Kosmetyki M.A.C. cz. 5 - Strona 14 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-04-19, 11:42   #391
BrandNewName
Zadomowienie
 
Avatar BrandNewName
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 374
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Na groszkach jest juz info z cenami
http://www.groszki.pl/groszki/1,8023...lato_2011.html

Ceny jakieś takie Wonder Womanowe mi się wydają ... czy tak zdrożały produkty czy tak sobie za opakowanie każą płacić bo nie pamiętam kiedy kupowałam cienie w opakowaniach i cena 73 trochę mnie zaskoczyła
__________________
Bloguję lakierowo ... i muzycznie
BrandNewName jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-19, 11:54   #392
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez BrandNewName Pokaż wiadomość
Na groszkach jest juz info z cenami
http://www.groszki.pl/groszki/1,8023...lato_2011.html

Ceny jakieś takie Wonder Womanowe mi się wydają ... czy tak zdrożały produkty czy tak sobie za opakowanie każą płacić bo nie pamiętam kiedy kupowałam cienie w opakowaniach i cena 73 trochę mnie zaskoczyła
73 zł za cień?!?! Nie no, PRZESADA Chyba dopłaca sie za specjalne opakowanie
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-19, 11:55   #393
martiryb
Wtajemniczenie
 
Avatar martiryb
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 2 664
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
Hmm mówicie o tej bazie i ja tez nabrałam ochoty na nią... jak nie wysusza ust...
ja też

aż się boję przyglądać zdjęciom z SF na pewno chcę ten puder z kwiatkiem, cień Saffron, bo jakoś nie kupiłam jak był Hibiscusa i myślę nad tą białą kredką, ale to muszę ją na żywo najpierw zobaczyć i mam nadzieję nic więcej mi się nie spodoba
__________________

mój blog

www.beautyness.pl



martiryb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-19, 12:10   #394
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez hola ola Pokaż wiadomość
moze cos bliżej 30 sie wyjasni
oby!

Brand - ja tym stronom już nie ufam... albo nie chcę ufać... poza tym brązer raczej za 73zł nie jest... a tak podaje ta stronka... poczekajmy jeszcze trochę ))
bo póki co mi 650zł wyszło z wishlisty

Marti - jak widać ten wątek to zuooooooo
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-19, 15:36   #395
winyl
Zakorzenienie
 
Avatar winyl
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Gdn
Wiadomości: 8 404
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez kamilanna Pokaż wiadomość
W MACu obslugujaca mnie dziewczyna poradzila by chwile odczekac przed nalozeniem szminki
Tak jak ktos tutaj zauwazyl pomadke naklada sie latwiej po zastosowaniu tej bazy.

Jesli chodzi o podklady to zawiodlam sie na sculpt po paru godzinach okropnie mi sie zwazyl i jest dosc ciezki.
Mineralize SPF 15/LOOSE do konca nie spelnil moich oczekiwan, slabe krycie i wydaje sie byc nieekonomiczny (troche trzeba go nabrac by uzyskac jakikolwiek efekt) na plus jest to, ze jest bardzo "lekki".
Mineralize foundation SPF 15 w kompakcie to jak na razie moj ulubiony "zawodnik"
Jednak musze zaznaczyc, ze jednynie skunksem mi sie go dobrze naklada.
Podklad ladnie sie wtapia i jest dosyc lekki, jednoczesnie kryje przyzwoicie
Pozniej omiatam twarz MSF i cera jak marzenie.-Chyba znalazlam swoj duet doskonaly
Używasz tego dużego skunksa 187 do tego podkładu? Może też spróbuję .
A powiedz, używasz jakiejś bazy, kremu nawilżającego lub czegoś innego :P przed makijażem? Bardzo bym prosiła o konkret, szczególnie jeśli używasz kremu, który nie powoduje spływania podkładu .
__________________



XOXO
winyl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-19, 17:13   #396
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Uff, dobrze, że z Surf nic mi się nie podoba, bo ceny odstraszające faktycznie. Mój max za pojedynczy cień to 49 jako wkład do palety i starczy. Nad kredką i błyszczykiem z spf się zastanawiałam, ale Wolę coś ze stałej kolekcji. A Wy na co polujecie z Surf?

