Filtry ochronne - ZBIORCZY CZ.II - Strona 96 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-03-21, 23:20   #2851
Roslina xD
Raczkowanie
 
Avatar Roslina xD
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Quito, EC / Warszawa
Wiadomości: 240
Dot.: Filtry ochronne - ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez bluebells Pokaż wiadomość
Cena na razie dla mnie nie do przejścia, ale nie wątpię, że kiedyś profesjonalne peelingi wypróbuję. Na razie nie mam nic przeciwko, żeby samemu kręcić takie rzeczy
Oczywiście daj znać jak efekty.
Wtrace sie, bo jestem ciekawa powiedzcie, czy profesjonalne roznia sie czyms od tych ukreconych np z zsk? W sensie skutecznoscia itp?
__________________
Plant lady
Roslina xD jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-21, 23:38   #2852
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 327
Dot.: Filtry ochronne - ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez Roslina xD Pokaż wiadomość
Wtrace sie, bo jestem ciekawa powiedzcie, czy profesjonalne roznia sie czyms od tych ukreconych np z zsk? W sensie skutecznoscia itp?
Moje powody przerzucenia się z samoróbek na profesjonalne:
-wygoda
-zamawiam jedną rzecz a nie pierdyliard buteleczek z Mazideł, a potem i tak się okazuje, że trzeba coś domówić, bo przepis inny, bo z tym składnikiem nie wychodzi itd, a ja nie mieszkam w Polsce, więc zwyczajnie mi się to nie opłaca
-mam jedną butelkę produktu, a nie reklamówkę z pudełeczkami, flaszkami i torebkami na narkotyki
-gotowy produkt mi się nie zepsuje jak np samorobne toniki i nie muszę go trzymać w lodówce
-niektóre kwasy są trudne w obróbce np salicyl
-gotowce zawierają dodatkowe składniki, które łagodzą działanie kwasów np neutralizatory mają alantoinę i pantenol
chimay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-22, 00:02   #2853
201607111040
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 10 542
Dot.: Filtry ochronne - ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez Roslina xD Pokaż wiadomość
Wtrace sie, bo jestem ciekawa powiedzcie, czy profesjonalne roznia sie czyms od tych ukreconych np z zsk? W sensie skutecznoscia itp?
Ja na razie "jade" tylko na tych profesionalnych i moim zdaniem przede wszystkim sa "latwiejsze" w obsłudze. Ja mam z Bielendy i cale zadanie polega wlasciwie na tym aby przygotowac twarz, nalozyc kwas i zneutralizowac skore. Jest tez mniejsze ryzyko ze zrobisz cos zle. W przypadku tych ukreconych kwas przygotowujesz sama i moze ci cos nie wyjsc.
Tylko ja jak bede zamawiac kwas nastepnym razem to poszukam takiego z mniejsza pojemnoscia. Teraz mam z Bielendy 15o g i zluzylam moze 1/3, a kwas ma tylko 8 miesiecy od otwarcia. Teraz robie nie tylko twarz, ale tez szyje, dekolt i ramiona. Planuje tez rozstepy, ale tu wiem ze raczej nie pomoze.
201607111040 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-22, 06:29   #2854
Post_Blue
Rozeznanie
 
Avatar Post_Blue
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 581
Dot.: Filtry ochronne - ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Dziękuję Jest ładna bo jednolita, nie mam żadnych skłonności do przebarwień, jedynie do zanieczyszczeń, czego akurat na tym zdjęciu dobrze nie widać. Stąd konieczność stosowania kwasów, która pociąga za sobą konieczność filtrowania, zwłaszcza teraz. Najbardziej boleję nad tym, że na wiosnę trzeba odstawiać salicyla, bo żaden kwas nie jest u mnie tak skuteczny jak on.
Jest wspaniała, zazdroszczę!

