Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III - Strona 93 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-08-28, 20:28   #2761
pranie
Wtajemniczenie
 
Avatar pranie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 576
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Agusia, to juz chyba jednak jest jedynie A
Selenko, dziekuje sprawdze najpierw w naszych sklepach, jak nie bedzie to bede do Ciebie uderzac o pomoc.
Znow mnie na staniki wzielo i chyba sobie Brooke sprawie
pranie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-28, 20:44   #2762
selene211
Zakorzenienie
 
Avatar selene211
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: nie widać ;)
Wiadomości: 3 333
GG do selene211 Send a message via Skype™ to selene211
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Cytat:
Napisane przez 86Paula Pokaż wiadomość
Feruusson

Selene wstaw zdjecie w posta, jak piszesz i zjedziesz w dol to jest zakladka "zarzadzaj zalacznikami" wciskasz i tam wrzucasz foty.
a co do przebarwien to poczytaj o pielegnacji naturalnej i sprobuj jakiegos serum np. na BU chyba cos bylo na przebarwienia. nie masz nic do stracenia i nie niszcz juz skory salorium przeciez ladnie wyglada jasna cera z ciemnymi wlosami
No teraz juz wiem...

Cytat:
Napisane przez pranie Pokaż wiadomość
Agusia, to juz chyba jednak jest jedynie A
Selenko, dziekuje sprawdze najpierw w naszych sklepach, jak nie bedzie to bede do Ciebie uderzac o pomoc.
Znow mnie na staniki wzielo i chyba sobie Brooke sprawie
Duże szanse, bo norki mają jobla na punkcie ochrony przed słońcem , tutaj słońce jest silniejsze, w lato normalne że się bez blokerów z domu nie ruszają ..może to jest sekret ich skóry , mają gładką i bez przebarwień,jednolity kolor...czasami się lampię na dziewczyny i nie mogę przestać bo nie wierzę że ktoś może mieć taką idealną skórę...
__________________
Wszystko, co naprawdę lubię, jest albo niemoralne, albo nielegalne, albo tuczące...
selene211 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-28, 20:48   #2763
Viollet87
Zakorzenienie
 
Avatar Viollet87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 11 682
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Cytat:
Napisane przez agusia_1 Pokaż wiadomość
Nie wiem czy znów mnie ktoś nie pogoni Ale tym dziewczynom chyba przydałoby się uświadomienie stanikowe Kto wie co niektóre z nich by miały zamiast 'miseczki A'
Na pewno by się im przydało! Ale raczej po to, żeby nie deformowały piersi tymi gąbkami w stanikach i luźnymi obwodami. W końcu dobry stanik nie powiększy nagle malutkiego biustu do pożądanych rozmiarów, kompleks nie zniknie. Wiem coś o tym, bo też nie mam się czym pochwalić. Mam trochę większy biust niż te modelki ze zdjęć z 1. postu, ale szału nie ma (noszę/nosiłam 70B - miska ciut za mała i dopiero teraz to widzę, ale to nie zmienia faktu że zawartość stanika niewielka ). Ubolewam nad tym, choć staram się uwolnić od kompleksów i nie jest to już dla mnie takim problemem jak kiedyś. Tabletki anty nic nie pomogły na te tematy (chyba tylko czekać na ciążę mi zostaje i wtedy cieszyć się atutami ). No, ale wracając do meritum - dobrze dobrany stanik nie pomoże tu w postrzeganiu siebie i w obiektywnie ocenianej wielkości biustu migracja w takim przypadku to na pewno niewielka pociecha. Dziś nosiłam swoją nową Eleanor ale też na cuda nie liczę


Zrobiłam kulki tiramisu, ile z tym zabawy ale na pewno będzie pycha, podjadałam masę przy formowaniu, przed obtaczaniem w kakao i tak sobie myślę, że następnym razem chyba obtoczę w zwykłym kakao, takim do picia, a nie w gorzkim.

