Obgryzione paznokcie ze zdjęciami - Strona 9 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-04-13, 15:26   #241
Kalunia94
Zadomowienie
 
Avatar Kalunia94
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 194
Dot.: Obgryzione paznokcie ze zdjęciami

Ja sobie postanowilam ze nie bede ich malowac narazie bo i tak co wymaluje to mam góra 2 lub 3 dni i ten lakier zgryzam ehh ale za to odsuwam skórki i smaruje oliwkami i innymi mazidłami Mam niektóre juz paznokcie długie az sie dziwie ze ich nie obgryzlam ale kurcze tak mi jest ich zal
Kalunia94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-13, 19:10   #242
_Nikki_
Zakorzenienie
 
Avatar _Nikki_
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Łomża
Wiadomości: 8 083
Dot.: Obgryzione paznokcie ze zdjęciami

No to ja tak samo, nie chce narazie ich malować, żeby odżyły, aczkolwiek jutro ide do Natury po Essence 34 walk to fame
__________________
Zapuszczam włosy!
cel: za pupę
aktualnie: za ramiona


_Nikki_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-13, 20:41   #243
vivinn
Zakorzenienie
 
Avatar vivinn
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 281
Dot.: Obgryzione paznokcie ze zdjęciami

Zgodnie z tematem wątku pokaże swoje ogryzki, na szczęście, sprzed roku

Kształt aktualnych paznokci, na razie, ściśle nieokreślony Piłowałam je oczywiście jednakowo (co widać na drugim foto), ale zawijanie się paznokci i różne przejścia wpłynęły znacząco na ich dzisiejszy kształt...Niedługo zrobię z tym porządek, czekam tylko aż jeszcze trochę podrosną, żeby mieć spore pole do manewru

Pierwsze zdjęcie - masakryczne ogryzki, pierwszy dzień "nowego życia", czyli rozpoczęcie kuracji złotą odżywką od SH
Drugie zdjęcie - króciaki, miesiąc temu
Trzecie zdjęcie - dzisiejsze przed malowaniem
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P1030387 kopia.jpg (31,8 KB, 615 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1040602 kopia.jpg (43,0 KB, 457 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1040719 kopia.jpg (31,8 KB, 552 załadowań)

Edytowane przez vivinn
Czas edycji: 2011-04-13 o 20:54
vivinn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-14, 06:49   #244
Kropkaa
Rozeznanie
 
Avatar Kropkaa
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 971
Dot.: Obgryzione paznokcie ze zdjęciami

Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Zgodnie z tematem wątku pokaże swoje ogryzki, na szczęście, sprzed roku

Kształt aktualnych paznokci, na razie, ściśle nieokreślony Piłowałam je oczywiście jednakowo (co widać na drugim foto), ale zawijanie się paznokci i różne przejścia wpłynęły znacząco na ich dzisiejszy kształt...Niedługo zrobię z tym porządek, czekam tylko aż jeszcze trochę podrosną, żeby mieć spore pole do manewru

Pierwsze zdjęcie - masakryczne ogryzki, pierwszy dzień "nowego życia", czyli rozpoczęcie kuracji złotą odżywką od SH
Drugie zdjęcie - króciaki, miesiąc temu
Trzecie zdjęcie - dzisiejsze przed malowaniem

Wow,jaka zmiana wyglądzie pazurków.Gratuluję wytrwałości
__________________
"Pokochać to największe ryzyko ze wszystkich, to oddanie swojej przyszłości i swojego szczęścia w ręce drugiego człowieka, to zaufanie bez reszty, to odsłonięcie swoich słabości..."


Zapuszczam paznokcie dzień:2
Kropkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-14, 08:45   #245
Kalunia94
Zadomowienie
 
Avatar Kalunia94
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 194
Dot.: Obgryzione paznokcie ze zdjęciami

Super super PAZNOKCIE
Kalunia94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-14, 09:59   #246
vivinn
Zakorzenienie
 
Avatar vivinn
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 281
Dot.: Obgryzione paznokcie ze zdjęciami

Kropkaa - widziałam zdjęcia Twoich paznokci na poprzedniej stronie. Masz świetne predyspozycje do smukłej, długiej płytki!

