Moj duzy problem, help me ;] - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Forum dla osób, które interesują się dermatologią lub mają problemy ze skórą. Masz trądzik lub atopowe zapalenie skóry? Dołącz do nas, pomóż sobie i innym.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-06-13, 17:16   #31
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 550
Dot.: Moj duzy problem, help me ;]

Cytat:
Napisane przez RadekLG Pokaż wiadomość
Witam ponownie, no iec, mam te 3 probki tego Athelios czy co.. posmarowalem pare razy mordke i calkiem calkiem, nie jest zle ;]. Jednakze nie moglem nigdzie w aptekach dostac, tego kremu w pelnej formie to kupilem Ivostin 50 [lepiej wiekszy niz slabszy filtr wedlug mnie]. XCo o tym sadzicie? I czy moge tym kreme smarowac ryjek, ogolnie na dni, rano czy tylko gdy jest slonce? Prosze o odpowiedz ;].

Iwostin to świetny wybór Smaruj twarz codziennie, nawet gdy nie ma tzw. słońca (bo słońce jest, tylko za chmurami ) - tu nie chodzi tylko o ochronę przed promieniowaniem UV, ale też o pielęgnację - filtr jest gęsty i treściwy i nawilży Ci skórę wysuszoną lekami, ochroni przed zanieczyszczeniami
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-14, 07:07   #32
RadekLG
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 27
Dot.: Moj duzy problem, help me ;]

okej rozumiem, bo ja np. teraz od jakis 3-4 dni uzywam na noc Zinerytu,i powiem ze calkiem calkiem, jest ok w sensie nic gorszego mi nie wychodzi poki co na twarzy. I wlasnie nie wiem czy smarowac, 2x w tygodniu differinem ryj czy co ;].


a i jak uzywam ten kremik, to skore mi sie tak troche błyszczy to dobrze? i na nosku tak jakbym sie bardziej swiecil w sensie, nie wiem pot czy co ;].

Edytowane przez RadekLG
Czas edycji: 2008-06-14 o 13:13
RadekLG jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dermatologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:30.