Wszystko na temat plukanek do wlosow-watek zbiorczy - Strona 28 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Pokaż wyniki sondy: Czy "farbowanie"za pomoca plukanek,henny itp nie niszczą włosów??
NIE NISZCZĄ 181 47,26%
NISZCZĄ 50 13,05%
Przy krotkim stosowaniu NIE,na dluzsza mete niszczą! 152 39,69%
Głosujący: 383. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-01-17, 15:01   #811
anusia-87
Wtajemniczenie
 
Avatar anusia-87
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Bln /K.O.
Wiadomości: 2 838
Dot.: rudo-żółto-zielone!! wrrr

Cześć Asiuha90!
Skąd ja znam przeboje z blondami... Też miałam zielone, rude i żółte refleksy, dlatego wiem jak to wygląda
Ale zrezygnowałam... dałam sobie spokój z blondem i teraz mam brązik - jednak nieustannie szukam farby, która nie będzie się zmywać i dawać rudo-miedzianych refleksów. Właśnie przed chwilką zafarbowałam się jasnym popielatym brązem Natural & Easy.
Mogę Ci polecić tą serie farb, bo fajnie się nakłada, łatwo zmywa, kolor jest naturalny - przynajmniej ten mój. Ale jak to zwykle bywa - ciemniejszy niż na opakowaniu...
Możesz też po prostu udać się do fryzjera, może on coś poradzi.
Poza tym może wypróbujesz szampony lub płukanki eliminujące żółty kolor?
Polecam też jedwab płynny do włosów zniszczonych i suchych.
anusia-87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-17, 15:05   #812
*Jadis*
Raczkowanie
 
Avatar *Jadis*
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 207
GG do *Jadis*
Dot.: rudo-żółto-zielone!! wrrr

Przypomniało mi sie jeszcze - mozna również zakupić netralizator koloru żóltego lub pomarańczowego. Nakłada się go bodajże na 15 minut (albo na 5, nie jestem pewna, ale to na pewno jest napisane na ulotce) i potem zmywa. na takie włosy można nałozyc farbę. Takie coś tez widzialam na allegro, ale nie stosowalam. Z tańszych metod, żółty kolor niweluje srebrna płukanka.
*Jadis* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-17, 16:08   #813
asiuha90
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 63
Dot.: rudo-żółto-zielone!! wrrr

Cytat:
Napisane przez anusia-87 Pokaż wiadomość
Cześć Asiuha90!
Skąd ja znam przeboje z blondami... Też miałam zielone, rude i żółte refleksy, dlatego wiem jak to wygląda
Ale zrezygnowałam... dałam sobie spokój z blondem i teraz mam brązik - jednak nieustannie szukam farby, która nie będzie się zmywać i dawać rudo-miedzianych refleksów. Właśnie przed chwilką zafarbowałam się jasnym popielatym brązem Natural & Easy.
Mogę Ci polecić tą serie farb, bo fajnie się nakłada, łatwo zmywa, kolor jest naturalny - przynajmniej ten mój. Ale jak to zwykle bywa - ciemniejszy niż na opakowaniu...
Możesz też po prostu udać się do fryzjera, może on coś poradzi.
Poza tym może wypróbujesz szampony lub płukanki eliminujące żółty kolor?
Polecam też jedwab płynny do włosów zniszczonych i suchych.
dziękuję za odp płukanki jeszcze nie uzywałam. po jej zastosowaniu blednie całty kolor czy tylko żółte refleksy? mam jeszcze jedno pytanko masz może jakąś fotke z opakowaniem tej farby i koloru jakiego użyłaś? i czy kolor bardzo odbiega od tego na opakowaniu? a co najważniejsze nie ma żadnych żółtych czy rudawych odcieni? pozdroawiam
asiuha90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-17, 16:10   #814
asiuha90
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 63
Dot.: rudo-żółto-zielone!! wrrr

