wypadanie włosów po farbowaniu palette - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-08-10, 10:43   #1
Asia1004
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 44
Unhappy

wypadanie włosów po farbowaniu palette


niestety nie poczytałam wcześniej opinii na temat szamponu koloryzującego do 24 myć firmy Palette i teraz mam - w sumie z koloru jestem zadowolona, ale wypadają mi włosy w większej ilości. Chciałam zapytać, czy ktoś miał ten problem i jak z nim walczył. pozdrawiam
Asia1004 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-10, 11:19   #2
yasminuuum
Zakorzenienie
 
Avatar yasminuuum
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: LC
Wiadomości: 8 981
Dot.: wypadanie włosów po farbowaniu palette

yhmy.... po samym farbowaniu mi nie wypadały dopiero po jakimś czasie ale akurat u mnie to normalne więc się nie przejmuje...!
__________________

wymień się ze mną ciuchem >klik<


handmade blog
yasminuuum jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-10, 11:36   #3
angusia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 47
Dot.: wypadanie włosów po farbowaniu palette

Witam, właśnie ja też mam ten problem.. tylko mnie koleżanka w czerwcu pofarbowała włosy na ciemny brąz, a właściwie czarny i włosy strasznie mi wypadają.. Może ktoś poradzi co zrobić żeby nie wypadały..? Aha i mam pytanie, czy WAX ten do zniszczonych i wypadających włosków zmniejsza ich wypadanie?? Pozdrawiam.
angusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-10, 12:17   #4
Eyna
Zadomowienie
 
Avatar Eyna
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Kraków/Monachium
Wiadomości: 1 259
GG do Eyna
Dot.: wypadanie włosów po farbowaniu palette

Angusia - cały wątek o włosach wypadających - http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=225859
__________________
Zapuszczam włosy
Najdłuższy punkt: 72 cm.
Będzie: ...e, nie będzie
Eyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-10, 15:36   #5
Asia1004
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 44
Dot.: wypadanie włosów po farbowaniu palette

też myślałam o waxie i chyba się na niego zdecyduję - jestem załamana. Nie mogę powiedzieć, że wypadają mi garściami, ale leci ich dużo
Asia1004 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-10, 15:49   #6
yasminuuum
Zakorzenienie
 
Avatar yasminuuum
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: LC
Wiadomości: 8 981
Dot.: wypadanie włosów po farbowaniu palette

Cytat:
Napisane przez Asia1004 Pokaż wiadomość
też myślałam o waxie i chyba się na niego zdecyduję - jestem załamana. Nie mogę powiedzieć, że wypadają mi garściami, ale leci ich dużo
kiedyś używałam WAXa .. hmm efekty były włosy były lśniące i w lepszej kondycji a do tego mniej wypadały ale jak dla mnie to za dużo z tym roboty... może kiedyś do niego wrócę!
__________________

wymień się ze mną ciuchem >klik<


handmade blog
yasminuuum jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-10, 22:10   #7
Sasame
Raczkowanie
 
Avatar Sasame
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 417
Dot.: wypadanie włosów po farbowaniu palette

dziewczyny, stosujcie WAXa i placentę! Włosy zaczęły mi wypadać w maju kiedy je rozjaśniłam i pofarbowałam. Po kilku tygodniach jak ręką odjął ^^
__________________
Unerukoshi Kuroi Bareriina

- The Black Ballerina dances shaking her hips...

Sasame jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-08-11, 15:49   #8
Asia1004
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 44
Dot.: wypadanie włosów po farbowaniu palette

kupiłam dzisiaj wax`a i zaczynam walkę
Asia1004 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-13, 20:59   #9
kasiejos
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 27
Dot.: wypadanie włosów po farbowaniu palette

włosy nie wypadają od koloryzacji a już nie od takiej wykonanej szamponetką. mogą się najwyżej wyłamywać choć nie powinny. sprawdź po prostu czy na końcach są cebulki, jeśli nie to tylko nie wyłamują i odżywianie pomoże, jeśli są to powinnaś zacząć brać jakieś preparaty wzmacniające i do tego odżywiać z zewnątrz. często klientki mylą wypadanie z wyłamywaniem się.
kasiejos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-15, 14:44   #10
Asia1004
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 44
Dot.: wypadanie włosów po farbowaniu palette

