Dermatologiczne/dermokosm etyczne zabiegi lekarskie dla skór wrażliwych, naczyniowych - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-03-06, 08:42   #1
Suri
Rozeznanie
 
Avatar Suri
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 595
Arrow

Dermatologiczne/dermokosm etyczne zabiegi lekarskie dla skór wrażliwych, naczyniowych


Mam wrażliwą, naczyniową, przesuszoną skórę na twarzy . Od 1,5 roku świadomie ją pielęgnuję lecz poprawy nie widać . Miesiąc temu byłam na laserowym zamykaniu naczynek i usuwaniu rumienia metodą IPL. Niestety ale zabieg nie przyniósł rezultatów. Zaczęlam się zastanawiać co jeszcze mogę zrobić dla mojej skóry, aby wreście wyglądała lepiej i pomyślałam o dermatologicznych zabiegach lekarskich . Moim zdaniem takie zabiegi są bardzo dobrą alternatywą np. dla metody IPL, która w moim przypadku się nie sprawdziła. Nie wiem, może po serii (3-4 zabiegi) zabiegów efekty byłyby powalające, ale bolesność zabiegu, koszt i długi okres rekonwalescencji nie zachęcają do kolejnego zabiegu . Chciałabym się poddać serii zabiegów dermatologicznych, które sprawiłyby, że rumień na twarzy byłby mniej widoczny.

Chciałabym aby ten wątek posłużył do opisu działania wszelakich zabiegów lekarskich dermatologicznych/dermokosmetycznych dla skór wrażliwych, naczyniowych, przesuszonych oraz opisu Waszych doświadczeń po takich zabiegach. Pozdrawiam
__________________
Lepsza jest uboga mądrość niż głupie bogactwo.
Diogenes
Suri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-14, 10:58   #2
Suri
Rozeznanie
 
Avatar Suri
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 595
Dot.: Dermatologiczne/dermokosm etyczne zabiegi lekarskie dla skór wrażliwych, naczyn

Podbijam.
__________________
Lepsza jest uboga mądrość niż głupie bogactwo.
Diogenes
Suri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:05.