Interaktywna Poznań

21.02.11 - start

"Nie rezygnuj nigdy z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie"

Żadne jedzenie nie jest aż tak dobre, by było warte chociażby kilograma
Przezlosliwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-28, 08:48   #395
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Memento dla fanek opalania

No to może i ja się wypowiem
Opalenizna mi się NIE PODOBA i basta Czy taka z solarium czy ze słońca, czy z samooplacza itp.

Pamiętam, że gdy byłam młodsza(miałam jakieś 14-15 lat) moje koleżanki spędzały często wakacje na opalaniu. A ja? Siedziałam najczęściej w domu i opalona byłam tylko tyle ile mnie "słońce w biegu złapało".
Wszyscy się zawsze nade mną dziwowali po wakacjach, gdy wracałam do szkoły "jak można mieć takie blade nogi po wakacjach", i "czemu się nie opalałam"
Pierwszy raz za opalanie wzięłam się mając chyba 17 lat, gdy leżałam plackiem przez cały dzień na słońcu bez żadnego filtru ochronnego. Efektem była czerwona skóra(cud, że nie doznałam jakiegoś popażenia ).
Owszem potem czerwona skóra stała się brązowa, ale ile mnie to cierpień kosztowało

Obecnie mam 20 lat. Opalałam się przez 3 lata pod rząd, w każde wakacje. Nie było to jednak dla mnie przyjemne, bo leżenie plackiem na słońcu fajnie wcale nie było Byłam opalona, ale za to nabawiłam się przebarwień na skórze i większej liczby pryszczy

W tym roku także się opalałam, ale to był już ostatni raz Dałam sobie w końcu spokój, zaakceptowałam moją jasną skórę i już więcej nie mam ochoty na opalanie i nie zamierzam tego robić. I nikt mnie nie zmusi do tego.
Kropka
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-11, 20:34   #396
kłapouszek20
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 4
Unhappy Dot.: Memento dla fanek opalania

prosze bardzoooo o rade .... tak wiec mamy zime zero opalania ... jestem blada i jzu nei moge tego zniesc :/ eh biore tabletki antykoncepcyjne wiec na solarium nie pojde boje sie ze mi cos wyskoczy eh... mozecie polecic jakis dobry sposob na opalanie... tylko nie mam na mysli samoopalaczy bo tylko plamy sie robia i maja fatalny zapach no chyba ze znacie cos wyjatkowego i skutecznego / chcialabym byc cala opalona , rowno , a samoopalacz nie bedzie w tynm wypadku skuteczny bo niby jak sobie posmarowac mam plecy itp... / wierze ze mi cos doradzicie
kłapouszek20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-13, 15:47   #397
milenek88
Raczkowanie
 
Avatar milenek88
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 170
Dot.: Memento dla fanek opalania

balsam brazujacy Dove
__________________
odchudzanie pełna para
milenek88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-01-19, 02:46   #398
dagirll
Wtajemniczenie
 
Avatar dagirll
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 2 716
Dot.: Memento dla fanek opalania

Ja jestem ZA opalaniem , ale z umiarem .Ehhh nie ma nic fajniejszego niz opalic sie na murzynka .Ale tylko na wakacje..W ciagu zimy ,w ciagu roku solarium
__________________







dagirll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-25, 03:01   #399
aniluap
Raczkowanie
 
Avatar aniluap
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 66
GG do aniluap
Dot.: Memento dla fanek opalania

promienie ultrafioletowe przyspieszają proces fotostarzenia naszej skóry , mozemy nie widziec tego odrazu ale z wiekiem fanki tych promieni zrozumieja ile sobie szkody narobiły ,skóra sie szybciej starzeje , potem może dochodzic nawet do przebarwień szczególnie narazone sa na to dziewczyny które uzywaja doustnej antykoncepcji gdyz kazde z tych tabletek powodują w pozniejszym czasie powstawanie przebarwien na skorze ktore niestety nie są łatwe do usunięcia,i znacząco szpecą ciało,no tak ale skutków promieniowania w młodości sie tak nie doznaje jak po 30 -stce aby zapobiec profilaktycznie przed prominiami , podraznieniami i za wczasu pracowac sobie na młody wygląd warto juz uzywac kremów z filtrami i to nie tylko latem !Bo to własnie one powoduja ze promieni sloneczne nie wnikaja tak dogłebnie do naszej skóry i nie uszkadzaja tkanek , tworzy siemniej zmarszek a skora ... jakby czasowo stała w miejscu . )
__________________
Umiejętności człowieka przerastają jego wyobraźnię )
aniluap jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-25, 04:27   #400
Babygia
Zadomowienie
 
