Kosmetyki M.A.C. cz. 5 - Strona 52 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-06-10, 19:25   #1531
sheepi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Mam pytanie do posiadaczek MSF Natural. Jestem na etapie poszukiwanie pudru, bo już niedługo się skończy mój sypaniec. Rozglądam się teraz za kompaktem (wydaje mi się funkcjonalniejszy i bardziej "mobilny"). Mam na oku właśnie ten z Mac. Moja cera jest raczej sucha w kierunku do mieszanej. Przez ostatni okres chłodów używałam podkładu Estee Lauder Double Wear, ale jest za ciężki na teraz. Byłam z niego zadowolona głównie dlatego, że świetnie utrzymywał się na twarzy nawet bez pudru. Nie schodził ze skrzydełek nosa , a to przy mojej alergii i częstym przeziębieniu było nieuniknione przy innych podkładach. Teraz zmieniłam go na coś lekkiego, ale strasznie się wyciera przy tych okolicach. Corii widziałam twoją opinię na KWC i ciekawi mnie czy on dobrze utrwala makijaż? Wspominałaś też coś o tym, że nadaje się do mieszanej cery, więc może nie ulegnie chusteczce higienicznej.
sheepi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-10, 19:32   #1532
kolciag
Zakorzenienie
 
Avatar kolciag
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 743
GG do kolciag
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Zaszalałam dzisiaj w MAC'u

W końcu mam wymarzony Mineralized Skinfinish Soft and Gentle
Mam w końcu cień w kredce Sharkskin

Kupiłam też tak jak planowałam Bouncowego The Cool Elite, zobaczymy jak się spisze

3 cienie: Da Bling, Silver Ring, Shale

Pomarańczowa szmina: Morange Raczej do sesji, nie dla mnie, chociaż kto wie

No i w końcu zaczęłam zbierać róże: Cubic, Harmony, i obłedny Dame z niebieskimi drobinkami

Jak coś zeswatchować to piszta
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg _DSC0796.jpg (124,6 KB, 76 załadowań)
__________________
kolciag jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-10, 19:34   #1533
najada_naj
Wtajemniczenie
 
Avatar najada_naj
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 2 305
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

W sprawie rozbiórki pigmentów, ostatnie ustalenia: Indywiduum nie zdecydowała, czy i ile Melona bierze.
Myszołapka, Malika_, Kala!, MissScareAll, hola ola - nie mam Waszych adresów. Z góry dziękuję za podanie.
Corii, pewnie będzie termin zakupu/ wysyłki aktualny i tak, po prostu wezmę na siebie ryzyko i najwyżej zostanę z nadmiarem pigmentów na wymianki

Edytowane przez najada_naj
Czas edycji: 2011-06-10 o 20:44
najada_naj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-10, 19:36   #1534
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez sheepi Pokaż wiadomość
Mam pytanie do posiadaczek MSF Natural. Jestem na etapie poszukiwanie pudru, bo już niedługo się skończy mój sypaniec. Rozglądam się teraz za kompaktem (wydaje mi się funkcjonalniejszy i bardziej "mobilny"). Mam na oku właśnie ten z Mac. Moja cera jest raczej sucha w kierunku do mieszanej. Przez ostatni okres chłodów używałam podkładu Estee Lauder Double Wear, ale jest za ciężki na teraz. Byłam z niego zadowolona głównie dlatego, że świetnie utrzymywał się na twarzy nawet bez pudru. Nie schodził ze skrzydełek nosa , a to przy mojej alergii i częstym przeziębieniu było nieuniknione przy innych podkładach. Teraz zmieniłam go na coś lekkiego, ale strasznie się wyciera przy tych okolicach. Corii widziałam twoją opinię na KWC i ciekawi mnie czy on dobrze utrwala makijaż? Wspominałaś też coś o tym, że nadaje się do mieszanej cery, więc może nie ulegnie chusteczce higienicznej.
Shepi, ja osobiście jestem bardzo z MSFN zadowolona, ale w zaleznosci od tego, jaki podkład uzyjemy może w ciągu dnia się troszkę swiecic na mieszanej cerze. Ja uzywam na wszystko na sam koniec białego transparentnego pudru w celu zmatowienia i wtedy poprawki niepotrzebne. Ale wydaje mi sie, ze chusteczce higienicznej raczej ulegnie, zwłaszcza jesli używasz jej często w ciągu dnia.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻

Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2011-06-10 o 19:38
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-10, 19:36   #1535
najada_naj
Wtajemniczenie
 
Avatar najada_naj
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 2 305
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Wiadomo, że wszystko zeswatchować Zwłaszcza bouncowy cień mnie interesuje i Twoja opinia o jego przydatności, bo kusi mnie kolejny z tej serii.
najada_naj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-10, 19:39   #1536
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez najada_naj Pokaż wiadomość
Dziewczyny, trochę utknęła nasza rozbiórka pigmentów. Na moją wiadomość na PW nie odpowiedziały dotąd: Myszołapka, Kala!, hola ola, BrandNewName, a indywiduum nie zdecydowała, czy i ile Melona bierze. Proszę, dajcie znaka, czy dotarła moja wiadomość i bierzecie udział - jeśli nie, trzeba będzie skorygować całą listę. Z góry dziękuję.
Uuu nietopsze ja liczyłam, ze data kupna i wysyłki będzie aktualna. Dziewczyny, zmobilizować sie proszę !!

---------- Dopisano o 20:39 ---------- Poprzedni post napisano o 20:37 ----------

Cytat:
Napisane przez kolciag Pokaż wiadomość
Zaszalałam dzisiaj w MAC'u

W końcu mam wymarzony Mineralized Skinfinish Soft and Gentle
Mam w końcu cień w kredce Sharkskin

Kupiłam też tak jak planowałam Bouncowego The Cool Elite, zobaczymy jak się spisze

3 cienie: Da Bling, Silver Ring, Shale

Pomarańczowa szmina: Morange Raczej do sesji, nie dla mnie, chociaż kto wie

No i w końcu zaczęłam zbierać róże: Cubic, Harmony, i obłedny Dame z niebieskimi drobinkami

Jak coś zeswatchować to piszta
Roz Dame i cien w kredce swatche proszę! i szmine tyż
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-10, 19:41   #1537
kolciag
Zakorzenienie
 
Avatar kolciag
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 743
GG do kolciag
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez najada_naj Pokaż wiadomość
Wiadomo, że wszystko zeswatchować Zwłaszcza bouncowy cień mnie interesuje i Twoja opinia o jego przydatności, bo kusi mnie kolejny z tej serii.
Ja już mogę powiedzieć, że jako cień to marnie jest przydatny... sam paskuda ściera się bardzo szybko Ale jako baza pod cienie lub rozświetlacz jest perfecto Pięknie wyglądają na nim chłodne cienie, zwłaszcza podoba mi się w połączeniu z Beautiful Iris... ale jeszcze trwałość tego połączenia muszę przetestować Ale zapowiada się nieźle.

To zeswatchuję, ale to pewno we wtorek na spokojnie, bo weekend się straszny szykuje

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Roz Dame i cien w kredce swatche proszę! i szmine tyż
Ma się rozumieć No szminę to muszę, bo reszta kolorów nawet ok wyszła, a szmina za czerwona jest na tym zdjęciu :[ A jest booooska
__________________

Edytowane przez kolciag
Czas edycji: 2011-06-10 o 19:43
kolciag jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-06-10, 19:49   #1538
sheepi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Hmm.. ale jeśli nadaje się na krem, to może ukryje to co "odpadło" w trakcie dnia. Myślałam też o Vichy dermablend, ale to też tylko stacjonarnie i raczej na coś niż samotnie na buzie. MSFN ma tą przewagę, że mogę go użyć też bez podkładu. Muszę się poważnie nad tym zastanowić. Corii dziękuję za pomoc
sheepi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-10, 19:54   #1539
BrandNewName
Zadomowienie
 
Avatar BrandNewName
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 374
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez kolciag Pokaż wiadomość
Pomarańczowa szmina: Morange Raczej do sesji, nie dla mnie, chociaż kto wie
Do sesji? No wiesz... toż to moja ulubiona szminka na lato

Najada - przepraszam, dopiero teraz na wizaż weszłam
__________________
Bloguję lakierowo ... i muzycznie
BrandNewName jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-10, 20:01   #1540
najada_naj
Wtajemniczenie
 
