Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI - Strona 43 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-02-16, 07:31   #1261
jedynusia
Rozeznanie
 
Avatar jedynusia
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: miasteczko
Wiadomości: 519
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez maallaa Pokaż wiadomość
ok, lecę , papa
cześć Malutka
Miszelko
strasznie mi w domu net muli dzis przyjdzie Pan zobaczyć o co chodzi - nie mogłam wczoraj nic napisać
wywalało mnie

jedynusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-16, 08:10   #1262
wiiniii
Rozeznanie
 
Avatar wiiniii
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasteczko
Wiadomości: 817
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

cześć plameczki kochane
walentynki udane
moje chłopaki sa bardzo dzielne , to sa zasrzyki domięśniowe i pielegniartka wbija całą igłę
sama bym zemdlała z bólu

pomalowałm sie na wampa w walentynki i mam alergie raczej bo ślipia mam tak czerwone ze to nierealne jest
trzyma mnie tak do dzisiaj

kupiłam sobie kredke chanela do brwi taka brązowa
i maluje nia powieki co by tej czerwonosci nie było widać
miłego dzionka plameczki

aha:
łykam wiesiołek bio pycnogenol wit c i czekam na salfazin
__________________
carpediem
27 wrzesień 2008r.
http://img.userbars.pl/80/15960.jpg

Edytowane przez wiiniii
Czas edycji: 2009-02-16 o 08:16
wiiniii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-16, 08:25   #1263
jedynusia
Rozeznanie
 
Avatar jedynusia
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: miasteczko
Wiadomości: 519
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez wiiniii Pokaż wiadomość
cześć plameczki kochane
walentynki udane
moje chłopaki sa bardzo dzielne , to sa zasrzyki domięśniowe i pielegniartka wbija całą igłę
sama bym zemdlała z bólu

pomalowałm sie na wampa w walentynki i mam alergie raczej bo ślipia mam tak czerwone ze to nierealne jest
trzyma mnie tak do dzisiaj

kupiłam sobie kredke chanela do brwi taka brązowa
i maluje nia powieki co by tej czerwonosci nie było widać
miłego dzionka plameczki

aha:
łykam wiesiołek bio pycnogenol wit c i czekam na salfazin

ał, to boli nawet jak się czyta
bidulki
ja też łykam pycnogenol, chyba dokupie jeszcze wiesiołka a co, nie zaszkodzi

Miszka pobudka!!!!!
jedynusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-16, 08:35   #1264
Magda_M_1973
Wtajemniczenie
 
Avatar Magda_M_1973
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2 096
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Melduję ze skończyłam sie pigmanormić Cien został widoczny ale tylko przy niektórym swietle ale i tak w sumie jestem zadowolona ufffffff i biorę sie za naczynka wrrrrwrrrrwrrrrwrrrrr tzn. ich ratowanie
Teraz zobaczymy o Buczuś powie na iklen

Jedynusia i wiesiołka polecam ale kup sobie też BIOGAL 9 zl a tam jest olej z ogórecznika ja to na zmiane skończe wiesiołka to potem biogal....

Edytowane przez Magda_M_1973
Czas edycji: 2009-02-16 o 08:36
Magda_M_1973 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-16, 08:46   #1265
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez jedynusia Pokaż wiadomość
ał, to boli nawet jak się czyta
bidulki
ja też łykam pycnogenol, chyba dokupie jeszcze wiesiołka a co, nie zaszkodzi

Miszka pobudka!!!!!
Jestem kochane moje nareszcie jesteście
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-16, 08:51   #1266
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez Michell72 Pokaż wiadomość
Jestem kochane moje nareszcie jesteście
Madzia kupiłam brązer Cliniqua ten o ktorym pisałaś Molcia mnie wczoraj zastrzeliła cudem Laudera Perfectionict Corrective Serum..ale w cuda licze po biochemii..Winuś jeszcze troche i odsapnieszDzielne te Twoje chłopaki Nusia mam nadzieje ze i my sie zaczniemy pigm w tym tyg Kicham i prycham och czyżbym miala byc chora z Malusią bede sie grypić
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-16, 08:51   #1267
jedynusia
Rozeznanie
 
Avatar jedynusia
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: miasteczko
Wiadomości: 519
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez Michell72 Pokaż wiadomość
Jestem kochane moje nareszcie jesteście

