Pokażcie pazurki... Ale te naturalne... cz. II - Strona 31 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-07-20, 21:13   #901
Magdalena3city
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: różnie, nie jestem ciagle w 1 miejscu
Wiadomości: 379
GG do Magdalena3city
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne... cz. II

zrobiłam sobie dziś cos takiego
nabłyszczacz ktorego tak nie lubicie ( czytalam dzis komenty tutaj lovely loook z rossmana )
zwykły brokat w proszku ktory nakładam palcem przyciskając trochę do palca zeby nie odstawało jak w akrylu

Edytowane przez Magdalena3city
Czas edycji: 2010-07-20 o 21:15 Powód: fotki nie weszły
Magdalena3city jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-20, 21:34   #902
fiska
Zakorzenienie
 
Avatar fiska
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 3 104
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne... cz. II

Cytat:
Napisane przez Lavi92 Pokaż wiadomość
Ja mogłabym kopiować cały czas "dziewczynki macie bardzo ładne pazurki" ale przecież o tym wiecie
Tak swoją drogą ile trzymacie na pazurkach dany kolor? Bo przecież nie pasuje on do wszystkiego a wiadomo, że nie ubieramy się pod kolor paznokci tylko odwrotnie Także... jak Wy to robicie?
ja trzymam ile moge, bo wydaje mi sie ze nei powinnam wdychac tyle zmywacza i psuc paznokci lubie kolory i nie moge doczekac sie ich wyprobowania, ale daje rade

Dzis kupilam szary lakier!! Musze tylko kupic 'zmatowywacz' i bede szalec
Ten szary troche ciemny, myslicie ze jak dodam bialy, nawet z tej samej firmy (!) to go troche rozjasni i go nie zepsuje?
Widzialam dzis dużo kolorów 'nude' ale nie odważyłam się na żaden z nich, bo nie wiedzialam do końca jak bedzie wygladac na mych paznokciach zreszta ponad 3 zlote koztował, zobacze po ile n bazarku stoją

Nadziejko kochana, nawet krótkie msz ładne, poza tym urosną w mig!
Sabatha Ty to potrafisz zwalić mnie z nóg prawie za kazdym razem...

Musze kupic niebieski, dzis widzialam ale jednak nie bylam zdecydowana do konca, za to trzymalam w reku kilka z tych Evelinow (te smukłe), dobre one są? Widzialam na bogu\, jak piszesz o 3 warstwach... ale wole odpowiedz miec jeszcze raz

---------- Dopisano o 22:34 ---------- Poprzedni post napisano o 22:32 ----------

Cytat:
Napisane przez Magdalena3city Pokaż wiadomość
zrobiłam sobie dziś cos takiego
nabłyszczacz ktorego tak nie lubicie ( czytalam dzis komenty tutaj lovely loook z rossmana )
zwykły brokat w proszku ktory nakładam palcem przyciskając trochę do palca zeby nie odstawało jak w akrylu
łaaaa następne piękne!! brokat tez musze kupic taik sypki ( a czego ja nie musze kupic )
__________________
PODPISZ SIĘ I POMÓŻ!!!!
http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/

W mieleckim schronisku mieszka ok. 150 bezdomnych zwierzaków
P
roszę zastanów się nad adopcją.
http://www.mielec.bezdomne.com/
fiska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-20, 21:39   #903
sabbatha
Zakorzenienie
 
Avatar sabbatha
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 12 078
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne... cz. II

Te Eveline są fajne, ja mam jeden krem i jeden shimmer + kilka holo. Jeżeli pytasz o krem to jest naprawdę super, świetnie się nakłada tylko trzeba uważnie nakładać bo można zrobić prześwit Ale ja jestem niechlujna i nie chce mi się nigdy czekać to potem psuję;d
__________________
Blog lakierowy - SpookyNails Zapraszam


sabbatha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-21, 12:10   #904
trihomonas
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Utrecht
Wiadomości: 1 544
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne... cz. II

