Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II - Strona 87 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Pokaż wyniki sondy: Macie jakieś sprawdzone podkłady i pudry?
Pokłady? 17 80,95%
Pudry? 8 38,10%
Sonda wielokrotnego wyboru Głosujący: 21. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-01-16, 09:55   #2581
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez navioe Pokaż wiadomość
Musisz zobaczyć, bo różnie korektory reagują na rożne pudry. Ja uzywam tego z eveline, bo nie potrzebuje krycia, ale jak naloze go potem jeszcze raz na puder i przypudruje to mi się nie warzy. Jak naloze za dużo to powstaje taka jakby skorupa i widać ten korektor, ale po jakimś czasie jak juz posadzi na twarzy to jest ok, ale nigdy w sumie nie zdarzyło mi się, żeby mi się pod oczami korektor zwarzyl więc musisz kombinowac i sprawdzać, bo różnie produkty ze skora reagują.
Dziekuje, bede kombinowac
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-16, 12:14   #2582
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
Kochane a jeszcze mam pytanko, moze ktoras cos doradzi. Tak jak pisalam wyzej chce sobie kupic podklad i puder w jednym. Tylko jedno mnie zastanawia... Ja zawsze nakladam leciutki korektor pod oczy po nalozeniu plynnego fluidu. I zawsze to robilam gdy zrobilam juz makijaz oka i jesli jakies cienie mi sie osypaly to "sprzatalam" pod okiem wlasnie tym korektorem. A teraz jak bym uzywala takiego podkladu w pudrze to jak to rozwiazac? Jesli naloze na niego korektor to to sie wszystko zwazy? Lubie zaczynac swoj makijaz od makijazu twarzy, bo wtedy mam wszystko takie "ujednolicone", wiec raczej zaczynanie od oczu i korektorowanie i pozniej puder nie za bardzo wchodzi w gre..

---------- Dopisano o 09:13 ---------- Poprzedni post napisano o 08:44 ----------



A czy Skin Illusion naprawde tak dobrze kryje? Jak patrze na zdjeciach w google gdzie jest przed i po to jakos nie za bardzo to krycie widac A jak robisz w przypadku korektora, to co wyzej napisalam?
Ja lubie lekko kryjące podkłady.. Skin Ilusion nie jest podkładem dobrze kryjącym.. Z pewnością ALE spokojnie można uzyskać nim średnie krycie na poziomie DW light jeśli go wklepiemy pedzlem w cere albo użyjemy jajka.
Ja kładę trochę korektora pod oko i potem robię twarz nigdy nie kładłam podkładów pod oczy więc trudno mi powiedzieć jak będzie się zachowywał korektor jeśli naniesiemy go na podkład.
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-16, 13:18   #2583
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez Loyd Pokaż wiadomość
Ja lubie lekko kryjące podkłady.. Skin Ilusion nie jest podkładem dobrze kryjącym.. Z pewnością ALE spokojnie można uzyskać nim średnie krycie na poziomie DW light jeśli go wklepiemy pedzlem w cere albo użyjemy jajka.
Ja kładę trochę korektora pod oko i potem robię twarz nigdy nie kładłam podkładów pod oczy więc trudno mi powiedzieć jak będzie się zachowywał korektor jeśli naniesiemy go na podkład.
A nie przypudrowujesz korektora pozniej? Jakie efekt daje ten podklad? Jest na tyle matowy ze nie trzeba go przypudrowywac?
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-16, 13:55   #2584
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Skin Ilusion? Ten w pudrze nie wymagał u mnie przypudrowania nie mam skóry tłustej, ale lubi czasami zaświecić się nie tak jak trzeba.
Ja z reguły nie pudruje twarzy. Omiatam twarz meteorytami i to wszystko. Nie lubie pudrów. Jedynie mineralny mac jest jeszcze dla mnie do zaakceptowania. Pod okiem korektora nigdy jie utrwalam .. Jeszcze mi nie spłynął nigdy
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-16, 14:20   #2585
Evela_S_eye
Przyczajenie
 
Avatar Evela_S_eye
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 5
Dot.: Podkład mocno kryjący, ale nawilżający.

