Farba majirell-wątek zbiorczy - Strona 8 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-08-26, 09:54   #211
lara252
Raczkowanie
 
Avatar lara252
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 146
GG do lara252
Dot.: Majiblond

Cytat:
Napisane przez arzdąc Pokaż wiadomość
Sliczny kolor a włoski wygladaja na nie zniszczone ale Twoje naturalne chyba nie sa zbyt ciemne...?
Nie są wogóle zniszczone. A mój naturalny kolor to ciemny blond.
lara252 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-26, 12:03   #212
Keira87
Raczkowanie
 
Avatar Keira87
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 157
Dot.: Majiblond

Olcik18 Majirel rozjaśnia mniej i dlatego odcień wychodzi ciemniejszy i taki bardziej złoty. Ja byłam zadowolona z tej farby, tyle, że chciałam mieć jednolite włosy, a przy niej to zawsze te odrosty były ciemniejsze. Teraz wreszcie mam to co chciałam włosy jednakowe na całej długości. A jeśli chodzi o żółknięcie to ja używam szamponu silver l'oreal i kolor mi się nie zmienia. Jak chcesz jaśniejszy odcień i mniej żółty to użyj Majirel z 9% albo Majiblond z 9%. Ja zawsze mam wodę 9% chociaż mój naturalny kolor włosów to blond.

Golfpro61 Majiblond i Majirel wychodzą bardzo naturalnie, niektórzy myślą, że to mój naturalny kolor włosów. A z tą naturalnością to jest tak, że zaraz po farbowaniu wygląda się w swoim mniemaniu troszkę dziwnie, bo nie ma się odrostów i zawsze jest taki kontrast z brwiami. A dwa tygodnie później już wszystko jest ok.

Morelle jeśli chcesz bardziej złotawy odcień to faktycznie Majirel, bo Majiblond robi się platynowy. Można tez dawać farbę tylko na odrosty i nie przeciągać jej na całość. Ja teraz tak robię, bo szkoda mi niszczyć włosów, a fryzjerka też zawsze mi tak robiła włosy.
Keira87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-26, 12:08   #213
johnw57
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 414
Dot.: Majiblond

keira, bo aby kolor pasował do brwi można je śmiało rozjaśnić najwyżej o 3 tony. Np. jeśli ma się średni blond to najwyżej można rozjaśnić do bardzo bardzo jasnego blondu i wtedy te brwi "nie gryzą się" z włosami.
johnw57 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-26, 19:01   #214
Keira87
Raczkowanie
 
Avatar Keira87
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 157
Dot.: Majiblond

Masz rację, ale gdy tylko pojawią się odrosty to i tak widać różnicę. Musiałybyśmy farbować włosy co 2 tygodnie. A zresztą ja nie wyobrażam sobie siebie bez tuszu na rzęsach (czarnego), więc nie mogę mieć takich jasnych oczu. Choć w sumie ja mam bardzo jasne rzęsy, jak tak popatrzyłam w na zdjęcia, więc nie narzekam. Gorzej mają dziewczyny o bardzo ciemnych z natury włosach.
Keira87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-26, 23:33   #215
johnw57
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 414
Dot.: Majiblond

Keira, może wypróbuj brązowego tuszu. Ja mam bardzo bardzo jasny blond raczej chłodny, ale niebiały i w czarnym tuszu wyglądam na smutną, zmęczoną i wiele osób myślało, że cały czas placzę odkąd zmieniłam tusz na kolor brązowy nie mam nareszcie smutnej i przygaszonej twarzy a rzęsy to lubię mocno umalować Masz rację, co 2 tyg. to odpada farbowanie. Ja sama farbowałam (wracam do naturalnego blondu) co miesiąc a ostatnoi, co 2 miesiące. Już mi tak obrzydło farbowanie chociaż nie mam zniszczonych włosów, ale włosy farbowane chociaż nie wiem jak zadbane nie będą przypominać tych naturalnych. Te włosy aż inaczej się świecą.
Golfpro61, ja uważam, że najładniej jest Ci w tym kolorku, co masz na drugim zdjęciu.
johnw57 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-27, 04:48   #216
ekstradyska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 440
Dot.: Majiblond

ile sie płaci za odrosty (jednolite nie balejaz) w salonach loreal ?
bez farbowania całosci itp...włosy braz-ciemny blond - cos posrednio
ekstradyska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-27, 08:46   #217
morelle
Zakorzenienie
 
