Rosyjskie kosmetyki do pielęgnacji twarzy i ciała - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-02-02, 09:03   #1
Olkaaaa_s
Zakorzenienie
 
Avatar Olkaaaa_s
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 4 362

Rosyjskie kosmetyki do pielęgnacji twarzy i ciała


Szukałam wątku na Wizażu i nie mogłam znaleźć(z góry przepraszam, jeśli taki wątek powstał ). Kosmetyki rosyjskie robią coraz większą furorę w blogosferze i na Wizażu, więc fajnie by było o tym pogadać i wymienić się opinaniami

Macie może już jakieś hity? Ja czaję się na serum do twarzy do 35. roku życia i jakiś krem

Zapraszam do dyskusji
Olkaaaa_s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-02, 09:30   #2
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Rosyjskie kosmetyki do pielęgnacji twarzy i ciała

O nich często się rozmawia na wątku o kosmetykach naturalnych.
Ja miałam szampon i odżywkę do włosów tłustych i kocham, kocham, kocham (Natura Siberica). Mam też odżywkę z eco histerii i o ile na długich włosach mi się nie sprawdziła to na krótkich to strzał w dziesiątkę. Mam jeszcze krem do ciała na noc o zapachu lawendy z miętą i też bardzo, bardzo, bardzo lubię. Używam obecnie szamponu z Baikal i jest okay, robi, co ma robić, ale brakuje mi tego czegoś. Może do niego wrócę może nie. I chyba na razie tyle.
Aaa nie, wróć. Mam jeszcze krem do rąk. Krem jest z organic therapy, pachnie obłędnie i też bardzo go lubię chociaż na zimę może ciut za słaby, ale na okres jesień, wiosna, lato będzie idealny.
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100

SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-02, 15:56   #3
wypad
Wtajemniczenie
 
Avatar wypad
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 2 966
Dot.: Rosyjskie kosmetyki do pielęgnacji twarzy i ciała

Polecam:
http://kalina-sklep.pl/
http://bioarp.pl/


Mam olej odżywczy do włosów z Baikai Herbals i jest świetny
wypad jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-03, 09:02   #4
spinka95
Raczkowanie
 
Avatar spinka95
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 53
Dot.: Rosyjskie kosmetyki do pielęgnacji twarzy i ciała

Ja mam dosyć dużo rosyjskich kremów do rąk i bardzo fajny grejpfrutowy peeling do ciała. Jednak trudno mi nawet nazwy firmy podać, bo wszystko pisane cyrlicą, a nie znam tego języka .
__________________

spinka95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-03, 09:28   #5
LadyElfiee
Raczkowanie
 
Avatar LadyElfiee
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 313
Send a message via Skype™ to LadyElfiee
Dot.: Rosyjskie kosmetyki do pielęgnacji twarzy i ciała

Bardzo fajny wątek
Ja mam jak narazie jeden krem firmy Swaboda, jest to krem Wieczier dla suchej i wrażliwej skóry. Wreszcie jakiś krem bez parafiny znalazłam ogólnie bardzo przyjemny.
A jutro moja mama akurat leci do Rosji i obiecała mi poszukać kosmetyków Babuszki Agafii, na które się czaję dawna
__________________
K.
21 X




https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=769664
szybka wymiana podkładowa
LadyElfiee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-03, 13:42   #6
spinka95
Raczkowanie
 
Avatar spinka95
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 53
Dot.: Rosyjskie kosmetyki do pielęgnacji twarzy i ciała

A nie, jednak jest nazwa firmy! A więc wszystkie moje kremidła i peeling (który jest jednak z granatem, a nie z grejpfrutem -.-') są z Belle Jardin :P.
__________________

spinka95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-03, 18:15   #7
pastelowa22
Rozeznanie
 
Avatar pastelowa22
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 538
Dot.: Rosyjskie kosmetyki do pielęgnacji twarzy i ciała

Ja mam balsam do włosów Babuszki Agafii na kwiatowym propolisie Na początku nie zachwycił mnie, ale po zużyciu pół butli stwierdzam że jest świetny i na pewno kupię go znowu, tylko może inny numerek (ten jest nr 4)
pastelowa22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-02-03, 19:01   #8
LadyElfiee
Raczkowanie
 
Avatar LadyElfiee
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 313
Send a message via Skype™ to LadyElfiee
Dot.: Rosyjskie kosmetyki do pielęgnacji twarzy i ciała

A gdzie babcię Agafię można dostać w Pl?
__________________
K.
21 X




https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=769664
szybka wymiana podkładowa
LadyElfiee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-04, 09:55   #9
Burbery
Zadomowienie
 
