DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy - Strona 94 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-07-14, 09:58   #2791
maminiemimi
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 57
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Nowatu Pokaż wiadomość
Nie wiem czy wiekszość z Was doczytała ale ja chce zrobić Ombre a nie ściągać cały kolor, końcówki mam już trochę rozjaśnione, więc mysląłam że jak znowu zrobię na końcówkach to już będzie bardziej widać
faktycznie, jednak ombre . ale to nie zmienia faktu że najlepiej rozjasniaczem, tym co proponuję

w sumie jakbyś chciała całe to tak samo.
maminiemimi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-14, 17:04   #2792
Nowatu
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 8
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Ja i tak zabiorę się za tą dekoloryzację (rozjaśniacza boję się) możecie mi poradzić który produkt wybrać? Czytałam też o szamponie zakwaszającym, po co on?
Zafarbować potem włosy na jakiś jaśniejszy kolor? tzn te końcówki?
Bede wdzięczna za rady.
Nowatu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-14, 19:00   #2793
maminiemimi
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 57
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Nowatu Pokaż wiadomość
Ja i tak zabiorę się za tą dekoloryzację (rozjaśniacza boję się) możecie mi poradzić który produkt wybrać? Czytałam też o szamponie zakwaszającym, po co on?
Zafarbować potem włosy na jakiś jaśniejszy kolor? tzn te końcówki?
Bede wdzięczna za rady.
renee blanche albo chantal prosalon, ale odradzam Ci dekoloryzację a proponuję rozjaśnienie profesjonalnym rozjaśniaczem, bo po prostu nie opłaci Ci się deko, masz długo farbowane włosy, kolor może zejść np za mało, a potem ściemnieć bo tak się niestety dzieje czesto jak źle wypłuczesz dekoloryzator z włosów. ale to Twoja decyzja
maminiemimi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-15, 23:35   #2794
Mijanou
Wizażowy Kot Igor
 
Avatar Mijanou
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: po drugiej stronie lustra
Wiadomości: 17 529
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Ja mam wrażenie, że Ty sama nie bardzo wiesz, jakiej porady oczekujesz. Dlatego sądzę, że naprawdę powinnaś poradzić się dobrego fryzjera, który oceni stan Twoich włosów po latach farbowania i zrobi to profesjonalnie. Zdecyduje, czy zastosuje rozjasniacz, czy dekoloryzator. Nie jestem fryzjerką, ale wiem, że ściągnięcie farby drogeryjnej decolorilem graniczy z cudem. A z kolei rozjasniacz może Ci popalić włosy.

Odżałuj te kilka złotych więcej, poszukaj salonu, który ma dobre opinie i umów się na farbowanie. Zrobić dobrze ombre samej nie jest latwo bo nie chodzi o to, by wyglądać tak, jakby się zanurzyło końce włosów w beczce z barwnikiem na chybił trafił. Mimo wszystko ombre wymaga zachowania umiaru i symetrii. Serio, nie ryzykuj sama.

Generalnie jestem stanowczą przeciwniczką domowego farbowania włosów. Sama nie mam tego problemu bo natura obdarzyła mnie płomienną rudością ale nieraz widzę efekty działalności 'fryzjerskiej' (chałupniczej...czy chałturnej może?) moich koleżanek. Przede wszystkim większość farb drogeryjnych to syf. Jak sadzisz, dlaczego w hurtowniach i sklepach fryzjerskich zwykły zjadacz chleba nie kupi farby? Bo producenci farb fryzjerskich dbają o swoją renomę i nie chcą by dana marka wpadła w ręce profana chałupnika, który nie ma pojęcia o farbowaniu a po źle wykonanym zabiegu wiesza psy na producencie i produkcie.

Dobrze Ci radzę: gdy w grę wchodzi zmiana koloru należy iść do fryzjera
mikroREKLAMA
Spełnione marzenia
Pragniesz szybkiej i radykalnej zmiany? Najwyższa światowa klasa włosów dziewiczych. Najlepsze z natury,.