Avatar morelle
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: stary gród słowiański
Wiadomości: 4 111
Dot.: Majiblond

[quote=johnw57;8766211]Keira, może wypróbuj brązowego tuszu. Ja mam bardzo bardzo jasny blond raczej chłodny, ale niebiały i w czarnym tuszu wyglądam na smutną, zmęczoną i wiele osób myślało, że cały czas placzę odkąd zmieniłam tusz na kolor brązowy nie mam nareszcie smutnej i przygaszonej twarzy a rzęsy to lubię mocno umalować
To prawda, kolor tuszu ma spore znaczenie. Brąz przy jaśnych blond włosach wygląda bardzo ładnie, a także tusze kolorowe, niekoniecznie te neonowe.
__________________
„Człowiek myśli, że ważne jest by mieć i nie wie, że ważniejsze jest by być”.
Oscar Wilde

"Prawdziwe szczęście niewiele kosztuje; jeśli jest drogie, niedobrego jest rodzaju".
F.-R. Chateaubriand
morelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-08-28, 11:55   #218
Olcik18
Rozeznanie
 
Avatar Olcik18
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 670
GG do Olcik18
Dot.: Majiblond

Cytat:
Napisane przez ekstradyska Pokaż wiadomość
ile sie płaci za odrosty (jednolite nie balejaz) w salonach loreal ?
bez farbowania całosci itp...włosy braz-ciemny blond - cos posrednio

zalezy jakie dlugie masz wlosy.. ja mam dlugie i mialam odrosty robione majirelem i zaplacilam cos ok 170 zl.. Ale na krotszych wlosach cena na pewno jest nizsza.



Keira dziekuje

Ja takze mam odcien wlosow zlotawy i nie chce go zmieniac. Tylko po tym majirelu przez pierwszy tydzien kolor byl fajny, a pozniej klapa... Dzis ide znowu na same odrosty. Tylko, ze wezme wode 9% i troszke jasniejszy odcien i zobacyzmy co bedzie. Powiem, zeby przejechala tez te poprzednie odrosty i moze w koncu kolor sie wyrowna
__________________
>> jestem zagadką, której jeszcze nikt nie rozwiązał... <<

V rok- praca mgr

Olcik18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-30, 08:31   #219
ekstradyska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 440
Dot.: Majiblond

Cytat:
Napisane przez Olcik18 Pokaż wiadomość
zalezy jakie dlugie masz wlosy.. ja mam dlugie i mialam odrosty robione majirelem i zaplacilam cos ok 170 zl.. Ale na krotszych wlosach cena na pewno jest nizsza.



Keira dziekuje

Ja takze mam odcien wlosow zlotawy i nie chce go zmieniac. Tylko po tym majirelu przez pierwszy tydzien kolor byl fajny, a pozniej klapa... Dzis ide znowu na same odrosty. Tylko, ze wezme wode 9% i troszke jasniejszy odcien i zobacyzmy co bedzie. Powiem, zeby przejechala tez te poprzednie odrosty i moze w koncu kolor sie wyrowna
170 zł ? za położeni farby na sam odrost ?
co ma do tego długośc włosów, skoro kładzie sie na powiedzmy 1-2 cm odrostu przy samej nasadzie, a każdy czy ma włosy do pasa czy do ramion długość odrostu ma taki sam ?
chyba że ci fryzjerka kładła farbe na całą długość ?
mi chodzi o rozjasnienie samego odsrostu , bez działań na całej głowie
jesli takie cos kosztuje 170 zł to ja podziekuje hehe
ekstradyska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-31, 08:09   #220
Keira87
Raczkowanie
 
Avatar Keira87
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 157
Dot.: Majiblond

Niestety tyle kosztuje, bo fryzjerka nie patrzy czy to odrosty czy całe włosy, kasuje zawsze tyle samo. Ale możesz sobie też sama włosy zafarbować, przecież ta farba jest taka sama jak te sklepowe: ma ulotkę w której wszystko jest wytłumaczone, trzeba tylko dokupić osobno oxydant i mama albo siostra może Ci zafarbować włosy.
Keira87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-31, 09:14   #221
-mimbla-
🐛🐈 🦄 🐾
 
Avatar -mimbla-
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 852
Dot.: Majiblond

