U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.IV - Strona 67 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-05-13, 08:05   #1981
metice
Rozeznanie
 
Avatar metice
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 715
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
metice dzieki ale cene to za☠☠☠ioszcza ma ta zmijka.
no tania nie jest, nawet patrzę że droższa od mizonowej. Ale mamie i tak kupię, niech ma
__________________
Wymianka
metice jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-13, 08:06   #1982
Beth77
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 426
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

aaa jak chodzi o kremik zamówiłam żmijkę VENOM-S czekam na przesyłkę.
Beth77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-13, 08:06   #1983
tekila901
Zakorzenienie
 
Avatar tekila901
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Biegun północny
Wiadomości: 8 098
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez Beth77 Pokaż wiadomość
cześć dziewczyny, wreszcie po testach padło na Missha M SRC #23. Jeszcze szukam HERA BB i CC próbek ale ciężko... miała może któras z tej firmy jakiś BB albo CC?

Znalazłam sklep na ebayu który moja Missha ma dziwnie tanio - ale opinie w sumie ma pozytywne - bo ma 45 g za niecałe 30 zł
http://www.ebay.pl/itm/MISSHA-M-Sign...item460f2f2cef
no i tak dumam czy to nie dziwne taka cena.... połowa prawie w stosunku do innych sprzedawców.
to cosmeticmarket sprzedaje, więc chyba nie bawiłby się w podróby
__________________
tekila901 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-13, 08:06   #1984
metice
Rozeznanie
 
Avatar metice
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 715
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez Beth77 Pokaż wiadomość
cześć dziewczyny, wreszcie po testach padło na Missha M SRC #23. Jeszcze szukam HERA BB i CC próbek ale ciężko... miała może któras z tej firmy jakiś BB albo CC?

Znalazłam sklep na ebayu który moja Missha ma dziwnie tanio - ale opinie w sumie ma pozytywne - bo ma 45 g za niecałe 30 zł
http://www.ebay.pl/itm/MISSHA-M-Sign...item460f2f2cef
no i tak dumam czy to nie dziwne taka cena.... połowa prawie w stosunku do innych sprzedawców.
to licytacja jest, dlatego taka cena póki co
próbki hery znajdziesz na allegro
__________________
Wymianka
metice jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-13, 09:01   #1985
Beth77
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 426
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez metice Pokaż wiadomość
to licytacja jest, dlatego taka cena póki co
próbki hery znajdziesz na allegro
aaa licytacja a ja myslałam że taaaką okazję chwyciłam

co do HERY to na allegro jest BB Multi w dwóch odcieniach i sobie wezmę na pewno ale CC nie ma -było bo widze w zakończonych ale nie mój kolor - a strsznie mi na tym CC zależy.... nie wiem czy jest tak mało popularny czy może to nowość dopiero....

---------- Dopisano o 10:01 ---------- Poprzedni post napisano o 09:22 ----------

a dziewczyny powiedzcie mi jeszcze jeśli miałam podkład Hery nr 23 o nazwie TRUE BEIGE to rozumiem że kremik BB musze miec nr 2 o nazwie natural beige (bo nr 1 to bright beige a więc jasny?), a cc nie wiem jaki musiałabym miec bo nr 1 to pink beige a nr 2 to natural beige więc chyba ten natural...
ale gdzie ja próbkę cc znajdę nr 2....

a miała któras z was ten kremik ze żmijki MIZONA Ventom-S?
Beth77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-13, 09:10   #1986
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

kliknelam zel-krem z SK kusi jeszcze esencja ale to moze w czerwcu.
goldika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-13, 09:19   #1987
metice
Rozeznanie
 
Avatar metice
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 715
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
kliknelam zel-krem z SK kusi jeszcze esencja ale to moze w czerwcu.
a ja właśnie nie wiem, czy klinkąć toner czy emulsję
bo z esencji używam tonymoly floria whitening.
__________________
Wymianka
metice jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-05-13, 10:07   #1988
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez metice Pokaż wiadomość
a ja właśnie nie wiem, czy klinkąć toner czy emulsję
bo z esencji używam tonymoly floria whitening.
do mnie leci toner.
Nawet nie bardzo wiem jak sie stosuje emulsje

