Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXI - Strona 140 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-05-30, 23:15   #4171
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXI

Cytat:
Napisane przez Nikkolaa Pokaż wiadomość
Mnie by interesowało porównanie luna vs clarisonic.


---------- Dopisano o 00:13 ---------- Poprzedni post napisano o 00:10 ----------

Cytat:
Napisane przez Nikkolaa Pokaż wiadomość
konkretnie interesuje mnie, czy luna może podrażnić tak, jak clarisonic
Na pewno dużo mniej, bo nie ma szczotki tylko silikonowe wypustki, które są delikatniejsze, ale też słabiej oczyszczają.

---------- Dopisano o 00:15 ---------- Poprzedni post napisano o 00:13 ----------

Cytat:
Napisane przez michalina_86 Pokaż wiadomość
Rozumiem Ale może trafi Ci się jakaś fajna konsultantka i nie będziesz miała obiekcji

A w ogóle Chanel nadal przysyła te gifty do ankiet?
Chyba nie - wysłałam z 2 miesiące temu i ani maili, ani giftów, niczego
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-30, 23:16   #4172
michalina_86
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 4 958
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXI

Cytat:
Napisane przez AgataWozniak Pokaż wiadomość
Sporo tego będzie
zacznijmy od mało istotnych
- wygląd
- kolory
- rozmiar (ja dobre pół roku spędzam w podróżach )
trochę ważniejsze
- nie trzeba wymieniać główek (w clinique mnie to drażniło- czasu trzeba było pilnować i co 3mc prawie 100pln zamiast na szanele szło na szczoteczkę ;/)
- prawie nie trzeba ładować (raz na pół roku jak się faktycznie 2x dziennie stosuje a nawet jak trzeba to do kompa, power banku, prądu można podłączyć)
- cichutko działa (nie obudziła nawet noworodka )
i ważniejsze
- bardzo higieniczna (wystarczu opłukać i jest czysto)
- nie trzeba suszyć (w clinique miałam ten kłopot, że jak rano przed wyjazdem użyłam i potem kilkanaście godzin byłam w trasie to szczoteczka wligotna w walizce leżała (:blee
i najważniejsze
- nie podtrażniła
- oczyszcza delikatnie, ale BARDZO skutecznie (tak jak pisałam, po clinique była pewna, że mam skórę czyściutką a po lunie był wysyp, który trwał tydzień- jak się zkończył tylko w te dni pojawiają mi się niespodzianki a muszę powiedzieć, że skórę mam problematyczną bo suchą i bardzo trądzikową)
- stosowanie jest mega przyjemne, jakbym masowała skórę
- skóra jest gładziutka (TŻ potwierdza ) i jakby miała taki wewnętrzny blask

Ponadto odkąd mam luną mniej na podkłady wydaję, a gdyby nie mój zakupocholizm kosmetyczny byłoby tego jeszcze mniej
Ale opis! Bardzo zachęcający Trochę mnie kusicie ostatnio tą Luną, ale wolałabym się skontaktować z dermatologiem jednak - naczynka.
A dlaczego podkładów mniej? Nie bardzo rozumiem związek
I czy poza Luną stosujesz coś jeszcze na problemy z cerą? W sensie leki/specjalne kosmetyki? Bo z jednej strony piszesz, że rzadko Ci teraz coś wyskakuje (dzięki tej Lunie, tak?), a z drugiej, że masz bardzo trądzikową...
michalina_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-30, 23:17   #4173
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXI

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
U nich standard to parę miesięcy ostatnio więc wiesz to półtora to priorytet u nich







Ja do takich s chodzę, że tam fajnych nie ma

Hmm chyba nie, przynajmniej część nie dostała.