Wczoraj zrobiłam sobie odrosty (a właściwie megaodrosty - ok. 4-5 cm) kolorem 900s. Wcześniej miałam platynowe pasemka, ale dość już mam chodzenia do fryzjera i chciałam przejść stopniowo na jednolity kolor. A marzy mi się, jak większości z nas jasny popiel.
Niestety, kolor mi wyszedł rudawy, aczkolwiek całą resztę sobie chwalę (stan włosów po farbie, stopień pokrycia, komfort nakładania itd.) Jestem naturalną szatynką.
Do farby - zgodnie z instrukcją dodałam 100 ml 9% oxydanta.
Teraz moje pytania:
- czy kolor 901s lub 921 powinien mi wyjść mniej rudy/bardziej popielaty? Z tego, co się doczytałam do tych kolorów dodaje się 12 % oxydanta, ale co to właściwie oznacza? Czy będą jaśniejsze niż 900s? Bo 900s wyszedł mi dość jasny, ale właśnie - dość jasny, a nie całkiem jasny blond:/
- kiedy najszybciej mogę nałożyć znów nawą farbę?
Będę bardzo wdzięczna za odpowiedź
-mimbla- jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-09-01, 08:14   #222
golfpro61
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 31
Dot.: Majiblond

to jesteś chyba wyjątkiem,tak jak ja,którym majiblond nie łapie łatwo i szybko.Nie jestem fryzjerką,ale robiłam sobie powtórkę z odrostów w kilka dni po pierwszym farbowaniu i nic sie nie stało.Ja robiłam 12% ok 50 min i doszłam do koloru jaki powinien być. 900s powinien być chyba BARDZO jasny,ale czy bedzie mocno szary?...


Na Twoim miejscu zapomniałabym o 9%,spróbuj z 12%,mysle że nastepnym razem 50 min styknie zupełnie. Acha i mi radzono,żebym mycie przed farbowaniem zrobiła czyszczącym szamponem i nie nakładaj odżywek,bo jak masz miałaś pasemka to pewno używałaś maski,odżywki i to wszystko oblepia włos podczas farbowania.


Najlepiej żeby ktoś monitorował kolor podczas farfbowania i w razie czego szybciej zmyjesz.No i niech Cie małe niepowodzenie nie zniechęci,opracujesz sposób na te odrosty i bedzie pięknie.Mi na początku też sie nie udało,a teraz jestem wniebowzięta.Pasemka już wychodzą z mody,ja też sie odważyłam i pojechałam na całość i znalazłam "moją" nową,ulubioną farbe.
P.S. wklej zdjęcia jak możesz !! Warto je robić- z biegiem czasu widać w jakich oddcieniach Ci najlepiej.
golfpro61 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-01, 08:41   #223
-mimbla-
🐛🐈 🦄 🐾
 
Avatar -mimbla-
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 852
Dot.: Majiblond

Hej
Wielkie dzięki za szybką odpowiedź.
Jednak wczoraj byłam tak załamana, że poleciałam do sklepu i kupiłam zwykłą nieprofesjonalną farbę (Loreal Stokholm).
Włosy mi trochę wyjaśniały, ale dalej jest to niestety kolor rudy/jasna miedź (szampon fioletowy nie pomógł).
Zawsze miałam problemy z farbowaniem, nawet fryzjerom wbijam się w pamięć jako najdłużej siedząca pod folią
Po tym drugim farbowaniu jestem baaaardzo zniechęcona do samodzielnego farbowania, ale - przyznam - dałaś mi do myślenia.
Poczytam jeszcze o tych dwóch kolorach 901s i 921, bo dalej nie wiem, który z nich jest jaśniejszy. Ale z pewnością nie wrócę do 900s.
Czy 2 tygodnie to wystarczający okres czasu, żeby znów zaszaleć?
Aha - faktycznie - używam porządnych profesjonalnych odżywek i masek i faktycznie spróbuję z szamponem oczyszczającym.
Jak się zdobędę na odwagę, to zrobię zdjęcia ku przestrodze

Kilka razy radziłam się fryzjerki czy przejść z pasemek na farbę, ale za każdym razem słyszałam, że pasemka niszczą włosy mniej, bo nie pokrywają całej głowy. Czy miała rację? Czy to nie jest tak, że np. Majiblond jest trochę mniej niszcząca?
-mimbla- jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-01, 10:36   #224
morelle
Zakorzenienie
 
Avatar morelle
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: stary gród słowiański
Wiadomości: 4 111
Dot.: Majiblond