Dominiko - czy podzielisz się z nami swoim przepisem na Creme Brulee? najlepiej z instrukcją step by step coś mnie wzięło na kulinarne eksperymenty.
__________________

310813
Viollet87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-28, 20:53   #2764
WhiteInnocent
Wtajemniczenie
 
Avatar WhiteInnocent
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 092
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Agusia- mówisz i masz Mój post i w tamtym wątku wylądował, 2 linki i zachęcające 2 zdania- oby podziałało Gwarantuję, że połowa z tamtych dziewczyn nie będzie miała już miseczki A, obwody natomiast drastycznie "zlecą" w dół

Violl- ja dzięki dobrze dobranemu stanikowi polubiłam swój biust Teraz jak mierzę swoje 75B czy 75C to połowa piersi mi się nie mieści Po pierwsze uświadomienie i to, że wiem gdzie teraz powinny się kończyć fiszbiny, a po drugie migracja
__________________
WhiteInnocentt.blogspot.c om

Mój dom jest tam, gdzie moje koty są

Edytowane przez WhiteInnocent
Czas edycji: 2009-08-28 o 20:57
WhiteInnocent jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-28, 20:57   #2765
gabs
Zadomowienie
 
Avatar gabs
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: stolica Warmii ;)
Wiadomości: 1 728
Wyślij wiadomość przez MSN do gabs
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Dziewczęta, ja was opuszczam na 3 dni, trzymajcie kciuki za szczęśliwą drogę bo takiej długiej trasy jeszcze nie zaliczałam Wysłałabym wam kartki z Wilna, ale znam tylko kilka adresów - wobec tego wrzucę kilka fotek po powrocie.

Papatki!
__________________
KAT-TUN <- so proud to be HYPHEN!!!

/Girigiri de itsumo ikite itai kara.../
/Bo zawsze chciałam żyć na krawędzi.../

<Real Face by KAT-TUN>

1. Oszczędzam
2. Nie wydaję
3. Odkładam
4. I pojadę, zobaczycie!
gabs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-28, 21:04   #2766
agusia_1
Zakorzenienie
 
Avatar agusia_1
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki
Wiadomości: 3 566
GG do agusia_1
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Cytat:
Napisane przez WhiteInnocent Pokaż wiadomość
Agusia- mówisz i masz Mój post i w tamtym wątku wylądował, 2 linki i zachęcające 2 zdania- oby podziałało Gwarantuję, że połowa z tamtych dziewczyn nie będzie miała już miseczki A, obwody natomiast drastycznie "zlecą" w dół

Violl- ja dzięki dobrze dobranemu stanikowi polubiłam swój biust Teraz jak mierzę swoje 75B czy 75C to połowa piersi mi się nie mieści Po pierwsze uświadomienie i to, że wiem gdzie teraz powinny się kończyć fiszbiny, a po drugie migracja
Ja też jestem teraz o wiele bardziej zadowolona z biustu. Wcześniej go nie znosiłam (w dużej mierze przez to co zrobiły z nim rozpłaszczające za małe miseczki ) Bardzo poprawił mi się kształt piersi i trochę urosły Stały się jędrniejsze i twardsze
Wcześniej jak większość polskich kobiet nosiłam 75B-C Zdawałam sobie sprawę z tego że to nie jest rozmiar dla mnie ale w sklepach nie było lepszych wtedy jeszcze nie myślałam o tym że mogę zdobyć odpowiedni rozmiar przez internet


WI coś czuję że nie zostaniesz tam przyjęta z otwartymi rękami

---------- Dopisano o 21:04 ---------- Poprzedni post napisano o 21:02 ----------

Cytat:
Napisane przez gabs Pokaż wiadomość
Dziewczęta, ja was opuszczam na 3 dni, trzymajcie kciuki za szczęśliwą drogę bo takiej długiej trasy jeszcze nie zaliczałam Wysłałabym wam kartki z Wilna, ale znam tylko kilka adresów - wobec tego wrzucę kilka fotek po powrocie.

Papatki!
Koniecznie wrzuć Też chciałabym tam za jakiś czas jechać, więc na razie chociaż na zdjęciach wszystko pooglądam

Udanego wyjazdu Jedź bezpiecznie
__________________
Zapraszam na naszego funpage'a pomocowego Zwierzaki z Mińska Pomóż nam pomagać potrzebującym zwierzętom!

Szukasz kota/psa do adopcji? Może Twoi znajomi szukają? Zajrzyj do nas!

