produkty Lush - Strona 21 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-09-17, 10:20   #601
milkoz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 19
Dot.: produkty Lush

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
znaczy ja ogólnie używam kosmetyków nawet po terminie jeśli nie zmieniają zapachu, konsystencji czy nie pleśnieją... ale jak tylko zauważę zmiany to wywalam... Dopóki więc moja maseczka nie zapleśnieje ani nie zmieni właściwości to eksperymentalnie będę jej używała.

zastanawiam się, bo ja jestem wielką fanką mrożenia pożywienia (wielki zamrażalnik już mam prawie pełen pyszności "na zimę") - zastanawiam się czy np porcji takiej maski nie można by zamrozić....
powiem Ci ze to moze byc bardzo dobry pomysl.. Ja mojej tez nie zuzyje do listopada. Dzisiaj sprobuje zamrozic mala porcje tego cuda i zobaczymy czy po rozmorozeniu bedzie nadal taka sama

dziewczyny doszla dzisiaj do mnie paczka. Zamawialam na allegro od użytkownika ES1200 Produkty są swieże i oryginalne, a ceny baaaaardzo konkurencyjne.

Edytowane przez milkoz
Czas edycji: 2010-09-17 o 12:33
milkoz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-18, 20:19   #602
quesadila
Raczkowanie
 
Avatar quesadila
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Danzig
Wiadomości: 291
Dot.: produkty Lush

Nie mogę się doczekać paczki ze wspólnego zamówienia- również dlatego, że skończyła mi się klasyczna pięlęgnacja... Ostatnio prysznicuję się z użyciem Fresh Farmacy na całe ciało i co najdziwniejsze- skórę mam po nim lepszą niż po nawilżającym żelu pod prysznic plus balsamie... Tym bardziej rosną moje oczekiwania odnośnie Buffy i mydeł do ciała- może wreszcie pozwolą mi na komfort posiadania nawilżonej skóry bez konieczności snucia się po mieszkaniu do wchłonięcia się basamu... Zwłaszcza zimą mi się to nie uśmiecha
Foxyyyyyyy, gdzie nasze zamówienie???
quesadila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-19, 06:59   #603
soulie
Wtajemniczenie
 
Avatar soulie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 2 480
Dot.: produkty Lush

Cytat:
Napisane przez quesadila Pokaż wiadomość
Nie mogę się doczekać paczki ze wspólnego zamówienia- również dlatego, że skończyła mi się klasyczna pięlęgnacja... Ostatnio prysznicuję się z użyciem Fresh Farmacy na całe ciało i co najdziwniejsze- skórę mam po nim lepszą niż po nawilżającym żelu pod prysznic plus balsamie... Tym bardziej rosną moje oczekiwania odnośnie Buffy i mydeł do ciała- może wreszcie pozwolą mi na komfort posiadania nawilżonej skóry bez konieczności snucia się po mieszkaniu do wchłonięcia się basamu... Zwłaszcza zimą mi się to nie uśmiecha
Foxyyyyyyy, gdzie nasze zamówienie???
Właśnie to lubię w body butters, że mogę odpuścić sobie już używanie balsamu po prysznicu a skóra jest tak miękka i nawilżona jakbym po tradycyjnym żelu wklepała balsam (piszę o Aqua Mirabilis bo na razie tylko to wypróbowałam). A że czasami leniwa jestem to bardzo odpowiada mi takie dwa w jednym Na mojej wishliście jest teraz buffy i king of skin

Poza tym jestem po kilku testach Olive Branch i muszę powiedzieć, że jest świetny Ma konsystencję bardziej olejku niż tradycyjnego żelu, daje kremową pianę i nawilża ciało Mój faworyt zaraz po Flying Fox (a może nawet przed ).