Avatar Burbery
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Sopot
Wiadomości: 1 307
Dot.: Rosyjskie kosmetyki do pielęgnacji twarzy i ciała

Wątek stworzony dla mnie

W maniactwo na punkcie rosyjskich kosmetyków wpadłam mniej więcej pół roku temu przez koleżanki z pracy. Odtąd jestem naczelnym zamawiaczem i podchodzi to już pod obsesję - muszę przetestować absolutnie wszystko.
Moim absolutnym numerem 1 jest cała seria Planeta Organica - wszystkie mydła i maski po prostu kocham! Cenię sobie je przede wszystkim za cudowne, orientalne zapachy - wychodząc z kąpieli czuję się jak po wizycie w Azjatyckim SPA...
Na drugim miejscu depcze po piętach Babuszka Agafia. Tą kocham przede wszystkim za cudowne działanie kosmetyków. Zapachy są zwykle kwiatowe, ziołowe, piękne.
Resztę marek dopiero testuję, na pierwszy rzut chcę przetestować wszystkie kosmetyki Natura Syberica i Baikal.

Ciężko mi opisywać każdy posiadany kosmetyk z osobna bo mam ich po prostu za dużo.... Wieczorem wrzucę Wam zdjęcia tego co mam i jak Was co zaciekawi to chętnie Wam więcej opowiem

PS. Pomimo ogólnego rozsławienia kosmetyków rosyjskich wśród naturo i włosomaniaczek, nadal jest mało recenzji na KWC. Jakbyście miały coś przetestowanego to może uzupełniajmy te opinie?


Pragnę w najbliższym czasie przetestować więcej kosmetyków Natury Syberiki oraz uzupełnić moją kolekcję Planety Organiki o brakujące mi pozycje mydeł :P tzn. chcę przetestować mydło tureckie ze zmielonymi liściami aukaliptusa, mydło Aleppo, oraz mydło prowansalskie. Testowałyście któreś z nich?
Pozdrawiam
__________________
Mój raczkujący blog o woskach zapachowych
http://woskomania.blogspot.com/
https://www.facebook.com/woskomania/

Edytowane przez Burbery
Czas edycji: 2013-02-04 o 18:39
Burbery jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-04, 18:32   #10
Burbery
Zadomowienie
 
Avatar Burbery
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Sopot
Wiadomości: 1 307
Dot.: Rosyjskie kosmetyki do pielęgnacji twarzy i ciała

Zgodnie z obietnicą przesyłam fotki mojej kolekcji. Postaram się uzupełniać post o wyczerpujący opis każdej pozycji

Brakuje na nich: oleju do włosów Baikal, zimowego kremu do rąk Natura Syberica i maski do twarzy Babuszki Agafii z tej samej serii co krem na dzień oraz na noc do 35 lat oraz serum. Akurat maska to kosmetyk, który jest mi najbardziej obojętny - niczym mnie nie zachwycił.

Przejdźmy do opisu zdjęć:
Zdjęcie 1
Cała moja kolekcja ulubionej serii od 1Reshenie - Planeta Organica. Mam po prostu na jej punkcie bzika! W kolekcji posiadam:
*** szampon turecki cynamonowy. Jestem wobec niego neutralna - zapach nienachalny, pieni się okej. Jestem jednak co do niego sceptyczna, ponieważ trochę plącze mi włosy, już przy samym myciu..
*** 3 maski do włosów: marokańska, złota ajuwerdyjska oraz różowa tajska. Jeśli chodzi o działanie, to szaleję za marokańską, pewnie to działanie oleju arganowego. Naprawdę pięknie odżywia. Z kolei wyraźnie gorsza w działaniu jest tajska - ale ta ma tak zachwycający zapach, że chyba nigdy się od niej nie uwolnię . Działanie rekompensuję sobie dodając do niej półprodukty typu witaminy all-in-one, mocznik, keratynę.
*** 5 mydeł o konsystencji pasty. Absolutnie nieziemskie! Uwielbiam ich orientalne zapachy, konsystencję, blask.... Co do ulubieńców - nie wiem! każda jest super, zależnie od nastroju. Ale nie każdy zapach może przypaść do gustu. Jeśli chcecie sobie kupić po raz pierwszy a lubicie delikatne zapachy, to polecam tajską lub islandzką. Marokańska jest najbardziej specyficzna i nie wszystkim może przypaść do gustu -wyraźnie pachnie ziemią, albo jak niektórzy mówią - cmentarzem. Mnie on odpowiada, ale tylko od czasu do czasu.

