Ciało - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-12-21, 09:08   #1
sasha_91
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 33

Ciało


-

Edytowane przez sasha_91
Czas edycji: 2013-04-15 o 07:55
sasha_91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-21, 09:15   #2
mivol
Rozeznanie
 
Avatar mivol
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 838
Dot.: Ciało

.....

Masz za☠☠☠istą figurę i możesz chodzić w czym chcesz. Obcisłe spodnie jak najbardziej wskazane Ludźmi się nie przejmuj
mivol jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-21, 09:35   #3
ahmily
Zakorzenienie
 
Avatar ahmily
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3 461
Dot.: Ciało

chciałabym mieć taki problem... moim zdaniem masz piękną figurę i nie uważam, żebyś mogła źle wyglądać w obcisłych spodniach, może jakieś zdjęcie w ubraniu?
__________________
od nowa
ahmily jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-21, 09:49   #4
Blobby
Raczkowanie
 
Avatar Blobby
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Vancouver
Wiadomości: 385
Dot.: Ciało

Figurę masz świetną,generalnie pozazdrościć,nie patrz na innych,tylko zaakceptuj siebie i podkreślaj walory. Lubisz sukienki bombki? to zakładaj jak przychodzi dobra pogoda,optycznie poszerzają biodra-jeśli to cię jakoś pocieszy
Blobby jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-21, 09:57   #5
sasha_91
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 33
Dot.: Ciało

Dziękujetrochę aż trudno jest mi w to uwierzyć. Faktycznie może wydaje się to głupie. Ale gdy się słyszy, że wygląda się jak słup czy też sosna (pozwalam sb na jakieś obcasy, czy też koturny 8cm maxxx) bądź, że pierwsze co robie po przyjściu do domu to idę do łazienki, by wszystko zwrócić. Coś takiego jednak potrafi mnie podłamać i to całkiem bardzo.

Aktualnego zdjęcia całej figury w ubraniu (jakkolwiek to brzmi) nie mam.. Zazwyczaj unikam aparatu jak ognia.

Edytowane przez sasha_91
Czas edycji: 2012-12-21 o 09:59
sasha_91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-21, 10:12   #6
c640cdfa886255292692728c9c3f51a456c1754b_657ce90228a24
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 4 727
Dot.: Ciało

Niestety ludzie bywają zazdrośni, bo ciężko mi sobie wyobrazić, żeby ktoś serio uważał że coś nie tak z Twoją figurą Ciesz się nią, bo naprawdę jest świetna
c640cdfa886255292692728c9c3f51a456c1754b_657ce90228a24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-21, 10:12   #7
lipiec
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 014
Dot.: Ciało

Cytat:
Napisane przez sasha_91 Pokaż wiadomość
Dziękujetrochę aż trudno jest mi w to uwierzyć. Faktycznie może wydaje się to głupie. Ale gdy się słyszy, że wygląda się jak słup czy też sosna (pozwalam sb na jakieś obcasy, czy też koturny 8cm maxxx) bądź, że pierwsze co robie po przyjściu do domu to idę do łazienki, by wszystko zwrócić. Coś takiego jednak potrafi mnie podłamać i to całkiem bardzo.

Aktualnego zdjęcia całej figury w ubraniu (jakkolwiek to brzmi) nie mam.. Zazwyczaj unikam aparatu jak ognia.
Nie mogę niestety napisać, ze Cię rozumiem, bo sama jestem grubasiątkiem i chciałabym mieć takie idealne ciało . Nie próbuj przybrać na wadze jeśli dobrze sie czujesz w swoim ciele, uwierz ze lepiej być takim pięknym chudzielcem niż osoba z nadwagą . Widocznie masz bardzo dobrą przemianę materii, lub odziedziczyłaś taka figurę po rodzicach . Wiem, ze pewnie trudno to zrobic, ale olej tych którzy krytykują Twój wygląd, nie maja do tego podstaw bo jesteś zdrową, chudą kobietą, a nie słupem czy sosną
__________________

lipiec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-12-21, 10:21   #8
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 399
Dot.: Ciało

Kochana jestes mloda, zgrabna, wygladasz jak modelka. Nie niszcz tego. Docen to co masz i ciesz sie tym. Wiele kobiet chcialoby wygladac jak ty. TY mozesz nosic wiekszosc ciuchow i bedziesz wygladasz ekstra. Zainspiruj sie moda uliczna modelek bedziesz wygladac cudnie. Pozdrawiam.
__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-21, 11:29   #9
Redhaired Witch
Nindżopesz
 
Avatar Redhaired Witch
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Dom Latających Sztybletów
Wiadomości: 26 402
Dot.: Ciało

No coz, ja zazdroszcze Ale jesli jest to dla Ciebie problem to kupuj spodnie w ostrych kolorach, we wzory, skorzane albo metaliczne, powinny optycznie pogrubiac. Teraz jest wlasnie moda na zlote, srebrne, welurowe, w barokowe wzory, galaxy print, ombre itp. Takze grube welniane ocieplacze dodadza kilka cm w obwodzie nog. Poza tym rajstopy we wzory (albo azurowe szlaczki), legginsy imitujace skore, dlugie spodnice.
Waskie biodra zatuszuja dluzsze bluzki, spodnice bombki.
__________________