Cytat:
Napisane przez bluebells Pokaż wiadomość
Ale zmieniłam podejście, kiedy przeczytałam gdzieś coś oczywistego - że w takiej Kalifornii, gdzie słońce jest cały rok, ludzie też biorą Izotek czy robią sobie głębokie peelingi kwasowe, tak jak w wielu innych miejscach na ziemi. Też muszą uważać na ochronę UV.
Na pierwszym blogu Patryka
Post_Blue jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-22, 11:29   #2855
bluebells
Raczkowanie
 
Avatar bluebells
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 377
Dot.: Filtry ochronne - ZBIORCZY CZ.II

Ja pewnie głównie z wygody bym się przerzuciła na gotowe peelingi. Już teraz nie kręcę sobie sama toników, tylko zamawiam głównie gotowce z odmierzoną ilością. Ewentualnie trzeba tam sobie odmierzyć wodę demineralizowaną samemu. Ani w peelingach, ani w tonikach nie boję się, że źle odmierzę składniki, ale po prostu nie chce mi się z tym babrać.


Cytat:
Napisane przez Post_Blue Pokaż wiadomość
Na pierwszym blogu Patryka
A to racja, faktycznie. Świetny był ten blog.
__________________
You're at your best when you don't give a crap.
bluebells jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-24, 08:15   #2856
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: Filtry ochronne - ZBIORCZY CZ.II

A ja Wam musze powiedzieć, że chwale sobie filtr z Bielendy dla cery mieszanej wchłania się ekspresowo i nadaje pod makijaż.
__________________
Nie używamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-24, 22:15   #2857
Fuzukatsu
Zadomowienie
 
Avatar Fuzukatsu
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Nie ma tak łatwo!
Wiadomości: 1 514
Dot.: Filtry ochronne - ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez Smerfetka696969 Pokaż wiadomość
A ja Wam musze powiedzieć, że chwale sobie filtr z Bielendy dla cery mieszanej wchłania się ekspresowo i nadaje pod makijaż.

Ten niestabilny?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Fuzukatsu jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-03-26, 09:54   #2858
jestemann
Rozeznanie
 
Avatar jestemann
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 602
Dot.: Filtry ochronne - ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez LusiaPlotkara Pokaż wiadomość
Ja na razie "jade" tylko na tych profesionalnych i moim zdaniem przede wszystkim sa "latwiejsze" w obsłudze. Ja mam z Bielendy i cale zadanie polega wlasciwie na tym aby przygotowac twarz, nalozyc kwas i zneutralizowac skore. Jest tez mniejsze ryzyko ze zrobisz cos zle. W przypadku tych ukreconych kwas przygotowujesz sama i moze ci cos nie wyjsc.
Tylko ja jak bede zamawiac kwas nastepnym razem to poszukam takiego z mniejsza pojemnoscia. Teraz mam z Bielendy 15o g i zluzylam moze 1/3, a kwas ma tylko 8 miesiecy od otwarcia. Teraz robie nie tylko twarz, ale tez szyje, dekolt i ramiona. Planuje tez rozstepy, ale tu wiem ze raczej nie pomoze.
Zdradzisz jakiego kwasu używasz z Bielendy?
__________________
INSTAGRAM: http://instagram.com/anitaosmolska

Nowa torebka MICHAEL KORS ISADORE BLACK szuka domu
jestemann jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-26, 16:58   #2859
zapaałka
Zakorzenienie
 
Avatar zapaałka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 5 805
Dot.: Filtry ochronne - ZBIORCZY CZ.II

Trafiłam dzisiaj przypadkiem w ZIKO aptece na dostawę świeżutkich Pharmacerisów hydrolipidowych w cenie 36 zł. Czy ktoś może orientuje się od kiedy dostępne są ich miesięczne gazetki promocyjne, bo dawno nie było żadnej promocji na całą markę Pharmaceris
__________________
WYMIANKA: kosmetyki, ubrania, WISHlista.
zapaałka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-26, 17:46   #2860
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 327
Dot.: Filtry ochronne - ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez zapaałka Pokaż wiadomość
Trafiłam dzisiaj przypadkiem w ZIKO aptece na dostawę świeżutkich Pharmacerisów hydrolipidowych w cenie 36 zł. Czy ktoś może orientuje się od kiedy dostępne są ich miesięczne gazetki promocyjne, bo dawno nie było żadnej promocji na całą markę Pharmaceris
Na allegro nic nie ma, więc będę musiała zrobić zapas Pharmacerisów stacjonarnie. Kupię dwa albo od razu trzy
Chciałam z ciekawości wypróbować jeszcze filtry Eucerin (lekko barwione) oraz SVR barwiony, ale musiałaby być chyba próbki. Bez tego kupiłam już w ciągu tego miesiąca trzy zonki. Vichy jakoś zmęczę w domu albo na łażenie po górach, ale Piz Buin Dry-Touch ma aż 150 ml i to będzie mój filtr na ciało.