Nikt nie chce szminki Fast Play/ Craving?
__________________
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-19, 17:31   #397
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
Uff, dobrze, że z Surf nic mi się nie podoba, bo ceny odstraszające faktycznie. Mój max za pojedynczy cień to 49 jako wkład do palety i starczy. Nad kredką i błyszczykiem z spf się zastanawiałam, ale Wolę coś ze stałej kolekcji. A Wy na co polujecie z Surf?

Nikt nie chce szminki Fast Play/ Craving?
heh, zazdroszczę krótkiej wishlisty, naprawdę ))
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-04-19, 21:09   #398
Kajol
Zadomowienie
 
Avatar Kajol
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 065
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez BrandNewName Pokaż wiadomość
Na groszkach jest juz info z cenami
http://www.groszki.pl/groszki/1,8023...lato_2011.html

Ceny jakieś takie Wonder Womanowe mi się wydają ... czy tak zdrożały produkty czy tak sobie za opakowanie każą płacić bo nie pamiętam kiedy kupowałam cienie w opakowaniach i cena 73 trochę mnie zaskoczyła
ja tez uważam, że w tym info są błędy - zresztą nie pierwszy raz , tak jakby pomylili zdjęcia i podpisy
Kajol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-19, 23:27   #399
kamilanna
Zadomowienie
 
Avatar kamilanna
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: USA/CT
Wiadomości: 1 441
GG do kamilanna
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez winyl Pokaż wiadomość
Używasz tego dużego skunksa 187 do tego podkładu? Może też spróbuję .
A powiedz, używasz jakiejś bazy, kremu nawilżającego lub czegoś innego :P przed makijażem? Bardzo bym prosiła o konkret, szczególnie jeśli używasz kremu, który nie powoduje spływania podkładu .
Do macowego skunksa dopiero sie przymierzam,
na razie doskonale sobie radzi "niby" odpowiednik MACa z Sigmy
oraz skunks Sonii Kashuk.
Beauty Blender czyli rozowe jajo tez daje doskonale efekty
Pod podklady nie stosuje zadnych kremow ani baz zle sie czuje jak mam za duzo na twarzy.
Jedynie przecieram twarz tonikiem zwezajacym pory.
kamilanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-20, 01:19   #400
Vanth
Raczkowanie
 
Avatar Vanth
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 279
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez nadi83 Pokaż wiadomość
jakbym miała podac swoje typy "naj" to byłyby to:trax, nocturnelle (Jednak jeśli jesteś mocno blada, to ostrożnie.Niby niektóre dziewczyny skarżą się na trefne egzemplarze, które są słabo napigmentowane, ale u mnie kolor jest dość intensywny), trax, sketch, shadowy lady (ale raczej jako "przydymiacz" na linie rzęs- to mat), vibrant grape (też ostrożnie). Chcę teraz upolować blackberry, bo to bardzo ładny fiolet przełąmany brązem. Uwielbiam jeszcze pigmenty violet, lovely lily i mój absolutny faworyt circa plum (szarość z fioletem idealna do zielonych oczu, ale niestety to limitowanka, więc tylko gdzieś w sieci można od kogoś odkupić). Tak nie z fioletów to absolutnie powinnaś mieć satin taupe, bo to taki uniwersalny kolorek - możesz dodać do niego różne kolorki i zawsze wyjdzie jakieś fajne połączenie Ja z szarości lubie dark knighta, print, scene (choć czasem jakoś nie mogę jej na dzień wykorzystać, tylko bardziej do wieczorowych makijaży). Moja kumpela ma jeszcze fajną oliwkę sumptuous olive i też fajnie z jasną skórą sie komponuje. Ja poluję jeszcze na cienie club i haux. Jak chcę mocniej zaszaleć, to świetnie kolor oka podbija granat - wystarczy, że pomaluję powiekę następująco:kącik oka i łuk brule, całą powiekę scene i tylko na środku przy samiutkiej linii rzęs dodam plamkę cienia constrast i zagłębienie powieki rozetrę szarością. Oko wygląda rewelacyjnie, bo wyeksponowany jest kolor tęczówki i jasność (ale nie bladość, tylko właśnie jasność) skóry.
Cóż za wyczerpująca odpowiedź, do tego jeszcze połączona z dokładna instrukcją makijażową - ogromnie Ci dziękuję, moja wizja kolejnych cieni uzupełniających paletkę zaczyna się powoli precyzować. Sketch już mam - choć to nie taki oczywisty fiolet, przynajmniej na moim oku wpada lekko ni to w śliwkę, ni to w brąz złamany purpurą - na pewno nie do zastosowania na całą powiekę (a jeśli już, to w makijażu stricte wieczorowym), raczej jedynie w zewnętrznym kąciku, ewentualnie w postaci roztartej w załamaniu smugi. Fajnie przyciemnia też również już posiadany satin taupe (w ramach dygresji - nie mogę przestać się zachwycać niesamowitą łatwością, z jaką poszczególne MAC - owe cienie się ze sobą łaczą i możliwością ich rozcierania - aż do postaci mgiełki praktycznie zlewającej się z kolorem skóry, dającej jedynie delikatny połysk. Do tej pory uważałam, że Ingloty są świetne, lecz - nie ma porównania. Niebo a ziemia po prostu!). Ale miało być - de coloribus... A czy coś z jaśniejszych, bardziej pastelowych fioletów mogłabyś polecić - mam bardzo trudne do malowania oko - głęboko osadzone i mimo, iż przy otwartym widać część powieki, to ocieniona jest ona łukiem kostnym - i, by jakoś ją wyeksponować muszę kłaść na środek zdecydowanie jaśniejszy akcent, ciemniejsze odcienie stosując jedynie jako obramowanie. I jeśli kreska - to wyłącznie bardzo cieniutka, tuż przy linii rzęs, bo inaczej stanowi element zbyt przytłaczający całość.