Avatar Babygia
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Stuttgart/Niemcy
Wiadomości: 1 111
Dot.: Memento dla fanek opalania

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
No to może i ja się wypowiem
Opalenizna mi się NIE PODOBA i basta Czy taka z solarium czy ze słońca, czy z samooplacza itp.

Pamiętam, że gdy byłam młodsza(miałam jakieś 14-15 lat) moje koleżanki spędzały często wakacje na opalaniu. A ja? Siedziałam najczęściej w domu i opalona byłam tylko tyle ile mnie "słońce w biegu złapało".
Wszyscy się zawsze nade mną dziwowali po wakacjach, gdy wracałam do szkoły "jak można mieć takie blade nogi po wakacjach", i "czemu się nie opalałam"
Pierwszy raz za opalanie wzięłam się mając chyba 17 lat, gdy leżałam plackiem przez cały dzień na słońcu bez żadnego filtru ochronnego. Efektem była czerwona skóra(cud, że nie doznałam jakiegoś popażenia ).
Owszem potem czerwona skóra stała się brązowa, ale ile mnie to cierpień kosztowało

Obecnie mam 20 lat. Opalałam się przez 3 lata pod rząd, w każde wakacje. Nie było to jednak dla mnie przyjemne, bo leżenie plackiem na słońcu fajnie wcale nie było Byłam opalona, ale za to nabawiłam się przebarwień na skórze i większej liczby pryszczy

W tym roku także się opalałam, ale to był już ostatni raz Dałam sobie w końcu spokój, zaakceptowałam moją jasną skórę i już więcej nie mam ochoty na opalanie i nie zamierzam tego robić. I nikt mnie nie zmusi do tego.
Kropka
Podpisuje sie po tym.jasna karnacja=zdrowa skora.
Wczoraj widzialam na ulicy kobiete,wychodzaca z solarium-taka opalenizna od razu rzuca sie w oczy-nienaturalna-brazowo-ziemista.Juz od biedy wole popatrzec w lecie na rozsadnie poopalane sloncem -miodowo-brzoskwiniowe.Ale nigdy i nigdzie nie bedzie solariow ,po ktorych kobieta/mezczyzna wyglada naturalnie.Juz abstrahujac od tego,ze rujnuja skore (ci opalajacy sie na plazy rowniez).
Ale mozna im mowic do znudzenia,wiedza swoje.Pozniej jecza i skarza sie na zmarszczki,przebarwienia, ktorych my,jasne nie bedziemy mialy jako 50 letnie !Walenie grochem o sciane.nawet mi sie juz nie chce im tlumaczyc.
Nie pamietam,kto to powiedzial,ale podoba mi sie to powiedzonko" Do 20-tki masz twarz, z ktora przyszles na swiat,po 20-tce-na jaka zasluzyles"
__________________
"Never argue with an idiot. They drag you down to their level, then beat you with experience."

NASZA KLASA http://nasza-klasa.pl/card/11402382/e1546266ad

FACEBOOK http://www.facebook.com/Feline.Gia?ref=profile
Babygia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-17, 18:05   #401
kosmita77
Zakorzenienie
 
Avatar kosmita77
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 4 854
Dot.: Memento dla fanek opalania

a ja uwielbiam sie opalac, ale na sloncu. solarium odpada, chodzilam przed studniowka i cera robi sie taka "grudkowata". ale latem? ile my tego lata mamy w Polsce... 3 miesiace? to 1/4 roku, w dodatku przeplatana deszczem, chmurami, itd... watpie zeby tyle opalania (przeciez nikt nie siedzi od rana do wieczora na sloncu) zaszkodzilo skorze... w kazdym razie ja uwielbiam dawkuje odpowiednio, a ze mam raczej ciemniejsza cere, latwochwytajaca slonce, to moge posiedziec na sloneczku i dla mnie to jest czysta przyjemnosc i wypoczynek nie wiem jak mozna tego nie lubic
kosmita77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-02-19, 17:58   #402
mela777
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 28
Dot.: Memento dla fanek opalania

