Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część III - Strona 93 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-11-06, 22:02   #2761
MKozaczka
Raczkowanie
 
Avatar MKozaczka
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 63
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część III

Ja tez spadam już a netu. Całusy na dobranoca w szcegolności dla tych chorósek - Sagusi, i wszystkich dzieciaczków i Domci, i Iv, i ...i tych których pominęłam
MKozaczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-06, 23:00   #2762
Anturium
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 053
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część III

Dome nie martw się, a może to tzw. trzydniówka?

Ane Barek Odrana został dziś wytypowany przez red. Miecugowa w Szkle Kontaktowym, pewnie i do TVN24 trafił ten mail W naszym gronie Burak pewnie by się szybciej wymsknął Kozaczku

Buczka chyba robiła likier z kremem kokosowym, u mnie w sklepie jest w puszkach - kto chce?

Jelly ja pewna swych dotychczasowych wyników badań nawet nie zarejestrowałam Twoich poprzednich rad o wypadaniu włosów... A szkoda Miesiączki mam krótkie i mało obfite, dlatego wcześniej z tym nie miałam tak wyraźnych problemów. No i Kółko Anemiczek się powiększyło o kolejne Cosmelanki.

Listopadku może ten lekarzyna już się pogodził z własnymi niedoborami (np. testosteronu?) i teraz tak leczy.

Zmyłam już maskę, twarz mi ściągnęło jak diabli no i mam Buraka Osamę. Wyglądam jak w środku lata po wyjściu z plaży, szkoda tylko że uszy i szyja takie blade.

Cos2 już rano mam posmarować?

Strasznie się pochorowałyśmy ale najgorsze że dzieci chorują
Całuję Was wszystkie i życzę Wam słodkich snów
Anturium jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-07, 06:21   #2763
wiiniii
Rozeznanie
 
Avatar wiiniii
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasteczko
Wiadomości: 817
Smile Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część III

cześć dziewczyny
czytam was i czytam i nie mma nawet czasu nic napisac
mam pytanie z innej beczki :
może macie jakies odkrycie i stosujecie wśród podkładów ?
chetnie wybróbuje po waszym poleceniu.
obecnie uzywam revlona ale moja skóra chyba sie do niego przyzwyczaiła i w szybka zaczynam sie swiecic.


dziekuje z góry za odpowiedź.

jedziemy dzis z dziecmy nad morze na weekendos - chyba gów nam nie pourywa co?
mnie juz gardło boli ale nie dam sie
moj mały kaszle w nocy ale mam juz syropki od lekarza
a starszy sie wykurował
kiedy sie skonczy ta walka z waitrakami( chorobami)

chyba jeszcze długa droga przede mna.

miłego klikania wam zycze i zabieram sie do pracy , cały czas was czytajac.
buziaki
__________________
carpediem
27 wrzesień 2008r.
http://img.userbars.pl/80/15960.jpg
wiiniii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-07, 06:26   #2764
ivonako
Zadomowienie
 
Avatar ivonako
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 679
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część III

Cytat:
Napisane przez dome Pokaż wiadomość
dobry wieczór Kropeczki
Chciałam się jeszcze powygłupiać z buczką moją ukochaną o te stołki - ale mój Maluch ma 39 stopni gorączki i jakoś mnie wyparowały chęci na głupotki


Anturium - witaj w klubie cosmomaniaczek

Iv - żel jest rewelacyjny, nie wiem czy lubisz Dyrektorze Finansowy ( to cassii to Twoj pracownik ) kolor czerwony ( makowy) lub czerwony krwisty - ja takie kupilam - rewelacja
http://allegro.pl/item464656584_zele...na_wiosne.html

Oczwyiście nie chodzi o te neonowe kolory, w opisie masz większy wybór

Saguś, nawet jak coldrex działa to może go odstaw jak masz po nim sensacje ?
Domcia koleżanka wczoraj do mnie dzwoniła i z jej małym to samo, nagle gorączka nie wiadomo z czego.
Domcia ale ten to primiera potrzebuje, czy na gołą płytkę. A potem jak, spiłujesz czy acetonem zejdzie?
__________________

ivonako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-07, 06:49   #2765
Magda_M_1973
Wtajemniczenie
 
Avatar Magda_M_1973
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2 096
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część III

