Kosmetyki M.A.C. cz. 4 - Strona 157 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-03-25, 07:22   #4681
Lemirka
Zakorzenienie
 
Avatar Lemirka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasto na W
Wiadomości: 4 991
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Mi po zdjęciach na temptalii odechciało się qc - i może to i lepiej
Lemirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-25, 08:04   #4682
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Quite Cute mnie baaaaardzo zauroczył na packshotach, na szczęście już mi trochę przeszło po obejrzeniu swatchy. Ufff. Podobają mi się różowe szminki, może wymienię sobie na którąś z nich puste opakowania. Cienie sa fajne, ale nie tak żeby mnie skusić (chyba ) róż brzoskwiniowy mi się przeokropnie podobał,a el wychodzi na to, że na skórze prawie go nie widać :/ lakiery posiadam podobone.

Kajol sprawdź, czy w OPI i Essie nie ma podobnej lawendy - coś mi się OPI kojarzy. Ja mam mały liliowy lakierek z Vipery i Celii i tyle mi wystarczy

Wrzuciłam na swatchowym Shroom, Shale i Club. Zastanawiam się czy nie dokupić z WW tego brzoskwiniowego różu - doradźcie, proszę mam już Style, Peachykeen i Foolish Me - chyba nie warto?
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-25, 10:46   #4683
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez palina_malina Pokaż wiadomość
Oglądałam swatche QC na Temptalii i mam już swoje pewne przemyślenia. Odechaciało mi się róży (ich prawie nie widać!) i na pewno nie skusi mnie szminka Quite Cute, Krysia wygląda wniej jak zombie (bez obrazy dla niej oczywiście), zainteresowały mnie za to kredki do ust i na pewno quad, tylko ma bardzo niską ocenę, będę musiała mu się bliżej przyjrzeć.
popieram mnie też po swatchach zainteresowały kredki. No i Candy Yum Yum ale muszę ją porównać ze szminką Full Fuchsia.
No mnie w sumie tylko quad jeszcze bardziej zniechęcił, także jemu podziekuję, ale róże też nie robią na mnie wrażenia..

Cytat:
Napisane przez Kajol Pokaż wiadomość
ale martwi mnie co Christine napisała o "mocy" powiększającej błyszczyków - obawiam się, że też mnie mogą podrażniać - trzeba będzie uważnie przetestować.
no i róże mineralne mają jak zwykle w składzie isopropyl palmitate - cyzli dla mnie odpada (zapycha przy dłuższym używaniu )
czekam jeszcze na recenzje lakierów, bo na wszystkie trzy mam ogromną ochotę (mam nadzieję, że jakieś fajne będą - zwłaszcza ten lawendowy, bo takiego odcienia szukam od dawna, a znalazłam tylko w Inglocie - ale dodali mu jakiś perłowych drobinek i trochę to tandetnie wygląda; i jeszcze z YSL, ale nie lubię bardzo tych lakierów - mała pojemność, drogie i strasznie szybko gęstnieją )
OPI ma lawendowych kilka, China Glaze też. poszukaj. Na MACowe chyba nie warto 60zł czy tam 65 wydawać.
Ja mam plushglassa i bardzo lubię. Najładniej pachnie ze wszystkich MACowych błyszczoli )) i wcale tanie powiększa, tylko tak jakby wygładza optycznie... ) bardzo przyjemny błyszczyk.
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-25, 11:49   #4684
kleopatre
Zadomowienie
 
Avatar kleopatre
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 183
GG do kleopatre
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez sheepi Pokaż wiadomość
Czy jest możliwość stwierdzenia, że któraś z czerwieni będzie pasować dla większości osób? Wiem, że tego typu pomadki najlepiej jest przymierzyć, ale to ma być prezent dla pewnej osóbki, która uwielbia czerwony kolor. Przeglądałam parę zdjęć i wątków i najbardziej interesujące wydaje mi się Lady Danger i osławiona Russian Red. Dodam, że osoba dla której jest pomadka to platynowa blondynka o bardzo jasnej cerze.
Ja mimo, że nie mam Russian Red (ale mam bardzo podobny odcień innej firmy bo porówywałam w MACu ) - uważam, że właśnie Russiad Red to kolorek bardziej twarzowy i pasujący napewno wiekszej czesci osób niż Lady Danger.
Lady Danger jest extremalnie napigmentowana, strasznie "dająca po oczach", to jest taka strażacka, lekko pomarańczowa czerwień. Polecałabym ten odcień tylko komuś, kto lubi takie naprawdę meeega neony na ustach i w takich nosi się na codzień (ja takie lubię, ale wiem, że wiekszosc osob jednak nie). Poza tym przez matowe wykończenie efekt jest jeszcze bardziej taki rażacy.
Na mojego bloga niedawno wrzucałam jak Lady Danger wygląda na całej twarzy, jesli Cię to interesuje


