Nail Tek-i jak Wam pasuje? - Strona 79 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-06-29, 08:33   #2341
kulbit
Zakorzenienie
 
Avatar kulbit
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 15 703
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Cytat:
Napisane przez witch_18 Pokaż wiadomość
Kurczę ja maluję Nail tekiem już z miesiąc jak nie ponad i jak zmyję kolorowy lakier to dalej mam rozdwajający się końcówki.Dopiero jak nałożę bazę,kolorowy lakier i odżywkę to jakoś mocniej wyglądają
Może potrzeba więcej czasu, lub odżywki XTRA.
__________________
Nikt nie zasługuje na twoje łzy, a ten kto na nie zasługuje na pewno nie doprowadzi cię do płaczu.

Moje anioły z masy solnej:
kulbit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-29, 08:38   #2342
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

witch_18 mi genialnie pomógł zestaw foundation xtra + nail rescue od rimmela. Po 2 tygodniach stosowania nie mam ani jednej rozdwojonej końcówki i wszędzie 3 mm wolnego brzegu Teraz chyba przerzucę się na formułę 3, bo mam tak sztywne i twarde paznokcie, że aż mi się zaczynają po bokach pękać...
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-29, 09:42   #2343
symtuastic
Raczkowanie
 
Avatar symtuastic
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 295
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

witch, ja też tak miałam musisz trochę poczekać, nie rezygnuj z kuracji. ja już trzeci miesiąc bodajże stosuję nt II foundation i IT i naprawdę widać efekty nie rozdwajają mi się paznokcie, nie łamią, są stosunkowo twarde. nieporównywalne do tamtych.
symtuastic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-29, 10:43   #2344
_Nikki_
Zakorzenienie
 
Avatar _Nikki_
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Łomża
Wiadomości: 8 083
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Wiem że to kilkumiesięczna kuracja, napisałam tylko że widzę efekty już po 10 dniach, nic nie mówiłam że na tym kończę kurację. Po prostu po swojemu jej używam.
__________________
Zapuszczam włosy!
cel: za pupę
aktualnie: za ramiona


_Nikki_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-30, 07:03   #2345
symtuastic
Raczkowanie
 
Avatar symtuastic
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 295
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Cytat:
Napisane przez _Nikki_ Pokaż wiadomość
Wiem że to kilkumiesięczna kuracja, napisałam tylko że widzę efekty już po 10 dniach, nic nie mówiłam że na tym kończę kurację. Po prostu po swojemu jej używam.
w takim razie powinnaś chyba zacząć pisać bardziej zrozumiale, bo to co dodaję w załączniku nie jest jednoznaczne
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg screen.jpg (97,1 KB, 67 załadowań)
symtuastic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-30, 12:17   #2346
witch_18
Zakorzenienie
 
Avatar witch_18
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 11 059
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Cytat:
Napisane przez kulbit Pokaż wiadomość
Może potrzeba więcej czasu, lub odżywki XTRA.
Cytat:
Napisane przez hihi Pokaż wiadomość
witch_18 mi genialnie pomógł zestaw foundation xtra + nail rescue od rimmela. Po 2 tygodniach stosowania nie mam ani jednej rozdwojonej końcówki i wszędzie 3 mm wolnego brzegu Teraz chyba przerzucę się na formułę 3, bo mam tak sztywne i twarde paznokcie, że aż mi się zaczynają po bokach pękać...
Używałam kiedyś tej odżywki z rimella i niby pomogła,ale na krótko jakoś.Jak zrobiłam to niej drugie podejście to już nie było takiego efektu
Cytat:
Napisane przez symtuastic Pokaż wiadomość
witch, ja też tak miałam musisz trochę poczekać, nie rezygnuj z kuracji. ja już trzeci miesiąc bodajże stosuję nt II foundation i IT i naprawdę widać efekty nie rozdwajają mi się paznokcie, nie łamią, są stosunkowo twarde. nieporównywalne do tamtych.
Wstrzymam się jeszcze trochę i poużywam jeszcze foundation i IT,jak dalej nie będzie efektów to może spróbuję z XTRA tak jak radzicie
__________________
książki: 27/100 w 2018
blog: inulec reads
instagram: inulec87
zapraszam
witch_18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-03, 17:04   #2347
ghana
Zakorzenienie
 