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
MAC Mineralize Moisture
Wierzę, że podkład z MAC'a spisze się rewelacyjnie Jednak szukam czegoś z niższej półki cenowej. Dzięki za pomoc
Evela_S_eye jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-16, 14:22   #2586
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez Loyd Pokaż wiadomość
Skin Ilusion? Ten w pudrze nie wymagał u mnie przypudrowania nie mam skóry tłustej, ale lubi czasami zaświecić się nie tak jak trzeba.
Ja z reguły nie pudruje twarzy. Omiatam twarz meteorytami i to wszystko. Nie lubie pudrów. Jedynie mineralny mac jest jeszcze dla mnie do zaakceptowania. Pod okiem korektora nigdy jie utrwalam .. Jeszcze mi nie spłynął nigdy
No wlasnie chcialabym uzywac takiego podkladu tylko z Meteorytami I fajnie ze u Ciebie sie to sprawdza Jaki masz odcien tego Skin Illusion? 104 najjasniejszy jest prawda?
Kurcze ale mam dylemat, czy kupic Studio Fix czy ten Clarins
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-16, 14:30   #2587
Evela_S_eye
Przyczajenie
 
Avatar Evela_S_eye
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 5
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez kkasia1988 Pokaż wiadomość
Ja po kilku latach poszukiwania właściwego dla mnie podkładu zdecydowałam się na Vichy Dermablend. Świetnie kryje - lepiej nawet niż Revlon czy Max Factor, a przy tym nie jest taka maską inie wysusza mojej skóry tak jak Revlon. Kolory też ma calkiem fajne. Jedyny minus dla mnie to jego cena
Właśnie ja z krycia Revlonu byłam bardzo zadowolona, ale przy mojej suchej skórze ten podkład był bardzo widoczny i niestety zapychał

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
Pupa ultra smoothing
Dzięki Myśle, że za jakiś czas się na niego skuszę.

Cytat:
Napisane przez Basiolinka Pokaż wiadomość
Też wciąż szukam idealnego podkładu, który dobrze zakryje niedoskonałości i wyrówna koloryt ale będzie taki wilgotny, nawilżający. Z reguły właśnie kryjące zalicza się do matowych a ja takich nie toleruję.
Z tych drogeryjnych to jak na razie najlepiej przypadł mi do gustu Rimmel Wake Me Up (tylko odcień najjaśniejszy nie zbyt pasuje do cery bladolicej, więc jak dla mnie tylko latem najlepiej go używać) oraz również z Rimmel Match Perfection. Za pierwszym razem się go obawiałam, ale jest więcej odcieni do wyboru a efekt końcowy jak dla mnie jest zaskakujący, poza tym że szybko znika z twarzy i tu jest dla mnie ten jedyny minus. Wiadomo, że widoczne skórki na twarzy trzeba redukować peelingami bo z mojego doświadczenia wynika, że bez tego na każdym podkładzie będzie je widać, choć nie zawsze udaje się je zniwelować to z tymi podkładami nie wygląda to tak źle.
Rimmel Wake Me Up już testowałam i niestety u mnie się nie sprawdza Ma zbyt słabe krycie i zbyt wiele drobinek, a ja jednak preferuję wykończenie satynowe, bez widocznych drobinek.
Evela_S_eye jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-01-16, 15:28   #2588
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Chyba jednak zdecyduje sie na Skin Illusion Naczytalam sie recenzji, naogladalam filmikow i chce
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-16, 16:21   #2589
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
No wlasnie chcialabym uzywac takiego podkladu tylko z Meteorytami I fajnie ze u Ciebie sie to sprawdza Jaki masz odcien tego Skin Illusion? 104 najjasniejszy jest prawda?
Kurcze ale mam dylemat, czy kupic Studio Fix czy ten Clarins
Ja mam( tyle że ja używam teraz w płynie) świnkę 107 która jest fatalnie dobrana. Wykorzystam go jakoś ale wieczorową porą . Mam też 105 ale jeszcze zamknięty... Mam otwartych 9 podkładow stwierdziłam źe najpierw wykorzystam to co mam.

107 jest różrowy ALE o dziwo wygląda nie najgorzej. Dodaje do niego trochę D&G który jest ekstremalnie za jasny i wtedy jest super.
Szkoda mi go wyrzucac bo jest boski chyba najleprzy podkład jaki miałam , nawet przy złym kolorze wygląda lepiej niz większość podkładów.
Sypki Clarins jest dużo trwalszy niż tem w płynie. Studio fix i Clarins są zupełnie rożne. Jak napisałam Studio Fix miałam na sobie raz więc może wypowie sie ktoś bardziej kompetentny ALE. Na 100% studio fix jest bardziej matowy . Może być też trwalszy ale i bardziej widoczny

Ja dziś kupuje Covergirl. Jestem na wyjeździe i mam możliwość kupić.
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-16, 17:41   #2590
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez Loyd Pokaż wiadomość
Ja mam( tyle że ja używam teraz w płynie) świnkę 107 która jest fatalnie dobrana. Wykorzystam go jakoś ale wieczorową porą . Mam też 105 ale jeszcze zamknięty... Mam otwartych 9 podkładow stwierdziłam źe najpierw wykorzystam to co mam.

