Chude łydki - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Masaż

Notka

Masaż Miejsce dla osób, które interesują się masażem wyszczuplającym i zdrowotnym. Dołącz do nas, podziel się swoim doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-03-20, 09:33   #61
szonja
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 524
Dot.: Chude łydki

Na chude łydki rowerek polecam Wiem sama po sobie, że potrafi ładnie je wyrzeźbić, a jeśli jeszcze podczas jazdy pije się wodę mineralną to w ogóle super. Ja wypijałam po dwa litry aquarel i ciało i nogi mam jędrne.
szonja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-22, 13:06   #62
201704240951
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 9 415
Dot.: Chude łydki

Cytat:
Napisane przez szonja Pokaż wiadomość
Na chude łydki rowerek polecam Wiem sama po sobie, że potrafi ładnie je wyrzeźbić, a jeśli jeszcze podczas jazdy pije się wodę mineralną to w ogóle super. Ja wypijałam po dwa litry aquarel i ciało i nogi mam jędrne.
Na mnie rower nie działa Ale jednak nogi sa ładnie wyrzeźbione i jędrne
201704240951 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-16, 17:32   #63
Brudaskita
Raczkowanie
 
Avatar Brudaskita
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 171
Dot.: Chude łydki

ja mam 32 cm w lydce i 55 w udzie. mam w sumie zgrabne nogi, szczegolnie w jeansach, ale ze wzgledu na chude lydki glupio czuje sie w spodnicach
Brudaskita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-04, 14:17   #64
dzidzia_89
Raczkowanie
 
Avatar dzidzia_89
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 76
Dot.: Chude łydki

ja mam ten sam problem co elffee. mam 170 cm wzrostu a obwód łydki 40 cm ;/ w zimie jest spory problem z kupnem kozaków... bo przy kostkach moje łydki są szczupłe a przy kolanach strasznie umięśnione... i jak ćwiczę, czy się rozciągam to mięśnie jeszcze bardziej się napinają i jest gorzej niż było... echh a Wam dziewczyny zazdroszczę szczupłych łydek. chętnie bym się zamieniła
dzidzia_89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-02, 19:25   #65
patusia98
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 1
Dot.: Chude łydki

czesc jestem nowa z ciekawości zmierzyłam sobie łydke mam 34cm a uda 45 do tego kościste kolana
patusia98 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-11, 18:24   #66
andzia221
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1
Dot.: Chude łydki

Witam. Również jestem nowa. Łydek nie mierzyłam ale też są chude. To jest moja spódniczka i spodenki które ostatnio kupiłam od 5 lat,bo nigdy nie nosiłam bo się wstydziłam. Osądźcie
andzia221 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-12, 18:11   #67
Alciaaa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 542
Dot.: Chude łydki

Ja mam ok. 167cm wzrostu, łydka 34cm, udo już 50cm. Zawsze mi się wydawało że mam grube łydki, a tu oo! i szok Tylko że ja mam takie hmm mięsko :/ (i łydki i uda). Jak sprawdzić czy mam jędrne nogi?
__________________

Alciaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-10-17, 17:08   #68
wychowana
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 11
Dot.: Chude łydki

Cytat:
Napisane przez kasia_woo Pokaż wiadomość
Kochaniutka chyba troszeczke przesadzasz, na pewno nie jest tak źle, wręcz jestem o tym przekonana, zwykle ludzie oceniają siebie gorzej niż ktoś inny by ich oceniał, także przestań sie tym przejmować. Z tego co piszesz jesteś szczupłą osóbką, wykorzystaj to i pokazuj swoje wdzięki. Uwierz mi nie jedna dziewczyna pozazdrościłaby Ci takich "warunków"


oj pozazdroscilabym bardzo ... cytam co piszecie i sama bym tak chciala;(
ja zawsze bylam bardzo chuda. nogi jak patyki a nawet zapAłki. Kiedy mi sie zgrublo niestety zgrubly tylko uda. i wyglada to koszmarnie wstydze wyjsc w spodnicy. o kozakach moge zapomniec #2 ja bym boga prosila o taki wymiar...!!!30-31 a w kostce -19 !!! udo po srodku 55... Koszmar (((