Witam Cosmelanki
Ja wczoraj przeżyłam zjazd totalny padłam jak dziecko malutkie.
Ale z tym żelazem to może być to - zrobie sobie badania niedługo tzn jak bedę miała trochę czasu uffff. Własnie wiosną tez miałam kiepskie wyniki a moja hmmmm lekarka kazała sobie kupic witaminy....ale to naprawdę pseudolekarka załatwiła moje migdały i jak było ropne to leczyła mi je aftinem hmmmmm. skończyło sie na usunieciu. Muszę zmienic lekarza .....nie wiem czemu do tej pory tego nie zrobiłam....Bo jak latam do larygologa juz nie ryzykuje a mam recepte od rodzinnej to ona pieje ze smiechu, ostanio na zapalenie tchawciy i krtani dostałam wykrztusnie syropy i jak mi laryngolog powiedziała to mogłam sobie duzą krzywdę zrobic łącznie z uduszeniem uffff.
Magda_M_1973 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-07, 07:10   #2766
castrol
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 302
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część III

Dzień Dobry.Mimo że noc minęła myślę o tym żelazie.Poczytałam o tym w necie.
W różnych żródłach napisano o zmęczeniu ,wypadasniu włosów,i o powstawaniu plam.Jednak sama z tymi plamami nie dojdę.To jakiś mądry lekarz musi mi powiedzieć.Myślę że istnieje związek-braki żelaza mają jakiś wpływ na melaninę w skóśe ,bo przeciesz to ona w nadmiarze produkuje przebarwienia.W działanu z silnyma promieniowaniem UVA I UVB plamy jeszcze bardziej się uwidaczniają.

Myślę że nie każdy tak ma.Bo niektóżrzy,mogą mieć to od antykoncepcji i hormonów.Ale piszecie że nawet przed tym miałyście plamy.Trzeba wypytać lekarza.

Dziewczyny.Jeżeli będziecie miały miesiączkę to poobserwujcie swoją twarz,czy wtedy widać cienie bardziej.Ja to już wcześniej zauważyłam,a okresy mam na pocztku obfite więc pozbywam się dużo żelaza..

Jeżelimacie możliwość zrobienia sobie poziomu żelaza to zróbcie.To przeciesz nie zaszkodzi.Jednak wyczytałam że samemu nie wolno łykać żelaza.Lekarz musi przepisać odpowiedni preparat,gdyż może organizm ono go wchłaniać .Dlatego nawet łykając witaminy żelazo i tak przelatuje przez nas.

Poczekam do PN i pójdę do mojego lekarza rodzinnego pokażę moje wyniki i zasypię lawiną pytań,oczywiście o plamy również spytam.

Napiszcie o swoich plamach wczasie miesiączki.Buczuś jak byłaś w Afryce to miałaś okres albo byłaś przed?
castrol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-07, 07:15   #2767
Magda_M_1973
Wtajemniczenie
 
Avatar Magda_M_1973
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2 096
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część III

Cytat:
Napisane przez castrol Pokaż wiadomość
Dzień Dobry.Mimo że noc minęła myślę o tym żelazie.Poczytałam o tym w necie.
W różnych żródłach napisano o zmęczeniu ,wypadasniu włosów,i o powstawaniu plam.Jednak sama z tymi plamami nie dojdę.To jakiś mądry lekarz musi mi powiedzieć.Myślę że istnieje związek-braki żelaza mają jakiś wpływ na melaninę w skóśe ,bo przeciesz to ona w nadmiarze produkuje przebarwienia.W działanu z silnyma promieniowaniem UVA I UVB plamy jeszcze bardziej się uwidaczniają.

Myślę że nie każdy tak ma.Bo niektóżrzy,mogą mieć to od antykoncepcji i hormonów.Ale piszecie że nawet przed tym miałyście plamy.Trzeba wypytać lekarza.

Dziewczyny.Jeżeli będziecie miały miesiączkę to poobserwujcie swoją twarz,czy wtedy widać cienie bardziej.Ja to już wcześniej zauważyłam,a okresy mam na pocztku obfite więc pozbywam się dużo żelaza..

Jeżelimacie możliwość zrobienia sobie poziomu żelaza to zróbcie.To przeciesz nie zaszkodzi.Jednak wyczytałam że samemu nie wolno łykać żelaza.Lekarz musi przepisać odpowiedni preparat,gdyż może organizm ono go wchłaniać .Dlatego nawet łykając witaminy żelazo i tak przelatuje przez nas.

