ACNE-DERM - krem z kwasem azelainowym 20% - Strona 164 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-08-19, 16:13   #4891
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: ACNE-DERM - krem z kwasem azelainowym 20%

[1=5f42baaf55c99c9383de422 acc0cb88e1da365bd_65628ab a0b01a;52469149]To prawda, ale warto jeszcze dodać, że często może mieć bardzo "nieoczywiste" podłoże - mi w diagnozie najbardziej pomogła... moja pani ginekolog, która zleciła szereg badań hormonalnych. W połączeniu z innymi badaniami od razu wyszło, skąd u mnie to dziadostwo.[/QUOTE]

Jak się pójdzie do dobrego dermatologa to on sugeruje jakiego lekarza można dodatkowo odwiedzić
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-19, 16:57   #4892
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 7 310
Dot.: ACNE-DERM - krem z kwasem azelainowym 20%

Cytat:
Napisane przez visionAM Pokaż wiadomość
Jak się pójdzie do dobrego dermatologa to on sugeruje jakiego lekarza można dodatkowo odwiedzić
Pewnie tak jest Niestety nie udało mi się jeszcze trafić na dobrego dermatologa
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-20, 13:20   #4893
smyk03
Zakorzenienie
 
Avatar smyk03
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 3 474
Dot.: ACNE-DERM - krem z kwasem azelainowym 20%

Hej, wracając do wczesniejszych dywagacji: nawilżacz nakładamy na AD, żeby nie zmniejszyć siły działania kwasu azelainowego.
Pod AD nie nakładamy nic.

Edytowane przez smyk03
Czas edycji: 2015-08-20 o 13:21 Powód: literówka
smyk03 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-01, 23:59   #4894
Harribetka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 62
Question Dot.: ACNE-DERM - krem z kwasem azelainowym 20%

Hej,

Jestem pod tym względem zupełnie zielona i proszę o pomoc z filtrem...

Pewnie gdzieś już padło to pytanie, ale nie dam rady przeczytać całego wątku

Jaki krem z filtrem poleciłybyście do stosowania podczas kuracji acne dermem?

Powiem od razu: mam 22 lata, dziwna sprawa, ale NAGLE, po kilkunastu latach ustąpił mi trądzik i póki co nie wraca, nawet okres dobrze zniosłam, mam już tylko pojedynczych nieprzyjaciół (aktualnie dwóch) ale mam pełno czerwonych kropek i kiepską fakturę skóry. Pomyślałam, że pora zmienić pielęgnację - używam maseczki z glinki marokańskiej, chcę też kupić czarne mydło savon- noir żeby dobrze złuszczać tę moją biedną cerę.

Najbardziej jednak chcę się pozbyć tych kropek, które właściwie wyglądają zupełnie jak pryszcze, w tym celu zamierzam udać się do apteki po A D. Planuję stosować go tylko na noc żeby nie przesuszyć buzi. Poza tym na co dzień używam podkładu, nie chcę tego mieszać.

Pod podkład jednak chętnie nałożyłabym dobry filtr, który miałby działanie nawilżające ale był lekki, miał dostatecznie wysoki faktor, grałby z moim podkładem i najlepiej jakby nie miał funkcji błyszczenia i tłuszczenia się.... Ktoś mógłby coś polecić na próbę?

Mam cerę mieszaną ze skłonnością do przesuszania, świecenia i zapychania, ale to głównie parafina
__________________
Zapuszczam włosy- 20 07 2009
Dbam o włosy- 20 07 2009
Robię maseczki domowej roboty- 22 07 2009
Zwiedzam ciucholandy- 25 07 2009
(Zmotywowana przez Wizażanki)

Ćwiczę ciągle swoją kreatywność

Optymistycznie do pesymizmu
Harribetka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-02, 10:34   #4895
201705250955
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 8 665
Dot.: ACNE-DERM - krem z kwasem azelainowym 20%

Cytat:
Napisane przez Harribetka Pokaż wiadomość
Hej,

Jestem pod tym względem zupełnie zielona i proszę o pomoc z filtrem...

Pewnie gdzieś już padło to pytanie, ale nie dam rady przeczytać całego wątku

Jaki krem z filtrem poleciłybyście do stosowania podczas kuracji acne dermem?

