Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V - Strona 85 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-01-16, 17:05   #2521
Magda_M_1973
Wtajemniczenie
 
Avatar Magda_M_1973
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2 096
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Iv widzę cie zrobione juz masz i czy od razu mozna sie chwalic czy cos opuchnięte jest Chwal sie
Magda_M_1973 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-16, 17:12   #2522
ivonako
Zadomowienie
 
Avatar ivonako
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 679
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Jutro o 10 Magdziu
__________________

ivonako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-16, 17:24   #2523
Magda_M_1973
Wtajemniczenie
 
Avatar Magda_M_1973
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2 096
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Cytat:
Napisane przez ivonako Pokaż wiadomość
Jutro o 10 Magdziu
trzymam kciuki ale od razu sie chwal:kci uki:
Magda_M_1973 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-16, 17:50   #2524
Saga76
Zadomowienie
 
Avatar Saga76
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 031
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Witam.

Tak piszecie o tym makijazu,ze mimo strachu przed iglami sprawdzilam dzis ceny tu na miejscu.Wychodzi niestety duzo drozej niz w Polsce A juz widzialam piekne usta,moze kreskiChociaz po zdjeciach Masi mam opory jesli chodzi o oczy

Wczoraj byl u mnie znajomy,ktory sprzedaje kosmetyki za polowe sklepowej ceny.Jego pierwsze pytanie:Opalalas sie?Chcialam kupic sobie perfumy,a on mi tak humor popsulPowiedzialam,z e mam uczulenie i ze uzywam samych aptecznych kremow.Kiepski z niego sprzedawca,bo stwierdzil,ze moze ja przy tym uczuleniu perfum tez nie powinnam stosowacMoral z historii taki,ze burak wrocilWHY?
__________________
Kobieta nigdy nie wie czego chce,ale nie spocznie,dopoki celu nie osiagnie.
Saga76 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-16, 18:05   #2525
Magda_M_1973
Wtajemniczenie
 
Avatar Magda_M_1973
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2 096
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Cytat:
Napisane przez Saga76 Pokaż wiadomość
Witam.

Tak piszecie o tym makijazu,ze mimo strachu przed iglami sprawdzilam dzis ceny tu na miejscu.Wychodzi niestety duzo drozej niz w Polsce A juz widzialam piekne usta,moze kreskiChociaz po zdjeciach Masi mam opory jesli chodzi o oczy

Wczoraj byl u mnie znajomy,ktory sprzedaje kosmetyki za polowe sklepowej ceny.Jego pierwsze pytanie:Opalalas sie?Chcialam kupic sobie perfumy,a on mi tak humor popsulPowiedzialam,z e mam uczulenie i ze uzywam samych aptecznych kremow.Kiepski z niego sprzedawca,bo stwierdzil,ze moze ja przy tym uczuleniu perfum tez nie powinnam stosowacMoral z historii taki,ze burak wrocilWHY?

A ja mamie dałam sprobowac specyfików z BU i następna się zachwyciła oddałam jej olejek myjący (rózany - akurat mi nie spasował) ale zaanektowała olejek rózany i musze jej odlać serum 3rose
Czy oni daja jakies zniżki:confused : bo teraz chyba hurtowo będe zamawiać
A czy ktoraś miała to serum renew?
Magda_M_1973 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-16, 18:38   #2526
Megi72
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Wenus
Wiadomości: 1 012
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Cytat:
Napisane przez ane120 Pokaż wiadomość
A mandaty to sie nie przeterminowują?6 lat rany a ile odsetek.Też czytałam o tych suplementach i witaminach i nie wiem czy jest sens ja łykać?

Ane wygląda na to ,że nie Mandat był za parkowanie.Początkowo wynosil 50zł a teraz 67zł.



[quote=moll_y;10514767]Meg, mozesz podac prosze jakies namiary na info w tej kwestii?