Poczekam do PN i pójdę do mojego lekarza rodzinnego pokażę moje wyniki i zasypię lawiną pytań,oczywiście o plamy również spytam.

Napiszcie o swoich plamach wczasie miesiączki.Buczuś jak byłaś w Afryce to miałaś okres albo byłaś przed?
Ja od przyszłego tygodnia musze poszukac madrego lekarza!!!!!!! Coś w tym jest!!!! A moja konowałka nadaje sie do wypisywania L4 - którego notabene w zyciu nie wziełam!!! Bo zawsze pyta czy potrzeba. ale cos w tym jest!!!!!
Magda_M_1973 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-11-07, 07:20   #2768
buczacza
Zakorzenienie
 
Avatar buczacza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: quasar (wioska mi sie znudzila)
Wiadomości: 4 054
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część III

Dzien dobry Aniolki
Kwiatuszek od jutra zacznij sie cosmelanic,dzisiaj wez cos nawilzajacego

castrolek przed Afryka mialam miesiecznik

A ja mam dzisiaj spotkania z Jadzkami.Beda mi chalupe okupowac
__________________
Zastanow sie dobrze o czym marzysz,bo moze sie spelnic
buczacza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-07, 07:23   #2769
ivonako
Zadomowienie
 
Avatar ivonako
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 679
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część III

.... a ja byłam u fryzjera i teraz momentami gumę mam zamiast włosów
keratyną z jedwabiem potraktowalam, maseczka Wax
fajnie co
muszę się chyba na obcinkę zapisać
__________________

ivonako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-07, 07:24   #2770
Masima
Zadomowienie
 
Avatar Masima
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część III

Cytat:
Napisane przez Anturium Pokaż wiadomość
Zmyłam już maskę, twarz mi ściągnęło jak diabli no i mam Buraka Osamę. Wyglądam jak w środku lata po wyjściu z plaży, szkoda tylko że uszy i szyja takie blade.

Cos2 już rano mam posmarować?
Anturium dzisiaj jeszcze nie aplikuj cosmelanu, sam hydravital jedynie. Dopiero od jutra od rana cosmelan.
Masima jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-07, 07:29   #2771
buczacza
Zakorzenienie
 
Avatar buczacza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: quasar (wioska mi sie znudzila)
Wiadomości: 4 054
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część III

Cytat:
Napisane przez ivonako Pokaż wiadomość
.... a ja byłam u fryzjera i teraz momentami gumę mam zamiast włosów
keratyną z jedwabiem potraktowalam, maseczka Wax
fajnie co
muszę się chyba na obcinkę zapisać
a tego zmyc sie nie da?
__________________
Zastanow sie dobrze o czym marzysz,bo moze sie spelnic
buczacza jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-11-07, 07:34   #2772
ivonako
Zadomowienie
 
Avatar ivonako
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 679
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część III

Tak Buczuś , da się zmyć Mocniej nawet przeczesac się da i zejdzie






.... tyle, że łysa będę, bo włosy popaliła, że jak guma się ciągną.
__________________

ivonako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-07, 07:39   #2773
buczacza
Zakorzenienie
 
Avatar buczacza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: quasar (wioska mi sie znudzila)
Wiadomości: 4 054
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część III

Cytat:
Napisane przez ivonako Pokaż wiadomość
Tak Buczuś , da się zmyć Mocniej nawet przeczesac się da i zejdzie






.... tyle, że łysa będę, bo włosy popaliła, że jak guma się ciągną.
to cos Ty za maske zrobila??? Ivus sa rozne peelingi do wlosow,moze by pomogly,bo tak zaraz pod nozyczki.
__________________
Zastanow sie dobrze o czym marzysz,bo moze sie spelnic
buczacza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-07, 07:46   #2774
castrol
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 302
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część III

Wróć do pamiętnika z części 2 przeczytaj jak ja to robiłam póżniej okazało się że żle i musiałam powtarzać.Ja pod kontrolą lekarza nie używałam nic przez pierwsze 2 tyg tylko cos.Dopiero po tym czasie hydravital.W ten sposób mi plamy naprwdę zniknęły.Buzia wtedy wygląda strasznie.Trzeba przetrzymać te 2 tyg.Ale musiś smarować tylko 2 rzay dziennie i baaardzo często.chodzi o to aby cos przez te 2 tyg był cały czas w skórze niczym nie rozcieńczony.Jak się nawilża to ma słabsze działanie.Nawet jak bardzo żle skóra wygląda to pio dwóch tyg jak zaczniesz nawilżać a cos tylko na noc zapewniam że wróci do normy.Po prostu trzeba wytrwać ten czas.

