Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :) - Strona 131 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-08-12, 14:10   #3901
Pakipsi
Wtajemniczenie
 
Avatar Pakipsi
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 2 263
Dot.: Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :)

Cytat:
Napisane przez kicia555 Pokaż wiadomość
u mnie Douglas jest w miarę wypasiony, narzekać nie mogę, generalnie dostanę prawie wszystko natomiast tak strasznie nie lubię tam chodzić bo konsultantki ODSTRASZAJĄ swoją nachalnością i brakiem możliwości spokojnego zastanowienia, że szok. Chyba będę musiała jakąś melisę wypić przed wizytą w stacjonarce bo strasznie mi ciśnienie podnoszą
mi też ostatnio przysłali bon na -40 zł , czeka mnie więc wizyta w D., póki co planuję bon zrealizować na jesienną kolekcję Chanel, bo podoba mi się róż Innocence i szminka rouge coco Intime, zobaczymy pod koniec sierpnia, czy słocze dorównają wrażeniom w realu
Pakipsi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-12, 16:36   #3902
basia296
Zadomowienie
 
Avatar basia296
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 103
Dot.: Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :)

Dotarła i moja próbka z YODEYMY. Wybrałam Cheante- odpowiednik Chanel Mademoiselle.
basia296 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-12, 16:46   #3903
mlodziudka85
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 1 329
Dot.: Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :)

Cytat:
Napisane przez basia296 Pokaż wiadomość
Dotarła i moja próbka z YODEYMY. Wybrałam Cheante- odpowiednik Chanel Mademoiselle.
i jak? To jeden z moich ulubionych zapachów.
mlodziudka85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-12, 16:57   #3904
basia296
Zadomowienie
 
Avatar basia296
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 103
Dot.: Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :)

Cytat:
Napisane przez AniaKW Pokaż wiadomość
A ja dałam ciała z Yodeymą, bo byłam ciekawa, ile kosztuje u nich opcja za pobraniem. Okazało się, że wtedy po kliknięciu od razu realizuje zamówienie. Napisałam maila z prośbą o anulowanie, najwyżej tego nie odbiorę... Kiepsko, że nie ma opcji anulowania, bo przecież błędy się zdarzają.
Czy mozesz powiedzieć ile biorą za pobranie?

---------- Dopisano o 17:57 ---------- Poprzedni post napisano o 17:55 ----------

Cytat:
Napisane przez mlodziudka85 Pokaż wiadomość
i jak? To jeden z moich ulubionych zapachów.
Nuty zgodne . Nie wiem jak z trwałością poniewaz dopiero odebrałam.
basia296 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-12, 18:15   #3905
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :)

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
A nie chcesz ode mnie tej bazy? Mam tyle nowych baz w zapasie, że nigdy nie zużyję... Base coat albo ridgefiller.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Bardzo dziękuję , ale właśnie wróciłam z D. (nie widziałam Twojego pytania wcześniej). Wzięłam bazę Anny i granatowy lakier, zapłaciłam 14zł i dostałam 1 wspaniałą próbkę: krem przeciwzmarszczkowy Dermika 50+ nie twierdzę, że jestem nastolatką, ale trochę mnie to zniesmaczyło dobrze, że już po wizycie w stacjonarce, za każdym razem potwierdza się moja teoria, że lepiej przepłacić te 10zł za przesyłkę w D. internetowym i mieć 3 fajne próbeczki zawsze, jak idę do stacjonarnego D. jestem tam sama (5 pracowników i puchy). No z takim podejściem do klienta to się nie dziwię
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-12, 18:46   #3906
AniaKW
Zadomowienie
 
Avatar AniaKW
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: zDolny Śląsk
Wiadomości: 1 570
Dot.: Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :)

Za pobranie nic nie biorą

Pani z Sephory dzwoniła, przyznam, że bardzo zmienili podejście do klienta - na plus
__________________
AniaKW jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-12, 19:42   #3907
kicia555
Zakorzenienie
 
Avatar kicia555
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 5 656
Dot.: Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :)

Cytat:
Napisane przez AniaKW Pokaż wiadomość
Za pobranie nic nie biorą

Pani z Sephory dzwoniła, przyznam, że bardzo zmienili podejście do klienta - na plus
może ktoś nas podczytuje
__________________

GALAXIA
Istanbul lover

kicia555 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-08-12, 21:10   #3908
cosmetix
Makeup challenge winner
 
Avatar cosmetix
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Trzecia planeta od Słońca
Wiadomości: 6 727
Dot.: Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :)

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
dobrze, że już po wizycie w stacjonarce, za każdym razem potwierdza się moja teoria, że lepiej przepłacić te 10zł za przesyłkę w D. internetowym i mieć 3 fajne próbeczki zawsze, jak idę do stacjonarnego D. jestem tam sama (5 pracowników i puchy). No z takim podejściem do klienta to się nie dziwię
Też mam podobne odczucia i nie tylko po wizycie w stacjonarnym Douglas, ale także w innych drogeriach.