Hej dziewczyny...Dzis mam taki rozyk.Lakier wybral mi moj partner,wiec trzeba od czasu do czasu go uzyc Kolor mi sie podoba,swietny pedzelek-naprawde super sie naklada ale....
Niestety jakos malo kryje-mam juz 4 warstwy a nadal widac na moich pazurkach wolny brzeg i w ogole jakies smugi...Normalnie lakier na paznokciach mam 3-4dni ale z tym nie dam rady...
trihomonas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-21, 13:03   #905
Maliniarka
Zakorzenienie
 
Avatar Maliniarka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Gdzie diabeł tuli do snu...
Wiadomości: 17 670
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne... cz. II

Cytat:
Napisane przez diablica88 Pokaż wiadomość
A to moje króciaki...
Te ciemniejsze nosiłam gdzieś dwa tyg temu, kiedy były dopiero po pierwszy skróceniu. Te jaśniejsze to obecne, odrastają sobie powoli po obcięciu niemalże na łyso...
Ale cholera i tak po wczorajszym malowaniu na dwóch pazurkach wyszły mi bąbelki... Ja nie wiem albo tym moim lakierom palma odbiła ale ja po prostu oduczyłam się malować pazurki
to na pewno wina lakierów, masz bardzo ładne pazurki i oba kolory mi się też podobają
Cytat:
Napisane przez sabbatha Pokaż wiadomość
dzisiejsze, love it
ale cudo, sama bym sobie takie sprawiła, ale nie lubię perłowych, a te chyba takie są, wyglądają pięknie nie mniej jednak
Cytat:
Napisane przez Niezmienna Pokaż wiadomość
Jezu Dziewczyny naprawdę jestem w szoku, że przeczytałam tyle komplementówJa naprawde całe życie chowam stopy , gdy tylko mogę. To mój kompleks...od dziecka.Nawet buty dobieram tak, żeby mi paluchów nie było widac, a japonki to dla mnie zmora.
Tyle, że jak taki upał to nie świruję tylko zakładam, wiadomo nie chce sobie ugotowac stópek
Ty głuptasku
Trzeba Cię tu odkompleksić na tym punkcie
Cytat:
Napisane przez Nowa_Nadzieja Pokaż wiadomość
pomalowalam swoje i...plakac mi sie chce,takie juz ladne byly a teraz krogulce
są piękne, ale bym Ci batów wlała...wyglądają super, kolor, kształt, paluszki masz śliczne też

Magdalena, super wykonanie takie czyściutkie!!!

Cytat:
Napisane przez trihomonas Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny...Dzis mam taki rozyk.Lakier wybral mi moj partner,wiec trzeba od czasu do czasu go uzyc Kolor mi sie podoba,swietny pedzelek-naprawde super sie naklada ale....
Niestety jakos malo kryje-mam juz 4 warstwy a nadal widac na moich pazurkach wolny brzeg i w ogole jakies smugi...Normalnie lakier na paznokciach mam 3-4dni ale z tym nie dam rady...
bardzo ładny kolor, ale te prześwity wszystko psują głupi lakier...
__________________
bajzel kosmetyczny
NEW -->> Słodki mani z tortem
Hybrydy po raz pierwszy - przedłużanie
Makijaż z Lirene
Peelingi Nacomi
Rajstopki



Maliniarka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-21, 13:16   #906
Elizasz
Raczkowanie
 
Avatar Elizasz
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 273
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne... cz. II

Podziwiam, podziwiam za malowanie pazurków codziennie mnie by się nie chciało
Gdy chodzę do pracy maluję zazwyczaj w niedzielę i starcza mi do piątku, teraz, w wakacje, trochę częściej, bo większa chęć i więcej czasu na eksperymenty
Elizasz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-21, 13:16   #907
Maliniarka
Zakorzenienie
 
Avatar Maliniarka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Gdzie diabeł tuli do snu...
Wiadomości: 17 670
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne... cz. II

A ja zamieniłam Cabanę na Cabanę

Sabbatha zwróciła mi uwagę, że ciemno wyszedł kolorek na zdjęciach z makijażem weselnym, więc zrobiłam jeszcze raz, tylko, że tam były 2 warstwy i może światło inne, tu jest tylko jedna, bo wczoraj się spieszyłam na spotkanie z kumpelą

Wam też zawijają się paznokcie? mnie tylko wskazujące i nie wiem co z tym robić
__________________
bajzel kosmetyczny
NEW -->> Słodki mani z tortem
Hybrydy po raz pierwszy - przedłużanie
Makijaż z Lirene
Peelingi Nacomi
Rajstopki