Nie aplikuj częściej,po prostu nie rozcieńczaj.Niektóre z nas robiły to inaczej-nawilżały lub smarowały 3 razy.Mówię jak mi lekarz kazał robić,co też uczyniłam mimo strasznego wyglądu.Za to teraz twarz miodzio
castrol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-07, 07:49   #2775
ivonako
Zadomowienie
 
Avatar ivonako
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 679
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część III

Buczuś, włosy rozjaśniałam, tzn fryzjerka mi rozjaśniala i cholera popaliła.


Potem keratyna, jedwab, Wax to już moja reanimacja.To mi ziaźki nie zrobilo.
__________________

ivonako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-07, 07:50   #2776
castrol
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 302
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część III

Anturim pomyliłam się w poście powyżej.Musisz smarować bardzo cieniutko 2 razy dziennie a nie jak napisałam -często.To bardzo ważne.Przy częstszym lub mocniejszym smarowaniu robią się ranki i skórę można "spalić".Postarj się nie smarować niczym więcej.To bardzo trudne ale efekty zdumiewające.
castrol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-07, 07:50   #2777
dome
Zadomowienie
 
Avatar dome
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Stajnia
Wiadomości: 1 652
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część III

Dzień Dobry Kropeczki Kochane
Galaretka wróciła
Iv - będzie naszą cudną Shinead O'Connor
buczyna - postaw Jadzki na baczność iod początku twardze warunki stawiaj bo Ci na głowę babsztyle wejdą


Iv - najpierw żel podkładowy lub jednofazowy ( najlepiej tej samej firmy ), potem dwie warstwy, oddzielnie utwardzane i jest malajka ... a czy acetonem zejdzie Nie wiem, ja pierwszy raz dopiero wczoraj tak zrobiłam, będę Cię informować na bieżąco
Pytałam też - jak prosiłaś Iv - o samoopalacze moją Guru - są dwie opcje, albo nic nie złapie po cosmelanie, a jeśli tak to nie wolno za nic - stosować, porządnych produktów, z wysokiej połki, które mają wpływ na jakąś tyra - coś tam w skorze, jeśli już ktoś koniecznie chce, to tylko te NAJTAŃSZE na świecie, barwiące skórę

Mój Mały dostał wczoraj na zbicie tempriczera ... i dziaj obserwuję Go bojaźliwie, a że do histeryków nie należy i na pytanie "jak się czujesz " odpowiada (po mamusi ) "duzo lepiej" ... mam nadzieję, ze to jakaś mała akcja była Zobaczymy pod wieczór...
Madzia, a Ty na wydziale glistologi pracujesz
__________________


Edytowane przez dome
Czas edycji: 2008-11-07 o 07:53 Powód: akcja :)
dome jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-07, 07:54   #2778
castrol
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 302
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część III

[quote=ivonako;9621642]Buczuś, włosy rozjaśniałam, tzn fryzjerka mi rozjaśniala i cholera popaliła.


Potem keratyna, jedwab, Wax to już moja reanimacja.To mi ziaźki nie zrobilo.

IV mnie to kiedyś uratował jedwa w płynie -BIOSILK-drogi 5ml.-7 zł.Ale używa się tylko jedną krople na całe włosy.Uratowałam końcówki.Teraz wypadają z cebulek ,ale to z braku tego żelaza.Chyba jakiś metal zacznę gryżć
castrol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-07, 07:58   #2779
castrol
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 302
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część III

Cytat:
Napisane przez ivonako Pokaż wiadomość
Buczuś, włosy rozjaśniałam, tzn fryzjerka mi rozjaśniala i cholera popaliła.