Kilka z Was pytało o złotą odżywkę od Sally Hansen. Wiadomo, na każdego odżywki działają inaczej, ale dla mnie ta odżywka to po prostu objawienie Sprawdziła się genialnie na moich paznokciach. ALE nie ma działania długofalowego - to znaczy: działa dopóki stosuje się ją regularnie (co akurat zupełnie mi nie przeszkadzało, bo każdej odżywki używam jako bazę pod kolorowy lakier).
Teraz testuje inny preparat, też od SH - Complete Care 4w1, ale dopiero od +/- dwóch tygodni, więc za dużo o skutkach powiedzieć jeszcze nie mogę
vivinn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-14, 11:10   #247
emilienne
Raczkowanie
 
Avatar emilienne
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 55
Dot.: Obgryzione paznokcie ze zdjęciami

vivinn, jestem pod wielkim wrazeniem ostatnie zdjęcie paznokci w ogóle nie przypomina tych z pierwszego, dobra robota
emilienne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-04-14, 12:05   #248
Kropkaa
Rozeznanie
 
Avatar Kropkaa
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 971
Dot.: Obgryzione paznokcie ze zdjęciami

Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Kropkaa - widziałam zdjęcia Twoich paznokci na poprzedniej stronie. Masz świetne predyspozycje do smukłej, długiej płytki!

Kilka z Was pytało o złotą odżywkę od Sally Hansen. Wiadomo, na każdego odżywki działają inaczej, ale dla mnie ta odżywka to po prostu objawienie Sprawdziła się genialnie na moich paznokciach. ALE nie ma działania długofalowego - to znaczy: działa dopóki stosuje się ją regularnie (co akurat zupełnie mi nie przeszkadzało, bo każdej odżywki używam jako bazę pod kolorowy lakier).
Teraz testuje inny preparat, też od SH - Complete Care 4w1, ale dopiero od +/- dwóch tygodni, więc za dużo o skutkach powiedzieć jeszcze nie mogę

Hehe Dziękuję za dodanie otuchy Minie trochę czasu zanim pazurki będą miały znośny wygląd .Ale Dziękuję bo dodaje mi to skrzydeł i motywuje do dalszej pracy a przede wszystkim nie do obgryzania.
__________________
"Pokochać to największe ryzyko ze wszystkich, to oddanie swojej przyszłości i swojego szczęścia w ręce drugiego człowieka, to zaufanie bez reszty, to odsłonięcie swoich słabości..."


Zapuszczam paznokcie dzień:2
Kropkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-14, 13:16   #249
marcelina7
Raczkowanie
 
Avatar marcelina7
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: mazury
Wiadomości: 221
Dot.: Obgryzione paznokcie ze zdjęciami

ja to juz nie mam sily na swoje paznokcie....a do kosmetyczki dopiero we wtorekciekawa jestem co mi zmaluje
marcelina7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-14, 13:18   #250
szalonaaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 12
Dot.: Obgryzione paznokcie ze zdjęciami

hej dziewczyny
ja tez obgryzam paznokcie bardzo dlugo i nic,kompletnie nic i nie pomaga . Wakacje już prawie,a ja dalej mam króciutkie . Musze cos z tym zrobic! Chce bardzo zapuscic! Ale nie wiem jak nic innego mi nie pomoze jak silna wola . Mam nadzieje ze dam rade . Ile czasu musze zapuszczac zeby miec paznokcie za opuszek?
szalonaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-14, 13:24   #251
marcelina7
Raczkowanie
 
Avatar marcelina7
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: mazury
Wiadomości: 221
Dot.: Obgryzione paznokcie ze zdjęciami