Powiem od razu: mam 22 lata, dziwna sprawa, ale NAGLE, po kilkunastu latach ustąpił mi trądzik i póki co nie wraca, nawet okres dobrze zniosłam, mam już tylko pojedynczych nieprzyjaciół (aktualnie dwóch) ale mam pełno czerwonych kropek i kiepską fakturę skóry. Pomyślałam, że pora zmienić pielęgnację - używam maseczki z glinki marokańskiej, chcę też kupić czarne mydło savon- noir żeby dobrze złuszczać tę moją biedną cerę.

Najbardziej jednak chcę się pozbyć tych kropek, które właściwie wyglądają zupełnie jak pryszcze, w tym celu zamierzam udać się do apteki po A D. Planuję stosować go tylko na noc żeby nie przesuszyć buzi. Poza tym na co dzień używam podkładu, nie chcę tego mieszać.

Pod podkład jednak chętnie nałożyłabym dobry filtr, który miałby działanie nawilżające ale był lekki, miał dostatecznie wysoki faktor, grałby z moim podkładem i najlepiej jakby nie miał funkcji błyszczenia i tłuszczenia się.... Ktoś mógłby coś polecić na próbę?

Mam cerę mieszaną ze skłonnością do przesuszania, świecenia i zapychania, ale to głównie parafina
AD nie jest wyjątkowo silny, bo można go stosować latem. Ja z filtrów toleruję tylko Vichy Capital Soleil wersję matującą. Filtr 30 wystarczy

Wysłane z mojego D5503 przy użyciu Tapatalka
201705250955 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-02, 15:06   #4896
Harribetka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 62
Dot.: ACNE-DERM - krem z kwasem azelainowym 20%

Dziękuję

Myślałam, że teraz będę używała 20/30 a latem 50, ale zobaczę w sumie dla zdrowia chyba warto używać filtrów na co dzień, nie potrafię jednak się do tego przekonać.

A czy ktoś stosował krem nawilżający z linii Pharmaceris A z filtrem 20? Oglądałam recenzję na YT i była pozytywna, ale wiadomo, że różnie bywa z tamtymi opiniami
__________________
Zapuszczam włosy- 20 07 2009
Dbam o włosy- 20 07 2009
Robię maseczki domowej roboty- 22 07 2009
Zwiedzam ciucholandy- 25 07 2009
(Zmotywowana przez Wizażanki)

Ćwiczę ciągle swoją kreatywność

Optymistycznie do pesymizmu
Harribetka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-02, 15:29   #4897
zapaałka
Zakorzenienie
 
Avatar zapaałka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 5 805
Dot.: ACNE-DERM - krem z kwasem azelainowym 20%

Cytat:
Napisane przez Harribetka Pokaż wiadomość
Dziękuję

Myślałam, że teraz będę używała 20/30 a latem 50, ale zobaczę w sumie dla zdrowia chyba warto używać filtrów na co dzień, nie potrafię jednak się do tego przekonać.

A czy ktoś stosował krem nawilżający z linii Pharmaceris A z filtrem 20? Oglądałam recenzję na YT i była pozytywna, ale wiadomo, że różnie bywa z tamtymi opiniami
Jeżeli decydować się na filtr to jakiś porządny, nie ma znacznej różnicy czy to w cenie czy w "noszeniu" między SPF30 a SPF50(+), ale za to 50 daje dużo lepszą ochronę, o ile oczywiście nakładana jest w odpowiedniej ilości. Niestety w przypadku (zwłaszcza) filtrów nie ma co się za bardzo sugerować opiniami innych, asia_aisa toleruje tylko matujący Vichy, a dla mnie ten filtr to jeden z największych niewypałów. Od siebie polecam filtr Pharmaceris w pomarańczowej tubie - balsam lub krem hydrolipidowy, ale jak wspomniałam wcześniej przy filtrach jest to bardzo indywidualna sprawa i często trzeba przetestować ich dziesiątki by znaleźć coś odpowiedniego, co i tak często dalekie jest od ideału
__________________
WYMIANKA: kosmetyki, ubrania, WISHlista.
zapaałka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-01-02, 15:51   #4898
Harribetka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 62
Dot.: ACNE-DERM - krem z kwasem azelainowym 20%