Zdjęcie 2
Cała kolekcja w/w. Tylko zobaczcie te konsystencje! Ja po prostu nie mogę się nadziwić pięknym, perłowym blaskiem bydła tajskiego, tureckiego hammam oraz glinkowego marokańkiego.

Zdjęcie 3
... Na tym zdjęciu możecie to zobaczyć z bliska

Zdjęcie 4
...I na tym

Zdjęcie 5
Cała rodzina z serii Babuszka Agafia, także bardzo lubię. Mój absolutny faworyt - maska drożdżowa! Rewelacja! Tak samo jak serum i krem na dzień do 35 lat. Wg mnie, krem na noc wypada nieco gorzej.
Co do szamponu, to raczej się zawiodłam, mam wrażenie że bardzo splątuje mi włosy.
Balsam na kwiatowym propolisie raczej nie przypadł mi do gustu - fakt, ma piękny zapach, jest super wydajny i ma bardzo elegancką butelkę, ale nie zmiękcza moich sztywnych włosów i niedostatecznie je nawilża. Potrzebuję jednak mocniejszego kalibru . Stosuję go głównie do metody OMO albo do sporządzania olejowego serum- bardzo dobry emulgator.
Krem do stóp (miodowy) jest super! Uwielbiam takie połączenia zapachowe (miód i rumianek). Ładnie nawilża i odżywia.
Co do olei - są fajne, ale na chwilę obecną nadal nie jestem w stanie ocenić ich działania. Dużo chętniej sięgam po kokos, sesę, amlę czy oleje w postaci solo, np. sezamowy czy arganowy. Postaram się w lutym trochę więcej uwagi im poświęcić.

Zdjęcie 6

moje najświeższe nabytki, mam je dopiero 1,5 tygodnia więc trochę za wcześnie na recenzję
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_9771.jpg (97,0 KB, 330 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_9774.jpg (120,5 KB, 249 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_9775.jpg (105,0 KB, 206 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_9776.jpg (93,7 KB, 149 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_9785.jpg (107,7 KB, 286 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_9786.jpg (83,4 KB, 252 załadowań)
__________________
Mój raczkujący blog o woskach zapachowych
http://woskomania.blogspot.com/
https://www.facebook.com/woskomania/
Burbery jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-04, 19:52   #11
LadyElfiee
Raczkowanie
 
Avatar LadyElfiee
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 313
Send a message via Skype™ to LadyElfiee
Dot.: Rosyjskie kosmetyki do pielęgnacji twarzy i ciała

Cytat:
Napisane przez Burbery Pokaż wiadomość
Zgodnie z obietnicą przesyłam fotki mojej kolekcji. Postaram się uzupełniać post o wyczerpujący opis każdej pozycji

Brakuje na nich: oleju do włosów Baikal, zimowego kremu do rąk Natura Syberica i maski do twarzy Babuszki Agafii z tej samej serii co krem na dzień oraz na noc do 35 lat oraz serum. Akurat maska to kosmetyk, który jest mi najbardziej obojętny - niczym mnie nie zachwycił.

Przejdźmy do opisu zdjęć:
Zdjęcie 1
Cała moja kolekcja ulubionej serii od 1Reshenie - Planeta Organica. Mam po prostu na jej punkcie bzika! W kolekcji posiadam:
*** szampon turecki cynamonowy. Jestem wobec niego neutralna - zapach nienachalny, pieni się okej. Jestem jednak co do niego sceptyczna, ponieważ trochę plącze mi włosy, już przy samym myciu..
*** 3 maski do włosów: marokańska, złota ajuwerdyjska oraz różowa tajska. Jeśli chodzi o działanie, to szaleję za marokańską, pewnie to działanie oleju arganowego. Naprawdę pięknie odżywia. Z kolei wyraźnie gorsza w działaniu jest tajska - ale ta ma tak zachwycający zapach, że chyba nigdy się od niej nie uwolnię . Działanie rekompensuję sobie dodając do niej półprodukty typu witaminy all-in-one, mocznik, keratynę.
*** 5 mydeł o konsystencji pasty. Absolutnie nieziemskie! Uwielbiam ich orientalne zapachy, konsystencję, blask.... Co do ulubieńców - nie wiem! każda jest super, zależnie od nastroju. Ale nie każdy zapach może przypaść do gustu. Jeśli chcecie sobie kupić po raz pierwszy a lubicie delikatne zapachy, to polecam tajską lub islandzką. Marokańska jest najbardziej specyficzna i nie wszystkim może przypaść do gustu -wyraźnie pachnie ziemią, albo jak niektórzy mówią - cmentarzem. Mnie on odpowiada, ale tylko od czasu do czasu.