Cytat:
Napisane przez szalonaaaa Pokaż wiadomość
hej dziewczyny
ja tez obgryzam paznokcie bardzo dlugo i nic,kompletnie nic i nie pomaga . Wakacje już prawie,a ja dalej mam króciutkie . Musze cos z tym zrobic! Chce bardzo zapuscic! Ale nie wiem jak nic innego mi nie pomoze jak silna wola . Mam nadzieje ze dam rade . Ile czasu musze zapuszczac zeby miec paznokcie za opuszek?
silna wola to podstawa, maluj odzywkami, a raczej wcieraj herba studio bo nie ma zadnej chemii
mi udalo sie przestac obgryzac paznokcie mialam nawet za opuszek(ok 2 m-ce hodowania) ale pozniej wszystko diabli wzieli i zaczely sie rozdwajac i znowu mam krotkie, brzydkie.na szczescie nie obgryzam, a jakbym znowu wrocila do tego nalogu to juz bym sie chyba kompletnie zalamala...
marcelina7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-14, 13:26   #252
szalonaaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 12
Dot.: Obgryzione paznokcie ze zdjęciami

"vivinn" ile zapuszczałas paznokcie? Te które sa na zdjeciu nr3?
Gratuluje bo to nie jest sztuka,skonczyc obgryzac,wiem sama po sobie
szalonaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-14, 14:23   #253
vivinn
Zakorzenienie
 
Avatar vivinn
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 281
Dot.: Obgryzione paznokcie ze zdjęciami

szalonaaaa - od zdjęcia nr 2 do zdjęcia nr 3 paznokcie rosły miesiąc. No może miesiąc i kilka dni
Silna wola i samozaparcie to podstawa przy zapuszczani paznokci "po przejściach". Daj swoim paznokciom odetchnąć przez 10 dni - to znaczy nie obgryzaj, nawet nie zbliżaj do ust Po tym czasie starannie je opiłuj, a efektem będą ładne (chociaż bardzo krótkie) pazurki, bez żadnych nierówności na wolnym brzegu, zadzior, paskudnych ran i tak dalej. Zadbaj też o skórki.
Przez te 10 dni pamiętaj o tym, że zapuszczasz paznokcie! To znaczy - unikaj bezwiednego pchania rączek do buzi Kiedy idziesz oglądać tv - zakładaj, na przykład, rękawiczki, żebyś pamiętała czego masz nie robić Często smaruj ręce kremami - kiedy poczujesz chemiczny smak, przypomni Ci się, że paznokcie są nie tam, gdzie powinny Podczas odrabiania lekcji czy czynności przy, których musisz się skupić żuj gumę.

Mnie zgubiły właśnie chwile, w który musiałam się skupić - jakoś tak łatwiej mi było skupiać się, kiedy obgryzałam paznokcie... To zdjęcie, na którym widnieją moje paskudne ogryzki zrobiłam, mniej więcej, miesiąc przez maturą. Stres na pewno też zrobił swoje - cały czas sądziłam, ze się nie denerwuję, czułam się dobrze, ale widać utajony stres znalazł sposób wyjścia na zewnątrz - poprzez obgryzane paznokci...
__________________
vivinn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-14, 16:35   #254
Kalunia94
Zadomowienie
 
Avatar Kalunia94
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 194
Dot.: Obgryzione paznokcie ze zdjęciami

Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
szalonaaaa - od zdjęcia nr 2 do zdjęcia nr 3 paznokcie rosły miesiąc. No może miesiąc i kilka dni
Silna wola i samozaparcie to podstawa przy zapuszczani paznokci "po przejściach". Daj swoim paznokciom odetchnąć przez 10 dni - to znaczy nie obgryzaj, nawet nie zbliżaj do ust Po tym czasie starannie je opiłuj, a efektem będą ładne (chociaż bardzo krótkie) pazurki, bez żadnych nierówności na wolnym brzegu, zadzior, paskudnych ran i tak dalej. Zadbaj też o skórki.
Przez te 10 dni pamiętaj o tym, że zapuszczasz paznokcie! To znaczy - unikaj bezwiednego pchania rączek do buzi Kiedy idziesz oglądać tv - zakładaj, na przykład, rękawiczki, żebyś pamiętała czego masz nie robić Często smaruj ręce kremami - kiedy poczujesz chemiczny smak, przypomni Ci się, że paznokcie są nie tam, gdzie powinny Podczas odrabiania lekcji czy czynności przy, których musisz się skupić żuj gumę.

