restauracja na obiad weselny/eleganckie przyjęcie okolicie Katowic, Tychów itp - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ceremonia i tradycja ślubna, weselna

Notka

Ceremonia i tradycja ślubna, weselna W tym miejscu możesz podzielić się widzą, jak zaplanować ceremonię ślubną. Na co zwrócić uwagę przy szukaniu sali weselnej. Przypomnieć tradycje weselne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-08-15, 18:54   #1
pysia1987
Zakorzenienie
 
Avatar pysia1987
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Tychy/Katowice
Wiadomości: 12 847
GG do pysia1987

restauracja na obiad weselny/eleganckie przyjęcie okolicie Katowic, Tychów itp


Witam, jeżeli już jest taki wątek to proszę ten zamknąć, ale nie znalazłam jest wiele odnośnie sali na wesele, ale odnośnie obiadu weselnego już zdecydowanie mniej.
W przyszłym roku najprawdopodobniej planujemy z TŻ nasz ślub
jednak nie chcemy mieć tradycyjnego wesela z tańcami, zabawami itp. Chcemy zorganizować eleganckie przyjęcie weselne dla najbliższej rodziny (ok 50 osób), które ma się składać z obiadu, tortu, z jakąś ciepłą kolacją i zimną płytą. Impreza maksymalnie do godz 22-24 max. Z cichą muzyką w tle... tak sobie wymarzyliśmy

Czy macie jakieś sprawdzone restaurację na tego typu imprezy?
To nie ma być wielka sala bo nie będzie dużo osób no i zero tańców. Ma być przytulnie, elegancko, z ładnym obejściem (tak się to mówi?), z dobrym jedzeniem i miłą obsługą.
Zależy mi na okolicach Katowic, Tychów, tak do 50 km max

Proszę o pomoc
__________________




będę mamą





kierowca od 7.02.2012
pysia1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-15, 19:46   #2
laska4
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 600
Dot.: restauracja na obiad weselny/eleganckie przyjęcie okolicie Katowic, Tychów itp

http://valdiplus.pl/sala.php?kat=sal...024f03587a,jak na małą imprezę to polecam tę salę,szczególnie sala waldi mi się podoba,nie wiem czy nie za daleko,jedzonko pyszne,obsługa na najwyższym poziomie
laska4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-15, 22:51   #3
morsmordre
sajkolidżist
 
Avatar morsmordre
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Beskidy
Wiadomości: 11 771
Dot.: restauracja na obiad weselny/eleganckie przyjęcie okolicie Katowic, Tychów itp

A Patio Park? Tam jest piękne obejście - centrum Parku Kościuszki
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg salanr129.jpg (100,6 KB, 35 załadowań)
__________________
Wymieniam się

2017: 34
2018: 4
morsmordre jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-16, 04:41   #4
pysia1987
Zakorzenienie
 
Avatar pysia1987
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Tychy/Katowice
Wiadomości: 12 847
GG do pysia1987
Dot.: restauracja na obiad weselny/eleganckie przyjęcie okolicie Katowic, Tychów itp

W Patio jest pięknie to fakt problem w tym, że nie wiem czy by chcieli zorganizować obiad weselny... wiadomo, że w tym terminie (sierpien/wrzesien 2013) mają dużo chętnych na wesela i to im się pewnie bardziej "opłaci"

ta w Mikołowie też się wydaje być fajna
__________________




będę mamą





kierowca od 7.02.2012
pysia1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-16, 10:20   #5
morsmordre
sajkolidżist
 
Avatar morsmordre
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Beskidy
Wiadomości: 11 771
Dot.: restauracja na obiad weselny/eleganckie przyjęcie okolicie Katowic, Tychów itp

Cytat:
Napisane przez pysia1987 Pokaż wiadomość
W Patio jest pięknie to fakt problem w tym, że nie wiem czy by chcieli zorganizować obiad weselny... wiadomo, że w tym terminie (sierpien/wrzesien 2013) mają dużo chętnych na wesela i to im się pewnie bardziej "opłaci"

ta w Mikołowie też się wydaje być fajna
Zawsze warto zapytać. Gdybym mieszkała bliżej Katowic, to pewnie chciałabym tam urządzić wesele Dorzucam jeszcze dwa miejsca:

Dworek Stara Cynkownia w Czechowicach-Dziedzicach - http://dworekstaracynkownia.eu/Special/public/gallery
Pod Kasztanami w Bystrej http://www.dom-restauracyjny.pl/site/album.php

Oba mają klimat moim zdaniem
__________________
Wymieniam się

2017: 34
2018: 4
morsmordre jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-16, 20:37   #6
pysia1987
Zakorzenienie
 