Dziewczyny, orientujecie się kiedy wejdzie kolekcja na Halloween i na Święta? Już się nie mogę doczekać tych światecznych lushowych limitowanek
soulie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-19, 14:34   #604
karton
Zakorzenienie
 
Avatar karton
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 028
Dot.: produkty Lush

Cytat:
Napisane przez soulie Pokaż wiadomość
Właśnie to lubię w body butters, że mogę odpuścić sobie już używanie balsamu po prysznicu a skóra jest tak miękka i nawilżona jakbym po tradycyjnym żelu wklepała balsam (piszę o Aqua Mirabilis bo na razie tylko to wypróbowałam). A że czasami leniwa jestem to bardzo odpowiada mi takie dwa w jednym Na mojej wishliście jest teraz buffy i king of skin

Poza tym jestem po kilku testach Olive Branch i muszę powiedzieć, że jest świetny Ma konsystencję bardziej olejku niż tradycyjnego żelu, daje kremową pianę i nawilża ciało Mój faworyt zaraz po Flying Fox (a może nawet przed ).

Dziewczyny, orientujecie się kiedy wejdzie kolekcja na Halloween i na Święta? Już się nie mogę doczekać tych światecznych lushowych limitowanek
na Halloween 1 października, ale nie wiem czy razem z nią będą już świąteczne rzeczy czy jeszcze nie
__________________
instagram: @uttterly
karton jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-19, 14:39   #605
kasiek87
Kokon pro
 
Avatar kasiek87
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: zielona góra
Wiadomości: 5 833
Dot.: produkty Lush

witajcie mam nadzieje, ze mozna dolaczyc
ja wlasnie sie zbieram w sobie, zeby zakupic jakis szampon w kostce mysle nad seanik i cos do twarzy, czy ktoras moze mi podac link do wspolnych zakupow, znalezc nie moge . zostaje jeszcze allegro, eh szkoda, ze juz nikogo za granica nie ma.
__________________

DL2/9/9
3/3/6-22/7/8

kasiek87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-19, 14:41   #606
karton
Zakorzenienie
 
Avatar karton
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 028
Dot.: produkty Lush

Cytat:
Napisane przez kasiek87 Pokaż wiadomość
witajcie mam nadzieje, ze mozna dolaczyc
ja wlasnie sie zbieram w sobie, zeby zakupic jakis szampon w kostce mysle nad seanik i cos do twarzy, czy ktoras moze mi podac link do wspolnych zakupow, znalezc nie moge . zostaje jeszcze allegro, eh szkoda, ze juz nikogo za granica nie ma.

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post22150482
chyba aljaka ma właśnie otwarty lush
__________________
instagram: @uttterly
karton jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-19, 15:10   #607
kasiek87
Kokon pro
 
Avatar kasiek87
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: zielona góra
Wiadomości: 5 833
Dot.: produkty Lush

super dziekuje juz sie dopisalam, a moje konto bankowe znow bedzie sie zloscic
__________________

DL2/9/9
3/3/6-22/7/8

kasiek87 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-09-19, 19:21   #608
Kathja
Zadomowienie
 
Avatar Kathja
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 1 179
Dot.: produkty Lush

Przeczytałam cały wątek wybrałam co chcę i piszę, bo może ktoś też by chciał spróbować po połówce: KLIK tu szukam chętnych

Jestem bardzo ciekawa działania ich produktów, a wasze opinie tylko zachęcają do testowania piszcie dziewczyny piszcie, jeszcze mam tydzień wakacji, to co będę robić? Poczytam
__________________
Hold The Line..
Scorpions

Kathja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-20, 22:25   #609
Dark_Kicia_Miau!
Zakorzenienie
 
Avatar Dark_Kicia_Miau!
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 4 212
Dot.: produkty Lush