Cytat:
Napisane przez zapaałka Pokaż wiadomość
Jeżeli decydować się na filtr to jakiś porządny, nie ma znacznej różnicy czy to w cenie czy w "noszeniu" między SPF30 a SPF50(+), ale za to 50 daje dużo lepszą ochronę, o ile oczywiście nakładana jest w odpowiedniej ilości. Niestety w przypadku (zwłaszcza) filtrów nie ma co się za bardzo sugerować opiniami innych, asia_aisa toleruje tylko matujący Vichy, a dla mnie ten filtr to jeden z największych niewypałów. Od siebie polecam filtr Pharmaceris w pomarańczowej tubie - balsam lub krem hydrolipidowy, ale jak wspomniałam wcześniej przy filtrach jest to bardzo indywidualna sprawa i często trzeba przetestować ich dziesiątki by znaleźć coś odpowiedniego, co i tak często dalekie jest od ideału

To fakt, z większością produktów tak jest niestety, ale zawsze wolę zebrać opinie żeby zacząć testowanie od tego, co jest najbardziej polecane Chyba po prostu mam nadzieję, że jak coś działa na większą ilość osób to będzie duża szansa, że na mnie też

Powinnam się przejść do apteki i spróbować wydusić jakieś próbki, ale to jest wiecznie problematyczne jakby firmie czy sprzedawcy miało ubyć, bo ktoś najpierw się upewni czy chce cały produkt :/ Przynajmniej z podkładami zawsze czuję taką niechęć, kiedy odlewam sobie z testera jedną pompkę do słoiczka... niby wolno, ale się krzywo gapią.
__________________
Zapuszczam włosy- 20 07 2009
Dbam o włosy- 20 07 2009
Robię maseczki domowej roboty- 22 07 2009
Zwiedzam ciucholandy- 25 07 2009
(Zmotywowana przez Wizażanki)

Ćwiczę ciągle swoją kreatywność

Optymistycznie do pesymizmu
Harribetka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-02, 16:22   #4899
zapaałka
Zakorzenienie
 
Avatar zapaałka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 5 805
Dot.: ACNE-DERM - krem z kwasem azelainowym 20%

Cytat:
Napisane przez Harribetka Pokaż wiadomość
To fakt, z większością produktów tak jest niestety, ale zawsze wolę zebrać opinie żeby zacząć testowanie od tego, co jest najbardziej polecane Chyba po prostu mam nadzieję, że jak coś działa na większą ilość osób to będzie duża szansa, że na mnie też

Powinnam się przejść do apteki i spróbować wydusić jakieś próbki, ale to jest wiecznie problematyczne jakby firmie czy sprzedawcy miało ubyć, bo ktoś najpierw się upewni czy chce cały produkt :/ Przynajmniej z podkładami zawsze czuję taką niechęć, kiedy odlewam sobie z testera jedną pompkę do słoiczka... niby wolno, ale się krzywo gapią.
Zawsze warto najpierw przeglądnąć kwc czy inne strony/wątki i wybrać coś spośród najpopularniejszych produktów, chociaż filtry są na tyle specyficzne, że często rankingi w ich przypadku zupełnie się nie sprawdzają.

Z dostępnością próbek filtrów jest problem nawet w lecie, obawiam się, że teraz raczej nie uda Ci się ich nigdzie dostać, aczkolwiek warto próbować, może gdzieś zostały jakieś resztki po lecie, które nie zostały sprzedane, albo rozdane znajomym
__________________
WYMIANKA: kosmetyki, ubrania, WISHlista.
zapaałka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-04, 18:41   #4900
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 7 310
Dot.: ACNE-DERM - krem z kwasem azelainowym 20%

Od siebie polecam Vichy matujący, Pharmaceris hydrolipidowy i Lirene emulsję dla skóry wrażliwej (pomarańczowa tuba) - wszystkie SPF50.