Cytat:
Napisane przez -mimbla- Pokaż wiadomość
Hej
Wielkie dzięki za szybką odpowiedź.
Jednak wczoraj byłam tak załamana, że poleciałam do sklepu i kupiłam zwykłą nieprofesjonalną farbę (Loreal Stokholm).
Włosy mi trochę wyjaśniały, ale dalej jest to niestety kolor rudy/jasna miedź (szampon fioletowy nie pomógł).
Zawsze miałam problemy z farbowaniem, nawet fryzjerom wbijam się w pamięć jako najdłużej siedząca pod folią
Po tym drugim farbowaniu jestem baaaardzo zniechęcona do samodzielnego farbowania, ale - przyznam - dałaś mi do myślenia.
Poczytam jeszcze o tych dwóch kolorach 901s i 921, bo dalej nie wiem, który z nich jest jaśniejszy. Ale z pewnością nie wrócę do 900s.
Czy 2 tygodnie to wystarczający okres czasu, żeby znów zaszaleć?
Aha - faktycznie - używam porządnych profesjonalnych odżywek i masek i faktycznie spróbuję z szamponem oczyszczającym.
Jak się zdobędę na odwagę, to zrobię zdjęcia ku przestrodze

Kilka razy radziłam się fryzjerki czy przejść z pasemek na farbę, ale za każdym razem słyszałam, że pasemka niszczą włosy mniej, bo nie pokrywają całej głowy. Czy miała rację? Czy to nie jest tak, że np. Majiblond jest trochę mniej niszcząca?
Dziewczyny, 900S nie jest kolorem popielatym, bo to jest odcień chłodno złocisty. Wchodzi w platynę ale nie tą szarawą. 901S jest od tego ciemniejszy nieco, z założenia popielaty, może wyjść złotobeżowo z wodą 9%. Wszystko zależy od włosów. Mimbla, warto spróbować jeszcze raz tym samym odcieniem, zanim namiesza ię na głowie. a nuż sie spodoba?
__________________
„Człowiek myśli, że ważne jest by mieć i nie wie, że ważniejsze jest by być”.
Oscar Wilde

"Prawdziwe szczęście niewiele kosztuje; jeśli jest drogie, niedobrego jest rodzaju".
F.-R. Chateaubriand
morelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-01, 10:51   #225
-mimbla-
🐛🐈 🦄 🐾
 
Avatar -mimbla-
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 852
Dot.: Majiblond

Morelle, no właśnie - zauroczył mnie na tej stronce ze zdjęciami modelek kolor 900s - spodziewałam się słonecznego blondu, ale nie tego co mi wyszło, czyli miedzi. Jakby mi wyszedł chłodno-złocisty to bym była wniebowzięta
Ale, nie odmawiam tym farbom jakości, nic z tych rzeczy - zdaję sobie sprawę, że mam bardzo trudne włosy. Na szczęście te dwa farbowania nie zniszczyły mi włosów. Ba, nawet mam je w lepszym stanie, niż jak wychodzę od fryzjera z pasemkami.

Chyba już nie zaryzykuję z 900s, choćby z tego powodu, że jednak 9% oxydant jest dla mnie za słaby.

Skłaniam się coraz bardziej ku 901s z 12% oxydantem i na to płukanka lub szampon fioletowy.
Odczekam 2 tygodnie i jak nie zmienię zdania to tak chyba zrobię.
Póki co wyglądam katastrofalnie 4-5 cm jasna miedź, a później platynowe pasemka

Edytowane przez -mimbla-
Czas edycji: 2008-09-01 o 14:07 Powód: dopisek
-mimbla- jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-01, 15:10   #226
ekstradyska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 440
Dot.: Majiblond

dziewczyny a ja mam jeszcze pyatnie
bo wy się znacie na tych farbach loreala

czy jeseli rechesse dia color stosuje sie z utleniaczem 2,7 % , to jeżeli mam w domu utleniacz 2,7% ale firmy matrix do koloryzacji ton w ton color sync (tez koncern loreal) , to myslicie że mozna to zastosować do rechesse dia color loreala
stezenie dokąłdnie takie samo i przeznaczenie typu koloryzacja ton w ton bez amoniaku, ten sam koncern, tylko inna marka
napiszczie co o tym myslicie

tak się zastnawiam, bo mam utleniacz cały lit, i tak sobie mysle, czy nie zastosowac sobie kiedys do loreala
ekstradyska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-01, 17:52   #227
bonita88
Raczkowanie
 
Avatar bonita88
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 178
Dot.: Farba MAJIREL-JAK STOSOWAĆ??