Kasiaj85 - pewnie vex na każdym oku wychodzi nieco inaczej - ciekawe, jak na moim będzie się przedstawiał (lista robi się zastraszająco wręcz długa - ale jakoś mnie to cieszy).
Vanth jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-20, 01:44   #401
martiryb
Wtajemniczenie
 
Avatar martiryb
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 2 664
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez Vanth Pokaż wiadomość
A czy coś z jaśniejszych, bardziej pastelowych fioletów mogłabyś polecić - mam bardzo trudne do malowania oko - głęboko osadzone i mimo, iż przy otwartym widać część powieki, to ocieniona jest ona łukiem kostnym - i, by jakoś ją wyeksponować muszę kłaść na środek zdecydowanie jaśniejszy akcent, ciemniejsze odcienie stosując jedynie jako obramowanie. I jeśli kreska - to wyłącznie bardzo cieniutka, tuż przy linii rzęs, bo inaczej stanowi element zbyt przytłaczający całość.
Z jasniejszych fioletow Beautiful Iris - to sliczny jasniutki delikatny kolor. Ewentualnie Parfait Amour, ale nie jest to taki typowy fiolet, ma troche niebieskawe tony.
__________________

mój blog

www.beautyness.pl



martiryb jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-20, 07:17   #402
nadi83
Rozeznanie
 
Avatar nadi83
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 870
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez Vanth Pokaż wiadomość
A czy coś z jaśniejszych, bardziej pastelowych fioletów mogłabyś polecić - mam bardzo trudne do malowania oko - głęboko osadzone i mimo, iż przy otwartym widać część powieki, to ocieniona jest ona łukiem kostnym - i, by jakoś ją wyeksponować muszę kłaść na środek zdecydowanie jaśniejszy akcent, ciemniejsze odcienie stosując jedynie jako obramowanie. I jeśli kreska - to wyłącznie bardzo cieniutka, tuż przy linii rzęs, bo inaczej stanowi element zbyt przytłaczający całość.
no to i mamy kolejny element łączący nas obie, bo ja też mam taką budowę oka, z tym, że u mnie powieki praltycznie wcale nie widać. Ja radzę sobie z tym wyciągając kolor z załamania wyżej.

Cytat:
Napisane przez martiryb Pokaż wiadomość
Z jasniejszych fioletow Beautiful Iris - to sliczny jasniutki delikatny kolor. Ewentualnie Parfait Amour, ale nie jest to taki typowy fiolet, ma troche niebieskawe tony.
oba te kolorki lubię. Dodałabym jeszcze Stars'n'Rockets, pigment Lovely Lily. Z takich nie całkiem fioletów, ale jasnych kolorów, które z fioletami sie ładnie komponują wymieniłabym: swish, grain, seedy pearl (ja osobiście nie posiadam, ale korzystam z siostrzanego).
nadi83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-20, 07:41   #403
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

A która ma Plumage? Czy jest on tak trudny w obsłudze, jak Shadowy Lady, czy nieco łatwiejszty?

