Rocznica ślubu rodziców - mój ślub! pomysły.. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ceremonia i tradycja ślubna, weselna

Notka

Ceremonia i tradycja ślubna, weselna W tym miejscu możesz podzielić się widzą, jak zaplanować ceremonię ślubną. Na co zwrócić uwagę przy szukaniu sali weselnej. Przypomnieć tradycje weselne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-03-12, 20:31   #1
kiti86
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 112

Rocznica ślubu rodziców - mój ślub! pomysły..


Cześć ;-)

Kochane Wizażanki pełne pomysłów..
W lipcu biorę ślub, tydzień wcześniej moi rodzice mają 25-tą rocznicę ślubu, a rodzice TŻ 2 tyg wcześniej (tzn rozwiedli się kilka lat temu ale teraz już ok,mieszkają razem i są szczęśliwi).
I chciałabym to jakoś specjalnie uczcić.. nie chciałabym np.dawać jakichś prezentów, wygłaszać płaczliwych opowiadań.
Myślałam o torcie dla nich.. hm "pierwszym tańcu" dla nich (tylko kiedy?) Sama nie wiem.. może Wy macie jakiś pomysł?
kiti86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-13, 16:22   #2
paula54
Zakorzenienie
 
Avatar paula54
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Krosno/Kraków
Wiadomości: 5 919
Dot.: Rocznica ślubu rodziców - mój ślub! pomysły..

Ja bym się dowiedziała, jaka jest ulubiona, taka najmilej kojarząca się piosenka Waszych rodziców. I później tylko zapowiedziała, że teraz dwie piosenki, z których każda znaczy coś specjalnego dla dwóch osób, najważniejszych dla Was. Jeśli nie chcesz żadnych ckliwych przemówień, wspomnień, zdjęć wyświetlanych z rzutnika, to piosenka może być dobrym pomysłem. Nie wiem, czy Wasi rodzice są tacy, ale moi by się popłakali niezależnie od tego, co byśmy zrobili. Za samą pamięć
paula54 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-13, 19:52   #3
kiti86
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 112
Dot.: Rocznica ślubu rodziców - mój ślub! pomysły..

No moi rodzice też są tacy, ale chciałabym jednak aby było to coś wyjątkowego..
kiti86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-14, 11:54   #4
paula54
Zakorzenienie
 
Avatar paula54
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Krosno/Kraków
Wiadomości: 5 919
Dot.: Rocznica ślubu rodziców - mój ślub! pomysły..

Hehe, ja mam zamiar puścić specjalnie z dedykacją zamiast "cudownych rodziców"dwie piosenki - jedną wybraną przeze mnie (zapewne Deniss Roussos - bo moi lubią - My friend wind), a drugą ma się zorientować narzeczony (dla jego rodziców). I żadnego tańczenia w kółeczku. Każdy ze swoją połówką
paula54 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-15, 07:28   #5
kiti86
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 112
Dot.: Rocznica ślubu rodziców - mój ślub! pomysły..

No "cudownych rodziców" odpada.. a którzy rodzice pierwsi ? heh
kiti86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-15, 08:07   #6
nokszon
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: -
Wiadomości: 58
Dot.: Rocznica ślubu rodziców - mój ślub! pomysły..

Ja też sie zastanawiam co ja mam zrobić, ponieważ w dniu mojego ślubu, moi rodzice maja rocznice i dziadkowie Nie mam wesela, tylko przyjęcie, bez tańców, a nie chce jakiś sztucznych przemówień ... ktoś doradzi ?
nokszon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-15, 15:06   #7
paula54
Zakorzenienie
 
Avatar paula54
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Krosno/Kraków
Wiadomości: 5 919
Dot.: Rocznica ślubu rodziców - mój ślub! pomysły..

ja cudownych rodziców to nienawidzę. Za ckliwe i sztuczne to dla mnie. A którzy pierwsi - nie wiem. Może Ci, którzy wcześniej świętowali
paula54 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-03-15, 19:47   #8
me_chasia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 3
Dot.: Rocznica ślubu rodziców - mój ślub! pomysły..