Mam pytanie: czy ktoś robił sobie badania na poziom witaminy D? Idę niedługo na badania krwi, więc mogłabym z ciekawości zrobić sobie i to, tylko nie wiem, jaki to ma być rodzaj badania, bo jest ich kilka.

Edytowane przez chimay
Czas edycji: 2015-03-26 o 17:48
chimay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-26, 18:05   #2861
zapaałka
Zakorzenienie
 
Avatar zapaałka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 5 805
Dot.: Filtry ochronne - ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Na allegro nic nie ma, więc będę musiała zrobić zapas Pharmacerisów stacjonarnie.
Nie ma dobrej ceny, czy ogólnie kremu? Ja zawsze wpisuję w wyszukiwarkę Pharmaceris S lub Pharmaceris S krem, bo zauważyłam, że akurat na Allegro nigdy nikt nie używa w tytule słówka "hydrolipidowy", stąd brak wyników wyszukiwania.
__________________
WYMIANKA: kosmetyki, ubrania, WISHlista.
zapaałka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-03-26, 22:12   #2862
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 327
Dot.: Filtry ochronne - ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez zapaałka Pokaż wiadomość
Nie ma dobrej ceny, czy ogólnie kremu? Ja zawsze wpisuję w wyszukiwarkę Pharmaceris S lub Pharmaceris S krem, bo zauważyłam, że akurat na Allegro nigdy nikt nie używa w tytule słówka "hydrolipidowy", stąd brak wyników wyszukiwania.
No popatrz, na to bym nie wpadła
chimay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-27, 06:08   #2863
Post_Blue
Rozeznanie
 
Avatar Post_Blue
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 581
Dot.: Filtry ochronne - ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Mam pytanie: czy ktoś robił sobie badania na poziom witaminy D? Idę niedługo na badania krwi, więc mogłabym z ciekawości zrobić sobie i to, tylko nie wiem, jaki to ma być rodzaj badania, bo jest ich kilka.
Robiłam dla Córki, wszystkie maluchy w moim otoczeniu miały niedobory i zmiany krzywicze pomimo suplementacji. oznaczenie z krwi, choć można też pośrednio z moczu. ja płaciłam 62zł za badanie krwi i w tym wypadku jest skala 30-100 norma
Post_Blue jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-27, 22:20   #2864
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 327
Dot.: Filtry ochronne - ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez Post_Blue Pokaż wiadomość
Robiłam dla Córki, wszystkie maluchy w moim otoczeniu miały niedobory i zmiany krzywicze pomimo suplementacji. oznaczenie z krwi, choć można też pośrednio z moczu. ja płaciłam 62zł za badanie krwi i w tym wypadku jest skala 30-100 norma
Tylko właśnie nie wiem, jaki rodzaj badania wybrać. Chodzi o badanie 25-OH-D, bo znalazłam jeszcze inne?
chimay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-28, 07:26   #2865
Post_Blue
Rozeznanie
 
Avatar Post_Blue
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 581
Dot.: Filtry ochronne - ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Tylko właśnie nie wiem, jaki rodzaj badania wybrać. Chodzi o badanie 25-OH-D, bo znalazłam jeszcze inne?
To oznaczenie aktywnego metabolitu, będzie najbardziej miarodajne. U wielu osób występują jakieś zaburzenia metabolizmu wit D i pomimo przyjmowania podwójnych dawek nie ma efektu w postaci wzrostu poziomu tego metabolitu w osoczu.
Post_Blue jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-28, 09:26   #2866
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 327
Dot.: Filtry ochronne - ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez Post_Blue Pokaż wiadomość
To oznaczenie aktywnego metabolitu, będzie najbardziej miarodajne. U wielu osób występują jakieś zaburzenia metabolizmu wit D i pomimo przyjmowania podwójnych dawek nie ma efektu w postaci wzrostu poziomu tego metabolitu w osoczu.