śpioszek
troszke pracy mam, ogarne się i pogadamy
jedynusia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-02-16, 09:02   #1268
wiiniii
Rozeznanie
 
Avatar wiiniii
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasteczko
Wiadomości: 817
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez Michell72 Pokaż wiadomość
Madzia kupiłam brązer Cliniqua ten o ktorym pisałaś Molcia mnie wczoraj zastrzeliła cudem Laudera Perfectionict Corrective Serum..ale w cuda licze po biochemii..Winuś jeszcze troche i odsapnieszDzielne te Twoje chłopaki Nusia mam nadzieje ze i my sie zaczniemy pigm w tym tyg Kicham i prycham och czyżbym miala byc chora z Malusią bede sie grypić
naprawde niesamowicie dzielne sa
pielegniarki ich chala mowia ze inne dzieci to nawet do gabinetu nie chca wejsc

byłam wczoraj w mariuonaud
i pani polecała mi cliniqua matującego mowiła ze najlepszy 103zł
wyprobuje go raczej - jak skoncze chanela
__________________
carpediem
27 wrzesień 2008r.
http://img.userbars.pl/80/15960.jpg
wiiniii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-16, 09:09   #1269
Magda_M_1973
Wtajemniczenie
 
Avatar Magda_M_1973
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2 096
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez Michell72 Pokaż wiadomość
Madzia kupiłam brązer Cliniqua ten o ktorym pisałaś Molcia mnie wczoraj zastrzeliła cudem Laudera Perfectionict Corrective Serum..ale w cuda licze po biochemii..Winuś jeszcze troche i odsapnieszDzielne te Twoje chłopaki Nusia mam nadzieje ze i my sie zaczniemy pigm w tym tyg Kicham i prycham och czyżbym miala byc chora z Malusią bede sie grypić
Ten brązer to rewelacja to serum też ale podobno jak masz tendencje do zapychania to zapycha. Mnie nic nie zapycha na szczęście uffff, ale seremu renew jest rewelacyjne i jeszcze ten granat zostanie do wyprobowania Więc nie kusza mnie te wysokopólkowce, Idealist lauderka też swietny - miałam całe opakowanie
No to Michelko kuruj sie kuruj
Bo ja zasuwam narazie w domku potem jade do pracy wrrwrr
Magda_M_1973 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-16, 10:10   #1270
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Idealista Laudera mam ech mam troche szalony poranek..wyprawiałam w droge siostre TZ-a..Fatalnie sie czuje..brr chorubska Clinique mam teraz probaska Superlift oil-free nr 07..przetestuję..siostra TZ jest nim zachwycona i tylko takiego uzywa,a wyprobowala tez wiele(cere ma mieszaną),wykancza Lauderem Ideal mate..Ma męża amerykanina i ze tez ja wczesniej na to nie wpadlam by oni kupowali mi w stanach kosmetyki tak duzo tansze niz u nas,takze laski jakby co to robimy liste zamowien
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-16, 10:41   #1271
jedynusia
Rozeznanie
 
Avatar jedynusia
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: miasteczko
Wiadomości: 519
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez Michell72 Pokaż wiadomość
Idealista Laudera mam ech mam troche szalony poranek..wyprawiałam w droge siostre TZ-a..Fatalnie sie czuje..brr chorubska Clinique mam teraz probaska Superlift oil-free nr 07..przetestuję..siostra TZ jest nim zachwycona i tylko takiego uzywa,a wyprobowala tez wiele(cere ma mieszaną),wykancza Lauderem Ideal mate..Ma męża amerykanina i ze tez ja wczesniej na to nie wpadlam by oni kupowali mi w stanach kosmetyki tak duzo tansze niz u nas,takze laski jakby co to robimy liste zamowien
o Jeżuuu, zasypało mnie śniegiem i pracą
buuuu, nie chce mi się lenia mam
jedynusia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-16, 10:47   #1272
wiiniii
Rozeznanie
 
Avatar wiiniii
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasteczko
Wiadomości: 817
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

u nas po śniegu zostało tylko wspomnienie
co napadało to i stopniało

gardło mnie pobolewa

oczy bola

eh zycie...........zycie.... ..........
__________________
carpediem
27 wrzesień 2008r.
http://img.userbars.pl/80/15960.jpg
wiiniii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-16, 12:12   #1273
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

http://pl.strawberrynet.com/productD...41559&goChar=N Dziewczyny ktora mi to przetłumaczy?!
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-16, 12:24   #1274
wiiniii
Rozeznanie
 