A i jeszcze jedno - Prussian - on był w stałej ofercie MAC-a, czy jakiejś EL ew. PRO? Bo spodobał mi się, a nie widze go na macowych stronach.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-20, 08:22   #404
BrandNewName
Zadomowienie
 
Avatar BrandNewName
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 374
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
A która ma Plumage? Czy jest on tak trudny w obsłudze, jak Shadowy Lady, czy nieco łatwiejszty?

A i jeszcze jedno - Prussian - on był w stałej ofercie MAC-a, czy jakiejś EL ew. PRO? Bo spodobał mi się, a nie widze go na macowych stronach.
Plumage to jeden z moich ulubionych kolorów... nie powiem że łatwy, nie powiem że trudny w obsłudze - ot, taki jak każdy mat MACa, trzeba się z nim trochę nagimnastykowac (szczególnie na Art Deco)

Matte2 były jakiś czas temu wycofywane (chyba w tamtym roku) - część została a część została wycofana. Prussian był wycofany ale możesz popytać w MACach bo może go mają gdzieś w szufladach zachomikowanego
__________________
Bloguję lakierowo ... i muzycznie
BrandNewName jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-20, 08:40   #405
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez BrandNewName Pokaż wiadomość
Plumage to jeden z moich ulubionych kolorów... nie powiem że łatwy, nie powiem że trudny w obsłudze - ot, taki jak każdy mat MACa, trzeba się z nim trochę nagimnastykowac (szczególnie na Art Deco)

Matte2 były jakiś czas temu wycofywane (chyba w tamtym roku) - część została a część została wycofana. Prussian był wycofany ale możesz popytać w MACach bo może go mają gdzieś w szufladach zachomikowanego
Dziękuję Brandi Jak zawsze pomocna bardzo jesteś
No to Plumage mam na wish liscie
Ale moim zdaniem, niektóre maty MAC-a są łatwiesze w obłsudze, a inne trudniejsze.

A o Prussiana to popytam przez Koleżankę
Btw wycofywania niektórych Matte2 - bezsens, przeciez to jedne z lepszych wykończeń ...
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-20, 08:52   #406
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez Vanth Pokaż wiadomość
A czy coś z jaśniejszych, bardziej pastelowych fioletów mogłabyś polecić
Do propozycji Dziewczyn dodałabym również Satellite Dreams, który - przynajmniej u mnie - dość fajnie komponuje się m.in. z jaśniejszym od niego cieniem Crystal (to duochrome, opalizujący na srebrno - liliowo, przynajmniej tak ja go widzę ). Do wszelkich fioletów polecam też Seedy Pearl - ten cień zagośćił u mnie na dobre .
Dla lubiących pastele polecam też paletkę czterech cieni z kolekcji Quite Cute (Cutie Eyeshadow Quad) - choć generalnie nie wzbudziła ona powszechnych zachwytów, to jednak wg mnie wiosenny make up można za jej pomocą wyczarować całkiem twarzowy . W tej paletce jest taki właśnie delikatny, dość jasny fiolecik o nazwie Boycrazy.
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-20, 10:40   #407
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez Vanth Pokaż wiadomość
A czy coś z jaśniejszych, bardziej pastelowych fioletów mogłabyś polecić - mam bardzo trudne do malowania oko - głęboko osadzone i mimo, iż przy otwartym widać część powieki, to ocieniona jest ona łukiem kostnym - i, by jakoś ją wyeksponować muszę kłaść na środek zdecydowanie jaśniejszy akcent, ciemniejsze odcienie stosując jedynie jako obramowanie. I jeśli kreska - to wyłącznie bardzo cieniutka, tuż przy linii rzęs, bo inaczej stanowi element zbyt przytłaczający całość.

Kasiaj85 - pewnie vex na każdym oku wychodzi nieco inaczej - ciekawe, jak na moim będzie się przedstawiał (lista robi się zastraszająco wręcz długa - ale jakoś mnie to cieszy).
dla mnie fajnym jasnym fioletem jest też Digit. Bardzo pastelowy.
a co do Vexa - zgadza się! jest naprawdę ciekawym cieniem.