Zdjęcie 2
Cała kolekcja w/w. Tylko zobaczcie te konsystencje! Ja po prostu nie mogę się nadziwić pięknym, perłowym blaskiem bydła tajskiego, tureckiego hammam oraz glinkowego marokańkiego.

Zdjęcie 3
... Na tym zdjęciu możecie to zobaczyć z bliska

Zdjęcie 4
...I na tym

Zdjęcie 5
Cała rodzina z serii Babuszka Agafia, także bardzo lubię. Mój absolutny faworyt - maska drożdżowa! Rewelacja! Tak samo jak serum i krem na dzień do 35 lat. Wg mnie, krem na noc wypada nieco gorzej.
Co do szamponu, to raczej się zawiodłam, mam wrażenie że bardzo splątuje mi włosy.
Balsam na kwiatowym propolisie raczej nie przypadł mi do gustu - fakt, ma piękny zapach, jest super wydajny i ma bardzo elegancką butelkę, ale nie zmiękcza moich sztywnych włosów i niedostatecznie je nawilża. Potrzebuję jednak mocniejszego kalibru . Stosuję go głównie do metody OMO albo do sporządzania olejowego serum- bardzo dobry emulgator.
Krem do stóp (miodowy) jest super! Uwielbiam takie połączenia zapachowe (miód i rumianek). Ładnie nawilża i odżywia.
Co do olei - są fajne, ale na chwilę obecną nadal nie jestem w stanie ocenić ich działania. Dużo chętniej sięgam po kokos, sesę, amlę czy oleje w postaci solo, np. sezamowy czy arganowy. Postaram się w lutym trochę więcej uwagi im poświęcić.

Zdjęcie 6

moje najświeższe nabytki, mam je dopiero 1,5 tygodnia więc trochę za wcześnie na recenzję
piękne zbiory ZAZDROSZCZĘ
__________________
K.
21 X




https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=769664
szybka wymiana podkładowa
LadyElfiee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-04, 21:38   #12
pastelowa22
Rozeznanie
 
Avatar pastelowa22
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 538
Dot.: Rosyjskie kosmetyki do pielęgnacji twarzy i ciała

Cytat:
Napisane przez LadyElfiee Pokaż wiadomość
A gdzie babcię Agafię można dostać w Pl?
zamawiam przez internet na stronie zielarnia24.pl

Cytat:
Napisane przez Burbery Pokaż wiadomość
Zgodnie z obietnicą przesyłam fotki mojej kolekcji. Postaram się uzupełniać post o wyczerpujący opis każdej pozycji

Brakuje na nich: oleju do włosów Baikal, zimowego kremu do rąk Natura Syberica i maski do twarzy Babuszki Agafii z tej samej serii co krem na dzień oraz na noc do 35 lat oraz serum. Akurat maska to kosmetyk, który jest mi najbardziej obojętny - niczym mnie nie zachwycił.

Przejdźmy do opisu zdjęć:
Zdjęcie 1
Cała moja kolekcja ulubionej serii od 1Reshenie - Planeta Organica. Mam po prostu na jej punkcie bzika! W kolekcji posiadam:
*** szampon turecki cynamonowy. Jestem wobec niego neutralna - zapach nienachalny, pieni się okej. Jestem jednak co do niego sceptyczna, ponieważ trochę plącze mi włosy, już przy samym myciu..
*** 3 maski do włosów: marokańska, złota ajuwerdyjska oraz różowa tajska. Jeśli chodzi o działanie, to szaleję za marokańską, pewnie to działanie oleju arganowego. Naprawdę pięknie odżywia. Z kolei wyraźnie gorsza w działaniu jest tajska - ale ta ma tak zachwycający zapach, że chyba nigdy się od niej nie uwolnię . Działanie rekompensuję sobie dodając do niej półprodukty typu witaminy all-in-one, mocznik, keratynę.
*** 5 mydeł o konsystencji pasty. Absolutnie nieziemskie! Uwielbiam ich orientalne zapachy, konsystencję, blask.... Co do ulubieńców - nie wiem! każda jest super, zależnie od nastroju. Ale nie każdy zapach może przypaść do gustu. Jeśli chcecie sobie kupić po raz pierwszy a lubicie delikatne zapachy, to polecam tajską lub islandzką. Marokańska jest najbardziej specyficzna i nie wszystkim może przypaść do gustu -wyraźnie pachnie ziemią, albo jak niektórzy mówią - cmentarzem. Mnie on odpowiada, ale tylko od czasu do czasu.

Zdjęcie 2
Cała kolekcja w/w. Tylko zobaczcie te konsystencje! Ja po prostu nie mogę się nadziwić pięknym, perłowym blaskiem bydła tajskiego, tureckiego hammam oraz glinkowego marokańkiego.