Ta reklama pokazywana jest pod 17 529 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Mijanou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-17, 07:16   #2795
Nowatu
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 8
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Ale to nie o to chodzi że ja żałuję kasy, bo ja poprostu nie dysponuje takimi piniędzmi, żeby robic to u fryzjera. Przy moich włosach to jakieś 200 zł!!! Raz juz zaszalałm poszłam i w zasadzie efektów żadnych. KOńcówki lekko rozjaśnione i tyle. Więc postanowiłam że wolę wydać 40 zł na dekoloryzator i zrobić to sama w domu. Farbowaniem włosów tez zawsze zajmowałam się sama i całkiem nie źle mi to wychodziło
Nowatu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-17, 09:36   #2796
extreme7279
Raczkowanie
 
Avatar extreme7279
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 136
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Witam! Chcę wyrównać żółtawo brudny niewiadomo jaki kolor po dekoloryzacji, czy któraś z Was używała Loreal Casting nr 801 i 910? nie wiem, który wybrać żeby nie wyszedł za ciemny, wiem że troszkę mi pociemnieją, na tym mi zależy, chciałabym uzyskać naturalny blond najlepiej z popielatym odcieniem ale widziałam u kilku osób odcień 801 i wychodzi zupełnie inaczej
extreme7279 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-17, 16:44   #2797
karolanda
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 1
Unhappy Włosy po dekoloryzacji - okropny kolor

Witam,

Jestem posiadaczką naturalnych włosów jasnych blond, jednak rok temu mi "odwaliło" i przefarbowałam je na ciemny kasztan. Przez ostatnie 6 miesięcy nie farbowałam odrostów, co zaskutkowało 6cm blondem, a dalsze włosy - kasztan...

Dziś udałam się do fryzjera w celu dekoloryzacji, lecz niestety efektem nie był kolor blond, lecz pomarańczowo-rudy! Pani fryzjerka powiedziała, że "myślała, że wyjdzie lepiej", powiedziała mi, że za miesiąc będzie można powtórzyć zabieg i wtedy wszystko wyjdzie tak jak wyjść powinno.
Nie wyobrażam sobie jednak miesiąca z tym, co mam na głowie - to znaczy 6 cm odrostów jasnych blond, a dalsze włosy pomarańczoworude!

Czy można rozjaśnić je chociaż o parę tonów szamponetką lub płukanką? Stosuję maski regeneracyjne, po jakim czasie będzie to możliwe?

Proszę o pomoc
karolanda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-07-17, 18:07   #2798
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Włosy po dekoloryzacji - okropny kolor

a może tymczasowo wyrównaj kolor jakąś jasną miedzią? a przy kolejnej deko powinno się już sprać bardziej równo. btw, fryzjerzy czasem mnie przerażają"myślałam, że lepiej wyjdzie" co to za tłumaczenie w ogóle. powinnaś mieć kolejną deko za free. możesz też zrobić lekką kąpiel rozjaśniającą na tę ciemniejszą część, jeśli nie chcesz przykrywać koloru.
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-18, 19:57   #2799
Angelika234
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 101
Jak teraz zejść z ciemnego koloru?

Witam jestem naturalnie blondynką , w grudniu zafarbowałam włosy na brąz i tak farbuje do teraz , teraz mam ciemny bardzo brąz jednak włosy mi sie bardzo niszczą i męczy mnie farbowanie co miesiąc jasnych odrostów i chyba wolę jednak blond. Pytałam sie fryzjerki i ona powiedziała że do blondu moge zejść najlepiej tylko pasemkami ,ale głupio będą wyglądać blond pasemka na tych ciemnych włosach. Czy nie ma innego sposobu by zejść od razu do tego blondu?. Musze coś z tym zrobić a już nie chce ciemnych ;/
Angelika234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-18, 20:07   #2800
Imperfecta
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 37 060
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cześć dziewczyny!
Nęka mnie pewien problem odnośnie dekoloryzacji moich włosów i nie bardzo mam się kogoś doradzić, znalazłam ten wątek więc pozwólcie, że poproszę Was o radę
Mój naturalny kolor to "mysi" blond, w zeszłym roku zafarbowałam się na złoty blond, ponieważ stwierdziłam, że chcę nieco ożywić swój wizerunek, po około półrocznym farbowaniu na złoty blond znów zapragnęłam odmiany i takim oto sposobem moje włosy zmieniły kolor na ciemny brąz, farbuję brązem od około 9 miesięcy. Ostatnio farbowałam się 1,5-2 miesiące temu.
Teraz znów zapragnęłam zmiany i marzy mi się rudy marchewkowy.
Chciałam najpierw rozjaśnić włosy rozjaśniaczem, ale naczytałam się sporo o spustoszeniu jakie sieje więc zdecydowałam się na dekoloryzacje.
Zależy mi by zrobić to w domu
Jaki polecacie naprawdę skuteczny dekoloryzator?
Mam długie kręcone włosy, poniżej zamieszczam zdjęcie jakiego są teraz koloru.
Myślicie, że da się coś z tym zrobić?
Dziękuję bardzo za pomoc
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCF4142.jpg (68,9 KB, 22 załadowań)
Imperfecta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-18, 20:36   #2801
piiz
Raczkowanie
 