Ucielo mi gdzieś, mnie ta dwufaza Bielendy podrażnia ( każda z 3 niestety ) za to Garnier i mixa mi pasują w miarę
Ja lubię micel z Avene
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-30, 23:18   #4174
michalina_86
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 4 958
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXI

Cytat:
Napisane przez Nikkolaa Pokaż wiadomość
Mi po clarisoniku popękały naczynka na policzkach, do tego czerwone plamy i zniszczony łuszczący się naskórek. Nie polecam nikomu. A używałam raz dziennie.
Straszne! Należałoby to reklamować chyba. Producent ostrzega przed takimi skutkami?? Naprawdę przerażające, że zamiast poprawić takie urządzenie może aż tak zmasakrować cerę. Udało Ci się to wyleczyć i wrócić do stanu sprzed?
michalina_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-30, 23:20   #4175
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXI

Cytat:
Napisane przez Nikkolaa Pokaż wiadomość
Mi po clarisoniku popękały naczynka na policzkach, do tego czerwone plamy i zniszczony łuszczący się naskórek. Nie polecam nikomu. A używałam raz dziennie.
Do wrażliwej skóry nie powinno się stosować żadnych szczotek Jak Mia2 taki armagedon Ci robi, to odpuść sobie też Lunę - pewnie jest delikatniejsza, ale z tego co kojarzę to Ty szczotki miałaś kaszmirowe? Jak tak, to myślę, że Luna również będzie podrażniać.

Dla mnie Mia2 jest bardzo delikatna Ale mnie nic nie podrażnia chyba
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-30, 23:22   #4176
annaszel
Rozeznanie
 
Avatar annaszel
 
Zarejestrowany: 2015-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 525
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXI

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
annaszel, właśnie zobaczyłam zdjęcie denka też wykończyłam piankę EL bardzo się z tego cieszę, bo nie przepadam za nią szkoda, że wcisnęli tę piankę do zestawów Estee
Mi nawet podpasowała. Ale ja ogólnie lubię pielęgnację EL. Szczególnie RS.
Chociaż aktualnie mam żel do mycia twarzy z Origins taki biały i jest fajny. Nie wysusza
annaszel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-30, 23:25   #4177
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXI

Cytat:
Napisane przez michalina_86 Pokaż wiadomość
To chyba tylko po tych grudniowych goldach tak było. Może wtedy mieli jakiś wysyp i się nie wyrabiali. Teraz wszystkie dziewczyny dostały po kilku tygodniach

Oj, sprawdzę, może mnie nie podrażni A który olejek Garniera do demakijażu był tutaj polecany? Pamiętasz? Patrzyłam ostatnio w sklepie, ale nie mogłam skojarzyć. Coś mi się kojarzy, że złoty albo różowy...

---------- Dopisano o 23:51 ---------- Poprzedni post napisano o 23:51 ----------



Dzisiaj nie Pisałam, że jestem chora i nie dam rady nadrobić. Przeczytałam tylko 2 strony wstecz.
Olejek z Garniera jest chyba tylko jeden z tych nowych A micel różowy to był dawno i też był polecany... Teraz jest właśnie olejek chyba żółty W Rossie babeczki widzą co jest nowe Ja trochę nie ogarniam rossmanowej pielęgnacji twarzy, nie bardzo rozumiem wiem jakie nowości są itp, bo po prostu nie patrzę na takie rzeczy w R
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-05-30, 23:25   #4178
AgataWozniak
Rozeznanie
 
Avatar AgataWozniak
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: Warszawa/Poznań
Wiadomości: 664
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXI

Cytat:
Napisane przez michalina_86 Pokaż wiadomość
Ale opis! Bardzo zachęcający Trochę mnie kusicie ostatnio tą Luną, ale wolałabym się skontaktować z dermatologiem jednak - naczynka.
A dlaczego podkładów mniej? Nie bardzo rozumiem związek
I czy poza Luną stosujesz coś jeszcze na problemy z cerą? W sensie leki/specjalne kosmetyki? Bo z jednej strony piszesz, że rzadko Ci teraz coś wyskakuje (dzięki tej Lunie, tak?), a z drugiej, że masz bardzo trądzikową...
Mniej podkładów używam, bo w sumie niewiele mam do zatuszowania Sorry, niejasno napisałam

Jeśli chodzi o skórę to od jestem alergikiem, okresowo mam atopowe zapalenie skóry a w wieku około 10-12 lat pojawił mi się trądzik- na początku walczylam sama przesuszając skórę do granic, potem wszedł dermatolog z antybiotykami, retinoidami, hormonami i na około rok miałam spokój (to było 4-5lat temu)
Jak zaczęło wracać udałam się do dermatologa nr. 2 i dostałam kwasy (wtedy mieszkałam w Szwajcarii u derma byłam w PL). Po kwasach zaczęły się cyrki, łuszczenie się skóry, wysypka, krwawienie przy najmniejszym dotyku- trafiłam do szpitala gdzie sterydami mnie na nogi trochę postawili, ale leczyć przestałam dbając o skórę sama i teraz od czasu stosowania luny niespodzianki mam sporadycznie, zazwyczaj pojawiają się w drugim dniu okresu, trwają na paszczy ze dwa dni po zakończeniu okresu i znikają
Jak się oststnio okazało zastosowanie kwasów w moim przypadku było złem bo poza przygodami o których napisałam nabawiłam się dodatkowych alergii kontaktowych.