Adopcje na terenie Warszawy i okolic
agusia_1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-28, 21:05   #2767
Lemirka
Zakorzenienie
 
Avatar Lemirka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasto na W
Wiadomości: 4 991
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Cytat:
Napisane przez gabs Pokaż wiadomość
Dziewczęta, ja was opuszczam na 3 dni, trzymajcie kciuki za szczęśliwą drogę bo takiej długiej trasy jeszcze nie zaliczałam Wysłałabym wam kartki z Wilna, ale znam tylko kilka adresów - wobec tego wrzucę kilka fotek po powrocie.

Papatki!
Udanego wyjazdu - uważaj na siebie i przyjaciółkę
jak wrócisz pogadamy na temat sailorek
Lemirka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-08-28, 21:09   #2768
WhiteInnocent
Wtajemniczenie
 
Avatar WhiteInnocent
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 092
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Gabs- udanego wyjazdu szerokiej drogi!

Aga- mówi się trudno
__________________
WhiteInnocentt.blogspot.c om

Mój dom jest tam, gdzie moje koty są
WhiteInnocent jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-28, 21:25   #2769
Miciel
Wpisz tu zomzing
 
Avatar Miciel
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 12 948
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Cytat:
Napisane przez pranie Pokaż wiadomość
Agusia, to juz chyba jednak jest jedynie A
pranie, to jest 28D na 28D każde A jest za duże
Miciel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-28, 21:28   #2770
pranie
Wtajemniczenie
 
Avatar pranie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 576
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Aha, na A sie nie znam, mam F
pranie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-28, 21:37   #2771
selene211
Zakorzenienie
 
Avatar selene211
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: nie widać ;)
Wiadomości: 3 333
GG do selene211 Send a message via Skype™ to selene211
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Cytat:
Napisane przez gabs Pokaż wiadomość
Dziewczęta, ja was opuszczam na 3 dni, trzymajcie kciuki za szczęśliwą drogę bo takiej długiej trasy jeszcze nie zaliczałam Wysłałabym wam kartki z Wilna, ale znam tylko kilka adresów - wobec tego wrzucę kilka fotek po powrocie.

Papatki!
Szerokiej drogi dla WAs dziewczyny muszę coś powiedzieć o facetach bo nie wytrzymam.Bardzo dużo u mnie jest litwińców, chyba więcej niz polaków No i mają bardzo typową urodę-wygladaja jak bracia Mroczkowie łeb w leb ja ich nie rozróżniam i mam wrażenie że ciągle to Ci sami- u nas mają ksywe-MROCZKI

Cytat:
Napisane przez pranie Pokaż wiadomość
Aha, na A sie nie znam, mam F
Ja co prawda nie chcę większego biustu , ale z chęcią utrzymam na lata mój łądny biust..chyba się skuszę...czy można zaufać kalkulatorowi do końca???
__________________
Wszystko, co naprawdę lubię, jest albo niemoralne, albo nielegalne, albo tuczące...
selene211 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-28, 21:43   #2772
Lemirka
Zakorzenienie
 
Avatar Lemirka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasto na W
Wiadomości: 4 991
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Cytat:
Napisane przez selene211 Pokaż wiadomość


Ja co prawda nie chcę większego biustu , ale z chęcią utrzymam na lata mój łądny biust..chyba się skuszę...czy można zaufać kalkulatorowi do końca???
Ma Ci pomóc wyznaczyć rozmiar - natomiast wiadomo musisz przymierzyć bo to od kroju miseczki, fiszbin czy kształtu i rozstawu Twojego biustu zależy - ale daje podstawę do zamawiania.
Lemirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-28, 21:49   #2773
agusia_1
Zakorzenienie
 
Avatar agusia_1
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki
Wiadomości: 3 566
GG do agusia_1
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Cytat:
Napisane przez selene211 Pokaż wiadomość
Ja co prawda nie chcę większego biustu , ale z chęcią utrzymam na lata mój łądny biust..chyba się skuszę...czy można zaufać kalkulatorowi do końca???
Niestety nie bo centymetry to jedno, a kształt biustu, jego rozstaw, jędrność (lub jej brak) itp to drugie Niestety trzeba mierzyć Bez przymierzenia nikt Ci nie jest w stanie zagwarantować że stanik będzie dobry
I tak jak pisze Lemirka, każdy stanik jest inny, nawet w obrębie jednej firmy czy czasem nawet modelu
__________________
Zapraszam na naszego funpage'a pomocowego Zwierzaki z Mińska Pomóż nam pomagać potrzebującym zwierzętom!