---------- Dopisano o 11:07 ---------- Poprzedni post napisano o 10:23 ----------

jestem wsciekla doszedl moj puder Dodo transparentny i to praktycznie SAM BROKAT! to sie nawet na rozswietlacz nie nadaje
goldika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-13, 10:10   #1989
anastazjaaa2
Zakorzenienie
 
Avatar anastazjaaa2
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 245
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość

jestem wsciekla doszedl moj puder Dodo transparentny i to praktycznie SAM BROKAT! to sie nawet na rozswietlacz nie nadaje

anastazjaaa2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-13, 10:12   #1990
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez anastazjaaa2 Pokaż wiadomość

nie rozumiem czego nazwali go transparentny a nie jakis blig blig albo super hiper shimmer effect
goldika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-13, 10:15   #1991
asmenaa
Zakorzenienie
 
Avatar asmenaa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Wizażankowo
Wiadomości: 35 290
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
do mnie leci toner.
Nawet nie bardzo wiem jak sie stosuje emulsje

---------- Dopisano o 11:07 ---------- Poprzedni post napisano o 10:23 ----------

jestem wsciekla doszedl moj puder Dodo transparentny i to praktycznie SAM BROKAT! to sie nawet na rozswietlacz nie nadaje
naprawde?!?!?!
nieco mnie zalamalas... moj jeszcze nie doszedl ale mysle, ze dzis bedzie...
__________________
Śnij, piesku śnij…
w snach jest zawsze pięknie
Ciepły dom, miejsca dość
na twe wierne serce
Przyjdzie czas spotkać się
potarmosić uszy
lub razem na spacer znowu gdzieś wyruszyć
Lecz dziś sobie śnij



Małymi kroczkami do celu!
asmenaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-05-13, 10:17   #1992
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez asmenaa Pokaż wiadomość
naprawde?!?!?!
nieco mnie zalamalas... moj jeszcze nie doszedl ale mysle, ze dzis bedzie...
niestety... otworzylam pudeleczko i patrze ze wszedzie drobny brokacik sie wala... nie odlejalam naklejki zabezpieczajacej tylko zdjelam cale wieczku i ....
nawet na wymianke nie ma co go dawac bo kto sie zdecyduje na cos takiego swiadomie
goldika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-13, 10:17   #1993
201605170931
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 1 490
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Do mnie doszły dziś z mizona żel ślimakowy i żel hialuronowy, próbki bb oriental gold plus, dostałam też dwie próbki bb creamów i maseczkę vanedo red ginseng. Zastanawiam się teraz kiedy ja to wszystko przetestuje, żeby wiedzieć jak co działa, oczywiście mam ochotę na wszystko na raz ^^ A Misha niestety mnie zapycha :/
201605170931 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-13, 10:35   #1994
KoralM
Raczkowanie
 
Avatar KoralM
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 360
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
jestem wsciekla doszedl moj puder Dodo transparentny i to praktycznie SAM BROKAT! to sie nawet na rozswietlacz nie nadaje
Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
nie rozumiem czego nazwali go transparentny a nie jakis blig blig albo super hiper shimmer effect
Cytat:
Napisane przez asmenaa Pokaż wiadomość
naprawde?!?!?!
nieco mnie zalamalas... moj jeszcze nie doszedl ale mysle, ze dzis bedzie...
Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
niestety... otworzylam pudeleczko i patrze ze wszedzie drobny brokacik sie wala... nie odlejalam naklejki zabezpieczajacej tylko zdjelam cale wieczku i ....
nawet na wymianke nie ma co go dawac bo kto sie zdecyduje na cos takiego swiadomie
o matko, teraz się zestresowałam jak będzie wyglądał mój
możesz cyknąć fotkę????
KoralM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-13, 10:39   #1995
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez KoralM Pokaż wiadomość
o matko, teraz się zestresowałam jak będzie wyglądał mój
możesz cyknąć fotkę????
Mlody mi w zeszlym tyg aparat rozwalil wiec nie cykne... fakt ze w nazwie ma pearl ale dla mnie perlowy to nie to samo co brokatowy:/ liczylam ze bedzie podobny do skin79 all day sun. te dwa kolorowe nie maja w nazwach pearl.
goldika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-13, 10:50   #1996
KoralM
Raczkowanie
 