Avatar wiiniii
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasteczko
Wiadomości: 817
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez Michell72 Pokaż wiadomość
http://pl.strawberrynet.com/productD...41559&goChar=N Dziewczyny ktora mi to przetłumaczy?!
Witamina C Ester Citrus Facial Wash Z DMAE 180ml/6oz
Ta piana cleanser jest wzbogacony o witaminy C Ester
Łagodne jeszcze dokładnie usuwa brud, makijażu i zanieczyszczeń
Brak suszenia formuła zapobiega zaczerwienienie, nie plami i pozostawia dyskomfortu
dobrze sie pieni i łatwo spłukiwania z ciepłą wodą
Pozostawia skórę czystą, jasną, przezroczystych i świeże
Pasuje do wszystkich typów skóry, najlepiej w połączeniu ze skórą
__________________
carpediem
27 wrzesień 2008r.
http://img.userbars.pl/80/15960.jpg

Edytowane przez wiiniii
Czas edycji: 2009-02-16 o 12:28
wiiniii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-16, 14:45   #1275
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez wiiniii Pokaż wiadomość
Witamina C Ester Citrus Facial Wash Z DMAE 180ml/6oz
Ta piana cleanser jest wzbogacony o witaminy C Ester
Łagodne jeszcze dokładnie usuwa brud, makijażu i zanieczyszczeń
Brak suszenia formuła zapobiega zaczerwienienie, nie plami i pozostawia dyskomfortu
dobrze sie pieni i łatwo spłukiwania z ciepłą wodą
Pozostawia skórę czystą, jasną, przezroczystych i świeże
Pasuje do wszystkich typów skóry, najlepiej w połączeniu ze skórą
Dziekuje skarbie do mycia papy tia Jejku zasnełam naszpikowana aspirynka i wit C i innymi fuj tabsami ale ciut mi lepiej..oooooooo i szeroko się do Was uśmiecham
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-16, 14:51   #1276
jedynusia
Rozeznanie
 
Avatar jedynusia
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: miasteczko
Wiadomości: 519
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez Michell72 Pokaż wiadomość
Dziekuje skarbie do mycia papy tia Jejku zasnełam naszpikowana aspirynka i wit C i innymi fuj tabsami ale ciut mi lepiej..oooooooo i szeroko się do Was uśmiecham
ja tez ziewam, ale na szczęscie zdrowa
kuruj sie Miszelko
Maallaa wracaj z tego szkolenia do TŻ szybciutko - my chcemy być ciociami
jedynusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-16, 14:56   #1277
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Nusia jakies wieści masz czy kupiła kolezanka?? Malusia do stolicy poleciała a my chcemy pikanterii troszku poznać z tych walentynek no cio kciuki az mnie bolą i kto mi podmucha Clarisa mam jupi i nastepną obsesję szampon i odzywke Myrrhea..ale pachnie uhm chodze i sie obwąchuje a mam katar zaznaczam a jednak czuję
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-16, 20:56   #1278
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Nie ma Was to sobie ide poczytać nowinki...
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-16, 20:59   #1279
ollastar
Raczkowanie
 
Avatar ollastar
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Star super
Wiadomości: 335
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

[quote=Magda_M_1973;109998 28]Melduję ze skończyłam sie pigmanormić Cien został widoczny ale tylko przy niektórym swietle ale i tak w sumie jestem zadowolona ufffffff i biorę sie za naczynka wrrrrwrrrrwrrrrwrrrrr tzn. ich ratowanie
Teraz zobaczymy o Buczuś powie na iklen

Hej Magdo! To napisz choć czasem, jak sobie radzisz z ratowaniem naczynek, bo ja staram się, ale już nie mam pomysłu / łykam rutinoscorbin, używałam auridermu- wysuszacz okropny dla mnie, maski żurawinowe, kremy łagodzące, dieta, ochrona przed słońcem i w ogóle gorącem itd/.
Mam też plamy, a raczej plamki, zimą niewidoczne, niestety pomimo stosowania filtrów latem pojawiają się pod oczami i na czole / są one wynikiem stosowania latem leku zapisanego przez dermatologa na inna przypadłość, który nie poinformował mnie, że w czasie jego przyjmowania mam uważąć na słońce / . Ponieważ jednak mam bardzo wrażliwą i płytkounaczynioną cerę, nie będę specjalnie z nimi walczyć, bo nawet kosmetyczka do której chodzę / a jest jedną z lepszych w moim mieście/ nie chce podjąć się przy mojej skórze zbyt inwazyjnych zabiegów.
Dlatego proszę, jeśli znajdziesz jakąś nowość daj znać
ollastar jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-16, 21:48   #1280
agam1977
Raczkowanie
 