Avatar ghana
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 14 736
GG do ghana Send a message via Skype™ to ghana
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

ja kupuję ten produkt na dniach, zamówię na allegro. jestem bardzo ciekawa rezultatów, bo aktualnie moje paznokcię są w okropnej kondycji. Nail TEka będę stopsować tak jak mówi to nissiax w swojej recenzji [o tutaj: http://www.youtube.com/watch?v=Fja9C...layer_embedded ]
Jak trochę go pouzytkuje to dam znac, czy pomaga
ghana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-07-03, 20:31   #2348
tusia13pl
Rozeznanie
 
Avatar tusia13pl
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 620
GG do tusia13pl
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Cześć, chciałabym zamówić Nail Tek. I właśnie nie wiem czy Nail Tek Formuła II Intensive Therapy, czy Nail Tek Formuła Foundation II. Szukam czegoś co pozwoli mi zapuścić trochę dłuższe paznokcie, ponieważ przy pewnej długości okropnie się łamią oraz ogólnie je wzmocni. Chciałam także stosować jako bazę pod lakier.
Rozważam zamówienie tu:
http://allegro.pl/nail-tek-odzywka-f...678465982.html
lub tu:
http://allegro.pl/nail-tek-odzywka-p...678467114.html
I właśnie chciałam się zapytać czy może wiecie czy to są oryginalne produkty. Nie znam się na tym, a wolałabym się nie naciąć
__________________

tusia13pl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-03, 21:59   #2349
czarne slonca
Raczkowanie
 
Avatar czarne slonca
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 65
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Stosuję Nail Tek od 1,5 miesiąca. Najpierw sam ITII a po około 2 tyg wraz z bazą. ITII lekko zażołcił mi paznokcie ale że i tak używam z lakierem kolorowym nie jest tak źle.
Rożnica diametralna. Płytka sie "wydłużyła", paznokcie są znacznie silniejsze (chociaż ostatnio z;amalam paznokieć czym byłam niezmiernie zawiedziona) i ogólnie wyglądaja na zdrowsze i dużo ładniejsze.
A baza sama w sobie.. zanim zaczęłam używać ŻADEN lakier jaki wypróbowałam nie wytrzymał na moich paznokciach dłużej niż 2 dni. Każdy odpryskiwał i odłaził płatami. Teraz 4 dni to norma, zalecanych 7 pewnie bym nie wytrzymala ale 5 a raz chyba i 6 daje rade.
Ogólnie, naprawdę wart polecenia.
Kupiłam na ebay, niby bez przekonania, bo używałam różnych innych odżywek i nic nie dawały. Niektóre wręcz szkodziły, ale z Nail Tekiem jest inaczej, póki co jestem bardzo zadowolona.
czarne slonca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-04, 09:00   #2350
beciak95
Raczkowanie
 
Avatar beciak95
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: stolica
Wiadomości: 39
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Cytat:
Napisane przez tusia13pl Pokaż wiadomość
Cześć, chciałabym zamówić Nail Tek. I właśnie nie wiem czy Nail Tek Formuła II Intensive Therapy, czy Nail Tek Formuła Foundation II. Szukam czegoś co pozwoli mi zapuścić trochę dłuższe paznokcie, ponieważ przy pewnej długości okropnie się łamią oraz ogólnie je wzmocni. Chciałam także stosować jako bazę pod lakier.
Rozważam zamówienie tu:
http://allegro.pl/nail-tek-odzywka-f...678465982.html
lub tu:
http://allegro.pl/nail-tek-odzywka-p...678467114.html
I właśnie chciałam się zapytać czy może wiecie czy to są oryginalne produkty. Nie znam się na tym, a wolałabym się nie naciąć

Generalnie jest tak, że IT II to odżywka, a F to baza pod nią. Aby kuracja była możliwie jak najbardziej skuteczna, powinnaś zamówić i używać obydwu produktów.
Jak jest na stronie Nail Tek'a, powinno to wyglądać tak:
- warstwa F
- dwie warstwy lakieru kolorowego
- warstwa IT II

Przy czym codziennie, przez 6, 7 dni, dokładać na wszystko po jednej warstwie IT II. Po tym czasie zmyć i powtórzyć cały zabieg.

