Gdzie na szkolenie z makijażu permanentnego? - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Szkoła i edukacja

Notka

Szkoła i edukacja Szkoła i edukacja, to forum dla osób, które chcą się uczyć. Tu dowiesz się wszystkiego o szkołach, uczelniach, kursach. Na forum NIE odrabiamy prac domowych!

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-03-13, 21:06   #61
Majeczka44
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 80
Dot.: Gdzie na szkolenie z makijażu permanentnego?

Tak, o ile faktycznie chce się tego dobrze nauczyć, a niestety zdecydowanej większości, jakoś wybitnie na tym nie zależy.
Idą po papierek, a później jakoś będzie, podpatrzę jak to robią inni, może się uda, szefowa nie zauważy.
Oj, ta Polska ;/
Majeczka44 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-14, 07:12   #62
kajankas
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 432
Dot.: Gdzie na szkolenie z makijażu permanentnego?

A ludzie z czasem też wpadają na to, że w ten sposób całe życie nie są nawet średniakami. Zobacz jakie sukcesy, jakie pieniądze w branży osiągają najlepsi, ci którzy rzeczywiście chcieli się cały czas rozwijać. I to powinna być dla takich ludzi najlepsza motywacja ;-)
kajankas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-08, 10:08   #63
Daria 10
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 1
Smile Dot.: Gdzie na szkolenie z makijażu permanentnego?

Witam pisze w sprawie takiej Akademii szkoleniowej w Koszalinie znalazłam w internecie i na Facebooku widziałam dużo zdjęć. Były tam
na prawdę fajne usta, brwi permanentnie zrobione. Chciała bym się czegoś takiego nauczyć ale nie wiem czy tam się udać. Pomożecie?
Daria 10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-28, 08:03   #64
krupagabryska
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 1
Dot.: Gdzie na szkolenie z makijażu permanentnego?

Cześć dziewczyny. Ja się zapiałam na kurs makijażu permanentnego do Biotekpolska. Dopiero zaczynam od przyszłego tygodnia więc ciężko mi cokolwiek powiedzieć, ale kurs nie jest drogi, pani wydają się bardzo sympatyczne więc mam nadzieję że będzie ok Zdam relacje po poniedziałku trzymajcie kciuki !
krupagabryska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-23, 14:41   #65
nataliakiko
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 1
Dot.: Gdzie na szkolenie z makijażu permanentnego?

A ja tam sobie zrobiłam 2 lata temu usta i jestem bardzo zadowolona Robiłam u dziewczyn w Biotekpolska (polecam panią Asię jak coś). Nie mam czasu na codzienny makijaż, praca i 3 dzieci tak mnie wykańcza że stwierdziłam że sobie zafunduje a co ja tam polecam!
nataliakiko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-31, 14:41   #66
wasiaknatalia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 5
Dot.: Gdzie na szkolenie z makijażu permanentnego?

Hej, chciałabym odświeżyć wątek. Mianowicie poszukuje naprawdę dobrego szkolenia z makijażu permanentnego. Jestem z trójmiasta, ale miejsce nie jest dla mnie ważne.
wasiaknatalia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-07, 09:39   #67
mano3891
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 648
Dot.: Gdzie na szkolenie z makijażu permanentnego?

Widzę, że niewiele się tu dzieje. Jeżeli ma ktoś informacje na temat szkoleń z makijażu permanentnego w Broadwey beauty w Katowicach to proszę o opinie
__________________
1. A / 168cm/ 50kg
2. 25.01.2016 DF Czechy Eurosylicone anatomy/ wysoki profil
mano3891 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-11-06, 22:36   #68
inverso
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 340
Dot.: Gdzie na szkolenie z makijażu permanentnego?

Mam takie pytanie, jakie warunki trzeba spełnić aby móc szkolić z makijażu permanentnego ? Czy wystarczą wcześniej ukończone kursy w tym kierunku + kurs pedagogiczny? Czy trzeba mieć tytuł szkoleniowca / instruktora konkretnej marki?
inverso jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-16, 16:23   #69
Nikola_la
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Lokalizacja: Szczecin/Chełm
Wiadomości: 50
Dot.: Gdzie na szkolenie z makijażu permanentnego?

No to ja od siebie mogę polecić xxx we Wrocławiu. Świetne miejsce jeżeli chodzi o naukę makijażu permanentnego (w tym jego usuwania). Szkolenie prowadzi tam xxx która jest ogólnie świetną babeczką. Nie dość że ma ogromną wiedzę na ten temat to jeszcze potrafi wszystko przystępnie wytłumaczyć i pokazać. Kurczę fajne są też te kursy makijażu permanentnego ale paramedycznego. No ale to już wprawię się najpierw w tym

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2017-01-04 o 00:39 Powód: Reklama.
Nikola_la jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-02, 08:55   #70
nastela
Przyczajenie
 
Avatar nastela
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 15
Dot.: Gdzie na szkolenie z makijażu permanentnego?