Cytat:
Napisane przez *Jadis* Pokaż wiadomość
Przypomniało mi sie jeszcze - mozna również zakupić netralizator koloru żóltego lub pomarańczowego. Nakłada się go bodajże na 15 minut (albo na 5, nie jestem pewna, ale to na pewno jest napisane na ulotce) i potem zmywa. na takie włosy można nałozyc farbę. Takie coś tez widzialam na allegro, ale nie stosowalam. Z tańszych metod, żółty kolor niweluje srebrna płukanka.
dziękuję hmm może się skusze. może pomoże
asiuha90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-17, 16:22   #815
asiuha90
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 63
Dot.: Płukanka

witam! w pazdzierniku fabowałam włoski na średno blond GARNIEREM. kolor wyszedł oczywiscie rudawy i ciemny;/ pod słońce miodowo-rudy. czy na takie włosy mogę stosować tą płukanke? czy żółte refleksy znikną i mogę po niej pomalować włosy na blond?
asiuha90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-18, 09:26   #816
Pt6
Raczkowanie
 
Avatar Pt6
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 153
Talking Ziołowe odżywki, maseczki, płukanki...

Ponieważ jestem fanką (nie fanatyczką ) ziół od paru lat, udało mi się uzbierać kilka różnych „przepisów” na odżywki, płukanki, nalewki które pomagają lub leczą włosy. Pozbierałam więc te które mam w domu i postanowiłam podzielić się nimi z Wami. Niektóre z nich uratowały nie raz moje włosy, więc może jeszcze komuś pomogą. Wprawdzie wymagają odrobiny wysiłku i czasu, ale myślę, że warto spróbować.

Parę podstawowych zasad:

1. Wszystkie nalewki trzymamy w naczyniach z ciemnego szkła, szczelnie zamkniętych w chłodnym miejscu

2. Nie należy stosować paru np. maseczek na dany problem, gdyż jak ze wszystkimi odżywkami można przedobrzyć i włosy zamiast wyglądać lepiej przyklapną albo co gorsza przyzwyczają się lub problem się nasili ( wkońcu co za dużo to niezdrowo ). Co jakiś czas maseczki, nalewki czy płukanki można zmieniać.

--------------------------------------------------------

Olejek z jojoby

- wygładza, okrywa trzon włosów
- pobudza wzrost włosów
- nawilża
- ogranicza równocześnie aktywność gruczołów łojowych a więc zapobiega przetłuszczaniu
- znakomicie wpływa na włosy matowe i suche – zmęczone opalaniem.


Kilka łyżek olejku z jojoby wlej do małego garnuszka i podgrzej, wstawiając na parę minut do naczynia z bardzo gorącą wodą. Wetrzyj olejek w skórę głowy, a potem rozprowadź go po włosach. Zawiń głowę na 20 minut w folię i rozgrzany ręcznik. Spłucz łagodnym szamponem.

--------------------------------------------------------

Popiół

Kobiety Wschodu wierzą, że urodę swych włosów zawdzięczają popiołowi ze spalonych suchych pędów winorośli.

- wzmacnia włosy
- zapobiega łupieżowi
- po dodaniu do niego oleju sezamowego pełnego witamin (m.in. E) oraz minerałów (żelaza, cynku), powstaje znakomita odżywka nadająca połysk i ułatwiająca rozczesywanie.


Raz w tygodniu garść popiołu zalej ½ szklanki wody i ½ szklanki octu. Odstaw na godzinę, wymieszaj i przecedź przez gęste sito. Dodaj 3 łyżki olejku sezamowego, znowu wymieszaj i wetrzyj odżywkę w skórę głowy i włosy. Owiń folią i ręcznikiem. Zmyj łagodnym szamponem po 30 minutach.

--------------------------------------------------------

Przeciwłupiezowe:

Ciemne włosy płucz codziennie w wywarze kory dębowej, kłączy tataraku, liści orzecha włoskiego lub liści pokrzywy: 3 łyżki wybranego ziela zalej 2 litrami wody, doprowadź do wrzenia i gotuj na maleńkim ogniu pod przykryciem przez 15 minut, odstaw na 10 minut i odcedź.

