Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie? - Strona 45 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Manicure hybrydowy

Notka

Manicure hybrydowy Forum dla osób, które interesują się manicurem hybrydowy. Tutaj znajdziesz porady związane z technikami zdobienia paznokci. Poznasz plusy i minusy hybrydy.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-01-26, 09:49   #1321
eM_Ka_
Wtajemniczenie
 
Avatar eM_Ka_
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: woj. śląskie
Wiadomości: 2 683
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Cytat:
Napisane przez drabineczka Pokaż wiadomość
Sama nie robilas to nie zabieraj glosu specjalistko
czy ty widzisz co piszesz? ;> pisałam wyżej że sama sobie przedłużyłam paznokieć i mam go już 15 dni więc o co ci chodzi? ;>

Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
....
paznokcie przy przedłużaniu muszą byc nieco zbudowane,gdyby przedłużyc pazur na płasko-obojetnie czy hardem czy żelem twardym najprawdopodobniej sie i tak złamie.
właśnie wiem przedłużam najpierw pierwszą warstwe na formie, później to nadlewam drugi raz, opiłowuję kształt i na koniec trzecia warstwa harda żeby paznokieć miał ładny kształt i się nie łamał. Wszystko trzyma super ten przedłużony który mam trzymam już 15 dni i mam nadzieje że wytrzyma jeszcze tydzień, bo póki co nie mam czasu robić nowych
eM_Ka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-26, 09:55   #1322
Roverkowa
Rozeznanie
 
Avatar Roverkowa
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 512
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Robiłam sobie wczoraj mani, przetestowalam 026. Zakochałam się! Tak dawno nie miałam czerwieni na paznokciach Nawet mój TZ powiedział, ze to wyjątkowo ładny kolor

Edytowane przez Roverkowa
Czas edycji: 2015-01-26 o 09:57
Roverkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-26, 10:01   #1323
eM_Ka_
Wtajemniczenie
 
Avatar eM_Ka_
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: woj. śląskie
Wiadomości: 2 683
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

bo faktycznie 026 jest piękny rzadko kiedy robiłam sobie czerwone, bo wydawało mi sie że robi to efekt serdolkowych palców w moim przypadku po nałożeniu 026 zakochałam sie w (swoich) czerwonych paznokciach teraz musze 039 przetestować, ale wątpie żebym się w nim dobrze czuła
eM_Ka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-26, 10:11   #1324
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Cytat:
Napisane przez Copykat Pokaż wiadomość
A może być tak, że niektóre hybrydy/żele nie utwardzą się w 18?
I jak jest z kciukami, można wszystkie palce na raz czy kciuki raczej osobno?
...
może i się utwardzają,ale ja widzę duuużą różnice,np utwardzając baze,zazwyczaj po wyjęciu była dosyć''mokra'' kolor czasem po niej jeździł..mimo przetarcia wacikiem bezpyłowy np...no i często w okolicy wału paznokciowego kolory nie układały mi się idealnie równo.tak jakby minialnie się rozlewały tworząc nieco poszarpaną linie,aaaa mam fioła na tym punkcie czyli tak:rogal najsłabszy,pote nieco lepsza 18stka ccfl a na podium 36stka. a kciuki daje zawsze osobno.
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-26, 10:26   #1325
iScharlotte
Raczkowanie
 
Avatar iScharlotte
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 79
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Hej dziewczyny, chciałabym zacząć przygodę z semilac gdyż każda poprzednia hybryda na moich paznokciach się nie sprawdzała i odpryskiwała nawet po jednym dniu, a po tylu pochlebnych opiniach po prostu muszę spróbować. Sęk w tym, że chcę kupić wszystko odpoczątku tzn. bazę i top również dlatego mogę sobie pozwolic tylko na jeden kolor I tutaj właśnie pytanie jaki? By był dobry na codzień i od święta i co najważniejsze trwały, sprawdzony na waszych paznokciach.
iScharlotte jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-26, 10:32   #1326
Copykat
Zakorzenienie
 