Zdjęcie 3
... Na tym zdjęciu możecie to zobaczyć z bliska

Zdjęcie 4
...I na tym

Zdjęcie 5
Cała rodzina z serii Babuszka Agafia, także bardzo lubię. Mój absolutny faworyt - maska drożdżowa! Rewelacja! Tak samo jak serum i krem na dzień do 35 lat. Wg mnie, krem na noc wypada nieco gorzej.
Co do szamponu, to raczej się zawiodłam, mam wrażenie że bardzo splątuje mi włosy.
Balsam na kwiatowym propolisie raczej nie przypadł mi do gustu - fakt, ma piękny zapach, jest super wydajny i ma bardzo elegancką butelkę, ale nie zmiękcza moich sztywnych włosów i niedostatecznie je nawilża. Potrzebuję jednak mocniejszego kalibru . Stosuję go głównie do metody OMO albo do sporządzania olejowego serum- bardzo dobry emulgator.
Krem do stóp (miodowy) jest super! Uwielbiam takie połączenia zapachowe (miód i rumianek). Ładnie nawilża i odżywia.
Co do olei - są fajne, ale na chwilę obecną nadal nie jestem w stanie ocenić ich działania. Dużo chętniej sięgam po kokos, sesę, amlę czy oleje w postaci solo, np. sezamowy czy arganowy. Postaram się w lutym trochę więcej uwagi im poświęcić.

Zdjęcie 6

moje najświeższe nabytki, mam je dopiero 1,5 tygodnia więc trochę za wcześnie na recenzję
uwielbiam a jak te maski cudnie wyglądają
pastelowa22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-12, 08:13   #13
LadyElfiee
Raczkowanie
 
Avatar LadyElfiee
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 313
Send a message via Skype™ to LadyElfiee
Dot.: Rosyjskie kosmetyki do pielęgnacji twarzy i ciała

Moje rosyjskie nowości
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_1781.jpg (87,7 KB, 219 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_1782.jpg (72,4 KB, 241 załadowań)
__________________
K.
21 X




https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=769664
szybka wymiana podkładowa
LadyElfiee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-12, 09:04   #14
Burbery
Zadomowienie
 
Avatar Burbery
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Sopot
Wiadomości: 1 307
Dot.: Rosyjskie kosmetyki do pielęgnacji twarzy i ciała

Cytat:
Napisane przez LadyElfiee Pokaż wiadomość
Moje rosyjskie nowości
nie znam tego co to?
__________________
Mój raczkujący blog o woskach zapachowych
http://woskomania.blogspot.com/
https://www.facebook.com/woskomania/
Burbery jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-12, 09:20   #15
LadyElfiee
Raczkowanie
 
Avatar LadyElfiee
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 313
Send a message via Skype™ to LadyElfiee
Dot.: Rosyjskie kosmetyki do pielęgnacji twarzy i ciała

Cytat:
Napisane przez Burbery Pokaż wiadomość
nie znam tego co to?
I.
Pianka oczyszczająca
Tonik
Płyn micelarni
Mleczko do ciała - cudownie pachnie

II.
Maski do włosów "Balet"
Kremik do rąk
Peeling malinowy do twarzy
Krem do twarzy z 5 olejkami
Krem na noc Swoboda - mój ulubieniec
__________________
K.
21 X




https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=769664
szybka wymiana podkładowa
LadyElfiee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-12, 10:10   #16
MiaColucci
Rozeznanie
 
Avatar MiaColucci
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 544
Dot.: Rosyjskie kosmetyki do pielęgnacji twarzy i ciała

Ja miałam:

1. Szampon do włosów Eco Hysteria "Szałowy blask" - Byłam zadowolona, bo nie wiem za sprawą jakiego to składnika ale szampon podkreślał lekki skret, fale na wlosach. DO tego bardzo wydajny.
2. Lekki krem przeciw zmarszczkom ORGANIC THERAPY. Krem ma bardzo lekka konsystencje, ladnie pachnie i wlasciwie neistety dla mnie na tym koniec. Mam bardzo sucha skora i niestety nie nawilzal jej dostatecznie. Mysle ze osoby z normalna cera beda zadowolone. Nie podraznia i nie uczula

Mój HIT - Receptury Babuszki Agafii Tonik wzmacniający do włosów. rewelacja !!!!!
Uzywam toniku od listopada i jeszcze troche zostalo w butelce. Tonik nie podraznia skory glowy i co najwazniejsze po tych 3 miesiacach naprawde duzo mniej wlosow wypada. Po przeczesaniu ich reka praktycznie nie wypada nic, wlosy sa jakby mocniejsze. Jestem strasznie zadowolona i na pewno niedlugo znowu zaopatrze sie w kolejna buteleczke