Potem keratyna, jedwab, Wax to już moja reanimacja.To mi ziaźki nie zrobilo.
Cytat:
Napisane przez dome Pokaż wiadomość
Dzień Dobry Kropeczki Kochane
Galaretka wróciła
Iv - będzie naszą cudną Shinead O'Connor
buczyna - postaw Jadzki na baczność iod początku twardze warunki stawiaj bo Ci na głowę babsztyle wejdą


Iv - najpierw żel podkładowy lub jednofazowy ( najlepiej tej samej firmy ), potem dwie warstwy, oddzielnie utwardzane i jest malajka ... a czy acetonem zejdzie Nie wiem, ja pierwszy raz dopiero wczoraj tak zrobiłam, będę Cię informować na bieżąco
Pytałam też - jak prosiłaś Iv - o samoopalacze moją Guru - są dwie opcje, albo nic nie złapie po cosmelanie, a jeśli tak to nie wolno za nic - stosować, porządnych produktów, z wysokiej połki, które mają wpływ na jakąś tyra - coś tam w skorze, jeśli już ktoś koniecznie chce, to tylko te NAJTAŃSZE na świecie, barwiące skórę

Mój Mały dostał wczoraj na zbicie tempriczera ... i dziaj obserwuję Go bojaźliwie, a że do histeryków nie należy i na pytanie "jak się czujesz " odpowiada (po mamusi ) "duzo lepiej" ... mam nadzieję, ze to jakaś mała akcja była Zobaczymy pod wieczór...
Madzia, a Ty na wydziale glistologi pracujesz

Dome może to zwykłe przziębienie lub zapalnie gardła.Na pewno wiesz co dawać.Nie martw się za 3 dni wszystko wróci do normy.Najwyżej gile zostaną na 7 dni.
castrol jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-11-07, 08:01   #2780
November17
Rozeznanie
 
Avatar November17
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: podkarpacka wiocha
Wiadomości: 896
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część III

Cytat:
Napisane przez ivonako Pokaż wiadomość
Tak Buczuś , da się zmyć Mocniej nawet przeczesac się da i zejdzie






.... tyle, że łysa będę, bo włosy popaliła, że jak guma się ciągną.

Witam dziewczyny wczoraj wieczorkiem jeszcze się opisałam i jak dąłam wyśłij wywaliło wszystko więc już mnei całkiem zdołowało i posżłam spać

Ivonciu- normalnie za kudły taka fryzjerkę i wiecej do niej nie idz...mnie tak pasemka robił 3 lata temu i taka samą gumę miałam- włosy garściami wychodziły dlatego tez najczęsciej ich wypadanie kojarzyłam z poczynaniami fryzjerow...a nie z brakiem zelaza. A na łamanie paznokci brałam revalid. Ostatnio do tego jejm druga serię skrzpovita i specjalnych efektów nie ma....może tylko jeżeli chodiz o paznockie.

Castrolcia- ja zdecydowanie potwierdzam, to co piszesz o wpływie ubytku krwi podczas miesiączki. ja mam bardzo obfite- dzisiaj trzeci dzień kiedy leci ze mnie "ciurkiem" i moje dwie plamki na policzkach, których juz nie było znowu sa bardzo wyrażne. Nawet myślałam wczoraj rano- zanim dałaś swój post , że to dlatego , że od środy smaruję się juz tylko cos2 na noc....a widac nie. Po długim weekendzie- jak mi się skończy okres idę robić badania na zelazo- kolejne. Obawiam się tylko, że ten mój głupi doktor rodzinny da mi taki specyfik, który będzie miał zerowe wchłanianie się do organizmu. Napewno Wam napisze co i jak.

Tak jest Kwiatuszku- mój doktor ma swoje czasy swietnosci juz za sobąniestety...

Magda- ja juz pisałam wczesniej, że do lekarzy wszelkeij maści trezba stosowac zasadę ograniczonego zaufania- to tylko ludzie- a takich co sa profesjonalistami i lekarzami z prawdziwego powołania jest może 5 %- wiec WIELKIE szczęście, jak sie na takiego trafi (zresztą - jak w każdej dziedzinie).

Buczuś powodzenia z Jadzkami- i tak masz dobrze- są szanse ze jakaś Ci do gustu przypadnie. Ja rozesłałam wici że Jadzka do grabienia liści w ogrodzie na gwałt potrzebna i zero

Domcia- kuruj swojego Maluszka- mam nadzieję że to tylko jednorazowy wyskok-i dzisiaj już będzie ok- bo jak Cię nie ma na forum to czegoś brak.
Twój Sołtyski stołek do dojenia jest tebest- popłakałam sie wcozraj ze śmiechu- a humor miałam całkiem do kitu- wiec jeszcze razza to ze jesteś taka super babka.