Mnie zgubiły właśnie chwile, w który musiałam się skupić - jakoś tak łatwiej mi było skupiać się, kiedy obgryzałam paznokcie... To zdjęcie, na którym widnieją moje paskudne ogryzki zrobiłam, mniej więcej, miesiąc przez maturą. Stres na pewno też zrobił swoje - cały czas sądziłam, ze się nie denerwuję, czułam się dobrze, ale widać utajony stres znalazł sposób wyjścia na zewnątrz - poprzez obgryzane paznokci...
Jestem pod wrażeniem, że tak szybko CI urosły paznokcie ja najpierw musze swoje doprowadzić do równego stanu bo 3 mam krótkie a reszta w znosnym rozmairze potem bede juz tylko pielęgnowac i czekać
Kalunia94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-14, 17:14   #255
Pijana truskawkami
Zakorzenienie
 
Avatar Pijana truskawkami
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 5 692
Dot.: Obgryzione paznokcie ze zdjęciami

Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
szalonaaaa - od zdjęcia nr 2 do zdjęcia nr 3 paznokcie rosły miesiąc. No może miesiąc i kilka dni
Silna wola i samozaparcie to podstawa przy zapuszczani paznokci "po przejściach". Daj swoim paznokciom odetchnąć przez 10 dni - to znaczy nie obgryzaj, nawet nie zbliżaj do ust Po tym czasie starannie je opiłuj, a efektem będą ładne (chociaż bardzo krótkie) pazurki, bez żadnych nierówności na wolnym brzegu, zadzior, paskudnych ran i tak dalej. Zadbaj też o skórki.
Przez te 10 dni pamiętaj o tym, że zapuszczasz paznokcie! To znaczy - unikaj bezwiednego pchania rączek do buzi Kiedy idziesz oglądać tv - zakładaj, na przykład, rękawiczki, żebyś pamiętała czego masz nie robić Często smaruj ręce kremami - kiedy poczujesz chemiczny smak, przypomni Ci się, że paznokcie są nie tam, gdzie powinny Podczas odrabiania lekcji czy czynności przy, których musisz się skupić żuj gumę.

Mnie zgubiły właśnie chwile, w który musiałam się skupić - jakoś tak łatwiej mi było skupiać się, kiedy obgryzałam paznokcie... To zdjęcie, na którym widnieją moje paskudne ogryzki zrobiłam, mniej więcej, miesiąc przez maturą. Stres na pewno też zrobił swoje - cały czas sądziłam, ze się nie denerwuję, czułam się dobrze, ale widać utajony stres znalazł sposób wyjścia na zewnątrz - poprzez obgryzane paznokci...
Zazdroszczę takich ładnych płytek, moje nawet jak są dłuższe to nie wyglądają ładnie Jak się robią trochę dłuższe to muszę je piłować, bo ta płytka co rośnie jest brzydka
__________________


"[...] dotrzesz do takiej granicy, że gdy jej nie przekroczysz - będziesz nieszczęśliwa, a gdy przekroczysz - może jeszcze nieszczęśliwsza..."