---------- Dopisano o 18:08 ---------- Poprzedni post napisano o 18:07 ----------

a do tego numer buta 40 !
wychowana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-10, 23:26   #69
wychowana
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 11
Unhappy Dot.: Chude łydki

CZESC Dziewczyny. tak to czytam i wiecie co macie piekne nogi napewo... Ja waze 60 kg mam 173 numer buta 40 wszystko bylo by dobrze gdyby nie to ze mam strasznie chude dlugie rece, i cholerniee chude nogi od kolana w dół odkad zgrubłam ( zawsze mialam niedowage..!) moja figura byl kosciotrup.nogi proste i narzekalam..he narzekalam ale teraz... tragedia. Zgrublam i porzezyly mi sie biodra do tego zgubly uda a od kolan w gol nawet nie drgnelo. NIgdy nie moglam kupic kozakow. nawet najdrozsze buty z najmniejsza cholewka byly dla mnie o wiele za szerokie.. a teraz to juz wogole.. Cieszcie sie tym co macie. Bo napewno nie wygadaja wasze nogi jak moje..:-(Zawsze chodzilam w szerokich spodniach a te ktore teraz chce kupic sa dobre dopasowane a w pasie sie nie zapinam;/ Mam w lydce 29 w koste 19. to jest poprostu jeden wielki koszmar. wkleje wam zdjecie(załacznik) i powiecie co o tym mysliscie. moze przemyslicie to ze wy macie piekne zgrabne nogi.

Teraz mam problem kupilam 2 pary rurek i napewno w nich nie wyjde. Same powiedzcie czy to pasuje ? czy wyglada az tak zle ..
Dzieki i zycze wam wszystkiego dobrego . Marta --
wychowana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-10, 23:32   #70
wychowana
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 11
Dot.: Chude łydki

CZESC Dziewczyny. tak to czytam i wiecie co macie piekne nogi napewo... Ja waze 60 kg mam 173 numer buta 40 wszystko bylo by dobrze gdyby nie to ze mam strasznie chude dlugie rece, i cholerniee chude nogi od kolana w dół odkad zgrubłam ( zawsze mialam niedowage..!) moja figura byl kosciotrup.nogi proste i narzekalam..he narzekalam ale teraz... tragedia. Zgrublam i porzezyly mi sie biodra do tego zgubly uda a od kolan w gol nawet nie drgnelo. NIgdy nie moglam kupic kozakow. nawet najdrozsze buty z najmniejsza cholewka byly dla mnie o wiele za szerokie.. a teraz to juz wogole.. Cieszcie sie tym co macie. Bo napewno nie wygadaja wasze nogi jak moje..:-(Zawsze chodzilam w szerokich spodniach a te ktore teraz chce kupic sa dobre dopasowane a w pasie sie nie zapinam;/ Mam w lydce 29 w koste 19. to jest poprostu jeden wielki koszmar. wkleje wam zdjecie(załacznik) i powiecie co o tym mysliscie. moze przemyslicie to ze wy macie piekne zgrabne nogi.

Teraz mam problem kupilam 2 pary rurek i napewno w nich nie wyjde. Same powiedzcie czy to pasuje ? czy wyglada az tak zle ..
Dzieki i zycze wam wszystkiego dobrego . Marta -
wychowana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-10, 23:40   #71
wychowana
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 11
Dot.: Chude łydki

heh
wychowana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-12, 09:07   #72
mmmilena
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 487
Dot.: Chude łydki

ej tam, macie zupelnie normalne nogi, czego tu sie wstydzic?!

smiesznie, bo ja mam odwrotnie - rurki, ktore sa dobre na pupie i w udach, nie przechodza mi przez lydki (sa zupelnie nieproporcjonalnie umiesnione). a jak przechodza, to u gory wisza... ale co tam! i tak nosze miniowki...

