Belissa ? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Pokaż wyniki sondy: Czy Belissa na skórę włosy i paznokcie jest produktem spełniającym twoje oczekiwania?
tak bardzo 5 83,33%
nie 0 0%
tabletki są takie sobie 1 16,67%
są lepsze niż Belissa 0 0%
Głosujący: 6. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-07-23, 18:57   #31
darrya
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: wwa
Wiadomości: 122
GG do darrya
Dot.: Belissa ?

belissa i sennośc? ciekawe, nic takiego nie doświadczyłam, przyjęłam 2 opakowania belissy i szczerze mówiąc nie jestem zadowolona. może paznokcie trochę się poprawiły, ale cera i włosy NIE. nie mam zamiaru do niej wracac, za to od nowa biorę silicę. po miesiącu czułam w palcach, że każdy jeden włosek jest grubszy. no nie wypadały jak wcześniej
__________________
mój blog:
http://tysiacepomyslow.blogspot. com/

fitness&gotowanie&kosmetyki&zakupy

Zapraszam!
darrya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-23, 19:14   #32
eLWhy
Zadomowienie
 
Avatar eLWhy
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 1 204
Dot.: Belissa ?

Ja również zakupiłam Ale wyraźniej poprawy nie widzę, bo myślę, że podtrzymuje ona działanie skrzypovity, którą brałam przed belissą. A pomogła - to najważniejsze. W sumie to kupiłam ją przypadkiem,bo poszłam kupić (w innej aptece następne opakowanie skrzypovity (wcześniejsze kupiłam za 11zł, nie wiedziałam, ze to nowość) - jak mi babka powiedziała, że to, co chcę kosztuje teraz 22zł, to poprosiłam o coś innego ze skrzypem ;]
Ogólnie bardzo fajne tabletki, bo poza skrzypem jest też zestaw witamin, więc nie trzeba łykać dodatkowych
__________________
walka z trądzikiem (teraz: Locacid+Yaz / było: Syndi35,Zorac,kwas salicylowy+borowy (borny?) ,DalacinT, Clindacne,Klindacin,Duac, Isotrexin,Benzacne,Zinery t,Tetralysal, Metronidazol, Differin,Epiduo)

eLWhy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-23, 20:06   #33
ashley2344
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 21
Dot.: Belissa ?

ja jestem juz przy 30 tabletce,
po tygodniu urosl mi 1 cm wlosow xD
teraz koncowki sa ladniejsze, wlosy zdrowsze i ladnie sie blyszcza
a paznokcie sa twardsze i szybciej rosna
a cera tez jest ladniejsza niż wcześniej
ashley2344 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-24, 06:30   #34
zlota77
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 16
Dot.: Belissa ?

Ja też zastanawiałam się nad Belissą, ale pani w aptece poleciła mi Maxi krzem, ma większą dawkę krzemu, więcej witamin i mikroelementów. Krzem pochodzi w 3 wyciągów roślinnych : pędów bambusa, ziela skrzypu i liści pokrzywy. Kosztuje ok 10 zł za 20 kapsułek ( 1 dziennie) więc wychodzi troszkę drożej ale myślę że warto.
zlota77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-24, 08:50   #35
liquefy
Wtajemniczenie
 
Avatar liquefy
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 2 726
Dot.: Belissa ?

od wczoraj biorę belissę. mam nadzieje, że poprawi się wygląd moich paznokci. dobrze by było też gdyby włosy zaczęły szybciej rosnąć
z tego co widzę po waszych postach, to dla niektórych działa, dla niektórych nie. No cóż, chyba nic nie tracę próbując
__________________
Tonight
We are young
So let’s set the world on fire
We can burn brighter than the sun
liquefy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-24, 21:55   #36
moniś_xX
Raczkowanie
 
Avatar moniś_xX
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 280
Dot.: Belissa ?

zjadłam już ze 3 opakowania tej belissy, w trakcie jej używania nawet nie myślałam o wypadających włosach.. teraz chciałam spróbować czegoś innego, żeby organizm się nie przyzwyczaił do tego samego i takie tam.. kupiłam skrzypowite(kuracja 40dniowa czy jakos tak)niestety wlosy niesamowicie mi po niej wylaza;( nie pamietam kiedy ostatnio były w takim zlym stanie, wiec gdy skoncze skrzypowite powroce pewnie do belissy. tylko ciekawe ile znowu bede musiala czekac na efekty
moniś_xX jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-25, 14:33   #37
Dudi86
Raczkowanie
 
Avatar Dudi86
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 37
GG do Dudi86
Thumbs up Dot.: Belissa ?