F.Dostojewski




Pijana truskawkami jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-15, 15:56   #256
symtuastic
Raczkowanie
 
Avatar symtuastic
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 295
Dot.: Obgryzione paznokcie ze zdjęciami

A na mnie niestety Nail Tek II działa w zupełnie odwrotny sposób, do którego producenci przekonują... Mam strasznie miękkie paznokcie, rozdwajają się płatami, robią mi się zadziory, skórki mam już w ogóle w masakrycznym stanie... Wczoraj obcięłam je na zero, całą białą część, jest mi strasznie dziwnie, bo były za opuszek, a teraz do opuszka jeszcze im daleko... Zaraz znowu pomaluję Nail Tekiem, tym razem bez lakieru, no zobaczymy, jak jeszcze przez miesiąc nie podziała, to poddaję się, nie mam już siły...
symtuastic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-16, 11:57   #257
paranojewedwojee
Raczkowanie
 
Avatar paranojewedwojee
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 430
Dot.: Obgryzione paznokcie ze zdjęciami

Mogłybyście mi coś poradzić jak pielęgnować skórki od paznokci?
__________________
~ Twoje miejsce moim sercem... ~
paranojewedwojee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-16, 19:49   #258
Kalunia94
Zadomowienie
 
Avatar Kalunia94
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 194
Dot.: Obgryzione paznokcie ze zdjęciami

juz dużo razy pisałyśmy jak pielęgnować skórki

Najpierw trzeba ja ładnie odsunąć i potem regularnie to robić i je nawilżać jakimiś kremami do rąk. Ja smaruje zwykłą oliwką Dobry do skórek jest też olejek rycynowy ale jak się stosuje go regularnie.
Kalunia94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-16, 19:53   #259
_Nikki_
Zakorzenienie
 
Avatar _Nikki_
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Łomża
Wiadomości: 8 083
Dot.: Obgryzione paznokcie ze zdjęciami

Po raz dziesiąty chyba, polecam Body Lotion z Kauflanda do skórek idealny
__________________
Zapuszczam włosy!
cel: za pupę
aktualnie: za ramiona


_Nikki_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-17, 11:34   #260
paranojewedwojee
Raczkowanie
 
Avatar paranojewedwojee
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 430
Dot.: Obgryzione paznokcie ze zdjęciami

Dziękuję Wam dziewczyny...
__________________
~ Twoje miejsce moim sercem... ~
paranojewedwojee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-17, 11:41   #261
_Nikki_
Zakorzenienie
 
Avatar _Nikki_
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Łomża
Wiadomości: 8 083
Dot.: Obgryzione paznokcie ze zdjęciami

Nie ma za co Daj znać jakie są efekty
__________________
Zapuszczam włosy!
cel: za pupę
aktualnie: za ramiona


_Nikki_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-18, 19:37   #262
white_chocolate9999
Przyczajenie
 
Avatar white_chocolate9999
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Preston UK
Wiadomości: 5
Dot.: Obgryzione paznokcie ze zdjęciami

hej dziewczyny! otóż też mam ten głupi problem z paznokciami od kąd pamiętam... i w konsekwencji strasznie zdeformowałam sobie jeden paznokieć jest straaasznie szeroki i krótki... nie wiem czy da się coś z nim zrobić, mój kciuk wygląda przez to tragicznie. Pomocy!
a to moje straszne paznokcie... nie obgryzam 2 dni
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 100_0097.jpg (29,5 KB, 434 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 100_0098.jpg (29,8 KB, 366 załadowań)
white_chocolate9999 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-20, 13:14   #263
majeczeczka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 17
co mam zrobić aby nie obgryzać. zdjęcie.