mniej kompleksow, dziewczyny!!!

p.s. przynajmniej mozecie nosic modne spodniczki za kolanko i wygladac normalnie. ja w takich mam naprawde GRUBASNE nogi , choc bardzo szczupla ogolnie jestem...
__________________


mmmilena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-12, 18:49   #73
wychowana
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 11
Dot.: Chude łydki

CZy moje nogi wyladaja na normalne ? Pingwinie bardziej
wychowana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-15, 13:23   #74
Bocianica
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 19
Dot.: Chude łydki

Zdjęcie z spodniach nie pokazuje za wiele. najlepiej założyć rajstopy, krótką spódnicę i dopiero wtedy zrobic zdjęcie.
Ja mam 167cm wzrostu, 58 kg wagi a wymiary moje to ( w najgrubszych miejscach ) to:
kolano -38cm
łydka - 30cm
kostka - 22cm
Też nie noszę spódnic ani sukienek. Jedynie latem, wyjeżdżając poza granice kraju, gdzie nikt mnie nie zna, jest tłum ludzi i nikt na nikogo nie zwraca uwagi, pozwalam sobie na szorty. Ale to tylko dlatego, że w upale ponad 40cm, na plaży czy na jachcie, trudno chodzic w długich spodniach.
Dodam jeszcze, że nie jestem młodą dziewczynka, ale dojrzała kobietą z dorosłym już dzieckiem. I też boję się, że jak przytyję, to proporcje będą jeszcze bardziej widoczne, gdyż łydki nie tyją tak jak uda, biodra czy brzuch.

---------- Dopisano o 14:10 ---------- Poprzedni post napisano o 14:02 ----------

Cytat:
Napisane przez wychowana Pokaż wiadomość
CZESC Dziewczyny. tak to czytam i wiecie co macie piekne nogi napewo... Ja waze 60 kg mam 173 numer buta 40 wszystko bylo by dobrze gdyby nie to ze mam strasznie chude dlugie rece, i cholerniee chude nogi od kolana w dół odkad zgrubłam ( zawsze mialam niedowage..!) moja figura byl kosciotrup.nogi proste i narzekalam..he narzekalam ale teraz... tragedia. Zgrublam i porzezyly mi sie biodra do tego zgubly uda a od kolan w gol nawet nie drgnelo. NIgdy nie moglam kupic kozakow. nawet najdrozsze buty z najmniejsza cholewka byly dla mnie o wiele za szerokie.. a teraz to juz wogole.. Cieszcie sie tym co macie. Bo napewno nie wygadaja wasze nogi jak moje..:-(Zawsze chodzilam w szerokich spodniach a te ktore teraz chce kupic sa dobre dopasowane a w pasie sie nie zapinam;/ Mam w lydce 29 w koste 19. to jest poprostu jeden wielki koszmar. wkleje wam zdjecie(załacznik) i powiecie co o tym mysliscie. moze przemyslicie to ze wy macie piekne zgrabne nogi.

Teraz mam problem kupilam 2 pary rurek i napewno w nich nie wyjde. Same powiedzcie czy to pasuje ? czy wyglada az tak zle ..
Dzieki i zycze wam wszystkiego dobrego . Marta -
Marta, nie grzesz. Masz zgrabne nogi. To, że szczupłe to super. Łączą ci się w łydkach, masz łydkę wykształconą, a nie prostą. Jest akurat. Mnie od kolan do kostek nogi się zwężają po skosie w linii prostej. Nie mam ani cm wypukłości od wewnątrz łydek. I to jest dopiero koszmar, bo jak stanę na baczność i złączę kolana i kostki to na wysokości łydek mam dziurę, i jak to się mówi - pies z budą by przeleciał. Nie możesz więc mieć mniej ode mnie ( kolana 38, łydki 30, kostki 22) bo by ci się łydki nie łączyły.

