30 zł ( ? ) Wystarczy - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-04-05, 11:40   #1
Judy_tka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 116

30 zł ( ? ) Wystarczy


Więc tak:
Mam na swoim koncie 30 zł...
A jutro na zakupach muszę kupić:
- żel do twarzy (antybakteryjny, nie wysuszający...)
- krem bronzujący do twarzy (Johnoson, garnier... sama nie wiem który)
- balsam bronzujacy do ciała

Rany... co radzicie żeby kota w worku nie kupić ?

Tylko mi nie radźcie od początku szukać na KWC bo jak zaczęłam to mnie głowa zaczęła boleć a nic nie znalazłam...

EDIT: Może bd miała 50 zł więc możecie też i na wersje droższą kosmetyki napisać ...
Judy_tka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-05, 12:21   #2
Judy_tka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 116
Dot.: 30 zł ( ? ) Wystarczy

Pomożecie ? To bardzo pilne ! x-)
Judy_tka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-05, 13:09   #3
Asieńka_86
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 611
GG do Asieńka_86
Dot.: 30 zł ( ? ) Wystarczy

Ja polecam:
- żel do mycia twarzy Under 20 (ok.11zł) - taki różowy z pompką, dla mnie jest najlepszy,
- mam brązujący krem z Nivei (ok.13zł.) nawet fajny jest dość ciemny, ale innych nie próbowałam więc nie wiem co polecić,
- balsam brązujący Garniera (nie pamiętam ceny ale pewnie ok 15 zł.) nawet fajny i fajnie brązuje. Słyszałam ze J&J jest śmierdziuchem a innych nie używałam więc nie wiem.

Pozdrawiam i życzę udanych zakupów
Asieńka_86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-05, 13:09   #4
kinnka
Raczkowanie
 
Avatar kinnka
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 382
GG do kinnka
Dot.: 30 zł ( ? ) Wystarczy

ładnie brązują zarówno balsamy jak i kremy Garniera i Johnsona. ich koszt to ok. 25 zł balsam + ok. 20 zł krem do twarzy - pewnie cena jest uzależniona od sklepu.
słyszałam pozytywne opinie o kosmetykach brązujących Ziaji, (chyba seria Sopot), są znacznie tańsze. sama ich nie używałam.
co do żelu antybakteryjnego do mycia twarzy polecam: Pure zone L'Oreala, Czysta skóra Garniera (oba ok. 15 zł). Byłam bardzo zadowolona z żelu DaxCosmetics (ok. 12 zł), ale nazwy niestety nie pamiętam.
jeśli żel nie musi być antybakteryjny polecam z zielonej serii Garniera (chyba piękno natury) - jestem jego fanką!
kinnka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-05, 13:40   #5
mila17
Zakorzenienie
 
Avatar mila17
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 3 355
Dot.: 30 zł ( ? ) Wystarczy

hmmm duzo wizazanek pisze, że b. im słóży żel do mycia z ziaii tin-tin (kosztuje ok 6zł) mi osobiscie nie słuzył, ale to raczej zalezy od cery. Garnier i jonhnson kosztują chyba tyle samo- ok. 12 zł, ale tu pewna nie jetem. No i jak zostanie ok. 10-12zł to starczy na sopot brązujący, blasam, niektórzy go polecaja inni mniej. Jednak chyba lepiej dołożyć i kupić np. dove-ok 17 zł. pozdrawiam
mila17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-05, 13:44   #6
olinkaaa
Zadomowienie
 
Avatar olinkaaa
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 1 551
Dot.: 30 zł ( ? ) Wystarczy

może żel do mycia twarzy nive visage young ok 12 zł (chociaż lekko wysusza, jest też zeł anytbakteryjny ziaji z serii nuno ale ciężko jest go dostać bo dopiero wchodzi do sklepów, a cena ok 8zł), kremu brązującego do twarzy nie moge Ci polecić bo nie używałam nigdy a balsam brązujący to garniera cena ok 15. Myślę, że za 30 zł uda Ci się kupić to co chcesz. Udanych łowów

a co do serii sopot ziaji, to daj ona efekty, ale pozostawia smugi, po dłuższym stosowaniu nadaje skórze żółty kolor no i jak dla mnie zapach ma nieprzyjemny
olinkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-05, 14:25   #7
Veiovis
Zakorzenienie
 
Avatar Veiovis
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 4 135
Dot.: 30 zł ( ? ) Wystarczy

Na balsam brązujacy musisz liczyć jakieś 15 zł. Krem do twarzy nawet więcej... Plus coś do mycia twarzy około 15 zł... Lepiej weź ze sobą 50 zł :P
Veiovis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-04-05, 14:31   #8
Ptaszysko
Zadomowienie
 
Avatar Ptaszysko
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 879
Dot.: 30 zł ( ? ) Wystarczy

Cytat:
Napisane przez Veiovis Pokaż wiadomość
Na balsam brązujacy musisz liczyć jakieś 15 zł. Krem do twarzy nawet więcej... Plus coś do mycia twarzy około 15 zł... Lepiej weź ze sobą 50 zł :P

Fakt, balsam brazujacy to minimum 15-20 zl, krem tez wolalabym drozszy,ale zel do mycia to rzecz na, ktora nie ma sensu wydawac wiekszej kwoty.

Za krotka ma stycznosc ze skora, by cos zadzialac

Zele Ziaji kosztuja okolo 6,7 zl i sa dobre --- m. in. Tin Tin czy BioBalans( ten nie jest antybakteryjny) i Oliwkowy nie wysuszajacy skory

Do innych tanszych firm nie mam zaufania
Ptaszysko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-05, 18:01   #9
Lolka102
Raczkowanie
 
Avatar Lolka102
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 206
Dot.: 30 zł ( ? ) Wystarczy

Bardzo fajny jest samoopalacz z Dax Cosmetics w piance - można stosować i do twarzy i do ciała jakieś 18zł. daje piękny i naturalny kolor.
Reszta kasy zostaje na żelik do twarzy - tu nie mam faworyta.
Lolka102 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-05, 19:01   #10
Dzinks_Dz
Rozeznanie
 
Avatar Dzinks_Dz
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 758
GG do Dzinks_Dz
Dot.: 30 zł ( ? ) Wystarczy

  • żel oliwkowy Ziaji-nie jest antybakteryjny, ale mojej cerze mieszanej z tendencją do wyprysków służy jak żaden inny: kosztuje grosze-ok 5 zł
  • krem brązujący garniera-niezły jest, chociaż ostatnio widziałam promocję w Naturze, która dotyczyła nowej kremu brązującego Dove-bodajże 13,90zl
  • balsam brązujący-ja polecam garniera, mimo że efekt jest subtelniejszy niż po J&J czy Dove ( na Dove jest również promocja w Naturze-13,90zł)
Dzinks_Dz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:19.