Włosy po rozjasnieniu. Pomocy! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-07-17, 19:36   #1
MyRealName
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 3
Exclamation

Włosy po rozjasnieniu. Pomocy!


Hej,
Chciałam się was doradzic, przez ostatnie trzy lata farbowałam włosy ciemnym brązem farbą loreala. Od dawna marzył mi się brązowo- rudy odcien i wczoraj popełniłam błąd... Kupiłam rozjaśniacz . Efektem tego są moje włosy koloru: u nasady jasny blond dalej pomarańcz, a końcówki są rude. Postanowiłam pofarbowac je (oczywiscie odczekam trochę, aby się zregenerowały włosy) farbą, tak aby uzyskac jasny brąz. I tu moje pytanie... jaki odcien powinnam kupic? Czytałam, że po rozjasniaczu farba wychodzi mocniejsza i nawet jak się kupi jakis jasny odcien mogą wyjsc bardzo ciemne a nawet czarne. Proszę was o pomoc! Bo nie wiem co robic
MyRealName jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-17, 21:20   #2
malachite
Rozeznanie
 
Avatar malachite
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z laptopa xD
Wiadomości: 636
Dot.: Włosy po rozjasnieniu. Pomocy!

Twoje nie są całkiem rozjaśnione na dodatek nie równo... lepiej nie ryzykować, połóż ciemny blond ale w ciepłym odcieniu aby uniknąć zielonej poświaty. Farba napewno troche się wypłucze nawet jeśli złapie na ciemno.
malachite jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-18, 13:28   #3
thesmiths
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: WWa
Wiadomości: 208
Dot.: Włosy po rozjasnieniu. Pomocy!

ja bym polozyla szampon koloryzujacy, a nie farbe. ja mialam podobnie tyle, ze chcialam ryze rude. Tyle, ze oczywiscie odrosty wyszly bardziej morelowe/blond/truskawkowy blond, a koncowki byly idealnie rude. I na to polozylam szampon koloryzujacy po paru dniach zeby juz nie meczyc tak wlosow i idealnie mi sie wyrownalo do rudego. Teraz po ponad miesiacu dopiero klade farbe. Tez mam troche dylemat, czy polozyc ciemna, czy rudy, ale to juz inna historia.
thesmiths jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-18, 14:02   #4
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Włosy po rozjasnieniu. Pomocy!

chcesz jasny brąz tak? to kup najpierw 2 farby joanny : szlachetna perła i gołębi popiel weź pól na pół zmieszaj ze sobą i nałóż na włosy to schłodzi ten rudy kolor, potem kup kolejne 2 farby średni blond i ciemny blond, ciemny blond połóż na jasne odrosty które złapią na jaśniejszy kolor tak czy inaczej, a średni blond na ciemniejsze partie włosów, powinno wyjść równo. pod koniec koloryzacji zmalaksuj włosy (jesli nie wiesz co to jest : jak masz farbe na włosach polewasz wodą i masujesz włosy i zostawiasz na 5 min) potem zmyj
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-19, 10:22   #5
MENRIN
Przyczajenie
 
Avatar MENRIN
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 10
Unhappy Dot.: Włosy po rozjasnieniu. Pomocy!

Cytat:
Napisane przez MyRealName Pokaż wiadomość
Hej,
Chciałam się was doradzic, przez ostatnie trzy lata farbowałam włosy ciemnym brązem farbą loreala. Od dawna marzył mi się brązowo- rudy odcien i wczoraj popełniłam błąd... Kupiłam rozjaśniacz . Efektem tego są moje włosy koloru: u nasady jasny blond dalej pomarańcz, a końcówki są rude. Postanowiłam pofarbowac je (oczywiscie odczekam trochę, aby się zregenerowały włosy) farbą, tak aby uzyskac jasny brąz. I tu moje pytanie... jaki odcien powinnam kupic? Czytałam, że po rozjasniaczu farba wychodzi mocniejsza i nawet jak się kupi jakis jasny odcien mogą wyjsc bardzo ciemne a nawet czarne. Proszę was o pomoc! Bo nie wiem co robic
mam taki sam problem i nie wiem co mam zrobic... nie chciala bym juz malowac wlosow bo strasznie je wyniszczylam znowu chodzic jak ta ofiara losu tez mi sie nie usmiecha;( a nie ma szans zeby to jakos sciemnialo zmylo sie czy co? bo slyszalam ze wlosy rozjasniaja sie na krotko ale to chyba bujda...;(
MENRIN jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-19, 14:07   #6
NieTaBajka
Przyczajenie
 
Avatar NieTaBajka
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 5
Dot.: Włosy po rozjasnieniu. Pomocy!

Cytat:
Napisane przez MENRIN Pokaż wiadomość
mam taki sam problem i nie wiem co mam zrobic... nie chciala bym juz malowac wlosow bo strasznie je wyniszczylam znowu chodzic jak ta ofiara losu tez mi sie nie usmiecha;( a nie ma szans zeby to jakos sciemnialo zmylo sie czy co? bo slyszalam ze wlosy rozjasniaja sie na krotko ale to chyba bujda...;(



Rozjaśniacz nigdy się nie wypłukuje! Ja wczoraj rozjaśniłam dwoma rozjaśniaczami z Joanny czarne farbowane włosy no i wiadomo kolor wyszedł tak dziki, że musiałam nałożyć farbę ( Karmelowa czekolada z Wellatonu) Nie spodziewałam się, że w złoto-rudym kolorze będzie mi dobrze, a tu taki pozytywne zaskoczenie. ; ). Szkoda tylko, że po rozjaśniaczu farba się tak szybko wypłukuje...
NieTaBajka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:51.