Słyszałam, czytałam, że niektóre Wizażanki stosują tylko jedną część tego zestawu. Pewnie wypowiedzą się na ten temat. Zaznaczyłaś jednak, że chciałabyś stosować produkt jako bazę pod lakier - w tym wypadku wchodzi w grę tylko F. Po nałożeniu lakieru na warstwę IT II zapewne po kilku godzinach niewiele zostałoby na Twoim paznokciu - wszystko by się złuszczyło.

Ja stosuję jednak i odżywkę, i bazę, i uważam, że taka kuracja przynosi optymalne efekty.



PS IT II - Nail Tek Formuła II Intensive Therapy
F - Nail Tek Formuła Foundation II
__________________
konsultantka Oriflame
beciak95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-04, 10:57   #2351
_Nikki_
Zakorzenienie
 
Avatar _Nikki_
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Łomża
Wiadomości: 8 083
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Cytat:
Napisane przez symtuastic Pokaż wiadomość
w takim razie powinnaś chyba zacząć pisać bardziej zrozumiale, bo to co dodaję w załączniku nie jest jednoznaczne
Skończ z tą zawiścią. Nie mogłam zmienić zdania?
__________________
Zapuszczam włosy!
cel: za pupę
aktualnie: za ramiona


_Nikki_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-07-04, 11:19   #2352
symtuastic
Raczkowanie
 
Avatar symtuastic
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 295
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Cytat:
Napisane przez _Nikki_ Pokaż wiadomość
Skończ z tą zawiścią. Nie mogłam zmienić zdania?
Zawiścią? Spytałam tylko co miałaś dokładnie na myśli, bo nie byłam pewna, a to chyba nie jest zawiść.
symtuastic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-04, 17:51   #2353
tusia13pl
Rozeznanie
 
Avatar tusia13pl
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 620
GG do tusia13pl
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Cytat:
Napisane przez beciak95 Pokaż wiadomość
Generalnie jest tak, że IT II to odżywka, a F to baza pod nią. Aby kuracja była możliwie jak najbardziej skuteczna, powinnaś zamówić i używać obydwu produktów.
Jak jest na stronie Nail Tek'a, powinno to wyglądać tak:
- warstwa F
- dwie warstwy lakieru kolorowego
- warstwa IT II

Przy czym codziennie, przez 6, 7 dni, dokładać na wszystko po jednej warstwie IT II. Po tym czasie zmyć i powtórzyć cały zabieg.

Słyszałam, czytałam, że niektóre Wizażanki stosują tylko jedną część tego zestawu. Pewnie wypowiedzą się na ten temat. Zaznaczyłaś jednak, że chciałabyś stosować produkt jako bazę pod lakier - w tym wypadku wchodzi w grę tylko F. Po nałożeniu lakieru na warstwę IT II zapewne po kilku godzinach niewiele zostałoby na Twoim paznokciu - wszystko by się złuszczyło.

Ja stosuję jednak i odżywkę, i bazę, i uważam, że taka kuracja przynosi optymalne efekty.



PS IT II - Nail Tek Formuła II Intensive Therapy
F - Nail Tek Formuła Foundation II
Czyli stosujesz Nail Tek Formuła II Intensive Therapy jako topcoat?
__________________

tusia13pl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-04, 20:45   #2354
panterka11
Raczkowanie
 
Avatar panterka11
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 44
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Ja po pół roku stosowania formuły II przerzuciłam się na III ponieważ pękały mi paznokcie po bokach. Myślałam że to je nawilży ale sprawa się tylko pogorszyła. Teraz pozostaje tylko formuła XTRA żeby je naprawić :-( A wam nie pękają paznokcie po bokach jak długo stosujecie tą kurację?
panterka11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-05, 10:00   #2355
beciak95
Raczkowanie
 