107 jest różrowy ALE o dziwo wygląda nie najgorzej. Dodaje do niego trochę D&G który jest ekstremalnie za jasny i wtedy jest super.
Szkoda mi go wyrzucac bo jest boski chyba najleprzy podkład jaki miałam , nawet przy złym kolorze wygląda lepiej niz większość podkładów.
Sypki Clarins jest dużo trwalszy niż tem w płynie. Studio fix i Clarins są zupełnie rożne. Jak napisałam Studio Fix miałam na sobie raz więc może wypowie sie ktoś bardziej kompetentny ALE. Na 100% studio fix jest bardziej matowy . Może być też trwalszy ale i bardziej widoczny

Ja dziś kupuje Covergirl. Jestem na wyjeździe i mam możliwość kupić.
Ja to bede celowac w najjasniejszy odcien Wiesz, mi nie zalezy calkiem na macie totalnym, chodzi mi tylko o to, zeby wykoczenie samo z siebie bylo pudrowe i zebym nie musiala juz pudrowac, ze Meteoryty na wierzch i voila Marzyl Mi sie Vitalumiere Loose z Chanel ale jak zobacyzlam cene A Clarins zdaje sie byc bardzo czyms podobnym za polowe ceny
Uuuuuuu jak ja bym byla na wyjezdzie to ale bym sie obkupila Na pewno capnelabym blyszczyki Tanyi Burr w UK
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-16, 17:48   #2591
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
Ja to bede celowac w najjasniejszy odcien Wiesz, mi nie zalezy calkiem na macie totalnym, chodzi mi tylko o to, zeby wykoczenie samo z siebie bylo pudrowe i zebym nie musiala juz pudrowac, ze Meteoryty na wierzch i voila Marzyl Mi sie Vitalumiere Loose z Chanel ale jak zobacyzlam cene A Clarins zdaje sie byc bardzo czyms podobnym za polowe ceny
Uuuuuuu jak ja bym byla na wyjezdzie to ale bym sie obkupila Na pewno capnelabym blyszczyki Tanyi Burr w UK
A masz jakieś typy z USA?
On nie jest pudrowy jest taki...trudno określić ale jeśli nie masz tłustej cery to nie będzie potrzeby pudrować zresztą meteoryty odrobinę też utrwalają bardzo naturalnie , są też rozświetlające ale to zawsze puder
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-01-16, 17:54   #2592
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez Loyd Pokaż wiadomość
A masz jakieś typy z USA?
On nie jest pudrowy jest taki...trudno określić ale jeśli nie masz tłustej cery to nie będzie potrzeby pudrować zresztą meteoryty odrobinę też utrwalają bardzo naturalnie , są też rozświetlające ale to zawsze puder
Charlotte Tillburry Oh, marzy mi sie wszystko! Cudne kosmetyki...
Cere mam normalna Wiec sie chyba sprawdzi?
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-16, 18:00   #2593
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Ja też mam normalną. Późną wiosną go testowałam( maj ) i było super))

Ooo, nie znałam tej marki popatrze)
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.

Edytowane przez Loyd
Czas edycji: 2015-01-16 o 18:02
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-16, 18:40   #2594
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez Loyd Pokaż wiadomość
Ja też mam normalną. Późną wiosną go testowałam( maj ) i było super))