to nie była szamponetka tylko szampon koloryzujący. Palette ma oba produkty - szamponetka do 8 (6?) myć i szampon koloryzujący do 24 myć. Szampon jest zdecydowanie trwalszy i kolor jest bardzo intensywny. Po farbowaniu ciemną czekoladą włosy są BARDZO ciemne. Ostatnio wybrałam kolor, który powinien być jaśniejszy, tzn. czekoladowy brąz i jest również BARDZO ciemny (w zasadzie nie widzę różnicy pomiędzy tym kolorem a ciemną czekoladą) - nie każdemu to odpowiada. Ja w sumie jestem z koloru zadowolona. Po farbowaniu tym szmponem (nie szamponetką) wypada mi znacznie więcej włosów niż wcześniej - dziwi trochę fakt, że stało się to akurat po tym farbowaniu, a wcześniej nie. Zaczęłam więc szukać w internecie opinii na temat tego szamponu i niestety moja opinia o wypadaniu włosów po Palette nie jest odosobniona. pozdrawiam!
Asia1004 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-20, 11:43   #11
kasiejos
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 27
Dot.: wypadanie włosów po farbowaniu palette

jeszcze raz powtarzam: włosy od tego nie wypadają tylko się kruszą, łamią. jestem fryzjerką i mam pewne o tym pojęcie
kasiejos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-20, 19:07   #12
Asia1004
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 44
Dot.: wypadanie włosów po farbowaniu palette

widać nie rozumiemy się potocznie mówi się o wypadaniu włosów i pewnie zaraz usłyszę gromy od Ciebie. Już całkowicie poza tematem, bo nie o to mi chodziło, ażeby nauczyć się odnajdować włosy z cebulkami - potrafię odróżnić włos z cebulką od takiego bez. Poza tym nigdzie nie napisałam, że wypadają mi włosy z cebulkami. Napisałam, że po koloryzacji wypada mi więcej włosów (gdybym wiedziała, że będę musiała przez to wdać się w potyczki słowne tak bym tego nie ujęła) i że wcześniej tego nie było – dlatego należy raczej wiązać to z tą czynnością, a nie jakimiś brakami w organizmie. Prosiłam o pomoc co dalej i kto w jaki sposób sobie radził z podobnym problemem (jestem również świadoma, że w pewnych sytuacjach należy sięgnąć po preparaty farmaceutyczne w postaci jakiś kapsułek, tabletek, ale nie zawsze – zwłaszcza jeśli już się łyka pewne preparaty witaminowe – o tym ja mam z kolei jakieś pojęcie). w każdym razie rozmawiałam już na ten temat z moim fryzjerem – całkiem nieźle nam ta rozmowa wyszła, więc myślę, że z moją komunikacją i świadomością nie jest aż tak źle pozdrawiam
Asia1004 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-20, 23:36   #13
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Dot.: wypadanie włosów po farbowaniu palette

zdarza sie ze po farbowaniu(szczególnie palette..szampon koloryzujacy)wlosy pod silnym dzialaniem amoniaku taksieoslabiaja ze wypadaja, znam wiele takich przypadkow , czasem nastepuje dzialanie alergiczne na produkt, co rowniez powoduje oslabienei cebuleki wlosy rowniez wypadaja
jezeli chodzi o zatrzymanie wypadaia,to roznie z tym bywa,na kazdego dziala cos innego najlepiej proszezarzec w watki o wypadaniu wlosow lub o wzmacnianiu wlosow, sa tam podane rozne produkty wspomagajace i odzywcze
__________________
gaga
gaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-21, 18:12   #14
Asia1004
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 44
Dot.: wypadanie włosów po farbowaniu palette

no właśnie stosuję wax`a - zobaczymy
Asia1004 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-08, 20:48   #15
Agnes1906
Wtajemniczenie
 
