Dobry fryzjer w Rudzie Śląskiej lub Świętochłowicach?? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-11-07, 10:16   #1
zgredek
Raczkowanie
 
Avatar zgredek
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Świętochłowice
Wiadomości: 311

Dobry fryzjer w Rudzie Śląskiej lub Świętochłowicach??


Może gdzieś jest a ja nie zdaję sobie sprawy z jego istnienia Zależy mi na zmianie fryzury i to takiej diametralnej z długich na krótkie i poszukuje naprawdę dobrego fryzjera. Czekam na Wasze propozycje
zgredek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-15, 13:29   #2
Katana25
Przyczajenie
 
Avatar Katana25
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 17
Dot.: Dobry fryzjer w Rudzie Śląskiej lub Świętochłowicach??

Hej właśnie jest tutaj problem - też szukam dobrego fryzjera z tych okolic, niestety moja dotychczasowa fryzjerka wyjechała ;( ponoć w AUCHAN na DTŚ dobrze obcinają ale tam są wiecznie kolejki i niema zapisów. Daj znać jak poznasz DOBREGO fryzjera bo moja szopka powoli zarasta - pozdrawiam serdecznie
Katana25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-16, 18:54   #3
angel.ek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 259
GG do angel.ek
Dot.: Dobry fryzjer w Rudzie Śląskiej lub Świętochłowicach??

W Rudzie 1 mieści się salon Lucjana Szajbla fryzjerstwo awangardowe, minusem jest fakt , że trzeba swoje w kolejce odczekać i ponoć lepiej są traktowani tzw. wierni klienci. Nie polecam farbowania tam włosów, kiepskiej jakości farby pomimo takiej renomy zakładu...
angel.ek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-24, 10:00   #4
usiamarusia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 2
Dot.: Dobry fryzjer w Rudzie Śląskiej lub Świętochłowicach??

Wcześniej do fryzjera jeździłam do Katowic, a w Rudzie Śl. odwiedziłam chyba wszystkie większe salony fryzjerskie, aż dotarłam do "Jzis" w Goduli przy skrzyżowaniu ze światłami. Tam nawet nowych klientów traktują uprzejmie, a kosmetyki i farby z najwyższej półki Welli. Tam doprowadzili moje spalone włosy do normy i już nigdzie w Katowicach fryzjera nie szukam. A i jeszcze przy okazji na kosmetyce można się załapać na darmową regulację i hennę brwi.
usiamarusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-11, 10:34   #5
Kiya
Zakorzenienie
 
Avatar Kiya
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 3 706
Dot.: Dobry fryzjer w Rudzie Śląskiej lub Świętochłowicach??

dziewczyny podnoszę,szukam w okolicach Rudy,Chorzowa,Zabrza DOBREGO salonu gdzie dobrze ścinają (chodzi mi o proste cięcie i koloryzację) zaślicie wątek bo jutro sie wybieram i nie chiałabym trafić do przypadkowego fryzjera.
__________________
Szukam twarzy do portretów - foto ---->https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=365223
Kiya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-12, 13:12   #6
Kiya
Zakorzenienie
 
Avatar Kiya
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 3 706
Dot.: Dobry fryzjer w Rudzie Śląskiej lub Świętochłowicach??

czy ktoś korzystał z usług salonu Pasja w Rudzie Śląskiej?
__________________
Szukam twarzy do portretów - foto ---->https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=365223
Kiya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-17, 13:08   #7
usiamarusia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 2
Dot.: Dobry fryzjer w Rudzie Śląskiej lub Świętochłowicach??

Jeżeli już byłaś w "Pasji" to podziel się swoimi wrażeniami. Ja kiedyś chciałam mieć piękny bląd, a wyszło im żółtko. Z czystym sumieniem mogę polecić "Izis" w Goduli, ostatnio mają najnowsze farby Welli "Inspire"
usiamarusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-05-18, 19:33   #8
Angel_XV
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 7
Dot.: Dobry fryzjer w Rudzie Śląskiej lub Świętochłowicach??