Na mojej wishliscie jest obecnie również Naturalne mydło śnieżne Natura Siberica
__________________
Keep calm and love animals
MiaColucci jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-12, 21:41   #17
af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 11 173
Dot.: Rosyjskie kosmetyki do pielęgnacji twarzy i ciała

Moimi hitami są łopianowa maska i olejek do włosow Agafii. Uwielbiam włosy po ich użyciu - miękkie, sypkie, błyszczące. Jedyny minus, że maska ma dość małą wydajność, bo jest bardzo rzadka. Tak czy siak, polecam
af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-13, 11:24   #18
Burbery
Zadomowienie
 
Avatar Burbery
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Sopot
Wiadomości: 1 307
Dot.: Rosyjskie kosmetyki do pielęgnacji twarzy i ciała

Ja dziś złożyłam kolejne zamówienie, tym razem na lawendowaszafa24.pl.
Skusiła mnie promocja 20% do walentynek, naprawdę się opłaca . Tym razem zamówiłam maskę jajeczną babuszki agafii, znowu kolejne mydło Planety Organiki (tym razem prowansalskie ). Po raz pierwszy będę też testować szampon love2mix pomarańcz z chili. Dodatkowo dorzuciłam glinkę anapską oraz lotion babuszki do włosów na wypadanie. Wkrótce zdjęcia

__________________
Mój raczkujący blog o woskach zapachowych
http://woskomania.blogspot.com/
https://www.facebook.com/woskomania/
Burbery jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-13, 12:10   #19
iwo_motylek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 3
Dot.: Rosyjskie kosmetyki do pielęgnacji twarzy i ciała

Polecam wszystkim krem do rąk "barchatnyje ruchki" jest świetny Wiem, że Rosjanie też go sobie bardzo chwalą!

P.S. LadyElfiee ma go u siebie na zdjęciach
iwo_motylek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-13, 12:13   #20
ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d386552d742cc4ca
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 3 240
Dot.: Rosyjskie kosmetyki do pielęgnacji twarzy i ciała

Treść usunięta

Edytowane przez ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d386552d742cc4ca
Czas edycji: 2013-02-13 o 12:29
ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d386552d742cc4ca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-13, 16:26   #21
crystal_tokio
Zadomowienie
 
Avatar crystal_tokio
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 1 720
Dot.: Rosyjskie kosmetyki do pielęgnacji twarzy i ciała

Ekstra temat! Przyznam się szczerze, że najbardziej interesowałyby mnie kremy do twarzy - na razie przetestowałam dwa i jest ok ale szukam dalej!

Mój mały zbiorek (bo w porównaniu z Waszymi, to chyba nie powinnam tu pisać ):
1) maska drożdżowa babuszki Agafii - bardzo ładny zapach, dobra konsystencja i co najważniejsze - jest skuteczna; kiedyś wyciągałam całe sitko włosów, a teraz - cud miód, co prawda troszeczkę ich wypada, ale teraz zdecydowanie mniej! nie tłuści włosów (przykładowo Gloria, ok - to polska maska - nie dość, że tłuściła, to jeszcze dostałam przez nią łupieżu... a w przypadku babuszki Agafii - nic!)
2) krem do twarzy na dzień - Organic Therapy - ma napisane Antioxidant Face Cream (Forever Young) - lekko napina skórę, nie zapycha
3) krem na noc - Baikal Herbals - coś tam coś tam Detox - też nie zatkał, ma ładny zapach, konsystencja - zdecydowanie gęściejszy niż ten wyżej wymieniony


We Wrocławiu można te wszystkie cuda i wiele innych dostać w Mydlarni (zresztą - można wejść na stronę bioarpu i tam znaleźć sklepy, które oferują takie kosmetyki )
__________________
We must fight for what we believe in


Makenai

Lepiej kochać, a potem płakać. Następna bzdura.
Wierzcie mi, wcale nie lepiej. Nie pokazujcie mi raju, żeby potem go spalić.



23.05.2012 - pani licecjatka!
04.07.2014 - pani magister!