Jak na wyjazd (ponad 2tyg) zapomniałam szczoteczki mialam wysyp, stąd myślę, że skóra nadal jest trądzikowa i tylko szczota trzyma ją w ryzach

Edytowane przez AgataWozniak
Czas edycji: 2016-05-30 o 23:28
AgataWozniak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-30, 23:25   #4179
Nikkolaa
With Beauty In Love
 
Avatar Nikkolaa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: w granicach zdrowego rozsądku :)
Wiadomości: 7 829
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXI

Cytat:
Napisane przez michalina_86 Pokaż wiadomość
Straszne! Należałoby to reklamować chyba. Producent ostrzega przed takimi skutkami?? Naprawdę przerażające, że zamiast poprawić takie urządzenie może aż tak zmasakrować cerę. Udało Ci się to wyleczyć i wrócić do stanu sprzed?
Leczę skórę, ale już te naczynka nie znikną, tylko laser pomoże

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
Do wrażliwej skóry nie powinno się stosować żadnych szczotek Jak Mia2 taki armagedon Ci robi, to odpuść sobie też Lunę - pewnie jest delikatniejsza, ale z tego co kojarzę to Ty szczotki miałaś kaszmirowe? Jak tak, to myślę, że Luna również będzie podrażniać.

Dla mnie Mia2 jest bardzo delikatna Ale mnie nic nie podrażnia chyba
używałam kaszmirowej muszę skórę oczyszczać, bo mam tłustą i rozszerzone pory więc sytuacja patowa
__________________
A Ty tańcz, tańcz, tańcz, kiedy inni patrzą
Tańcz, tańcz, tańcz, niech wszyscy się gapią!
Nikkolaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-30, 23:29   #4180
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXI

Cytat:
Napisane przez AgataWozniak Pokaż wiadomość
Ja jestem ogromnym wrażliwcem i mogę się wypowiedzieć o podróbce (3mc stosowania) nic nie podrażniło i teraz od 3 dni używam orginalnej i o ile nie przyciskam za mocno działa doskonale- pierwszego dnia skóra była lekko zaczerwieniona i taka jakby po peelingu, ale szybko zeszło (po czasie potrzebnym na wypicie kawy) nie było śladu podrażnienia.
Podróbka ma wydaje mi się znacznie delikatniejsze włosie i o dziwo poza tym, że jest tandetnie wykonana (co widać dopiero w porównaniu) działa dobrze.

Wyprzedzając pytania- podróbę dostałam na zasadzie, tanio było to koleżanka wzięła na olx i sprezentowała
Gdyby nie oferta miesiąca raczej bym się na zmianę nie zdecydowała
Różnica w cenie między podróbą a oryginałem jest bardzo duża - podróba 13$, a oryginał nawet na promo miesiąca 399. Ja na razie się nie skuszę na Lunę - myślę, że nie będę widziała efektów jak wg recenzji porównawczych Mia2 dużo lepiej oczyszcza, niż Luna, a mi właśnie na oczyszczeniu zależy
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-30, 23:35   #4181
AgataWozniak
Rozeznanie
 
Avatar AgataWozniak
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: Warszawa/Poznań
Wiadomości: 664
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXI

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
Różnica w cenie między podróbą a oryginałem jest bardzo duża - podróba 13$, a oryginał nawet na promo miesiąca 399. Ja na razie się nie skuszę na Lunę - myślę, że nie będę widziała efektów jak wg recenzji porównawczych Mia2 dużo lepiej oczyszcza, niż Luna, a mi właśnie na oczyszczeniu zależy
Chyba każda soniczna z włosami oczyszcza mocniej niż Luna, ale też bardziej podrażnia- tak mi się wydaje ?
AgataWozniak jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-05-30, 23:53   #4182
annaszel
Rozeznanie
 