A ja myślę,że dużo zalezy od predyspozyji genetycznyh.Jedni sie opalaja i niestrzeją się inni odwrotnie.Znam osoby,które się oplaja i wyglądają lepiej od tych nieopalających się.Mój teść od dziecka co roku zjarany ,bo od wiosny do jesieni uprawia pole.W tej chwili ma 81 lat ,a nikt by tego nie powiedział
mela777 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-23, 10:40   #403
eSTGRp
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 23
Dot.: Memento dla fanek opalania

Świetne kremy do opalania są na tej stronie http://s19.***********pl/c.php?uid=20172.
eSTGRp jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-23, 14:11   #404
aaanuskaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 6
Dot.: Memento dla fanek opalania

ble pfuu...
ochydztwo... ale ona na to pracowala na pewnoo wiele dlugoch lat...
ja osobiscie bardzo lubie sie wygrzewac na sloneczku badz tez na solarce, mam wtedy lepsze samopoczucie ale oczywiscie wszytsko z umiarem. a prawdziwych fanatkow (nie pisze fanatyczke bo niektrzy faceci wcale nie sa lepsi;P) slonca solary i opalenizny i tak i tak sie nie przekona...
aaanuskaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-24, 15:17   #405
Bijonse
Przyczajenie
 
Avatar Bijonse
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: skądinąd ;]
Wiadomości: 25
Dot.: Memento dla fanek opalania

To jest fotomontaż eh..
__________________
"Chciałbym poznać człowieka, który wymyślił seks, żeby zobaczyć nad czym teraz pracuje."
George Nathan


Now it's just too late We can't go back I'm sorry I can't be perfect...

Bijonse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-02, 15:32   #406
justa79
Zakorzenienie
 
Avatar justa79
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Gdańsk/Sopot
Wiadomości: 4 023
GG do justa79
Dot.: Memento dla fanek opalania

znalazłam fajny artykuł, nienajnowszy, ale ciągle aktualny, bo wiele osób nie zdaje sobie sprawy z informacji w nim zawartych:
Słoneczne złego początki.
__________________
Justa

Klikaj codziennie:
http://www.zmilosciserc.pl/donate.php
http://www.pajacyk.pl
http://www.polskieserce.pl

Nie udzielam indywidualnych porad poza forum!
justa79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-02, 20:19   #407
agattex
Raczkowanie
 
Avatar agattex
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Nibylandia.
Wiadomości: 140
Dot.: Memento dla fanek opalania

Ja też zdjęcie widzę pierwszy raz i jest ohydne... Ja na solarium często nie chodzę, jedynie przed wakacjami z kilka razy, żeby nadać skórze jakiś odcień, bo blada jestem. Co do wylegiwania się na plaży, raczej odpada strasznie nudne, nigdy nie wyleżę nawet 20 min. Pozdrawiam!
agattex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-03, 17:25   #408
mela777
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 28
Dot.: Memento dla fanek opalania

Bez przesady troszkę w lato można się opalić.Nie popadajmy w skrajnosci
mela777 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-04, 20:57   #409
SweetCzarnulka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 121
Dot.: Memento dla fanek opalania

Cytat:
Napisane przez Mariti Pokaż wiadomość
Szczerze Wam powiem, że kiedys byłam fanatyczką solarium, podchodziło to pod uzależnienie, a ile kasy wydałam..ło...ale nie to najgorsze. Gdy pewnego razu przyjrzałam się mojej skórze doznałam szoku. I przestałam chodzić na solarium. własciwie wcale przestałam się opalać. Dużo czasu zajęło mi doprowadzenie skóry do wygląu adekwatnego do wieku, na szczęście sie udało, przynajmniej na to wyglądam, teraz pilnuje, żeby mnie słońce nie muskało nawet , zakochałam się w naturalnej, wprost porcelanowej karnacji. W sumie to odchył w drugą strone, ale chyba zdrowszy

A to zdjęcie jest przerażające!!!

jak to zrobiłaś zdradzisz mi?
SweetCzarnulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-03-09, 14:28   #410
podziomka
Zadomowienie
 
Avatar podziomka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: somewhere over the rainbow
Wiadomości: 1 338
GG do podziomka
Dot.: Memento dla fanek opalania