Szukasz kota/psa do adopcji? Może Twoi znajomi szukają? Zajrzyj do nas!

Adopcje na terenie Warszawy i okolic
agusia_1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-28, 21:52   #2774
kamilanna
Zadomowienie
 
Avatar kamilanna
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: USA/CT
Wiadomości: 1 441
GG do kamilanna
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Witam.
Dziewczyny tak sie bronilam przed kolejnym nalogiem unikajac tych Waszych rozmow na temat stanikow,
ale poleglam
Niby czytalam tylko pobieznie stanikowe wiadomosci, ale moje staniki nagle zaczely zle lezec, podciagac sie zaczelam zauwazac ,ze maja coraz wiecej wad.
Okazalo sie ,ze nie mam ani jednego wlasciwego stanika! Wstyd!
Do tej pory nosilam 75C w porywach wrecz 80 C
Po zmierzeniu sie wedlug Waszych wskazowek wyszedl mi rozmiar:
Twoje wymiary: 73/91UK30E (65E) PL65G
az nie chce mi sie wierzyc

Kochane jakie staniki radzilybyscie dla poczatkujacej?
Kompletnie nie wiem czego szukac ani gdzie

Edytowane przez kamilanna
Czas edycji: 2009-08-28 o 21:53
kamilanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-28, 21:53   #2775
selene211
Zakorzenienie
 
Avatar selene211
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: nie widać ;)
Wiadomości: 3 333
GG do selene211 Send a message via Skype™ to selene211
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Cytat:
Napisane przez Lemirka Pokaż wiadomość
Ma Ci pomóc wyznaczyć rozmiar - natomiast wiadomo musisz przymierzyć bo to od kroju miseczki, fiszbin czy kształtu i rozstawu Twojego biustu zależy - ale daje podstawę do zamawiania.
Hmmm , problem że nie wiem jak mam mocno ściskać. Jak czytam o tym i oglądam filmiki to widzę że nie jest ze mna tak źle , ponieważ mam dużo staników , ale noszę na co dzień 2 ulubione , są już sprane , ale moje cycki leżą tak jak powinny jeżeli chcę porównać z wiadomościami na Eff...dziewczyny , chcę znaleźć strone gdzie były polecane marki cyckonoszów, bo dopóki na Eff nie otworzą sklepu to nie zamówie bo mnie przesyłki zeżrą. Coś mi Rozi szepnęła o bri....coś tam , że w skandynawii to kolebka Jedyne co tu znam dobrego to Chantelle...drogie jak cholera
__________________
Wszystko, co naprawdę lubię, jest albo niemoralne, albo nielegalne, albo tuczące...
selene211 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-28, 22:02   #2776
WhiteInnocent
Wtajemniczenie
 
Avatar WhiteInnocent
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 092
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Kamilanna- przede wszystkim miękkie- dobre będą Curvy Kate tylko uwaga na wstążeczkę na górze miski w niektórych modelach- może się wbijać w pierś jeżeli ma się biust wysoko osadzony Jest mnóstwo fajnych staników miękkich nadających się na 1 stanik tzw. migracyjny. Z CK polecałabym Emily bo większości pasuje i dobrze zbiera. Mnie Portia się zbijała, dokłądnie te wsążeczki ale można je wyciąć jakby co Princess też może się wbijać ale zdecydowanie żadziej to robi niż Portia

Fajne strony zagraniczne
www.curvylicious.co.uk
www.brastop.com
z Polskich sklepów ja korzystałam z 2:
www.dopasowana.pl
www.peachfield.pl

Podstawa to dobrze się zmierzyć co często samemu się nie udaje. Ja sobie samej wcisnęłabym początkowo 70E, a Pani z dopasowanej po zmierzeniu przyniosła mi 32ff i ku mojemu zdziwieniu były dobre
__________________
WhiteInnocentt.blogspot.c om

Mój dom jest tam, gdzie moje koty są

Edytowane przez WhiteInnocent
Czas edycji: 2009-08-28 o 22:05
WhiteInnocent jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-28, 22:08   #2777
selene211
Zakorzenienie
 
