Co sie sprawdzilo, co zaskoczylo, co wspominacie - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-06-24, 09:23   #1
bialybez
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 59

Co sie sprawdzilo, co zaskoczylo, co wspominacie


Drogie Mężatki, co z dnia śluby i wesela najlepiej wspominacie? Co się sprawdziło i z czego jesteście naprawdę zadowolone? A co Was zaskoczyło?
bialybez jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-29, 13:44   #2
Fantasmagori
Zakorzenienie
 
Avatar Fantasmagori
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 6 687
Dot.: Co sie sprawdzilo, co zaskoczylo, co wspominacie

Mnie zaskoczył totalny brak stresu z mojej strony Czułam się tak, jakbym grała w filmie - jakoś nie docierało do mnie że to się dzieje naprawdę

Zaskoczyło mnie to jak mocno wzruszył się mój tata

Dobrze wspominam ceremonię w kościele - było krótko, ksiądz nie nudził, nie pomyliliśmy się z TŻ ani razu, podobało nam się też to że ten pomocnik księdza pokazywał nam dyskretnie kiedy wstać, kiedy usiąść a kiedy klęczeć bo wbrew pozorom w trakcie własnego ślubu, kiedy nie siedzi się z innymi w ławkach tylko we dwoje z przodu to nie jest oczywiste

Negatywnie zaskoczyło mnie zachowanie rodziny TŻ którzy w trakcie pierwszego tańca zrobili nam "kółeczko"chociaż wcześniej prosiliśmy żeby tego nie robili
Oraz kamerzystki, film jest kiepski, nie wygląda tak jak chciałam
Tu rada dla przyszłych PM: dogadajcie z kamerzystami i fotografem każdy szczegół, mówcie na czym wam zależy bo ja chyba założyłam nieświadomie że te kamerzystki wiedzą czego chcę i się przeliczyłam

Zadowolona jestem z tego że się zdecydowaliśmy na tuby z płatkami, super to wyszło na zdjęciach
I z tego że zobaczyliśmy się z TŻ dopiero przed ołtarzem, cudowna chwila
__________________
Żona 2013
Mama 2015 [*]
Mama 2016



Edytowane przez Fantasmagori
Czas edycji: 2015-06-29 o 13:49
Fantasmagori jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-01, 11:11   #3
mysza_szara
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 53
Dot.: Co sie sprawdzilo, co zaskoczylo, co wspominacie

Ja miałam stres puki nie przyjechała fryzjerka potem zero stresu może troszke przed przysiegą, mało co pamiętam z tego dnia tak jak bym chodziła pijana przez całe wesele .
Zadowolona byłam z dj (poprostu super facet, i grał super).
Nie zadowolona jestem z tego że przydzielili do rzucania (grosikami i cukierkami) osobe która sie nie nadawała, i wyszło tak ze pod kościołem nam nikt nie sypał (pod sala to już nie to samo), dziś wiem ze już bym nie uwierzyła w słowa "nasi będa sypać" to popsuło mi bardzo humor chyba nawet do tej pory
mysza_szara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-04, 10:36   #4
monikkad
Wtajemniczenie
 
Avatar monikkad
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 104
Dot.: Co sie sprawdzilo, co zaskoczylo, co wspominacie

Mnie zaskoczyl baaaardzo pozytywnie przyjazd na sam slub do kosciola mojej wizazowej kolezanki . Oraz obecnosc na slubie mojej pani promotor. Zaskoczylo mnie tez troche to, ze kazdy tak wspaniale sie wywiazal ze swoich zadan i dzieki temu ten dzien byl magiczny . Zaskoczyly mnie piekne dekoracje w kosciele i to, ze byl w scholi chlopak grajacy na bongosach, bo mialo go nie byc . Jeny, po ponad roku nie wiem czy jest cos, co wspominam negatywnie . Bylo po prostu idealnie, jak ze snow Nie zmienilabym nic
__________________
"Ludzie dbają o tych, którzy dbają o siebie!"
monikkad jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-06, 12:55   #5
bialybez
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 59
Dot.: Co sie sprawdzilo, co zaskoczylo, co wspominacie

Jestem już po i mogę śmiało napisać, że zaskoczyło mnie to, że dużo osób które nam odmówiły przyjścia na wesele przyszło tylko do kościoła i nawet przyniosło kwiaty i prezenty. Niemile mnie zaskoczył fakt, że koleżanka mi odmówiła przyjścia 3 dni przed weselem z niby "strasznego powodu, którego nie mogła wyjawić" a potem do innej koleżanki, która była na weselu pisała smsy, że u niej wszystko ok i nic w sumie sie nie stało.
Sprawdził się lokal KMICIC koło Lublina i fotograf ELFI koło Lublina, było super. Sprawdziły sie winietki, przeze mnie robione menu na stołach (każdy szczególnie na początku czytał) i kosze ratunkowe w toaletach.
Wspominam miło całe wesele, to że wiele osób chwaliło tort i nawet prosiło o dokłatke, to, że kuzyn TŻ przyniósł bębny i grał dla nas, a inna koleżanka zaspiewała dla nas 3 piosenki. To było super.
bialybez jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-10, 21:54   #6
201607040940
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 6 562
Dot.: Co sie sprawdzilo, co zaskoczylo, co wspominacie

Mnie zaskoczyło opanowanie mojego męża. Gdyby nie jego spokój to bym zrobiła aferę - w kwiaciarni - bo nie taki kolor kwiatów był, i na sali - bo z cukierni przyjechał tort zupełnie nie tak ustrojony, i dlaczego sala dołożyła zimnie ognie, ja wcale nie chciałam zimnych ogni....

a poza tym było fajnie.
201607040940 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-10-10 21:54:02


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:43.