Ja byłam kilka razy w Pasji. Wrażenia mieszane.
Chodzę tam bo mam blisko.
Przede wszystkim drogo. Za farbowanie - 1 kolor i podcięcie włosów płacę 120zł.
Moje zadowolenie jest różne w zależności na kogo się trafi, bo fryzjerek jest kilka.
Za pierwszym razem byłam zadowolona bardzo, miałam zmieszane ze sobą 2 kolory brązu i efekt mi wyszedł super, obcięcie również.
Następnym razem (2 miesiące później), chciałam żeby mi zrobiono to co poprzednio (jest tam prowadzony specjalny zeszyt z zapisami, który klient miał co robione) niestety kolor wyszedł mi inny (robiła to inna fryzjerka).
Raz za namową fryzjerki dałam się skusić na jaśniejsze refleksy na ciemnych włosach i efekt był żałosny, gdyż te blond refleksy wyszły mi żółte.
Na ostatniej wizycie też coś nie bardzo byłam zadowolona i uważam, że coś było zrobione nie tak, gdyż jak zwykle fabowałam włosy na ten sam kolor co poprzednio (miałam 1 centemetrowe odrosty) i niestety po wysuszeniu włosów te odrosty było dalej widać (miały inny kolor niż reszta włosów). A tak chyba być nie powinno. Po to idę do fryzjera, żeby to było zrobione profesjonalnie.

Ogólnie zakład bardzo ładnie urządzony, obsługa bardzo miła, ale niestety nie zawsze profesjonalna w zależności na kogo się trafi.
Osobiście polecam panią Asię. Do "szefa" niestety badzo ciężko się dostać. Terminy ma 2 nawet 3 miesiące do przodu.

Też nadal szukam jakiegoś dobrego zakładu. Byłam już "u Lucjana " - efekt taki, że zaproponowano mi balejaż z blondem i te blond kosmyki miałam spalone niestety.
Odradzam również fryzjera w "Plazie". Jak dla mnie mało profesjonalnie.
Fryzjera (bardzo młoda) nie potrafiła mi nic doradzić i nic zaproponować (chodzi mi o obcięcie). Pytała mnie dosłownie o każdy kosmyk czy taka długość, czy krócej, czy dłużej, a ja nie potrafiłam jej konkretnie odpowiedzieć, bo się po prostu nie znam.
Na początku poprosiłam fryzjerkę, żeby mi doradziła coś, jakąś fryzurę nadająca się do moich włosów.Myślałam, że mi coś zaproponuje, opisze mi mniej więcej co by można zrobić albo pokaże w jakimś katalogu po czym zetnie , ale ta pani nie miała żadnego pomysłu i wręcz ode mnie wymagała instrukcji gdzie ma obcinać i ile.
Angel_XV jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-18, 21:52   #9
Kiya
Zakorzenienie
 
Avatar Kiya
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 3 706
Dot.: Dobry fryzjer w Rudzie Śląskiej lub Świętochłowicach??

byłam i uczucia mam mieszane,co prawda obsługa bardzo miła i włosy mam obcięte tak jak chciałam,zastrzeżenia mam do koloru,chciałam zimny jasny blond a mam szary sredni blond,co prawda też zimmy ale kolor jest nie ładny tak szary co niekorzystnie działa na odcien mojej karnacji.
__________________
Szukam twarzy do portretów - foto ---->https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=365223
Kiya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-14, 00:04   #10
Diorissimo
Zadomowienie
 
Avatar Diorissimo
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 1 097
Dot.: Dobry fryzjer w Rudzie Śląskiej lub Świętochłowicach??

Podnoszę wątek Po mojej dzisiejszej przygodzie z Castingiem na następne farbowanie wybiorę się do fryzjera. Tylko gdzie ... ?
Diorissimo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-25, 14:39   #11
filemonek78
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 11
Dot.: Dobry fryzjer w Rudzie Śląskiej lub Świętochłowicach??

A ja polecam fryzjera w R.Śl.1 na ul. Kościelnej nie wiem jak inne fryzjerki tam się śpisują ale ja chodzę tylko i wyłącznie od Pani Marioli A drugi fryzjer to Ruda Śl.- Wirek ul. Paderewskiego 13 -Pani Kasia
filemonek78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-01-09, 14:23   #12
mamusiaagusia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1
Dot.: Dobry fryzjer w Rudzie Śląskiej lub Świętochłowicach??