Avatar najada_naj
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 2 305
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Poganianie zadziałało, praktycznie wszyscy popotwierdzali, brak mi jeszcze tylko kilku adresów i ważą się losy ostatniej ćwiartki Melona, na którą i tak mam chrapkę, więc się nie zmarnuje, jakby co
A wiedziałyście, że z pigmaków można robić też lakiery do paznokci? Widziałam wczoraj filmik na YT z Oldgoldem bodaj, kolor wyszedł niemożliwie cudny. Może z Melonem też mi się uda, ha!
I jeszcze mam prośbę o poradę w sprawie planowanego prasowania pigmaków - jakiego alkoholu najlepiej do tego użyć? Próbowałam wódką sprasować połamaną Lagunę, ale po paru tygodniach właśnie mi się rozpadła. Wiem, że pewnie potrzebne są większe stężenia, ale jakie - w aptece takie dostanę?
najada_naj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-10, 20:02   #1541
kolciag
Zakorzenienie
 
Avatar kolciag
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 743
GG do kolciag
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez BrandNewName Pokaż wiadomość
Do sesji? No wiesz... toż to moja ulubiona szminka na lato

Najada - przepraszam, dopiero teraz na wizaż weszłam
Ale do mnie pomarańcze nie pasują
A żałuję, bo to cudowny kolor...
__________________
kolciag jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-10, 20:10   #1542
DMkAnia
Strażnik Wizażu
 
Avatar DMkAnia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 9 384
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez najada_naj Pokaż wiadomość
Poganianie zadziałało, praktycznie wszyscy popotwierdzali, brak mi jeszcze tylko kilku adresów i ważą się losy ostatniej ćwiartki Melona, na którą i tak mam chrapkę, więc się nie zmarnuje, jakby co
A wiedziałyście, że z pigmaków można robić też lakiery do paznokci? Widziałam wczoraj filmik na YT z Oldgoldem bodaj, kolor wyszedł niemożliwie cudny. Może z Melonem też mi się uda, ha!
I jeszcze mam prośbę o poradę w sprawie planowanego prasowania pigmaków - jakiego alkoholu najlepiej do tego użyć? Próbowałam wódką sprasować połamaną Lagunę, ale po paru tygodniach właśnie mi się rozpadła. Wiem, że pewnie potrzebne są większe stężenia, ale jakie - w aptece takie dostanę?
Spiryt 95%
__________________
Moje włosy z CG - ZDJĘCIA

"Świat przeszkadza mi w życiu."
DMkAnia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-10, 20:14   #1543
najada_naj
Wtajemniczenie
 
Avatar najada_naj
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 2 305
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Jezu, aż takie? A skąd brać? Bo ja abstynentka...
A tak BTW, DMkAnia dawaj adres do wysylki Vanilli na PW, ok.? Dostałas moją wiadomość, prawda?
najada_naj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-10, 20:15   #1544
Myszołapka
Zakorzenienie
 
Avatar Myszołapka
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 3 262
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez najada_naj Pokaż wiadomość
Poganianie zadziałało, praktycznie wszyscy popotwierdzali, brak mi jeszcze tylko kilku adresów i ważą się losy ostatniej ćwiartki Melona, na którą i tak mam chrapkę, więc się nie zmarnuje, jakby co
A wiedziałyście, że z pigmaków można robić też lakiery do paznokci? Widziałam wczoraj filmik na YT z Oldgoldem bodaj, kolor wyszedł niemożliwie cudny. Może z Melonem też mi się uda, ha!
I jeszcze mam prośbę o poradę w sprawie planowanego prasowania pigmaków - jakiego alkoholu najlepiej do tego użyć? Próbowałam wódką sprasować połamaną Lagunę, ale po paru tygodniach właśnie mi się rozpadła. Wiem, że pewnie potrzebne są większe stężenia, ale jakie - w aptece takie dostanę?
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...ie+pigment%F3w obszerny wątek na temat prasowania cieni

Normalny spirytus w sklepie to 96%
__________________
girl, who's writing about cosmetics KLIK!
girl, who doesn't have to dream anymore...