Jasne włosy płucz naparem z rumianku , cebuli lub jemioły: 3 łyżki ziela zalej 2 litrami wrzątku, odstaw na 20 minut i odcedź.

Raz w tygodniu nakładaj na włosy wybraną odżywkę:

Jajeczno – drożdżowa: 10 dag drożdży utrzyj z żółtkiem, dodaj łyżkę rycyny i łyżkę soku z cytryny, dobrze wymieszaj. Wmasuj papkę w skórę głowy i włosy, owiń folią i ręcznikiem, zmyj po 2 godzinach.

Jajeczno – naftowa: łyżkę nafty utrzyj z żółtkiem, łyżką soku z cytryny i 40 kroplami witaminy A+D (dostaniesz w aptece). Posmaruj tym skórę głowy i włosy, owiń folią i ręcznikiem, zmyj po 2 godzinach.

Cebulowa: utrzyj niewielką cebulę, wymieszaj z kieliszkiem spirytusu i wmasuj w skórę głowy. Owiń włosy folią i ręcznikiem. Trzymaj nie dłużej niż godzinę, gdyż inaczej pozostanie we włosach zapach cebuli

Lniana: wieczorem, przed snem, obficie posmaruj skórę głowy i włosy olejem lnianym, owiń folia i ręcznikiem. Rano umyj głowę i spłucz ją wywarem ziołowym – weź po łyżce ziela pokrzywy, skrzypu, korzenia łopianu i łyżeczkę mydlicy. Zalej zioła litrem wody, doprowadź do wrzenia i gotuj przez 20 minut na maleńkim ogniu pod przykryciem. Odcedź i wystudź.

Co drugi dzień przed snem pij napar z ziół: łyżeczkę ziela skrzypu i łyżeczkę pokrzywy zalej wrzątkiem, odstaw pod przykryciem na 15 minut, przecedź.

--------------------------------------------------------

Do włosów osłabionych
2 godziny przed myciem natrzyj skórę głowy sokiem z 200 g korzeni pokrzywy zmiksowanych ze szklanką wody i szklanką octu (płyn przygotuj pół godziny przed użyciem)

--------------------------------------------------------

Wzmacniające i zapobiegające wypadaniu

Wymieszaj po 2 łyżki łopianu, skrzypu oraz pokrzywy i zalej zioła w słoju ¾ litra wódki. Szczelnie zamknij i odstaw na 10 – 12 dni. Potem przecedź przez gazę, mocno wyciskając zioła. Nalewką codziennie nacieraj skórę głowy. Kuracja powinna trwać miesiąc

200 gram rozmarynu zalej ½ litra niegazowanej wody mineralnej i gotuj na maleńkim ogniu przez 15 minut. Odstaw na godzinę, przecedź dodaj 10 kropli olejku rozmarynowego, dokładnie wymieszaj i przelej do buteleczki. Nacieraj odwarem głowę codziennie przez 4 – 5 tygodni.

Około 400 gram suszonej pokrzywy zalej litrem octu winnego 4%, zagotuj, odstaw na godzinę, przecedź, nacieraj skórę głowy codziennie co najmniej miesiąc.

100 gram tymianku zalej litrem wody i podgrzewaj na maleńkim ogniu tak długo, aż połowa płynu wyparuje. Wtedy przecedź i przelej do butelki. Wcieraj w skórę głowy codziennie przez minimum 3 tygodnie.

Przed myciem wcieraj w skórę głowy startą na tarku cebulę wymieszaną z kieliszkiem spirytusu.

--------------------------------------------------------

Odżywiające zniszczone włosy i zapobiegające wypadaniu:

Obierz czarną rzepę, wyciśnij z niej sok w sokowirówce i wetrzyj w skórę głowy i włosy. Owiń głowę folią i ogrzanym ręcznikiem. Pozostań tak przez 40 – 60 minut. Potem umyj głowę delikatnym szamponem. Powtarzaj ten zabieg co drugi dzień przez miesiąc (przy okazji włosy rosną wtedy bardzo szybko).