Moll_y nie dalej jak dzisiaj rozmawiałam o tym ze swoim lekarzem rodzinnym.Dotyczy to zwykłej wit C sprzedawanej w aptekach.Tę drugą informację przeczytałam chyba w najnowszym numerze Twojego Stylu,ale nie jestem pewna.Poszukam.
Nawiązując trochę do tematu zamieszczam link do pewnego atykułu http://www.herbs.pl/herbalife_lekarze/
Megi72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-16, 19:02   #2527
Anturium
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 053
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Dennuś już na urlopie To już ostatni w stanie panieńskim
Ivonka z ustami jest najmniejszy problem, tutkowo tylko Dostaniesz na wynos maść do smarowania. Wydaje mi się, że urlop nie będzie Ci potrzebny, no chyba że miewałaś już jakieś przejścia z opuchlizną, przekrwieniami. Ale mówię Ci jaka będziesz później zadowona Od razu rano wiesz, gdzie przyłożyć kubek z kawą
Listeczku dzwoniłam No i jakie to autko? Dojechało już Twoje zdolne szczęście?
Ane nie wiedziałam, że bierzesz tabsy A weź to odstaw wiesz jakie teraz robią fajne USG? Trójwymiarowe
Buczka czyta od 11:30 No i nie mówiłam, że chłopina na rękach będzie ją nosił?
Molly jak zwykle przybywa, żebyśmy kasę wykładały Poczytam o tej mącznicy lekarskiej, to się wypowiem. Fota z cos2 jest w albumie, widoczność słaba ale i tak się liczy
Madziusia wyszalej się w ten weekend. Ja uwielbiam spotkanka wśród samych kobiet.
Meguś W pustelni jest juz całkiem tłoczno... Artykuł jak najbardziej wart przeczytania. To prawda, że średnia wieku lekarzy jest niższa niż pozostałej części ludzi, czy to nie jest dowód na to, że skoro sami o siebie nie potrafią zadbać, to nie ma sensu powierzać im swojego zdrowia, nie mówiąc o życiu. Wczoraj na TVNStyle był program o lekarzach i środowisku medycznym w szpitalach: ich zabawy, złośliwości, sposoby na niegrzecznych pacjentów, badania przeprowadzane na pacjentach w narkozie... Lepierj nie traktuj poważnie słów o braku skuteczności wit. C.
Sagusia a w Polsce nie bywasz? Może zarezerwuj sobie termin z dużym wyprzedzeniem. A nie opalałaś się? Niestety mam ten sam efekt, twarz jakby cyrklem odrysowana.
Anturium jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-01-16, 19:07   #2528
Masima
Zadomowienie
 
Avatar Masima
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Antek a mnie pamietasz jeszcze ?
Masima jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-16, 19:11   #2529
Megi72
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Wenus
Wiadomości: 1 012
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Cytat:
Napisane przez Masima Pokaż wiadomość
Antek a mnie pamietasz jeszcze ?

Antek a kto to jest ta Masima
Megi72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-16, 19:15   #2530
Saga76
Zadomowienie
 
Avatar Saga76
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 031
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Cytat:
Napisane przez Anturium Pokaż wiadomość
Sagusia a w Polsce nie bywasz? Może zarezerwuj sobie termin z dużym wyprzedzeniem. A nie opalałaś się? Niestety mam ten sam efekt, twarz jakby cyrklem odrysowana.

Kwiatuszku moje czlonki nieopalane juz 4lataSwiece bialym odwlokiem w ciemnosciach,tylko twarz purpurowa.Nawet nie czulam wypiekow,nic,a tu taki komentarz.Poszlam do lazienki i faktycznie wygladalam jak przypieczona.

Ile czasu trzeba zarezerwowac na usta i korekte?W PL bede latem,ale nie wiem jak dlugo.2-3 tyg.wystarcza
__________________
Kobieta nigdy nie wie czego chce,ale nie spocznie,dopoki celu nie osiagnie.
Saga76 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-16, 19:16   #2531
ivonako
Zadomowienie
 
Avatar ivonako
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 679
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Anka Antura ma rację, może to ostatnia szansa na takie usg





Saguś,
wystarczy korektę robi się po około 10 dniach najwcześniej
__________________


Edytowane przez ivonako
Czas edycji: 2009-01-16 o 19:18
ivonako jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-16, 19:17   #2532
Masima
Zadomowienie
 
Avatar Masima
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Trochę mnie nie było ostatnio, zagladałam tu i czytałam od czasu do czasu, ale się nie odzywałam. Czytałam jak pisałyście że pewnie mi nie zalezy na wyjaśnieniu bo się nie odzywałam. Megi napisałam ci że dąże. Cały czas to robiłam, o niczym innym nie myślałam. Nie zostawiłam tego tak sobie. Jednak trochę czasu z tym zeszło, to nie było łatwe.I chyba mogę już napisać wszystko co się dowiedziałam. Nie ja sama, ktoś mi pomógł bardzo. Jedna z nas.