Ooo, nie znałam tej marki popatrze)
Ta marke zalozyla swietna makijazystka, teraz trabia o tych kosmetykach wszedzie, ma naprawde boskie kosmetyki, sama babka jest swietna Ma swietne matowe pomadki ktore nie wysuszaja ust i maja jakas innowacyjna formule inne niz wszystkie, duo do policzkow rozswietlacz plus bronzer wszyscy kochaja, konturowki do ust, roze do policzkow i quady cieni do powiek I podklad rozsweitlajacy - tez slyszalam same pochlebne opinie Ta firma jest mega, chcialabym z niej wszystko
Jeszcze By Terry ma bardzo fajne cienie w kremie w sztyfcie - Ombre Blackstar Ale droga ta firma jak nie wiem
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-16, 19:07   #2595
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
Ta marke zalozyla swietna makijazystka, teraz trabia o tych kosmetykach wszedzie, ma naprawde boskie kosmetyki, sama babka jest swietna Ma swietne matowe pomadki ktore nie wysuszaja ust i maja jakas innowacyjna formule inne niz wszystkie, duo do policzkow rozswietlacz plus bronzer wszyscy kochaja, konturowki do ust, roze do policzkow i quady cieni do powiek I podklad rozsweitlajacy - tez slyszalam same pochlebne opinie Ta firma jest mega, chcialabym z niej wszystko
Jeszcze By Terry ma bardzo fajne cienie w kremie w sztyfcie - Ombre Blackstar Ale droga ta firma jak nie wiem
Właśnie przeszukałam internet , ceny ma na poziomie Chanel ja już nie zdąże jechać do sklepu gdzie mają te kosmetyki ale zatrudniłam koleżankę do zakupienia mi czerwoniastej szminki na próbę. Zobaczymy
Ostatnio nie czytam blogow i jestem do tyłu
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-16, 19:11   #2596
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez Loyd Pokaż wiadomość
Właśnie przeszukałam internet , ceny ma na poziomie Chanel ja już nie zdąże jechać do sklepu gdzie mają te kosmetyki ale zatrudniłam koleżankę do zakupienia mi czerwoniastej szminki na próbę. Zobaczymy
Ostatnio nie czytam blogow i jestem do tyłu
Taka matowa? http://www.essiebutton.com/wp-conten...harlotte_2.jpg
Kosmetyki ma naprawde super, bedziesz zadowolona
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-16, 19:12   #2597
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Matową poprosiłam o podobną do mojej ulubionej 666 z diora. Coś kupi
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-16, 19:13   #2598
kicia555
Zakorzenienie
 
Avatar kicia555
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 5 656
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
Chyba jednak zdecyduje sie na Skin Illusion Naczytalam sie recenzji, naogladalam filmikow i chce
fluid jak najbardziej polecam to moje odkrycie ostatnie
__________________

GALAXIA
Istanbul lover

kicia555 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-16, 19:18   #2599
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez Loyd Pokaż wiadomość
Matową poprosiłam o podobną do mojej ulubionej 666 z diora. Coś kupi
Diabelski kolor

Cytat:
Napisane przez kicia555 Pokaż wiadomość
fluid jak najbardziej polecam to moje odkrycie ostatnie
Ale mi Kochana chodzi o forme sypka Chcialabym sprobowac cos innego, zmeczylam sie nakladaniem podkladu i pudru, chcialabym nalozyc tylko jeden produkt i przypruszyc Meteorytkami i voila Ciekawa jestem jak to sie u mnie sprawdzi
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-01-16, 19:22   #2600
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Nooooo kolor czarci ale mega seksowny.

Mam nadzieje źe SI się sprawdzi))

---------- Dopisano o 20:22 ---------- Poprzedni post napisano o 20:21 ----------

Cytat:
Napisane przez kicia555 Pokaż wiadomość
fluid jak najbardziej polecam to moje odkrycie ostatnie
U mnie wielki powrót
Tańszy od Guerlainów a wcale nie gorszy.
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-16, 19:24   #2601
kicia555
Zakorzenienie
 
Avatar kicia555
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 5 656
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość



Ale mi Kochana chodzi o forme sypka Chcialabym sprobowac cos innego, zmeczylam sie nakladaniem podkladu i pudru, chcialabym nalozyc tylko jeden produkt i przypruszyc Meteorytkami i voila Ciekawa jestem jak to sie u mnie sprawdzi
aaaaa, nie doczytałam tutaj się nie wypowiem bo sypkiej nie znam

Cytat:
Napisane przez Loyd Pokaż wiadomość
Nooooo kolor czarci ale mega seksowny.

Mam nadzieje źe SI się sprawdzi))

---------- Dopisano o 20:22 ---------- Poprzedni post napisano o 20:21 ----------



U mnie wielki powrót
Tańszy od Guerlainów a wcale nie gorszy.
pewnie, dla mnie przebił już nawet Guerlainy
bo Lingerie jednak mi nie pasi, a de lumiere jest u mnie za mało trwały
__________________

GALAXIA
Istanbul lover


Edytowane przez kicia555
Czas edycji: 2015-01-16 o 19:26
kicia555 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-16, 20:21   #2602
SouthEater
ciepłe kluchy
 