Zależy jaki kolor chcesz uzyskać.
Jesli chcesz tylko przyciemnic użyj wody 3%
przyciemnic lub rozjasnic o 1 ton uzyj wody 6%
rozjasnic o 2-3 tony uzyj wod 9%
a jesli rozjasnic o 5-6 tonow uzyj 12%
__________________
M.
www.blondnotes.blogspot.com
bonita88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-02, 18:26   #228
anaa1984
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 4
Dot.: Majiblond

Golfpro61 jaki jest stan Twoich włsosów po użyciu Majiblond z 12% oxydantem, czy są zniszczone, wysuszone? Farbowałam wczoraj Majiblond 9001S z oxydantem 9% i niestety wyszedł lekko żółty, zastanawim się nad poprawką tym samym kolorem, tyle że z odydantem 12%, ale zastanawiam się jak włosy zniosą tak wysoki %. Do tej pory miałam robione platynowe pasemka rozjaśniaczem u fryzjerea.
anaa1984 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-03, 11:16   #229
golfpro61
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 31
Dot.: Majiblond

Ja na niefarbowane włosy,które miałam pod spodem nakładałam maji +12% na 55 min i wyszły żółte.Za ok 4 dni powtórzyłam to samo z dużą ilością farby i wyszło dobrze,mój odcień jest bardzo złoty,ale nie kurczak.I po dwóch pełnych farbowaniach moje naprawde nie wydają się zniszczone.Tylko kilka pasm na górze,które farbowałam już kilka lat wydaje się lekko wybielone (pewnie przez wode). Ogólnie jestem zadowolona,no ale też co mycie używam odżywki,zwykłej,elseve.
golfpro61 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-10-25, 01:08   #230
dagirll
Wtajemniczenie
 
Avatar dagirll
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 2 716
Dot.: Majiblond

Dziewczyny powiedzcie mi co o tym sądzić jak na żywo na palecie wygląda ten 900s? Bo trochę zmieszało, mnie, to .
Na każdym z załączników ten sam odcień, tylko z różnych stron w necie i wygląda na każdy zupełnie inaczej !


Jeszcze pytanie. Mam już bardzo bardzo jasne włosy , czy któraś z Was robiła na zupełnie jasnych włosach tym kolorem? Jaki był efekt?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg _praxi_shade_900S.jpg (1,9 KB, 999 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg loreal900s.jpg (15,8 KB, 75 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg m900S.jpg (61,8 KB, 99 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1542_1.jpg (48,6 KB, 384 załadowań)
__________________







dagirll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-25, 05:51   #231
neonka28
Zakorzenienie
 
Avatar neonka28
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 7 002
Dot.: Majiblond

900s jest taki bardzo jasny waniliowy ale nie żółty.Jest taki jak na Twoim najniższym dołączonym zdjęciu
Jeśli szukasz platynowego odcienia,zimnego to 901S jest taki-z tym ,że może zostawić lekki odcien plukankowato-perlowy-zwlaszcza jesli farba dostanie sie na twoje jasne wloski wczesniej rozjasniane. Zmyje sie po 1 zmyciu
__________________
hmm...mówię Wam w sekrecie
Mieszkam w Elfolandii
neonka28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-26, 13:47   #232
dziuniaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wenus :-)
Wiadomości: 3 951
Dot.: Majiblond

https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...0&d=1224893269

Z tej palety wynika, że jak chcę przyciemnić mój bardzo jasny blond to z kolorów nadających refleks? Czy mogą być też neutralizujące? I oczywiście woda 3%.

I jakbym zrobiła całość na 3% wodzie kolorem np. 904 i jak pojawią się odrosty to pokryję je tym samym 904 z wodą 12% (czytałam, że z naturalnego poziomu 7-8 należy 12 rozjaśniać, żeby uzyskać pożądany kolor) to będę miała jednolite włosy, odrosty będa takie jak reszta? Jak jest u Was?
Często jest tak, że kolor na odrostach jest ok, a dalej jest jaśniejszy i chcę tego uniknąć.
__________________
wymianka

włosy - zapuszczanie i dbanie
dziuniaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-26, 16:53   #233
morelle
Zakorzenienie
 
Avatar morelle
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: stary gród słowiański
Wiadomości: 4 111
Dot.: Majiblond

Cytat:
Napisane przez dagirll Pokaż wiadomość
Dziewczyny powiedzcie mi co o tym sądzić jak na żywo na palecie wygląda ten 900s? Bo trochę zmieszało, mnie, to .
Na każdym z załączników ten sam odcień, tylko z różnych stron w necie i wygląda na każdy zupełnie inaczej !