Obecnie mieszkam za granica i jak powiedzialam moim kolezankom dodam wieku 18-20 lat ,ze chodzilam na solarium to zalamaly rece. Na codzien uzywaja tylko samoopalacza badz bronzerow ,ale sie nie opalaja na sloncu.Chyba u nas wiedza na temtat szkodliwosci solarium jeszcze nie jest tak rozpowszechniona.Sama chodzilam przez kilka lat ,ale teraz od ponad roku wcale i nie sadze ,ze strasze bladoscia.Za kilka lat nie bede straszyla pomarszczona skora.
podziomka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-10, 23:59   #411
Martinka90
Raczkowanie
 
Avatar Martinka90
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Pomorzanka ; )
Wiadomości: 30
Dot.: Memento dla fanek opalania

Przegiela...:| ale co tam moze chciala byc opalona na goraca czekoladke
Martinka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-14, 10:18   #412
_Magdusia_
Raczkowanie
 
Avatar _Magdusia_
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 288
Exclamation Dot.: Memento dla fanek opalania

Hmmm ja lubie byc opalona , ale nie do przesady... opalam sie na naturalnym słoneczku smarując ciałko filtrami , ale no niestety , nie moge patrzeć na panienki które nałogowo chodza na solarium , ich twarze sa tak zniszczone... Nigdy ( mam nadzieje , że nic mi nie strzeli do łba) nie doprowadze sie do takiego stanu jak one.... a w zdjęcie wpatrywałam sie conajmniej 5 minut i nie moge uwierzyć...
__________________
W Niebie mnie nie chcą , a w Piekle boją się ,że nim zawładnę


_Magdusia_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-14, 12:15   #413
gabi k
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 67
Dot.: Memento dla fanek opalania

Na wlasnym przykladzie stwierdzam iz nawet te pare miesiecy w roku jak pisze kosmita 77 plus pare miesiecy solarium moga wyrzadzic skorze straszne krzywde zaczelam sie opalac w wieku 16 lat zakonczylam w wieku 22 z tego tylko przez 2 lata stosowalam filtry nie mowiac o tym iz jakies pol roku chodzilam na solarium zawsze raz w tygodniu na 10 min gdy zakonczylam przygode z solarium opalenizna zaczela mi schodzic niestety nie rownomiernie tylko plamami , platami generalnie mimo iz od tego czasu minely 3 lata ciagle pozbywam sie dwoch plam na brzuchu i plecach porobilo mi sie mnostw znamion i pieprzykow w tym tygodniu ide na usuwanie jednego bo okazal sie niebezpieczny dzis jestem blada jak sciana temtego roku opalalam sie lacznie przez jakies 5 dni wysmarowana filtrem 60 tego roku mam zamiar calkiem zrezygnowac ze slonca nie przypominam sobie by ktos wysmiewal sie ze mnie na plazy nie bylam tez jakims szczegolnym zjawiskiem mimo iz na poczatku rzeczywiscie czulam sie nieswojo pozatym dziewczyny rany boskie jak mozna wpasc na pomys iz jak jestem blada to na pewno nie znajde sobie chlopaka?ja go mam swoja droga tez bledzioszka ale bledzioszka wzbudzajacego spore zainteresowanie kobietpozatym nigdy nie pociagali mnie faceci po solarce a tak obserwujac wiekszosc par stwierdzam iz jednak swoj ciagnie do swegomimo iz slysze na kazdym kroku od babc i cioc jaka jestem blada i wymizerowana komentarze te bledna przy tym ktory uslyszlam od kosmetyczki iz dawno juz nie widziala tak zdrowej i mlodo wygladajacej cery u 23 letniej dziewczyny do bladego ciala zdazylam sie juz wiec przyzwyczaic jak bede nienaturalnie biala latem to po prostu kupie balsam brazujacy i po klopocie zreszta odkad mam biale wlosy biala cera calkiem fajnie na ich tle sie prezentuje i powoli zaczynam lubic sie w takim wydaniu i nikogo tu nie osadzam nie namawiam do unikania slonca po prostu chcialam udowodnic ze apele dermatologow lekarzy i unikajacych promieni wizazystek nie sa takie bezpodstawne i maniakalne my jestesmy tymbardziej narazone na szkodliwy wplyw promieniowania wlasnie dlatego ze mamy tak malo slonca!czerniak naczesciej rozwija sie tam gdzie cialo odzwyczajone od promieni nagle dostaje spora dawke slonca a tak to przeciez wyglada u nas latem wszyscy w amoku wyskakuja na plaze i pieka sie godzinami byleby starczylo brazu na jak najdluzej!a tak pozatym popatrzcie na gwen stefani czy dite van tier obydwie sa blade jak smierc dita nawet w basenie plywa po polnocy i smaruje sie blokerami a obie sa pieknymi kobietami a tak na marginesie manson nie jst moze w moim typie ale jakiego meza ma gwen?
gabi k jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-14, 15:58   #414
Martoo$
Raczkowanie
 
