Masażer Relax & Tone, próbowałyście? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Masaż

Notka

Masaż Miejsce dla osób, które interesują się masażem wyszczuplającym i zdrowotnym. Dołącz do nas, podziel się swoim doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-09-28, 17:58   #1
Dziobaczka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 736

Masażer Relax & Tone, próbowałyście?


Witam, czy któras z Was uzywała moze mazażera relax & tone z tv marketu? jest ich mnóstwo na allegro, zastanawiam sie nad kupnem, ale chciałabym najpierw dowiedziec sie czy ktoś jest faktycznie zadowolony z tego urządzenia...
__________________
Dziobaczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-28, 18:45   #2
morwa74
Rozeznanie
 
Avatar morwa74
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: łódz
Wiadomości: 523
Dot.: Masażer Relax & Tone, próbowałyście?

Witam.
Ja mam bardzo podobny masażer, do relax & tone. Niestety jak to u mnie bywamam słomiany zapał i nie stosuję go regularnie. Dla mnie jest zdecydowanie za ciężki i z tego powodu mam problem np z masażem nóg, szczególnie w tylnej części ud oraz pośladki, czyli te części na , których nam kobietom najbardziej zależyczasami z pomocą przyjdzie TŻ..i pomoże heh
__________________
Bywa nieraz, że czasem stoimy w obliczu prawdy dla, której brakuje słów... JP
morwa74 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-30, 17:31   #3
Dziobaczka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 736
Dot.: Masażer Relax & Tone, próbowałyście?

faktycznie bardzo podobny tak sie zastanawiam, czytałam własnie na innych forach i dziewczyny zadowolone z relaxa z wizaza nikt nie miał?? a to dziwne:/
__________________
Dziobaczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-06, 08:59   #4
Renatka_2108
Zakorzenienie
 
Avatar Renatka_2108
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Tu i tam ;)
Wiadomości: 7 463
GG do Renatka_2108
Dot.: Masażer Relax & Tone, próbowałyście?

Ja mialam z nim tylko styczność, wlasnie tez planuje go zakupic mezowi na urodziny i przy okazji ja bede korzystac

Szwagierka kupowala dla wujka, ja go zamawialam wiec widzialam jak to dziala i powiem Ci ze masuje swietnie. A na dluzsza mete niestety Ci nie powiem jak narazie.
__________________
Renatka_2108 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-12, 14:27   #5
julla_2010
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 1
Dot.: Masażer Relax & Tone, próbowałyście?

Hej
ja kupilam na allegro i przestrzegam przed Firmą Vaster-Team z Piaseczna, masażer po miesiącu się popsuł i nie moge doczekać sie na odpowiedź na reklamacje juz od prawie miesiąca. Więc uwazajcie na allegro!!!
julla_2010 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-13, 10:01   #6
marcinw
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 16
Dot.: Masażer Relax & Tone, próbowałyście?

Moja znajoma ma też jakiś masażer (ruska podróbka)

ale działa... dla relaxu można kupić, ale na pewno nie do profesjonalnego masażu! bo do niego potrzebny jest zwykły masażysta, zależnie od pożądanych efektów.

Zwykły masażer powinien kosztować około 20 zł.

Budowa takiego masażera jest banalnie prosta

(zasilanie, obudowa, gumowo-poślizgowa główka, sprężynki, silniczki i układ sterujący składający się z jednego bądź kilku modułów do regulacji obrotów)
więc można zainwestować w ruskie tandectwo i sprawdzić jak działa
Ja wolę zrobić dziewczynie masaż niż żeby ona miała się bawić masażerem
marcinw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-02, 19:24   #7
Dziobaczka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 736
Dot.: Masażer Relax & Tone, próbowałyście?

znalazłam promocje na ten masazer
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=471284
myslicie ze oryginalny?? ta sama laska wystepuje w tv w reklamie, te same zdjęcia są na stronie mango wiec nie wiem....
__________________
Dziobaczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-06-28, 10:12   #8
grazynkaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 2
Dot.: Masażer Relax & Tone, próbowałyście?

Nie kupujcie masazera na Allegro!!! Same podrobki! Chyba ze w jakims TV markecie jesli sie wystawia na Allegro. Szczegolnie omijajcie uzytkowinika Adrianna3 - sprzedaje buble, masazer popsul sie po 3 min, i po reklamacji tak samo. Pieniadze wyrzucone w bloto!!! A obsluga klienta przez te firme...ponizej wszystkich standartow!!!
grazynkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-28, 17:26   #9
Dziobaczka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 736
Dot.: Masażer Relax & Tone, próbowałyście?

JA kupilam na allegro, jestem bardzo zadowolona!!!!

---------- Dopisano o 18:26 ---------- Poprzedni post napisano o 18:19 ----------

a na przyszłość, dlaczego kupujesz u osoby z taką ogromną ilością negatywów?
no i za taką cenę?

