Kosmetyki M.A.C. cz.8 - Strona 83 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-10-07, 18:09   #2461
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Ten "nowy" Lightscapade, którego zdjęcia jakis czas temu tu wstawiano będzie w limitowanej kolekcji " Lightness Of Being Collection" w styczniu.
Oprócz niego ma być repromotowany Perfect Topping.
To typowa kolekcja mineralna - cienie, błyszczyki mineralne.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg le.jpg (71,8 KB, 38 załadowań)
__________________

Live long and prosper
🖖🏻

Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2014-10-07 o 18:10
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-07, 18:23   #2462
martuunia
Zadomowienie
 
Avatar martuunia
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: uć
Wiadomości: 1 912
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Witajcie jestem tutaj nowa, prosiłabym o poradę nt. podkładu.

Mam cerę mieszaną z tendencją do trądziku, trochę do zakrycia (przebarwienia, ślady po wypryskach) jednak nie ma już tragedii i bardzo bardzo mocnego krycia nie potrzebuję (ewentualnie zakryję korektorem). Mam dość jasną cerę o żółtawym odcieniu, żadne róże czy szarości. Na co dzień używam kremów BB jednak ciężko znaleźć mi idealny kolor a wiem, że MAC ma dość dużą gamę i mam nadzieję, że coś wybiorę. Kiedyś miałam Pro Longwear w odcieniu NC15, jednak był zbyt żółty i trochę za ciemny. Wolałabym też coś lżejszego (wtedy podkład kupiłam w ciemno, kierowałam się tylko opiniami i swatchami w internecie).

Ostatnio byłam w salonie MAC w Poznaniu, chciałam coś wypróbować, ale dowiedziałam się, że nie dają próbek więc na miejscu wymalowano mnie podkładem Mineralize w kolorze NW15(niestety praktycznie nic nie zakrył). Później doradzono Studio Sculpt również w NW15 pomimo że nie jest to ta sama gama kolorystyczna. W obu podkładach nie czułam się dobrze i widziałam, że kolory odcinają się od szyi, jednak już nie chciałam zawracać Pani głowy i podziękowałam Dowiedziałam się też, że Studio Fix jest cięższe i bardziej kryjące od Pro Longwear, czy to prawda? Szczerze mówiąc zastanawiałam się właśnie nad Studio Fix lub Matchmasterem.

Trochę przydługi wywód, jednak mam nadzieję że ktoś obeznany doradzi mi i pójdę wypróbować już konkretny podkład

Swoją drogą, zaskoczyła mnie trochę polityka tej firmy co to próbek. Podkład przecież najlepiej testować na swoim kremie/bazie, swoim sposobem (pędzel, palce, gąbka, etc) i utrwalić swoimi kosmetykami. Nie wiem czy jak będę używać swojego pędzla to efekt będzie taki sam i czy w ogóle będzie to dobrze współpracowało. Co jak co, nie spodziewałam się takiej sytuacji :p
__________________
wymiana

Edytowane przez martuunia
Czas edycji: 2014-10-07 o 18:29
martuunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-07, 18:55   #2463
sylwka37
koci świat
 
Avatar sylwka37
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 14 157
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

wysłali może do piątku dojdzie
pomóżcie z tym różem
zastanawiam się nad
Pro Longwear blush - odcień Make You Mine- przybrudzony łososiowy
lub
Sharon Powder blush -Peaches & Cream- Średnia brzoskwinia/średni różany
ale zdjęcia kolorów inne niż bym sobie wyobrażała po nazwie
__________________
wszystkowątek
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=783933
sylwka37 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-07, 19:00   #2464
kicia555
Zakorzenienie
 
Avatar kicia555
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 5 656
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez sylwka37 Pokaż wiadomość
wysłali może do piątku dojdzie
pomóżcie z tym różem
zastanawiam się nad
Pro Longwear blush - odcień Make You Mine- przybrudzony łososiowy
lub
Sharon Powder blush -Peaches & Cream- Średnia brzoskwinia/średni różany
ale zdjęcia kolorów inne niż bym sobie wyobrażała po nazwie
peaches&cream od Sharon wydaje mi się ze nie jest morelą ani brzoskwinią no ale mogę się mylić
brzoskwiniowy to może Melba, albo Style (mam i uwielbiam)
__________________