Avatar piiz
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: CK
Wiadomości: 244
Dot.: Jak teraz zejść z ciemnego koloru?

Także uważam że to najlepsza droga do blondu,ja z średniego brązu dwoma balejażami w odstępie dwóch miesięcy doszłam do jasnego blondu.Ważne abyś to zrobiła,jeśli się zdecydujesz,w dobrym salonie, najlepiej pracującym na lorealu.Włosy bardzo nie ucierpią jeśli będzie to dobry,profesjonalny rozjaśniacz w rękach fachowca.No a potem dobre maski i nawilżanie np;olejowanie i powinno być dobrze.
Nie ma sensu tkwić przy ciemnych włosach skoro jesteś naturalną blondynką. Po tych balejażach będziesz mogła rozjaśniać samą farbą z mniejszą szkodą dla włosów.
__________________

piiz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-07-18, 21:08   #2802
Angelika234
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 101
Dot.: Jak teraz zejść z ciemnego koloru?

Czyli jednak pasemka? Boje się, że uzyskam efekt bardzo tandetny ;/
Angelika234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-18, 21:23   #2803
MorganLeFay
Wtajemniczenie
 
Avatar MorganLeFay
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 2 780
GG do MorganLeFay
Dot.: Jak teraz zejść z ciemnego koloru?

Zajrzyj do wątku o dekoloryzacji
MorganLeFay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-18, 21:31   #2804
Angelika234
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 101
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część III wątek zbiorczy.

Witam jestem naturalnie blondynką , w grudniu zafarbowałam włosy na brąz i tak farbuje do teraz , teraz mam ciemny bardzo brąz jednak włosy mi sie bardzo niszczą i męczy mnie farbowanie co miesiąc jasnych odrostów i chyba wolę jednak blond. Pytałam sie fryzjerki i ona powiedziała że do blondu moge zejść najlepiej tylko pasemkami ,ale głupio będą wyglądać blond pasemka na tych ciemnych włosach. Czy nie ma innego sposobu by zejść od razu do tego blondu?. Musze coś z tym zrobić a już nie chce ciemnych ;/
Angelika234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-18, 23:51   #2805
maminiemimi
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 57
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Imperfecta Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny!
Nęka mnie pewien problem odnośnie dekoloryzacji moich włosów i nie bardzo mam się kogoś doradzić, znalazłam ten wątek więc pozwólcie, że poproszę Was o radę
Mój naturalny kolor to "mysi" blond, w zeszłym roku zafarbowałam się na złoty blond, ponieważ stwierdziłam, że chcę nieco ożywić swój wizerunek, po około półrocznym farbowaniu na złoty blond znów zapragnęłam odmiany i takim oto sposobem moje włosy zmieniły kolor na ciemny brąz, farbuję brązem od około 9 miesięcy. Ostatnio farbowałam się 1,5-2 miesiące temu.
Teraz znów zapragnęłam zmiany i marzy mi się rudy marchewkowy.
Chciałam najpierw rozjaśnić włosy rozjaśniaczem, ale naczytałam się sporo o spustoszeniu jakie sieje więc zdecydowałam się na dekoloryzacje.
Zależy mi by zrobić to w domu
Jaki polecacie naprawdę skuteczny dekoloryzator?
Mam długie kręcone włosy, poniżej zamieszczam zdjęcie jakiego są teraz koloru.
Myślicie, że da się coś z tym zrobić?
Dziękuję bardzo za pomoc
ile razy farbowałaś włosy i czy zawsze nakładasz farbę na całą długość? po dekoloryzacji uzyskasz jakprawdopodobniej właśnie rudy kolor, ale może on ściemnieć, kup sobie dwa opakowania dekoloryzatora chantal prosalon, szampon z joanny i odzywkę zakwaszającą . wazne by po zabiegu płukać wlosy bardzo dokładnie i przez 10 min około. potem dobrze umyć - do szamponu możesz dodać soku z cytryny. nie nakladaj od razu farby tylko obserwuj czy kolor ściemnieje np po dniu.
maminiemimi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-19, 07:17   #2806
Mijanou
Wizażowy Kot Igor
 