Ale zapaałka ma rację, że trzeba przetestować na sobie, opinie bywają skrajne U mnie się sprawdza zarówno Vichy, jak i Pharmaceris, a z kolei u zapaałki Vichy już nie, a Pharmaceris owszem
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-05, 10:54   #4901
Harribetka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 62
Smile Dot.: ACNE-DERM - krem z kwasem azelainowym 20%

[1=5f42baaf55c99c9383de422 acc0cb88e1da365bd_65628ab a0b01a;54004473]Od siebie polecam Vichy matujący, Pharmaceris hydrolipidowy i Lirene emulsję dla skóry wrażliwej (pomarańczowa tuba) - wszystkie SPF50.

Ale zapaałka ma rację, że trzeba przetestować na sobie, opinie bywają skrajne U mnie się sprawdza zarówno Vichy, jak i Pharmaceris, a z kolei u zapaałki Vichy już nie, a Pharmaceris owszem [/QUOTE]

Postanowiłam zacząć od Vichy Capital Soleil do cery mieszanej i tłustej, a jak nie wypali to spróbuję pharmaceris
Na lirene się obraziłam za peeling enzymatyczny, który nic nie robi a jeszcze ma w składzie parafinę, która na mnie źle działa. Kiedy to odkryłam miałam chęć rzucić nim jak najdalej xD Foszek na firmę

Niemniej dziękuję Wam za pomoc, dzięki Wam miałam punkt wyjścia w poszukiwaniach
__________________
Zapuszczam włosy- 20 07 2009
Dbam o włosy- 20 07 2009
Robię maseczki domowej roboty- 22 07 2009
Zwiedzam ciucholandy- 25 07 2009
(Zmotywowana przez Wizażanki)

Ćwiczę ciągle swoją kreatywność

Optymistycznie do pesymizmu
Harribetka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-01-06, 19:11   #4902
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: ACNE-DERM - krem z kwasem azelainowym 20%

Siemka Ja planuje właśnie zakupić sobie Acnederm i stosować na moją "kaszkę" na czoło i podskórne gule ;/ Tylko czekam, aż się pojawi na DOZ i zamawiam od razu

Potem najwyżej jak nie pomoże(ile trzeba czekać miesięcy czy to indywidualna sprawa?) to zapisze się do dermo, ale tym razem prywatnie tam gdzie chodził mój TŻ za czasów gimnazjum i wyleczył okropny trądzik.


Właśnie a komuś trądzik po A powrócił ?
__________________
Nie używamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-07, 12:05   #4903
Harribetka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 62
Dot.: ACNE-DERM - krem z kwasem azelainowym 20%

Cytat:
Napisane przez Smerfetka696969 Pokaż wiadomość
Siemka Ja planuje właśnie zakupić sobie Acnederm i stosować na moją "kaszkę" na czoło i podskórne gule ;/ Tylko czekam, aż się pojawi na DOZ i zamawiam od razu

Potem najwyżej jak nie pomoże(ile trzeba czekać miesięcy czy to indywidualna sprawa?) to zapisze się do dermo, ale tym razem prywatnie tam gdzie chodził mój TŻ za czasów gimnazjum i wyleczył okropny trądzik.


Właśnie a komuś trądzik po A powrócił ?
Osobiście nie wiem, stosuję dopiero od dwóch dni i jest nieźle, tylko to "mrowienie" które niby jest normalne po nałożeniu, u mnie jest okropnym swędzeniem, które trwa około 10 minut. Zazwyczaj dzieje się to podczas wieczornej aplikacji - mam nadzieję, że była to wina słabego nawilżenia skóry i z czasem się poprawi.
Widziałam jednak kilka złych opinii o skuteczności A-D na YT od osób, które faktycznie stosowały lek miesiącami.