Avatar pysia1987
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Tychy/Katowice
Wiadomości: 12 847
GG do pysia1987
Dot.: restauracja na obiad weselny/eleganckie przyjęcie okolicie Katowic, Tychów itp

Cytat:
Napisane przez morsmordre Pokaż wiadomość
Zawsze warto zapytać. Gdybym mieszkała bliżej Katowic, to pewnie chciałabym tam urządzić wesele Dorzucam jeszcze dwa miejsca:

Dworek Stara Cynkownia w Czechowicach-Dziedzicach - http://dworekstaracynkownia.eu/Special/public/gallery
Pod Kasztanami w Bystrej http://www.dom-restauracyjny.pl/site/album.php

Oba mają klimat moim zdaniem

Stara Cynkownia piękna, ale za duża zdecydowanie, na wielkie wesele jak najbardziej

a po Kasztanami wydaje się ładna, ale stronka www jakaś beznadziejna
__________________




będę mamą





kierowca od 7.02.2012
pysia1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-17, 08:40   #7
Ewusia_marchew
Zakorzenienie
 
Avatar Ewusia_marchew
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 20 591
Dot.: restauracja na obiad weselny/eleganckie przyjęcie okolicie Katowic, Tychów itp

Ja polecam Dwór Zieleniewskich w Trzebini (chyba mieści się w limicie do 50 km) Miałam tam swoje wesele na 80 osób i to był taki max jak na ten lokal, przy mniejszym przyjęciu jest luźniej Bardzo klimatyczne, eleganckie miejsce, z fajnym ogrodem http://lir-portal.pl/dwor-zieleniewskich/galeria.html
__________________
Na ratunek koniom

Klara 17.10.2014
Konrad 26.12.2015




Ewusia_marchew jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-08-17, 13:13   #8
ewuszkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar ewuszkaaa
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 493
Dot.: restauracja na obiad weselny/eleganckie przyjęcie okolicie Katowic, Tychów itp

To ja też dopiszę "moje" miejsce, bo byliśmy bardzo zadowoleni, zawsze to dla Was jakaś opcja do wyboru - Hotel Galicja w Oświęcimiu, z Tychów prosta droga, w miarę blisko. Sala wieczorem jest bardzo klimatyczna, przytulna, stoły można ustawiać na różne sposoby, więc i na 100 osób i na 50 os. znajdzie się rozwiązanie

Na imprezie do 24ej oczekiwałabym jednak muzyki do tańca, pomyśl nad DJem, wcale nie musi być zabaw, pierwszego tańca i innych tradycji. Będzie i muzyka do kotleta i do tańca dla chętnych
__________________
Żona!

"Kobieta wierzy, że 2 i 2 zmieni się w 5,
jeśli będzie długo płakać i zrobi awanturę"


- George Elliot
ewuszkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-17, 14:33   #9
Karoloo
<3 <3 <3
 
Avatar Karoloo
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 8 332
Dot.: restauracja na obiad weselny/eleganckie przyjęcie okolicie Katowic, Tychów itp

Hej
Polecam http://www.podorzechem.com.pl/2373.html
Karoloo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-06, 00:16   #10
antek07
Przyczajenie
 
Avatar antek07
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Bieruń Nowy
Wiadomości: 8
Dot.: restauracja na obiad weselny/eleganckie przyjęcie okolicie Katowic, Tychów itp

Pinocy w Lędzinach nic dodać nic ująć pełen profesjonalizm świetna właścicielka jedzenie super sala bajka cena ok 300zł zależy jakie menu wybierzesz nas kosztowało 290zł/osobę jedzenia multum + hotel zero problemu z noclegiem gości
antek07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-19, 12:34   #11
asiajjjawor
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 1
Dot.: restauracja na obiad weselny/eleganckie przyjęcie okolicie Katowic, Tychów itp

Mogę Ci spokojnie polecić Ville Toscana. organizowałam tam uroczysty obiad dla rodzinki i wyszło świetnie. Bardzo ładna sala smaczna świeża kuchnia i miła obsługa.
asiajjjawor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-10-16, 09:59   #12
justinasko
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 1
Dot.: restauracja na obiad weselny/eleganckie przyjęcie okolicie Katowic, Tychów itp

Tawerna w Oświęcimu - to bardzo fajne miejsce. Byłam tam na niewielkim przyjęciu i zorganizowali je pierwsza klasa. Bardzo dobre jedzenie, elegancko podane i świeże. Obsługa tez profesjonalna i sprawna. Sam lokal ładny przestronny i ładnie wykończony. Wszędzie czysto i pachnąco. Myślę że miejsce jest warte uwagi jeżeli chodzi i organizację imprez
justinasko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ceremonia i tradycja ślubna, weselna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-10-16 10:59:50


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:46.