Ja kupiłam u innego sprzedawcy, dałam wiecej, ale mój działa bez zarzutów,

Moze to przypadek ze sie rozwalił? na allegro wszysytkie te masazeru to jedno i to samo wiec pewnie przypadek ze to akurat Twój
__________________
Dziobaczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-29, 10:27   #10
grazynkaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 2
Dot.: Masażer Relax & Tone, próbowałyście?

Tiaa, mam nauczke na przyszlosc bo nie sprawdzilam sprzedawcy. Watpie zeby to byl przypadek. Kontaktowalam sie z osobami ktore wystawily negatywa i mialy podobne przejscia.
A jak kupowalam to byl drozszy, oststnio opuscili ceny. Machnelam reka na stracona kase i kupilam w telezakupach. Wyglada solidniej i sie nie psuje!!! A obsluga na medal.
grazynkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-29, 21:17   #11
Dziobaczka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 736
Dot.: Masażer Relax & Tone, próbowałyście?

ile dałaś za masazer w telezakupach?
__________________
Dziobaczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-07-11, 17:25   #12
Ev@
Raczkowanie
 
Avatar Ev@
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 325
GG do Ev@
Dot.: Masażer Relax & Tone, próbowałyście?

Też się zastanawiam nad zakupem, tymbardziej, że na Allegro można kupić za 50zł z przesyłką. Na pewno nie ma co marzyć, że ten masażer będzie działał wyszczuplająco, jak sugeruje nazwa, ale jestem ciekawa jak się sprawuje w walce z cellulitem. No i czy jest również dobry do masowania plecków?
Ev@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-12, 21:56   #13
Dziobaczka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 736
Dot.: Masażer Relax & Tone, próbowałyście?

Ja mam z allegro, jest na prawde rewelacyjny, masujemy sobie plecki a celulit przy regularnym stosowaniu zmniejsza sie, ja to zaobrerwowałam po jakoś 3 tygodniach codziennego stosowania...

MOja szwagierka miała non stop napięte łydki, puchły jej i były mega twarde i spróbowała moim masazerem i byla zachwycona, kupiła też niestety teraz odstawiłam go w kąt i nie używam, ale musze znów go wyjąc

A ta końcówka na pięty jest ekstra, stópki jak u dzidziusia po tym:
__________________
Dziobaczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-13, 16:12   #14
Ev@
Raczkowanie
 
Avatar Ev@
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 325
GG do Ev@
Dot.: Masażer Relax & Tone, próbowałyście?

Cytat:
Napisane przez Dziobaczka Pokaż wiadomość
Ja mam z allegro, jest na prawde rewelacyjny, masujemy sobie plecki a celulit przy regularnym stosowaniu zmniejsza sie, ja to zaobrerwowałam po jakoś 3 tygodniach codziennego stosowania...

MOja szwagierka miała non stop napięte łydki, puchły jej i były mega twarde i spróbowała moim masazerem i byla zachwycona, kupiła też niestety teraz odstawiłam go w kąt i nie używam, ale musze znów go wyjąc

A ta końcówka na pięty jest ekstra, stópki jak u dzidziusia po tym:
No właśnie czytałam gdzieś, że ta końcówka na pięty jest super.
Ev@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-13, 17:28   #15
Dziobaczka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 736
Dot.: Masażer Relax & Tone, próbowałyście?

Właśnie wyjęłam masażer ale zeby plecki ramionka masowac bo mam straszne zakwasy po batucie....
Zaraz masażyk
__________________
Dziobaczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-03, 11:20   #16
sylwiakoszykowa
Rozeznanie
 
Avatar sylwiakoszykowa
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: wieś
Wiadomości: 733
Dot.: Masażer Relax & Tone, próbowałyście?

dla mnie to tandeta
__________________
wieżę tylko sobie nikomu innemu
sylwiakoszykowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-16, 20:52   #17
-=martuch=-
Przyczajenie
 
Avatar -=martuch=-
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 24
Dot.: Masażer Relax & Tone, próbowałyście?