GALAXIA
Istanbul lover

kicia555 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-07, 19:02   #2465
sylwka37
koci świat
 
Avatar sylwka37
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 14 157
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez kicia555 Pokaż wiadomość
peaches&cream od Sharon wydaje mi się ze nie jest morelą ani brzoskwinią no ale mogę się mylić
brzoskwiniowy to może Melba, albo Style (mam i uwielbiam)
oo właśnie Melba też mi wpadła w oko ale nie byłam pewna czy nazwa swoje a kolor swoje
Style muszę wylukać dzięki za podpowiedź
__________________
wszystkowątek
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=783933
sylwka37 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-07, 19:04   #2466
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Ale pakowanie na prezent nijak nie opóźnia wysyłki Tyle czasu im to zajmuje ile bez tej opcji - sprawdzałam i nie ma zadnego poslizgu czasowego. Zamawia się danego dnia, po 2 dniach zazwyczaj jest info o wysyłce a po kolejnych 1-2 dniach paczka dociera do adresata, czyli tak jak pisza - dostawa od 3-5 dni.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-07, 19:09   #2467
kicia555
Zakorzenienie
 
Avatar kicia555
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 5 656
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez sylwka37 Pokaż wiadomość
oo właśnie Melba też mi wpadła w oko ale nie byłam pewna czy nazwa swoje a kolor swoje
Style muszę wylukać dzięki za podpowiedź
Melba jest chyba matem, bardzo fajny kolor a Style ma takie złote podbicie i świetnie wygląda jak róż muśnięty rozświetlaczem. Piękny był "Superduper natural" ale to LE więc już ni ma
__________________

GALAXIA
Istanbul lover

kicia555 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-10-07, 19:13   #2468
sylwka37
koci świat
 
Avatar sylwka37
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 14 157
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Ale pakowanie na prezent nijak nie opóźnia wysyłki Tyle czasu im to zajmuje ile bez tej opcji - sprawdzałam i nie ma zadnego poslizgu czasowego. Zamawia się danego dnia, po 2 dniach zazwyczaj jest info o wysyłce a po kolejnych 1-2 dniach paczka dociera do adresata, czyli tak jak pisza - dostawa od 3-5 dni.
hmm ale ostatnio jak zamawiałam to już następnego dnia wysłali i to rano a teraz po 2 i to wieczorem czyli dopiero jutro ruszy więc jakby 3 dni
no może przypadek

---------- Dopisano o 20:13 ---------- Poprzedni post napisano o 20:10 ----------

Cytat:
Napisane przez kicia555 Pokaż wiadomość
Melba jest chyba matem, bardzo fajny kolor a Style ma takie złote podbicie i świetnie wygląda jak róż muśnięty rozświetlaczem. Piękny był "Superduper natural" ale to LE więc już ni ma
to wolę mat - czyli Melba będzie chyba moim faworytem
najgorsze że u mnie nie ma stacjonarnego sklepu i muszę opierać się na zdjęciach a tak człowiek by poszedł obmacał i po bólu a tak wpady można zaliczać
__________________
wszystkowątek
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=783933
sylwka37 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-07, 19:16   #2469
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez sylwka37 Pokaż wiadomość
hmm ale ostatnio jak zamawiałam to już następnego dnia wysłali i to rano a teraz po 2 i to wieczorem czyli dopiero jutro ruszy więc jakby 3 dni
no może przypadek
Ja juz zamawiała sporo razy i zawsze scenariusz był taki, jak pisałam wyżej, z pakowaniem na prezent też. Moze inni mają inaczej (moze zalezy od platnosci), ale ja zawsze tak samo.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-07, 19:21   #2470
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez ohmarylin Pokaż wiadomość
Któraś z Was miała lub testowała bazę Prep+Prime Skin Refined Zone? Polecacie opłaca się ją kupić za 90zł? Rzeczywiście przedłuża długość makijażu i redukuje wydzielanie sebum? A może polecacie jakąś inną bazę niekoniecznie z MACa?
Miałam i nie polecam. Podstawowy mój zarzut taki, że na tej bazie nie dało się zaaplikować żadnego podkładu. Dodam, że bazę stosowałam na krem, a pod podkład.