Co do salonu Pasja to nie polecam. Chodziłam kiedyś do szefa jak jeszcze nie marzył o salonie własnym i wszystko bylo w porządku. Potem otworzył salon i na początku było spoko ale tylko z obcinaniem. Farbowanie mu niestety nie wychodziło. Byłam tam kilka razy ale to nie było to. Poza tym drogo. Zapisy do niego są na 2 lub 3 miesiące wcześniej tylko dlatego żeby ludzie myśleli że jest taki dobry i tyle jest klientek do niego.
mamusiaagusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-09, 23:08   #13
filemonek78
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 11
Dot.: Dobry fryzjer w Rudzie Śląskiej lub Świętochłowicach??

dokładam swoje wrażenie z salonu w RŚl. 1 od Lucjana też ja odradzam ten salon więcej tam uczniów praktykantów niż dobrych fryzjerów fachowców ja już tyle razy się zawiodłam,że przestałam tam chodzić, ewentualnie można się pokusić na strzyżenie u samego Lucjana ale trzeba dłużej czekać....poza tym omijać szerokim łukiem
filemonek78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-13, 22:36   #14
sheste
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 22
Dot.: Dobry fryzjer w Rudzie Śląskiej lub Świętochłowicach??

Widzę, że wątek nie jest długo odświeżany, ale i tak mogę dopisać coś od siebie

Nie wiem jak z salonem, ale wczoraj i dziś miałam okazję zostać poddana 'lekkiej' metamorfozie za sprawą działań właśnie Damiana Dudy i osobiście jestem absolutnie zachwycona, wniebowzięta i nie potrafię wyjść z podziwu,ze potrafił zrobić takie coś. Zastanawiam się, jakie są stawki za same strzyżenie 'u szefa' w Pasji, bo skoro zapisy są na 2-3msc w przód, to tak akurat, jak będę potrzebowała poprawek po dzisiejszym strzyżeniu
po prostu kawał dobrej roboty - do szefa nie mam zastrzeżeń i szczerze powiedziawszy nie zdziwiłabym się, jakby rzeczywiście miał tyle klientek. Nie ma potrzeby wydawania negatywnych opinii, kiedy tak naprawdę nie wiadomo jak jest w rzeczywistości.

Co ro reszty ekipy z salonu niestety nie mogę się wypowiedzieć, wiem jedno - jeśli kiedykolwiek będę miała jeszcze okazję być obcinana przez Damiana, zrobię to bez najmniejszej wątpliwości.
sheste jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-05, 14:20   #15
Sena_Robin
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 20
Dot.: Dobry fryzjer w Rudzie Śląskiej lub Świętochłowicach??

Witam, podpinam się pod wątek szukam naprawdę dobrego i do tego niedrogiego fryzjera (mam nadzieję, że takie połączenie istnieje;p) w Rudzie Śląskiej. Mam mix kolorów na głowie po nieudanych farbowaniach i chcę wreszcie wyglądać jak człowiek. Słyszałam, że na Wirku naprzeciwko szkoły nr 16 w takim małym domkopodobnym budyneczku jest bardzo dobra fryzjerka, czy ktoś o tym słyszał?
Sena_Robin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-21, 22:46   #16
kapelusz90
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1
Smile Dot.: Dobry fryzjer w Rudzie Śląskiej lub Świętochłowicach??

Witam

Mam pewien problem otóz chce zrobic sobie taką fryzure jak załączam na załączniku tylko który fryzjer bo mi takie cos zrobił nie liczy sie cena bo dam każdą dla efektu jestem ze sląska a szczegołnie z zabrza czy znacie jakich naprawde dobrych fryzjerów ??? czekam na wasze sugestia pzdr )

lub fryzjerów którzy spojrzą na moja twarz i zasugerują jaka fryzura pasowałaby mi do twarzy ...
kapelusz90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-26, 19:06   #17
kasienka.b
Wcale nie be, tylko cacy kasieńka
 
Avatar kasienka.b
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Diamentowa wyspa
Wiadomości: 9 682
GG do kasienka.b
Dot.: Dobry fryzjer w Rudzie Śląskiej lub Świętochłowicach??