Cześć dziewczyny, postanowiłam podzielić się z Wami moimi spostrzeżeniami na temat działania masażera, o który się tu rozchodzi. Jakiś czas temu przeszukiwałam fora (między innymi i to) w poszukiwaniu opinii na jego temat, żeby mniej-więcej rozeznać się, czy warto go kupić czy nie. Poniewaz na Allegro da się go wyhaczyc za około 30 zł z przesyłką, zaryzykowałam. Nie wypowiadam sie, czy za te pieniądze trafil mi się produkt "oryginalny" czy nie, w każdym razie zasada działania tego 'cuda' jest raczej prosta, więc oryginalny od nieoryginalnego różni się pewnie głównie żywotnością. Tak to jest, że jak chcemy coś kupić, to szukamy na forach opisu efektów, a jak już to mamy, to same obserwujemy, czy działa, czy nie i często zapominamy podzielić się "wrażeniami". No i dlatego ja postanowiłam napisać.
Otoż - mam to ustrojstwo od 2-3 tygodni. Używam raz dziennie, ok. 10 min na jedno i tyle samo na drugie udo. Tak się składa, że jestem bardzo szczupła, a mam cellulit na nogach i malo jędrną skorę (nie jest to hiper-mega rzuczające się w oczy, no ale jednak, wolałabym sie pozbyć). Od razu więc powiem tak - moim zdaniem dzialanie "odchudzające" to ściema. Co najwyżej można mówić o ujędrnianiu i wygładzeniu skory. I na to naprawdę moim zdaniem działa (dodam, ze masuję bez balsamow, inaczej to im bym pewnie przypisała ten efekt wygładzenia). A zatem:
- napina skórę
- jest taka jakby gęstsza, mniej zwiotczała i gładsza
- nie widać na udach (zwlaszcza z tyłu) takich... jak to okreslić... takich nierówności, no wiecie
- jak wcześniej bralam w palce skorę na udach to była taka wiotka, pojawiala się skórka pomarańczowa (przy siadaniu, zakładaniu nogi na nogę - również). Teraz jest jędrna i elastyczna, po prostu żadnych nierowności i dołeczków!
- na pewno nie odchudza, nie zmniejsza obwodu ud ani żadne tym podobne (na to zresztą nie liczyłam, no bo jednak trochę rozsądku trzeba zachować)
- w użyciu - dość wygodny choć mógłby być mniejszy. Zdecydowanie - przydałby się dłuższy kabel
Użyłabym następującego porównania: zwykła szczoteczka do zębów to masażer ręczny z wypustkami, szczoteczka elektryczna to RelaxTone. Zwykły masażer daje podobne odczucie, ale po pierwsze - oliwka lub balsam obowiązkowe, po drugie - trzeba się namachać 10x tyle, co masażerem elektrycznym, żeby miec podobny efekt.
Nie wiem, czy zadziała na bardzo duży cellulit. U mnie jednak miał trochę ułatwione zadanie.
Chciałam jeszcze tylko dodać na zakończenie, ze strasznie mnie drażni, gdy ktoś rzuca pytanie "Czy próbowałyście X i jak działa?" a 10 osób odpisuje "nie próbowałam, nie zamierzam, dla mnie to ściema". Sceptycyzm nie jest zły, ale w granicach rozsądku, inaczej to niczym niepoparte mędrkowanie. W tym wątki akurat się nie zdarzyło, ale zdarza się często. Ja generalnie jestem zadowolona i w zasadzie - za tak niewielkie pieniądze- polecam.

Aha - dopowiem jeszcze jedną rzecz masażer ma w zestawie tzw. koncówkę do pięt. Prawda jest taka, ze tarka jest tak "mocna", że można nią sobie co najwyzej paznokcie wypolerować. Ja kupilam zwykłą kartkę papieru ściernego (koszt ok. 40 gr) i wycięłam z niego (mało foremne, ale mniejsza tym) kółko, które przykleiłam do koncówki na tasmę dwustronną (jak sie zużyje, to łatwo wymienię na nową). Super szoruje stopy.

Edytowane przez -=martuch=-
Czas edycji: 2013-08-18 o 13:28 Powód: jeszcze jeden efekt działania urządzenia
-=martuch=- jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-14, 14:55   #18
agnieszkazyndul
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 3
Dot.: Masażer Relax & Tone, próbowałyście?

ja mam ale rewelacji nie ma. przy kilkuminutowym masowaniu skóra swędzi, jest za krótki kabel i jest trochę za ciężki. Głośno burczy. Można kupić taki masażer za 30zł. Nie szkoda wtedy kasy a pomasować się warto dla odżywienia skóry. i małego relaksu
agnieszkazyndul jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-26, 08:44   #19
mysliciel23
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 2
Dot.: Masażer Relax & Tone, próbowałyście?

<reklama>

Edytowane przez 1999a18a2ffdaccef542471663304a63305f1c5c
Czas edycji: 2015-05-29 o 10:44
mysliciel23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-05-26, 08:56   #20
kokok1
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 1
Dot.: Masażer Relax & Tone, próbowałyście?

<reklama>

Edytowane przez 1999a18a2ffdaccef542471663304a63305f1c5c
Czas edycji: 2015-05-29 o 10:44
kokok1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-29, 09:36   #21
maniakkino1234
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 1
Dot.: Masażer Relax & Tone, próbowałyście?

<reklama>

Edytowane przez 1999a18a2ffdaccef542471663304a63305f1c5c
Czas edycji: 2015-05-29 o 10:44
maniakkino1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Masaż


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-05-29 10:36:02


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:53.