Cytat:
Napisane przez martuunia Pokaż wiadomość
Witajcie jestem tutaj nowa, prosiłabym o poradę nt. podkładu.

Mam cerę mieszaną z tendencją do trądziku, trochę do zakrycia (przebarwienia, ślady po wypryskach) jednak nie ma już tragedii i bardzo bardzo mocnego krycia nie potrzebuję (ewentualnie zakryję korektorem). Mam dość jasną cerę o żółtawym odcieniu, żadne róże czy szarości. Na co dzień używam kremów BB jednak ciężko znaleźć mi idealny kolor a wiem, że MAC ma dość dużą gamę i mam nadzieję, że coś wybiorę. Kiedyś miałam Pro Longwear w odcieniu NC15, jednak był zbyt żółty i trochę za ciemny. Wolałabym też coś lżejszego (wtedy podkład kupiłam w ciemno, kierowałam się tylko opiniami i swatchami w internecie).

Ostatnio byłam w salonie MAC w Poznaniu, chciałam coś wypróbować, ale dowiedziałam się, że nie dają próbek więc na miejscu wymalowano mnie podkładem Mineralize w kolorze NW15(niestety praktycznie nic nie zakrył). Później doradzono Studio Sculpt również w NW15 pomimo że nie jest to ta sama gama kolorystyczna. W obu podkładach nie czułam się dobrze i widziałam, że kolory odcinają się od szyi, jednak już nie chciałam zawracać Pani głowy i podziękowałam Dowiedziałam się też, że Studio Fix jest cięższe i bardziej kryjące od Pro Longwear, czy to prawda? Szczerze mówiąc zastanawiałam się właśnie nad Studio Fix lub Matchmasterem.

Trochę przydługi wywód, jednak mam nadzieję że ktoś obeznany doradzi mi i pójdę wypróbować już konkretny podkład

Swoją drogą, zaskoczyła mnie trochę polityka tej firmy co to próbek. Podkład przecież najlepiej testować na swoim kremie/bazie, swoim sposobem (pędzel, palce, gąbka, etc) i utrwalić swoimi kosmetykami. Nie wiem czy jak będę używać swojego pędzla to efekt będzie taki sam i czy w ogóle będzie to dobrze współpracowało. Co jak co, nie spodziewałam się takiej sytuacji :p
Nigdy nie zdecydowałam się na zakup pełnowymiarowego podkładu MAC, ale trochę tu o nich poczytałam i wydaje mi się, że Matchmaster mógłby być tym, czego szukasz. Studio Fix jest jednym z bardziej kryjących podkładów, czasem uważanym za dość ciężki. Co do tonacji, to chyba jednak powinien być to NC15, jeśli nie lubisz różowych tonów. Trzeba też mieć na względzie, że NC15, w zależności od rodzaju podkładu, może mieć inny odcień. Lepiej choć w salonie sprawdzić.
Może jednak doradzi Ci jeszcze ktoś, kto używał różnych rodzajów MACowych podkładów.

Szkoda, że nie dali Ci próbek. Polityka nie dość, że się w tym zakresie zmienia, to tak naprawdę to czy dostanie się próbkę, często zależy od humoru konsultantki. Myślę, że stałe klientki raczej nie spotałyby się z odmową
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-07, 19:38   #2471
sylwka37
koci świat
 
Avatar sylwka37
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 14 157
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Ja juz zamawiała sporo razy i zawsze scenariusz był taki, jak pisałam wyżej, z pakowaniem na prezent też. Moze inni mają inaczej (moze zalezy od platnosci), ale ja zawsze tak samo.
właściwie to mało ważne już - grunt że wysłane płacę zawsze od razu i potwierdzenie przysłali po chwili
pewnie to dlatego że niecierpliwa jestem
__________________
wszystkowątek
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=783933
sylwka37 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-10-07, 19:56   #2472
martuunia
Zadomowienie
 