od dziecka gryzę paznokcie. w ciągu 18 lat życia chyba tylko 5 razy miałam normalne, ładne i zadbane pazurki. nie potrafię tego opanować, po prostu nie umiem. wystarczy mały zadziorek a ja już nie mogę pohamować się aby go nie dłubać. to ohydny, obleśny, okropny nałóg przez który muszę całe życie chować ręce w kieszeniach. Marzę o tym aby przestać naprawdę marzę bo mi wstyd gdziekolwiek wyjść. załączam zdjęcie żebyście zobaczyły jakie to ohydne i odpychające. jak mam z tym walczyć ? dodam że nie dotyczy to jedynie paznokci ale też skórek. skorki cierpią najbardziej bo drę je niemiłosiernie. proszę podajcie jakieś rady. nic nie dały ani gorzkie lakiery, ani tymczasowe tipsy nic.. mam już dość.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 2e.jpg (46,0 KB, 398 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg sd.jpg (61,3 KB, 455 załadowań)
majeczeczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-23, 08:20   #264
Azeta
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Sprzed kompa ;p
Wiadomości: 1
GG do Azeta Send a message via Skype™ to Azeta
Angry Okropny problem..

Witajcie drogie wizażystki
Otóż mam problem, nawet duży.
Od ok. 8-10 roku życia obgryzam paznokcie. Nawet do tej pory obgryzam.
Strasznie tego żałuję. Teraz moje paznokcie są jak "łopatki"
Okropnie to wygląda i do tego mam suche skórki. Chciałabym mieć takie jak tu.. (Obrazek w załączniku)

Takie są po prostu piękne. Czy można jakoś jeszcze naprawić kształt paznokcia? Żeby był taki jak na fotkach? Prosze o szybkie odpowiedzi.
Dodatkowo fotki moich paznokci także w załącznikach xP
Sorki za lekkie ubytki w lakierze na paznokciach, same wiecie czemu znika.. xDD (mam 13 lat.)

Azeta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-23, 19:27   #265
rudamala16
Raczkowanie
 
Avatar rudamala16
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 40
Dot.: co mam zrobić aby nie obgryzać. zdjęcie.

paznokcie jakbys zapuscila z milimetr chociaz calkiem nieźle by wygladaly opiłowane równo... poprostu musisz ogladac odpychajace zdjecia obgryzionych pazurkow patrz np na to
http://upload.wikimedia.org/wikipedi...-Nailbiter.JPG
http://www.kosmetomania.pl/kosmetoma.../art_230_1.jpg
http://s2.hubimg.com/u/320421_f520.jpg
__________________
zapuszczam pazurki
jest: 1mm
będzie: 4mm
rudamala16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-23, 19:34   #266
201610310857
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 15 803
Dot.: co mam zrobić aby nie obgryzać. zdjęcie.

Cześć
Też gryzłam od małego
Mam dużą płytkę paznokcia, wiec nigdy nie miałam aż tak wygryzionych, jak Ty

Kiedyś wiązałam sobie bandaż na rękach, później chodziła w rękawiczkach.Lakiery i tipsy nie pomagały.
Coroczne postanowienie noworoczne nie wygrywało.
W końcu, w grudniu pomyślałam sobie: studniówka zaraz, chce mieć wreszcie ładne ręce i paznokcie.
Nie obgryzam, Długich nie mam, ale krótko przypiłowane, czasem, jak się wnerwię to paluchy wkładam do buzi, ale myślę o tym, że ręce to wizytówka!
Potrzeba naprawdę dużo silnej woli i chęci!
Trzymam kciuki!
201610310857 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-24, 09:30   #267
sabbatha
Zakorzenienie
 
Avatar sabbatha
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 12 078
Dot.: Okropny problem..

spokojnie, zapuszczaj nie obgryzaj i się poprawią, ja sama obgryzałam przez lata paznokcie a teraz byś pewnie nawet nie poznała
__________________
Blog lakierowy - SpookyNails Zapraszam


sabbatha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-24, 11:35   #268
karmazynka99
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 11 159
Dot.: Okropny problem..

ja tam w nich widze potencjał, jak nie będziesz obgryzac i beda miały bardzo ładny kształt

trzymam kciuki, napewno ci sie uda, pomyśl ze nie bedziesz miala takich jak w zalacznikach jek będziesz obgryzac



ale wydaje mi się ze bedziesz miała troche i tak smuklejsze pazurki niż na zdjęciach
__________________
Twoje kłamstwo trwa tak długo, ze sam zaczynasz w nie wierzyć?