Avatar KoralM
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 360
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
Mlody mi w zeszlym tyg aparat rozwalil wiec nie cykne... fakt ze w nazwie ma pearl ale dla mnie perlowy to nie to samo co brokatowy:/ liczylam ze bedzie podobny do skin79 all day sun. te dwa kolorowe nie maja w nazwach pearl.
szkoda , szkoda że się zawiodłaś.
KoralM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-13, 10:55   #1997
asmenaa
Zakorzenienie
 
Avatar asmenaa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Wizażankowo
Wiadomości: 35 290
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
niestety... otworzylam pudeleczko i patrze ze wszedzie drobny brokacik sie wala... nie odlejalam naklejki zabezpieczajacej tylko zdjelam cale wieczku i ....
nawet na wymianke nie ma co go dawac bo kto sie zdecyduje na cos takiego swiadomie
super
__________________
Śnij, piesku śnij…
w snach jest zawsze pięknie
Ciepły dom, miejsca dość
na twe wierne serce
Przyjdzie czas spotkać się
potarmosić uszy
lub razem na spacer znowu gdzieś wyruszyć
Lecz dziś sobie śnij



Małymi kroczkami do celu!
asmenaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-13, 11:01   #1998
lilly78
Zadomowienie
 
Avatar lilly78
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 400
GG do lilly78
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

a nieużywanego, nawet nieotwartego nie możesz zwrócić do sprzedawcy? inna sprawa czy koszty przesylki nie wyjda wyższe i czy warto?

ja dziś dostałam próbki tomatoxa, tfc volcanic clay paski na nos, próbkę tonymoly uv sunset maximum sunblock cream, intense care syn-ake wrinkle filler serum (ciekawa jestem jego działania) i próbeczkę skin79 super+ bb (szkoda, że już mialam makijaż jak pobiegłam do skrzynki, będzie czekał na jutro)
__________________

* * * * *
moja pasja
* * * * *
ja na facebooku

[B]* * * * *
azjatyckie kosmetyki oddam - wymianka
lilly78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-13, 11:02   #1999
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez asmenaa Pokaż wiadomość
super
wyprobowalam go na twarzy jak choinkowa bombka wygladalam. Szybko zmylam.

---------- Dopisano o 12:02 ---------- Poprzedni post napisano o 12:02 ----------

Cytat:
Napisane przez lilly78 Pokaż wiadomość
a nieużywanego, nawet nieotwartego nie możesz zwrócić do sprzedawcy? inna sprawa czy koszty przesylki nie wyjda wyższe i czy warto?

ja dziś dostałam próbki tomatoxa, tfc volcanic clay paski na nos, próbkę tonymoly uv sunset maximum sunblock cream, intense care syn-ake wrinkle filler serum (ciekawa jestem jego działania) i próbeczkę skin79 super+ bb (szkoda, że już mialam makijaż jak pobiegłam do skrzynki, będzie czekał na jutro)
nie mam pojecia, dalam za niego 20zl wiec to nei majatek. Ale i tak zaluje ze nie dorzucilam 35zl i nie kupilam skin79
goldika jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-05-13, 11:20   #2000
sonea8
Rozeznanie
 
Avatar sonea8
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 763
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Pora na raport z kilku dni używania Inchlossa, który się już nie nazywa Inchloss i
wcale się nie dziwię ;p
- nadal wspaniale grzeje, przestałam się już wybudzać co prawda, ale jakoś tak półsennie odnotowuję to palenie, zwłaszcza nad ranem. Milutko ;p
- w ciągu dnia nie czuję nic zupełnie, chociaż smaruję się tym też rano. Myślę, że potrzebne jest coś w rodzaju stymulatora rozgrzania typu kołderka, wtedy wyzwala się ten efekt
- skóra bez zmian. Z tego, co pamiętam, to inchloss obiecywał zmniejszenie obwodu ud o 1 cal, jak wskazuje sama nazwa, i to w ciągu tygodnia. Tydzień mija w zasadzie niedługo, ale z ręką na sercu nie widzę specjalnej poprawy w czymkolwiek. Wcześniej smarowałam się czymś innym i skóra nabrała jędrności, ten efekt pozostaje i teraz, więc jakieś działanie jest, ale raczej nie to obiecywał producent. Oszszszszywiście teraz produkt się nazywa "Shaping", to pewnie dlatego ;p