Avatar Mijanou
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: po drugiej stronie lustra
Wiadomości: 17 529
Dot.: Jak teraz zejść z ciemnego koloru?

Moim zdaniem, fryzjerka dobrze Ci radzi. Ściąganie koloru na 'raz" po pierwsze nie wyjdzie, po drugie to najlepsza droga by popalic sobie włosy. Z balejazem pocierpisz kilka miesięcy (podejrzewam, że dwa Cię czekają) ale zachowasz włosy
mikroREKLAMA
Spełnione marzenia
Pragniesz szybkiej i radykalnej zmiany? Najwyższa światowa klasa włosów dziewiczych. Najlepsze z natury,.

Ta reklama pokazywana jest pod 17 529 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Mijanou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-19, 08:52   #2807
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 3 195
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Nowatu Pokaż wiadomość
Ale to nie o to chodzi że ja żałuję kasy, bo ja poprostu nie dysponuje takimi piniędzmi, żeby robic to u fryzjera. Przy moich włosach to jakieś 200 zł!!! Raz juz zaszalałm poszłam i w zasadzie efektów żadnych. KOńcówki lekko rozjaśnione i tyle. Więc postanowiłam że wolę wydać 40 zł na dekoloryzator i zrobić to sama w domu. Farbowaniem włosów tez zawsze zajmowałam się sama i całkiem nie źle mi to wychodziło
Z tym ze nie rozumiesz ze deko moze sciemniec i wrocisz do punktu wyjscia a kasa pojdzie w bloto Ja bym wolala wydac 10zl na 2 saszetki vincenta (+przesylka) i miec pewnosc ze to ombre napewno wyjdzie Z dekoloryzacja tymi chantalami renee blanche itp. to jest jak puscic kupon w totolotka- albo trafisz i nie sciemnieje albo nie i po paru godz wrocisz do tego co mialas
__________________
Instagram

Jasny popielaty brąz
exclusivee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-19, 09:50   #2808
maminiemimi
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 57
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez exclusivee Pokaż wiadomość
Z tym ze nie rozumiesz ze deko moze sciemniec i wrocisz do punktu wyjscia a kasa pojdzie w bloto Ja bym wolala wydac 10zl na 2 saszetki vincenta (+przesylka) i miec pewnosc ze to ombre napewno wyjdzie Z dekoloryzacja tymi chantalami renee blanche itp. to jest jak puscic kupon w totolotka- albo trafisz i nie sciemnieje albo nie i po paru godz wrocisz do tego co mialas
zwłaszcza na włosach tyle razy farbowanych na ciemno
maminiemimi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-19, 09:55   #2809
piiz
Raczkowanie
 
Avatar piiz
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: CK
Wiadomości: 244
Dot.: Jak teraz zejść z ciemnego koloru?

Cytat:
Napisane przez Angelika234 Pokaż wiadomość
Czyli jednak pasemka? Boje się, że uzyskam efekt bardzo tandetny ;/
Niekoniecznie tandetny,to zależy jakie to będą pasemka,ja za pierwszym razem miałam gęsto zrobione,czyli dużo takich bardzo cienkich pasemek na folii i wyglądało to bardzo naturalnie.Natomiast nie podobają mi się grube pasemka bo one rzeczywiście wyglądają tandetnie.
__________________