Cytat:
Napisane przez palina_malina Pokaż wiadomość
Oglądałam swatche QC na Temptalii i mam już swoje pewne przemyślenia. Odechaciało mi się róży (ich prawie nie widać!) i na pewno nie skusi mnie szminka Quite Cute, Krysia wygląda wniej jak zombie (bez obrazy dla niej oczywiście), zainteresowały mnie za to kredki do ust i na pewno quad, tylko ma bardzo niską ocenę, będę musiała mu się bliżej przyjrzeć.

Pozatym znalazłam bardzo ciekawą szminkę - Fabby, jej też muszę się bliżej przyjrzeć, ma ktoś ją może?

Candy Yum Yum jest bardzo odważna i kusi
Ja się strasznie napalałam na szminkę Quite Cute a teraz to nie wiem...na żywo trzeba będzie przetestować. Lubię jasne, chlodne fiolety i wogóle takie nietypowe kolorki, ale zgadzam się ,że Christina wygląda w niej bardzo nieładnie - a może przez to, że ona ma ciemną cerę, liczę na to, że na jasnej będzie wyglądać lepiej.
Candy Yum Yum też zaczęła mnie kusic ale w sumie wsciekle róże trochę mi się przejadły... chociaż kolor niesamowity!

Fabby jest świetna, nie przyglądałam się jej nigdy na żywo! Świetny odcień!

A co do róży..Morelowego prawie wogóle nie widać - ale może to dlatego, że ona jednak ma dość ciemną karnację hmmm..
A fioletowy chyba będzie mój! Na Christinie daje taki zmrożony efekt, mimo że to nie jej kolor z pewnością - ale myślę, że na jasnej cerze będzie fajny
__________________
blog
kleopatre jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-25, 12:06   #4685
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez Kajol Pokaż wiadomość
czyli wychodzi, że niby dla mnie dobra (ale u mnie akurat nietwarzowe są ulubione kolory większości Polek )
ale martwi mnie co Christine napisała o "mocy" powiększającej błyszczyków - obawiam się, że też mnie mogą podrażniać - trzeba będzie uważnie przetestować.
no i róże mineralne mają jak zwykle w składzie isopropyl palmitate - cyzli dla mnie odpada (zapycha przy dłuższym używaniu )
czekam jeszcze na recenzje lakierów, bo na wszystkie trzy mam ogromną ochotę (mam nadzieję, że jakieś fajne będą - zwłaszcza ten lawendowy, bo takiego odcienia szukam od dawna, a znalazłam tylko w Inglocie - ale dodali mu jakiś perłowych drobinek i trochę to tandetnie wygląda; i jeszcze z YSL, ale nie lubię bardzo tych lakierów - mała pojemność, drogie i strasznie szybko gęstnieją )
to ja polecam lakiery z Essence (dostępne w Naturach), kosztują kilka zł i oprócz stałej kolekcji, w której i tak są takie pastele, wchodzi jeszcze taka: http://4.bp.blogspot.com/-A1E_wVkKz2...ssom_lacke.jpg
fajna alternatywa dla makówek
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-25, 13:26   #4686
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość
Zastanawiam się czy nie dokupić z WW tego brzoskwiniowego różu - doradźcie, proszę mam już Style, Peachykeen i Foolish Me - chyba nie warto?
podbijam

Cytat:
Napisane przez kleopatre Pokaż wiadomość
A co do róży..Morelowego prawie wogóle nie widać - ale może to dlatego, że ona jednak ma dość ciemną karnację hmmm..
A fioletowy chyba będzie mój! Na Christinie daje taki zmrożony efekt, mimo że to nie jej kolor z pewnością - ale myślę, że na jasnej cerze będzie fajny
one bardziej jako rozświetlacz by się sprawdziły
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-25, 13:29   #4687
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