Avatar agam1977
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 138
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cześć dziewczyny. Jestem nowa. Mam 32 lata. Od dłuższego czasu myślałam nad cosmelanem a mniej więcej od końca listopada zaczęłam czytać pamiętnik. Przyznam że żadna książka ani żaden film mnie tak nie wciągnęły. Pomyślałam że przeczytam wszystko i w końcu się odezwę i z wami zaprzyjaźnię a wy przyjmiecie mnie do grona cosmelanek, tak jak przyjmowałyście każdą nową "plameczkę". A tu tak sie narobiło w piątej części i większość z was przestała pisać na forum. Błagam wróćcie, są osoby (takie jak ja)którym jesteście potrzebne. Nie macie pojęcia jak poprzez samo czytanie pamiętnika mozna zżyć się z jego bohaterkami. Pierwszy raz pisze na jakimś forum, więc wybaczcie jak coś zrobie nieudolnie ale nie mam wprawy. Właśnie zmyłam maske cos1 i nałożyłam hydraK. Mam strasznego buraka. I czuje gorąc na policzkach tak jakbym spaliła się na słońcu. Maske trzymałam 9 godzin. Mam raczej ciemne włosy, piwne oczy i ciemne brwi. Cosmelan robiłam sama i pierwszy raz. Na początku stycznia kupiłam cały zestaw na allegro za 1135 zł. Nie kupowałam nigdy nic na ebayu i pewnie bym nawet nie potrafiła. Maska po otwarciu słoiczka przypominała budyń czekoladowy zarówno kolorem jak i konsystencją. Po nałożeniu na twarzy była taka budyniowo-musztardowa, ciemniejąc robiła się sraczkowa az uzyskała kolor kupy. Jak mój małż wrócił z pracy to zapytał czy się gównem wysmarowałam, dokładnie tak to wyglądało. Dlaczego tak długo czekałam ze zrobieniem maski? Otóż mam 8 miesięczną pociechę, którą karmiłam piersią do końca stycznia, jeszcze później jakieś imieniny, urodziny , walentynki i dziś tj. od 16 lutego w końcu się doczekałam na swoją kolej. W trakcie czytania pamiętnika notowałam wszystko co ważne przy tej kuracji, ale zawsze są jakieś obawy, pytania i wątpliwości. Dziewczyny boję się jak to będzie w moim przypadku. Miałyście też buraka zaraz po zmyciu maski? Bo jak pamiętam to większość reagowała dopiero po nałożeniu cos2. A może za długo trzymałam? Maske zmyłam o 21.30 i jdo jutra do 21.30 maziam się hydro-k. Czy mam to zmywać i nakładać w ciągu dnia kilka razy czy warstwa na warstwe tylko dosmarowywać?.A następnie na umytą buźkę jutro o 21.30 czyli 24h po zmyciu maski nakładam cos2? Cieniutko (mam tendencje grubego maziania musze "być sknerą"). To będzie już na noc więc jak ma być 3xdziennie przez 1 tydz to o 5.30 musze zmyć i znowu posmarować? O rany jak to będzie po cos2 jak ja już taki burak? Skóre mam chyba mieszaną w kierunku sucheji nie na wszystkie kosmetyki reaguje z radością, najbardziej drażnią mnie zapachy niektórych mazideł więc nie wszystko moge używać. Chciałam jeszcze dodać że przed cosmelanem stosowałam różne kremy wybielające (najskuteczniejsze monobenzone ale plamy po nim wracały), miałam 3 razy laser, dermabrazje - w pełnym znieczuleniu (do żywego), 2 yelow peele i nic, wręcz coraz gorzej, jeszcze po urodzeniu dziecka a w okresie karmienia to już zrobiła mi się na twarzy masakra, dermablend nie pomagał żeby to zakryć, to już nie była tapeta tylko maska tak grubo waliłam. Moje plamy to: rozległa plama na czole nad nosem i brwiami, jakieś 1,5 cm pod oczami, po obu stronach nosa - pod noskami okularów, oraz przy oku na prawej skroni. Czysta jest tylko góra czoła, dolne cześci policzków, pod nosem i broda - jako tako tam delikatnie przyciemnione. Myśle że napisałam wszystko co ważne żebyście mogły mnie wesprzeć i pomóc. Heviran biore od soboty, rutinoscorbin od dzisiaj. Pieprzyki i usta podczas maski zabezpieczyłam wazeliną. Madziusiu777 jeśli to przeczytasz to dzięki Tobie się zdecydowałam Ty pierwsza dałaś mi nadzieje. Buczuś kochana Ty tu zaglądasz i
i Denna, Wiiniii, Magda M, Castrolek, Cassatta. Wróćcie dziewczyny !!! Gdzie jesteście jak was nie ma? Normalne ze o cosmelanie nie mozna cały czas pisać, jak pisałyście o dupie marynie to też było super, bo byłyście dzieki temu zawsze "na posterunku" i mogłyście zawsze ratować i wspierać innych!