Maliniarka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-07-21, 13:23   #908
Maliniarka
Zakorzenienie
 
Avatar Maliniarka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Gdzie diabeł tuli do snu...
Wiadomości: 17 670
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne... cz. II

Cytat:
Napisane przez Elizasz Pokaż wiadomość
Podziwiam, podziwiam za malowanie pazurków codziennie mnie by się nie chciało
Gdy chodzę do pracy maluję zazwyczaj w niedzielę i starcza mi do piątku, teraz, w wakacje, trochę częściej, bo większa chęć i więcej czasu na eksperymenty
hehe przeczytałam Twój nick jako Eliasz

i wytrzymuje Ci lakier tyle dni?
ja trzymam jakieś 4 zwykle, chyba, ze coś się spsuje, to wtedy nie mogę tak chodzić i zmywam
__________________
bajzel kosmetyczny
NEW -->> Słodki mani z tortem
Hybrydy po raz pierwszy - przedłużanie
Makijaż z Lirene
Peelingi Nacomi
Rajstopki



Maliniarka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-21, 13:35   #909
sabbatha
Zakorzenienie
 
Avatar sabbatha
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 12 078
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne... cz. II

Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość
to na pewno wina lakierów, masz bardzo ładne pazurki i oba kolory mi się też podobają

ale cudo, sama bym sobie takie sprawiła, ale nie lubię perłowych, a te chyba takie są, wyglądają pięknie nie mniej jednak

Ty głuptasku
Trzeba Cię tu odkompleksić na tym punkcie

są piękne, ale bym Ci batów wlała...wyglądają super, kolor, kształt, paluszki masz śliczne też

Magdalena, super wykonanie takie czyściutkie!!!


bardzo ładny kolor, ale te prześwity wszystko psują głupi lakier...
Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość
A ja zamieniłam Cabanę na Cabanę

Sabbatha zwróciła mi uwagę, że ciemno wyszedł kolorek na zdjęciach z makijażem weselnym, więc zrobiłam jeszcze raz, tylko, że tam były 2 warstwy i może światło inne, tu jest tylko jedna, bo wczoraj się spieszyłam na spotkanie z kumpelą

Wam też zawijają się paznokcie? mnie tylko wskazujące i nie wiem co z tym robić
Mniej pisać na klawiaturze Alb inaczej układaj palce (tez mi się zawijały, ale zaczęłam zwracać uwagę jak piszę).

A co do koloru to on taki fost jest, zmrożony jakby a nie perłowy
__________________
Blog lakierowy - SpookyNails Zapraszam


sabbatha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-21, 13:40   #910
martula13
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 1 524
GG do martula13
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne... cz. II

Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość
A ja zamieniłam Cabanę na Cabanę

Sabbatha zwróciła mi uwagę, że ciemno wyszedł kolorek na zdjęciach z makijażem weselnym, więc zrobiłam jeszcze raz, tylko, że tam były 2 warstwy i może światło inne, tu jest tylko jedna, bo wczoraj się spieszyłam na spotkanie z kumpelą

Wam też zawijają się paznokcie? mnie tylko wskazujące i nie wiem co z tym robić
śliczne te Twoje pazurki
__________________
dążę do minimalizacji
trzymam się diety
oszczędzam
dbam o siebie
wytrwam w mych postanowieniach
martula13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-21, 13:55   #911
Maliniarka
Zakorzenienie
 
Avatar Maliniarka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Gdzie diabeł tuli do snu...
Wiadomości: 17 670
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne... cz. II

Cytat:
Napisane przez sabbatha Pokaż wiadomość
Mniej pisać na klawiaturze Alb inaczej układaj palce (tez mi się zawijały, ale zaczęłam zwracać uwagę jak piszę).