Avatar Copykat
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 929
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
...
może i się utwardzają,ale ja widzę duuużą różnice,np utwardzając baze,zazwyczaj po wyjęciu była dosyć''mokra'' kolor czasem po niej jeździł..mimo przetarcia wacikiem bezpyłowy np...no i często w okolicy wału paznokciowego kolory nie układały mi się idealnie równo.tak jakby minialnie się rozlewały tworząc nieco poszarpaną linie,aaaa mam fioła na tym punkcie czyli tak:rogal najsłabszy,pote nieco lepsza 18stka ccfl a na podium 36stka. a kciuki daje zawsze osobno.
A żele UV w tej 36w utwardzają się bez problemu? Sorry że tak męczę, ale musze się dobrze zastanowić zanim wyskoczę z 400 zł jak na razie używam zwyklej UV, więc pewnie i ta 18 byłaby na wypasie w porównaniu z tym co mam
__________________

they said there's too much caffeine in your blood stream and a lack of real spice in your life

Copykat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-26, 10:36   #1327
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Cytat:
Napisane przez Copykat Pokaż wiadomość
A żele UV w tej 36w utwardzają się bez problemu? Sorry że tak męczę, ale musze się dobrze zastanowić zanim wyskoczę z 400 zł jak na razie używam zwyklej UV, więc pewnie i ta 18 byłaby na wypasie w porównaniu z tym co mam
...
ha...ja kupiłam swoją za jakies 300,żele się utwardzają,chociaz ja i tak jestem zakochana najbardziej w ledowym ibd. ale zwykłe tez dają rade
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-01-26, 10:38   #1328
Roverkowa
Rozeznanie
 
Avatar Roverkowa
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 512
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

064 pink rose do tańca i do różańca.
Roverkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-26, 10:44   #1329
Copykat
Zakorzenienie
 
Avatar Copykat
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 929
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
...
ha...ja kupiłam swoją za jakies 300,żele się utwardzają,chociaz ja i tak jestem zakochana najbardziej w ledowym ibd. ale zwykłe tez dają rade
gdzie?
a w 18w zwykłe żele UV też się utwardzały?
__________________

they said there's too much caffeine in your blood stream and a lack of real spice in your life

Copykat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-26, 10:49   #1330
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Cytat:
Napisane przez Copykat Pokaż wiadomość
gdzie?
a w 18w zwykłe żele UV też się utwardzały?
...
na A. jakąs promocje trafiłam...w 18stce żele się utwardzały...ibd,indigo,m istero milano..ale szczerze jakbym miała kupowac jeszcze raz lampe to bym wybrała najlepsze parametry
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-26, 10:55   #1331
Copykat
Zakorzenienie
 
Avatar Copykat
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 929
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
...
na A. jakąs promocje trafiłam...w 18stce żele się utwardzały...ibd,indigo,m istero milano..ale szczerze jakbym miała kupowac jeszcze raz lampe to bym wybrała najlepsze parametry
Rzeczywiście, przed chwilą znalazłam za 288zł... no nic, skoro taka dobra to chyba się szarpnę dzięki wielkie za opinie!
__________________

they said there's too much caffeine in your blood stream and a lack of real spice in your life

Copykat jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-01-26, 11:22   #1332
Magdutka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 1 827
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Cytat:
Napisane przez RosesAreRed Pokaż wiadomość
Zamowilam ta lampe diamond 36w. Mam nadzieje ze bede z niej zadowolona

Magdutka, ja dzis poprawialam jednego peknietego pazura, spilowalam ile sie dalo, baza, kolor, top i jest nowka sztuka
Będe coś działac jutro, chyba, że nie dożyją ;p
Magdutka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-26, 12:03   #1333
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem
 
Avatar RosesAreRed
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 256
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Dokladnie taka, ale czarna i z innej stronki. Jak dobrze pojdzie (jesli kurier jie nawali) to jutro bede ja miala. Mala, ladna i 36w Nie potrzebuje funkcji ciaglego swiecenia, ani czujnika ruchu. Ponad miesiac ogladalam rozne lampy, wiec mam nadzieje ze wybor jest sluszny
RosesAreRed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-26, 12:39   #1334
Copykat
Zakorzenienie
 