Avatar beciak95
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: stolica
Wiadomości: 39
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Cytat:
Napisane przez tusia13pl Pokaż wiadomość
Czyli stosujesz Nail Tek Formuła II Intensive Therapy jako topcoat?
Można tak to nazwać po raz kolejny przekierowuję - http://www.nailclub.pl/ tu jest wszystko
__________________
konsultantka Oriflame
beciak95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-05, 13:50   #2356
Kruche Ciastko
Zakorzenienie
 
Avatar Kruche Ciastko
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 12 673
GG do Kruche Ciastko
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Cytat:
Napisane przez _Nikki_ Pokaż wiadomość
Skończ z tą zawiścią. Nie mogłam zmienić zdania?
Zmiana zdania, a
Cytat:
Napisane przez _Nikki_ Pokaż wiadomość
Wiem że to kilkumiesięczna kuracja, napisałam tylko że widzę efekty już po 10 dniach, nic nie mówiłam że na tym kończę kurację. Po prostu po swojemu jej używam.
to dwie rozne kwestie

---------- Dopisano o 14:50 ---------- Poprzedni post napisano o 14:47 ----------

Cytat:
Napisane przez panterka11 Pokaż wiadomość
Ja po pół roku stosowania formuły II przerzuciłam się na III ponieważ pękały mi paznokcie po bokach. Myślałam że to je nawilży ale sprawa się tylko pogorszyła. Teraz pozostaje tylko formuła XTRA żeby je naprawić :-( A wam nie pękają paznokcie po bokach jak długo stosujecie tą kurację?
Rzeczywiscie paznokcie po bokach wygladaja najgorzej, mysle, ze to dlatego ze NT mocno wysusza skorki, wiec boki zapewne tez. zAle osobiscie uwazam, ze zle zrobilas przerzucajac sie na silniejsza kuracje, a na XTRA to juz w ogole, bo pewnie po NT II i to stosowanym pol roku nie mialas zlych paznokci, tylko odbudowane, a kazda kolejna odzywka jest silniejsza i do naprawde zniszczonych paznokci, np. po tipsach.

Wg mnie powinnas pojsc w NTI i zastosowac kuracje nawilzajaca plytke. Tez z NT na przyklad, choc nie wiem osobiscie bo nie stosowalam.

Ja np. kilka razy dziennie jak mam czas wcieram krem czy nawet oliwe w skorki, masujac cala plytke, a zwlaszcza opuszki i okolice. Mi to pomaga na wysuszone i rozdwajajace sie boki.
__________________
Kruche Ciastko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-06, 17:01   #2357
coccinelle_88
Rozeznanie
 
Avatar coccinelle_88
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 609
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

DZIEWCZYNY- SWIETUJE !!!!!
Uroslo mi miesko !!!

Paznokcie co prawda skrocilam tuz za opuszek, ale teraz nawet krotkie prezentuja sie calkiem... przyzwoicie
coccinelle_88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-06, 18:20   #2358
Kruche Ciastko
Zakorzenienie
 
Avatar Kruche Ciastko
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 12 673
GG do Kruche Ciastko
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Cytat:
Napisane przez coccinelle_88 Pokaż wiadomość
DZIEWCZYNY- SWIETUJE !!!!!
Uroslo mi miesko !!!

Paznokcie co prawda skrocilam tuz za opuszek, ale teraz nawet krotkie prezentuja sie calkiem... przyzwoicie
__________________
Kruche Ciastko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-14, 11:26   #2359
kiara21
Przyczajenie
 
Avatar kiara21
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 29
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

witam

może i ja się podzielę ze stosowania NT II... stosuje kuracje juz jakies 1,5 miesiąca w sumie i w końcu widzę efekty: jupi: miałam tak zniszczone paznokcie ze się rozdwajały do połowy... teraz został mi jeden ostatni najbardziej zniszczony paznokieć ale powinno być dobrze nie widzę żeby miał sie rozdwajać dalej...

ale mam pytanie.. ile w sumie stosowałyście kurację? boję się już zacząć je malować kolorowych lakierem żeby znów nie zaszkodzić... doradźcie proszę
kiara21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-07-14, 16:13   #2360
witch_18
Zakorzenienie
 