Ja jeszcze szybciutko dopiszę, że kupiłam kilka dni temu Vanishing Cream, co by ze wzmożoną siłą uderzyć w moją świecącą się ostatnimi czasy skórę Na dodatek- akurat trafiłam na jakiś "promo day" i (z racji zakupów powyżej 15 Ł) mogłam sobie wylosować coś z kosza z nagrodami (przykrytymi popcorem ). Trafiłam na maskę The Sacred Truth !
O samym kremie- po przeczytaniu opinii na KWC sądziłam, że moja skóra będzie po nim momentalnie matowa ale.. niestety Normaderm pro mat w tej kwestii jest od niego znacznie lepszy. Zobaczymy, może z czasem się do niego bardziej przekonam.. jak na razie mogę stwierdzić, że wystarczy odrobinka aby go nałożyć na twarz (także - wydajny), skóra po nim wygląda świeżo i ładnie, zapach jest znośny (nie powala ale też nie odrzuca). Jedyny minus- po aplikacji da się wyczuć leciusieńki "film". Z tego powodu na razie będę używać go na noc Pożyjemy, zobaczymy

Co do maski- użyłam jej dopiero raz- ma przyjemny zapach (zupełnie nie mogę go określić z czymś się kojarzy ale nie pamiętam z czym ), jest wyyyydajna i ładnie odświeża skórę. Także jestem zadowolona

Moje najbliższe plany zakupowe: odżywka Veganese lub Retread (chociaż raczej ta druga, bo zapach Veganki faktycznie podchodzi pod odświeżacz do powietrza ), szampon BIG i jakieś cudeńka do skóry typu Glorious Mug
__________________
Always chasing dreams
Dark_Kicia_Miau! jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-20, 22:36   #610
justkax3
Rozeznanie
 
Avatar justkax3
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 636
Dot.: produkty Lush

Cytat:
Napisane przez Dark_Kicia_Miau! Pokaż wiadomość
Ja jeszcze szybciutko dopiszę, że kupiłam kilka dni temu Vanishing Cream, co by ze wzmożoną siłą uderzyć w moją świecącą się ostatnimi czasy skórę Na dodatek- akurat trafiłam na jakiś "promo day" i (z racji zakupów powyżej 15 Ł) mogłam sobie wylosować coś z kosza z nagrodami (przykrytymi popcorem ). Trafiłam na maskę The Sacred Truth !
O samym kremie- po przeczytaniu opinii na KWC sądziłam, że moja skóra będzie po nim momentalnie matowa ale.. niestety Normaderm pro mat w tej kwestii jest od niego znacznie lepszy. Zobaczymy, może z czasem się do niego bardziej przekonam.. jak na razie mogę stwierdzić, że wystarczy odrobinka aby go nałożyć na twarz (także - wydajny), skóra po nim wygląda świeżo i ładnie, zapach jest znośny (nie powala ale też nie odrzuca). Jedyny minus- po aplikacji da się wyczuć leciusieńki "film". Z tego powodu na razie będę używać go na noc Pożyjemy, zobaczymy

Co do maski- użyłam jej dopiero raz- ma przyjemny zapach (zupełnie nie mogę go określić z czymś się kojarzy ale nie pamiętam z czym ), jest wyyyydajna i ładnie odświeża skórę. Także jestem zadowolona

Moje najbliższe plany zakupowe: odżywka Veganese lub Retread (chociaż raczej ta druga, bo zapach Veganki faktycznie podchodzi pod odświeżacz do powietrza ), szampon BIG i jakieś cudeńka do skóry typu Glorious Mug
Błagam, relacjonuj na bieżąco jak sprawuje się Vanishing Cream
justkax3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-21, 09:44   #611
hola ola
Zakorzenienie
 
Avatar hola ola
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 152
Dot.: produkty Lush