piiz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-07-19, 11:35   #2810
Imperfecta
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 37 060
Odp: Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez maminiemimi Pokaż wiadomość
ile razy farbowałaś włosy i czy zawsze nakładasz farbę na całą długość? po dekoloryzacji uzyskasz jakprawdopodobniej właśnie rudy kolor, ale może on ściemnieć, kup sobie dwa opakowania dekoloryzatora chantal prosalon, szampon z joanny i odzywkę zakwaszającą . wazne by po zabiegu płukać wlosy bardzo dokładnie i przez 10 min około. potem dobrze umyć - do szamponu możesz dodać soku z cytryny. nie nakladaj od razu farby tylko obserwuj czy kolor ściemnieje np po dniu.
Dziekuje bardzo za odpowiedz!
Wlosy na ciemny braz farbowalam 4-5 razy, zawsze nakladam na cala dlugosc.
I jeszcze pytanie czy ten dekoloryzator Chantal dostane w drogeriach czy musze zamawiac w sieci?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

Edytowane przez Imperfecta
Czas edycji: 2013-07-19 o 11:45
Imperfecta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-19, 12:05   #2811
malamyszka20
Zadomowienie
 
Avatar malamyszka20
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1 145
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

HeJ;-) potrzebuje porady;-)
Ogólnie schodze z rudego i mam pytanie bo zrobiłam deko na to kąpiel położyłam naturalny odcień później położyłam popiel i teraz niby jest ok jeszcze widać refleksy gdzieniegdzie i teraz chce zrobić kąpiel znowu bo chce jaśniejszy niż mam chodzi mi o jasny brąz i zastanawiam się czy po kąpieli kłaść znowu popiel czy juz mogłabym np.polozyc bezowy blond?
malamyszka20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-19, 12:12   #2812
malamyszka20
Zadomowienie
 
Avatar malamyszka20
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1 145
Dot.: Jak teraz zejść z ciemnego koloru?

Dekoloryzacja + kąpiel rozkadniajaca. Jeśli zrobisz tak jak trzeba twoje włosy nie ucierpią;-) ja jestem po 3 deko i 2 kąpielach i moje włosy na kondycji nic nie stracily;-) poczytaj w wątku o deko. Pasemka odradzam
malamyszka20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-19, 12:45   #2813
amelliiaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Wielka Brytania
Wiadomości: 25
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

hej juz tu pisalam do was dziewczyny bo chcialam zejsc ze sredniego brazu na sloneczny zlocisty blond maminiemimi poradzila mi kapiel rozjasniajaca wiec ja wykonalam ale w praktyce wyszlo tak ze zrobilam ja 2 razy , wiem ze nie powinnam nakladac mieszanki na odrost ale nie mial mi kto pomoc za pierwszym razem i wyszlo co wyszlo po 2 kapieli mam nierowny kolor gdzie niegdzie blond lub bardzo jasny rudy odrost blond chcialam na to polozyc mieszanke wella koleston pure naturals 9,0 i wella koleston rich naturals 9,3 ale teraz sama nie wiem co robic nie mam kasy na fryzjera i nie moge sobie na niego pozwolic bo 70 funtow w obecnej mojej sytuacji to duzo eh pomozcie dziewczyny, zamieszczam zdjecia
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20130719_115552.jpg (79,7 KB, 20 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20130719_115407.jpg (92,2 KB, 14 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20130719_115351.jpg (106,6 KB, 13 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20130719_115359.jpg (100,6 KB, 10 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20130719_115513.jpg (83,5 KB, 16 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20130719_115339.jpg (91,5 KB, 10 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20130719_115539.jpg (95,7 KB, 9 załadowań)
amelliiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-19, 13:01   #2814
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 3 195
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez maminiemimi Pokaż wiadomość
zwłaszcza na włosach tyle razy farbowanych na ciemno
dokladnie.

a propos- czeka mnie za jakis czas kapiel z uzyciem vincenta bo wracam do naturalek
__________________
Instagram