Na kaszkę polecam regularnie używać czarnego mydła (np. z Nacomi, lub na allegro jest takie z napisem Savon Noir) chodzi mi o takie w formie ciemnej pasty, nie o to w kostce
Na takie podskórne, bolące pryszcze nakładam pastę do zębów - po 2-3 dniach przestają boleć, a potem schodzą i nie trzeba się z nimi męczyć
__________________
Zapuszczam włosy- 20 07 2009
Dbam o włosy- 20 07 2009
Robię maseczki domowej roboty- 22 07 2009
Zwiedzam ciucholandy- 25 07 2009
(Zmotywowana przez Wizażanki)

Ćwiczę ciągle swoją kreatywność

Optymistycznie do pesymizmu
Harribetka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-08, 09:38   #4904
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: ACNE-DERM - krem z kwasem azelainowym 20%

Cytat:
Napisane przez Harribetka Pokaż wiadomość
Osobiście nie wiem, stosuję dopiero od dwóch dni i jest nieźle, tylko to "mrowienie" które niby jest normalne po nałożeniu, u mnie jest okropnym swędzeniem, które trwa około 10 minut. Zazwyczaj dzieje się to podczas wieczornej aplikacji - mam nadzieję, że była to wina słabego nawilżenia skóry i z czasem się poprawi.
Widziałam jednak kilka złych opinii o skuteczności A-D na YT od osób, które faktycznie stosowały lek miesiącami.

Na kaszkę polecam regularnie używać czarnego mydła (np. z Nacomi, lub na allegro jest takie z napisem Savon Noir) chodzi mi o takie w formie ciemnej pasty, nie o to w kostce
Na takie podskórne, bolące pryszcze nakładam pastę do zębów - po 2-3 dniach przestają boleć, a potem schodzą i nie trzeba się z nimi męczyć
O to jak coś będzie się działo dawaj znać jestem ciekawa czy u Ciebie się sprawdzi, ale to wiadomo na każdego działa co innego.
O nawet wiem gdzie mydło z Nacomi można u mnie kupić i co używać codziennie? Tak brać je i dawać na skore?
Pasta do zębów na mnie nie działa czasem olej z drzewa herbacianego tylko.
__________________
Nie używamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-08, 10:15   #4905
201705250955
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 8 665
Dot.: ACNE-DERM - krem z kwasem azelainowym 20%

Cytat:
Napisane przez Smerfetka696969 Pokaż wiadomość
Siemka Ja planuje właśnie zakupić sobie Acnederm i stosować na moją "kaszkę" na czoło i podskórne gule ;/ Tylko czekam, aż się pojawi na DOZ i zamawiam od razu

Potem najwyżej jak nie pomoże(ile trzeba czekać miesięcy czy to indywidualna sprawa?) to zapisze się do dermo, ale tym razem prywatnie tam gdzie chodził mój TŻ za czasów gimnazjum i wyleczył okropny trądzik.


Właśnie a komuś trądzik po A powrócił ?
Ja nie stosowałam Acne Derm na trądzik, ale kaszkę na czole mi wyleczyl. Teraz zakupiłam tubę, bo znów mi się czoło nie podoba. Kurację AD skończyłam w połowie roku. W międzyczasie stosuje inne kwasy. Teraz się boję używać AD, bo na razie moja skóra jest bardzo przesuszona

Wysłane z mojego D5503 przy użyciu Tapatalka
201705250955 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-08, 23:45   #4906
Harribetka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 62
Dot.: ACNE-DERM - krem z kwasem azelainowym 20%

Cytat:
Napisane przez Smerfetka696969 Pokaż wiadomość
O to jak coś będzie się działo dawaj znać jestem ciekawa czy u Ciebie się sprawdzi, ale to wiadomo na każdego działa co innego.
O nawet wiem gdzie mydło z Nacomi można u mnie kupić i co używać codziennie? Tak brać je i dawać na skore?
Pasta do zębów na mnie nie działa czasem olej z drzewa herbacianego tylko.

Oj, nie Czarne mydło to bardzo silny peeling enzymatyczny - ja próbowałam stosować co 3 dni, ale mnie wysuszyło więc myślę, że raz w tygodniu mojej twarzy zupełnie wystarczy - jednak takiego efektu świeżej i gładkiej twarzy nie uzyskałam nigdy wcześniej przy użyciu jakiegokolwiek kosmetyku a czarne mydło to naturalny produkt
__________________
Zapuszczam włosy- 20 07 2009
Dbam o włosy- 20 07 2009
Robię maseczki domowej roboty- 22 07 2009
Zwiedzam ciucholandy- 25 07 2009
(Zmotywowana przez Wizażanki)

Ćwiczę ciągle swoją kreatywność

Optymistycznie do pesymizmu
Harribetka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-08, 23:55   #4907
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: ACNE-DERM - krem z kwasem azelainowym 20%