Wg mnie tort nie bardzo pasuje w tym dniu wy jesteście najważniejsi wystarczy że będzie tort weselny po zatym kolejny trot sie tylko zmarnuje. Prezent jak każdy inny powiększy obiętość komody Ulubiona piosenka nie zrobi wrażenia bo jest przecież dobrze znana ukochanym przeleci jak każda inna z repertuaru. Jeżeli chcesz żeby było to coś co zapamiętają to wg mnie musi to być coś takiego co wywoła w nich uczucia. Poprostu zwróć się do rodziców podczas wesela i wywiedz kilka słów płynących prosto z serca. Jeżeli przemyślisz sobie treść gwarantuję że wszyscy będziecie płakać ze wzruszenia. W tej chwili jest to niezapomniane uczucie dla wszystkich.

---------- Dopisano o 20:47 ---------- Poprzedni post napisano o 20:46 ----------

zapomniałam dodać słowa płynące głęboko z serca a nie jakieś ściągniętę z neta albo kupione w kwiaciarni przemówienie
me_chasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-16, 00:08   #9
betterw
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 352
Dot.: Rocznica ślubu rodziców - mój ślub! pomysły..

Cytat:
Napisane przez kiti86 Pokaż wiadomość
Cześć ;-)

Kochane Wizażanki pełne pomysłów..
W lipcu biorę ślub, tydzień wcześniej moi rodzice mają 25-tą rocznicę ślubu, a rodzice TŻ 2 tyg wcześniej (tzn rozwiedli się kilka lat temu ale teraz już ok,mieszkają razem i są szczęśliwi).
I chciałabym to jakoś specjalnie uczcić.. nie chciałabym np.dawać jakichś prezentów, wygłaszać płaczliwych opowiadań.
Myślałam o torcie dla nich.. hm "pierwszym tańcu" dla nich (tylko kiedy?) Sama nie wiem.. może Wy macie jakiś pomysł?
Wasi rodzice mają rocznice nie w dniu Waszego slubu, ale jedni 2 tygodnie, a drudzy 1 tydzień wcześniej, więc po co robić "cyrk" na własnym weselu. Napewno będziesz się z nimi widzieć wczaśniej, więc złóż życzenia wtedy, kiedy rzeczywiście będą obchodzić swoje święto, no bo jak by to miało wyglądać.... przychodzi odpowiednia data, a Ty nic, pomyśleliby, że w natłoku przygotowań zapmniałaś i byłoby im przykro. Albo.... składasz życzenia we właściwym dniu, a potem drugi raz przy gościach? Po co?

Moim zdaniem, najlepiej będzie, jak rocznice ślubu rodziców uczcicie wcześniej, zwłaszcza, że Twoi mają "okrągłą", np. zorganizuj kolację w restauracji tylko dla rodziców. W każdym bądź razie zyczenia koniecznie w tym właściwym dniu.
betterw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-19, 16:09   #10
kenio26
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 892
Dot.: Rocznica ślubu rodziców - mój ślub! pomysły..

Cytat:
Napisane przez betterw Pokaż wiadomość
Wasi rodzice mają rocznice nie w dniu Waszego slubu, ale jedni 2 tygodnie, a drudzy 1 tydzień wcześniej, więc po co robić "cyrk" na własnym weselu. Napewno będziesz się z nimi widzieć wczaśniej, więc złóż życzenia wtedy, kiedy rzeczywiście będą obchodzić swoje święto, no bo jak by to miało wyglądać.... przychodzi odpowiednia data, a Ty nic, pomyśleliby, że w natłoku przygotowań zapmniałaś i byłoby im przykro. Albo.... składasz życzenia we właściwym dniu, a potem drugi raz przy gościach? Po co?

Moim zdaniem, najlepiej będzie, jak rocznice ślubu rodziców uczcicie wcześniej, zwłaszcza, że Twoi mają "okrągłą", np. zorganizuj kolację w restauracji tylko dla rodziców. W każdym bądź razie zyczenia koniecznie w tym właściwym dniu.
__________________
Jestem kobietą,a w nicku nie jest podany mój wiek()

Odwyk kosmetyczny od jutra
kenio26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ceremonia i tradycja ślubna, weselna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:25.