Avatar selene211
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: nie widać ;)
Wiadomości: 3 333
GG do selene211 Send a message via Skype™ to selene211
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

A mi wyszło 85 E , ale cos jest napisane że od 85 sprawdzić w tabelce bo coś tam...no biust mam pełny bardzo i jędrny, dalej szukam spisu dobrych cyckowych firm

---------- Dopisano o 23:08 ---------- Poprzedni post napisano o 23:03 ----------

Abecita
Amoena
Anita
Calida
Calvin Klein
Change
Chantelle
Esprit
Fantasie / Freya
Femilet
Lepel
Marlies Decker
Marie Jo / Prima Donna
Princess Tam Tam
Patricia
Naturana
Andre merker
Nie mam wyboru co do sklepów z bielizną u mnie , ale analazłam na necie firmy które proponuje w sumie tutaj najpopularniejszy sklep...znacie coś z tego???
__________________
Wszystko, co naprawdę lubię, jest albo niemoralne, albo nielegalne, albo tuczące...

Edytowane przez selene211
Czas edycji: 2009-08-28 o 22:11
selene211 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-28, 22:12   #2778
Lemirka
Zakorzenienie
 
Avatar Lemirka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasto na W
Wiadomości: 4 991
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Cytat:
Napisane przez kamilanna Pokaż wiadomość
Witam.
Dziewczyny tak sie bronilam przed kolejnym nalogiem unikajac tych Waszych rozmow na temat stanikow,
ale poleglam
Niby czytalam tylko pobieznie stanikowe wiadomosci, ale moje staniki nagle zaczely zle lezec, podciagac sie zaczelam zauwazac ,ze maja coraz wiecej wad.
Okazalo sie ,ze nie mam ani jednego wlasciwego stanika! Wstyd!
Do tej pory nosilam 75C w porywach wrecz 80 C
Po zmierzeniu sie wedlug Waszych wskazowek wyszedl mi rozmiar:
Twoje wymiary: 73/91UK30E (65E) PL65G
az nie chce mi sie wierzyc

Kochane jakie staniki radzilybyscie dla poczatkujacej?
Kompletnie nie wiem czego szukac ani gdzie
Evelinka na początek poleca Curvy Kate


Cytat:
Napisane przez selene211 Pokaż wiadomość
Hmmm , problem że nie wiem jak mam mocno ściskać. Jak czytam o tym i oglądam filmiki to widzę że nie jest ze mna tak źle , ponieważ mam dużo staników , ale noszę na co dzień 2 ulubione , są już sprane , ale moje cycki leżą tak jak powinny jeżeli chcę porównać z wiadomościami na Eff...dziewczyny , chcę znaleźć strone gdzie były polecane marki cyckonoszów, bo dopóki na Eff nie otworzą sklepu to nie zamówie bo mnie przesyłki zeżrą. Coś mi Rozi szepnęła o bri....coś tam , że w skandynawii to kolebka Jedyne co tu znam dobrego to Chantelle...drogie jak cholera
selen ja mam na ciasno pod biustem ok. 82 cm - nosiłam 80C - teraz nosze 70F
Lemirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-28, 22:18   #2779
selene211
Zakorzenienie
 
Avatar selene211
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: nie widać ;)
Wiadomości: 3 333
GG do selene211 Send a message via Skype™ to selene211
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

WI...Ty zawsze jesteś jak potrzebuje ktoś pomocy, tak mało jest teraz ludzi dookoła którzy chętnie spiesza z poradą , niestety większośc spieszy z pomocą dopiero jak się świat wali...ech...jesteście kochane dziewczyny wszystkie.
Chyba cos słabo doczytałam...ale obwód się zmienił bo? Ciasno mam 84 ,luźno 90 , a w zwisie 112 ...
__________________
Wszystko, co naprawdę lubię, jest albo niemoralne, albo nielegalne, albo tuczące...

