Zaczerwienienie po Neostrata Zel, POMOCY - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-10-21, 08:01   #1
emilia_1984
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: z domu :)
Wiadomości: 56

Zaczerwienienie po Neostrata Zel, POMOCY


Witam,
Jestem dość 'świeża' na wizażu i nie mogę znaleźć odpowiedzi na moje pytanie, może któraś z Was posiadająca większe doświadczenie będzie umiała mi odpowiedzieć. Używam od dwóch dni Żelu wybielającego Neostrata. Smaruję przebarwienia 2 razy dziennie i teraz mam pytanie, po nocy w miejscach posmarowanych skóra jest zaczerwieniona, gdzieś słyszałam że to jednak dobry znak ale jak patrzę na siebie to trochę się martwię, czy któraś z Was używała żelu i miała podobne doświadczenia?
emilia_1984 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-21, 11:58   #2
biała_czekolada
Rozeznanie
 
Avatar biała_czekolada
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 595
Dot.: Zaczerwienienie po Neostrata Zel, POMOCY

Tu znajdziesz komentarze dziewczyn stosujących ten żel Poczytaj sobie
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produk...jasniajacy.htm
__________________
Oto para idealna,
on Amor, ona amoralna

S.J.Lec


http://www.przewodnikmp.pl/img-250120080253.png
biała_czekolada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-21, 19:32   #3
vivaxyz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 93
Dot.: Zaczerwienienie po Neostrata Zel, POMOCY

Cytat:
Napisane przez emilia_1984 Pokaż wiadomość
Witam,
Jestem dość 'świeża' na wizażu i nie mogę znaleźć odpowiedzi na moje pytanie, może któraś z Was posiadająca większe doświadczenie będzie umiała mi odpowiedzieć. Używam od dwóch dni Żelu wybielającego Neostrata. Smaruję przebarwienia 2 razy dziennie i teraz mam pytanie, po nocy w miejscach posmarowanych skóra jest zaczerwieniona, gdzieś słyszałam że to jednak dobry znak ale jak patrzę na siebie to trochę się martwię, czy któraś z Was używała żelu i miała podobne doświadczenia?
emilia czerwona skóra w miejscach stosowania to prawidłowa reakcja, nie masz się czym martwić. Ja uzywałam tego żelu i reagowałam dokładnie tak samo głowa do góry musisz uzbroić si w cierpliwość,zreszta podkładem mozna to ładnie zamaskować.
vivaxyz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-21, 20:46   #4
emilia_1984
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: z domu :)
Wiadomości: 56
Dot.: Zaczerwienienie po Neostrata Zel, POMOCY

Jejku dziewczyny, dziękuję Wam bardzo, co ja bym zrobiła bez tego forum?

---------- Dopisano o 21:46 ---------- Poprzedni post napisano o 21:41 ----------

Ach, jeszcze jedno vivaxyz czy robiłaś może podczas stosowania żelu mikrodermabrazję, jeśli tak to jak często? Czytałam wypowiedź Pani Beaty Krajnik że dobrze jest łączyć te dwie metody wybielania (żel+mikro) ale jak patrze obecnie na moją twarz to zastanawiam się czy to wytrzyma.
emilia_1984 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-22, 15:20   #5
vivaxyz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 93
Dot.: Zaczerwienienie po Neostrata Zel, POMOCY

Cytat:
Napisane przez emilia_1984 Pokaż wiadomość
Jejku dziewczyny, dziękuję Wam bardzo, co ja bym zrobiła bez tego forum?

---------- Dopisano o 21:46 ---------- Poprzedni post napisano o 21:41 ----------

Ach, jeszcze jedno vivaxyz czy robiłaś może podczas stosowania żelu mikrodermabrazję, jeśli tak to jak często? Czytałam wypowiedź Pani Beaty Krajnik że dobrze jest łączyć te dwie metody wybielania (żel+mikro) ale jak patrze obecnie na moją twarz to zastanawiam się czy to wytrzyma.
Ja nie robiłam sobie mikrodermabrazji, ponieważ moje plamiska są zbyt rozległe i niestetyty nie naskórkowe więc to byłoby pakowanie kasy w błoto . W moim przypadku najlepszy jest cosmelan ( ale i tak poprawa jest tylko na kilka miesięcy) . Jeśli Twoje przebarwienia nie są jeszcze duże to jak najbardziej mikroderm. jest wskazana (wypróbować zawsze można)
vivaxyz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-01, 00:03   #6
caffeine
Zakorzenienie
 
Avatar caffeine
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 4 468
Dot.: Zaczerwienienie po Neostrata Zel, POMOCY

U mnie problem z przebarwieniami znacznie nasilił się po mikrodermabrazji.
I mam o to żal do kosmetyczki, która mnie namówiła, obiecując ża zabieg będzie przyspieszał odnowę skóry.
Skóra i tak była osłabiona przez całą te chemię, po mikrodermabrazji stała się jeszcze cieńsza, więc jej naturalna ochrona się zmniejszyła. A filtry nie chronią w 100%.
caffeine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:12.