Cytat:
Napisane przez Dark_Kicia_Miau! Pokaż wiadomość
Ja jeszcze szybciutko dopiszę, że kupiłam kilka dni temu Vanishing Cream, co by ze wzmożoną siłą uderzyć w moją świecącą się ostatnimi czasy skórę Na dodatek- akurat trafiłam na jakiś "promo day" i (z racji zakupów powyżej 15 Ł) mogłam sobie wylosować coś z kosza z nagrodami (przykrytymi popcorem ). Trafiłam na maskę The Sacred Truth !
O samym kremie- po przeczytaniu opinii na KWC sądziłam, że moja skóra będzie po nim momentalnie matowa ale.. niestety Normaderm pro mat w tej kwestii jest od niego znacznie lepszy. Zobaczymy, może z czasem się do niego bardziej przekonam.. jak na razie mogę stwierdzić, że wystarczy odrobinka aby go nałożyć na twarz (także - wydajny), skóra po nim wygląda świeżo i ładnie, zapach jest znośny (nie powala ale też nie odrzuca). Jedyny minus- po aplikacji da się wyczuć leciusieńki "film". Z tego powodu na razie będę używać go na noc Pożyjemy, zobaczymy

Co do maski- użyłam jej dopiero raz- ma przyjemny zapach (zupełnie nie mogę go określić z czymś się kojarzy ale nie pamiętam z czym ), jest wyyyydajna i ładnie odświeża skórę. Także jestem zadowolona

Moje najbliższe plany zakupowe: odżywka Veganese lub Retread (chociaż raczej ta druga, bo zapach Veganki faktycznie podchodzi pod odświeżacz do powietrza ), szampon BIG i jakieś cudeńka do skóry typu Glorious Mug

Kicia alez Ci zazdroszcze że możesz w Lushowym sklepie buszować
widze że lush powolutku ie wciąga
powiadzasz że normaderm pro ma t taki dobry bo mi okropnie nos sie błyszczy musze próbkę nabyć tego normadermu
jak Ci się tam zyje? wracasz do PL?

---------- Dopisano o 10:44 ---------- Poprzedni post napisano o 10:35 ----------

A zapomniałam dodac że kupiłam na all u Slodkaprzyjemnos:
- szampon
Ultimate Shine
- odżywkę america cream




polecam, zamówiłam w niedziele wieczorem, a dzis rano listonosz dał mi pachnąca przesyłkę


hola ola jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-21, 14:27   #612
Dark_Kicia_Miau!
Zakorzenienie
 
Avatar Dark_Kicia_Miau!
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 4 212
Dot.: produkty Lush

Cytat:
Napisane przez justkax3 Pokaż wiadomość
Błagam, relacjonuj na bieżąco jak sprawuje się Vanishing Cream
Nie ma sprawy Wczoraj nałożyłam go na noc i po przebudzeniu się rano moja twarz niemal w ogóle nie świeciła się (co jest niemal niewiarygodne ). Także zły na pewno nie jest, ale na chwilę obecną na dzień nie będę go nakładać. Czasami jestem po 12h w pracy także nie chcę niczym przeciążać skóry. Nawet takim lekkim kremem

Cytat:
Napisane przez hola ola Pokaż wiadomość
Kicia alez Ci zazdroszcze że możesz w Lushowym sklepie buszować
widze że lush powolutku ie wciąga
powiadzasz że normaderm pro ma t taki dobry bo mi okropnie nos sie błyszczy musze próbkę nabyć tego normadermu
jak Ci się tam zyje? wracasz do PL?

---------- Dopisano o 10:44 ---------- Poprzedni post napisano o 10:35 ----------

A zapomniałam dodac że kupiłam na all u Slodkaprzyjemnos:
- szampon
Ultimate Shine
- odżywkę america cream




polecam, zamówiłam w niedziele wieczorem, a dzis rano listonosz dał mi pachnąca przesyłkę


Haha Przyznaję- buszowanie po Lushu i innych fajnych sklepach (których nie ma w PL) jest cuuudowne , powoli się uzależniam No i ogólnie, mam się dobrze, nie narzekam a do PL prawdopodobnie przylecę w grudniu.. ale tylko na chwilę Jakoś nie mam zupełnie ochoty wracać tam. Bo i po co jak Lusha nie ma?

