Pędzle Mario Luigi - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-12-30, 16:47   #1
smutna_dziewczyna
Zadomowienie
 
Avatar smutna_dziewczyna
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kraina szczęścia :)
Wiadomości: 1 247
Lightbulb

Pędzle Mario Luigi


Hej dziewczynki, przepraszam jeśli zakładam na próżno temat, ale potrzebuję waszych opinii a niestety nie mam czasu, by szperać w internecie na ten temat. Dlatego mam do Was pytanie.

Co sądzicie o zestawie pędzli z all ?
Oto link : http://allegro.pl/3-kolory-pedzle-do...360768573.html

Miałam pędzle LancrOne i niestety nie jestem z nich zadowolona, gdyż włosie przy nich jest szorstkie...

Poza tym jaki z dostępnych na allegro mam kupić pędzelek, żeby ładnie rozcierał granice między cieniami?

A... i co myślicie jeszcze o tych pędzlach : http://allegro.pl/21-pedzli-naturlan...381963014.html

Bardzo proszę o pomoc Kochane wizażanki!!

Edytowane przez smutna_dziewczyna
Czas edycji: 2010-12-30 o 17:05
smutna_dziewczyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-30, 17:38   #2
sylwia78
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój
Wiadomości: 228
Dot.: Pędzle Mario Luigi

Cytat:
Napisane przez smutna_dziewczyna Pokaż wiadomość
Hej dziewczynki, przepraszam jeśli zakładam na próżno temat, ale potrzebuję waszych opinii a niestety nie mam czasu, by szperać w internecie na ten temat. Dlatego mam do Was pytanie.

Co sądzicie o zestawie pędzli z all ?
Oto link : http://allegro.pl/3-kolory-pedzle-do...360768573.html

Miałam pędzle LancrOne i niestety nie jestem z nich zadowolona, gdyż włosie przy nich jest szorstkie...

Poza tym jaki z dostępnych na allegro mam kupić pędzelek, żeby ładnie rozcierał granice między cieniami?

A... i co myślicie jeszcze o tych pędzlach : http://allegro.pl/21-pedzli-naturlan...381963014.html

Bardzo proszę o pomoc Kochane wizażanki!!
To wszystko to te same pędzle, pod różnymi nazwami
Za dobre kosmetyki i dobre pędzle trzeba zapłacić i to sporo. Jeden pędzel to koszt od 20zł wzwyż, a oni sprzedają zestawy np. 16 pedzli za 70zł to ile jeden pedzel kosztuje? 4-5zł To co to za jakość? I z czego tak na prawdę sa zrobione te pędzle? Na youtube jest mnóstwo recencji na temat tych chińskich pędzli pod różnymi nazwami Lancrone, Mario Luigi itp, a komentarze same mówią za siebie. Pędzle po 2 miesiącach szorstkie, odpadają rączki albo włosie roztapirzone we wszystkie strony. Nie polecam tego typu zakupów. Jak nie można wydać od razu 300zł - 400zł za komplet oryginalnych pędzli, dobrej firmy, warto sobie co miesiąc kupować 1 lub 2 i tak skompletowac zestaw, który będziesz mieć na długie, długie lata
Ja tak robię - kupuje co miesiąc jakieś 2 pędzle i nie mam z jednej firmy, tylko z kiku firm - wybieram te "najlepsze" z danej firmy
Polecam pędzle MAC, Inglot, Kryolan.
sylwia78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-31, 14:26   #3
Angelboy
Raczkowanie
 
Avatar Angelboy
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 60
Dot.: Pędzle Mario Luigi

Witam!
Pędzle nie są złe (mam duży zestaw), ale tylko te małe do cieni.
Reszta (do pudru, różu, ect.) są BEZNADZIEJNE.
Małe (za małe.), mam je od około roku i non stop wychodzą z nich włosy.
Odradzam zakup
Pozdrawiam
Angelboy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-01, 17:33   #4
kalina121
Wtajemniczenie
 
Avatar kalina121
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 2 312
Dot.: Pędzle Mario Luigi

Tak jak koleżanka wyżej polecam pędzle Inglota, Sephory, EDM, z tańszych Hakuro i E.L.Fa (te ostatnie z serii studio)mam i bardzo polecam,szczególnie kabuki i wszystkie do oczu.
kalina121 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-04, 18:26   #5
linka1312
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 2
Dot.: Pędzle Mario Luigi

http://allegro.pl/profesjonalne-pedz...387871650.html

czy to o tych pędzlach mario luigi pszecie czy jakies inne zestawy?
linka1312 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-05, 07:59   #6
smutna_dziewczyna
Zadomowienie
 