Jeszcze pytanie. Mam już bardzo bardzo jasne włosy , czy któraś z Was robiła na zupełnie jasnych włosach tym kolorem? Jaki był efekt?
Tak, ten odcień jest najbliższy ostatniemu zdjęciu. Na już rozjasnionych włosach jest lekko złotą platyną, taki słoneczny kolorek, coś jak Pameli Anderson.
__________________
„Człowiek myśli, że ważne jest by mieć i nie wie, że ważniejsze jest by być”.
Oscar Wilde

"Prawdziwe szczęście niewiele kosztuje; jeśli jest drogie, niedobrego jest rodzaju".
F.-R. Chateaubriand
morelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-26, 18:19   #234
dagirll
Wtajemniczenie
 
Avatar dagirll
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 2 716
Dot.: Majiblond

Ok dzieki dziewczyny Własnie o taki sloneczny kolorek mi chodzi
__________________







dagirll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-03, 12:01   #235
goldange
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 135
Dot.: Majiblond

Te kolorki z Majiblonda-900, 902, 921 są cudowne. Czy nadaje się Majiblond, ale bez literki S chodzi mi o odcienie 900, 902, 921 z gamy neutralizującej dla jasnej blondynki ??
Czy wychozą te kolorki jak na próniku??

Edytowane przez goldange
Czas edycji: 2008-11-03 o 12:01 Powód: pytanie
goldange jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-06, 22:19   #236
88minka88
Raczkowanie
 
Avatar 88minka88
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 163
Dot.: Majiblond

dodaję znalezioną paletę, świetna
http://www.alhemia.com/majirel/majirel_palette.htm
88minka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-07, 13:34   #237
Jagna8
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 3
GG do Jagna8
Dot.: Majiblond

Nie można powiedzieć że farba nie żółknie. Farba zupełnie inaczej będzie się zachowywała na naturalnej blondynce a inaczej na brunetce
Jagna8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-09, 20:38   #238
morelle
Zakorzenienie
 
Avatar morelle
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: stary gród słowiański
Wiadomości: 4 111
Dot.: Majiblond

Cytat:
Napisane przez Jagna8 Pokaż wiadomość
Nie można powiedzieć że farba nie żółknie. Farba zupełnie inaczej będzie się zachowywała na naturalnej blondynce a inaczej na brunetce
To też zależy od farby.
__________________
„Człowiek myśli, że ważne jest by mieć i nie wie, że ważniejsze jest by być”.
Oscar Wilde

"Prawdziwe szczęście niewiele kosztuje; jeśli jest drogie, niedobrego jest rodzaju".
F.-R. Chateaubriand
morelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-09, 21:15   #239
morelle
Zakorzenienie
 
Avatar morelle
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: stary gród słowiański
Wiadomości: 4 111
Dot.: Majiblond

Dziewczyny, wklejam link strony na której jest możliwa do powiększenia jeszcze jedna paleta odcieni Majiblondu http://www.**********.pl/index.php?a=lista&v=1&firma=19
__________________
„Człowiek myśli, że ważne jest by mieć i nie wie, że ważniejsze jest by być”.
Oscar Wilde

"Prawdziwe szczęście niewiele kosztuje; jeśli jest drogie, niedobrego jest rodzaju".
F.-R. Chateaubriand
morelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-10, 23:01   #240
goldange
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 135
Dot.: Majiblond

Cytat:
Napisane przez morelle Pokaż wiadomość
Dziewczyny, wklejam link strony na której jest możliwa do powiększenia jeszcze jedna paleta odcieni Majiblondu http://www.**********.pl/index.php?a=lista&v=1&firma=19
Niestety, nie mogę otworzyć strony:/
Powedz mi proszę Morelle, czy te chłodne odcienie z serii 902, 921 względnie 900, ale bez literki S wyjdą chłodno i jak na próbniku czy kolor będzie jaśniejszy? Mam kolor włosów średnio-jasny blond i pewnie powinnam mieszać go z 6% wodą?
goldange jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-08-25 08:35:14


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:45.