U mnie też swatche na Temptalii spowodowały ostudzenie uczuć do QC, ale tylko trochę .
Ja akurat napaliłam się na różyk Sakura, bo to typowo moja kolorystyka. Wprawdzie na twarzy Kryśki nie wygląda on najlepiej, ale liczę, że u mnie będzie zgoła odmiennie
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-03-25, 13:37   #4688
natalia_ff
Raczkowanie
 
Avatar natalia_ff
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 52
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez kleopatre Pokaż wiadomość
Lady Danger jest extremalnie napigmentowana, strasznie "dająca po oczach", to jest taka strażacka, lekko pomarańczowa czerwień. Polecałabym ten odcień tylko komuś, kto lubi takie naprawdę meeega neony na ustach i w takich nosi się na codzień (ja takie lubię, ale wiem, że wiekszosc osob jednak nie). Poza tym przez matowe wykończenie efekt jest jeszcze bardziej taki rażacy.
Na mojego bloga niedawno wrzucałam jak Lady Danger wygląda na całej twarzy, jesli Cię to interesuje
A ja właśnie się natknęłam na to i mam straszną fazę na Ruby Woo Tylko, że na tych zdjęciach położona jest na paintstick PRO i zastanawiam się, jak to wpłynęło na kolor. Czy któraś z Was ma tą szminkę i może powiedzieć jak ona się porównuje do Russian Red lub Lady Danger?
natalia_ff jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-25, 13:42   #4689
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość
podbijam
Nie mam Foolish Me, ale do pozostałych dwóch przez Ciebie wspomnianych nie jest zbyt podobny
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-25, 13:46   #4690
tiniaczek
Zakorzenienie
 
Avatar tiniaczek
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 287
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość
Wrzuciłam na swatchowym Shroom, Shale i Club. Zastanawiam się czy nie dokupić z WW tego brzoskwiniowego różu - doradźcie, proszę mam już Style, Peachykeen i Foolish Me - chyba nie warto?
Ja uwielbiam wszelkie brzoskwinie i korale. Mam Style, Peachykeen i Foolish Me niestety nie (jeszcze), ale mam Coraliste i Sugarbomb Benefit (oba brzoskwiniowo-koralowe) a różowi z WW i tak nie ogłam się oprzeć, bo jest naprawdę piekny.Do Style nie jeste podobny, do Coralistyi Sugarbomb też nie.
Bardzo bym żałowała, że gdybym go nie kupiła...

Edytowane przez tiniaczek
Czas edycji: 2011-03-25 o 13:51
tiniaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-25, 14:09   #4691
palina_malina
Rozeznanie
 
Avatar palina_malina
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Leeds, UK
Wiadomości: 580
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez kleopatre Pokaż wiadomość
A co do róży..Morelowego prawie wogóle nie widać - ale może to dlatego, że ona jednak ma dość ciemną karnację hmmm..
A fioletowy chyba będzie mój! Na Christinie daje taki zmrożony efekt, mimo że to nie jej kolor z pewnością - ale myślę, że na jasnej cerze będzie fajny
Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
U mnie też swatche na Temptalii spowodowały ostudzenie uczuć do QC, ale tylko trochę .
Ja akurat napaliłam się na różyk Sakura, bo to typowo moja kolorystyka. Wprawdzie na twarzy Kryśki nie wygląda on najlepiej, ale liczę, że u mnie będzie zgoła odmiennie
Myślę, że jej karnacja ma tu ogromne znaczenie, wystarczy porównać ją i modelkę ze zdjęcia promocyjnego. Wiem, że photoshop robi swoje, ale QC pasuje raczej bladolicym zdecydowanym typom urody. Trzeba będzie poszukać kogoś, kto porobi ładne swatche na nieco jaśniejszej karnacji a dopiero wtedy oceniać. Ale mimo wszystko po różach spodziewałam się więcej nawet na Krysi.
palina_malina jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-25, 14:45   #4692
DMkAnia
Strażnik Wizażu
 
Avatar DMkAnia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 9 384
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Dziewczęta, JAKA to może być pomadka? coś takiego z MAC...?
__________________
Moje włosy z CG - ZDJĘCIA

"Świat przeszkadza mi w życiu."
DMkAnia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-25, 16:27   #4693
BrandNewName
Zadomowienie
 