Edytowane przez agam1977
Czas edycji: 2009-02-16 o 21:50
agam1977 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-17, 07:11   #1281
Magda_M_1973
Wtajemniczenie
 
Avatar Magda_M_1973
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2 096
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Hej Ola mnie do czasu pigmanormienia super pomógł mi pelethrokrem zlikwidował prawie wszystkie (oprócz kilku wiekszych na skrzydełkach nosa) daje go pod krem bo trochę ściąga ale za te pieniążki i wielką tube warto popróbować zawze na nogi możesz zuzyć Na mnie to duz lepiej zadziałało niż auderim K. Teraz myśle o kwasach PHA a wczoraj kupiłam to
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=553780343 i taki w ampułkach (kuracja szokowa) u tego samego sprzedawcy (ja od niej sporo rzeczy kupuje)

Agam ja tez miałam krawa dermabrazję ze znieczuleniem miesiąc plamy nie było.....i co wylazła sobie z powrotem wrrrrr. Lasery też 3 razy (seria) miałam ale to tylko porozbijało na mniejsze ale nie zlikwidowało.
Teraz po pigmanormie tylko cień wąsa został ale w niektórym swietle go widać no i zmasakrowane naczynka
Co do reszty nie umiem pomoc.......ale jak sie cosmelanka pojawi napewno pomoże
Magda_M_1973 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-17, 07:44   #1282
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Witam Agam I Olla i przychylam sie do Twojej wypowiedzi Agam(też jestem tą ktora mozolnie czytała pamiętnik a potem prosiła o przygarnięcie) Zostańcie z nami Madzia co to za terapia szokowa?zaraz poczytam Do reszty dziewczyn tez macham kubkiem kawy
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-17, 07:54   #1283
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez Magda_M_1973 Pokaż wiadomość
Hej Ola mnie do czasu pigmanormienia super pomógł mi pelethrokrem zlikwidował prawie wszystkie (oprócz kilku wiekszych na skrzydełkach nosa) daje go pod krem bo trochę ściąga ale za te pieniążki i wielką tube warto popróbować zawze na nogi możesz zuzyć Na mnie to duz lepiej zadziałało niż auderim K. Teraz myśle o kwasach PHA a wczoraj kupiłam to
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=553780343 i taki w ampułkach (kuracja szokowa) u tego samego sprzedawcy (ja od niej sporo rzeczy kupuje)

Agam ja tez miałam krawa dermabrazję ze znieczuleniem miesiąc plamy nie było.....i co wylazła sobie z powrotem wrrrrr. Lasery też 3 razy (seria) miałam ale to tylko porozbijało na mniejsze ale nie zlikwidowało.
Teraz po pigmanormie tylko cień wąsa został ale w niektórym swietle go widać no i zmasakrowane naczynka
Co do reszty nie umiem pomoc.......ale jak sie cosmelanka pojawi napewno pomoże
Poczytałam Magda a ten kwas dodany do tego nie uczuli? wiem ze Twoja buzia jest odporniejsza ale wiesz jak moja dzika taka,wrazliwiec reaguje opis wart grzechu
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-17, 08:04   #1284
maallaa
Raczkowanie
 