Avatar Martoo$
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 45
Dot.: Memento dla fanek opalania

A ja nie mam nic przeciwko opalaniu w solarium. Już bardziej słońca się boję, bo nigdy nie wiem, kiedy już jestem spalona. Cerę mam delikatną i słońce ją po prostu niszczy, nie mogę nawet chodzić w koszulce na ramiączkach latem bo po "wypadzie na miasto" jestem tak poparzona że szok. A na solarium wiem na ile czasu mogę sobie pozwolić i na jakiej lampie. Poza tym po opalaniu mam zawsze mniej wyprysków a wolę mieć złocisty odcień cery, niż naturalny biały z wręcz niebieskawym odcieniem...
Tym bardziej, że na solarium chodzę raz na kilka tygodni, na krótko, i w sumie wtedy, kiedy mam depresję.

Każdy powinien decydować co dla niego najlepsze, bo jednym słońce odpowiada a innym szkodzi.
__________________
Sumienie mam czyste... nieużywane...
Martoo$ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-14, 16:04   #415
milenek88
Raczkowanie
 
Avatar milenek88
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 170
Dot.: Memento dla fanek opalania

Cytat:
Napisane przez Martoo$ Pokaż wiadomość
A ja nie mam nic przeciwko opalaniu w solarium. Już bardziej słońca się boję, bo nigdy nie wiem, kiedy już jestem spalona. Cerę mam delikatną i słońce ją po prostu niszczy, nie mogę nawet chodzić w koszulce na ramiączkach latem bo po "wypadzie na miasto" jestem tak poparzona że szok. A na solarium wiem na ile czasu mogę sobie pozwolić i na jakiej lampie. Poza tym po opalaniu mam zawsze mniej wyprysków a wolę mieć złocisty odcień cery, niż naturalny biały z wręcz niebieskawym odcieniem...
Tym bardziej, że na solarium chodzę raz na kilka tygodni, na krótko, i w sumie wtedy, kiedy mam depresję.

Każdy powinien decydować co dla niego najlepsze, bo jednym słońce odpowiada a innym szkodzi.
ja mam identycznie...
__________________
odchudzanie pełna para
milenek88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-15, 18:42   #416
SweetCzarnulka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 121
Dot.: Memento dla fanek opalania