Avatar Copykat
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 929
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Cytat:
Napisane przez RosesAreRed Pokaż wiadomość
Dokladnie taka, ale czarna i z innej stronki. Jak dobrze pojdzie (jesli kurier jie nawali) to jutro bede ja miala. Mala, ladna i 36w Nie potrzebuje funkcji ciaglego swiecenia, ani czujnika ruchu. Ponad miesiac ogladalam rozne lampy, wiec mam nadzieje ze wybor jest sluszny
A jak cenowo? Wyczaiłam na all od 250zł, ale sprzedaje ten sam sprzedawca pod rożnymi nazwami i ma sporo negatywów a tak poza tym to wszędzie powyżej 300

A no i jestem ciekawa jak to potem jest z wymianą tych żarówek ccfl...
__________________

they said there's too much caffeine in your blood stream and a lack of real spice in your life


Edytowane przez Copykat
Czas edycji: 2015-01-26 o 12:59
Copykat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-26, 13:11   #1335
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem
 
Avatar RosesAreRed
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 256
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Czytalam o tych zarowkach ccfl i maja dluuuga zywotnosc wiec o wymiane bym sie nie martwila. A kupilam tu http://www.allegro.pl/ShowItem2.php?item=5010869871
RosesAreRed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-26, 13:53   #1336
Copykat
Zakorzenienie
 
Avatar Copykat
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 929
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Cytat:
Napisane przez RosesAreRed Pokaż wiadomość
Czytalam o tych zarowkach ccfl i maja dluuuga zywotnosc wiec o wymiane bym sie nie martwila. A kupilam tu http://www.allegro.pl/ShowItem2.php?item=5010869871
też niezła oferta, dzięki
__________________

they said there's too much caffeine in your blood stream and a lack of real spice in your life

Copykat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-26, 13:56   #1337
czuszka82
z pazurem
 
Avatar czuszka82
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Święte Miasto
Wiadomości: 4 758
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Cytat:
Napisane przez drabineczka Pokaż wiadomość
Sama nie robilas to nie zabieraj glosu specjalistko
chciałam Cię prosić o wypowiedzi w grzeczniejszym tonie-Dziewczyny chcą pomóc i tu nie jest miejsce na fochy tylko na szkolenie swoich umiejętności. Jesteśmy tu po to żeby sobie pomagać i analizować błędy aby je wyeliminować w przyszłości. To że eM_Ka_ zwróciła Ci uwagę że może coś robisz źle nie było atakiem na Twoją osobę a jedynie próbą pokazania że może błąd nie tkwi w produkcie tylko technice. Jeśli uważasz że jej wypowiedź była niestosowna-wyślij ZP.
__________________
I will do what queens do. I will rule.
czuszka82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-26, 14:29   #1338
julka29111
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 335
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Cytat:
Napisane przez drabineczka Pokaż wiadomość
ogolnie przyszlam wam sie pozalic ;/ guniany jest ten hard - tragedia, uzylam go drugi czy trzeci raz i znowu zdaryzlo sie to samo ale bylo tragiczne w skutkach :P
mialam trzy paznokcie przedłużone hardem...

dwa się złamały - ale tam gdzie pękł hard to odpadło razem z naturalną płytką, od samego opuszka tak że nic nie wystaje. jest 1 w nocy, polowa paznokci połamana, stwierdzilam ze daje sobie siana z tym szajsem i musialam wszystko na krótko uciąć... czuję sie jak rolnik jak patrze na moje paznokcie. coś strasznego. ten hard to tragedia, nie nadaje się do przedłużania
jak czuje się rolnik jak patrzy na swoje paznokcie?
julka29111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-26, 15:11   #1339
szpilkaszpilka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 12
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Cytat:
Napisane przez white.apple Pokaż wiadomość
kajaccn, ja z kolei nie wiedziałam, że jest na ebayu
Przesyłka wg cennika poczty za list polecony priorytetowy - przy 4 sztukach to do 350g czyli 18,30zł. Płatność przelewem.
Ja zamawiałam do UK z hurtowni na Ursynowie. Można złożyć zamówienie przez FB https://www.facebook.com/EPStudioPL?ref=bookmarks, nawet dają 5% rabatu za lajka a przesyłka doszła wyjątkowo szybko