A tak serio: zużyję do końca, pewnie, w końcu czymś smarować się trzeba. Wspomogę też rowerkiem, zbieram się do niego mocno. Zobaczę, jak to będzie wyglądało po miesięcu i dam znać.
Wiem, że obietnice mazidłorobów należy dzielić na 4 i w ogóle, jednak nie ukrywam, że miałam nadzieję na jakiś konkretny efekt, skoro nie ten spektakularny obiecywany. I pupa.

A nadzieję miałam, bo od jakiegoś czasu z przyjemnością patrzę na mordkę w lustrze i wiem, że rozjaśniona, gładka, ujednolicona kolorystycznie buzia to zasługa stosowania "koreańców" w dużym stopniu. Głównie obstawiam HL SHAL (akurat japoński, ale mniejsza o większość;p) i baviphat jabłkowy, a same bebiki, niezależnie od marki, pięknie to wszystko tonują w ramach makijażu. Efekt nie do osiągnięcia najlepszym nawet podkładem, jeśli cera jest przesuszona, ziemista i pognieciona, same wiecie najlepiej.

To może i inchlossowi warto dać więcej czasu?
__________________
Kuleczkowy program naprawczy "Tak! dla Czerwieni!"

Do wewnatrz:
20.08.2012
- silica, A+E

Na zewnatrz:
24.08.2012
- olejowanie+maska (+laminowanie)
- wcierki
- częstotliwość 4 toner+maska : 1 farba

Edytowane przez sonea8
Czas edycji: 2013-05-13 o 11:22
sonea8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-13, 11:20   #2001
Beth77
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 426
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

na prawde nikt nie testował ani nie zna HERA BB ani CC?
Beth77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-13, 11:25   #2002
asmenaa
Zakorzenienie
 
Avatar asmenaa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Wizażankowo
Wiadomości: 35 290
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Shade No. 10 = Transparent Pearl
(suitable for night party)



swietnie

po co mi on

Cytat:
Napisane przez Beth77 Pokaż wiadomość
na prawde nikt nie testował ani nie zna HERA BB ani CC?
ja testowalam bb i pisalam o tym wczoraj bodajże
__________________
Śnij, piesku śnij…
w snach jest zawsze pięknie
Ciepły dom, miejsca dość
na twe wierne serce
Przyjdzie czas spotkać się
potarmosić uszy
lub razem na spacer znowu gdzieś wyruszyć
Lecz dziś sobie śnij



Małymi kroczkami do celu!
asmenaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-13, 11:27   #2003
amirose
Rozeznanie
 
Avatar amirose
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 934
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez Beth77 Pokaż wiadomość
na prawde nikt nie testował ani nie zna HERA BB ani CC?
pytaj w czerwcu bo wtedy może będą już u nas probki hery z gmarket
__________________
Wszys☠tko, co zdarza się raz, może już się nie przy☠darzyć nig☠dy więcej, ale to, co zdarza się dwa ra☠zy, zdarzy się na pew☠no i trzeci...

Melissa
amirose jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-13, 11:27   #2004
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez asmenaa Pokaż wiadomość
Shade No. 10 = Transparent Pearl
(suitable for night party)



swietnie

po co mi on



ja testowalam bb i pisalam o tym wczoraj bodajże
reke dalabym sobie odciac ze nie widzialam tego opis na aukcji
goldika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-13, 11:43   #2005
iv3
Zakorzenienie
 
Avatar iv3
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 197
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez metice Pokaż wiadomość

iv o to to właśnie!!
Alioth mi też się nie podoba jawne kopiowanie opakowań, ale jest pewne ALE w tym wypadku udało mi się wczoraj pogrzebać w necie i doczytać, że secretkey słynie właśnie w robieniu tych sprawdzonych kosmetyków drogich firm i sprzedawaniu ich po bardzo korzystnych cenach. Co więcej okazuje się, że często ich kosmetyki są lepsze od "oryginałów"
Mają oczywiście pozmieniane składy, ale działają! Czytałam np wczoraj porównanie secret key tej ampułki do ampułki estee lauder i secret key wychodzi na korzyść.
Tak samo robią copycata SKII, która jak wszystkim wiadomo jest cholendarnie droga. Secret Key nazwała to Treatment Essence bodajże i też wyczytałam, że działą rewwelacyjnie, a kosztuje 3 razy mniej od SKII.