A co do koloru to on taki fost jest, zmrożony jakby a nie perłowy
a to już prędzej, bo perła uwidacznia wszystkie nierówności u mnie i zawsze zasmużę się
od klawiatury, ciekawostka
Cytat:
Napisane przez martula13 Pokaż wiadomość
śliczne te Twoje pazurki
w takich chwilach się cieszę, że nie obgryzam
__________________
bajzel kosmetyczny
NEW -->> Słodki mani z tortem
Hybrydy po raz pierwszy - przedłużanie
Makijaż z Lirene
Peelingi Nacomi
Rajstopki



Maliniarka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-21, 17:37   #912
diablica88
Rozeznanie
 
Avatar diablica88
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 623
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne... cz. II

Maliniarka - Ciesz się, że kolorki się podobają Twoje pazurki są śliczne - w życiu bym nie pomyślała, że miałaś kiedyś problem z obgryzaniem jak teraz na nie patrze . Kolorek cudny
Co po podwijania to mam podobnie najbardziej zwija mi się wskazujący, i niestety co bym nie robiła to już taki jest. Ja myślę, że w dużej mierze jest to niezależne od Nas a od genów.

trihomonas - kolorek całkiem całkiem, ale niestety te prześwity Generalnie nie lubię prześwitów, a jak mówisz, że nałożyłaś aż 4 warstwy i nadal taki efekt - szkoda czasu na ten lakier... Pora aby Twój mężczyzna wybrał jakiś inny, nowy kolorek

Magdalena3city - jakiś czas Cię nie było, ale widzę, że pazurki nadal super

Jeśli chodzi o noszenie lakieru, to u mnie jest to zazwyczaj 3-4 dni. Czasami zdarza mi się 5 ale to jeśli lakier w miarę ładnie się trzyma. Choć jak zaczynam pranie czy mycie naczyć - zazwyczaj lakier noszę tylko 2 dni bo zwyczajnie odpryskuje I często zdarza się tak, że mam lakier nie pod kolor stroju.

A tak poza tym to dziewczyny dzisiaj zasłużyłam na lanie od was bo poszłam specjalnie do dwóch sklepów z zamiarem kupienia jakiś lakierków i wiecie co stwierdziłam? Doszłam do wniosku, że jesli chodzo o róże i czerwienie to już mam chyba wszystkie możliwe (a mam tylko 8) A, że do innych ciężko jest mi sie przekonać to wkońcu nic nie kupiłam... czyli już półtora miesiąca jestem bez żadnego nowego kolorku... skandal po prostu

Nowa_Nadzieja - chodziłam dzisiaj koło tego Twojego lakieru nude i nie mogłam się zdecydować. Na Twojej fotce bardzo mi się podobał a na żywo w buteleczce stwierdziałam, że jakiś taki on pomarańczowy.. I mam w związku z tym prośbę - jak by nie sprawiło to wielkiego problemu dałabyś radę do przyszłej środy pomalować jeszcze raz pazurki tym kolorkiem i zrobić więcej zdjęć, może jakieś z bliska. Oj wiem zawracam głowę, a lakier kosztuje 4zł
diablica88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-21, 18:03   #913
Maliniarka
Zakorzenienie
 
Avatar Maliniarka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Gdzie diabeł tuli do snu...
Wiadomości: 17 670
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne... cz. II

Cytat:
Napisane przez diablica88 Pokaż wiadomość
Maliniarka - Ciesz się, że kolorki się podobają Twoje pazurki są śliczne - w życiu bym nie pomyślała, że miałaś kiedyś problem z obgryzaniem jak teraz na nie patrze . Kolorek cudny
Co po podwijania to mam podobnie najbardziej zwija mi się wskazujący, i niestety co bym nie robiła to już taki jest. Ja myślę, że w dużej mierze jest to niezależne od Nas a od genów.

A tak poza tym to dziewczyny dzisiaj zasłużyłam na lanie od was bo poszłam specjalnie do dwóch sklepów z zamiarem kupienia jakiś lakierków i wiecie co stwierdziłam? Doszłam do wniosku, że jesli chodzo o róże i czerwienie to już mam chyba wszystkie możliwe (a mam tylko 8) A, że do innych ciężko jest mi sie przekonać to wkońcu nic nie kupiłam... czyli już półtora miesiąca jestem bez żadnego nowego kolorku... skandal po prostu
dziękuję pięknie
nawet nie wiedziałam, że tak cudownie mieć pazurki i nie cierpieć z bólu chociażby przy pisaniu na klawiaturze
to chyba najlepsza biżuteria jaką miałam

a co do zakupów to Ci się lanie należy...ja chcę nowych kolorków, nacieszyć oczka i musieć sobie odmawiać coraz to nowych kolorów jakie u Was na ślicznych rączkach widzę
__________________
bajzel kosmetyczny
NEW -->> Słodki mani z tortem
Hybrydy po raz pierwszy - przedłużanie
Makijaż z Lirene
Peelingi Nacomi
Rajstopki