Avatar martuunia
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: uć
Wiadomości: 1 912
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Nigdy nie zdecydowałam się na zakup pełnowymiarowego podkładu MAC, ale trochę tu o nich poczytałam i wydaje mi się, że Matchmaster mógłby być tym, czego szukasz. Studio Fix jest jednym z bardziej kryjących podkładów, czasem uważanym za dość ciężki. Co do tonacji, to chyba jednak powinien być to NC15, jeśli nie lubisz różowych tonów. Trzeba też mieć na względzie, że NC15, w zależności od rodzaju podkładu, może mieć inny odcień. Lepiej choć w salonie sprawdzić.
Może jednak doradzi Ci jeszcze ktoś, kto używał różnych rodzajów MACowych podkładów.

Szkoda, że nie dali Ci próbek. Polityka nie dość, że się w tym zakresie zmienia, to tak naprawdę to czy dostanie się próbkę, często zależy od humoru konsultantki. Myślę, że stałe klientki raczej nie spotałyby się z odmową
dziękuję bardzo za odp jeśli ktoś jeszcze byłby w stanie mi coś doradzić to bardzo proszę, w międzyczasie przejrzę wątek.
To raczej pewne, stałe klientki zawsze mają przywileje (co mnie cieszy, chociaż niekoniecznie w tym przypadku ). U mnie w mieście nie było żadnych standów ani salonów a i zbytnio okazji, żeby zaglądać do innych miast.
__________________
wymiana
martuunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-07, 19:58   #2473
mlodziudka85
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 1 329
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez martuunia Pokaż wiadomość
Witajcie jestem tutaj nowa, prosiłabym o poradę nt. podkładu.

Mam cerę mieszaną z tendencją do trądziku, trochę do zakrycia (przebarwienia, ślady po wypryskach) jednak nie ma już tragedii i bardzo bardzo mocnego krycia nie potrzebuję (ewentualnie zakryję korektorem). Mam dość jasną cerę o żółtawym odcieniu, żadne róże czy szarości. Na co dzień używam kremów BB jednak ciężko znaleźć mi idealny kolor a wiem, że MAC ma dość dużą gamę i mam nadzieję, że coś wybiorę. Kiedyś miałam Pro Longwear w odcieniu NC15, jednak był zbyt żółty i trochę za ciemny. Wolałabym też coś lżejszego (wtedy podkład kupiłam w ciemno, kierowałam się tylko opiniami i swatchami w internecie).

Ostatnio byłam w salonie MAC w Poznaniu, chciałam coś wypróbować, ale dowiedziałam się, że nie dają próbek więc na miejscu wymalowano mnie podkładem Mineralize w kolorze NW15(niestety praktycznie nic nie zakrył). Później doradzono Studio Sculpt również w NW15 pomimo że nie jest to ta sama gama kolorystyczna. W obu podkładach nie czułam się dobrze i widziałam, że kolory odcinają się od szyi, jednak już nie chciałam zawracać Pani głowy i podziękowałam Dowiedziałam się też, że Studio Fix jest cięższe i bardziej kryjące od Pro Longwear, czy to prawda? Szczerze mówiąc zastanawiałam się właśnie nad Studio Fix lub Matchmasterem.

Trochę przydługi wywód, jednak mam nadzieję że ktoś obeznany doradzi mi i pójdę wypróbować już konkretny podkład

Swoją drogą, zaskoczyła mnie trochę polityka tej firmy co to próbek. Podkład przecież najlepiej testować na swoim kremie/bazie, swoim sposobem (pędzel, palce, gąbka, etc) i utrwalić swoimi kosmetykami. Nie wiem czy jak będę używać swojego pędzla to efekt będzie taki sam i czy w ogóle będzie to dobrze współpracowało. Co jak co, nie spodziewałam się takiej sytuacji :p

Może NW 13?
Mam Studio Fix NC 20 i jest troszkę zbyt żółty, ale nie odcina się zbyt mocno. Szczególnie po przypudrowaniu. Miałam próbkę Matchmastera i niestety szybko się po nim świeciłam, więc nawet się nad nim nie zastanawiałam. Studio Fix nie wydaje mi się zbyt ciężki, ale to tylko moja opinia. Musisz przetestować na sobie. Pomogłabym w tej kwestii, ale nie wiem czy jest sens z uwagi na ciemniejszy kolor.
mlodziudka85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-07, 20:05   #2474
Star90
Zakorzenienie
 