Witam!
Preparat Belissa polecam serdecznie!
Używam go już dośc długo, ale z przerwami.
Głównie wynikają one z faktu mojej niesolidności
Wiem, że takie preparaty należy używać przez min. 3 m-c aby przynosiły zamierzone efekty...
Ja i tak po stosowaniu Belissy czułam efekty już po ok. tygodniu - paznokcie były twardsze.
Czy należy robić jakieś przerwy ? Nie wiem, ale wydaję mi się że taki preparat nie powinien wyrządzić w organizmie większych szkód...
No chyba, że ktoś choruje na hiperwitaminozę i jeszcze ładuje w siebie takie specyfiki...
Myślę, że taki kompleks witamin jest uzupełnieniem codziennej diety, która w dzisiejszych czasach jest dość często zaniedbana...

No a ze mną to robota głupiego... bo kupuję łykam przez miesiąc, dwa... i pózniej okazuje się, że nie mam kiedy kupić nowego opakowania... leniwiec...

Pozdrowienia dla Was
__________________
02.o8.2010r.
Zdrowo się odżywiam
Poszerzam horyzonty

Kocham, Wierzę i mam Nadzieję... (12.06.2010r. )

Piękna Kobieta jest jak rzeka, w której toną mędrcy...

Dudi86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-08-03, 00:05   #38
Dottie_1988
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 155
Dot.: Belissa ?

biorę belissę od tygodnia i chyba mam mały wysyp - pojawiły mi się 3 spore pryszcze na czole, to nie przez okres ani żadne nowe kosmetyki, więc jedynym winowajcą wydaje się belissa czy ktoś tak miał i ile on może potrwać, czy po prostu cera się oczyszcza, czy wywołuje jakiś większy trądzik? nie wiem czy nie przestać jej brać na jakiś czas bo za parę dni jadę na wakacje no i wolałabym mieć wtedy ładną cerę
Dottie_1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-03, 10:04   #39
agacior89
Zakorzenienie
 
Avatar agacior89
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: znienacka
Wiadomości: 3 227
GG do agacior89
Dot.: Belissa ?

Dotie, jestem na 80% pewna, ze to nie przez belissę
agacior89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-03, 13:38   #40
Dottie_1988
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 155
Dot.: Belissa ?

dzięki, tochę mnie uspokoiłaś w takim razie :P narazie nic nowego nie wyskakuje, tak mi przyszło do głowy że to może być przez nią bo wiem że taka reakcja jest częsta przy np. Humavicie ze skrzypem na ulotce vitapilu jest napisane że może wzmagać trądzik no ale na wizażu przeczytałam że raczej nie wzmaga...a na ulotce belissy nie ma na ten temat nic :P

aha, możliwe że to przez to że przeszłam ze Skinorenu na Acne derm (przy filtrowaniu a na wczasy nie jadę do ciepłych krajów) i o tym zapomniałam :P bo wydawało mi się że to dokładnie to samo ale jak teraz spojrzałam to AD ma większe stężenie czegoś tam, mam nadzieję że to przez niego i więcej takich niespodzianek mi nie będzie robił:P

dzięki za pomoc
Dottie_1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-19, 15:01   #41
katiuszka89
Raczkowanie
 
Avatar katiuszka89
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 43
Dot.: Belissa ?