Avatar BrandNewName
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 374
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Mnie na szczęście przeszła ochota na quada bo juz na paru swatchach widziałam że jest jakoś słabo napigmentowany ale róże i Candy... nadal na wishliście
__________________
Bloguję lakierowo ... i muzycznie
BrandNewName jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-25, 16:30   #4694
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

A mnie jakoś nie kręci QC, ale zobaczę jak będzie na żywo, gdy pomacam
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-25, 16:37   #4695
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

a ja sie napalilam na Pink Power
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-25, 16:41   #4696
Rarrka90
Rozeznanie
 
Avatar Rarrka90
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 887
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Dziewczyny, jaka jest cena MSF ? Czy on może zapychać pory?
Rarrka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-25, 16:42   #4697
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
a ja sie napalilam na Pink Power

teraz to tylko ebay no chyba, że w PL w MAC jeszcze jest jakiś jeden niedobitek
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL

Edytowane przez beeets
Czas edycji: 2011-03-25 o 16:45
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-25, 16:55   #4698
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

pewnie ebay
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-25, 17:52   #4699
winyl
Zakorzenienie
 
Avatar winyl
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Gdn
Wiadomości: 8 404
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez DMkAnia Pokaż wiadomość
Dziewczęta, JAKA to może być pomadka? coś takiego z MAC...?
Też takiej szukam!

Co do QC, ja nadal jestem napalona na brzoskwiniowy róż . Ale też mnie zainteresowały kredki, na pewno się im przyjrzę! Ze mnie jest bladzioch, ale ciepły, więc te chłodne liliowe róże itp. by nie wyglądały dobrze.
__________________



XOXO
winyl jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-25, 18:01   #4700
martiryb
Wtajemniczenie
 
Avatar martiryb
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 2 664
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

mnie też jakoś rozczarowała QC może to i dobrze
__________________

mój blog

www.beautyness.pl



martiryb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-25, 18:30   #4701
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez DMkAnia Pokaż wiadomość
Dziewczęta, JAKA to może być pomadka? coś takiego z MAC...?
Mi to przypomina coś jak Fusion Pink zmieszane z Toxic Tale
ale to pewnie jedna szmina )
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-25, 18:32   #4702
Kajol
Zadomowienie
 
Avatar Kajol
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 065
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Dzięki dziewczyny za opinię w sprawie lakierów do paznokci
W Galerii Krk jakiś czas temu otworzyli sklepik z OPI, to pójdę pooglądać. Myślałam że ten kolor to jakiś unikat, a tez mi szkoda tylko kasy na lakier, zwłaszcza jak są lepsze (przyznam że OPI i Essie jeszcze nie miałam a wytrzymują one bez problemu 4 dni w stanie idealnym?)


Cytat:
Napisane przez Rarrka90 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, jaka jest cena MSF ? Czy on może zapychać pory?
może zapychać - mi tak właśnie robił i w dodatku niezbyt ładnie wyglądał na mojej skórze (tzn pory sprawiały wrażenie większych - tam gdzie ich normalnie nie widać (!) i jakas taka dziwna faktura skóry się robiła), podobnie mam niestety z różami mineralnymi, co ostatnio odkryłam i już się niestety na minerałki od MACa nie skuszę
Ale o ile wiem, chyba jestem jedynym takim przypadkiem na tym forum

Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość
podbijam
Estello, mi też ten róż się początkowo podobał, ale dałam sobie spokój głównie ze względu na ... jego dwudzielność - miałam taki podzielony z Grand Duo i muszę przyznać, że strasznie mnie wkurzało takie rozwiązanie (ja wiem, że to może głupi argument ale jak się ma dużo różnych fajnych kosmetyków to po co mi taki frustrujący) i to, ze moge je ze soba mieszac jakoś mnie nie przekonuje.
Kajol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-25, 18:39   #4703
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
Nie mam Foolish Me, ale do pozostałych dwóch przez Ciebie wspomnianych nie jest zbyt podobny
Cytat:
Napisane przez tiniaczek Pokaż wiadomość
Ja uwielbiam wszelkie brzoskwinie i korale. Mam Style, Peachykeen i Foolish Me niestety nie (jeszcze), ale mam Coraliste i Sugarbomb Benefit (oba brzoskwiniowo-koralowe) a różowi z WW i tak nie ogłam się oprzeć, bo jest naprawdę piekny.Do Style nie jeste podobny, do Coralistyi Sugarbomb też nie.
Bardzo bym żałowała, że gdybym go nie kupiła...
dzięki, mój portfel Was nienawidzi