Masimcia- dzięki za wszystkie porady- Ty normalnie jesteś skarbnica wiedzy- na dodatke blisko mnie

Wszystkie jesteście super
każda inna i kazda jedyna w swoim rodzaju....ale miałam szczęscie ze do Was trafiłamwzruszyam się- pewnie ten spadek hormonów podczas okresu

no to miłego dzionka wszystkim-
dodam tylko ze u mnie słoneczko nieśmiało przebija się
November17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-07, 08:02   #2781
castrol
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 302
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część III

Dziewczynki lecę do tego Szczecina,ale w sobotę pod wieczór się odezwę.Jestem trochę nerwowa z powodu tego żelaza.Chciałabym już wszystko wiedzieć i je łykać.I żeby efekty były.

Pa,pa
castrol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-07, 08:04   #2782
castrol
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 302
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część III

Brak żelaza,brak żelaza,brak...: eek:
castrol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-07, 08:20   #2783
Anturium
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 053
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część III

Dzień dobry Kochane moje prywatne lekarki

Wstałam dziś ze ściągniętą czerwonawą twarzą, przeszkadza mi to oczywiście, jestem strasznie wysuszona, mam wrażenie jakbym była nieco spuchnięta bo mi wszystkie zmarszczki wygładziło. Poza tym oprócz Osamy wystaje mi pomarańcza - zabarwienie po tej masce bo twarz myłam tylko wodą.
Castrolek ja decyduję się na system wg Twojej doktor, nie zamierzam niczym innym mazać tylko powiedz mi czy już dziś położyć cos2? Czy mam czekać z tą pustynią do jutra? Castrol Ty masz suchą cerę?

Winylku pewnie ciepło nad morzem nie będzie ale jodu nie powinno zabraknąć, wdychajcie wszyscy

Dome
obserwuj Małego, dobrze że dziś "duzo lepiej", rano zwykle temperatura jest niższa.

MagdaM
znalezienie dobrego lekarza nie jest takie łatwe, podobno w przysiędze jest "przede wszystkim nie szkodzić" jak to się ma do takich porad, jakich udziela Twoja rodzinna...

Castrol ja będę się przyglądała plamom podczas miesiączki, domyślam się że przy złuszczaniu wiele nie dojrzę ale to, co piszesz ma sens.

Buczka testuj kochana te Jadźki, dobra Jadźka to podstawa! Wytypuj ze trzy i zostaw sobie możliwość ewentualnej wymiany gdyby pierwsza się nie sprawdziła.

Ivonka ja kiedyś po trwałej (to były durne czasy) miałam gumiaki na głowie, wszystko do ścięcia było.


CASTROL NIE UCIEKAJ, NAJPIERW MI ODPOWIEDZ CZY JUŻ OD DZIŚ COS2!!!
Anturium jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-07, 08:20   #2784
buczacza
Zakorzenienie
 
Avatar buczacza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: quasar (wioska mi sie znudzila)
Wiadomości: 4 054
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część III

Wy tu o chorobach,a ja telefon mialam ze szkoly,lece malego odebrac,bo ma goraczke


od jutra ANTURIUM cosmelan2,nie dzisiaj!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!
__________________
Zastanow sie dobrze o czym marzysz,bo moze sie spelnic
buczacza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-07, 08:30   #2785
ivonako
Zadomowienie
 
Avatar ivonako
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 679
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część III

Cytat:
Napisane przez dome Pokaż wiadomość
Iv - będzie naszą cudną Shinead O'Connor

Iv - najpierw żel podkładowy lub jednofazowy ( najlepiej tej samej firmy ), potem dwie warstwy, oddzielnie utwardzane i jest malajka ... a czy acetonem zejdzie Nie wiem, ja pierwszy raz dopiero wczoraj tak zrobiłam, będę Cię informować na bieżąco
Pytałam też - jak prosiłaś Iv - o samoopalacze moją Guru - są dwie opcje, albo nic nie złapie po cosmelanie, a jeśli tak to nie wolno za nic - stosować, porządnych produktów, z wysokiej połki, które mają wpływ na jakąś tyra - coś tam w skorze, jeśli już ktoś koniecznie chce, to tylko te NAJTAŃSZE na świecie, barwiące skórę
Domcia do takich krótkich włosów to trzeba mieć Twoją twarz

Ja używam żeli christrio. Jednym robisz wszystko, włącznie z nabłyszczeniem. I primiera nie trzeba tylko taki płyn dezynfekujący whipping solution.