Cytat:
Napisane przez gabi k Pokaż wiadomość
Na wlasnym przykladzie stwierdzam iz nawet te pare miesiecy w roku jak pisze kosmita 77 plus pare miesiecy solarium moga wyrzadzic skorze straszne krzywde zaczelam sie opalac w wieku 16 lat zakonczylam w wieku 22 z tego tylko przez 2 lata stosowalam filtry nie mowiac o tym iz jakies pol roku chodzilam na solarium zawsze raz w tygodniu na 10 min gdy zakonczylam przygode z solarium opalenizna zaczela mi schodzic niestety nie rownomiernie tylko plamami , platami generalnie mimo iz od tego czasu minely 3 lata ciagle pozbywam sie dwoch plam na brzuchu i plecach porobilo mi sie mnostw znamion i pieprzykow w tym tygodniu ide na usuwanie jednego bo okazal sie niebezpieczny dzis jestem blada jak sciana temtego roku opalalam sie lacznie przez jakies 5 dni wysmarowana filtrem 60 tego roku mam zamiar calkiem zrezygnowac ze slonca nie przypominam sobie by ktos wysmiewal sie ze mnie na plazy nie bylam tez jakims szczegolnym zjawiskiem mimo iz na poczatku rzeczywiscie czulam sie nieswojo pozatym dziewczyny rany boskie jak mozna wpasc na pomys iz jak jestem blada to na pewno nie znajde sobie chlopaka?ja go mam swoja droga tez bledzioszka ale bledzioszka wzbudzajacego spore zainteresowanie kobietpozatym nigdy nie pociagali mnie faceci po solarce a tak obserwujac wiekszosc par stwierdzam iz jednak swoj ciagnie do swegomimo iz slysze na kazdym kroku od babc i cioc jaka jestem blada i wymizerowana komentarze te bledna przy tym ktory uslyszlam od kosmetyczki iz dawno juz nie widziala tak zdrowej i mlodo wygladajacej cery u 23 letniej dziewczyny do bladego ciala zdazylam sie juz wiec przyzwyczaic jak bede nienaturalnie biala latem to po prostu kupie balsam brazujacy i po klopocie zreszta odkad mam biale wlosy biala cera calkiem fajnie na ich tle sie prezentuje i powoli zaczynam lubic sie w takim wydaniu i nikogo tu nie osadzam nie namawiam do unikania slonca po prostu chcialam udowodnic ze apele dermatologow lekarzy i unikajacych promieni wizazystek nie sa takie bezpodstawne i maniakalne my jestesmy tymbardziej narazone na szkodliwy wplyw promieniowania wlasnie dlatego ze mamy tak malo slonca!czerniak naczesciej rozwija sie tam gdzie cialo odzwyczajone od promieni nagle dostaje spora dawke slonca a tak to przeciez wyglada u nas latem wszyscy w amoku wyskakuja na plaze i pieka sie godzinami byleby starczylo brazu na jak najdluzej!a tak pozatym popatrzcie na gwen stefani czy dite van tier obydwie sa blade jak smierc dita nawet w basenie plywa po polnocy i smaruje sie blokerami a obie sa pieknymi kobietami a tak na marginesie manson nie jst moze w moim typie ale jakiego meza ma gwen?
nie wszystkie dziewcyzny maja biale wlosy ja mam np czarne i czarna oprawe oczu i wygladam jak smierc z niebieskawo-sina cera. woel na przyszlosc walczyc ze zmarszczkami niz cale zycie walczyc z moim wygladem i zoltymi plamami po samoopalaczach.
__________________
Jeśli schudnę 8 kg to przysięgam, że już nigdy więcej nie tknę chipsów, orzeszków, czekolady!!!
SweetCzarnulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-16, 21:33   #417
gabi k
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 67
Dot.: Memento dla fanek opalania

Wlasnie zastanawia mnie jedna rzecz w kwestii samooplaczy czy balsamow brazujacych jak to jest ze mnie nigdy nie robia sie po nich plamy?faktem jest ze samoopalacze pachna calkiem srednio ale zato balsamy brazujace maja coraz fajniejsze zapachy mysle po prostu ze to kwestia odpowiedniego rozsmarowania ja jak sie smaruje to robie to dokladnie w ten sam sposob jakbym wcierala krem czy balsam dokladnie ale bez przesady nie stosuje jakiejsc specjalnej techniki i nigdy nie mialam chocby zacieku
gabi k jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-20, 21:42   #418
Silen
Raczkowanie
 
Avatar Silen
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 80
Dot.: Memento dla fanek opalania

Hejka ja kocham sie opalaci w solarium ale z umierem zna któras jakis dobry olejek do solarium przyspieszajacy opalanie i chroniacy przed prominiami i wysuszeniem skóry??
Silen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-21, 20:43   #419
milenek88
Raczkowanie
 
Avatar milenek88
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 170
Dot.: Memento dla fanek opalania

podobno daxa sa bardzo dobre i mozna je kupic w prawie kazdej drogerii
__________________
odchudzanie pełna para
milenek88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-22, 11:05   #420
Silen
Raczkowanie
 
Avatar Silen
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 80
Dot.: Memento dla fanek opalania

Cytat:
Napisane przez milenek88 Pokaż wiadomość
podobno daxa sa bardzo dobre i mozna je kupic w prawie kazdej drogerii

Dzieki wielkie!!Musze cos zaczc kupowac do opalania bo starsznie wysusza mi sie skóra
Silen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-10-03 12:25:44


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:49.