Avatar annaszel
 
Zarejestrowany: 2015-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 525
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXI

Dziewczyny gratuluję pięknych denek. Zaimponowało mi zwłaszcza denko amyz. Ale gratuluję wszystkim i sama Wam dziękuję za uznanie

Aniyam nie jestem na bieżąco, nie wiem co się dzieje ale trzymam kciuki. Silna bądź kobietko wysyłam Ci same dobre wibracje
annaszel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-31, 00:11   #4183
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXI

Cytat:
Napisane przez Nikkolaa Pokaż wiadomość
Leczę skórę, ale już te naczynka nie znikną, tylko laser pomoże



używałam kaszmirowej muszę skórę oczyszczać, bo mam tłustą i rozszerzone pory więc sytuacja patowa
A widziałaś ta dla cery ultra wrażliwej? Dla mnie Luna moim zdaniem of kors działa na zasadzia masowania skóry niż jako zdzierak no ale ja tam nie wiem .
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-31, 05:41   #4184
sand
Zakorzenienie
 
Avatar sand
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 8 087
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXI

Dobrego dnia
__________________

sand jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-31, 05:47   #4185
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXI

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
mam nadzieję ze szybko się oczyści
no ja to już musiałam coś ze sobą zrobić bo odkryłam że nie mieszczę się w zeszłoroczne wakacyjne ciuchy chcemy jechac z tż na wczasy w ciepłe kraje jakieś a przecież jak wywalę takie sadło na plaży to wszyscy uciekną albo wezwą Greenpeace że wieloryba wywaliło na brzeg i będą mnie ratować

---------- Dopisano o 18:51 ---------- Poprzedni post napisano o 18:50 ----------


Ja się kiedyś męczyłam 3 miesiące z takimi wysypami
Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-31, 05:47   #4186
Paulincia1234
CzekoladoweLove
 
Avatar Paulincia1234
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 3 424
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXI

Dzień dobry u mnie dzisiaj zimno, wczoraj było oberwanie chmury i woda płynęła ulicami
Paulincia1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-31, 05:49   #4187
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXI

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
ciekawe ile wytrwam też uwielbiam makaron

---------- Dopisano o 18:56 ---------- Poprzedni post napisano o 18:55 ----------


dobra to dam radę jakoś może dobrze ze mam zapas korektora, originsa na bogdany i chyba wreszcie zużyję trochę podkładu
nie wiedziałam że tyle syfu we mnie siedzi bo zawsze starałam się jeść w miarę zdrowo - nie nadużywałam fastfoodów i słodyczy. Może to krakowski syf ze mnie wyłazi

---------- Dopisano o 18:58 ---------- Poprzedni post napisano o 18:56 ----------



gratuluję spokojnej córeczki

---------- Dopisano o 19:00 ---------- Poprzedni post napisano o 18:58 ----------



a masz rację - może to do potu rzeczywiście na twarzy też się pocę jak biegam jak nie jesteś jedną z tych które szybko tyją to farta masz ja jestem jedną z tych którzy tyją od samego patrzenia na jedzenie jakbym poszła w totalne tango żywieniowe i jadła wszystko na co mam ochotę w ilości na jaką mam ochotę to za parę lat byście mnie oglądały w jednym z tych programów o ludziach którzy ważą 500 kg
A ja mogę jeść dużo Zawsze myślałam, że jem normalnie, ale w zeszłym roku mieszkając we Francji z koleżankami, wszystkie były w szoku, że tyle jem a tak wyglądam. Ale ostatnio już tak kolorowo nie jest, jak pofolguję sobie bez ograniczeń przez kilka miesięcy, to potrafię dobić do 55 kg. Ogólnie trzymam się 52-53, a teraz to 49,5 i jest mi super
Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-31, 05:52   #4188
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXI

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
to może być to!!! lece po męża! niech ratuje swoją kobietę

---------- Dopisano o 20:16 ---------- Poprzedni post napisano o 20:15 ----------



no właśnie słyszałam ze niektórzy przy jedzeniu dużej ilości węglowodanów mają problemy z cerą a jak zredukują to im się cera poprawia ja nigdy takich problemów nie miałam. Więc nie wiem co to się stało teraz