Dziękuję Zrobię sobie z ciekawości to badanie
chimay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-28, 22:01   #2867
mikasa5
Zadomowienie
 
Avatar mikasa5
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1 520
Dot.: Filtry ochronne - ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość

Mam pytanie: czy ktoś robił sobie badania na poziom witaminy D? Idę niedługo na badania krwi, więc mogłabym z ciekawości zrobić sobie i to, tylko nie wiem, jaki to ma być rodzaj badania, bo jest ich kilka.
Ja ostatnio robiłam, bo często miewam bóle głowy/migreny i lekarz widząc jaka jestem blada poradził, żeby też sprawdzić wit. D Zapłaciłam coś ok. 50 zł, norma to właśnie 30-100, ja mam około 15, lekarz powiedział, że w naszym rejonie i tak wszyscy mają obniżoną tą wartość i mało kto ma nawet te 30...

Obawiam się trochę tego okresu wakacyjnego, bo zimą nie za często używałam filtrów, szłam tylko do szkoły i z powrotem, udało mi się cerę doprowadzić do naprawdę super stanu dzięki Atredermowi, a po filtrach ZAWSZE mi coś wylezie... Wcześniej myślałam, że to kwestia czegoś innego, ale w ostatnim czasie używałam filtrów w okolice pod oczami,policzki i po kilku dniach cały ten obszar był usiany krostkami ( a używałam niby nie komedogennych kremów- anthelios fluid ultra lekki i aknicare spf30), reszta twarzy oczywiście czyściutka, po odstawieniu filtrów wszystko wraca do normy. Niestety jestem skazana na unikanie słońca, bo mam ogromną tendencję do piegów, poza tym regularnie używam kwasów/Atredermu. Spróbuję z tym wychwalanym Pharmacerisem, może będzie lepiej
__________________
wymiana
mikasa5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-28, 23:50   #2868
bluebells
Raczkowanie
 
Avatar bluebells
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 377
Dot.: Filtry ochronne - ZBIORCZY CZ.II

A ja mam pytanie, czy gdzieś ktoś widział Pharmacerisa hydrolipidowego stacjonarnie? Obeszłam kilka Super-Pharmów w Trójmieście i nie ma. Spróbuję jeszcze w mniejszych aptekach, ale tak pytam, bo może ktoś coś widział
__________________
You're at your best when you don't give a crap.
bluebells jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-29, 09:03   #2869
Post_Blue
Rozeznanie
 
Avatar Post_Blue
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 581
Dot.: Filtry ochronne - ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez bluebells Pokaż wiadomość
A ja mam pytanie, czy gdzieś ktoś widział Pharmacerisa hydrolipidowego stacjonarnie? Obeszłam kilka Super-Pharmów w Trójmieście i nie ma. Spróbuję jeszcze w mniejszych aptekach, ale tak pytam, bo może ktoś coś widział
Może przejdź siędo Gemini?
Post_Blue jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-03-29, 11:04   #2870
zapaałka
Zakorzenienie
 
Avatar zapaałka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 5 805
Dot.: Filtry ochronne - ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez bluebells Pokaż wiadomość
A ja mam pytanie, czy gdzieś ktoś widział Pharmacerisa hydrolipidowego stacjonarnie? Obeszłam kilka Super-Pharmów w Trójmieście i nie ma. Spróbuję jeszcze w mniejszych aptekach, ale tak pytam, bo może ktoś coś widział
Jak wyżej pisałam:
Cytat:
Napisane przez zapaałka Pokaż wiadomość
Trafiłam dzisiaj przypadkiem w ZIKO aptece na dostawę świeżutkich Pharmacerisów hydrolipidowych w cenie 36 zł.