Avatar Star90
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 13 689
GG do Star90
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Dziewuszki w temacie szminek bo sie znacie.
Szukam szminki ( ale z matowych) w kolorze brązu, pasujące do blond włosów i zielonych oczu

Będę wdzięczna.
__________________
http://instagram.com/ccamillac
Star90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-07, 20:15   #2475
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Ten "nowy" Lightscapade, którego zdjęcia jakis czas temu tu wstawiano będzie w limitowanej kolekcji " Lightness Of Being Collection" w styczniu.
Oprócz niego ma być repromotowany Perfect Topping.
To typowa kolekcja mineralna - cienie, błyszczyki mineralne.
Zachęcająco to zdjęcie wygląda
Cytat:
Napisane przez Star90 Pokaż wiadomość
Dziewuszki w temacie szminek bo sie znacie.
Szukam szminki ( ale z matowych) w kolorze brązu, pasujące do blond włosów i zielonych oczu

Będę wdzięczna.
Ale ciemny brąz, średni? Ładne są takie ciemniejsze nude, wpadające w brązy, np. Velvet Teddy, Honeylove... Dają taki efekt z lat '90, trochę jak Pamela Anderson, jakkolwiek źle to brzmi, wygląda ładnie
__________________
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-07, 20:23   #2476
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez Star90 Pokaż wiadomość
Dziewuszki w temacie szminek bo sie znacie.
Szukam szminki ( ale z matowych) w kolorze brązu, pasujące do blond włosów i zielonych oczu

Będę wdzięczna.
Oooooooooo też by mi się taka przydała z tym, że ja mam oczy niebieskie .
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-07, 20:24   #2477
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez kosmetocholiczka4ever Pokaż wiadomość
chodzi mi czy wpada bardziej w szary czy właśnie zółty brąz? btw Cori oglądałam w weekend słocze szminek mac na spektrze i Twoje zdjęcia najbardziej oddają rzeczywiste kolory i są świetne
Siss u mnie wypada tak prawie musztardowo Nieciekawie to mało powiedziane. Lepiej ją przetestować przed zakupem.
Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Ani szary ani zolty braz. tak jak piszę - braz podbity w wiekszosci Taupe.
Jedyne co moge wstawić, to ogolne zdjecie na ustach - moze sie przyda
I dziękuję, staram się i gdyby nie to ze padł mi ten nieszczesny aparat, to zdjecie bym zrobiła i wstawiła - sama jestem wkurzona, bo dokumentacji nie mogę zrobić
Łooo jak pięknie wyszłaś i jak Ci w tym kolorze świetnie Strasznie mi się podoba, w ogóle cały makijaż do koloru włosów i oczu, charakternie i seksownie, a przy tym elegancko
__________________
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-07, 20:25   #2478
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
Zachęcająco to zdjęcie wygląda

Ale ciemny brąz, średni? Ładne są takie ciemniejsze nude, wpadające w brązy, np. Velvet Teddy, Honeylove... Dają taki efekt z lat '90, trochę jak Pamela Anderson, jakkolwiek źle to brzmi, wygląda ładnie
Fajna ta velvet teddy, modesty mi jeszcze w oko wpadła ale ona chyba bardziej różowa
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-07, 20:30   #2479
Star90
Zakorzenienie
 
Avatar Star90
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 13 689
GG do Star90
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
Zachęcająco to zdjęcie wygląda

Ale ciemny brąz, średni? Ładne są takie ciemniejsze nude, wpadające w brązy, np. Velvet Teddy, Honeylove... Dają taki efekt z lat '90, trochę jak Pamela Anderson, jakkolwiek źle to brzmi, wygląda ładnie