Avatar smutna_dziewczyna
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kraina szczęścia :)
Wiadomości: 1 247
Dot.: Pędzle Mario Luigi

Tak, to te same, tylko, że ja pytałam o zestaw 18 sztuk

EDIT :
Dziewczyny zamówiłam te pędzle Mario Luigi i jestem wręcz rozczarowana. Włosie roztapirzone przy niektórych pędzlach. A jakość wykonania tych pędzli... brak słów. ! Wczesniej miałam pędzle Lancrone i w porównaniu z Mario Luigi to niebo a ziemia. Teraz kompletuje pędzle z Maestro, a tamte sprzedałam. Dziewczyny nie kupujcie pędzli z all w zestawach, bo będziecie zawiedzione. Jednym słowem : Tandeta.

Edytowane przez smutna_dziewczyna
Czas edycji: 2011-01-10 o 07:57
smutna_dziewczyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-03, 08:30   #7
Gwiazdka79
Raczkowanie
 
Avatar Gwiazdka79
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 35
Dot.: Pędzle Mario Luigi

a ja mam zupełnie odwrotne zdanie od poprzedniczek. Kupiłam na allegro zestaw Mario Luigi 15 szt. w listopadzie ubieglego roku i do tej pory nic kompletnie się z nimi nie stalo. Sa rewelacyjne. Dwa włoski DOSŁOWNIE dwa włoski wypadły mi wczoraj z duzego pedzla do omiatania twarzy jak mocno pociagnęłam żeby się przekonać czy faktycznie takie lipne jak piszecie. A tak to kompletnie nic. sa mieciutki, nie zmieniły kształtu, łatwo się je czyści. Ja jestem nimi zachwycona.
__________________
Dukan 31.01.11 - 80,7
II faza do czerwca - 62,3
Cel - 58


wszystko czego pragnę jest nielegalne, niemoralne albo tuczące...

www.gwiazdka79.flog.pl ->pstrykam czasem w wolnej chwili
Gwiazdka79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-09-27, 14:37   #8
zabowska
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 10
Dot.: Pędzle Mario Luigi

Witam , ja jestem wizażystką po kilku szkołach itp. co do pędzli są różne opinie , jak ktoś kupuje sobie nie za drogie pędzle a ich nie myje bądź odwrotnie moczy je to wiadomo , że albo się rozpadną albo zrobią się sztywne i niezbyt przyjemne w dotyku. Takie pędzelki kąpiemy raz w miesiącu i to w delikatnym szamponie do włosów lub żelu do twarzy albo spryskujemy specjalnymi preparatami do pędzli. Suszymy je nie na kaloryferze co najważniejsze moim zdaniem ! Staramy się je po umyciu ładnie ułożyć lekko przyłożyć papier toal. reczniki papier. lub chusteczki hig. tak aby z nich nie kapało no i nie suszymy suszarkami . Ważne żeby były one z naturalnego włosia ja jestem wizażystką i posiadam kilka jakości i marek różnych firm i jakości i jedno wiem na pewno , że jak się o coś dba to nawet to najtańsze będzie długo nam służyło.
__________________
wizażystka , stylistka , kosmetyczka
zabowska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-22, 12:04   #9
Wisnia
Wtajemniczenie
 
Avatar Wisnia
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: [SG]
Wiadomości: 2 518
GG do Wisnia
Dot.: Pędzle Mario Luigi

Cytat:
Napisane przez smutna_dziewczyna Pokaż wiadomość
Tak, to te same, tylko, że ja pytałam o zestaw 18 sztuk

EDIT :
Dziewczyny zamówiłam te pędzle Mario Luigi i jestem wręcz rozczarowana. Włosie roztapirzone przy niektórych pędzlach. A jakość wykonania tych pędzli... brak słów. ! Wczesniej miałam pędzle Lancrone i w porównaniu z Mario Luigi to niebo a ziemia. Teraz kompletuje pędzle z Maestro, a tamte sprzedałam. Dziewczyny nie kupujcie pędzli z all w zestawach, bo będziecie zawiedzione. Jednym słowem : Tandeta.
wiem, że wątek stary ale lancrone to amerykańska firma. http://www.lancrone.com/index-4.html

A mario luigi faktycznie jest tandetna chińszczyzna, nie twierdze, że wszystko co amerykańskie jest dobre, ale w tym przypadku od razu widać, które będą lepszej jakości....
Wisnia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:29.