---------- Dopisano o 20:17 ---------- Poprzedni post napisano o 20:16 ----------




to jest znak od wszechświata żebyś siedziała na tyłku

---------- Dopisano o 20:19 ---------- Poprzedni post napisano o 20:17 ----------




styropian fajna rzecz kupuję sobie czasem do pracy jako "przegrychę" ale to strasznie wciąga zjesz jednego i musisz siegać po następnego

---------- Dopisano o 20:21 ---------- Poprzedni post napisano o 20:19 ----------


klask i: piękne! ja zaraz moje obfocę

---------- Dopisano o 20:21 ---------- Poprzedni post napisano o 20:21 ----------


Ja to bym musiała odstawić ostre przyprawy Chleba i innych węglowodanów tak dużo nie jem, ale inne rzeczy im bardziej ostre, tym lepsze
Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-31, 06:22   #4189
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXI

dzień dobry ranną porą ale u mnie ciepło od samego rana

Cytat:
Napisane przez michalina_86 Pokaż wiadomość
O

A w ogóle Amyz gratuluję denka Bardzo szanelowe jest Te Sisleje to z poprzedniej rzodkiewki?
tak te sisleye mi jeszcze zostały z tamtego roku

Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
Ja to bym musiała odstawić ostre przyprawy Chleba i innych węglowodanów tak dużo nie jem, ale inne rzeczy im bardziej ostre, tym lepsze
ja tez uwielbiam ostre przyprawy

Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
A ja mogę jeść dużo Zawsze myślałam, że jem normalnie, ale w zeszłym roku mieszkając we Francji z koleżankami, wszystkie były w szoku, że tyle jem a tak wyglądam. Ale ostatnio już tak kolorowo nie jest, jak pofolguję sobie bez ograniczeń przez kilka miesięcy, to potrafię dobić do 55 kg. Ogólnie trzymam się 52-53, a teraz to 49,5 i jest mi super
zazdroszczę moja przyjaciółka tak ma jak Ty. Może jeść wszystko, w dowolnej ilość, nawet żywienie się fast foodem jej nie szkodzi, nie ćwiczy a chuda jak patyk życie jest niesprawiedliwe ale są tez pozytywne strony o ja mam biust a ona rodzynki

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość


Co raz bardziej mnie kusi coś z pielęgnacji Chanel przez was najbezpieczniej chyba skusić się na lotion?

wypróbuj sobie najpierw Chanela, nie kupuj w ciemno bo część dziewczyn miała niespodzianki po tych kosmetykach. Mi bardzo podchodzą ale niektórym nie. Więc szkoda wydawac w ciemno tyle kasy podesłalabym Ci jakieś próbki ale nie mam teraz nic poza lotionem otwartego. Jak jesteś chętna na sam lotion to pisz

---------- Dopisano o 07:22 ---------- Poprzedni post napisano o 07:10 ----------

Pingwinku gratuluję pudła z goldem klask i: teraz już żadna konsultantka Ci nie podskoczy
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-05-31, 06:37   #4190
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXI

korinka, amyz super denka

pingwinku, zazdroszczę giftu z S.

---------- Dopisano o 07:26 ---------- Poprzedni post napisano o 07:24 ----------

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość


zazdroszczę moja przyjaciółka tak ma jak Ty. Może jeść wszystko, w dowolnej ilość, nawet żywienie się fast foodem jej nie szkodzi, nie ćwiczy a chuda jak patyk życie jest niesprawiedliwe ale są tez pozytywne strony o ja mam biust a ona rodzynki
jednak jest jakaś sprawiedliwość na tym świecie

---------- Dopisano o 07:27 ---------- Poprzedni post napisano o 07:26 ----------

Kurczaki, u mnie też ten biały mini lakier z brokuła się rozwarstwił, ale spróbuję z nim powalczyć jeszcze go nawet nie otworzyłam

---------- Dopisano o 07:37 ---------- Poprzedni post napisano o 07:27 ----------

Można już kupić boxa w D. zawartość dla mnie tragiczna, ale może któraś się skusi

W skład Box of Beauty wchodzi:
Collistar antycelulitowy żel do ciała Crio Gel (400 ml) oraz

- St. Tropez stopniowo opalający balsam pod prysznic (50 ml),
- Collistar liftingujący, nawilżający krem do twarzy z kwasem hialuronowym (15 ml),
- Teaology bankietowa maseczka do skóry wokół oczu (1 szt.),
- Collistar przeciwstarzeniowy peeling do ciała Talasso Scrub (40 g),
- Emanuel Ungaro próbka nowego zapachu La Diva (2 ml).