Maliniarka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-21, 18:07   #914
sabbatha
Zakorzenienie
 
Avatar sabbatha
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 12 078
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne... cz. II

dzisiejsze
__________________
Blog lakierowy - SpookyNails Zapraszam


sabbatha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-21, 18:08   #915
sabbatha
Zakorzenienie
 
Avatar sabbatha
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 12 078
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne... cz. II

Lakier to Color Club Electronica
__________________
Blog lakierowy - SpookyNails Zapraszam


sabbatha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-21, 18:08   #916
Nowa_Nadzieja
Zakorzenienie
 
Avatar Nowa_Nadzieja
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Wszędzie za daleko
Wiadomości: 5 895
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne... cz. II

Maliniarka-niach niach niach! uwielbiam!!!

Diablica88-oczywiscie ze pomaluje,moze jutro bo on w rzeczywistosci jest wlasnie taki brzoskwiniowy
__________________
oj tam,oj tam...
Nowa_Nadzieja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-21, 18:16   #917
Maliniarka
Zakorzenienie
 
Avatar Maliniarka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Gdzie diabeł tuli do snu...
Wiadomości: 17 670
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne... cz. II

Cytat:
Napisane przez Nowa_Nadzieja Pokaż wiadomość
Maliniarka-niach niach niach! uwielbiam!!!


Szabatku: ale fajny, on ma takie fioletowe drobinki? na pazurkach nie widać, a w buteleczce tak
__________________
bajzel kosmetyczny
NEW -->> Słodki mani z tortem
Hybrydy po raz pierwszy - przedłużanie
Makijaż z Lirene
Peelingi Nacomi
Rajstopki



Maliniarka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-21, 18:26   #918
sabbatha
Zakorzenienie
 
Avatar sabbatha
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 12 078
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne... cz. II

Widać widać, on jest niebiesko-fioletowy (zależy jak masz ustawiony monitor tyle zobaczysz, na blogu mam więcej zdjęć) - na jednym monitorze jest fioletowy na drugim granatowy ;d
__________________
Blog lakierowy - SpookyNails Zapraszam


sabbatha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-21, 19:01   #919
Elizasz
Raczkowanie
 
Avatar Elizasz
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 273
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne... cz. II

Maliniarka zawsze daję jakiś top coat, wiadomo: jedne lakiery szybciej się ścierają lub odpryskują, ale generalnie od niedzieli do piątku wytrwają ale wszystkie pracy domowe w rękawiczkach :wink:
Też nie dam rady chodzić z jakimś odpryskującym lakierem i nie mogę zrozumieć kobiet, które się pokazują z czerwonymi np. paznokciami poodpryskiwanymi do połowy

Diablica czas na inne kolory niż czerwienie i róże

I pytanko do tych dziewczyn, które robią sobie same frencha na pazurkach u stóp-robicie bez pasków czy z paskami? czy lakier ozdobny, biały z cienkim pędzelkiem nada się do frencha?
Elizasz jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-21, 19:05   #920
Maliniarka
Zakorzenienie
 
Avatar Maliniarka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Gdzie diabeł tuli do snu...
Wiadomości: 17 670
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne... cz. II

Cytat:
Napisane przez sabbatha Pokaż wiadomość
Widać widać, on jest niebiesko-fioletowy (zależy jak masz ustawiony monitor tyle zobaczysz, na blogu mam więcej zdjęć) - na jednym monitorze jest fioletowy na drugim granatowy ;d
pewnie mój monitorek kłamie


Elizasz, u stóp nie musisz aż tak się przejmować uśmiechem, ja malowałam linerem do kreseczek białym z Inglota
ale ostatnio wolę ostre kolory od frencha
__________________
bajzel kosmetyczny
NEW -->> Słodki mani z tortem
Hybrydy po raz pierwszy - przedłużanie
Makijaż z Lirene
Peelingi Nacomi
Rajstopki



Maliniarka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-21, 20:08   #921
diablica88
Rozeznanie
 
Avatar diablica88
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 623
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne... cz. II

Ja jak maluję fencha u stóp to nie używam pasków, najczęściej maluje lakierem ze zwykłą końcówka. Właśnie muszę coś sobie na stopkach zmalować bo obecnie noszę już dwa tygodnie kolorek wiśniowy. I sama nie wiem - french czy jakiś róż ?