Coraz mniej nas na tym wątku, wiem ze miałam w tym swój udział, ale jak opowiem wam wszystko wiem że wrócą.

Przede wszystkim chciałam Was wszystkie serdecznie przeprosić, wszystkie bez wyjątku, nie zasłużyłyście na to, żadna nie zasłużyła.
Ja również. To co się stało mogę złożyć na karb swojej łatwowierności, temu że tak łatwo ufam innym a przede wszystkim wierze w ich dobre intencje. Ponieważ nigdy nikomu krzywdy nie zrobiłam więc dlaczego miałby ktoś ją zrobić mnie. Wierzę że jak opisze wszystko, a opowieść jest troche długa wieć proszę o cierpliwosć to wy też zrozumiecie co tak naprawdę się stało.
Masima jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-16, 19:18   #2533
Anturium
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 053
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Cytat:
Napisane przez Masima Pokaż wiadomość
Antek a mnie pamietasz jeszcze ?

Masimko pisałam o Tobie nocą, kiedy Tajga pytała czy ma robić peeling. Ja nie wiem jaki Wy macie system ale ja robię tak, że czytając zaległości mam jednocześnie otwarty notatnik i tam wrzucam od razu mój komentarz do tego, co czytam, tak powstają moje dłuższe posty. A Ty o mnie jeszcze pamiętasz?

Po edycji:

Masi to ja się zamieniam w słuch (wzrok) i czekam na ten długi post od Ciebie.

Edytowane przez Anturium
Czas edycji: 2009-01-16 o 19:26
Anturium jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-16, 19:23   #2534
Masima
Zadomowienie
 
Avatar Masima
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Cytat:
Napisane przez Anturium Pokaż wiadomość
Masimko pisałam o Tobie nocą, kiedy Tajga pytała czy ma robić peeling. Ja nie wiem jaki Wy macie system ale ja robię tak, że czytając zaległości mam jednocześnie otwarty notatnik i tam wrzucam od razu mój komentarz do tego, co czytam, tak powstają moje dłuższe posty. A Ty o mnie jeszcze pamiętasz?

Antek pamietam o wszystkich. Czytałam że pisałaś o mnie, ale nie byłam w stanie odpowiadać. Wiesz trudno mi się teraz pisze, normalnie siedze tu i rycze. Rycze dlatego ze się to rozwiązało wreszcie. Dużo zdrowia mnie to kosztowało. Was też.

Długo potrwa zanim wszystko opowiem.
Masima jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-16, 19:27   #2535
Saga76
Zadomowienie
 
Avatar Saga76
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 031
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Cytat:
Napisane przez ivonako Pokaż wiadomość

Saguś, wystarczy korektę robi się po około 10 dniach najwcześniej

Dziekuje Iv.Chyba sie skusze.Musze jeszcze znalezc kogos dobrego i sprawdzonego w Poznaniu,ale to juz poszperam pozniejTak prawde mowiac,to Wam zazdroszcze,a nic na ten temat nie wiemOt slepa,babska zazdrosc.


Masi daj sobie chwilke i pisz kochana.Najwazniejsze,ze wszystko sie wyjasnilo
__________________
Kobieta nigdy nie wie czego chce,ale nie spocznie,dopoki celu nie osiagnie.