Edytowane przez Myszołapka
Czas edycji: 2011-06-10 o 20:17
Myszołapka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-10, 20:23   #1545
najada_naj
Wtajemniczenie
 
Avatar najada_naj
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 2 305
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Dzięki. Widziałam oczywiście wątek Cathy już dawno, ale ona tam pisze coś o wysokostężonym alkoholu dostępnym na All czy w dobrych sklepach kosm., więc sądziłam, że to jakieś specjalne wynalazki.
najada_naj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-10, 20:30   #1546
dzinek
Wtajemniczenie
 
Avatar dzinek
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: gdzie oczy poniosa
Wiadomości: 2 637
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez Myszołapka Pokaż wiadomość
Aaaaaaa ktoś wie jak z wiarygodnością MAC w tym sklepie ? Oni tam mają Thunder i Fertile
Oni pierwszy raz maja MACa wiec nie wiem , ale juz zamawialam inne firmy i wszyystko bylo orginalne.
Moze maila strugnij z zapytaniem o wiarygodnosc zrodla MACa
Cytat:
Napisane przez She Wolf Pokaż wiadomość
Witam po dlugiej przerwie, ciagle Was podczytuje, ale wyrywkowo. No i w koncu dobrnelam do konca watku
wolf, wolf

Cytat:
Napisane przez She Wolf Pokaż wiadomość
Co do zakupow, to ostatnio kupilam 2 kremy (FREC po raz juz kolejny, i Complete Comfort Cream), kolejnego Blota, pomadke Angel, w ktorej jestem absolutnie zakochana, oraz z Surf, Baby - Hibiscus i Strange Potion. Po zakupie Hibiscusa, stwierdzilam, ze to jedna z niewielu czerwieni, ktora moge nosic i dostalam za nia kilka komplementow, wiec trafilam w koncu na HG czerwonych pomadek
no prosze czyli jednak znalazlas cos dla siebie
__________________
I'm looking for a husband...

Zyje tym co czuje, z zycia biore to co mi smakuje,
szukam i znajduje, nie doluje kiedy mi brakuje

dzinek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-10, 20:35   #1547
Myszołapka
Zakorzenienie
 
Avatar Myszołapka
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 3 262
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez najada_naj Pokaż wiadomość
Dzięki. Widziałam oczywiście wątek Cathy już dawno, ale ona tam pisze coś o wysokostężonym alkoholu dostępnym na All czy w dobrych sklepach kosm., więc sądziłam, że to jakieś specjalne wynalazki.
Izopropanol albo gliceryna o ile dobrze pamiętam To nie specjalne wynalazki, mówię z pozycji chemika
__________________
girl, who's writing about cosmetics KLIK!
girl, who doesn't have to dream anymore...
Myszołapka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-10, 20:35   #1548
DMkAnia
Strażnik Wizażu
 
Avatar DMkAnia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 9 384
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez najada_naj Pokaż wiadomość
Jezu, aż takie? A skąd brać? Bo ja abstynentka...
A tak BTW, DMkAnia dawaj adres do wysylki Vanilli na PW, ok.? Dostałas moją wiadomość, prawda?
W monopolowym czy spożywczaku powinni mieć ja akurat kupiłam w Piotrze i Pawle, 100ml za niecałe 10pln.
Już ślę, wypadło z głowy tak, PW dostałam.
__________________
Moje włosy z CG - ZDJĘCIA

"Świat przeszkadza mi w życiu."
DMkAnia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-10, 20:43   #1549
She Wolf
Wtajemniczenie
 
Avatar She Wolf
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 2 327
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez dzinek Pokaż wiadomość

wolf, wolf


no prosze czyli jednak znalazlas cos dla siebie


W koncuuuu!!!! I nawet czasem sie nia maluje na codzien, a nie tylko do pracy



Wstawilam sloczyki tam gdzie trzeba
__________________

23cs
Piotrus + 04.03.2014 (*)
She Wolf jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-10, 20:46   #1550
najada_naj
Wtajemniczenie
 