Cytat:
Napisane przez AniaKW Pokaż wiadomość
Pani z Sephory dzwoniła, przyznam, że bardzo zmienili podejście do klienta - na plus
Oby Mogliby usprawnić system śledzenia przelewów od klientów.
__________________
Art is never finished, only abandoned.
Leonardo da Vinci

Edytowane przez cosmetix
Czas edycji: 2014-08-12 o 21:20
cosmetix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-12, 22:11   #3909
AniaKW
Zadomowienie
 
Avatar AniaKW
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: zDolny Śląsk
Wiadomości: 1 570
Dot.: Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :)

Muszę przyznać, że ładnie się zachowali. Wyślą cień, oczywiście na swój koszt + normalnie dobrałam próbki i pudełko do zapakowania plus osobno próbki w ramach rekompensaty. Także widać wyraźną zmianę kierunku
__________________
AniaKW jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-12, 22:24   #3910
pannawiosna
Zadomowienie
 
Avatar pannawiosna
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Zielone Wzgórze
Wiadomości: 1 811
Dot.: Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :)

Cytat:
Napisane przez AniaKW Pokaż wiadomość
Muszę przyznać, że ładnie się zachowali. Wyślą cień, oczywiście na swój koszt + normalnie dobrałam próbki i pudełko do zapakowania plus osobno próbki w ramach rekompensaty. Także widać wyraźną zmianę kierunku

W Sep. od początku tak jest - nawalają podczas składania zamówień czy to z samą paczką/wysyłką, ale zawsze stają na wysokości zadania gdy się "poskarżysz"
z jednej strony to plus - bo za pomyłkę typu: brak mini-pędzelka czy pomylone próbki - przysyłają zestaw markowych miniaturek ( mnie ostatnio przysłali 2 x Clarins, 2 x Sisley + pomadka Estee Lauder - w pudełku prezentowym oczywiście ), czyli wyszłam zdecydowanie lepiej niż gdyby sie nie pomylili... ale z drugiej strony, gdy zamawiam coś, to oczekuje profesjonalizmu Ale to fakt -taka postawa działa na klientki i mimo obrażania się i tak zamawiamy dalej... nie ma to jak prezenty
pannawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-12, 23:16   #3911
cosmetix
Makeup challenge winner
 
Avatar cosmetix
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Trzecia planeta od Słońca
Wiadomości: 6 727
Dot.: Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :)

I tak najgorzej jest z obsługą klienta w firmowym Clinique. Ich system uciął mój adres, tzn. NIE WOLNO wpisywać kropki w pole adresowe dla nr domu i mieszkania i ulicy. Pani z polskiego BOK odpisała dopiero po tygodniu !!! informując o błędzie w systemie. A że przesyłka była opłacona z góry, musiałam zadzwonić do firmy kurierskiej DHL, która na szczęście okazała się bardziej rzetelna niż sklep Clinique, który nie zaoferował absolutnie nic w ramach przeprosin. No ale cóż mi pozostaje - poskarżyć się jedynie do Was na forum...
__________________
Art is never finished, only abandoned.
Leonardo da Vinci
cosmetix jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-08-13, 07:21   #3912
Pollinaa
Zakorzenienie
 
Avatar Pollinaa
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 6 118
Dot.: Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :)

Cytat:
Napisane przez cosmetix Pokaż wiadomość
I tak najgorzej jest z obsługą klienta w firmowym Clinique. Ich system uciął mój adres, tzn. NIE WOLNO wpisywać kropki w pole adresowe dla nr domu i mieszkania i ulicy. Pani z polskiego BOK odpisała dopiero po tygodniu !!! informując o błędzie w systemie. A że przesyłka była opłacona z góry, musiałam zadzwonić do firmy kurierskiej DHL, która na szczęście okazała się bardziej rzetelna niż sklep Clinique, który nie zaoferował absolutnie nic w ramach przeprosin. No ale cóż mi pozostaje - poskarżyć się jedynie do Was na forum...
Pisałam tu kiedyś o braku próbki podkładu w mini zestawie Moisture Surge. Napisałam wtedy do Cliniqe - od razu odp że doślą a jakie było moje zdziwienie kiedy otrzymałam cały ten zestaw i jeszcze mini kremik superdefense złego słowa o nich nie powiem:-D