Edytowane przez Saga76
Czas edycji: 2009-01-16 o 19:29
Saga76 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-16, 19:27   #2536
Masima
Zadomowienie
 
Avatar Masima
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Coraz mniej nas na tym wątku, wiem że się do tego przysłużyłam. Ale wierzę w to że jak to opowiem to wróćą, wszystkie tu wrócą. Niestety moja łatwowiernosć i chęć niesienia pomocy innym, a także to że dużo pisałam o cosmelanie zrobiło ze mnie ofiarę i narzędzie do manipulacji.
Przy pomocy jednej z was udało się odkryć wielką mistyfikację. Tak właśnie. Trola. Ale nie takiego zwykłego trola. To byl trol nad trolami.

Antek to będzie dużo postów, nie jestem w stanie wytrzymać tak długo pisząc to tylko w jednym poście. List do Hexx miał kilka stron.



Po edycji:
Wykasowałam imię na wyraźną prośbę tej która tam była wpisana. Ci co zdązyli odczytać to wiedzą o kim była mowa.

Edytowane przez Masima
Czas edycji: 2009-01-16 o 19:33
Masima jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-16, 19:38   #2537
ivonako
Zadomowienie
 
Avatar ivonako
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 679
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

zeby nie post pod postem
__________________


Edytowane przez ivonako
Czas edycji: 2009-01-16 o 19:39 Powód: heh też słucham
ivonako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-16, 19:41   #2538
Anturium
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 053
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Cytat:
Napisane przez ivonako Pokaż wiadomość
zeby nie post pod postem
Ja także będę robić za przerywnik muzyczny (szczupły) Pisz Masi,
Anturium jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-16, 19:49   #2539
Saga76
Zadomowienie
 
Avatar Saga76
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 031
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Cytat:
Napisane przez Anturium Pokaż wiadomość
Ja także będę robić za przerywnik muzyczny (szczupły) Pisz Masi,

Zeby tak z sensem zabic czas,to sie pozale.Zgubilam rekawiczke skorzanaMialam je 4 lata,byly takie dopasowane na te moje krasnolodkowe receWszystko przerylam i nie ma
__________________
Kobieta nigdy nie wie czego chce,ale nie spocznie,dopoki celu nie osiagnie.
Saga76 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-16, 19:56   #2540
Anturium
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 053
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Saguś teraz tych rękawiczek jest mnóstwo, dobierzesz sobie Ja moje niedługo będę oddawać


Anturium jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-16, 19:57   #2541
Saga76
Zadomowienie
 
Avatar Saga76
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 031
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Cytat:
Napisane przez Anturium Pokaż wiadomość
Saguś teraz tych rękawiczek jest mnóstwo, dobierzesz sobie Ja moje niedługo będę oddawać



Dlaczego oddajesz
__________________
Kobieta nigdy nie wie czego chce,ale nie spocznie,dopoki celu nie osiagnie.
Saga76 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-16, 19:59   #2542
ivonako
Zadomowienie
 
Avatar ivonako
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 679
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Cytat:
Napisane przez Saga76 Pokaż wiadomość
Zeby tak z sensem zabic czas,to sie pozale.Zgubilam rekawiczke skorzanaMialam je 4 lata,byly takie dopasowane na te moje krasnolodkowe receWszystko przerylam i nie ma
Cytat:
Napisane przez Anturium Pokaż wiadomość
Saguś teraz tych rękawiczek jest mnóstwo, dobierzesz sobie Ja moje niedługo będę oddawać



Antura tzn ze liczysz że Saga gdzieś w sklepie sobie tę drugą znajdzie
Czemu swoje oddasz? fajowe są?
__________________

ivonako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-16, 19:59   #2543
Anturium
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 053
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Cytat:
Napisane przez Saga76 Pokaż wiadomość
Dlaczego oddajesz
Myślisz, że je także mogłabym zjeść?
Anturium jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-16, 20:04   #2544
Saga76
Zadomowienie
 
Avatar Saga76
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 031
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Cytat:
Napisane przez Anturium Pokaż wiadomość
Myślisz, że je także mogłabym zjeść?