Jeśli ktoś szuka fryzjera w Świętochłowicach polecam salon Creative na Polnej. Byłam tam już 3 razy na obcięciu włosów i z czystym sumieniem mogę stwierdzić, że te fryzjerki chyba czytają mi w myślach
__________________
Blog
kasienka.b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-09, 08:50   #18
28nana
Raczkowanie
 
Avatar 28nana
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 477
Dot.: Dobry fryzjer w Rudzie Śląskiej lub Świętochłowicach??

Witajcie,


ja długi okres czasu byłam Klientką Lucjana Szajblela ( Ruda Śląska ) i zawsze byłam bardzo zadowolona ze strzyżenia moje włosy są niesforne a po jego "czary mary" 3 miesiące miałam spokój.

Prawda: na wizytę czeka się długo... ale warto - włosy się układają prawie same, i nawet jak odrastają fryzura ma kształt
Prawda: nie zawsze byłam zadowolona z koloru - ale to nie wina Lucka
Prawda: ma sporo uczennic i stazystek - ale ma też 3 -4 fryzjerki na stałe i to do nich można się zapisać ( terminy krótsze ) poza tym, jakakolwiek dziewczyna by Cię nie obcinała, "odbiór techniczny" zawsze następuje przez Lucka
Prawda: ceny w porównaniu z innymi salonami są dużo niższe, a wg mnie jakość dużo wyżdza

Mit: znajomi są traktowani lepiej - to nie tak. U niego każdy jest taktowany z takim samym profesjonalizmem i zaangażowaniem - wiadomo jednak, że jesli przyjdzie ktoś znajomy - to i rozmowa jest bardziej luźna i bezpośrednia, ale znajomi mają takie same ceny jak nowi Klienci.
Jedynie co, to znajomi mają czasem przywilej " wciskania" się w wolny termin kiedy ktoś zrezygnuje z wizyty.... ale to chyba niekogo nie powinno dziwić


Mogę również polecić: Lovely Look w Auchan - choć są kolejki i nie ma zapisów - nigdy nie czekałam dłużej niż 40 min . A dziwczyny fajnie obcinają i kładą kolor, a i ceny przystępne.

Aha i jeszcze w Świętochłowicach - Chropaczowie słyszałam wiele pozytywnych opinii o salonie Jarka Brachmańskiego ( na Łagiewnickiej ) - sama jednak nie byłam więc może ktoś inny się wypowie.


Nie polecam za to Atelier Urody ROMUALD w Chorzowie ( 2 salony na 3 maja i Rynku ) . Niby czary mary, tu sauna na włosy gratis, to jakieś masaże i inne bajerki - ale samo strzyżenie - masakra!!!! Coś co wyczarował mi fryzjer na głowie - wyglądało miło do pierwszego mycia - ni jak się potem nie dało tego ułożyć ;/ 3 dni później pojechałam do Lovely - po ratunek.
__________________
Bo kozdo rzec mo dwie stróny: dobróm i złóm. (..) Dysc leje - to dobre dlo tych, co im buroki wysychajóm. Słónko świeci - to dobre dlo tych, co akurat siano susóm. Ale, co powiy o słónku tyn, co mu buroki wysychajóm, a o dyscu tyn, co siano susy? Syćko jest względne.
28nana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-23, 22:46   #19
Hanka20
Zakorzenienie
 
Avatar Hanka20
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 8 972
Dot.: Dobry fryzjer w Rudzie Śląskiej lub Świętochłowicach??

Cytat:
Napisane przez Sena_Robin Pokaż wiadomość
Witam, podpinam się pod wątek szukam naprawdę dobrego i do tego niedrogiego fryzjera (mam nadzieję, że takie połączenie istnieje;p) w Rudzie Śląskiej. Mam mix kolorów na głowie po nieudanych farbowaniach i chcę wreszcie wyglądać jak człowiek. Słyszałam, że na Wirku naprzeciwko szkoły nr 16 w takim małym domkopodobnym budyneczku jest bardzo dobra fryzjerka, czy ktoś o tym słyszał?
ja znam ten salon, chodzę na strzyzenie do szefowej, czyli Kingi jak dla mnie jest to bardzo dobra fryzjerka, zawsze wie, o co mi chodzi i stara sie zrobic tak, jak chcę.Jednak wyslalam kiedys do niej moją szefową i nie byla zadowolona z koloru, chyba farb nie mają zbyt dobrych, ale mi to akurat nie przeszkadza, bo nie farbuje wlosów
Hanka20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-22, 15:35   #20
katdew
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5
Dot.: Dobry fryzjer w Rudzie Śląskiej lub Świętochłowicach??