Cytat:
Napisane przez castrol Pokaż wiadomość
IV mnie to kiedyś uratował jedwa w płynie -BIOSILK-drogi 5ml.-7 zł.Ale używa się tylko jedną krople na całe włosy.Uratowałam końcówki.Teraz wypadają z cebulek ,ale to z braku tego żelaza.Chyba jakiś metal zacznę gryżć
Castrolku mam to i tez stosuję.
__________________

ivonako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-07, 08:42   #2786
Saga76
Zadomowienie
 
Avatar Saga76
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 031
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część III

Dzien dobry
Wlasnie wrocilam z przedszkola.Dzieciaki maja dzis zdjecia i musialam za opiekunke robicKazde dziecko w innym jezyku mowi i jeszcze ten moj maly zazdrosnik.Wykonczona jestem.Dobrze,ze chorobsko ustepuje.
Chcialam sie tylko przywitac i wracam do czytania zaleglosci.
__________________
Kobieta nigdy nie wie czego chce,ale nie spocznie,dopoki celu nie osiagnie.
Saga76 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-07, 08:46   #2787
Megi72
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Wenus
Wiadomości: 1 012
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część III

Ivonako cyca ci się zachciewa ? Chętnie oddam.Ile chcesz ?

Domcio pomaga fajna konsystencja tego kremu (maści),ładnie się wchłania.

Ja to miałam wczoraj przejście u fryzjera .Zaciągnęłam tam na siłę moję córkę by trochę skrócić jej włosy.Takiego cięcia jeszcze nigdy nie widziałam.Wróciłam do tego salonu i kazałam innej poprawiać
Megi72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-07, 08:59   #2788
madziusia777
Zadomowienie
 
Avatar madziusia777
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: z nikąd
Wiadomości: 1 210
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część III

WITAJCIE KOCHANE.

Cosmelanki jakich mądrych rzeczy mozna sie od Was dowiedzieć.
Kurcze ja nigdy w życiu nie robiłam jakieś molfologii czy żelaza- do głowy mi nie przyszło, poza tym to lekarzy mijam z daleka- u mnie we wsi to pożal sie Boże z takimi fachowcami- ale może wyniki warto porobić.
Też czuje sie wiecznie zmeczona(ale pewnie to jesień), od wieków mam niskie ciśnienie(genetycznie po mamie) i jest mi wiecznie zimno. Co do obserwacji cieni to ja już od dwóch lat nic nie widze, miesiączki mam niedokuczliwe i nieobfite, włosy średnia przeciętna, pazurki właśnie mi sie połamały, czasami przed okresem coś na twarzy wyskoczy- ale i szybko znika. A odżywiam sie zdrowo nawet bardzo
Musze sie wziąść za siebie i mimo wszystko porobić badania.
Co do soku buraków- brrrrrrr ja sie kiepsko po nim czułam bleeeee- wymiociłam jak kot.
Taka ciekawostka - buraki bardzo obniżają ciśnienie krwii- więc dla niskocisnieniowców jak ja - odpada totalnie- mimo że takie zdrowe.
madziusia777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-07, 09:02   #2789
ivonako
Zadomowienie
 
Avatar ivonako
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 679
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część III

Cytat:
Napisane przez buczacza Pokaż wiadomość
Wy tu o chorobach,a ja telefon mialam ze szkoly,lece malego odebrac,bo ma goraczke


od jutra ANTURIUM cosmelan2,nie dzisiaj!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!

Buczka to Ty faktycznie cudza mama jesteś i to całodzienna. Dobra z Ciebie kobitka
__________________

ivonako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-07, 09:24   #2790
wiiniii
Rozeznanie
 
Avatar wiiniii
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasteczko
Wiadomości: 817
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część III

Winylku pewnie ciepło nad morzem nie będzie ale jodu nie powinno zabraknąć, wdychajcie wszyscy


własnie własnie o tym mysle pozytywnie sie najodować:P

__________________
carpediem
27 wrzesień 2008r.
http://img.userbars.pl/80/15960.jpg
wiiniii jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:01.