Doceniamy dopiero kiedy stracimy.

Zapuszczanie włosów z wizażem : 65cm completed

Moja pielęgnacja włosów

Edytowane przez karmazynka99
Czas edycji: 2011-04-24 o 11:36
karmazynka99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-24, 12:25   #269
julcia_bleble
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 366
Dot.: Okropny problem..

Moim zdaniem samo myslenie nic tu nie da. Trzeba miec silna wole. Ja powiem tak: mialam gorsze paznokcie od Ciebie. W zasadzie to nie wiem czy mozna bylo to nazwac paznokciem.. jeden wielki ogryzek. Plyny gorzkie nie pomagaly.. NIC. Wpadlam na pomysl zrobienia sobie tipsow- nie takich chamskich dlugich, ale calkiem naturlanych. Oczywiscie wszyscy sie pukali w glowe, panie od paznokci mowily ze paznokcie sie zniszcza i juz nic nie bede miala, nie chcialy robic, bo nie bylo tak naprawde na czym zbytnio umiescic tego tipsa. Uparlam sie, jedna kobitka mi zrobila. Z wielkim bolem dalo sie cos umiescic na tej mojej maluskiej plytce paznokciowej. Chodzilam z tym chyba z pol roku jak nie dluzej. Czasem odpadalo cos z jednej plytki..;/Oczywiscie w miedzyczasie uzupelnialam itp. CO NAJWAZNIEJSZE- PAZNOKCIE TIPSY NIE WYGLADALY CUDNIE TAK JAK U OSOBY Z NORMALNYMI NATURALNYMI SWOIMI PAZNOKCIAMI, ALE NA BANK WYGLADALY BARDZIEJ ESTETYCZNIE NIZ TE MOJE OGRYZKI. Po pewnym czasie sciagnelam i co...??!! Moje paznokcie byly cudne!! Twarde, mocne!!! Nikt nie chcial mi uwierzyc ze sie wzmocnily, a nie odwrotnie. Znajome sie dziwily, rodzina sie dziwila, wszyscy dotykali i sie dziwili ze ja ktora tak obgryzala moze miec tak piekne pazurki, a ja wiem i podkreslam to, ze dzieki zalozeniu tipsow oduczylam sie obgryzac. Dzisiaj mam 25lat, to bylo jakos w wieku 17-19. Paznokcie nadal mam mocne, nie obrygryzam. POLECAM- naprawde. Sprobowac zawsze mozesz, tylko nie zrazaj sie tym, ze paznokcie tipsy nie beda wygldaly tak idealnie jak u innych babek (ale to akurat wiadome jak sie je kladzie na ogryzki). Gdybym nie zalozyla tipsow, to watpie zebym teraz miala takie cudne pazurki.. ZALOZ raz dwa, bedziesz sie cieszyc ze masz "w miare" ladne tipsy, a te Twoje beda sobie spokojnie rosnac. Watpie zebys chciala obgryzac tipsy, zreszta ciezko jest je wygryzc:P
julcia_bleble jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-24, 21:58   #270
_Nikki_
Zakorzenienie
 
Avatar _Nikki_
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Łomża
Wiadomości: 8 083
Dot.: Okropny problem..

Ja do połowy palca nie miałam paznokci, a teraz prosze. Jakoś słaba, nic na to nie poradze. Teraz po kilku latach obgryzania mam bardzo długą płytke i paznokcie 2mm za opuszek. Można po obgryzaniu mieć normalne paznokcie Też miałam łopaty, same mi sie ukształtowały na prostokąt
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Moje zdjęcie 17.jpg (9,6 KB, 366 załadowań)
__________________
Zapuszczam włosy!
cel: za pupę
aktualnie: za ramiona



Edytowane przez _Nikki_
Czas edycji: 2011-04-24 o 22:01
_Nikki_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-12-29 00:39:36


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:17.