Co do Normadermu- bardzo dobrze matuje, nie zapycha.. powinnaś spróbować Najlepiej na allegro zamówić próbki (wychodzi najkorzystniej).

A listonosz chyba wiedział, że czekasz z wytęsknieniem Inaczej by w tak ekspresowy tempie nie biegł do Ciebie Ja z kolei teraz czekam na zamówione kolorowe szkła lekko powiększające oko Czekam i czekam.. i doczekać się nie mogę

Dla mnie Aerican Cream dalej hm..nie pachnie tak , jak bym chciała najchętniej bym go komuś oddała ale trochę to chyba bez sensu. Także pozostaje mi zatkać nos
__________________
Always chasing dreams

Edytowane przez Dark_Kicia_Miau!
Czas edycji: 2010-09-21 o 14:28
Dark_Kicia_Miau! jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-21, 19:35   #613
hola ola
Zakorzenienie
 
Avatar hola ola
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 152
Dot.: produkty Lush

[QUOTE=Dark_Kicia_Miau!;22 206209
Haha Przyznaję- buszowanie po Lushu i innych fajnych sklepach (których nie ma w PL) jest cuuudowne , powoli się uzależniam No i ogólnie, mam się dobrze, nie narzekam a do PL prawdopodobnie przylecę w grudniu.. ale tylko na chwilę Jakoś nie mam zupełnie ochoty wracać tam. Bo i po co jak Lusha nie ma?

Co do Normadermu- bardzo dobrze matuje, nie zapycha.. powinnaś spróbować Najlepiej na allegro zamówić próbki (wychodzi najkorzystniej).

A listonosz chyba wiedział, że czekasz z wytęsknieniem Inaczej by w tak ekspresowy tempie nie biegł do Ciebie Ja z kolei teraz czekam na zamówione kolorowe szkła lekko powiększające oko Czekam i czekam.. i doczekać się nie mogę

Dla mnie Aerican Cream dalej hm..nie pachnie tak , jak bym chciała najchętniej bym go komuś oddała ale trochę to chyba bez sensu. Także pozostaje mi zatkać nos [/QUOTE]

Przepraszam za osobiste pytania ale wiesz Ty jestes z Lublina/studiowałas tam, ja do lublina mam nie tak daleko i suma sumarum byłysmy blisko i zapytałam bo byłam ciekawa jak Ci tam w UK sie układa i zycze by bylo jak najlepiej a tych sklepow to Ci troche zazdroszczę

Kupilam własnie kilka probek na all

Listonosz to miły starszy Pan, taki co w ręke całuje i jest mega oczytany i rozmowa z nim to wielka przyjemność


jutro tes szamponu i odżywki
hola ola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-21, 20:14   #614
justkax3
Rozeznanie
 
Avatar justkax3
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 636
Dot.: produkty Lush

hola ola,
pochwalisz się jakie próbki i u kogo nabyłaś na All?
justkax3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-21, 20:25   #615
hola ola
Zakorzenienie
 
Avatar hola ola
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 152
Dot.: produkty Lush

Cytat:
Napisane przez justkax3 Pokaż wiadomość
hola ola,
pochwalisz się jakie próbki i u kogo nabyłaś na All?

Justka pisałam co i jak kilka postów wyżej ale napisze jeszcze raz

kupowałam na all u Slodkaprzyjemnos:
- szampon
Ultimate Shine
- odżywkę america cream


w niedziele wieczorem kupiłam i zapłaciłam i dzis rano juz lusch był u mnie
hola ola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-21, 20:35   #616
justkax3
Rozeznanie
 
Avatar justkax3
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 636
Dot.: produkty Lush

Cytat:
Napisane przez hola ola Pokaż wiadomość
Justka pisałam co i jak kilka postów wyżej ale napisze jeszcze raz

kupowałam na all u Slodkaprzyjemnos:
- szampon
Ultimate Shine
- odżywkę america cream


w niedziele wieczorem kupiłam i zapłaciłam i dzis rano juz lusch był u mnie
Aaaa

Jak pachnie American Cream? bo czytałam podzielone opinie na ten temat.
justkax3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-21, 20:57   #617
hola ola
Zakorzenienie
 
Avatar hola ola
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 152
Dot.: produkty Lush

Cytat:
Napisane przez justkax3 Pokaż wiadomość
Aaaa

Jak pachnie American Cream? bo czytałam podzielone opinie na ten temat.