Avatar maallaa
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 432
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cześć Plamki, dobrze znowu z Wami
Miszelko - dziękuję za przesyłkę kochana jesteś dziś się diorkiem wymaziałam, zobaczymy jak w ciągu dnia będzie się trzymał, ale na pierwszy rzut oka nie kryje tak dobrze jak EL DW albo mój Revlon - a właśnie - zamówiłaś sobie revlon? bo ja zakupiłam wczoraj nowy,bo już nie miałam nic, to mogę Ci podesłać na próbę Apropos diorka - ślicznie pachnie , w przeciwieństwie do thiospotu tego w kulce - aż mi się na wymioty zbiera jak go posmarujęA ta Mela-d czy jak to się zwie dobra jest?kiedyś mi pani w aptece polecała, stosowałaś???
Nusia - nadal czekasz na pigmanorm?
maallaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-17, 08:14   #1285
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez maallaa Pokaż wiadomość
Cześć Plamki, dobrze znowu z Wami
Miszelko - dziękuję za przesyłkę kochana jesteś dziś się diorkiem wymaziałam, zobaczymy jak w ciągu dnia będzie się trzymał, ale na pierwszy rzut oka nie kryje tak dobrze jak EL DW albo mój Revlon - a właśnie - zamówiłaś sobie revlon? bo ja zakupiłam wczoraj nowy,bo już nie miałam nic, to mogę Ci podesłać na próbę Apropos diorka - ślicznie pachnie , w przeciwieństwie do thiospotu tego w kulce - aż mi się na wymioty zbiera jak go posmarujęA ta Mela-d czy jak to się zwie dobra jest?kiedyś mi pani w aptece polecała, stosowałaś???
Nusia - nadal czekasz na pigmanorm?
Nie ma za co Maluś moje spostrzeżenia po Diorku tez byly takie,ze nie rzucił mnie na kolana.Teraz Molly wysłałam.Wydaje mi sie ze słabo kryje(w koncu mineralny)i musialam go mieszac z ciut ciemniejszym.Nie zamowilam jeszcze Revlona Kupilas ten Custom Creations??czy ten wysoki? Malus Ty kup wiesiolek kobietoon pomaga przy zaplodnieniu a ogólnie jeszcze buzke nawilży Jak wyjazd?udany?stęskniłam sie za Tobą
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-17, 08:22   #1286
Magda_M_1973
Wtajemniczenie
 
Avatar Magda_M_1973
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2 096
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez Michell72 Pokaż wiadomość
Poczytałam Magda a ten kwas dodany do tego nie uczuli? wiem ze Twoja buzia jest odporniejsza ale wiesz jak moja dzika taka,wrazliwiec reaguje opis wart grzechu
Moze poczekaj jak skończysz pigmanorm - to juz cie nie ruszy
albo teraz przed bo to polecają dla wrażliwców i na trądzik różowaty..

Cytat:
Napisane przez maallaa Pokaż wiadomość
Cześć Plamki, dobrze znowu z Wami
Miszelko - dziękuję za przesyłkę kochana jesteś dziś się diorkiem wymaziałam, zobaczymy jak w ciągu dnia będzie się trzymał, ale na pierwszy rzut oka nie kryje tak dobrze jak EL DW albo mój Revlon - a właśnie - zamówiłaś sobie revlon? bo ja zakupiłam wczoraj nowy,bo już nie miałam nic, to mogę Ci podesłać na próbę Apropos diorka - ślicznie pachnie , w przeciwieństwie do thiospotu tego w kulce - aż mi się na wymioty zbiera jak go posmarujęA ta Mela-d czy jak to się zwie dobra jest?kiedyś mi pani w aptece polecała, stosowałaś???
Nusia - nadal czekasz na pigmanorm?
MelaD jest do nie robi nic a nic kompletnie szkoda kasy.....i brzydko pachnie
Magda_M_1973 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-17, 08:28   #1287
maallaa
Raczkowanie
 