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Pollinaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-13, 12:25   #3913
Malinum
Zakorzenienie
 
Avatar Malinum
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 4 496
Dot.: Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :)

Cytat:
Napisane przez Pollinaa Pokaż wiadomość
Pisałam tu kiedyś o braku próbki podkładu w mini zestawie Moisture Surge. Napisałam wtedy do Cliniqe - od razu odp że doślą a jakie było moje zdziwienie kiedy otrzymałam cały ten zestaw i jeszcze mini kremik superdefense złego słowa o nich nie powiem:-D

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Dokładnie. Miałam podobną sytuację, brakowało kosmetyczki z miniaturami i po kontakcie z infolinią otrzymałam kosmetyczkę plus miniatury z zamówienia, które otrzymałam normalnie. Dla mnie rewelacja. Chociaż na maile odpowiadają z opóźnieniem. Ciekawe czy pojawią się u nich nowe zestawy z miniaturami do zakupów.
Malinum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-13, 14:43   #3914
Pollinaa
Zakorzenienie
 
Avatar Pollinaa
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 6 118
Dot.: Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :)

Wg payback dzisiaj dzień darmowej dostawy. W Sephora kod PAY814 nie działa a już sie ucieszyłam:-/

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Pollinaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-13, 15:01   #3915
kjd3
only smart shopping
 
Avatar kjd3
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 6 829
Dot.: Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :)

Piąte urodziny Balneokosmetyków. Do zakupów za 100 zł na hasło: urodziny dodają żel do twarzy i odejmują rabat 20zł.
Fajne kosmetyki, szczególnie te do cery problemowej.
kjd3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-13, 15:07   #3916
Salisia
Zadomowienie
 
Avatar Salisia
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 1 477
Dot.: Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :)

Cytat:
Napisane przez Pollinaa Pokaż wiadomość
Wg payback dzisiaj dzień darmowej dostawy. W Sephora kod PAY814 nie działa a już sie ucieszyłam:-/

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Działa, ale od 50zł: Oferta: Darmowa Dostawa od 50zł z PayBack(1)
Jest też kilka nowych próbek w sephorze.
Salisia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-13, 15:42   #3917
Pollinaa
Zakorzenienie
 
Avatar Pollinaa
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 6 118
Dot.: Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :)

Cytat:
Napisane przez Salisia Pokaż wiadomość
Działa, ale od 50zł: Oferta: Darmowa Dostawa od 50zł z PayBack(1)
Jest też kilka nowych próbek w sephorze.
Dzięki

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Pollinaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-13, 16:42   #3918
thewerka27
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 1 260
Dot.: Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :)

Cytat:
Napisane przez Pollinaa Pokaż wiadomość
Pisałam tu kiedyś o braku próbki podkładu w mini zestawie Moisture Surge. Napisałam wtedy do Cliniqe - od razu odp że doślą a jakie było moje zdziwienie kiedy otrzymałam cały ten zestaw i jeszcze mini kremik superdefense złego słowa o nich nie powiem:-D

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Ja ostatnio zrobiłam na stronie Clinique małe zamówienie i osoba pakująca paczkę omyłkowo włożyła mi nie tę próbkę, którą zamówiłam. Skontaktowałam się z obsługą klienta, w której zapytałam się czy istnieje jakaś szansa na wymianę tych próbek (bardzo zależało mi na wypróbowaniu All About Eyes) i jakież było moje zdziwienie gdy przysłano mi paczkę kurierem z dwoma miniaturami Zostałam mile zaskoczona.
thewerka27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-13, 16:55   #3919
Jamaika88
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 186
Dot.: Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :)

Przyszła do mnie przesyłka z Yodeymy, ale w środku brak próbki...Już do nich napisałam. Miała któraś z Was może taką sytuację?
Jamaika88 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-08-13, 17:30   #3920
basia296
Zadomowienie
 
Avatar basia296
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 103
Dot.: Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :)

Cytat:
Napisane przez Jamaika88 Pokaż wiadomość
Przyszła do mnie przesyłka z Yodeymy, ale w środku brak próbki...Już do nich napisałam. Miała któraś z Was może taką sytuację?
No to nieźle, czyli folii zabezpieczającej kartonik nie bylo.
basia296 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-13, 18:13   #3921
Ł@siczk@
Zakorzenienie
 
Avatar Ł@siczk@
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Stalowa Wola
Wiadomości: 4 973
U mnie w kopercie była perfumka w kartoniku niezafoliowanym plus list i ulotka ze spisem wszystkich zapachów. To wszystko wrzucone luzem w kopertę babelkową. Dobrze, że buteleczka się nie stłukła...