Zmiksuj garść szyszek chmielu, zalej je ½ szklanki oleju sezamowego, wymieszaj i uzyskaną pakę wetrzyj we włosy. Owiń głowę folią i ciepłym ręcznikiem na 20 minut. Potem umyj głowę żółtkiem i kilkakrotnie, starannie spłucz ciepłą wodą. Powtarzaj 3 razy w tygodniu przez 5 – tygodni.

Wymieszaj 2 łyżeczki oczyszczonej nafty z łyżeczką oleju rycynowego i sokiem z 1 cytryny oraz żółtkiem, utrzyj wszystko na „majonez”. Wmasuj emulsję w skórę głowy, owiń folią i ręcznikiem. Po godzinie umyj włosy delikatnym szamponem. Zabieg powtarzaj co 2 dzień co najmniej miesiąc.

--------------------------------------------------------

Płukanka z chmielu

3 garście szyszek chmielu zalej 3 litrami wrzątku i odstaw na pół godziny pod przykryciem. Potem odcedź – w połowie naparu umyj głowę z użyciem szamponu, drugą połowę zużyj do ostatniego płukania. Wzmacnia to słabe włosy, zapobiega ich wypadaniu. Niestety przy systematycznym stosowaniu rozjaśnia włosy, płukanka nie nadaje się zatem dla brunetek, które nie planują zmiany barwy

--------------------------------------------------------

Aby włosy były puszyste do ostatniego płukania używaj wody zaprawionej octem (łyżka octu na 5 litrów wody), albo sokiem z cytryny. A jeśli włosy wypadają – najlepsza będzi nalewka z pokrzywy. Dwie garście ziela zalej 2 szklankami spirytusu, odstaw na dwa tygodnie w ciepłe miejsce, potem odcedź i stosuj w proporcjach 1/3 nalewki na litr wody.

--------------------------------------------------------

Bogata w witaminy jednorazowa maseczka

3 łyżki zmiksowanych kiełków zbożowych, 2 łyżki miodu, 2 żółtka, łyżkę drożdży piwnych utrzyj starannie na papkę. Ewentualnie rozcieńcz ją łyżką wody mineralnej. Wetrzyj w świeżo umyte włosy, owiń ręcznikiem. Po pół godzinie spłucz obficie ciepłą wodą.

--------------------------------------------------------
nalewka wzmacniająca:

Dwa razy w tygodniu wcieraj w skórę głowy i we włosy odzywkę ziołową. Łyżkę suszonych liści pokrzywy, posiekany liść aloesu i łyżkę skrzypu polnego zalej w słoiczku 2 szklankami czystej wódki i odstaw na dwa tygodnie. Potem przecedź do szczelnie zamykanego naczynia z ciemnego szkła. Trzymaj w chłodnym miejscu.

--------------------------------------------------------

Nadmiernie wypadające włosy:

Dwa razy w tygodniu zastosuj okład z imbiru. Utrzyj kawałek świeżego korzenia, wymieszaj go na pakę z łyżką oleju sezamowego. Wetrzyj w skórę głowy, owiń folią i ręcznikiem. Zostaw na parę godzin, a nawet na całą noc.

No i toby było na tyle od mnie. Powodzenia w stosowaniu i cudownych efektów .
__________________
"Małżeństwo zawsze jest związkiem dwojga ludzi gotowych przysiąc,
że tylko to drugie chrapie..."