Redhaired Witch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-21, 13:12   #10
Basiulka19
Zadomowienie
 
Avatar Basiulka19
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Łomża/Białystok
Wiadomości: 1 210
Dot.: Ciało

Ja jestem o wiele chudsza od Ciebie a jestem zdrowa. A Ty masz ekstra figure
Basiulka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-21, 14:02   #11
201704051536
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 887
Dot.: Ciało

baskinki, rozkloszowane sukienki, babydoll
201704051536 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-12-21, 15:09   #12
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: Ciało

Proponuje odpowiedziec im, że masz jakąs straszna chorobe i ich zgasisz

Noś co chcesz.
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-21, 16:29   #13
EmilkaZ
Wtajemniczenie
 
Avatar EmilkaZ
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 2 017
GG do EmilkaZ
Dot.: Ciało

Musisz popracować na akcpetacją siebie. Wiem, że żyjemy w takich czasach, że kobiety z pięknymi szerokimi biodrami chcą schudnąć, szczupłe chcą przytyć albo zrobić sobie biust, brunetki chcą być blondynkami, a blondynki brunetkami...ale chyba nie warto się wpisywać w jakieś schematy jestem za gruba, jestem za chuda. Ważne zebyś jadła zdrowo, ćwiczyła i była szczęśliwa
Nie wiem jak można komuś powiedzieć wyglądasz jak sosna a nawet jeślibyś tak wyglądała to co? a jakbyś stała się sławna i pierońsko pewna siebie to pewnie każdy chciałby wyglądać jak sosna.
Echh
Możesz inspirować się np. Oliwią Palermo albo dziewczyną z bloga lovelypepa i znaleźć sobie normalne towarzystwo które nie będzie Ci mówiło w jaki schemat masz się wpasować.
EmilkaZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-21, 18:27   #14
friable
Raczkowanie
 
Avatar friable
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 432
Dot.: Ciało

Jak mozna narzekać jak się tak wygląda?
Nie przejmuj się komentarzami zazdrośników... Chyba, że bardzo Ci to przeszkadza, to zamień się ze mną
friable jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-21, 19:36   #15
Andriejewna
Zakorzenienie
 
Avatar Andriejewna
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: z puszki Pandory
Wiadomości: 5 017
GG do Andriejewna
Dot.: Ciało

Następnym razem pokaż im to:
http://www.joemonster.org/art/21881/..._odchudzaniem_

Też się spodziewałam zobaczyć nie wiadomo jakiego chudzielca wyglądam podobnie i też się przez całe życie nasłuchałam jak to jutro nie umrę z głodu z moich obserwacji wynika, że 100% wciskających te głodne kawałki osób jest grubsza ode mnie
Wymyśl sobie jakąś odzywkę i powtarzaj tym "życzliwym" dopóki się nie znudzą.
__________________
Fetyszystka kocich stóp



Spełniam się w macierzyństwie
Roz
Dwa
Trzi
Cztyry



(Ej mam blog )
Andriejewna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-21, 22:27   #16
Carmela_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 383
Dot.: Ciało

Czytając Twój post pomyślałam że ujrzę jakąś prawie anorektyczkę.A zobaczyłam laskę z figurą idealną
Nie wiem co za ludzi masz w swoim otoczeniu,ale jeżeli dla nich taka figura to 'za chuda' to nie chcę wiedzieć o jakiej powiedzą,że jest puszysta-chyba dopiero taką łatkę dostanie kobieta ważąca 150 kg w górę
Jestem ciutkę chudsza niż Ty i w ogóle nie słyszę tego typu uwag,jeśli już to od sporo starszych osób.Ale też w moim otoczeniu nadwagę mają tylko 2 koleżanki,reszta wygląda jak Ty lub ma parę kg więcej.Więc to chyba kwestia zazdrości,bo innego powodu do takich tekstów tu nie widzę.

I w ogóle sorry że wysuwam taką opcję,ale naprawdę patrząc na Twoje zdjęcie mam wrażenie że założyłaś ten wątek tylko by nasłuchać się komplementów.Słyszałam jak mówi się o kimś że jest chorobliwie chudy,ale Ty nawet ręce i nogi masz normalne,a nie chude.Ludzie Ci mówią że nigdy nie widzieli osoby chudszej od Ciebie?Gdzie oni mieszkają,w McDonaldzie?Jakoś naciągany trochę ten wątek jest

Edytowane przez Carmela_
Czas edycji: 2012-12-21 o 22:30
Carmela_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-22, 11:54   #17
tynka88
Zadomowienie
 
Avatar tynka88
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1 549
Dot.: Ciało

świetna figura ja bym nic nie zmieniala, a inni niech popracuja nad soba, a nie ubolewaja nad tym jak ty wygladasz
__________________
26.03.2012 Mateuszek
21.09.2014 Piotruś



tynka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:26.