Dziewczynki Drogie..właśnie dziś wyszłam z apteki z nowym (drugim już) opakowaniem Belissy. Jak na cenę 11 zł to efekt ok Skóra gładka..bez wyprysków..nareszcie mogę nakładać mniej podkładu a czasami wcale się nie maluję!! Bo nie ma w zasadzie czego tuszować..Cera naprawdę rewelka...<!> co do paznokci...wiem jedno: zdecydowanie szybciej rosną..przynajmniej u mnie..jeśli chodzi o włosy efekt znikomy przyczyną jest pewnie stosowanie przeze mnie róźnych innych specyfików..w każdym bądź razie nie wypadają garściami a to już jest coś-narazie walczę z suchymi włosami ale to nie jest spowodowane suplementem Myślę, że to sprawa indywidualna na kogoś działają tak a na kogoś inaczej Pozdrawiam
__________________
<?>
katiuszka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-19, 16:14   #42
madmłazel_chanell
Raczkowanie
 
Avatar madmłazel_chanell
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: paradise
Wiadomości: 350
Dot.: Belissa ?

ja biore bellise, chyba 4 opakowanie po kazdym robie przerwe.
Zauwazylam szybszy wzrost paznokci.
Wlosy rosna tez szybciej ale stosuje na nie wiele kuracji wiec nie wiem na ile sie przyczynila bellisa.
Generalnie nie pieje z zachwytu ale nie ma sie tez do czego przyczepic.
__________________
jedna z tych co w moment myśli kradną
zniewalają wzrok już
nie uciekniesz w stronę żadną

madmłazel_chanell jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-08, 12:55   #43
12 Stonka
Zakorzenienie
 
Avatar 12 Stonka
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Kraków / Zakopane
Wiadomości: 6 559
GG do 12 Stonka
hm

Po tym, co tu przeczytałam zabieram się ostro za tą Belissę. Jadłam już wcześniej, ale oczywiście po paru dniach przestałam, z lenistwa.. Mam nadzieję, że coś pomoże, tak jak niektórym z Was. Bo temoje paznokcie, włosy i cera mnie nie zadawalają. Trzeba liczyć, że będzie dobrze.
__________________
,,Teraz wiem, dlaczego wymyślono słowo "miłość", dlaczego musiano je wymyślić: to jedyne
słowo bliskie opisania tego, co teraz czuję, tej dziwnej mieszanki bólu, przyjemności,
strachu i radości, które przepełniają mnie jednocześnie."
12 Stonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-09, 09:46   #44
veiled
Rozeznanie
 
Avatar veiled
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: pisze do was z ...nieba;)
Wiadomości: 553
GG do veiled
Dot.: hm

a ja jestem przekonana ze u niektorych dziewczyn belissa pogarsza stan cery...np. u mnie... nie jadlam zadnych slodyczy ani innych produktow ktore moga wywolac wzmozony tradzik i nagle po jakims 6-7 dniu wysyp- przestalam brac i moja skora wrocila do normalnego stanu...po jakims czasie zdecydowalam sie ze znowu sprobuje i sytuacja sie powtorzyla- mam na twarzy mnostwo malych krost...okropnosc... nie wiem czy to z czasem przejdzie i skora sie "oczysci" czy tak bedzie przez caly czas kuracji... ale jest to niewatpliwy minus belissy- swidczy o tym ze cos jest nie tak i czesc dziewczyn zwyczajnie moze ja brac a czesc nie...tylko szkoda ze na ulotce o tym nie wspomnieli (a i przyjmuje normalna zalecana dawke 1 tabletka na dzien)
__________________
"SexAppeal jest w jednej połowie tym co masz, a w drugiej tym co inni myślą, że masz..."

Edytowane przez veiled
Czas edycji: 2008-11-09 o 09:47
veiled jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-09, 11:13   #45
ananonda191
Zadomowienie
 
Avatar ananonda191
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 354
Dot.: hm

ale dlaczego belissa miałaby to powodować? może wlaśnie na tym polega poprawienie stanu cery, wszystkie syfy wyjdą, wyciśnie się je, a potem skóra będzie piękna i trzeba po prostu ten gorszy stan przeczekać, zeby zobaczyć efekty...
ananonda191 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-09, 13:50   #46
Crocifissa
Raczkowanie
 
Avatar Crocifissa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Aleksandria
Wiadomości: 182
Dot.: hm

Stosuję te tabletki już jakiś czas, jestem jeszcze w trakcie pierwszego opakowania, ale muszę powiedzieć, że pomaga
Moje paznokcie zawsze często się łamały, a teraz nic. Prawie jak stal Na włosy chyba w pewnym stopniu podziałało. Nie umiem sprecyzować konkretnie, co się zmieniło... ale są jakieś takie ładniejsze.
Cera - gładsza. Osobiście specyfik polecam.