Avatar Agnes1906
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 929
GG do Agnes1906
Dot.: wypadanie włosów po farbowaniu palette

Cytat:
Napisane przez Asia1004 Pokaż wiadomość
niestety nie poczytałam wcześniej opinii na temat szamponu koloryzującego do 24 myć firmy Palette i teraz mam - w sumie z koloru jestem zadowolona, ale wypadają mi włosy w większej ilości. Chciałam zapytać, czy ktoś miał ten problem i jak z nim walczył. pozdrawiam
Mam ten sam problem. Nigdy wiecej Palette!
__________________
Długość dźwięku samotności...
Agnes1906 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-11, 21:07   #16
Atka87
Zadomowienie
 
Avatar Atka87
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 295
Dot.: wypadanie włosów po farbowaniu palette

Mi osobiście wypadają w sporej ilości same z siebie, więc po Palette nie widziałam większych zmian, ale kumpeli zaczęły wypadać masowo włosy właśnie po tej farbie. A wcześniej miała zdrowe i mocne...
__________________


Edytowane przez Atka87
Czas edycji: 2009-08-11 o 21:08
Atka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-19, 07:36   #17
dodeczka84
Zakorzenienie
 
Avatar dodeczka84
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Przytulny domek
Wiadomości: 3 300
Dot.: wypadanie włosów po farbowaniu palette

Cytat:
Napisane przez gaga Pokaż wiadomość
zdarza sie ze po farbowaniu(szczególnie palette..szampon koloryzujacy)wlosy pod silnym dzialaniem amoniaku taksieoslabiaja ze wypadaja, znam wiele takich przypadkow , czasem nastepuje dzialanie alergiczne na produkt, co rowniez powoduje oslabienei cebuleki wlosy rowniez wypadaja
jezeli chodzi o zatrzymanie wypadaia,to roznie z tym bywa,na kazdego dziala cos innego najlepiej proszezarzec w watki o wypadaniu wlosow lub o wzmacnianiu wlosow, sa tam podane rozne produkty wspomagajace i odzywcze
Mam ten sam problem, jestem .... bliska płaczu. Włosy farbowałam około 3 tygodni temu, mocno się przerzedziły.. słyszałam o nieszczęsnym Palette, ale myślałam - to szampon, jest lekki, nieinwazyjny - Aha! jak bardzo pomyliłam się a teraz.... płacz i obawa, żebym łysa nie została...
Waxa posiadam, na codzień stosuję odzywkę do włosów Seboradin oraz Spray z tej samej serii, na noc wcieram ampułki Radical.. narazie nie widzę różnicy, i ciągle się boję mam już łyse przestrzenie widoczne zwłaszcza jak chodzę w kucyku.
Strzeżcie się Palette!!!! powinni wycofać to dziadostwo!
__________________
... by codziennie znaleźć powód do uśmiechu..
dodeczka84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-06, 14:33   #18
twizzy
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 570
Dot.: wypadanie włosów po farbowaniu palette

dziewczyny,stwierdzam u siebie ten sam problem,po palette wypadją mi masowo włosy co robić?
twizzy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-16, 15:56   #19
Justa 20
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 1
Question Dot.: wypadanie włosów po farbowaniu palette

Kurcze nie pomyślałabym że to akurat przez ten szampon koloryzujący aczykolwiek to właśnie po koloryzaji włosy zaczeły znacznie bardziej wypadać. Tłumaczyłam to sobie oczywiście złą kondycja włosów, gdyz strasznie je zamęczam codziennym myciem, suszeniem od czasu do czasu prostowaniem. Nie powinnam gdyż nigdy nie należałam do kobiet mogących być dumną z gęstości włosa. Teraz żałuje, obawiam sie że za pare lat będę łysa Jednak włosy przyzwyczaiły sie do codziennego mycia, inaczej sa zwyczajnie tłuste a nie zamierzam co drugi dzień sie ukrywać. Kompletnie nie mam pojęcia jak temu zaradzić , jakie środki? jakie odżywki ? domowe sposoby ? Błagam Pomocy
Justa 20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:16.