---------- Dopisano o 16:11 ---------- Poprzedni post napisano o 15:48 ----------

Cytat:
Napisane przez Roverkowa Pokaż wiadomość
Może to jakas wadliwa partia ten hard, mój (kupiony we wrześniu) jest wybawieniem, produktem wartym każdej ceny. 2 tygodnie wszystko się trzymało, nie raz uderzylam w coś na tyle mocno, ze naturaalki by się polamaly do graanic możliwości a hardowi nic się nie stało. Przedłużam na formie i kładę w sumie 4 warstwy, z czego 2 na cały paznokiec
Tak z hardem chyba było przez chwilę coś nie tak, nawet u producenta był niedostępny, może coś poprawiali. Ja akurat nie miałam z nim problemu, ale czytałam już kilka opinii dziewczyn, które trochę narzekały. Dziewczyny mamy pytanie z innej beczki. Widziałam na fb Diamond Cosmetic piękną stylizację, wariacja french'a na kolorach 105 i 093 (linia uśmiechu). Cudna. Czy któraś z Was robiła french kolorami z brokatem? Zastanawiam się czy po nałożeniu linii uśmiechu raz będzie ja wystarczająco widać.
szpilkaszpilka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-01-26, 15:13   #1340
201604181004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 47 595
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Cytat:
Napisane przez julka29111 Pokaż wiadomość
jak czuje się rolnik jak patrzy na swoje paznokcie?
chodzi o to że obcięłam je tak krótko że nie wystają za opuszek. i moje palce wizualnie teraz wyglądają jak dłonie ciężko spracowanego rolnika. nic nie poradzę że mam brzydkie dłonie

Cytat:
Napisane przez czuszka
chciałam Cię prosić o wypowiedzi w grzeczniejszym tonie-Dziewczyny chcą pomóc i tu nie jest miejsce na fochy tylko na szkolenie swoich umiejętności. Jesteśmy tu po to żeby sobie pomagać i analizować błędy aby je wyeliminować w przyszłości. To że eM_Ka_ zwróciła Ci uwagę że może coś robisz źle nie było atakiem na Twoją osobę a jedynie próbą pokazania że może błąd nie tkwi w produkcie tylko technice. Jeśli uważasz że jej wypowiedź była niestosowna-wyślij ZP.
Nie widzę sensu by wysyłać ZP. Piszę, że produkt który stosuję mi nie odpowiada. Nie życzę sobie komentarzy i złośliwości na temat mojego braku umiejętności. Jak piszesz, forum jest by sobie pomagać, moją pomocą jest więc krytyka produktu. Można to albo przełknąć i olać albo się przejąć i uważać. Natomiast teksty że najwidoczniej sobie nie radzę, są całkiem bez sensu i proszę do mnie pretensji nie kierować gdyż nie czuję się winna.
201604181004 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-26, 15:20   #1341
eM_Ka_
Wtajemniczenie
 
Avatar eM_Ka_
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: woj. śląskie
Wiadomości: 2 683
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

dałam tylko kulturalnie do zrozumienia, że hard sam w sobie jest dobry więc musisz popracować nad techniką to Ty na mnie chamsko wyjechałaś a nie ja na Ciebie gdybym to ja źle przedłużyła to bym sie cieszyła że ktoś mnie uświadomił że nieodpowiednio to robie trzeba mieć do siebie dystans i słuchać słów krytyki
eM_Ka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-26, 15:23   #1342
201604181004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 47 595
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

no ja tam nie wiem w każdym razie przedłużyłam dobrze a hard kupiłam przed akcją pt wycofanie i braki, więc może trafiła mi się trefna partia. współczuję tym którzy mogą być w mojej skórze, które mają pękający jak szklanka hard.
201604181004 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-26, 15:25   #1343
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

....
wracając do meritum...wskazówka,że paznokieć przedłużony złamał się głęboko,na tak zwanym ''mięsie'' może sugerować,że nie było on wzmocniony żelem w punkcie stresu-książkowy przykład złej budowy.Gdyby odpadła tylko przedłużona końcówka można by było przypuszczać,że coś nie tak jest z samym produktem jego konsystencją czy też złym utwardzenie.
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-26, 15:44   #1344
czuszka82
z pazurem
 