Avatar najada_naj
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 2 305
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez Myszołapka Pokaż wiadomość
Izopropanol albo gliceryna o ile dobrze pamiętam To nie specjalne wynalazki, mówię z pozycji chemika
Glicerynę mam, ale to do mixing medium, nie do sypkich prasowania, czyż nie? W sumie mogę wypróbować też, jeśli ma zadziałać.
najada_naj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-10, 21:06   #1551
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez sheepi Pokaż wiadomość
Hmm.. ale jeśli nadaje się na krem, to może ukryje to co "odpadło" w trakcie dnia. Myślałam też o Vichy dermablend, ale to też tylko stacjonarnie i raczej na coś niż samotnie na buzie. MSFN ma tą przewagę, że mogę go użyć też bez podkładu. Muszę się poważnie nad tym zastanowić. Corii dziękuję za pomoc
Sheepi, sam msfn na krem tylko w sumie powinien sie sprawdzic, ale nie bedzie to krycie jakies mocne. Ale tak na poprawkę powininno sie nadać.
A mpże pomyśł o Studio Fix w kompakcie? Ja się nad nim zastanawiam
I nie ma za co dziękować, miło jest pomóc

Cytat:
Napisane przez najada_naj Pokaż wiadomość
Poganianie zadziałało, praktycznie wszyscy popotwierdzali, brak mi jeszcze tylko kilku adresów i ważą się losy ostatniej ćwiartki Melona, na którą i tak mam chrapkę, więc się nie zmarnuje, jakby co
Chyba nie moje
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-10, 21:12   #1552
Myszołapka
Zakorzenienie
 
Avatar Myszołapka
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 3 262
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Ja z postu Cathy wywnioskowałam, ze mozna i mixing medium użyć jako alkoholu

http://abeautyfulsentiment.blogspot....t-presing.html Tutaj dziewczyna używa 70% izopropanolu czyli dobrze mi się kojarzyło Najlepiej czysty do celów analitycznych jak się gdzieś znajdzie
__________________
girl, who's writing about cosmetics KLIK!
girl, who doesn't have to dream anymore...

Edytowane przez Myszołapka
Czas edycji: 2011-06-10 o 21:16
Myszołapka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-10, 21:40   #1553
winyl
Zakorzenienie
 
Avatar winyl
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Gdn
Wiadomości: 8 404
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Sheepi, sam msfn na krem tylko w sumie powinien sie sprawdzic, ale nie bedzie to krycie jakies mocne. Ale tak na poprawkę powininno sie nadać.
A mpże pomyśł o Studio Fix w kompakcie? Ja się nad nim zastanawiam
I nie ma za co dziękować, miło jest pomóc


Chyba nie moje
Ja czasem używam samego MSFNa i jest ok .
Natomiast studio fix mnie zapycha, świnia jedna (a ja nie mam skłonności do zapychania raczej, chyba nic mnie wcześniej nie zapchało i np. używam kremu bambino dla dzieci i też mi krywdy nie robi ...)! :P Najpierw kupiłam w złym kolorze, potem się okazuje, że mnie zapycha ... nie polubiliśmy się :P.
__________________



XOXO
winyl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-10, 22:09   #1554
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Właśnie zmyłam makijaż z buzi chusteczką MAC-a (oprócz oczu) i całkiem nieźle sobie poradziła i nie jestem czerwona na szczęście

---------- Dopisano o 23:09 ---------- Poprzedni post napisano o 22:42 ----------

Cytat:
Napisane przez winyl Pokaż wiadomość
Ja czasem używam samego MSFNa i jest ok .
Natomiast studio fix mnie zapycha, świnia jedna (a ja nie mam skłonności do zapychania raczej, chyba nic mnie wcześniej nie zapchało i np. używam kremu bambino dla dzieci i też mi krywdy nie robi ...)! :P Najpierw kupiłam w złym kolorze, potem się okazuje, że mnie zapycha ... nie polubiliśmy się :P.
Uuuu, nie strasz Bo nie chciałabym aby i mnie zapchał, choc to nie pierwsza taka opinia, która o nim słysze
__________________

Live long and prosper
🖖🏻

Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2011-06-10 o 22:08
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-10, 22:13   #1555
winyl
Zakorzenienie
 
Avatar winyl
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Gdn
Wiadomości: 8 404
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Właśnie zmyłam makijaż z buzi chusteczką MAC-a (oprócz oczu) i całkiem nieźle sobie poradziła i nie jestem czerwona na szczęście

---------- Dopisano o 23:09 ---------- Poprzedni post napisano o 22:42 ----------



Uuuu, nie strasz Bo nie chciałabym aby i mnie zapchał, choc to nie pierwsza taka opinia, która o nim słysze
Ja też nie słyszałam, więc się zdziwiłam tym bardziej . Kupuj, kupuj, fajny produkt. Wszystko trzeba przetestować na własnej skórze .