Edytowane przez selene211
Czas edycji: 2009-08-28 o 22:22
selene211 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-28, 22:21   #2780
kamilanna
Zadomowienie
 
Avatar kamilanna
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: USA/CT
Wiadomości: 1 441
GG do kamilanna
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

WhiteInnocent
Dziekuje za odpowiedz.
Moj biust raczej nie nalezy do tych wysoko osadzonych wiec z tymi kokardkami nie powinno byc problemu.
Myslalam juz nad Curvy Kate, bo wlasnie wydawalo mi sie, ze juz byla polecana poczatkujacym wiec tylko mnie upewnilas.
Nie powiem,boje sie zle dobranego rozmiaru i modelu na pierwszy raz, ale przy odrobinie szczescia znajde swoj typ tak szybko jak odcien EDM

Lemirka
Tym bardziej lece poszukac Curvy Kate


Selene
Zazdroszcze Ci tego biustu,z tego co piszesz to tez bym byla z niego dumna

Edytowane przez kamilanna
Czas edycji: 2009-08-28 o 22:24
kamilanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-28, 22:26   #2781
selene211
Zakorzenienie
 
Avatar selene211
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: nie widać ;)
Wiadomości: 3 333
GG do selene211 Send a message via Skype™ to selene211
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Ciasno mam 84, luźno 90..a w zwisie 113-114...I na pewno muszę mieć wyciete miseczki..nie ma bata, zawsze mnie rżnie coś w cycka jak jest za wysoko ucięte...Lemirko, a ile czasu Ci zajęło zeszczuplenie
__________________
Wszystko, co naprawdę lubię, jest albo niemoralne, albo nielegalne, albo tuczące...
selene211 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-28, 22:33   #2782
pranie
Wtajemniczenie
 
Avatar pranie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 576
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Jak wyciete to szukaj modeli plunge. Moze Panache Tango plunge na poczatek?
pranie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-28, 22:42   #2783
Lemirka
Zakorzenienie
 
Avatar Lemirka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasto na W
Wiadomości: 4 991
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Cytat:
Napisane przez selene211 Pokaż wiadomość
Ciasno mam 84, luźno 90..a w zwisie 113-114...I na pewno muszę mieć wyciete miseczki..nie ma bata, zawsze mnie rżnie coś w cycka jak jest za wysoko ucięte...Lemirko, a ile czasu Ci zajęło zeszczuplenie
od 80 do 70 - hmm tyle ile musiałam czekać na przyjście dobrego stanika
80 było tak luźne że mogła bym na pętelkę zawiązać nie wiem jak ja to mogłam nosić - wydawało mi się że ciaśniejszy obwód zrobi mi wałki - no i faktycznie 75B robił - bo biust zamiast w misce siedział na plecach i pod pachami

Edytowane przez Lemirka
Czas edycji: 2009-08-28 o 22:43
Lemirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-28, 22:45   #2784
selene211
Zakorzenienie
 
Avatar selene211
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: nie widać ;)
Wiadomości: 3 333
GG do selene211 Send a message via Skype™ to selene211
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Cytat:
Napisane przez pranie Pokaż wiadomość
Jak wyciete to szukaj modeli plunge. Moze Panache Tango plunge na poczatek?
Hmmm, widzę że tam też rozmiarówka inna
Ale wzory są piękne...ciekawe czy u mnie bym znalazła Panche

kamilianno No Bo mnie obdarował, nie wiem po kim to mam.Do 7 klasy byłam deska, zaczynałam od zerówek, załąmana że płaska jestem.Ale jak zaczęło rosnąć to nadrobiło Zawsze kupowałam ciasne staniki w obwodzie, podciągałam na ramiączkach i spałąm w stanikach. Mama na mnie krzyczała że to niezdrowo , że gniotę cycki, ale mnie bolało jak spałam bez stanika.Oczywiście zawsze problem, bolały mnie jak biegałam, ajak prowadziłam Aqua to musiałam 2 nakładać bo mi skakały jedyne co było w tym skakniu pozytywnego to ucieszony ratownik
__________________
Wszystko, co naprawdę lubię, jest albo niemoralne, albo nielegalne, albo tuczące...
selene211 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-28, 22:47   #2785
Lemirka
Zakorzenienie
 
Avatar Lemirka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasto na W
Wiadomości: 4 991
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Selene zajrzyj tutaj

http://balkonetka.pl/

http://stanikomania.blox.pl/html
Lemirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-28, 23:12   #2786
selene211
Zakorzenienie
 