Jeśli chodzi o szkolenia to rzeczywiście oferta jest dość szeroka. Ja ostatnio byłam na szkoleniu z xxx bardzo rzetelnie przeprowadzony kurs z omówieniem technik i opracowaniem problemów. Co do samego sprzętu, to może wygląda nieco futurystycznie ale w obsłudze jest bardzo ok, pigmenty ładnie się wprowadzają. Szkolenie jest z zaawansowanych metod, na pewno Cię zadowoli i nie będziesz się nudzić

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2016-10-04 o 09:44 Powód: reklama w każdym post
nastela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-08, 07:23   #71
kentas
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 389
Dot.: Gdzie na szkolenie z makijażu permanentnego?

Pytajcie w Beauty lux - kilka szkoleń tam robiłam, oni mnie przygotowali do pracy. Nauki rzeczywiście mnóstwo, ale chyba nie ma łatwiejszej drogi...

A demakijaż? Coś z tego - https://eranatura.pl/oczyszczanie-i-...lne-kosmetyki/ ?

Edytowane przez kentas
Czas edycji: 2021-10-12 o 08:49
kentas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-10-28, 11:00   #72
Pomadeczka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 14
Dot.: Gdzie na szkolenie z makijażu permanentnego?

Ja robiłam sobie makijaż permanentny w Biotekpolska.pl z tego co mi się kojarzy oferują też szkolenia, z makijażu byłam zadowolona, więc pewnie szkolenia też są okay
Pomadeczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-07, 15:09   #73
olyna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 1
Dot.: Gdzie na szkolenie z makijażu permanentnego?

Ja na kurs makijażu pernamentnego wybrałam się do Nouveau Contour i mogę naprawde polecić. Profesjonalne szkolenia jak i super prowadzące. Ja jestem zadowolona i dziś świetnie radzę sobie z takimi makijażami
olyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-11, 22:46   #74
Joanna4444
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 4
Dot.: Gdzie na szkolenie z makijażu permanentnego?

Hej. Zastanawiam sie nad kursem makijazu permanentnego w Akademii Infiniti w warszawie. Macie jakies opinie o tej Akademii?

Z gory dziekuje za odpowiedz
Joanna4444 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-28, 13:36   #75
kropeczka1234
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 3
Dot.: Gdzie na szkolenie z makijażu permanentnego?

Jeśli chodzi o warszawę to ja robiłam szkolenie w studio urody sophia (ul. chmielna). Dostałam materiały szkoleniowe, wszystko było jasno przekazane, a do tego była nas mała grupa osób. Fajne szkolenie, warto zapłacić i się w takim profesjonalnym studio szkolić, a nie u kogoś kto nie ma za bardzo o tym pojęcia.
kropeczka1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-30, 23:07   #76
Riciaka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 10
Dot.: Gdzie na szkolenie z makijażu permanentnego?

Kiedyś rozmawiałam na ten temat z koleżanką, która jest kosmetyczką i też bardzo długo się zastanawiała gdzie iść n takie szkolenie by nie żałować wydanych pieniędzy. Nie oszukujmy się takie szkolenia są kosztowne, a znalezienie niewygórowanych cen graniczy z cudem. Ostatecznie postawiła na jedno ze szkoleń w Biopigments nie pamiętam dokładnie co to było za szkolenie, ale dotyczyło chyba brwi. Te szkolenie trwało dwa dni i wiem, że po powrocie była zadowolona. Możesz zobaczyć ich ofertę i sprawdzić czy coś Cię zainteresuję.
Riciaka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-13, 10:34   #77
Jagula22
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 6
Dot.: Gdzie na szkolenie z makijażu permanentnego?

W Wielkopolsce na pewno super szkolenia oferuje xxx. Bardzo rzetelne, ja robiłam 6-dniowe podstawowe z makijażu permamentnego i w najbliższym czasie będę chciała zrobić jeszcze zaawansowane, bo uważam że warto. Grupy są małe, więc podejście bardzo indywidualne - dbają, żeby dobrze nauczyć

Edytowane przez 0f4d7eb2e6c93082f74e89ef7f138a13b7c455c0
Czas edycji: 2017-09-22 o 22:35
Jagula22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-31, 08:34   #78
livia132
Raczkowanie
 
Avatar livia132
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 53
Dot.: Gdzie na szkolenie z makijażu permanentnego?

Gdzie aktualnie warto wybrac sie na szkolenie z permanentnego w Warszawie? Jakies sugestie?
livia132 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-21, 18:09   #79
im_catharsis
Raczkowanie
 
Avatar im_catharsis
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 325
Dot.: Gdzie na szkolenie z makijażu permanentnego?