Wiesz mnie nie odżucilo ale za minutę opisze dokaldnie - pojde po niego do lazienki

---------- Dopisano o 20:57 ---------- Poprzedni post napisano o 20:48 ----------

dla mnie zapach przyjemny dla nosa, kojarzy mi sie ze świetami, keksami, wanilią, a najbardziej mi pachnie piernikiem...

nie wiem czy mnie za ten post nie zamkna w pokoju bez kalmek
hola ola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-21, 21:10   #618
justkax3
Rozeznanie
 
Avatar justkax3
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 636
Dot.: produkty Lush

Cytat:
Napisane przez hola ola Pokaż wiadomość
Wiesz mnie nie odżucilo ale za minutę opisze dokaldnie - pojde po niego do lazienki

---------- Dopisano o 20:57 ---------- Poprzedni post napisano o 20:48 ----------

dla mnie zapach przyjemny dla nosa, kojarzy mi sie ze świetami, keksami, wanilią, a najbardziej mi pachnie piernikiem...

nie wiem czy mnie za ten post nie zamkna w pokoju bez kalmek

i nie ma tam niczego, co by przypominało truskawkę?
nie zamkną
justkax3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-21, 21:12   #619
hola ola
Zakorzenienie
 
Avatar hola ola
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 152
Dot.: produkty Lush

Cytat:
Napisane przez justkax3 Pokaż wiadomość
i nie ma tam niczego, co by przypominało truskawkę?
nie zamkną


dzięki za dobre slowo
hola ola jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-21, 23:25   #620
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: produkty Lush

Luzne opinie odnosnie kilku ostatnio uzywanych produktow nie wszystkie sa trafione ale mysle,ze gdyby calosc byla WOW to byloby cos nie tak
http://tysiacjedenpomyslowipasji.blo...ag-dalszy.html

Kupilam krem Drink Skin-bardzo ciekawa jestem czy zacheci mnie do pozostalych
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-22, 08:44   #621
Dark_Kicia_Miau!
Zakorzenienie
 
Avatar Dark_Kicia_Miau!
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 4 212
Dot.: produkty Lush

Cytat:
Napisane przez hola ola Pokaż wiadomość
Przepraszam za osobiste pytania ale wiesz Ty jestes z Lublina/studiowałas tam, ja do lublina mam nie tak daleko i suma sumarum byłysmy blisko i zapytałam bo byłam ciekawa jak Ci tam w UK sie układa i zycze by bylo jak najlepiej a tych sklepow to Ci troche zazdroszczę
O widzisz Ja już nie ogarniam która wizażanka z lubelskiego/Lublina jest także dobrze, że przypominasz Ja tam mieszkam od urodzenia, studiowałam ale cóż... na razie sobie robię odwyk od Lublina
[/quote]

Cytat:
Napisane przez hola ola
Listonosz to miły starszy Pan, taki co w ręke całuje i jest mega oczytany i rozmowa z nim to wielka przyjemność


jutro tes szamponu i odżywki
Uwielbiam takich fajnych starszych panów Są tacy uroczy


Cytat:
Napisane przez hola ola Pokaż wiadomość
Justka pisałam co i jak kilka postów wyżej ale napisze jeszcze raz

kupowałam na all u Slodkaprzyjemnos:
- szampon
Ultimate Shine
- odżywkę america cream


w niedziele wieczorem kupiłam i zapłaciłam i dzis rano juz lusch był u mnie
Cytat:
Napisane przez hola ola Pokaż wiadomość
Wiesz mnie nie odżucilo ale za minutę opisze dokaldnie - pojde po niego do lazienki