Miałam próbkę tego żelu Collistara, naprawdę bardzo chłodzi ja jestem zmarźlun, więc nie dla mnie
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-31, 06:40   #4191
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXI

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
korinka, amyz super denka

pingwinku, zazdroszczę giftu z S.

---------- Dopisano o 07:26 ---------- Poprzedni post napisano o 07:24 ----------



jednak jest jakaś sprawiedliwość na tym świecie



Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość

---------- Dopisano o 07:27 ---------- Poprzedni post napisano o 07:26 ----------
Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Kurczaki, u mnie też ten biały mini lakier z brokuła się rozwarstwił, ale spróbuję z nim powalczyć jeszcze go nawet nie otworzyłam


u mnie też tak rozwarstwił i wywaliłam

---------- Dopisano o 07:37 ---------- Poprzedni post napisano o 07:27 ----------

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość

Można już kupić boxa w D. zawartość dla mnie tragiczna, ale może któraś się skusi

W skład Box of Beauty wchodzi:
Collistar antycelulitowy żel do ciała Crio Gel (400 ml) oraz

- St. Tropez stopniowo opalający balsam pod prysznic (50 ml),
- Collistar liftingujący, nawilżający krem do twarzy z kwasem hialuronowym (15 ml),
- Teaology bankietowa maseczka do skóry wokół oczu (1 szt.),
- Collistar przeciwstarzeniowy peeling do ciała Talasso Scrub (40 g),
- Emanuel Ungaro próbka nowego zapachu La Diva (2 ml).


Miałam próbkę tego żelu Collistara, naprawdę bardzo chłodzi ja jestem zmarźlun, więc nie dla mnie

dzizasssssssssss pojechali Collistarem po całości aż dziwne że erisa nie ma zadnego nie kusi mnie ani trochę - gdyby może były lepsze miniatury to bym się skusiła na ten balsam ale minatury są beznadziejne
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-31, 06:41   #4192
201606201234
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 8 219
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXI

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
korinka, amyz super denka

pingwinku, zazdroszczę giftu z S.

---------- Dopisano o 07:26 ---------- Poprzedni post napisano o 07:24 ----------



jednak jest jakaś sprawiedliwość na tym świecie

---------- Dopisano o 07:27 ---------- Poprzedni post napisano o 07:26 ----------

Kurczaki, u mnie też ten biały mini lakier z brokuła się rozwarstwił, ale spróbuję z nim powalczyć jeszcze go nawet nie otworzyłam

---------- Dopisano o 07:37 ---------- Poprzedni post napisano o 07:27 ----------

Można już kupić boxa w D. zawartość dla mnie tragiczna, ale może któraś się skusi

W skład Box of Beauty wchodzi:
Collistar antycelulitowy żel do ciała Crio Gel (400 ml) oraz

- St. Tropez stopniowo opalający balsam pod prysznic (50 ml),
- Collistar liftingujący, nawilżający krem do twarzy z kwasem hialuronowym (15 ml),
- Teaology bankietowa maseczka do skóry wokół oczu (1 szt.),
- Collistar przeciwstarzeniowy peeling do ciała Talasso Scrub (40 g),
- Emanuel Ungaro próbka nowego zapachu La Diva (2 ml).