Edytowane przez crystal_tokio
Czas edycji: 2013-02-13 o 16:27
crystal_tokio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-13, 20:02   #22
LadyElfiee
Raczkowanie
 
Avatar LadyElfiee
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 313
Send a message via Skype™ to LadyElfiee
Dot.: Rosyjskie kosmetyki do pielęgnacji twarzy i ciała

Ja to musze w koncu sprobowac tej maski drozdzowej Agafii
Ale ta odzywka Balet ktora mam jest rewelacyjna, tak cudownie wygladza, odzywia wlosy jak nic innego, i ma super sklad! Jeszcze bardzo przypadl mi do gustu plyn micelarny
__________________
K.
21 X




https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=769664
szybka wymiana podkładowa
LadyElfiee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-16, 10:06   #23
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: Rosyjskie kosmetyki do pielęgnacji twarzy i ciała

Cytat:
Napisane przez Olkaaaa_s Pokaż wiadomość
Macie może już jakieś hity? Ja czaję się na serum do twarzy do 35. roku życia i jakiś krem
Jeśli chodzi o uspokajające serum do cery tłustej z leśną szałwią to polecam gorąco! Bardzo lekkie, nietłuste serum uspokajające. Stan cery powoli się poprawił u mnie po 2 tygodniach stosowania
Cytat:
Napisane przez ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d 386552d742cc4ca Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Też mam te kremy i o ile z serum jestem zadowolona bardzo to krem pod oczy z tej serii jest dla mnie średni- zbyt wodnisty i nie nawilża jakoś super...Podobnie krem do twarzy. No i nie są wydajne niestety- po 2 tygodniach nie ma już 1/3 opakowania (a zazwyczaj kremy wystarczały mi na ok 4 miesiące np Iwostin).

Na pewno ponownie zamówię poza serum maseczkę do twarzy zatrzymanie młodości do 35 lat. Świetnie nawilża i uspokaja skórę.
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-17, 09:07   #24
Olkaaaa_s
Zakorzenienie
 
Avatar Olkaaaa_s
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 4 362
Dot.: Rosyjskie kosmetyki do pielęgnacji twarzy i ciała

Cytat:
Napisane przez kaledonia Pokaż wiadomość
Jeśli chodzi o uspokajające serum do cery tłustej z leśną szałwią to polecam gorąco! Bardzo lekkie, nietłuste serum uspokajające. Stan cery powoli się poprawił u mnie po 2 tygodniach stosowania
Oj nie, ja mam suchą cerę Chodzi mi o serum "Przedłużenie młodości" W końcu jest znowu dostępne, więc sobie jutro zamówię. Do tego krem i chyba maskę z tej samej serii
Olkaaaa_s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-17, 13:47   #25
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Rosyjskie kosmetyki do pielęgnacji twarzy i ciała

Rosyjskie kosmetyki traktuję jako ciekawostkę do przetestowania. Jak w przypadku wszystkich innych marek zdarzają się tam pasujące mi kosmetyki oraz niewypały. Eko skład nie jest dla mnie niestety równoznaczny z tym, że kosmetyk będzie dobry. Do tej pory używałam:

Do twarzy:
1. Natura Siberica, krem matujący na dzień SPF 15 - nie matuje
2. Baikal Herbals, serum regulujące - nie reguluje przetłuszczania skóry
3. Baikal Herbals, krem odżywczy do suchej skóry - stosuję na noc jako konieczność przy kuracji kwasowej, dość dobrze łagodzi podrażnienia
Żaden z kremów mnie nie zapycha, co uważam za duży plus.

Do włosów:
1. Natura Siberica, Szampon neutralny do wrażliwej skóry - fajny, łagodny, dobrze się pienił, wydajny
2. Maska drożdżowa - liczyłam na szybszy porost, ale przybyło mi tylko kolejnych nowych włosów. Na same włosy nie działała nijak.
3. Planeta Organica, Thai Hair Mask - Bioarp opisuje ją jako pięknie pachnącą, mnie po odkręceniu wieczka lekko przydusiło. Zapach jest mocny, wonieje męskimi perfumami z kiosku. Stosowałam ją tylko kilka razy, więc trudno napisać coś więcej, na razie zauważyłam, że wygładza.

Do ciała:
1. Eco Hysteria - żele pod prysznic. Raczej dla wielbicielek słodkości. Cukiereczek jest okropnie przesłodzony (ananas), Cream-N-Milky już mniej (truskawkowy shake).
2. Love2Mix, krem do ciała ujędrniający na noc, irys i wiesiołek - ma konsystencję masła. Zapach mnie męczy, jego główna nuta to dla mnie klej w opakowaniu z kulką, którego używałam na plastyce w podstawówce.
3. Love2Mix, suflet do ciała owoce Feijoa i kwiat lotosu - zapach ciut lepszy od poprzedniego, świeży i kwiatowy, ale też z nutą kleju.
3. Organic Therapy, krem do rąk White Magic z olejem z liczi - słodki, landrynkowy zapach, lekka konsystencja. Dla mnie za lekka, mogę go dosmarowywać w nieskończoność, a dłoniom ciągle czegoś brakuje.