Avatar selene211
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: nie widać ;)
Wiadomości: 3 333
GG do selene211 Send a message via Skype™ to selene211
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Cytat:
Napisane przez Lemirka Pokaż wiadomość
Oj dziękuję Będę nieźle przez Was spłukana I poproszę o założenie wątku pt.. Jak oszczędzać i kupować tylko potrzebne rzeczy...
Dobranoc moje gwiazdeczki
__________________
Wszystko, co naprawdę lubię, jest albo niemoralne, albo nielegalne, albo tuczące...
selene211 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-28, 23:46   #2787
carolinascotties
Zakorzenienie
 
Avatar carolinascotties
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 8 447
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Carolina kope lat I ty tez w prochy wpadlas
Witaj Vril do twarzy Ci w zielonym
oj wpadlam... i rozpędzam się...
__________________
USZKO {*}

Toksyczny związek? https://youtu.be/5bw4jeTxHGA
carolinascotties jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-29, 05:41   #2788
selene211
Zakorzenienie
 
Avatar selene211
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: nie widać ;)
Wiadomości: 3 333
GG do selene211 Send a message via Skype™ to selene211
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Cytat:
Napisane przez Lemirka Pokaż wiadomość
od 80 do 70 - hmm tyle ile musiałam czekać na przyjście dobrego stanika
80 było tak luźne że mogła bym na pętelkę zawiązać nie wiem jak ja to mogłam nosić - wydawało mi się że ciaśniejszy obwód zrobi mi wałki - no i faktycznie 75B robił - bo biust zamiast w misce siedział na plecach i pod pachami
Wiecie co dziewczyny , jestem głupia jak but. Daje swoje wymiary , mierzę się a nawet nie wiem jaki obwód mialy mają moje staniki.Niechcący Dominikab na PW cos napisała , przeczytałam to dziisaj rano , ubieram się do pracy , patrzę, a na metce od mojego stanika widnieje 75 Ja nawet matolica nie widziałam ile mam w staniku , bo szłam zawsze do sklepu i mówiłam, większy ,węższy itd , a nie pytałam szczególnie o rozmiary..watpię że da się już coś zmniejszyć w moim obwodzie, ale napaliłam się na te staniczki strasznie
Życzę Wam dziewczyny miłego dnia i samych dobrych wiadomości
__________________
Wszystko, co naprawdę lubię, jest albo niemoralne, albo nielegalne, albo tuczące...
selene211 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-29, 07:07   #2789
agusia_1
Zakorzenienie
 
Avatar agusia_1
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki
Wiadomości: 3 566
GG do agusia_1
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Cytat:
Napisane przez selene211 Pokaż wiadomość
Hmmm, widzę że tam też rozmiarówka inna
Ale wzory są piękne...ciekawe czy u mnie bym znalazła Panche

kamilianno No Bo mnie obdarował, nie wiem po kim to mam.Do 7 klasy byłam deska, zaczynałam od zerówek, załąmana że płaska jestem.Ale jak zaczęło rosnąć to nadrobiło Zawsze kupowałam ciasne staniki w obwodzie, podciągałam na ramiączkach i spałąm w stanikach. Mama na mnie krzyczała że to niezdrowo , że gniotę cycki, ale mnie bolało jak spałam bez stanika.Oczywiście zawsze problem, bolały mnie jak biegałam, ajak prowadziłam Aqua to musiałam 2 nakładać bo mi skakały jedyne co było w tym skakniu pozytywnego to ucieszony ratownik
Ja tylko pewnie na sekundkę dziś
Do ćwiczeń ponoć dobry jest Shock Absorber
__________________
Zapraszam na naszego funpage'a pomocowego Zwierzaki z Mińska Pomóż nam pomagać potrzebującym zwierzętom!

Szukasz kota/psa do adopcji? Może Twoi znajomi szukają? Zajrzyj do nas!

Adopcje na terenie Warszawy i okolic
agusia_1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-29, 08:39   #2790
IlonaP
Zakorzenienie
 
Avatar IlonaP
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 465
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

znowu leje

kliknęłam własnie Curvy Kate Princess i Portia - ja mam w stanikach od góry pusto [tzn. że mam nisko osadzony biust tak?] więc mam nadzieję, że wreszcie trafię w fason

no i wzięlam z LaurEss bigi peony i angelic oraz Radiant Ivory, Domi
__________________
IlonaP jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:55.