To oddawaj je szybko
Nie pisalam jeszcze,ale ja tez jestem z Ciebie dumna.Jak masz siegnac po papierosa,to lepiej gryz rekawiczki.Wysle Ci swojaChcesz?
__________________
Kobieta nigdy nie wie czego chce,ale nie spocznie,dopoki celu nie osiagnie.
Saga76 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-16, 20:06   #2545
Magda_M_1973
Wtajemniczenie
 
Avatar Magda_M_1973
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2 096
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Saga ale tobie Tż nie powiedział tak jak mnie mój "spalonych nie wpuszczamy" i ja nie wiedziałam czy mam sie obrazic czy co ale w końcu spadłam ze schodów ze śmiechu ale te perfumki w końcu kupilaś co
Magda_M_1973 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-16, 20:10   #2546
Megi72
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Wenus
Wiadomości: 1 012
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Antek ja nie rzucam papierochów a też mam wilczy apetyt Zgubione w górach 2 kg nadrobię z nawiązką
Megi72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-16, 20:11   #2547
Masima
Zadomowienie
 
Avatar Masima
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Pół godziny przegadałam z November przez telefon zamiast pisać. Ale już pisze dalej. Nie wiem od czego zacząc od końca czy od poczatku lepiej. W każdym badź razie historia jest niewiarygodna i nadaje się na film według mnie (albo ja sie za dużó filmów naoglądałam).