Cytat:
Napisane przez Harribetka Pokaż wiadomość
Oj, nie Czarne mydło to bardzo silny peeling enzymatyczny - ja próbowałam stosować co 3 dni, ale mnie wysuszyło więc myślę, że raz w tygodniu mojej twarzy zupełnie wystarczy - jednak takiego efektu świeżej i gładkiej twarzy nie uzyskałam nigdy wcześniej przy użyciu jakiegokolwiek kosmetyku a czarne mydło to naturalny produkt
O muszę kupić jak będzie na promocji w Dayli Akurat szukam peelingu enzymatycznego bez parafiny i nic nie znalazłam a tu proszę dziękuję.
__________________
Nie używamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-10, 11:41   #4908
Harribetka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 62
Dot.: ACNE-DERM - krem z kwasem azelainowym 20%

Cytat:
Napisane przez Smerfetka696969 Pokaż wiadomość
O muszę kupić jak będzie na promocji w Dayli Akurat szukam peelingu enzymatycznego bez parafiny i nic nie znalazłam a tu proszę dziękuję.
Nie ma sprawy- dla mnie jest ekstra i myślę, że inni też powinni przetestować Tylko poszukaj sobie gdzieś informacji jak je stosować - trzeba uważać żeby woda się nie dostała do słoiczka z produktem No i zapach nie należy do najprzyjemniejszych - taki trochę stęchły, ale dla efektu warto go wytrzymać
__________________
Zapuszczam włosy- 20 07 2009
Dbam o włosy- 20 07 2009
Robię maseczki domowej roboty- 22 07 2009
Zwiedzam ciucholandy- 25 07 2009
(Zmotywowana przez Wizażanki)

Ćwiczę ciągle swoją kreatywność

Optymistycznie do pesymizmu
Harribetka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-11, 14:53   #4909
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: ACNE-DERM - krem z kwasem azelainowym 20%

A czy na acne derm.moge stosowac podklad?

I czy np.moge stosowac z innym kwasem? Dziewczyny polecaly mi serum z bielendy z kwasem migdalowym.....

Chodzi mi o to, by np.acne.derm nakladac rano.a to serum z bielendy wieczorem, lub tylko 2-3razy w tygodniu na noc...
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko
khloe jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-01-11, 17:09   #4910
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: ACNE-DERM - krem z kwasem azelainowym 20%

Cytat:
Napisane przez Harribetka Pokaż wiadomość
Nie ma sprawy- dla mnie jest ekstra i myślę, że inni też powinni przetestować Tylko poszukaj sobie gdzieś informacji jak je stosować - trzeba uważać żeby woda się nie dostała do słoiczka z produktem No i zapach nie należy do najprzyjemniejszych - taki trochę stęchły, ale dla efektu warto go wytrzymać
Ok dzięki

No to dziś zaczynamy kuracje AD :P
__________________
Nie używamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-11, 20:45   #4911
Moyraa
Rozeznanie
 
Avatar Moyraa
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 592
Dot.: ACNE-DERM - krem z kwasem azelainowym 20%

A stosował ktoś Alaclarin? Dziś dostałam u dermatologa próbkę żelu tej firmy i zainteresował mnie ich krem na trądzik i trądzik różowaty. Cenę mają fajną, a może i nie wysuszają jak taki acne-derm (?).
(No i też mają zapewne mniejsze stężenie kwasu azelainowego, ale myślalam raczej o dopełnieniu kuracji kwasami / zastąpieniu jednym z kremów za jakiś czas serum migdałowego)
__________________
"Porównywanie kogoś do chorągiewki na dachu zdradza brak wyobraźni:
widzi się tylko obroty, nie zaś intencje: koniec strzałki, który chce zatrzymać się i pozostać w strudze wiatru."
J. Cortázar

Edytowane przez Moyraa
Czas edycji: 2016-01-11 o 20:48
Moyraa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-11, 21:40   #4912
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: ACNE-DERM - krem z kwasem azelainowym 20%