---------- Dopisano o 14:23 ---------- Poprzedni post napisano o 14:10 ----------

Cytat:
Napisane przez andzia221 Pokaż wiadomość
Witam. Również jestem nowa. Łydek nie mierzyłam ale też są chude. To jest moja spódniczka i spodenki które ostatnio kupiłam od 5 lat,bo nigdy nie nosiłam bo się wstydziłam. Osądźcie
Gdybym miała takie nogi, jak ty to latem tylko szorty i krótkie spódnice, a zimą takie w kolanko. A tak.... w mojej szafie niezliczona ilość spodni, a spódnica jedna na lato do kostek i jedna na zimę w kolanko. A i tak założyłam ją może dwa razy, a kupiłam przed ubiegłą zimą. Do tego założyłam ją wiedząc, że idę w miejsce, gdzie nie będę paradowała w te i z powrotem, tylko usiądę np. przy stoliku w lokalu i nikt nie będzie widział moich chudych nóg.
Więc radzę dziewczyny - popatrzcie na to, czy łydki wam sią łączą, czy jest róznica między kolanem, łydką i kostką. Jeśli tak, to macie super nogi. A że szczupłe? to jeszcze lepiej. Byle tylko były odpowiednie proporcje i nogi łączyły się tam, gdzie powinny, a tam gdzie nie był prześwit.
Bocianica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-18, 09:50   #75
wychowana
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 11
Dot.: Chude łydki

Cytat:
Napisane przez Bocianica Pokaż wiadomość
Zdjęcie z spodniach nie pokazuje za wiele. najlepiej założyć rajstopy, krótką spódnicę i dopiero wtedy zrobic zdjęcie.
Ja mam 167cm wzrostu, 58 kg wagi a wymiary moje to ( w najgrubszych miejscach ) to:
kolano -38cm
łydka - 30cm
kostka - 22cm
Też nie noszę spódnic ani sukienek. Jedynie latem, wyjeżdżając poza granice kraju, gdzie nikt mnie nie zna, jest tłum ludzi i nikt na nikogo nie zwraca uwagi, pozwalam sobie na szorty. Ale to tylko dlatego, że w upale ponad 40cm, na plaży czy na jachcie, trudno chodzic w długich spodniach.
Dodam jeszcze, że nie jestem młodą dziewczynka, ale dojrzała kobietą z dorosłym już dzieckiem. I też boję się, że jak przytyję, to proporcje będą jeszcze bardziej widoczne, gdyż łydki nie tyją tak jak uda, biodra czy brzuch.

---------- Dopisano o 14:10 ---------- Poprzedni post napisano o 14:02 ----------


Marta, nie grzesz. Masz zgrabne nogi. To, że szczupłe to super. Łączą ci się w łydkach, masz łydkę wykształconą, a nie prostą. Jest akurat. Mnie od kolan do kostek nogi się zwężają po skosie w linii prostej. Nie mam ani cm wypukłości od wewnątrz łydek. I to jest dopiero koszmar, bo jak stanę na baczność i złączę kolana i kostki to na wysokości łydek mam dziurę, i jak to się mówi - pies z budą by przeleciał. Nie możesz więc mieć mniej ode mnie ( kolana 38, łydki 30, kostki 22) bo by ci się łydki nie łączyły.

---------- Dopisano o 14:23 ---------- Poprzedni post napisano o 14:10 ----------


Gdybym miała takie nogi, jak ty to latem tylko szorty i krótkie spódnice, a zimą takie w kolanko. A tak.... w mojej szafie niezliczona ilość spodni, a spódnica jedna na lato do kostek i jedna na zimę w kolanko. A i tak założyłam ją może dwa razy, a kupiłam przed ubiegłą zimą. Do tego założyłam ją wiedząc, że idę w miejsce, gdzie nie będę paradowała w te i z powrotem, tylko usiądę np. przy stoliku w lokalu i nikt nie będzie widział moich chudych nóg.
Więc radzę dziewczyny - popatrzcie na to, czy łydki wam sią łączą, czy jest róznica między kolanem, łydką i kostką. Jeśli tak, to macie super nogi. A że szczupłe? to jeszcze lepiej. Byle tylko były odpowiednie proporcje i nogi łączyły się tam, gdzie powinny, a tam gdzie nie był prześwit.