Pratchett Terry
"Piąty elefant"
Pt6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-18, 15:38   #817
kas!a
Zakorzenienie
 
Avatar kas!a
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 11 188
Dot.: Ziołowe odżywki, maseczki, płukanki...

dziękuje, dziękuje, dziękuje
__________________
I'd love to stay and chat, but you're a total bi*ch.

wymiana książek:

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=774155
kas!a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-01-18, 19:29   #818
asiuha90
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 63
Dot.: rudo-żółto-zielone!! wrrr

hej! no więc nie wytrzymałam długo i dzisiaj pomalowałam włoski i musze przyznać że nie wyszło żle zafundowałam sobie jasny blond z LONDY. jestem w szoku że kolor wyszedł całkiem całkiem bo przeważnie na ciemnych włosach jasne koloy nie wychodzą. balam sie ze znów będę a'la kurczaczek albo co gorsza wyjdzie mi rudy na wszelki wypadek zaopatrzyłam się w srebrną płukankę tak jak radziłyście i nie zawachałabym się jej użyć na szczęście nie było takiej konieczności. kolo wyszedł ładny, jednolity. co pawda nie jasny blond ale zbliżony do mojego naturalnego kolorku czyli ciemnego blondu. nie ma (jak na razie) żadnych żółtych czy rudych refleksów. nareszcie jestem zadowolona
Acha co to farb to polecam LONDĘ. włosy są po niej mięciutkie i lśniące. nie tak jak po np GARNIERZE
noo to chyba na tyle
pozdrawiam serdecznie
asiuha90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-18, 20:30   #819
magdalenaa
Zadomowienie
 
Avatar magdalenaa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 1 291
Dot.: rudo-żółto-zielone!! wrrr

Mogłabyś wkleic fotke?
__________________
,, Uśmiechem witaj każdy nowy dzień ''
magdalenaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-18, 22:45   #820
asiuha90
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 63
Dot.: rudo-żółto-zielone!! wrrr

prosze zdjęcie troszke słabej jakości niestety.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg wloski.jpg (59,2 KB, 43 załadowań)
asiuha90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-19, 07:54   #821
Kosmiczna
Rozeznanie
 
Avatar Kosmiczna
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 515
GG do Kosmiczna Wyślij wiadomość przez Yahoo do Kosmiczna
Zdjęcia blondynek

Ostatnimi czasy myślę nad blondem na swojej głowie i poszukuję zdjęć blondynek, tak aby móc wybrać jakiś najbardziej optymalny odcień
Jeżeli macie zdjątka blond, to będę wdzięczna za wrzucenie ich na forum

Pozdrawiam
__________________
I’m the world’s best predator, aren’t I? Everything about me invites you in my voice, my face, even my smell. As if I need any of that! As if you could outrun me. As if you could fight me off.

Kosmiczna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-01-19, 09:08   #822
Kadunia
Zakorzenienie
 
Avatar Kadunia
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 9 435
Dot.: Zdjęcia blondynek

Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 7acc2c0d8d1caf9146c4190db9b3f28e.jpg (23,5 KB, 415 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 667d93ef123979f6abaeec447231488afrozen_paris5.jpg (82,3 KB, 261 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg baleyage blond.JPG (47,7 KB, 525 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg AnnualEmmyAwards.jpg (121,7 KB, 160 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg charlize_theron_loreal.jpg (90,3 KB, 204 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg conner_and_teen.jpg (52,7 KB, 447 załadowań)
__________________

Kadunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-19, 09:16   #823
Kadunia
Zakorzenienie
 
Avatar Kadunia
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 9 435
Dot.: Zdjęcia blondynek

Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg cuuudo blondzik.jpg (35,0 KB, 199 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg doda.jpg (24,1 KB, 215 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg dodusia.jpg (55,3 KB, 163 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg fryzurka cudo.jpg (50,6 KB, 472 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg dhazzard3.jpg (50,9 KB, 287 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg kolor5.JPG (27,8 KB, 573 załadowań)
__________________

Kadunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-19, 09:19   #824
Ludowa
Zakorzenienie
 
Avatar Ludowa
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 6 740
Dot.: Zdjęcia blondynek

Blondynki to są jednak śliczne
__________________

Ludowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-19, 09:23   #825
Kadunia
Zakorzenienie
 