Avatar witch_18
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 11 059
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Cytat:
Napisane przez kiara21 Pokaż wiadomość
witam

może i ja się podzielę ze stosowania NT II... stosuje kuracje juz jakies 1,5 miesiąca w sumie i w końcu widzę efekty: jupi: miałam tak zniszczone paznokcie ze się rozdwajały do połowy... teraz został mi jeden ostatni najbardziej zniszczony paznokieć ale powinno być dobrze nie widzę żeby miał sie rozdwajać dalej...

ale mam pytanie.. ile w sumie stosowałyście kurację? boję się już zacząć je malować kolorowych lakierem żeby znów nie zaszkodzić... doradźcie proszę
Ja Nail teku używam jakoś od maja i dopiero nie dawno zauważyłam efekty,a lakierem kolorowym maluję je cały czas
__________________
książki: 27/100 w 2018
blog: inulec reads
instagram: inulec87
zapraszam
witch_18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-17, 11:30   #2361
Dagunia
Komplikatorka
 
Avatar Dagunia
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 20 300
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Dziewczyny mam coś takiego " Nail Tek II Intensive therapy for soft,peeling nails" teraz pytanie: co to ? Tzn. czy to jest ta odżywka dla poprawy wyglądu paznokci co trzeba raz dziennie malować i po 5 dniach zmyć ? Czy mogę tego używać jako baze pod lakier?
__________________
"Sens zdarzeń pojawia się z opóźnieniem. Trzeba tylko przeczekać. To co dziś jest czystym cierpieniem, po czasie okazuje się przedsionkiem szczęścia i mądrości".
Dagunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-17, 12:15   #2362
beciak95
Raczkowanie
 
Avatar beciak95
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: stolica
Wiadomości: 39
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

http://www.nailclub.pl/ - zadaj sobie trud przeczytania przynajmniej jednej, ostatniej strony wątku
__________________
konsultantka Oriflame
beciak95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-18, 09:17   #2363
Katilka
Przyczajenie
 
Avatar Katilka
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 4
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Dziewczyny NAILTEK działa !!!
Wprawdzie ostatnio bardzo krucho u mnie było z systematycznością ale i tak mam bardzo mocne pazurki !!

Jeszcze tylko po długim sprzataniu lekko się rozdwajają na końcach - ale generalnie są twarde mocne i ... DŁUGIE!!!!

I jeszcze chce się z wami podzielić moim odkryciem , próbowałam wielu lakierów , większość moich ulubionych ( Inglot,Opi, Sally Hansen , Revlon)nie współpracuje z Nailtekiem :-( i wiecie co znalazłam w moim pudle z lakierami i co sprawdza się znakomicie ?

ET VOLILA FRENCH MANICIURE ( NR5) Z MISS SPORTY !!
Trzyma się 5 dni i ma piękny kolor bladego różu , nie wiem skad go miałam ale już kupiłam kolejną buteleczkę .Jest śmiesznie tani coś ok 6 pln w Rosmannie .

https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...ncuskiego.html
__________________
Katilka
Katilka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-18, 12:46   #2364
efcia90
Zadomowienie
 
Avatar efcia90
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 253
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Wklejam zdjęcia po miesięcznej kuracji NT, standardowo baza FII i codziennie dokładanie ITII. Niestety nie mam zdjęć przed, ale musicie mi uwierzyć na słowo, że to była masakra, wskazujący i środkowy u obu rąk rozdwajały się aż do połowy paznokcia, po prostu warstwy schodziły, kciuki wiecznie łamały się z boku, nie mogły dojść ze wzrostem nawet za opuszek palca.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMAG0297.jpg (60,1 KB, 81 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMAG0294.jpg (64,6 KB, 63 załadowań)
__________________
Bo tak.
efcia90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-19, 09:41   #2365
panterka11
Raczkowanie
 