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
A która ma Plumage? Czy jest on tak trudny w obsłudze, jak Shadowy Lady, czy nieco łatwiejszty?
Shadowy Lady jest trudny?? ) ja tam z nim nie mam problemów

Cytat:
Napisane przez BrandNewName Pokaż wiadomość
Plumage to jeden z moich ulubionych kolorów... nie powiem że łatwy, nie powiem że trudny w obsłudze - ot, taki jak każdy mat MACa, trzeba się z nim trochę nagimnastykowac (szczególnie na Art Deco)

Matte2 były jakiś czas temu wycofywane (chyba w tamtym roku) - część została a część została wycofana. Prussian był wycofany ale możesz popytać w MACach bo może go mają gdzieś w szufladach zachomikowanego
a jak tam Twoja miętka??
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-20, 10:42   #408
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
Shadowy Lady jest trudny?? ) ja tam z nim nie mam problemów
Dla mnie to najgorszy w obsłudzie cień, jaki mam z MAC-ów
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-20, 10:50   #409
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Dla mnie to najgorszy w obsłudzie cień, jaki mam z MAC-ów
Czasem MACzki są nie lada wyzwaniem

Corii,
mam nadzieję, że widziałaś, że na tru jest teraz promocja dodatkowa zniżka -10% na całą kolorówkę, więc w sumie zniżka wychodzi nawet do -25%
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-20, 11:13   #410
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
Czasem MACzki są nie lada wyzwaniem

Corii,
mam nadzieję, że widziałaś, że na tru jest teraz promocja dodatkowa zniżka -10% na całą kolorówkę, więc w sumie zniżka wychodzi nawet do -25%


Cooo?? Ooo!!!! Dzieki za info!! Beets, a do kiedy ta promo i zamówiłabyś mi ewentualnie cos z maca?
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-20, 11:13   #411
nadi83
Rozeznanie
 
Avatar nadi83
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 870
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Dla mnie to najgorszy w obsłudzie cień, jaki mam z MAC-ów
dla mnie to była (była, gdyż sie z nia bez żalu pożegnałam a właściwie wymieniłam na Printa,który u mnie o wiele lepiej się sprawuje)Electra, ale nie w obsłudze a raczej w wyglądzie jak wybierałam go w sklepie, to myślałam, że to taki śliczny srebrny kolorek i gdyby udawało się go nałożyć minimun i byłoby go widać, to takim by był. Niestety u mnie trzeba nałożyć go więcej a wtedy wyłażą z niego niebieskie tony i oko wygląda na chore.
nadi83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-20, 11:16   #412
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Dla mnie to najgorszy w obsłudzie cień, jaki mam z MAC-ów

no wiadomo - każdy ma swoje subiektywne odczucia ja z nim nie mam jakichś większych problemów
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-20, 11:18   #413
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez nadi83 Pokaż wiadomość
dla mnie to była (była, gdyż sie z nia bez żalu pożegnałam a właściwie wymieniłam na Printa,który u mnie o wiele lepiej się sprawuje)Electra, ale nie w obsłudze a raczej w wyglądzie jak wybierałam go w sklepie, to myślałam, że to taki śliczny srebrny kolorek i gdyby udawało się go nałożyć minimun i byłoby go widać, to takim by był. Niestety u mnie trzeba nałożyć go więcej a wtedy wyłażą z niego niebieskie tony i oko wygląda na chore.
Chyba każdy ma jakiś cień, który mu podpadł. Ja się przyznam, ze miałam kiedyś z wymianki Aquadisiac i wydałam go, bo był twardy i prawie się nie rozprowadzał, a teraz kupiłam swój nowy i co? I się nakłada super! Nie wiem, moze tamtem był źle przechowywany, albo woda traktowany, albo nie wiem co.
A co do Electry - troszkę za blink blink wygląda na moim oku, o wiele bardziej wole Silver Ring

---------- Dopisano o 12:18 ---------- Poprzedni post napisano o 12:16 ----------

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość

no wiadomo - każdy ma swoje subiektywne odczucia ja z nim nie mam jakichś większych problemów
Kasiaj, a moze to kwestia wadliwych partii cieni, tzn. tak jak z Nocturnelle - jedne sie skarżą, ze maja jakiś wadliwy, trudno się nakładający, a inne, ze maja w porządku
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-20, 11:21   #414
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość


Cooo?? Ooo!!!! Dzieki za info!! Beets, a do kiedy ta promo i zamówiłabyś mi ewentualnie cos z maca?
promocja trwa do 26 kwietnia.
to daj znać, jeśli coś ci wpadnie w oko
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-20, 11:34   #415
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
promocja trwa do 26 kwietnia.
to daj znać, jeśli coś ci wpadnie w oko
Dam na pw
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-20, 11:35   #416
BrandNewName
Zadomowienie
 
Avatar BrandNewName
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 374
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
a jak tam Twoja miętka??
Miętka super A jak idealnie się komponuje z kredkowa mietą czyli kohlem Minted
__________________
Bloguję lakierowo ... i muzycznie
BrandNewName jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-20, 11:46   #417
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Chyba każdy ma jakiś cień, który mu podpadł. Ja się przyznam, ze miałam kiedyś z wymianki Aquadisiac i wydałam go, bo był twardy i prawie się nie rozprowadzał, a teraz kupiłam swój nowy i co? I się nakłada super! Nie wiem, moze tamtem był źle przechowywany, albo woda traktowany, albo nie wiem co.
A co do Electry - troszkę za blink blink wygląda na moim oku, o wiele bardziej wole Silver Ring
no właśnie dlatego się zdziwiłam bo mój aqua jest super! nie jak Lustrzak!

Cytat:
Kasiaj, a moze to kwestia wadliwych partii cieni, tzn. tak jak z Nocturnelle - jedne sie skarżą, ze maja jakiś wadliwy, trudno się nakładający, a inne, ze maja w porządku
o całkiem możliwe.
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-20, 11:55   #418
nadi83
Rozeznanie
 
Avatar nadi83
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 870
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

http://www.zeberka.pl/art.php?id=12602
zabawne jeste stwierdzenie "kolekcja pojawi sie w salonacj już 26 maja i pozostanie tam do 7 lipca". Sugerują ludziom, że jeśli pójdziesz do MACa np. 1 lipca to ciagle będziesz mógł/mogła wszystko z niej kupić a tymczasem najlepsze rzeczy znikną błyskawicznie....
dopisek:rozbawił mnie komentarz pod artykułem, że MAC ma kosmetyki dla grubych bab....hmmmm jakby ktoś napisał, że dla głupich to bym zrozumiała, ale dla grubych???

Edytowane przez nadi83
Czas edycji: 2011-04-20 o 11:56
nadi83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-20, 12:05   #419
Kajol
Zadomowienie
 
Avatar Kajol
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 065
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez nadi83 Pokaż wiadomość
http://www.zeberka.pl/art.php?id=12602
zabawne jeste stwierdzenie "kolekcja pojawi sie w salonacj już 26 maja i pozostanie tam do 7 lipca". Sugerują ludziom, że jeśli pójdziesz do MACa np. 1 lipca to ciagle będziesz mógł/mogła wszystko z niej kupić a tymczasem najlepsze rzeczy znikną błyskawicznie....
dopisek:rozbawił mnie komentarz pod artykułem, że MAC ma kosmetyki dla grubych bab....hmmmm jakby ktoś napisał, że dla głupich to bym zrozumiała, ale dla grubych???
tak, komentarz rzeczywiście "przedni" ale dobrze, niech się inni nie napalają za bardzo - coby dla naszego towarzystwa więcej zostało

ale to kiedy ta kolekcja w końcu wchodzi
na jednym portalu nie potrafią sobie poradzić z cenami, na innym z datą - albo pseudo-redaktorzy tych stron zawalają, albo PR MACa (żeby nawet porządnej informacji prasowej nie przygotować przecież strony internetowe to często wklejają je nawet bez czytania )
Kajol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-20, 12:06   #420
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez nadi83 Pokaż wiadomość
http://www.zeberka.pl/art.php?id=12602
zabawne jeste stwierdzenie "kolekcja pojawi sie w salonacj już 26 maja i pozostanie tam do 7 lipca". Sugerują ludziom, że jeśli pójdziesz do MACa np. 1 lipca to ciagle będziesz mógł/mogła wszystko z niej kupić a tymczasem najlepsze rzeczy znikną błyskawicznie....
dopisek:rozbawił mnie komentarz pod artykułem, że MAC ma kosmetyki dla grubych bab....hmmmm jakby ktoś napisał, że dla głupich to bym zrozumiała, ale dla grubych???
buahahahahhaha genialne
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:01.