Avatar SouthEater
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 1 181
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez kicia555 Pokaż wiadomość
pewnie, dla mnie przebił już nawet Guerlainy
bo Lingerie jednak mi nie pasi, a de lumiere jest u mnie za mało trwały
Lingerie to dla mnie hit hitów, dzisiaj nałożyłam (mam ostatnie kropeleczki, już praktycznie nic nie chlupocze w buteleczce) i oniemiałam Gdzie ja miałam mózg, że go nie kupiłam, gdy były przeceny -_- Jak któraś coś będzie wiedziała o kodach rabatowych, to proszę o priv z ponagleniem
__________________
Cytat:
Napisane przez CzasKomety
Pierwsza zasada wizazu - nie dyskutuj o wizazu.
SouthEater jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-17, 08:47   #2603
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez SouthEater Pokaż wiadomość
Lingerie to dla mnie hit hitów, dzisiaj nałożyłam (mam ostatnie kropeleczki, już praktycznie nic nie chlupocze w buteleczce) i oniemiałam Gdzie ja miałam mózg, że go nie kupiłam, gdy były przeceny -_- Jak któraś coś będzie wiedziała o kodach rabatowych, to proszę o priv z ponagleniem
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-17, 08:50   #2604
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez SouthEater Pokaż wiadomość
Lingerie to dla mnie hit hitów, dzisiaj nałożyłam (mam ostatnie kropeleczki, już praktycznie nic nie chlupocze w buteleczce) i oniemiałam Gdzie ja miałam mózg, że go nie kupiłam, gdy były przeceny -_- Jak któraś coś będzie wiedziała o kodach rabatowych, to proszę o priv z ponagleniem
Tez bym chetnie chciala jakis kod na podklady Ale chyba teraz nic nie bedzie..
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-18, 13:18   #2605
Evela_S_eye
Przyczajenie
 
Avatar Evela_S_eye
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 5
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Testował ktoś podkład z Pierre Rene Advanced Lift? Krążą opinie że fajnie nawilża, ale zadania co do krycia są podzielone...
Evela_S_eye jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-18, 14:05   #2606
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Nie wierzę że podkład może nawilżać takimi opiniami lepiej się nie sugerować
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-18, 14:58   #2607
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Kupilam wczoraj Clarins Skin Illusion Loose Powder Foundation Juz sie nie moge doczekac testow Dziekuje wszystkim ktorzy mi pomogli w wyborze podkladu
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-18, 16:17   #2608
Evela_S_eye
Przyczajenie
 
Avatar Evela_S_eye
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 5
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez Loyd Pokaż wiadomość
Nie wierzę że podkład może nawilżać takimi opiniami lepiej się nie sugerować
Fakt, że to kremy są głównie odpowiedzialne za nawilżenie skóry, a nie podkład. Jednak podobno niektóre podkłady dają uczucie takiego właśnie nawilżenia - takich szukam Ten podkład z Pierre Rene Advanced Lift jest w dość dostępnej cenie, dlatego też kusi Przed zakupem chciałabym się jednak upewnić co z jego kryciem, więc jeśli ktoś ma jakieś doświadczenia z nim związane to proszę o info
Evela_S_eye jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-18, 16:22   #2609
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez Evela_S_eye Pokaż wiadomość
Fakt, że to kremy są głównie odpowiedzialne za nawilżenie skóry, a nie podkład. Jednak podobno niektóre podkłady dają uczucie takiego właśnie nawilżenia - takich szukam Ten podkład z Pierre Rene Advanced Lift jest w dość dostępnej cenie, dlatego też kusi Przed zakupem chciałabym się jednak upewnić co z jego kryciem, więc jeśli ktoś ma jakieś doświadczenia z nim związane to proszę o info
Spotakałam takie dwa podkłady ale tylko dwa w swojej karierze więc jakby ten dawał taki efekt to sama bym kupiła
Ja niestety go nie miałampoczekamy może kytóraś z dziewczyn się zgłosi.
Podklady nawilżające zwykle mają chociaż to średnie krycie więc nie powinno być źle
Jesli bardzo interesuje Cię ten podkład to moge zgarnąc moja przyjaciólkę. Ona ma chyba absolutnie wszystko z drogeryjnej półki
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-18, 16:39   #2610
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Dzieczyny . Jakie są Wasze KWC? Ostatnio staram się mocno ograniczyć podkładową kolekcjipe i wyselekcjonować te 3-4 podkłady które ze mną zostaną i wydenkować resztę. Mam na stanie 12 i wszystko pewnie jak zawsze pójdzie do ludzi. Już była chwila że się ogarnęłam z ich liczbą i znowu jest sporo.
W najbliższym miesiącu , dwóch będę walczyć z tym. Ciągle nie mam o nim zdania. Na 100% odcień mam za jasny no ale to nie problem. Tak specyficznego podkładu jeszcze nie miałam.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg image.jpg (91,2 KB, 30 załadowań)
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.

Edytowane przez Loyd
Czas edycji: 2015-01-18 o 16:40
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-03-23 20:15:38


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:22.