Dziękuję kochana, popatrzę swatche
__________________
http://instagram.com/ccamillac
Star90 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-10-07, 20:34   #2480
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
Łooo jak pięknie wyszłaś i jak Ci w tym kolorze świetnie Strasznie mi się podoba, w ogóle cały makijaż do koloru włosów i oczu, charakternie i seksownie, a przy tym elegancko
Dziekuję
Przerobie na blond lalę staje chyba pdo znakiem zapytania coraz bardziej, bo jezu- jak ja będę wygladac w tych szminkach w blond włosach ? a tym bardziej w takich typu Living Legened
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-07, 20:36   #2481
GretchenSp
♪♫♪♪♫♪
 
Avatar GretchenSp
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 3 345
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Mam Beet, wg mnie jest za jasna do Rebel, choć przyznam, że nie próbowałam . Beet kupiłam z kolekcji Marilyn Monroe, do Love Goddess i zdaje mi się, że do różowawych czerwieni będzie najlepsza.
Ja szczerze mówiąc ani razu nie pomalowałam się jeszcze Goddes of the Sea (trzech naustnych testów, takich przed demakijażem, nie liczę). Mam nadzieję, że do niej Vino się nada.
Corii pokazywała kiedyś połączenie GotS i Vino na specktrze. GotS ma w sobie nieco więcej fioletu niż Vino. Skoro Beet pasuje do różowych czerwieni, to faktycznie do Rebel mogłaby być za jasna.

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Ja pigmentów sypanych nie lubię, za bardzo się błyszczą.
Ze swiątecznej chciałabym tylko 2 kredki Power Kohl, moze Fluidline czarny i może zestaw szminek Viva Glam w kasetce i tyle. Cieni mam przesyt, a połowa i tak ze stałej albo repromote jest. Za zestawami średnio przepadam, a prezentowanych zaden mnie nie uwiódł.
Ale to dobrze, bo nie spłukam się, bo i tak nie mam z czego
Mówisz o dwóch wersjach VG Rihanna w czerwonej kosmetyczce (?), czy tam był jeszcze jakiś inny zestaw? Powiem szczerze, że jeśli coś z tej kolekcji kupię, to albo szminkę Salon Rouge albo właśnie te dwie Rihanny. Tylko nie wiem, czy je będę nosić (zwłaszcza "dwójkę").

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Ani szary ani zolty braz. tak jak piszę - braz podbity w wiekszosci Taupe.
Jedyne co moge wstawić, to ogolne zdjecie na ustach - moze sie przyda
I dziękuję, staram się i gdyby nie to ze padł mi ten nieszczesny aparat, to zdjecie bym zrobiła i wstawiła - sama jestem wkurzona, bo dokumentacji nie mogę zrobić
Świetnie w niej wyglądasz.

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Ten "nowy" Lightscapade, którego zdjęcia jakis czas temu tu wstawiano będzie w limitowanej kolekcji " Lightness Of Being Collection" w styczniu.
Oprócz niego ma być repromotowany Perfect Topping.
To typowa kolekcja mineralna - cienie, błyszczyki mineralne.
Perfect Topping chętnie bym przygarnęła, bo nie mam

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Ale pakowanie na prezent nijak nie opóźnia wysyłki Tyle czasu im to zajmuje ile bez tej opcji - sprawdzałam i nie ma zadnego poslizgu czasowego. Zamawia się danego dnia, po 2 dniach zazwyczaj jest info o wysyłce a po kolejnych 1-2 dniach paczka dociera do adresata, czyli tak jak pisza - dostawa od 3-5 dni.
Ja dwa razy zamawiałam kosmetyki z prezentowym pakowaniem - z tym, że poprzednim razem zapomnieli zapakować. Od złożenia zamówienia do wysyłki mijało za każdym razem ok. 5 dni - z tym, że akurat teraz po drodze wypadł weekend, co chyba zmienia postać rzeczy. Zamawiałam za pobraniem (poprzednio płaciłam chyba kartą).
__________________
"Everything starts somewhere, although many physicists disagree".