Avatar panterka11
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 44
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Pytanie do aljaka i Svinecka: Dziewczyny mam do Was pytanie bo obie napisałyście że stosujecie Formułę II na przemian z Xtra. Jak kondycja paznokci po takiej kuracji bo mi po II zaczęły pękać po bokach zaczęłam używać III i jest źle. Zastanawiam się nad zamówieniem zestawu Xtra bo przyzwyczaiłam się do mocnych i długich paznokci a w tej chwili musiałam je skrócić i wyglądają tak jak przed kuracją :-( Proszę pomóżcie bo już niewiem co mam robić.
panterka11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-19, 10:44   #2366
ethaina
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 14
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

też stosowałam najpierw formułę II, moje paznokcie byly miękkie i rozdwajały się. po poł roku moje paznokcie były w świetnym stanie. utrzymało się to przez rok (prawie nie używałam wtedy nailteka), po czym znowu zaczęły się rozdwajać. zaczęłam stosować formułę III bo moje paznokcie są twarde, ale to już trzeci miesiąc i nie widzę żadnej poprawy, może tylko taką,że zżółkła mi płytka nie wiem czy stosować nadal tą odżywkę, czy zmienić formułę na I?
__________________
idzie się przez życie powolnym krokiem ni to filozofa, ni to kloszarda.
ethaina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-20, 22:50   #2367
beciak95
Raczkowanie
 
Avatar beciak95
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: stolica
Wiadomości: 39
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Z tego, co zdążyłam zauważyć, bardzo wiele osób myli oznaczenia serii NT z ich poprawną kolejnością. I to tak jakby 'najsłabsza' odżywka, do paznokci bez problemów - ona jej jedynie chroni i pomaga utrzymać w dobrej kondycji. II jest przeznaczona do paznokci słabych, cienkich, miękkich i rozdwajających się. Jeśli ma się paznokcie twarde i łamliwe, warto zainwestować w III. Natomiast Xtra nadaje się tylko i wyłącznie do paznokci 'które wydawały się być nie do uratowania'.
Numeracja to nie oznaczenie kolejności, każda z tych odżywek ma inne zadanie!
Jeśli mamy problem z określeniem stanu swoich paznokci i doborem odpowiedniego kosmetyku, warto udać się do profesjonalistki. Mamy wtedy pewność, że kupiona odżywka będzie idealnie dobrana do naszych potrzeb i dzięki temu zagwarantuje nam największe szanse na piękne i zdrowe paznokcie.
__________________
konsultantka Oriflame
beciak95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-21, 09:38   #2368
ghana
Zakorzenienie
 
Avatar ghana
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 14 736
GG do ghana Send a message via Skype™ to ghana
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

ok, stosuję nail teka już tydzień pozwolił urosnąc moim paznokciom na 4mm, czego nie doświadczyłam od stycznia jak na razie jestem mega zadowolona, zachwyca mnie tez wydajnośc produktu jutro zmywam 7 warstwa i zaczynam nastepny tydzien z nail tekiem w roli glownej
ghana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-21, 16:21   #2369
_Annie_Hall_
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 11
Dot.: Nail Tek II

Hej, szukałam czegoś na temat radzenia sobie z "trudnymi paznokciami" i trafiłam na ten wątek. Przypomniałam sobie, że już wcześniej słyszałam o Nail Teku - i były to pozytywne opinie. Mam tylko pytanie: czy ta odżywka wzmacnia tylko łamliwe paznokcie, czy może też zapobiega ich rozdwajaniu? Bo z tym mam właśnie największy problem. A może znacie jakiś preparat z tej linii, który redukuje bolesne skórki wokół paznokci?
Mam nadzieję, że nikt mnie nie zgani za powielanie czyjegoś pytania/niedokładne czytanie forum...
_Annie_Hall_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-22, 07:36   #2370
kulbit
Zakorzenienie
 
Avatar kulbit
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 15 703
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Annie Hall tutaj jest wszystko co wiedzieć należny o nail teku
http://www.nailclub.pl/
Nail tek pomaga także na rozdwojone pazurki
__________________
Nikt nie zasługuje na twoje łzy, a ten kto na nie zasługuje na pewno nie doprowadzi cię do płaczu.

Moje anioły z masy solnej:
kulbit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-10-01 13:42:01


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:34.