---------- Dopisano o 20:57 ---------- Poprzedni post napisano o 20:48 ----------

dla mnie zapach przyjemny dla nosa, kojarzy mi sie ze świetami, keksami, wanilią, a najbardziej mi pachnie piernikiem...

nie wiem czy mnie za ten post nie zamkna w pokoju bez kalmek
Dla mnie American Cream pachnie odświeżaczem do samochodu - waniliowym z jakąś nutą truskawki i miodu. Ulepkowaty, mocny zapach Mnie przyprawia o ból głowy
__________________
Always chasing dreams
Dark_Kicia_Miau! jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-22, 08:59   #622
Larissa123
Raczkowanie
 
Avatar Larissa123
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Hong Kong
Wiadomości: 151
Dot.: produkty Lush

Uwielbiam wiekszosc produktwo Lush. Kupuje juz od ponad dwoch lat. Moj najnowszy zakup z Lush'a to scrub do ust, tutaj sa dostepne o "smaku" gumy balonowej, kawowy i mietowy. Kupilam ten pierwszy, musze sie powstrzymac zeby go nie zjesc podczas uzywania, tak pieknie pachnie...i jest taki slodki.

Edytowane przez Larissa123
Czas edycji: 2010-09-22 o 09:00
Larissa123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-22, 09:30   #623
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: produkty Lush

ja staram sie nie wciagnac w Lush'a bo juz widze radosc mojego portfela ale kusi mnie aqua marine oraz Fresh Farmacy Cleanser. Mam cere mieszana wiec mysle ze beda dla mnie odpowiednie. Brakuje mi wlasnie czegos w mojej pielegnacji czym moglabym myc twarz. Myslicie ze te dwie rzeczy mnie usatysfakcjonuja?
goldika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-22, 10:06   #624
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Dot.: produkty Lush

Cytat:
Napisane przez Larissa123 Pokaż wiadomość
Uwielbiam wiekszosc produktwo Lush. Kupuje juz od ponad dwoch lat. Moj najnowszy zakup z Lush'a to scrub do ust, tutaj sa dostepne o "smaku" gumy balonowej, kawowy i mietowy. Kupilam ten pierwszy, musze sie powstrzymac zeby go nie zjesc podczas uzywania, tak pieknie pachnie...i jest taki slodki.
Mi się zdarza go podjadać

Dziewczyny mam do was pytanie Wczoraj przeglądałam mydełka Lushowe i moją uwagę przyciągnęły takie dwukolorowe, np. http://www.lush.co.uk/products/bath/...ocks_1510.html Przeczytałam opis i ze zdziwieniem stwierdziłam,że to połączenie 2 innych mydełek. Ogólnie taka 200g kostka jest tańsza-czasami bardziej,czasami mniej, niż 2 osobne mydełka. Chciałam zapytać czy któraś z was kupowała mydełka w takiej wersji i czy da się je ładnie podzielić?
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-22, 10:15   #625
soulie
Wtajemniczenie
 
Avatar soulie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 2 480
Dot.: produkty Lush

Cytat:
Napisane przez natii4 Pokaż wiadomość
Mi się zdarza go podjadać

Dziewczyny mam do was pytanie Wczoraj przeglądałam mydełka Lushowe i moją uwagę przyciągnęły takie dwukolorowe, np. http://www.lush.co.uk/products/bath/...ocks_1510.html Przeczytałam opis i ze zdziwieniem stwierdziłam,że to połączenie 2 innych mydełek. Ogólnie taka 200g kostka jest tańsza-czasami bardziej,czasami mniej, niż 2 osobne mydełka. Chciałam zapytać czy któraś z was kupowała mydełka w takiej wersji i czy da się je ładnie podzielić?
Ja nie miałam ale czytałam gdzieś opinię, że mydła przechodzą swoim zapachem i nie jest to najlepsze rozwiązanie.