---------- Dopisano o 19:39 ---------- Poprzedni post napisano o 19:35 ----------

Cytat:
Napisane przez Kajol Pokaż wiadomość
Dzięki dziewczyny za opinię w sprawie lakierów do paznokci
W Galerii Krk jakiś czas temu otworzyli sklepik z OPI, to pójdę pooglądać. Myślałam że ten kolor to jakiś unikat, a tez mi szkoda tylko kasy na lakier, zwłaszcza jak są lepsze (przyznam że OPI i Essie jeszcze nie miałam a wytrzymują one bez problemu 4 dni w stanie idealnym?)

Estello, mi też ten róż się początkowo podobał, ale dałam sobie spokój głównie ze względu na ... jego dwudzielność - miałam taki podzielony z Grand Duo i muszę przyznać, że strasznie mnie wkurzało takie rozwiązanie (ja wiem, że to może głupi argument ale jak się ma dużo różnych fajnych kosmetyków to po co mi taki frustrujący) i to, ze moge je ze soba mieszac jakoś mnie nie przekonuje.
coś mi się wydaje, że jutro sobie nim poprawię mój parszywy humor...

ja OPI bardzo lubię, większość osób jest z nich bardzo zadowolona, ale oczywiście też zależy od paznokci; u mnie większość lakierów trzyma się stosunkowo długo. Lubię ich za ogromny wybór kolorów, polecam zamówić z sieci, wychodzi taniej i jest więcej kolorów - jeśli chodzi o Sephorę czy Douglasa to wybór jest bardzo mały; może w tym sklepiku będzie większy. Sprawdź chociażby Rumple's Wiggins
http://www.google.pl/images?um=1&hl=...&aqi=&aql=&oq=
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-25, 18:41   #4704
tiniaczek
Zakorzenienie
 
Avatar tiniaczek
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 287
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez Kajol Pokaż wiadomość
może zapychać - mi tak właśnie robił i w dodatku niezbyt ładnie wyglądał na mojej skórze (tzn pory sprawiały wrażenie większych - tam gdzie ich normalnie nie widać (!) i jakas taka dziwna faktura skóry się robiła), podobnie mam niestety z różami mineralnymi, co ostatnio odkryłam i już się niestety na minerałki od MACa nie skuszę
Ale o ile wiem, chyba jestem jedynym takim przypadkiem na tym forum
Hmm to mnie zasmuciłas trochę, MSFN jest na mojej wishliscie, ale jak może zapychac... to mnie pewnie zapcha



Cytat:
Napisane przez Kajol Pokaż wiadomość
Estello, mi też ten róż się początkowo podobał, ale dałam sobie spokój głównie ze względu na ... jego dwudzielność - miałam taki podzielony z Grand Duo i muszę przyznać, że strasznie mnie wkurzało takie rozwiązanie (ja wiem, że to może głupi argument ale jak się ma dużo różnych fajnych kosmetyków to po co mi taki frustrujący) i to, ze moge je ze soba mieszac jakoś mnie nie przekonuje.
Ten róż jest na tyle duży, że ja używam obydwu części i jest git

Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość
dzięki, mój portfel Was nienawidzi

Edytowane przez tiniaczek
Czas edycji: 2011-03-25 o 18:52
tiniaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-25, 18:48   #4705
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

powiem szczerze ze ja mam cere podana na zapychanie i mnie nie zapchal natomiast moim zdaniem bedzie zle wygladala na suchych cerach.
mi podkreslal zmarszczki nawet te drobne.

co do OPI - u mnie niegdy nie wytrzymal nawet 2 dni na paznokciach
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-25, 19:17   #4706
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość
dzięki, mój portfel Was nienawidzi
Za to Twoja ślicznie rozpromieniona różem cera nas pokoacha
Cytat:
coś mi się wydaje, że jutro sobie nim poprawię mój parszywy humor...
ojj ja też mam parszywy humor dzisiaj, niestety, jedyne co będzie dla mnie dostępne jutro to Douglas/Sephora tudzież L'Ocitane (czy jak to się pisze)