GretchenSp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-07, 20:41   #2482
sylwka37
koci świat
 
Avatar sylwka37
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 14 157
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez mlodziudka85 Pokaż wiadomość
Może NW 13?
Mam Studio Fix NC 20 i jest troszkę zbyt żółty, ale nie odcina się zbyt mocno. Szczególnie po przypudrowaniu. Miałam próbkę Matchmastera i niestety szybko się po nim świeciłam, więc nawet się nad nim nie zastanawiałam. Studio Fix nie wydaje mi się zbyt ciężki, ale to tylko moja opinia. Musisz przetestować na sobie. Pomogłabym w tej kwestii, ale nie wiem czy jest sens z uwagi na ciemniejszy kolor.
ja w kolorze nie pomogę bo sama miałam ze sobą problem a co dopiero komuś doradzać jeszcze nie widząc cery
ja mam NC20 i 25 i dla mnie ok żółtki ale mi pasuje
potwierdzam że Studio Fix też nie wydaje mi się ciężki - ciężki to jest EL DW
__________________
wszystkowątek
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=783933
sylwka37 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-07, 20:42   #2483
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez GretchenSp Pokaż wiadomość
Corii pokazywała kiedyś połączenie GotS i Vino na specktrze. GotS ma w sobie nieco więcej fioletu niż Vino. Skoro Beet pasuje do różowych czerwieni, to faktycznie do Rebel mogłaby być za jasna.


Mówisz o dwóch wersjach VG Rihanna w czerwonej kosmetyczce (?), czy tam był jeszcze jakiś inny zestaw? Powiem szczerze, że jeśli coś z tej kolekcji kupię, to albo szminkę Salon Rouge albo właśnie te dwie Rihanny. Tylko nie wiem, czy je będę nosić (zwłaszcza "dwójkę").
Tutaj też wrzucała fotę i widziałam, że odcienie się trochę różnią, ale chyba nic "bliżej" nie uda się znaleźć, a w każdym razie moźe być trudno .

Rihanna czerwona jest naprawdę fajna
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-07, 21:15   #2484
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez GretchenSp Pokaż wiadomość
Mówisz o dwóch wersjach VG Rihanna w czerwonej kosmetyczce (?), czy tam był jeszcze jakiś inny zestaw? Powiem szczerze, że jeśli coś z tej kolekcji kupię, to albo szminkę Salon Rouge albo właśnie te dwie Rihanny. Tylko nie wiem, czy je będę nosić (zwłaszcza "dwójkę").



Świetnie w niej wyglądasz.
Dziękuję

O tej mówię
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-07, 21:52   #2485
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
Fajna ta velvet teddy, modesty mi jeszcze w oko wpadła ale ona chyba bardziej różowa
Kinda Sexy jeszcze zobacz, super jest, tylko z kolei wpada w brzoskwinię. I Cherish podobno, ale nie jej nie mam.
Cytat:
Napisane przez Star90 Pokaż wiadomość
Dziękuję kochana, popatrzę swatche
A proszę
Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Dziekuję
Przerobie na blond lalę staje chyba pdo znakiem zapytania coraz bardziej, bo jezu- jak ja będę wygladac w tych szminkach w blond włosach ? a tym bardziej w takich typu Living Legened
Blond? Nie rób tego! Chociaż rozumiem chęć zmian, ja to bym codziennie mogła mieć inny kolor włosów Najlepiej czuję się w ciemnym miedzianym, ale to niestety kolor na tydzień, poza tym podkreśla zaczerwienienia, których mam mnóstwo. Teraz już jakiś czas mam średni karmelowy blond w ramach oszczędzania włosów, niby ładny i uniwersalny, ale chyba nie wytrzymam i walnę sobie jeśli nie rudy, to orzechowy brąz. Chociaż będzie dobrym tłem do kolorów w makijażu


A dziś w końcu złapałam Hearts Aflame i bardzo się cieszę, to pierwszy kolor w tonacji czerwieni, który mi pasuje. Do tego taki retro

Macałam też puder Studio Sculpt i ma super konsystencję, taką satynową. Oczywiście się napaliłam, ale mam z 8 pudrów w kompakcie aktualnie Czy on daje trochę krycia, wyrównania kolorytu, czy jest całkowicie niewidoczny?
__________________