Cytat:
Napisane przez Hanka20 Pokaż wiadomość
ja znam ten salon, chodzę na strzyzenie do szefowej, czyli Kingi jak dla mnie jest to bardzo dobra fryzjerka, zawsze wie, o co mi chodzi i stara sie zrobic tak, jak chcę.Jednak wyslalam kiedys do niej moją szefową i nie byla zadowolona z koloru, chyba farb nie mają zbyt dobrych, ale mi to akurat nie przeszkadza, bo nie farbuje wlosów
Popieram - Kinga to bardzo dobra fryzjerka, zawsze jest na czasie jeśli chodzi o trendy ale też potrafi słuchać klientek. Chodze do niej od 10 lat i nigdy nie wyszła niezadowolona.
Co do farb - mają dobre farby tylko jak ktoś wcześniej miał włosy farbowane nie u nich to niestety one nie są w stanie określi co może nam wyjśc na głowie

---------- Dopisano o 15:35 ---------- Poprzedni post napisano o 15:32 ----------

popieram - chodziłam do Niego jak miał jeszcze salon z Kingą, tzn. byłam raz - chciałam fryzurę na wesele kuzynki to co on mi zrobił na głowie było straszne! Kinga musiała mi poprawiać.
katdew jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-03, 21:50   #21
nadusia1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 2
Dot.: Dobry fryzjer w Rudzie Śląskiej lub Świętochłowicach??

Witam mogę z czystym sumieniem polecić fryzjerke z nowego bytomia na ul pokoju 14 nazywa sie agnieszka jest bardzo miła i słucha co sie do niej mowi
nadusia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-03, 22:01   #22
nadusia1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 2
Dot.: Dobry fryzjer w Rudzie Śląskiej lub Świętochłowicach??

Witam polecam fryzjerke z nowego bytomia ul pokoju 14

---------- Dopisano o 22:01 ---------- Poprzedni post napisano o 21:54 ----------

Cytat:
Napisane przez zgredek Pokaż wiadomość
Może gdzieś jest a ja nie zdaję sobie sprawy z jego istnienia Zależy mi na zmianie fryzury i to takiej diametralnej z długich na krótkie i poszukuje naprawdę dobrego fryzjera. Czekam na Wasze propozycje
polecam fryzjerke z Nowego Bytomia przy ul Pokoju 14
nadusia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-13, 07:13   #23
Antolka333
Raczkowanie
 
Avatar Antolka333
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 47
Dot.: Dobry fryzjer w Rudzie Śląskiej lub Świętochłowicach??

Podbijam do góry gdyż akurat potrzebuję dobrego fryzjera, który zna się na farbowaniu.

W Świętochłowicach na ul. Katowickiej jest niewielki salon, czy któraś z was ma doświadczenia z nimi??
Antolka333 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-07, 14:30   #24
AgataDanielczyk
Przyczajenie
 
Avatar AgataDanielczyk
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 17
Dot.: Dobry fryzjer w Rudzie Śląskiej lub Świętochłowicach??

Teraz ja muszę podbić, bo pilnie szukam sprawdzonej fryzjerki w tych okolicach. Do kogo obecnie warto się udać? Najlepiej Ruda Śląska, dzielnice: Kochłowice, Bykowina lub ew. Wirek.
AgataDanielczyk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-27, 22:27   #25
blackcherryx94
Rozeznanie
 
Avatar blackcherryx94
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 921
Dot.: Dobry fryzjer w Rudzie Śląskiej lub Świętochłowicach??

Szukam fryzjerów w Rudzie Śląskiej, którzy potrafią zafarbować dobrze włosy techniką flamboyage. Proszę mi kogoś polecić
blackcherryx94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-17, 23:02   #26
blackcherryx94
Rozeznanie
 
Avatar blackcherryx94
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 921
Dot.: Dobry fryzjer w Rudzie Śląskiej lub Świętochłowicach??

A teraz szukam kogoś, kto poradzi sobie z koloryzacją zielonych końcówek, ale szybko i w dobrej cenie..... Dziekuje Loreal colorista...
blackcherryx94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-05-17 23:02:08


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:59.