Wszystko się rozpoczęło kilka miesiecy temu jak pojawiłam się na naszym watku. Była to końcówka lipca. W tym samym czasie pojawiła się na forum inna dziewczyna. Nazwijmy ją A. Napisała na forum ale i też zwróciła się bezposrednio do kilku z nas o porade. Między innymi do Buczki. Ale pech chciał ze to ja na to odpowiedziałam. No i zaczęło się.
Była bardzo niezadowolona z tego co się dzieje na forum, miała bardzo złe zdanie. Przede wszystkim na temat osób które na wątku się pojawiają. Zarzucała też i to że mało konkretów a w zamian za to pisze sie o dupie marynie i szkoda czasu na czytanie tego co tu wypisują, ma ciekawsze rzeczy do poczytania niz to co się tu wygaduje. Początkowo pisałysmy na priv, ona zaledwie kilka razy się odezwała na forum. Potem zaproponowała żeby wymienic się mailami, telefonami, zeby po prostu było szybciej. Rozmowy przede wszystkim o cosmelanie. Kilka meili dziennie, rozmowy na gg, no codziennie praktycznie. Ja byłam akurat przed cosmelanem, potem po masce w trakcie kuracji również pisałyśmy, wysłałam jej zdjęcia zeby zobaczyła jak to wszystko przebiega, dałam namiary na swojego lekarza, opowiadałam szczegółówo co i jak itd.Bardzo się bała cosmelanu ze względu na wrażliwą skórę a przede wszystkim pękające i podrażnione nacyznka. To od niej dowiedziałam się właśnie ze po cosmelanie nie wolnolaserem zamykać naczynek tylko elektrokoagulacją. Była przewrażliwiona na punkcie tych naczynek, plamy nie były juz nawet tak ważne jak to. Przejmowała się również bardzo wielką plamą na czole. Nie wspomniałam o bardzo istotnej rzeczy. Dlaczego napisała akurat do Buczki i dlaczego pisała juz potem wyłącznie ze mną. Ponieważ była to osoba która mieszka i pracuje w Niemczech, ale pochodzi z moich terenów i tutaj przyjeżdza kilka razy do roku. Między innymi na ostatnie swieta. Była więc zainteresowana lekarzami z tego terenu. Dostała ode mnie namiary na dwóch lekarzy którzy robili cosmelan na tym terenie, zaden jej nie odpowiadał, ale w koncu zdecydowała się na tego lekarza co ja. Z racji tego że przyjeżdzała z Niemiec dopiero na święta Bozego Narodzenia i to tylko na góra 3 tygodnie umówiła się w tym terminie na zabieg cosmelanu. Od kiedy zaczęłyśmy ze sobą pisać minęły dwa miesiące. Pewnego dnia weszła na forum, a było to po naszej akcji ze zdjeciami, kiedy to zaczęłyśmy się ze sobą zaprzyjaźniać i zobaczyła że mam na swoim profilu wpisanych tyle przyjaciół. Wpadła w szał, zaczęła mnie oskarżać o rózne rzeczym, że na pewno powysyłałam wszystkim jej zdjećia również żeby pokazać jak to przed cosmelanem było i zerwała znajomość. To było 20.09.08 r. Maile się skończyły.
21.09.2008 r. zakłada na forum konto już jako inna osoba. Nazwijmy ją R.Nie chce się na forum pojawić pod swoim nickiem bo wie że ja od razu rozpoznam, jest tu cały czas. W ten sposób była niezauważona z nami dzień w dzień i śledziła dalsze losu cosmelanu. Niezauważona do momentu gdy nasz niesforny Castrolek wywołał ją pewnego dnia do odpowiedzi. Bardzo się tym denerwuje i oczywiscie robi się zamieszanie i afera z tego tytułu. Czy to watek dla uprzywilejowanych ? Oczywisćie pada zarzut o pisanie o dupie marynie. Skoro musi się ujawnić pisze o tym ze jest przed cosmelanem, maile do November, która ma w opisie swojego profilu że pochodzi stąd. Brama Bieszczad (Do mnie juz nie musi bo o moim lekarzu wie wszystko, więc szuka innych lepszych) I co ważne jest po cosmelanie, pisze do niej, bo cały czas szuka lekarza, ale November odradza swojego i znowu wspomina o moim lekarzu. Więc znowu zostaje odesłana do mnie, a tego ona chce raczej uniknąć. I tak nadchodzi dzień 15.12.2008 r. wyznaczony termin cosmelanu u mojej doktorki. Tak się skłąda ze doktorce coś wyskoczyło i przesuneła wszystkich na jeden termin i zabieg cosmelan o którym pisałam wcześniej, i zabieg mezo naszej November. November wspomina po powrocie od lekarza na naszym foerum ze długo się wyczekała bo przed nią była dziewczyna na cosmelan która przyjechała z Niemiec. Bardzo wystraszona więc doktorka poświęciła jej więcej czasu za co pózniej przepraszała wszystkie pacjentki. Od razu skojarzyłam wtedy o kogo chodzi, nawet jak sie z November spotkałysmy powiedziałam jej że ją znam. Nie wiedziałyśmy tylko wtedy jeszcze że jest to również inna osoba która w listopadzie pisała do November. Nie wiedziała ze to jest ta sama osoba.
I tak nadchodzi koniec roku. W sylwestra pojawia się nam na forum kolejna nowa cosmelanka, nazwijmy ją dla rozróżnienia K, która oswiadcza ze jest w trakcie cosmelanu i że "idzie" jej właśnie trzeci tydzień po masce.Że ma duże problemy z naczynkami pękającymi i to własnie głównie chodzi jej o naczynka a nie o plamy.Że już 8 dni po masce miała elektrokoagulacje jednego naczynka. Niestety tak się skłąda że ja jej znowu odpowiadam jako pierwsza, u mnie naczynka takie sobie, wiec walcze z tym cały czas jak mogę tylko. Zaprzyjaźniamy się, ogląda moje zdjecia po cos i pisze do mnie na priv, wypytuje cały czas o plame na czole i naczynka. Po paru dniach pojawia się znowu na forum, niestety znowu ja odpowiadam, a jej się to bardzo nie podoba. Że to znowu jestem ja. Bo od pól roku tylko mnie czyta.Robi na forum awanture. Zarzuca wszystkim że tylko o dupie marynie się tu rozmawia. W tym samym momencie pisze do mnie na priv i informuje mnie ze otrzymuje 6 meili od osób zalogowanych na forum, w tym dwa bardzo negatywne dotyczące mojej osoby. Pisze co w nich było nie wskazując na nikogo konkretnie. Meila czytam rano i odpisuje że nie jest to przyjemne dla mnie wcale co czytam. Dostaje w zamian potwierdzenie ze tak własnie było, mało tego doszły dwa nowe od osób których poprzedniego dnia nie było na forum (niby się powinno zgadzać bo następnego dnia rano pojawiają się trzy osoby i jedna z nich Madziusia akurat się przyznaje że napisała maila, który nie dotyczył mnie ale zachowania na forum). Nie ujawnia kto pisał ale w tym co pisze wskazuje na jedną z osób, która akurat tak sugestywnie w ten dzień pisała że mozna się było przyczepić.Oczywiście odwołuje się do mojej inteligencji całay czas, ze czytając te posty od razu wiadomo kto sam zrobił z siebie "ofiare". Następuje wymiana meili, wszystkie bardzo miłe i przyjemne, ostrzegajace mnie wręcz przed "fałszymi przyjaciółkami" i wrogami na forum. Wszystko do czasu gdy wracam na forum i każdy wypowiada się "głośno" co myśli o tym co się wydarzyło. Jedna z osób (jedna z nas) sugeruje) że szkalujace meile mogły być spreparowane. I tu się zaczyna prawdziwa jazda. Nie otrzymuje już miłych meili, wręcz przeciwnie, bluzgi z góry na dół, nie da się przytoczyć wszystkich epitetów. Kwintesencja tego to to ze powinnam się leczyć bo jestem chora. Dziewczyny ja po prostu zgłupiałam jak to przeczytałam. Przecież wy wiecie co pisałam na forum, przecież wyraźnie napisałam że ta osoba nie uraziła mnie w niczym, normalnie w głowie mi się nie mieściło że ktoś w ten sposób moze się zachowywać. I o co mnie oskarżać ? Co ja winna jestem tego wszystkiego.
Doszłam do wniosku że nie jest to osoba zrównoważona psychicznie, zresztą same chyba doszłyście do takiego wniosku czytajac to wszystko.