Avatar maallaa
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 432
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez Michell72 Pokaż wiadomość
Nie ma za co Maluś moje spostrzeżenia po Diorku tez byly takie,ze nie rzucił mnie na kolana.Teraz Molly wysłałam.Wydaje mi sie ze słabo kryje(w koncu mineralny)i musialam go mieszac z ciut ciemniejszym.Nie zamowilam jeszcze Revlona Kupilas ten Custom Creations??czy ten wysoki? Malus Ty kup wiesiolek kobietoon pomaga przy zaplodnieniu a ogólnie jeszcze buzke nawilży Jak wyjazd?udany?stęskniłam sie za Tobą
Aaaaaaaaaaaaa, to jest mineralny, a własnie ostatnio zastanawiałam się jakie są te mineralne podkłady - jełop ze mnie dla mnie też słabo kryje, sporo nałożyłam, ale to chyba dla tych z idealną cerą, a ja teraz chyba po iwostinie jakiś niespodzianek dostałam chyba, że to po zmianie wody i powietrza - oby... Kupiłam tego co zawsze stosowałam czyli Colorstay Makeup with Softflex do cery mieszanej 180 sand beige. Ale widziałam też takie cudo revlonu, gdzie ustawiałaś strzałką odcień jaki potrzebujesz i z 2 komór podkładu mieszały się kolorki, które tworzyły odcień jaki chcesz. I jak spróbowałam na dłoni to całkiem ładnie by krył. Tyle, że nie było z kim pogadać, a nie miałam czasu czekać na obsługę, ale następnym razem dowiem się Chyba kupię ten wiesiołek, tylko nie mam czasu nawet zamówić przez internet nie mówiąc o wyjściu do apteki - cały wolny czas(od mało go, mało) spędzam z Wami. Bo ja też się stęskniłam:cm ok:
A wyjazd był baaaaaaaaaaaaaaardzo udany, tylko pogoda fatalna, ale pod "kordełką" nie padał śnieg więc cool
maallaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-17, 08:29   #1288
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez Magda_M_1973 Pokaż wiadomość
Moze poczekaj jak skończysz pigmanorm - to juz cie nie ruszy
albo teraz przed bo to polecają dla wrażliwców i na trądzik różowaty..


MelaD jest do nie robi nic a nic kompletnie szkoda kasy.....i brzydko pachnie
tam są trzy wersje..Ty ta pierwsza z kwasami wybrałaś tak?nie boisz sie kwasów Magda?a ta pierwsza ma najlepszy opis..Mala D-dostałam próbki ,jedna Maluśce podrzuciłam,ale wypaćkam co mi tam..juz tyle tego moja buzia przyjmuje Probowałas podklad Clinique super lift oil-free?
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-17, 08:32   #1289
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez maallaa Pokaż wiadomość
Aaaaaaaaaaaaa, to jest mineralny, a własnie ostatnio zastanawiałam się jakie są te mineralne podkłady - jełop ze mnie dla mnie też słabo kryje, sporo nałożyłam, ale to chyba dla tych z idealną cerą, a ja teraz chyba po iwostinie jakiś niespodzianek dostałam chyba, że to po zmianie wody i powietrza - oby... Kupiłam tego co zawsze stosowałam czyli Colorstay Makeup with Softflex do cery mieszanej 180 sand beige. Ale widziałam też takie cudo revlonu, gdzie ustawiałaś strzałką odcień jaki potrzebujesz i z 2 komór podkładu mieszały się kolorki, które tworzyły odcień jaki chcesz. I jak spróbowałam na dłoni to całkiem ładnie by krył. Tyle, że nie było z kim pogadać, a nie miałam czasu czekać na obsługę, ale następnym razem dowiem się Chyba kupię ten wiesiołek, tylko nie mam czasu nawet zamówić przez internet nie mówiąc o wyjściu do apteki - cały wolny czas(od mało go, mało) spędzam z Wami. Bo ja też się stęskniłam:cm ok:
A wyjazd był baaaaaaaaaaaaaaardzo udany, tylko pogoda fatalna, ale pod "kordełką" nie padał śnieg więc cool
Hi hi..pod kołderka jest fajnie mogę juz kciuki pościc?bo mnie kobieto paluszki bolą No wlaśnie ten co sie miesza dwa kolory to jest Custom Creations jak bedziesz miała mozliwośc przetestowac na buzi to daj znać jaki efekt
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-17, 08:35   #1290
jedynusia
Rozeznanie
 
Avatar jedynusia
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: miasteczko
Wiadomości: 519
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez Magda_M_1973 Pokaż wiadomość
Moze poczekaj jak skończysz pigmanorm - to juz cie nie ruszy
albo teraz przed bo to polecają dla wrażliwców i na trądzik różowaty..


MelaD jest do nie robi nic a nic kompletnie szkoda kasy.....i brzydko pachnie
czesc plameczki
jutro jade na szkolonko do stolicy
Maallaa nie wpadniesz tam znowu?
i przez to ganiam od rana a kawy mi się chce baaardzo
zaraz wróce
jedynusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:19.