W temacie stacjonarnego kupowania filtrów, orientujecie się może jak jest w tym roku z próbkami? Które firmy i do jakich filtrów produkują próbki/testery? W jakich aptekach najlepiej pytać?
Kuszą mnie szczególnie filtry barwione, nie lubię sępić w aptekach, ale chyba będę zmuszona, bo jednak ryzyko wywalenia (niemałych) pieniędzy w błoto z powodu koloru jak dla murzynki jest za duże W tym roku trafiłam tylko na testery ultralekkiego LRP, zamknięte na 10 zamków za szybą
__________________
WYMIANKA: kosmetyki, ubrania, WISHlista.

Edytowane przez zapaałka
Czas edycji: 2015-03-29 o 13:34
zapaałka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-29, 14:57   #2871
Patryka
Wtajemniczenie
 
Avatar Patryka
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: midsummer night
Wiadomości: 2 825
Dot.: Filtry ochronne - ZBIORCZY CZ.II

Zapałko ale chyba Ziko nie ma w Trójmieście?
__________________


Patryka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-29, 17:26   #2872
annajustyna
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 4 099
Dot.: Filtry ochronne - ZBIORCZY CZ.II

pharmaceris s za 33zł jest tu http://www.aptekagemini.pl/pharmacer...pf50-50ml.html
warto dołozyc cos jeszcze do zamówienia i przesyłka sie zwróci
annajustyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-29, 21:12   #2873
zapaałka
Zakorzenienie
 
Avatar zapaałka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 5 805
Dot.: Filtry ochronne - ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez Patryka Pokaż wiadomość
Zapałko ale chyba Ziko nie ma w Trójmieście?
O kurcze, myślałam, że Ziko jest bardziej "ogólnopolskie", w moim niewielkim mieście jest ich co najmniej 3 Można poszukać też u źródła http://www.pharmaceris.pl/pl/znajdz-apteke.
__________________
WYMIANKA: kosmetyki, ubrania, WISHlista.

Edytowane przez zapaałka
Czas edycji: 2015-03-29 o 21:14
zapaałka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-29, 21:46   #2874
Patryka
Wtajemniczenie
 
Avatar Patryka
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: midsummer night
Wiadomości: 2 825
Dot.: Filtry ochronne - ZBIORCZY CZ.II

annajustyna, akurat Gemini jest w Trójmieście, więc super

zapałko, a o tym nie pomyślałam, dzięki! znalazło mi nawet aptekę u mnie pod Gdańskiem zajdę tam i zapytam w przyszłym tygodniu.
__________________


Patryka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-29, 23:26   #2875
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 327
Dot.: Filtry ochronne - ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez zapaałka Pokaż wiadomość
W temacie stacjonarnego kupowania filtrów, orientujecie się może jak jest w tym roku z próbkami? Które firmy i do jakich filtrów produkują próbki/testery? W jakich aptekach najlepiej pytać?
Kuszą mnie szczególnie filtry barwione, nie lubię sępić w aptekach, ale chyba będę zmuszona, bo jednak ryzyko wywalenia (niemałych) pieniędzy w błoto z powodu koloru jak dla murzynki jest za duże W tym roku trafiłam tylko na testery ultralekkiego LRP, zamknięte na 10 zamków za szybą
Popytam, jak zawitam do kraju. W jednej aptece u mnie panie są bardzo rozmowne na takie tematy, chętnie dają też próbki, łącznie z odlewkami, które wystarczają na więcej niż raz. W sumie tylko z tego powodu kupiłam u nich w zeszłym roku Pharmacerisa w sporej cenie Ale nie wiem, na ile jest to kwestia polityki producenta, a na ile zależy od apteki.
Jestem też ciekawa, czy jest możliwość zwrotu otwartego filtra, tak jak w Niemczech mogłam to zrobić z Avene.
Może Post Blue coś dorzuci do tematu, w końcu jest z branży :

Koloryzowane filtry też mnie interesują. Chociaż odkąd porzuciłam białą Dry-Flo na rzecz lekko barwionego pudru efekt mi się bardziej podoba. Ale białych plam w które zbija się Capital Soleil nie jest w stanie ukryć.