Aaa teraz doczytałam, że to NIE pierwsza taka opinia. No patrz, a ja nie słyszałam, żeby kogoś zapchał. Natomiast ostatnio tu była nagonka na MSFN, że zapycha, a mnie nic złego nie robi, wręcz przeciwnie - kocham go .
__________________



XOXO
winyl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-10, 22:30   #1556
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez winyl Pokaż wiadomość
Ja też nie słyszałam, więc się zdziwiłam tym bardziej . Kupuj, kupuj, fajny produkt. Wszystko trzeba przetestować na własnej skórze .

Aaa teraz doczytałam, że to NIE pierwsza taka opinia. No patrz, a ja nie słyszałam, żeby kogoś zapchał. Natomiast ostatnio tu była nagonka na MSFN, że zapycha, a mnie nic złego nie robi, wręcz przeciwnie - kocham go .
Szkoda ze to kompakt, bo bym próbkę wzięła Ale próbke to moze fluidu wezmę Chociaz ponoc gorszy niz kompakt. No i tez w sumie nie wiem jaki kolor. Wiem, ze typowy rozowy nie, typowy zolty tez nie najlepiej bezowy
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-10, 22:36   #1557
winyl
Zakorzenienie
 
Avatar winyl
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Gdn
Wiadomości: 8 404
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Szkoda ze to kompakt, bo bym próbkę wzięła Ale próbke to moze fluidu wezmę Chociaz ponoc gorszy niz kompakt. No i tez w sumie nie wiem jaki kolor. Wiem, ze typowy rozowy nie, typowy zolty tez nie najlepiej bezowy
A jesteś z tych bladych czy z tych niebladych?
Bo np. jeśli chodzi o najjaśniejsze to NW jest dosyć mocno różowy, natomiast NC nie jest żółty. Przynajmniej na moje oko.
__________________



XOXO
winyl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-10, 22:59   #1558
burn-it-up
Zakorzenienie
 
Avatar burn-it-up
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Wrocław :)
Wiadomości: 7 853
GG do burn-it-up
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez kolciag Pokaż wiadomość
Zaszalałam dzisiaj w MAC'u

W końcu mam wymarzony Mineralized Skinfinish Soft and Gentle
Mam w końcu cień w kredce Sharkskin

Kupiłam też tak jak planowałam Bouncowego The Cool Elite, zobaczymy jak się spisze

3 cienie: Da Bling, Silver Ring, Shale

Pomarańczowa szmina: Morange Raczej do sesji, nie dla mnie, chociaż kto wie

No i w końcu zaczęłam zbierać róże: Cubic, Harmony, i obłedny Dame z niebieskimi drobinkami

Jak coś zeswatchować to piszta


Ależ ja wam zazdroszczę,że możecie nosić Shale.U mnie na oku wygląda okropnie

A Angel to moim zdaniem must-have.Przepiękny kolor!
__________________
Mój kosmetyczny blog
burn-it-up jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-10, 23:57   #1559
dorcia 83
Rozeznanie
 
Avatar dorcia 83
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: wawa
Wiadomości: 697
GG do dorcia 83
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Szkoda ze to kompakt, bo bym próbkę wzięła Ale próbke to moze fluidu wezmę Chociaz ponoc gorszy niz kompakt. No i tez w sumie nie wiem jaki kolor. Wiem, ze typowy rozowy nie, typowy zolty tez nie najlepiej bezowy
Kochana, jezeli chodzi Ci o podklad w kompakcie, to niema najmniejszego problemu w MACu, zeby wziasc probke.
ja juz bralam 2 razy, 2 inne kolorki.
dorcia 83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-11, 00:23   #1560
winyl
Zakorzenienie
 
Avatar winyl
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Gdn
Wiadomości: 8 404
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez dorcia 83 Pokaż wiadomość
Kochana, jezeli chodzi Ci o podklad w kompakcie, to niema najmniejszego problemu w MACu, zeby wziasc probke.
ja juz bralam 2 razy, 2 inne kolorki.
chyba podkładu płynnego. No bo co, kroją podkład w kompakcie na kawałki?
__________________



XOXO
winyl jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:22.