Po wykończeniu tego, co mam, pewnie coś jeszcze zamówię (ale na pewno nie masła/balsamy Love2Mix).
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-17, 17:18   #26
Szaruch
Zadomowienie
 
Avatar Szaruch
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Hogwart
Wiadomości: 1 217
GG do Szaruch
Dot.: Rosyjskie kosmetyki do pielęgnacji twarzy i ciała

o jaki fajny wątek, będę podczytywać Wasze opinie przy okazji kolejnych zakupów załączam moje pierwsze rosyjskie nabytki, które testuję jakoś od początku stycznia.

Burbery, to Ty Monia?

jakbyście były zainteresowane to właśnie dodałam kilka recenzji na KWC, mam nadzieję że wkrótce więcej dziewczyn zacznie oceniać te produkty.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg rosja.jpg (98,9 KB, 128 załadowań)
__________________
ramię - 28
biust - 90
talia - 70
pas - 83
biodra - 101
udo - 59



Edytowane przez Szaruch
Czas edycji: 2013-02-17 o 17:19
Szaruch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-17, 20:32   #27
Burbery
Zadomowienie
 
Avatar Burbery
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Sopot
Wiadomości: 1 307
Dot.: Rosyjskie kosmetyki do pielęgnacji twarzy i ciała

Szaruch, poczułam się zdemaskowana teraz wszyscy się dowiedzą że jestem nienormalna
__________________
Mój raczkujący blog o woskach zapachowych
http://woskomania.blogspot.com/
https://www.facebook.com/woskomania/
Burbery jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-17, 20:44   #28
Szaruch
Zadomowienie
 
Avatar Szaruch
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Hogwart
Wiadomości: 1 217
GG do Szaruch
Dot.: Rosyjskie kosmetyki do pielęgnacji twarzy i ciała

Cytat:
Napisane przez Burbery Pokaż wiadomość
Szaruch, poczułam się zdemaskowana teraz wszyscy się dowiedzą że jestem nienormalna
dalej jesteś bardziej anonimowa na tym forum niż ja, zważywszy na to że pół Trójmiasta mówi do mnie po moim nicku
__________________
ramię - 28
biust - 90
talia - 70
pas - 83
biodra - 101
udo - 59


Szaruch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-18, 15:28   #29
Burbery
Zadomowienie
 
Avatar Burbery
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Sopot
Wiadomości: 1 307
Dot.: Rosyjskie kosmetyki do pielęgnacji twarzy i ciała

Powiem Wam że nikt tak nie osładza poniedziałkowego dnia w pracy, jak przesyłka pełna ruskich kosmetyków . Czyli nasze "małe" zamówienie grupowe.
Po raz pierwszy miałam styczność z kosmetykami love2mix. Zapach kosmetyków do ciała jest fenomenalny, jakby ktoś wtarł do słoiczka zatężony przecier z owoców (np. żel do ciała gruszkowy - coś niesamowitego).
Mile mnie zaskoczył także zapach mydła Aleppo od Planeta Organica, które zamówiła koleżanka - chyba jak na razie mój faworyt obok mydła islandzkiego. Ma bardzo intensywny, różany zapach.

Już wiem co pójdzie w następnej kolejności do zamówienia za jakiś miesiąc
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC_0573.jpg (93,1 KB, 173 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0575.jpg (131,1 KB, 220 załadowań)
__________________
Mój raczkujący blog o woskach zapachowych
http://woskomania.blogspot.com/
https://www.facebook.com/woskomania/
Burbery jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-20, 05:55   #30
MiaColucci
Rozeznanie
 
Avatar MiaColucci
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 544
Dot.: Rosyjskie kosmetyki do pielęgnacji twarzy i ciała

Cytat:
Napisane przez Burbery Pokaż wiadomość
Po raz pierwszy miałam styczność z kosmetykami love2mix. Zapach kosmetyków do ciała jest fenomenalny, jakby ktoś wtarł do słoiczka zatężony przecier z owoców (np. żel do ciała gruszkowy - coś niesamowitego).
Właśnie zamierzam zamówić masła do ciała love2mix. Troche się wachałam na początku ze względu na cenę, ale kiedy przeczytałam składy maseł juz nie byłam zdziwiona ich cena. Składy są rewelacyjne.

A po tym wpisie pewnie skusze sie na ten żel gruszkowy. Niestety ale wszystkie kosmetyki gruszkowe ktore miałam ani w 1% chyba koło gruszki nie stały. Mam nadzieje ze teraz pozytywnie bede zaskoczona
__________________
Keep calm and love animals
MiaColucci jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-06-06 11:26:16


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:06.