Cytat:
ja OPI bardzo lubię, większość osób jest z nich bardzo zadowolona, ale oczywiście też zależy od paznokci; u mnie większość lakierów trzyma się stosunkowo długo. Lubię ich za ogromny wybór kolorów, polecam zamówić z sieci, wychodzi taniej i jest więcej kolorów - jeśli chodzi o Sephorę czy Douglasa to wybór jest bardzo mały; może w tym sklepiku będzie większy. Sprawdź chociażby Rumple's Wiggins
http://www.google.pl/images?um=1&hl=...&aqi=&aql=&oq=
To ja sobie dzisiaj zdałam sprawę że muszę zmianę w opisie wprowadzić, bo niestety ale jak odkryłam China Glaze to OPI zszedł na drugi plan )) Na mnie Chinki są trwalsze... Ale oczywiście mnie nie słuchać. Bo ja = osoba na której pazurach Essie wygląda jak paskudna farba olejna hha
Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
co do OPI - u mnie niegdy nie wytrzymal nawet 2 dni na paznokciach
u mnie wytrzymuje przeważnie 2-3. Ale ściera się na końcówkach. Chinki tak nie mają.
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-25, 20:05   #4707
Kajol
Zadomowienie
 
Avatar Kajol
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 065
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez tiniaczek Pokaż wiadomość
Hmm to mnie zasmuciłas trochę, MSFN jest na mojej wishliscie, ale jak może zapychac... to mnie pewnie zapcha
aaa, chodzi o MSF Naturals? Myślałam, że te błyszczące MSF - mnie te drugie, błyszczące zapychały, Naturalny jeszcze mi nic złego nie zrobił


Estello
śliczny jest ten rumple's wiggins muszę zapolować to właśnie coś tkaiego chodzi mi po głowie od dawna; dzięki

Edytowane przez Kajol
Czas edycji: 2011-03-25 o 20:08
Kajol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-25, 20:53   #4708
tiniaczek
Zakorzenienie
 
Avatar tiniaczek
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 287
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez Kajol Pokaż wiadomość
aaa, chodzi o MSF Naturals? Myślałam, że te błyszczące MSF - mnie te drugie, błyszczące zapychały, Naturalny jeszcze mi nic złego nie zrobił
Aha to się nie dogadałyśmy, myślalam że chodzi o MFSN, mój błąd;P
No to pozycja na wishliście niezagrożona
Współczuję braku mozliwości używania tych błyszczących
tiniaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-25, 21:04   #4709
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Kajol to tylko jeden z wielu fioletów Chinę też bardzo polecam, jest w cenie Inglota, a jakoś sto razy lepsza. No i fajniejsze kolory, nie wiem czemu Inglot idzie w perłę :/ szkoda, że Chinka jest trudno dostępna, lubię obejrzeć nie tylko swatche, ale i produkt - w hurtowni, do której jeżdzę jest mało kolorów.
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-26, 00:00   #4710
winyl
Zakorzenienie
 
Avatar winyl
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Gdn
Wiadomości: 8 404
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez Kajol Pokaż wiadomość
Dzięki dziewczyny za opinię w sprawie lakierów do paznokci
W Galerii Krk jakiś czas temu otworzyli sklepik z OPI, to pójdę pooglądać. Myślałam że ten kolor to jakiś unikat, a tez mi szkoda tylko kasy na lakier, zwłaszcza jak są lepsze (przyznam że OPI i Essie jeszcze nie miałam a wytrzymują one bez problemu 4 dni w stanie idealnym?)




może zapychać - mi tak właśnie robił i w dodatku niezbyt ładnie wyglądał na mojej skórze (tzn pory sprawiały wrażenie większych - tam gdzie ich normalnie nie widać (!) i jakas taka dziwna faktura skóry się robiła), podobnie mam niestety z różami mineralnymi, co ostatnio odkryłam i już się niestety na minerałki od MACa nie skuszę
Ale o ile wiem, chyba jestem jedynym takim przypadkiem na tym forum



Estello, mi też ten róż się początkowo podobał, ale dałam sobie spokój głównie ze względu na ... jego dwudzielność - miałam taki podzielony z Grand Duo i muszę przyznać, że strasznie mnie wkurzało takie rozwiązanie (ja wiem, że to może głupi argument ale jak się ma dużo różnych fajnych kosmetyków to po co mi taki frustrujący) i to, ze moge je ze soba mieszac jakoś mnie nie przekonuje.
Gdzie ten sklepik?
__________________



XOXO
winyl jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:02.