A przy okazji mam pytanie: czy Belissa może osłabiać działanie tabletek antykoncepcyjnych?
Crocifissa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-09, 16:50   #47
bianeczkaa
Zakorzenienie
 
Avatar bianeczkaa
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 13 955
Dot.: Belissa ?

Tylko uprzedzam was dziewczynki, że Belissa sun może powodować plamy w kontakcie z solarium
__________________
Pozdro

Zapraszam na mojego BLOGA KOSMETYCZNEGO
http://carlacosmetics.blogspot.com/

22.08.2015 - Nasza Jagodzianka

Wspólnie zamawiamy buty
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=778031


bianeczkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-10, 14:57   #48
ananonda191
Zadomowienie
 
Avatar ananonda191
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 354
Dot.: Belissa ?

No ja kupilam dziś belissę, konczy mi sie opakowanie skrzypowity, ktorej bralam po dwie tabletki, no gdy skoncze bede lykac belissę. Zobaczymy czy i mi wyskoczą pryszcze
ananonda191 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-10, 15:48   #49
uparta Marti
Zakorzenienie
 
Avatar uparta Marti
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4 033
Dot.: Belissa ?

bralam belisse chyba z 2 miesiace(przestalam bo zapominalam jej lykac) i polecam. paznkocie juz po 2 tygodniach byly o wiele twardsze. glownie to tylko na nich zauwazylam dzialanie belissy(wlosy i cera bez zmian). Ale warto zakupic i lykac nawet tylko ze wzgledu na paznkcie bo naparwde efekt rewelacyjny(przynajmniej u mnie-mialam miekkie, rozdwajajace sie paznkocie)
__________________
'We smiling high, watching the good things passing by.
Pretend the feeling fine, but inside we're crying sometimes'
uparta Marti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-11-10, 17:00   #50
ananonda191
Zadomowienie
 
Avatar ananonda191
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 354
Dot.: Belissa ?

aha, zapłaciłam 16.50zł. Widzę, ze dziewczyny tu płaciły niektóre 8.50zł. Tylko w mojej aptece belissa taka droga?? :-|
ananonda191 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-22, 21:52   #51
cytrynkaxD
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: zakątek świata
Wiadomości: 426
Dot.: Belissa ?

Witam was
Ja właśnie łykam od kilku dni belisse i jeszcze chyba nie widzę efektów, choć kto wie:P
Wcześniej brałam skrzypovitę i nie zauważyłam, żeby mi coś dała.. choć trochę cera mi się poprawiła, ale nie wiem czego to zasługa, bo w tym czasie przestawiłam się na inną dietę(mniej słodyczy i więcej warzyw i owoców).

Ale jakoś jestem pozytywnie nastawiona do belissy, którą tak kupiłam przypadkiem, gdy się spytałam, o suplementy i dowiedziałam, że belissa jest lepsza od skrzypovity i że wszyscy są zadowoleni. A nastawienie ma na prawdę duże znaczenie
Pozdrawiam was, a ja sobie poczekam cierpliwie na efekty, bo te paznokcie i wypadające włosy do koszmar(choć chyba trochę mniej mi ich teraz wypada).
cytrynkaxD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-23, 10:39   #52
magdunka1987
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 3
Dot.: Belissa ?

A czy któraś z was łączyła może Belisse z Belissa hydro?? bo nie umie nigdzie znaleść maksymalniej dziennej dawki skrzypu i nie wiem czy razem nie bedzie tego troszeczke za duzo :/ a mam zapotrzebowanie na oba specyfiki
magdunka1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-23, 11:17   #53
atsenka
Zadomowienie
 
Avatar atsenka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 411
Dot.: Belissa ?