Z nowych rzeczy przyleciał do mnie Lip Tint Snow Fairy. Pachnie gumą balonową, łądnie barwi usta na różowo i ma b. fajny skład

Co do American Cream to ja kocham ten zapach ale faktycznie jest trudny do określenia. Ja zdecydowanie czuję truskawki chociaż takie trochę sformatowane. Identycznie pachnie masażer shimmy shimmy
soulie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-22, 11:41   #626
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Dot.: produkty Lush

Cytat:
Napisane przez soulie Pokaż wiadomość
Ja nie miałam ale czytałam gdzieś opinię, że mydła przechodzą swoim zapachem i nie jest to najlepsze rozwiązanie.
Ja właśnie sobie próbowałam wyobrazić jak oni robią to mydło i one się jakoś muszą łączyć,więc i przechodzą swoimi zapachami. Zresztą intensywność kosmetyków Lush też by na to wskazywała

Dziękuję za informacje
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-22, 11:54   #627
hola ola
Zakorzenienie
 
Avatar hola ola
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 152
Dot.: produkty Lush

jestem zakochana w lushowym moim szamponie i odzywce
wzoraj wieczorem nie wytrzymałam i umyłam włosy, kostka fantastycznie sie pieni - byłam w szoku bo ja sceptycznie podchodze do nowinek ale tu mega zaskocznie, zapach bdb, odżywka też super, wącham włosy i dziś nic nie czuje a reazumując jej zapach to mnie odpowiada
dzis włosy sa (mam umlowane 2 tyg temu) pieknie błyszczące, sprężyst, włosy maja piekny odcień... no super!!!!!!!!!!!
hola ola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-22, 11:58   #628
wróbel
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 247
Dot.: produkty Lush

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
ja staram sie nie wciagnac w Lush'a bo juz widze radosc mojego portfela ale kusi mnie aqua marine oraz Fresh Farmacy Cleanser. Mam cere mieszana wiec mysle ze beda dla mnie odpowiednie. Brakuje mi wlasnie czegos w mojej pielegnacji czym moglabym myc twarz. Myslicie ze te dwie rzeczy mnie usatysfakcjonuja?
Oj nie wiem czy Fresh Pharmacy nie będzie zbyt wysuszała.mam skórę mieszaną/tustą.Zakupiłam to mydełko jeszcze w lipcu w Bolonii, ale zaczęłam używac dopiero teraz, kiedy dostalam niespodziewanie okropnych ropnych krost na rzuchwie. I stosuję tylko w tym miejscu, wydaje mi sie, że jednak na cala buzię to zbytni hard core. Z drugiej strony ktoś juz w tym wątku pisal, że po prysznicu z użyciem FF skóra jest świetnie nawilżona. ja jestem fanką Aquamariny, choć używam jej tylko na noc, niemniej, troszkę , dosłownie minimalnie potrafi przesuszyć skórę. Natomiast, doskonale redukuje zaczerwienienia.
wróbel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-22, 11:58   #629
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: produkty Lush

dziewczyny mask of magnaminty to maseczka czy srodek do mycia twarzy? bo ja uzywam jej jako maski a wlasnie sie kapnelam ze jest w dziale z produktami do mycia twarzy i na filmiku facet poleca ja na mycie ciala takze zglupialam juz... jak to jest?
goldika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-22, 12:03   #630
wróbel
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 247
Dot.: produkty Lush

Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość
W ogóle nie miałam Lushowych odżywek, tylko szampony. Po Godivie z odżywką miałam problem z rozczesaniem, a po Seaniku w ogóle.

Na masłach w kostce itp. nie ma daty przydatności.
Mam masło w kostce i jak je kupowałam to zapakowano mi je w papier i zaklejono etykietką- naklejką na której na bank była data przydatności.
wróbel jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:29.