To co napisałam to jest duży skrót, nie chciałam się wdawać w szczegóły jak do tego doszłam, a właściwie w konsekwencji doszłyśmy wspólnie że jedna osoba ukrywa się pod postacią trzech (ja miałam tylko podejrzenia o których nie miałam nawet śmiałości głośno powiedzieć, ale ktoś mi bardzo pomógł i utwierdził w przekonaniu ze mam rację).

Nie wymieniłam tylko nicków tych trzech osób a właściwie jednej. Pewne jest to że nie jest to żadna z nas.

Edytowane przez Masima
Czas edycji: 2009-01-16 o 21:51
Masima jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-16, 20:14   #2548
Megi72
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Wenus
Wiadomości: 1 012
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Cytat:
Napisane przez Masima Pokaż wiadomość
Pół godziny przegadałam z November przez telefon zamiast pisać. Ale już pisze dalej. Nie wiem od czego zacząc od końca czy od poczatku lepiej.
No pięknie My tu umieramy z ciekawości a ona sobie gada prze telefon Pisz Masi,pisz
Megi72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-16, 20:15   #2549
ane120
Zadomowienie
 
Avatar ane120
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 234
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Antek ,Iv niech usg trójwymiarowym interesują się po pierwsze młodsze osoby a po drugie takie które jeszcze nie maja wszystkich dzieci.Ja mam i na tym koniec mam nadzieję.Saguś się szukuje ,Madziusia i mogłabym jeszcze długo wymieniać bo chyba wszystkie dzieci mam ja.,Meg,Castrolek.
Masi-wiedziałam że żadna z nas nie mogła Cie obgadać
ane120 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-16, 20:15   #2550
Saga76
Zadomowienie
 
Avatar Saga76
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 031
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Cytat:
Napisane przez Magda_M_1973 Pokaż wiadomość
Saga ale tobie Tż nie powiedział tak jak mnie mój "spalonych nie wpuszczamy" i ja nie wiedziałam czy mam sie obrazic czy co ale w końcu spadłam ze schodów ze śmiechu ale te perfumki w końcu kupilaś co

Moj TZ chcial mi zabronic cosmelanienia,po tym jak mi kosci zaczely przeswitywacDo tej pory mi to pamieta
Kupilam http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=27035
Szukam swoich ulubionych,jeszcze nie znalazlam.Te dopiero raz psiknelam.Glowa po nich nie boli,a to juz duzy plus.
__________________
Kobieta nigdy nie wie czego chce,ale nie spocznie,dopoki celu nie osiagnie.
Saga76 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:15.