Ja łykałam kiedyś Belisse przez 3 miesiące i szczerze mówiąc wtedy myślałam sobie że efekty są śednie. Jednak zauważyłam ile te tabletki mi dały kiedy przestałam je łykać! Wtedy zauważyłam pogorszenie stanu paznokci, włosy mi bardziej wypadały i pojawił się trądzik. Poza tym nie zniechęcajcie się dziewczyny kiedy po miesiącu nie widzicie efektów! Zapewniam Was że efekty będą. Teraz ponawiam kurację- jestem w połowie 1 opakowania a zakupiłam 3.
Wcześniej łykałam również Skrzypowitę- pomogła tylko na paznokcie; Revalid- najlepsze tego typu tabletki jakie brałam tylko niestety bardzo drogie 50zł opakowanie, które starczało chyba na miesiąc, w każdym razie bierze się 3 tabletki dziennie. Dalej była Silica- zero efektów i skrzyp z witaminami i mikroelementami czy coś takiego- ten preparat brałam tylko 1,5 miesiąca i zaprzestałam więc ciężko mi się wypowiedzieć na temat efektów. Nie mniej jednak Belissa wypada najlepiej.
__________________
Świat jest książką i ci, którzy nie podróżują, czytają tylko jedną stronę 💖


Instagram
http://instagram.com/through_the_world_
atsenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-24, 11:34   #54
ananonda191
Zadomowienie
 
Avatar ananonda191
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 354
Dot.: Belissa ?

A czy takie przyjmowanie suplementów nie powoduje u was kłopotów żołądkowych? Czy nie ma to niekorzystnego wpływu na żoładek? Mój sie dzis zbuntował. Przyjmuje już półtora miesiąca skrzypowitę. Łykam po 2. tabletki dziennie rano. Dziś popiłam jak zwykle i zasiedziałam się jednak przed kompem i nie poszłam sobie zrobić kanapki. Po 15 minutach strasznie mnie zemdliło i zwymiotowałam. Kurczę, nie chciałabym się nabawić jakichś wrzodów czy coś. Włosy są jakie są, a żołądek ma się jeden i on się nie zregeneruje raczej
ananonda191 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-24, 12:03   #55
Jazzlyn
Zadomowienie
 
Avatar Jazzlyn
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 313
Dot.: Belissa ?

Ananonda191, kiedyś wzięłam tabletkę na czczo i tez miałam straszne mdłości, zdecydowanie lepiej nie przyjmować na pusty żołądek. W każdym razie po dwóch opakowaniach Belissy (powinnam zrobić przerwę, ale mądry Polak po szkodzie ) mój brzuch tez się zbuntował. Co prawda wzmocniły mi się paznokcie, włosy przestały wypadać i wydaje mi się że szybciej rosły, ale odstawiłam Belissę bo zaczęłam mieć okropne problemy z żołądkiem Na początku nawet nie skojarzyłam że to od Belissy, ale ostatnio wzięłam tabletkę i znowu okropne skurcze, czasami biegunka, teraz przerwa mi dobrze zrobi, może rozejrzę się tez za innymi tabletkami.
Jazzlyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-24, 12:23   #56
atsenka
Zadomowienie
 
Avatar atsenka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 411
Dot.: Belissa ?

Dziewczyny nie przesadzajcie. Jedna tabletka dziennnie nie zaszkodzi waszemu żoładkowi. Co innego jak ananonda191 przyjęła tabletki na czczo. Wtedy to normalne że nas zemdli. Syn znajomych moich rodziców jest chory i od 3 roky życia (teraz ma 6 lat) łyka dziennie z 10 tabletek, może nawet więcej... W takich przypadkach można mysleć o problemach żołądkowych. A jeśli naprawdę Wam dokucza żoładek to przyjmujcie dodatkowo tabletki osłonowe. Powinno wystarczyć.
__________________
Świat jest książką i ci, którzy nie podróżują, czytają tylko jedną stronę 💖


Instagram
http://instagram.com/through_the_world_
atsenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-24, 12:33   #57
ananonda191
Zadomowienie
 
Avatar ananonda191
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 354
Dot.: Belissa ?

czyli mówicie że to dlatego, że na czczo? Czyli nie grozi mojemu żołądkowi nic groźnego?