Ja na swoim przykładzie tego kremu ślimakowego mogę powiedzieć, że jest sto razy lepszy od mega drogiego Mizona, chociaż wydaje mi się, że wzorowany był raczej na kremie It's Skin prestige escargot (zwłaszcza te seria prestige od secret key). Więc mam słoik kremu za 30 zł, który działa CUDA, a wcześniej miałam całą mega drogą serię mizona, włącznie z ampułką, żelem, i kremem, która nie zrobiła absolutnie nic. Tylko ampułka się jakoś broni, ale dała ładny efekt 2 razy, a później skóra po prostu się przyzwyczaiła.




mówisz o tonymoly floria capsule essence? Ja ją używam od jakiegoś tygodnia- rano i wieczorem. Alkoholu nie czuję w ogóle, wręcz przeciwnie, ona nawilża.
I niby ma alkohol w składzie, ale dopiero po kilku wyciągach kwiatowych i nawilżaczach, które muszą się w czymś rozpuścić, żeby aktywnie zadziałać
Jak na mnie to ta kapsułka ma piękny kwiatowy świeży zapach...

Ja niestety otworzyłam całego mizona ostatnio i nie potrzebnie, teraz muszę go zużyć, a później zamówię SecretKey.

Tak, tak o tej esencji mówię. Nie wiem , może to przez próbkę, a może przez to, że ostatnio ciąglę czuję alkohol - wszędzie. Nawet jak siedzę w autobusie to od ludzi ( w ciąży nie jestem )

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
do mnie leci toner.
Nawet nie bardzo wiem jak sie stosuje emulsje

---------- Dopisano o 11:07 ---------- Poprzedni post napisano o 10:23 ----------

jestem wsciekla doszedl moj puder Dodo transparentny i to praktycznie SAM BROKAT! to sie nawet na rozswietlacz nie nadaje
Ja miałam trochę tego tonera ( jeszcze mam ciut) ale nie wiem kiedy go używiać. Napewno kliknę krem albo esencje kiedyś.

Dobrze, że zamówiłam natural beige tego DoDo , ta nazwa z pearl mnie ostrzegła. Nie fajnie, że jest brokat, w sumie po co pisać pearl skoro jest brokat? Żeby sprzedać?
__________________
Kocham Cie !! - P

Ślub

Instagram
iv3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-13, 11:45   #2006
201711281122
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 17 591
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Dobrze, że nie kliknęłam tego pudru...

Cytat:
Napisane przez sonea8 Pokaż wiadomość
Pora na raport z kilku dni używania Inchlossa, który się już nie nazywa Inchloss i
wcale się nie dziwię ;p
- nadal wspaniale grzeje, przestałam się już wybudzać co prawda, ale jakoś tak półsennie odnotowuję to palenie, zwłaszcza nad ranem. Milutko ;p
- w ciągu dnia nie czuję nic zupełnie, chociaż smaruję się tym też rano. Myślę, że potrzebne jest coś w rodzaju stymulatora rozgrzania typu kołderka, wtedy wyzwala się ten efekt
- skóra bez zmian. Z tego, co pamiętam, to inchloss obiecywał zmniejszenie obwodu ud o 1 cal, jak wskazuje sama nazwa, i to w ciągu tygodnia. Tydzień mija w zasadzie niedługo, ale z ręką na sercu nie widzę specjalnej poprawy w czymkolwiek. Wcześniej smarowałam się czymś innym i skóra nabrała jędrności, ten efekt pozostaje i teraz, więc jakieś działanie jest, ale raczej nie to obiecywał producent. Oszszszszywiście teraz produkt się nazywa "Shaping", to pewnie dlatego ;p

A tak serio: zużyję do końca, pewnie, w końcu czymś smarować się trzeba. Wspomogę też rowerkiem, zbieram się do niego mocno. Zobaczę, jak to będzie wyglądało po miesięcu i dam znać.
Wiem, że obietnice mazidłorobów należy dzielić na 4 i w ogóle, jednak nie ukrywam, że miałam nadzieję na jakiś konkretny efekt, skoro nie ten spektakularny obiecywany. I pupa.