Avatar czuszka82
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Święte Miasto
Wiadomości: 4 758
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Cytat:
Napisane przez drabineczka Pokaż wiadomość
chodzi o to że obcięłam je tak krótko że nie wystają za opuszek. i moje palce wizualnie teraz wyglądają jak dłonie ciężko spracowanego rolnika. nic nie poradzę że mam brzydkie dłonie


Nie widzę sensu by wysyłać ZP. Piszę, że produkt który stosuję mi nie odpowiada. Nie życzę sobie komentarzy i złośliwości na temat mojego braku umiejętności. Jak piszesz, forum jest by sobie pomagać, moją pomocą jest więc krytyka produktu. Można to albo przełknąć i olać albo się przejąć i uważać. Natomiast teksty że najwidoczniej sobie nie radzę, są całkiem bez sensu i proszę do mnie pretensji nie kierować gdyż nie czuję się winna.
więc od tego jest ZP lub zawsze możesz do mnie napisać PW jeśli uważasz że zostałaś nieodpowiednio potraktowana. Nie roztrząsajmy takich spraw na forum. Dziękuję za zrozumienie.
__________________
I will do what queens do. I will rule.
czuszka82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-26, 15:58   #1345
julka29111
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 335
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Cytat:
Napisane przez szpilkaszpilka Pokaż wiadomość
Ja zamawiałam do UK z hurtowni na Ursynowie. Można złożyć zamówienie przez FB https://www.facebook.com/EPStudioPL?ref=bookmarks, nawet dają 5% rabatu za lajka a przesyłka doszła wyjątkowo szybko

---------- Dopisano o 16:11 ---------- Poprzedni post napisano o 15:48 ----------


Tak z hardem chyba było przez chwilę coś nie tak, nawet u producenta był niedostępny, może coś poprawiali. Ja akurat nie miałam z nim problemu, ale czytałam już kilka opinii dziewczyn, które trochę narzekały. Dziewczyny mamy pytanie z innej beczki. Widziałam na fb Diamond Cosmetic piękną stylizację, wariacja french'a na kolorach 105 i 093 (linia uśmiechu). Cudna. Czy któraś z Was robiła french kolorami z brokatem? Zastanawiam się czy po nałożeniu linii uśmiechu raz będzie ja wystarczająco widać.
Ja malowałam złotem przy wale paznokciowym, i inne wzorki brokatowym i było ok
julka29111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-26, 16:07   #1346
szpilkaszpilka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 12
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Cytat:
Napisane przez julka29111 Pokaż wiadomość
Ja malowałam złotem przy wale paznokciowym, i inne wzorki brokatowym i było ok
Super, kolory już zakupiłam więc mam nadzieję, że się uda
szpilkaszpilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-26, 22:07   #1347
spioszka
Raczkowanie
 
Avatar spioszka
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Londyn/Brodnica
Wiadomości: 397
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Hej dziewuszki gdzie moge zakupic gotowy wzornik Semilaca ( recznie malowany) ?
__________________
Moj robaszek


5 cykl staran
ostatnia@-29/11/11
http://enpr.pl/1837
spioszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-26, 23:07   #1348
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem
 
Avatar RosesAreRed
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 256
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Tutaj jest najtaniej 9,90 za sztuke. Zeby kiec wszystkie kolory musisz wziac 3 wzorniki
http://qms.com.pl/pl/p/Wzornik-Semil...ay-Hottie/1852
RosesAreRed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-28, 00:29   #1349
dominiskaaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 13
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Dziewczyny może Wy mi podpowiecie gdzie dostanę Harda? obecnie nigdzie nie mogę go dorwać
swoją drogą może jest tutaj jakaś hybrydzianka z Gdańska?
dominiskaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-28, 00:31   #1350
201604181004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 47 595
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

no ja jestem, a co jest ?
201604181004 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Manicure hybrydowy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-12-18 10:48:03


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:07.