Cytat:
Napisane przez smyk03 Pokaż wiadomość
Hej, wracając do wczesniejszych dywagacji: nawilżacz nakładamy na AD, żeby nie zmniejszyć siły działania kwasu azelainowego.
Pod AD nie nakładamy nic.
A dobrze wiedzieć miałam pytać bo ja dziś pierwszy dzień nałożyłam, troszkę poszczypało, ale mineło
__________________
Nie używamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-15, 12:51   #4913
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: ACNE-DERM - krem z kwasem azelainowym 20%

Szczypie za każdym razem jak go nakładam czyli rano i wieczorem tak z 10 min.
Mimo, że nakładam x2 jak na razie nie zauważyłam przesuszenia
__________________
Nie używamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-22, 19:42   #4914
madziaraaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 355
Dot.: ACNE-DERM - krem z kwasem azelainowym 20%

Dziewczyny nie macie problemu z kupnem Acne dermu? Byłam w trzech aptekach i nigdzie nie było, farmaceutka powiedziała, że chciała zamówić a nie ma na magazynie
madziaraaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-22, 19:48   #4915
201702061026
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 64
Dot.: ACNE-DERM - krem z kwasem azelainowym 20%

Z tego co kiedyś słyszałam to oni wypuszczają je jedynie na początek jesieni, a po "sezonie" ponoć trudno je dorwać, choć nie wiem czy to jest prawda
201702061026 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-22, 19:54   #4916
madziaraaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 355
Dot.: ACNE-DERM - krem z kwasem azelainowym 20%

Cytat:
Napisane przez bvbarmy Pokaż wiadomość
Z tego co kiedyś słyszałam to oni wypuszczają je jedynie na początek jesieni, a po "sezonie" ponoć trudno je dorwać, choć nie wiem czy to jest prawda
Kurczę, ciekawe, może tak być. Ja właśnie zamówiłam 3 opakowania w aptece internetowej. Mam nadzieję, że nie anulują zamówienia
madziaraaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-23, 09:27   #4917
Harribetka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 62
Dot.: ACNE-DERM - krem z kwasem azelainowym 20%

Cytat:
Napisane przez bvbarmy Pokaż wiadomość
Z tego co kiedyś słyszałam to oni wypuszczają je jedynie na początek jesieni, a po "sezonie" ponoć trudno je dorwać, choć nie wiem czy to jest prawda
Oj, zmartwiłaś mnie, właśnie powoli mi się kończy opakowanie... to może następnym razem kupię dwa... choć powinnam kupić 5 żeby już było do końca kuracji Mam nadzieję, że znajdę jakieś resztki, mam w okolicy dużo aptek
__________________
Zapuszczam włosy- 20 07 2009
Dbam o włosy- 20 07 2009
Robię maseczki domowej roboty- 22 07 2009
Zwiedzam ciucholandy- 25 07 2009
(Zmotywowana przez Wizażanki)

Ćwiczę ciągle swoją kreatywność

Optymistycznie do pesymizmu
Harribetka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-23, 13:35   #4918
madziaraaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 355
Dot.: ACNE-DERM - krem z kwasem azelainowym 20%

Cytat:
Napisane przez Harribetka Pokaż wiadomość
Oj, zmartwiłaś mnie, właśnie powoli mi się kończy opakowanie... to może następnym razem kupię dwa... choć powinnam kupić 5 żeby już było do końca kuracji Mam nadzieję, że znajdę jakieś resztki, mam w okolicy dużo aptek
Ja dzisiaj znowu wyruszyłam na łowy i w kolejnych aptekach nie było. Farmaceutki twierdzą, że nie można go zamówić.
madziaraaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-23, 13:55   #4919
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: ACNE-DERM - krem z kwasem azelainowym 20%

Serio jest z nim aż taki problem? Kurde, fatalnie, bo mi ani Skinoren ani Hascoderm nie pasuje.
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-23, 14:02   #4920
b3e038722b79d57d91748189c48a0d4b42934a7c_612ac0051d267
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 50 575
Dot.: ACNE-DERM - krem z kwasem azelainowym 20%

Mi siostra kupiła jakieś 2 dni temu w osiedlowej aptece
b3e038722b79d57d91748189c48a0d4b42934a7c_612ac0051d267 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-12-22 11:09:53


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:43.