A nadzieję miałam, bo od jakiegoś czasu z przyjemnością patrzę na mordkę w lustrze i wiem, że rozjaśniona, gładka, ujednolicona kolorystycznie buzia to zasługa stosowania "koreańców" w dużym stopniu. Głównie obstawiam HL SHAL (akurat japoński, ale mniejsza o większość;p) i baviphat jabłkowy, a same bebiki, niezależnie od marki, pięknie to wszystko tonują w ramach makijażu. Efekt nie do osiągnięcia najlepszym nawet podkładem, jeśli cera jest przesuszona, ziemista i pognieciona, same wiecie najlepiej.

To może i inchlossowi warto dać więcej czasu?
Wybacz, ale dla mnie to trochę śmieszne, że wydajesz opinię po paru dniach. Wiadomo, że producenci trochę podkręcają reklamę swoich produktów.
201711281122 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-13, 11:49   #2007
iv3
Zakorzenienie
 
Avatar iv3
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 197
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

A mam pytanie co do przesyłek z Chin. Chciałam kliknąć pare rzeczy na ebayu. Zamawiała coś któraś z Was? Mają podobne pędzle do Real Technics i się zastanawiam czy nie wziąć z dwóch, trzech na spróbowanie.
Sprzedawca ma dużo pozytywów więc o to się nie boję, jedynie o to czy nie zaginie po drodze i o celników
__________________
Kocham Cie !! - P

Ślub

Instagram
iv3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-13, 11:57   #2008
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

mam odsypke Skin79 diamond all day sun i jest boski. Bardzo wydajny, nei daje plaskiego matu ale tez sie nie swieci skzoda, ze tam malo aukcji z nim jest.
goldika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-13, 12:01   #2009
201711281122
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 17 591
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez iv3 Pokaż wiadomość
A mam pytanie co do przesyłek z Chin. Chciałam kliknąć pare rzeczy na ebayu. Zamawiała coś któraś z Was? Mają podobne pędzle do Real Technics i się zastanawiam czy nie wziąć z dwóch, trzech na spróbowanie.
Sprzedawca ma dużo pozytywów więc o to się nie boję, jedynie o to czy nie zaginie po drodze i o celników
Ja zamawiam pełno pierdołek z Chin, baaardzo rzadko się zdarzyło żeby coś zaginęło - a jak juz, to przychodziło po 3 miesiącach
201711281122 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-13, 12:05   #2010
chiao
我相信我可以
 
Avatar chiao
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: deep within my soul
Wiadomości: 810
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez metice Pokaż wiadomość
a jak to jest, że ten skin79 nie nadaje się, żeby kłaść go na BB? Też szukam jakiegoś pudru fajnego, tylko żeby kolorku nie miał. Mam teraz skinfood peach sake pore powder, ale wysusza mi buzię niestety.
A dlaczego mialby sie nie nadawac ? On ma delikatny kolorek w opakowaniu ale po nalozeniu jest transparentny i ma swietne opinie w sieci. Ale ja juz go nie chce, nie chce katowac moch wysuszonych i podraznionych oczu jeszcze jakimis latajacymi drobinkami pudru wokol twarzy Moze kiedys... ale teraz zamowie chyba jednak ten sun bb pact, do ktorego linka dalam.

Cytat:
Napisane przez iv3 Pokaż wiadomość
A mam pytanie co do przesyłek z Chin. Chciałam kliknąć pare rzeczy na ebayu. Zamawiała coś któraś z Was? Mają podobne pędzle do Real Technics i się zastanawiam czy nie wziąć z dwóch, trzech na spróbowanie.
Sprzedawca ma dużo pozytywów więc o to się nie boję, jedynie o to czy nie zaginie po drodze i o celników
Ja bym nic, nigdy nie klikala z Chin
chiao jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:50.