Edytowane przez MissScareAll
Czas edycji: 2014-10-07 o 21:53
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-07, 22:06   #2486
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
Blond? Nie rób tego! Chociaż rozumiem chęć zmian, ja to bym codziennie mogła mieć inny kolor włosów Najlepiej czuję się w ciemnym miedzianym, ale to niestety kolor na tydzień, poza tym podkreśla zaczerwienienia, których mam mnóstwo. Teraz już jakiś czas mam średni karmelowy blond w ramach oszczędzania włosów, niby ładny i uniwersalny, ale chyba nie wytrzymam i walnę sobie jeśli nie rudy, to orzechowy brąz. Chociaż będzie dobrym tłem do kolorów w makijażu


A dziś w końcu złapałam Hearts Aflame i bardzo się cieszę, to pierwszy kolor w tonacji czerwieni, który mi pasuje. Do tego taki retro

Macałam też puder Studio Sculpt i ma super konsystencję, taką satynową. Oczywiście się napaliłam, ale mam z 8 pudrów w kompakcie aktualnie Czy on daje trochę krycia, wyrównania kolorytu, czy jest całkowicie niewidoczny?
Hearts Aflame jest boska

Studio Sculpt w sumie to krycia jakos nie daje ... ale koloryt chyba wyrównuje, z tego co pamietam po aplikacji, bo potem to juz u mnie swiecenie bylo tylko

Ano widzisz, ja miałam juz wszystkie kolory prócz blondu własnie
Przyznaję - braz na włosach daje wiele kombinacji szminkowych
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-07, 22:24   #2487
mlodziudka85
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 1 329
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez sylwka37 Pokaż wiadomość
ja w kolorze nie pomogę bo sama miałam ze sobą problem a co dopiero komuś doradzać jeszcze nie widząc cery
ja mam NC20 i 25 i dla mnie ok żółtki ale mi pasuje
potwierdzam że Studio Fix też nie wydaje mi się ciężki - ciężki to jest EL DW
Dlatego napisałam może i wstawiłam znak zapytania. Zawsze dobrze jest wiedzieć, że ma się jeszcze jakieś opcje. Z tego co mi się wydaję to NW 13 jest siłą rzeczy mniej żółty i jaśniejszy od NC15, więc to chyba nie jest najgłupsza podpowiedź .
Co do odcienia podkładu to ja mam średnio 3 razy do roku problem, bo mi się odcień skóry zmienia i muszę kombinować
mlodziudka85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-07, 22:35   #2488
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez kicia555 Pokaż wiadomość
właśnie też widziałam, szczególnie w tych zestawach z błyszczykami dla mnie bez sensu bo po co kupować od razu 4 czy tam 5 sztuk tego co jest dostępne od ręki
jedyne co to one są mniejsze, więc jak ktoś jest fanem błyszczyków to w cenie 1.5 sztuki ma 4 odcienie
no chyba, że ktos kolekcjonuje, ale wtedy jest szansa, że ma je ze stałej.
w sumie szybciej już pigment zdubluję z tych mini zestawów. Ale cienie w paletach?? chyba połowa jest regularna...
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-08, 07:52   #2489
earthpace
Zakorzenienie
 
Avatar earthpace
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wro
Wiadomości: 5 120
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Hearts Aflame jest boska

Studio Sculpt w sumie to krycia jakos nie daje ... ale koloryt chyba wyrównuje, z tego co pamietam po aplikacji, bo potem to juz u mnie swiecenie bylo tylko

Ano widzisz, ja miałam juz wszystkie kolory prócz blondu własnie
Przyznaję - braz na włosach daje wiele kombinacji szminkowych
Ja tam Cię widzę w blondzie jak kolor będzie dobrze dobrany to i wszystkie dotychczasowe szminki będą ok a w niektórych możesz wyglądać nawet ciekawiej!

Star90, a może brick-o -la?
__________________
The two most powerful warriors are patience and time - Tołstoj

Moja pielęgnacja
earthpace jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-08, 08:27   #2490
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez earthpace Pokaż wiadomość
Ja tam Cię widzę w blondzie jak kolor będzie dobrze dobrany to i wszystkie dotychczasowe szminki będą ok a w niektórych możesz wyglądać nawet ciekawiej!
O, to mnie pocieszyłas
No własnie...jesli kolor zostanie dobrze dobrany.... masz jakis konkretny kolor blond na mysli w swojej wizji?
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-03-05 01:21:12


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:17.