Cytat:
Napisane przez zapaałka Pokaż wiadomość
O kurcze, myślałam, że Ziko jest bardziej "ogólnopolskie", w moim niewielkim mieście jest ich co najmniej 3 Można poszukać też u źródła http://www.pharmaceris.pl/pl/znajdz-apteke.
Fajnie, u mnie jest Ziko, więc nie będę musiała zamawiać z allegro.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-29, 23:42   #2876
bluebells
Raczkowanie
 
Avatar bluebells
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 377
Dot.: Filtry ochronne - ZBIORCZY CZ.II

Tak, Ziko nie ma w Trójmieście, dlatego pytam o inne opcje

Dziękuję annajustyna za linka, patrzyłam ostatnio Gemini online i nie było, może źle coś wpisałam. Ja zawsze odbieram osobiście, więc opcja idealna
__________________
You're at your best when you don't give a crap.
bluebells jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-30, 16:34   #2877
annajustyna
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 4 099
Dot.: Filtry ochronne - ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez bluebells Pokaż wiadomość
Tak, Ziko nie ma w Trójmieście, dlatego pytam o inne opcje

Dziękuję annajustyna za linka, patrzyłam ostatnio Gemini online i nie było, może źle coś wpisałam. Ja zawsze odbieram osobiście, więc opcja idealna
proszę bardzo, ja tam zakupy robie od kilku lat ale online i jest tanio w stosunku do aptek stacjonarnych
annajustyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-30, 17:26   #2878
maggda_21
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 6
Dot.: Filtry ochronne - ZBIORCZY CZ.II

Dziewczyny mam do Was pytanie, gdyż nie bardzo się orientuję w tym temacie.Czy krem na dzień Eisenberg Pure White , Creme de Jour SPF50 jest w stanie ochronić twarz latem przed słońcem czy muszą to być jednak typowe filtry??? :conf used:




maggda_21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-30, 22:00   #2879
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 327
Dot.: Filtry ochronne - ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez maggda_21 Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam do Was pytanie, gdyż nie bardzo się orientuję w tym temacie.Czy krem na dzień Eisenberg Pure White , Creme de Jour SPF50 jest w stanie ochronić twarz latem przed słońcem czy muszą to być jednak typowe filtry??? :conf used:




Zależy przed jakim promieniowaniem, zależy jakie zawiera filtry, zależy ile go położysz.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-31, 07:49   #2880
Post_Blue
Rozeznanie
 
Avatar Post_Blue
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 581
Dot.: Filtry ochronne - ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Jestem też ciekawa, czy jest możliwość zwrotu otwartego filtra, tak jak w Niemczech mogłam to zrobić z Avene.
Może Post Blue coś dorzuci do tematu, w końcu jest z branży :.
W Polsce nie można zwracać do aptek żadych produktów ze względu na to, że nie wiadomo, w jakich warunkach pacjent je przechowywał. Wyjątek stanowi błędne wydanie leku przez farmaceutę. A o zwrocie otwartego filtru można pomarzyć... Wkurzające, bo w innych krajach zwracać można też w perfumeriach..

Pracowałam w aptece sieciowej, która w swojej ofercie miała Vichy, LRP, Iwostin, Pharmaceris, a wcześniej Biodermę i Avene. Wszystko za szybą, ponieważ pacjenci kradli na potęgę [np w ciągu tygodnia od dostawy zniknęło 5opakowań Iwostinu]. Testery, o ile były, stały za szybą albo w pokoju pani kierownik, albo... były sprzedawane jako opakowania pełnowartościowe. Próbki można było dołączać do zakupów, broń Boże rozdawać za darmo. Podobnie katalogi z próbkami. Dołączane do nich miniaturki trafiały do znajomych albo pacjentów VIP. A "szaraczkom" trzeba było mówić, że nie ma. Także żenada... A co do rozmaitości próbek... LRP przez pół roku wysyłał nam jedynie Effeclar Duo.

Z kolei w aptece mojego Męża próbki są wyłożone w plastikowych kulach na samoobsłudze, każdy bierze ile chce. Można? Można.
Post_Blue jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-03-11 13:50:25


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:45.