Jasny popielaty brąz
exclusivee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-19, 19:53   #2815
maminiemimi
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 57
Dot.: Odp: Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Imperfecta Pokaż wiadomość
Dziekuje bardzo za odpowiedz!
Wlosy na ciemny braz farbowalam 4-5 razy, zawsze nakladam na cala dlugosc.
I jeszcze pytanie czy ten dekoloryzator Chantal dostane w drogeriach czy musze zamawiac w sieci?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
no to końce mozliwe ze będa ciemniejsze od gory po zabiegu, wykonaj zabieg tyle razy na ile starczy Ci produktu, sądzę że na 3-4 zabiegi wystarczą dwa opakowania. nie wiem jak gęste masz włosy. zamawiaj na necie albo poszukaj czy mają w hurtowni fryzjerskiej w Twoim mieście.
maminiemimi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-19, 20:48   #2816
Imperfecta
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 37 060
Dot.: Odp: Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez maminiemimi Pokaż wiadomość
no to końce mozliwe ze będa ciemniejsze od gory po zabiegu, wykonaj zabieg tyle razy na ile starczy Ci produktu, sądzę że na 3-4 zabiegi wystarczą dwa opakowania. nie wiem jak gęste masz włosy. zamawiaj na necie albo poszukaj czy mają w hurtowni fryzjerskiej w Twoim mieście.
Hurtowni niestety nie mam ale mam sklepy z profesjonalnymi kosmetykami do włosów.
Mam włosy bardzo gęste, zazwyczaj na zafarbowanie potrzebuję 2 farby drogeryjne.
Jeśli nie byłoby tego Chantal to mogę użyć jakiegoś innego porównywalnego? Czy raczej lepiej zamówić ten?
I co ile można wykonać zabieg dekoloryzacji?

Edytowane przez Imperfecta
Czas edycji: 2013-07-19 o 20:49
Imperfecta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-19, 21:14   #2817
maminiemimi
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 57
Dot.: Odp: Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Imperfecta Pokaż wiadomość
Hurtowni niestety nie mam ale mam sklepy z profesjonalnymi kosmetykami do włosów.
Mam włosy bardzo gęste, zazwyczaj na zafarbowanie potrzebuję 2 farby drogeryjne.
Jeśli nie byłoby tego Chantal to mogę użyć jakiegoś innego porównywalnego? Czy raczej lepiej zamówić ten?
I co ile można wykonać zabieg dekoloryzacji?
zamiast chantala może być renee blanche albo elgon.
one są wydajne i rzadkie, dobrze sie je rozprowadza więc problem być nie powinno. jak mówię, dwa opakowania na trzy dekoloryzacje powinno starczyć.
nakładasz bardzo szybko, bo działa od razu po wymieszaniu i działanie spada z upływem czasu, przykrywasz folią szczelnie i mozesz opcjonalnie załozyć czapke lub ręcznik/ lub suszyć suszarką. zmywasz po 30 min dokładnie , suszysz i możesz nakładac kolejny raz od razu tylko między tymi razami nie myj włosów tylko porządnie płucz i nie stosuj odżywki.
maminiemimi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-19, 21:19   #2818
Imperfecta
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 37 060
Dot.: Odp: Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez maminiemimi Pokaż wiadomość
zamiast chantala może być renee blanche albo elgon.
one są wydajne i rzadkie, dobrze sie je rozprowadza więc problem być nie powinno. jak mówię, dwa opakowania na trzy dekoloryzacje powinno starczyć.
nakładasz bardzo szybko, bo działa od razu po wymieszaniu i działanie spada z upływem czasu, przykrywasz folią szczelnie i mozesz opcjonalnie załozyć czapke lub ręcznik/ lub suszyć suszarką. zmywasz po 30 min dokładnie , suszysz i możesz nakładac kolejny raz od razu tylko między tymi razami nie myj włosów tylko porządnie płucz i nie stosuj odżywki.
Dziękuję za bardzo cenne informacje
Jak już wykonam zabieg to się pochwalę efektem na pewno! Jeszcze raz dziękuję za rady
Imperfecta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-19, 22:08   #2819
maminiemimi
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 57
Dot.: Odp: Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Imperfecta Pokaż wiadomość
Dziękuję za bardzo cenne informacje
Jak już wykonam zabieg to się pochwalę efektem na pewno! Jeszcze raz dziękuję za rady
tylko pamiętaj etap płukania jest bardzo wazny przy tym jak nie wypłuczesz preparatu dobrze to kolor może ściemnieć sam z siebie, możesz sie po prostu obudzić z ciemniejszymi włosami.
cos za coś :p nie niszczy on ale dużo przy nim pracy
maminiemimi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-19, 22:20   #2820
amelliiaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Wielka Brytania
Wiadomości: 25
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Nie ma nikogo kto moglby mi pomoc
amelliiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-03-16 14:21:43


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:57.