Wysłane znad wiadra kawy
__________________
HANIA [02.10.2012]

GOSIA [13.08.2015]


Dzięki Ci Boże za korektor pod oczy i Dębowe Mocne
Ł@siczk@ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-13, 18:20   #3922
angelikaw
Zakorzenienie
 
Avatar angelikaw
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 359
Dot.: Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :)

Moja próbka była zafoliowana. I gdy otrzymałam przesyłkę, byłam pod wrażeniem. Mało która firma tak pakuje próbki swoich produktów
Czasem np. w Avonie kupuję wody bez folii na kartoniku.
angelikaw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-13, 19:43   #3923
xxxescapismxxx
Pani Pech
 
Avatar xxxescapismxxx
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 6 327
Dot.: Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :)

Cytat:
Napisane przez angelikaw Pokaż wiadomość
Moja próbka była zafoliowana. I gdy otrzymałam przesyłkę, byłam pod wrażeniem. Mało która firma tak pakuje próbki swoich produktów
Czasem np. w Avonie kupuję wody bez folii na kartoniku.
moja była niezafoliowana i tak 1/3 brakowało myślałam , że tyle ma być

Chyba kogoś łapy swędziały. Tak to jest wysyłać coś listem nierejestrowanym... Każdy może sobie wziąć.
__________________
Insta o naturalnych kosmetykach
Po Prostu Fuksja
xxxescapismxxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-13, 19:58   #3924
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :)

Cytat:
Napisane przez xxxescapismxxx Pokaż wiadomość
moja była niezafoliowana i tak 1/3 brakowało myślałam , że tyle ma być

Chyba kogoś łapy swędziały. Tak to jest wysyłać coś listem nierejestrowanym... Każdy może sobie wziąć.
oo u mnie tak, samo, ale wątpie zeby przesyłke otworzyli na poczcie i sie psikali.
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-13, 20:34   #3925
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :)

Do mnie też doszło wszystko ładnie zapakowane, a zapach cały. Szkoda, że wcześniej nie wiedziałam o tym, że każdy zapach odpowiada jakiemuś innemu z wyższej półki . Trafiło u mnie na NR For Her, a tak sobie lubię ten zapach .
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-13, 20:48   #3926
Pollinaa
Zakorzenienie
 
Avatar Pollinaa
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 6 118
Dot.: Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :)

Zamówiłam wreszcie ten olejek z Sephory:-D dorzucili trochę na wyprzedaże:-D

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Pollinaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-13, 21:03   #3927
martuunia
Zadomowienie
 
Avatar martuunia
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: uć
Wiadomości: 1 912
Dot.: Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :)

ja yodeyme zamówiłam około 25 lipca, już chyba nie dojdzie. Załapałam się za to na próbki/miniaturki żelu z rozdania z SP. Wybieram się po podkład i waham się między matchmaster a studio fix, ale to raczej będę musiała obmacać w stacjonarce, a tak nie lubię tam chodzic
__________________
wymiana
martuunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-14, 09:24   #3928
kjd3
only smart shopping
 
Avatar kjd3
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 6 829
Dot.: Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :)

W D. miniatura Aqua Allegoria i kosmetyczka do zamówienia za 139 zł. Kod: AQUA.
kjd3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-14, 09:40   #3929
sylwia1986sz
Zadomowienie
 
Avatar sylwia1986sz
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 1 530
Dot.: Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :)

Cytat:
Napisane przez kjd3 Pokaż wiadomość
W D. miniatura Aqua Allegoria i kosmetyczka do zamówienia za 139 zł. Kod: AQUA.
Oooo ciekawa i kusząca oferta
Ja tymczasem zamówiłam z S. bo wrzucili znowu trochę Sale i nowe próbki. Wybrałam dla siebie Próbki Jimmy Choo Flash - Woda perfumowana - 2 ml
1 Repetto Repetto - Woda toaletowa - 2 ml
1 Bottega Veneta Bottega Veneta Essence Aromatique - Woda Kolońska 1,2 m
__________________
Nie denkuję...
To syzyfowa praca
Zużywam...
sylwia1986sz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-14, 09:59   #3930
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :)

Niestety poza AQUA żaden kod nie wchodzi w D.
Wszystko poblokowali, wstręciuchy
Gdyby weszły jeszcze ze 2 prezenty, może bym się skusiła...

Też dziś złożyłam mini zamówienie w S. Wzięłam mgiełkę wodną i małe płatki (oraz pudełeczko ). Próbki: Jimmy Choo, Daisy MJ i Bottega Veneta (mam próbkę Repetto i dla mnie jest zabójczo mdły ).

Edytowane przez maarthusia
Czas edycji: 2014-08-14 o 10:02
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-09-16 15:24:42


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:49.