Avatar Kadunia
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 9 435
Dot.: Zdjęcia blondynek

Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg loreal_serie_expert_shine_blonde_w-model_400.jpg (11,1 KB, 209 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg złoto_stare2.jpg (30,7 KB, 297 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg włoskiii.jpg (56,8 KB, 153 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg tara_conner_1_600.jpg (35,9 KB, 303 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg sliczna fryzurka 2.jpg (34,2 KB, 205 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg dotka123.jpg (76,1 KB, 132 załadowań)
__________________

Kadunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-19, 09:29   #826
Kadunia
Zakorzenienie
 
Avatar Kadunia
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 9 435
Dot.: Zdjęcia blondynek

Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg dotka23.jpg (47,5 KB, 297 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg norma.jpg (23,9 KB, 265 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg majka.jpg (47,0 KB, 302 załadowań)
Rodzaj pliku: jpeg piwoparis.jpeg (48,5 KB, 253 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg długie2.jpg (29,6 KB, 164 załadowań)
__________________

Kadunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-19, 09:35   #827
Kosmiczna
Rozeznanie
 
Avatar Kosmiczna
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 515
GG do Kosmiczna Wyślij wiadomość przez Yahoo do Kosmiczna
Dot.: Zdjęcia blondynek

To ja też dorzucam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 166.jpg (29,2 KB, 93 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg coifprintete06_pt.jpg (14,7 KB, 429 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg tat038.jpg (103,1 KB, 196 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 89aeed781a01a8d8140fc76143b685dc.jpg (33,3 KB, 162 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg fryzura.jpg (42,2 KB, 113 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 515.jpg (37,5 KB, 110 załadowań)
__________________
I’m the world’s best predator, aren’t I? Everything about me invites you in my voice, my face, even my smell. As if I need any of that! As if you could outrun me. As if you could fight me off.

Kosmiczna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-19, 09:38   #828
Kosmiczna
Rozeznanie
 
Avatar Kosmiczna
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 515
GG do Kosmiczna Wyślij wiadomość przez Yahoo do Kosmiczna
Dot.: Zdjęcia blondynek

Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 2bkjk.jpg (49,8 KB, 145 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg %28507%29.jpg (25,3 KB, 157 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 017_heidimueller_nbctca05.jpg (50,7 KB, 503 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg elijah029.jpg (39,2 KB, 267 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg fryzury527.jpg (37,6 KB, 65 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg fryzury976.jpg (28,2 KB, 56 załadowań)
__________________
I’m the world’s best predator, aren’t I? Everything about me invites you in my voice, my face, even my smell. As if I need any of that! As if you could outrun me. As if you could fight me off.

Kosmiczna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-19, 09:39   #829
Kosmiczna
Rozeznanie
 
Avatar Kosmiczna
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 515
GG do Kosmiczna Wyślij wiadomość przez Yahoo do Kosmiczna
Dot.: Zdjęcia blondynek

Kadunia
__________________
I’m the world’s best predator, aren’t I? Everything about me invites you in my voice, my face, even my smell. As if I need any of that! As if you could outrun me. As if you could fight me off.

Kosmiczna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-01-19, 09:48   #830
Kadunia
Zakorzenienie
 
Avatar Kadunia
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 9 435
Dot.: Zdjęcia blondynek

Cytat:
Napisane przez Kosmiczna Pokaż wiadomość
Kadunia
nie ma za co jak cos jeszcze bede miala to wrzuce
__________________

Kadunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-19, 12:20   #831
sweet sunday
Zakorzenienie
 
Avatar sweet sunday
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 672
Dot.: Zdjęcia blondynek

no to coś ode mnie ciemniejsze blondy:
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 100122308.jpg (26,6 KB, 123 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 50621103914825is.jpg (26,3 KB, 60 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2900_3476_Lopez-Jennifer-09-4x.jpg (45,9 KB, 212 załadowań)
sweet sunday jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-19, 12:29   #832
sweet sunday
Zakorzenienie
 