Obiecuję poprawić się z tymi lakierkami w przyszłym tyg Do frencha muszę sobie koniecznie jakiś kupić, może ten nude Nowej_Nadzieji no i coś z drobinkami bo tak patrze, że przeważnie mam same kremowe/matowe kolory.

A przyznajcie się dziewczynki ile macie wszystkich lakierków? Nie licząc odżywek i linerków. Ja mam w sumie 19 no powiedzmy 22 ale tych dwóch nie używam, bo okropnie smużą i nie kryją. Jakieś bazarkowe badziewie

Edytowane przez diablica88
Czas edycji: 2010-07-21 o 20:12
diablica88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-21, 20:21   #922
sabbatha
Zakorzenienie
 
Avatar sabbatha
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 12 078
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne... cz. II

nie powiem bo się wstydzę.
__________________
Blog lakierowy - SpookyNails Zapraszam


sabbatha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-21, 20:22   #923
Lavi92
Zakorzenienie
 
Avatar Lavi92
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 9 405
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne... cz. II

10 w sumie 9 bo jednego nie używam
__________________
...
Lavi92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-21, 20:36   #924
Nowa_Nadzieja
Zakorzenienie
 
Avatar Nowa_Nadzieja
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Wszędzie za daleko
Wiadomości: 5 895
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne... cz. II

ja frencha robie zyklym bialym lakierem i nie cuduje

kolorowych mam 30 a odzywek 2
__________________
oj tam,oj tam...
Nowa_Nadzieja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-21, 20:41   #925
ewalucja
Zakorzenienie
 
Avatar ewalucja
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Świętokrzyskie
Wiadomości: 5 482
GG do ewalucja
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne... cz. II

17 posiadam ale najbardziej lubię 5 i cały czas szukam błękitnego ideału za to różowych chyba mam 4
__________________
MOJE WŁOSY
MOJE PAZNOKCIE
INSTAGRAM
ewalucja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-21, 20:42   #926
sabbatha
Zakorzenienie
 
Avatar sabbatha
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 12 078
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne... cz. II

to wasza suma to jeszcze nie moja ilość;p
__________________
Blog lakierowy - SpookyNails Zapraszam


sabbatha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-21, 20:57   #927
ewalucja
Zakorzenienie
 
Avatar ewalucja
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Świętokrzyskie
Wiadomości: 5 482
GG do ewalucja
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne... cz. II

sabbatha nie wstydź się kto jak kto ale my zrozumiemy musisz miec piekna kolekcje
__________________
MOJE WŁOSY
MOJE PAZNOKCIE
INSTAGRAM
ewalucja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-21, 21:21   #928
sabbatha
Zakorzenienie
 
Avatar sabbatha
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 12 078
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne... cz. II

(po prostu nie znam liczby ale chyba ponad 150. chyba)
__________________
Blog lakierowy - SpookyNails Zapraszam


sabbatha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-21, 22:01   #929
fiska
Zakorzenienie
 
Avatar fiska
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 3 104
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne... cz. II

to nieźle, a myślalam, że utrzymam się na krześle
*leci sprawdzic swoje lakiery*
Ja mam 14 nie licząc jednego który juz niedlugo leci do kosza. Większość z nich to takie neutraly..
__________________
PODPISZ SIĘ I POMÓŻ!!!!
http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/

W mieleckim schronisku mieszka ok. 150 bezdomnych zwierzaków
P
roszę zastanów się nad adopcją.
http://www.mielec.bezdomne.com/
fiska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-21, 22:22   #930
malenkaolusia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 116
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne... cz. II

hej.
kurczę popadłam w kolejne kompleksy, oglądając Wasze pazurki
malenkaolusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:29.