Miałam próbkę tego żelu Collistara, naprawdę bardzo chłodzi ja jestem zmarźlun, więc nie dla mnie
Ostatnio mam fazę na collistara to może klikne
201606201234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-31, 06:42   #4193
iza89
Zakorzenienie
 
Avatar iza89
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 7 084
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXI

Dzień doberek

U mnie burza wczoraj przeszła bokiem, ale chyba dzisiaj już będzie. Przydałoby się trochę lepszego powietrza

Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
A ja mogę jeść dużo Zawsze myślałam, że jem normalnie, ale w zeszłym roku mieszkając we Francji z koleżankami, wszystkie były w szoku, że tyle jem a tak wyglądam. Ale ostatnio już tak kolorowo nie jest, jak pofolguję sobie bez ograniczeń przez kilka miesięcy, to potrafię dobić do 55 kg. Ogólnie trzymam się 52-53, a teraz to 49,5 i jest mi super
Ile masz wzrostu, bo ważymy prawie tyle samo przez siłownię doszło mi pół kilo i ważę 50 kg
iza89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-31, 06:42   #4194
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXI

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość





u mnie też tak rozwarstwił i wywaliłam

---------- Dopisano o 07:37 ---------- Poprzedni post napisano o 07:27 ----------




dzizasssssssssss pojechali Collistarem po całości aż dziwne że erisa nie ma zadnego nie kusi mnie ani trochę - gdyby może były lepsze miniatury to bym się skusiła na ten balsam ale minatury są beznadziejne
też zauważyłam brak Erisa
miniatury tragiczne szkoda słów
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-31, 06:42   #4195
iza89
Zakorzenienie
 
Avatar iza89
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 7 084
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXI

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
korinka, amyz super denka

pingwinku, zazdroszczę giftu z S.

---------- Dopisano o 07:26 ---------- Poprzedni post napisano o 07:24 ----------



jednak jest jakaś sprawiedliwość na tym świecie

---------- Dopisano o 07:27 ---------- Poprzedni post napisano o 07:26 ----------

Kurczaki, u mnie też ten biały mini lakier z brokuła się rozwarstwił, ale spróbuję z nim powalczyć jeszcze go nawet nie otworzyłam

---------- Dopisano o 07:37 ---------- Poprzedni post napisano o 07:27 ----------

Można już kupić boxa w D. zawartość dla mnie tragiczna, ale może któraś się skusi

W skład Box of Beauty wchodzi:
Collistar antycelulitowy żel do ciała Crio Gel (400 ml) oraz

- St. Tropez stopniowo opalający balsam pod prysznic (50 ml),
- Collistar liftingujący, nawilżający krem do twarzy z kwasem hialuronowym (15 ml),
- Teaology bankietowa maseczka do skóry wokół oczu (1 szt.),
- Collistar przeciwstarzeniowy peeling do ciała Talasso Scrub (40 g),
- Emanuel Ungaro próbka nowego zapachu La Diva (2 ml).


Miałam próbkę tego żelu Collistara, naprawdę bardzo chłodzi ja jestem zmarźlun, więc nie dla mnie
Collistar jak zawsze i wszędzie, na dobre i na złe
iza89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-31, 06:47   #4196
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXI

Cytat:
Napisane przez poison0123 Pokaż wiadomość
Ostatnio mam fazę na collistara to może klikne
Jak lubisz to chyba warto

---------- Dopisano o 07:46 ---------- Poprzedni post napisano o 07:43 ----------

Marzy mi się taki boxik z pielęgnacją np. Gerlę może dużo kosztować, ale niech zawiera jakieś fajne mini do potestowania

---------- Dopisano o 07:46 ---------- Poprzedni post napisano o 07:46 ----------

Cytat:
Napisane przez iza89 Pokaż wiadomość
Collistar jak zawsze i wszędzie, na dobre i na złe


---------- Dopisano o 07:47 ---------- Poprzedni post napisano o 07:46 ----------

Chyba wczorajsze hejty odnośnie próbek na fejsie S. nic nie dały firma nadal ma klientki w
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-31, 06:50   #4197
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXI

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
też zauważyłam brak Erisa
miniatury tragiczne szkoda słów

przynajmniej oszczędzimy hajsy
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-31, 06:52   #4198
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXI

Witam
Dziewczyny, co polecacie na odciski na palcu?? Mam bardzo długo odcisk i coraz bardziej mnie wkurza.. bo boli i wygląda brzydko... Nakleiłam plasterek compeed, ale nie wiem czy da radę... Możecie pomóc?
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-31, 06:53   #4199
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXI

Cytat:
Napisane przez iza89 Pokaż wiadomość
Collistar jak zawsze i wszędzie, na dobre i na złe
: hahaha:
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-31, 06:53   #4200
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXI

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość

przynajmniej oszczędzimy hajsy
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-06-01 19:09:17


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:42.