A propos przerw, to co ile należy robić? i jak długa ma ona być? Ja planuję skończyć jeszcze tę belissę i myślę, że jakoś w połowie stycznia skończę, a biorę w ogóle od października. Czy w międzyczasie powinnam zrobić przerwę? bo słyszalam, że takie tabletki nalezy brać co najmniej 3 miesiące aby zadziałały i robić takie kuracje 2 razy w roku a nie brać bez przerwy, ale że w międzyczasie (w tym 3miesięcznym okresie) nalezy robić jeszcze przerwy to pierwsze słyszę. Chyba po skończeniu tej skrzypowity zrobię sobie taką tygodniową przerwę. W góle odkąd biorę te skrzypy to częściej mnie mdli. Chociażby jak jadę autobusem.
ananonda191 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-24, 15:16   #58
veiled
Rozeznanie
 
Avatar veiled
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: pisze do was z ...nieba;)
Wiadomości: 553
GG do veiled
Dot.: Belissa ?

Cytat:
Napisane przez ananonda191 Pokaż wiadomość
czyli mówicie że to dlatego, że na czczo? Czyli nie grozi mojemu żołądkowi nic groźnego?

A propos przerw, to co ile należy robić? i jak długa ma ona być? Ja planuję skończyć jeszcze tę belissę i myślę, że jakoś w połowie stycznia skończę, a biorę w ogóle od października. Czy w międzyczasie powinnam zrobić przerwę? bo słyszalam, że takie tabletki nalezy brać co najmniej 3 miesiące aby zadziałały i robić takie kuracje 2 razy w roku a nie brać bez przerwy, ale że w międzyczasie (w tym 3miesięcznym okresie) nalezy robić jeszcze przerwy to pierwsze słyszę. Chyba po skończeniu tej skrzypowity zrobię sobie taką tygodniową przerwę. W góle odkąd biorę te skrzypy to częściej mnie mdli. Chociażby jak jadę autobusem.

mnie tez jakby czesciej mdli jak jade autobusem... wiem, ze to nie ten watek ale ja jak skoncze te opakowanie belissy to zaczynam brac CAPIVIT piekne wlosy- bo mi najbardziej zalezy na wlosach a belissa (jest tansza-fakt) ale zle wplywa na moja cere... mam wiecej drobnych wypryskow niz kiedys mialam (dawniej mialam jakis sporadycznie albo pare przed miesiaczka a teraz caly czas!....
__________________
"SexAppeal jest w jednej połowie tym co masz, a w drugiej tym co inni myślą, że masz..."
veiled jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-24, 15:40   #59
ananonda191
Zadomowienie
 
Avatar ananonda191
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 354
Dot.: Belissa ?

kurczę no :/ Ciebie też... Czyli nie ja jedna. Może lepiej odstawić i wziąć się za jedzenie owoców, warzyw, jajek, przetworów mlecznych, bo co z tego, że mam teraz twarde jak stal paznokcie i nie wiem co to łamanie i rozdwajanie oraz mam zdrowsze i szybciej rosnące włosy, jak mi się w żołądku robią jakieś rewolucje. W sumie to nawet jak teraz siedzę, to mnie tak lekko mdli i jakoś tak dziwnie. Ale może już zwariowałam :/
ananonda191 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-29, 12:37   #60
Carrie85
Raczkowanie
 
Avatar Carrie85
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 417
GG do Carrie85
Dot.: Belissa ?

W tamtym tygodniu zakupilam belisse, kosztowala 11.99. bylam w apece samoobslugowej i chyba tylko belissa ma najwiecej skrzypu. oczywiscie mysle o preparatach do 20 zl
bralam wczesniej biogarden ale jakis extra rezultatow nie zauwazlylam.a moze mi sie wydaje, ze nie widze.

w kazdym razie czekam na efekty belissy
Carrie85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-09-14 13:17:08


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:56.