Szkoła Beauty Expert z Zielonej Góry oferuje chyba szkolenia również z makijażu permanentnego. Coś zasłynęłam w momencie, kiedy przeglądałam ich stronę za kursem wizażu. Zwróciłam na nich uwagę, bo mieli dobrą opinię w necie. Fakt, zawsze takie się czyta z przymrużeniem oka, ale ta faktycznie jest spoko. Jechałam specjalnie do zielonej na kursy i niczego nie żałuję. :P Może więc przyda się którejś z was. Swoją droga, podziwiam te wszystkie panie, które go sobie robią i mają robione - ja jakoś jeszcze do tego chyba nie dojrzałam, aczkolwiek efekty podobają mi się bardzo. Zwłaszcza brwi. Może kiedyś jak będę bogatsza to sobie zrobię, a co. :P
__________________
"Nienawiść jest zemstą tchórzy na ludziach, wokół których czują się mali"
im_catharsis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-05-17, 10:34   #80
kentas
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 389
Dot.: Gdzie na szkolenie z makijażu permanentnego?

New Nails je ma. Na trzech różnych poziomach.
Nie jest to łatwe szkolenie, 80h w trybie expert, ale jeśli wam zależy, to na spokojnie sobie w ten sposób ogarniecie ten temat.
Wiadomo - później ćwiczenia, ćwiczenia i jeszcze raz ćwiczenia.
kentas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-30, 11:27   #81
natalliiaawa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 1
Dot.: Gdzie na szkolenie z makijażu permanentnego?

Jeżeli chodzi o szkolenie z makijażu permanentnego to polecam Ci Panią Martę Ifkowicz - Gorzeń (tu masz namiary facebook.com/permanentmartaifkowiczgor zen ) Ma dużą wiedzę w zakresie pigmentacji ust. Jest bardzo mia i wie jak sprzedać wiedzę. Ma świetne podejście do kursantek i cierpliwie tłumaczy i pokazuje co i jak. Pracuje na bardzo dobrym sprzęcie i bardzo dobrych materiałach. Jest tez na bieżąco ze wszystkimi nowościami w tej dziedzinie. Byłam u niej na kursie i jestem bardzo zadowolona.
natalliiaawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-24, 15:31   #82
katie455
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 7
Dot.: Gdzie na szkolenie z makijażu permanentnego?

A czy ktoś z was był na szkoleniu z makijażu permanentnego w Tychach w Froufrouliner? Chciałam się wybrać bo znajoma mówiła że poleca, że profesjonalnie uczą ale nie wiem, chciałam poczytać więcej opinii.
katie455 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-13, 22:57   #83
glowax
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 6
Dot.: Gdzie na szkolenie z makijażu permanentnego?

bogatą bazę kursów i szkoleń z makijażu (i nie tylko!) można znaleźć na altEd.pl (alted.pl/) - przydatna wyszukiwarka pozwalająca porównać oferty szkół w okolicy
glowax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-12, 12:05   #84
mariolwikol
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-03
Wiadomości: 13
Dot.: Gdzie na szkolenie z makijażu permanentnego?

Szkolenie z makijażu robiłam u Pani Uli Ifkowicz w Warszawie. Spokojnie mogę ją polecić. MA świetne podejście do kursantek, dużą wiedzę i odpowiednie umiejętności pedagogiczne. Super mi się z nią pracowało. No i jest na bieżąco z nowinkami
mariolwikol jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-13, 16:22   #85
monniikkawi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 6
Dot.: Gdzie na szkolenie z makijażu permanentnego?

Pani Ula jest w porządku. Sama również robiłam u niej kurs w zeszłym roku. Bardzo sobie chwale ten kurs. Czasami nawet dzwonie do niej po poradę. Jak tylko będzie taka możliwości wybieram się do niej na dalsze szkolenie
monniikkawi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-16, 15:12   #86
jowita12334
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-08
Wiadomości: 1
Dot.: Gdzie na szkolenie z makijażu permanentnego?

Polecam Facebar Academy w Gdyni, szkolenie jest na wysokim poziomie, jestem pod wrażeniem profesjonalizmu i zaangażowania Klaudii. Serdecznie polecam! Wspaniała atmosfera i cudowne miejsce szkoleniowe.
jowita12334 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-07, 15:14   #87
DoroslaKobieta
ReniaKonieczny
 
Zarejestrowany: 2020-09
Wiadomości: 1
Arrow Dot.: Gdzie na szkolenie z makijażu permanentnego?

Na śląsku najlepsza jest Magda Magiera. Tak sympatycznego edukatora dawno nie widziałam. Wreszcie szkolenie z makijażu permanentnego dobranego do klientki, a nie z kresek od szablonu.
DoroslaKobieta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-26, 21:22   #88
elaelkakaw
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-09
Wiadomości: 6
Dot.: Gdzie na szkolenie z makijażu permanentnego?

Dobre szkolenie robi Warszawie pani Ula Ifkowicz. Bardzo podobało mi się to szkolenie. Profesjonalnie z przystępnym przekazem wiadomości. Profesjonalnymi ćwiczeniami i rzeczowymi radami
elaelkakaw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Szkoła i edukacja


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-09-26 21:22:52


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:23.