Avatar sweet sunday
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 672
Dot.: Zdjęcia blondynek

cd ciemniejszych blondów
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 0307200511070184.jpg (18,0 KB, 112 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg elle-french-2004-02.jpg (39,6 KB, 161 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg tush-0706-01-02.jpg (31,7 KB, 73 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg fc-06-01.jpg (32,7 KB, 62 załadowań)
sweet sunday jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-19, 12:32   #833
industria
Zakorzenienie
 
Avatar industria
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 4 489
Dot.: Zdjęcia blondynek

Cytat:
Napisane przez Ludowa Pokaż wiadomość
Blondynki to są jednak śliczne
tak samo jak rude i brunetki
industria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-19, 12:37   #834
sweet sunday
Zakorzenienie
 
Avatar sweet sunday
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 672
Dot.: Zdjęcia blondynek

teraz jaśniejsze blondynki:
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (87,1 KB, 68 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg cosmo-1003-powerbabe-02.jpg (30,9 KB, 224 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg doda_3.jpg (42,5 KB, 208 załadowań)
sweet sunday jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-19, 12:41   #835
sweet sunday
Zakorzenienie
 
Avatar sweet sunday
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 672
Dot.: Zdjęcia blondynek

cd jaśniejszych
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg fc-05-01.jpg (18,6 KB, 285 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg rl-01-01.jpg (21,4 KB, 103 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg revlon-bsilvani-02.jpg (59,4 KB, 52 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg MarieSerneholt1wlosy 4.jpg (66,7 KB, 116 załadowań)
sweet sunday jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-19, 12:46   #836
sweet sunday
Zakorzenienie
 
Avatar sweet sunday
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 672
Dot.: Zdjęcia blondynek

cd
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg loreal-2006-feria-01.jpg (66,5 KB, 175 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 875_964866279_normal_parishiltonusweekly027ji_H181825_L.jpg (58,2 KB, 247 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg citizenk-2005-02-01.jpg (35,9 KB, 76 załadowań)
sweet sunday jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-19, 12:55   #837
sweet sunday
Zakorzenienie
 
Avatar sweet sunday
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 672
Dot.: Zdjęcia blondynek

cd
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg khudson-w-0703-03.jpg (38,7 KB, 195 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg marie wlosy.JPG (93,5 KB, 194 załadowań)
sweet sunday jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-19, 12:56   #838
sweet sunday
Zakorzenienie
 
Avatar sweet sunday
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 672
Dot.: Zdjęcia blondynek

i kolejne
sweet sunday jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-19, 13:09   #839
sweet sunday
Zakorzenienie
 
Avatar sweet sunday
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 672
Dot.: Zdjęcia blondynek

Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg paris_hilton_11506_12.jpg (30,1 KB, 98 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg leslie-bibb-allure-01.jpg (26,0 KB, 173 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ashley olsen 11.jpg (37,0 KB, 146 załadowań)
sweet sunday jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-19, 13:20   #840
doottka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 11
Thumbs down Dziewczyny pomocy!!!! żółto- pomarańczowe włosy i co dalej?

2 dni temu fryzjerka zafarbowała mi włosy( odrosty) wczesniej miałam balejaż... wyszły żołte a miał byc platynowy bląd. mam takie kuku na głowie ze szok!tj. bialy odrost a na łączeniu wlosów moich z wczesniej farbowanymi żółte a z tyłu głowy pomarańcz... chce sama coś z tym zrobic bo nie pójde juz do fryzjera ktory nie ma pojęcia.. jaki szampon koloryz. lub farba??? ale jaka firma?? z gory dzięki!!!!! aha! czy moze mi zwrócic za to pieniądze??bo efekt miał byc inny i obiecywala ze nie będą żółte.Dałam 70 zł. czy gołąb z welli będzie odpowiedni??

Edytowane przez doottka
Czas edycji: 2007-01-19 o 16:00
doottka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-04-04 01:33:53


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:19.