NO tak jak pisałam w kostce mam 19 w lydce 29 lacza mi sie nogi w lydkach ale musze przyisnac. powinny byc grubsze bo jak stane normlanie kolana sa wystajace i nogi zlaczyc to daleko. jak znow je zlacze to jedno kolano ucieka do tylu

---------- Dopisano o 10:50 ---------- Poprzedni post napisano o 10:49 ----------

Cytat:
Napisane przez wychowana Pokaż wiadomość
NO tak jak pisałam w kostce mam 19 w lydce 29 lacza mi sie nogi w lydkach ale musze przyisnac. powinny byc grubsze bo jak stane normlanie kolana sa wystajace i nogi zlaczyc to daleko. jak znow je zlacze to jedno kolano ucieka do tylu
p zresztqa spojrzcie na te gole nogi wyzej moje. widac ze nogi sa scisniete. i kolano jedno znika
wychowana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-18, 14:36   #76
wychowana
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 11
Dot.: Chude łydki

normlanie eh

Edytowane przez wychowana
Czas edycji: 2010-11-19 o 11:41
wychowana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-23, 19:57   #77
Bocianica
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 19
Dot.: Chude łydki

Ściskając nogi pokazujesz nie prawdziwy obraz, więc jak można go oceniać. Zrób zdjęcie stojąc "na baczność", ale na luzie, bez ściskania ich. Przecież nie chodzisz po ulicy z tak ściśniętymi nogami...
Bocianica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-10, 22:14   #78
wychowana
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 11
Dot.: Chude łydki

Cytat:
Napisane przez Bocianica Pokaż wiadomość
Ściskając nogi pokazujesz nie prawdziwy obraz, więc jak można go oceniać. Zrób zdjęcie stojąc "na baczność", ale na luzie, bez ściskania ich. Przecież nie chodzisz po ulicy z tak ściśniętymi nogami...
one hmm nie sa scieniste jak dobrze zlaczone widac ze sa za chude na dole nic nie pomaga jezdze na rowerku . rowerze na palcach itp. nic nie pomaga
wychowana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-15, 01:00   #79
morpen
Przyczajenie
 
Avatar morpen
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 9
Dot.: Chude łydki

No niestety, trzeba to zaakceptować. Sam mam zbyt chude łydki - choć tylko optycznie, bo - skoro już tu chwalono się obwodami - moja łydka ma 52 cm obwodu, ale w porównaniu z udem (80 cm) wydaje się smukła i malutka - przez całe liceum mnie to dobijało. Patrzę na siebie w lustrze, a tam taka dziwaczna dysproporcja.

Taki to jest chyba okres w życiu człowieka, że się porównuje z innymi ludźmi, chce być podobny do tych, którzy się podobają. Próbowałem coś robić z tymi łydami, jakoś na nich skoncentrować ćwiczenia - tak samo unikałem jak ognia chodzenia w tzw. krótkich spodenkach, na rower chodziłem w dresie, mimo że było mi w nim za gorąco... (w końcu stanąłem przed decyzją, czy wolę wstydzić się "chudych" i nieproporcjonalnych łydek, czy chodzenia w dresie ).

Ćwiczenia coś pomogły, ale w końcu dałem sobie spokój, bo optycznie dalej jest tak samo.

Trzeba się po prostu przestać przejmować, nie zwracać uwagi na to co inni sobie pomyślą, jak wyjdziesz na ulicę w czym sobie chcesz, to większość ludzi i tak nawet nie będzie się zastanawiało.
morpen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Masaż


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:40.