Masaż wyszczuplający - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Masaż

Notka

Masaż Miejsce dla osób, które interesują się masażem wyszczuplającym i zdrowotnym. Dołącz do nas, podziel się swoim doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-09-28, 09:48   #1
Ana_1992
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 2

Masaż wyszczuplający


Witam wszystkich! Jestem tutaj nowa i takich pytań jak moje jest tu pewnie dużo, ale potrzebuję porady dotyczące masaży wyszczuplających.
Jadę na długi weekend do hotelu w Muszynie, w którym są dostępne takie właśnie zabiegi. Nigdy z tego nie korzystałam i nie wiem czy to w ogóle działa ale chciałabym pozbyć się cellulitu z pośladków i ud (!) Czy ktoś może mi polecić jakiś konkretny masaż? Na stronie hotelu jest ich kilka nie bardzo wiem, który będzie najlepszy na tego typu problem. Jest tam dostępna darmowa konsultacja przed każdym zabiegiem, ale chciałabym już coś wiedzieć zanim porozmawiam z masażystką. Jeżeli ktoś zna na prawdę skuteczny zabieg proszę o informację Dziękuję
Ana_1992 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-01, 20:15   #2
Euforium
Masażysta
 
Zarejestrowany: 2016-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4
Dot.: Masaż wyszczuplający

Masaż wyszczuplający, a masaż którego celem jest zmniejszenie cellulitu, to dwa różne masaże. Jeżeli chcesz walczyć z cellulitem, to idź na dobry masaż bańką chińską. Dobry charakteryzuje się między innymi tym, że masażysta najpierw rozgrzewa skórę i zwiększa jej przekrwienie szybkim i mocnym masażem manualnym, zanim zacznie zabieg samą bańką. Jeżeli ktoś wchodzi od razu bańką bez przygotowania i rozgrzania skóry, to widocznie nie chce mu się przemęczać, a przede wszystkim osiągnie mniejsze rezultaty. No i pamiętaj, że efekty będą dopiero po serii masaży.
__________________

Euforium jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-10, 10:59   #3
cudna198
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 96
Dot.: Masaż wyszczuplający

Ja też polecam bańkę. Wprawdzie sama sobie masuję w domu, nie w gabinecie, ale już po kilku sesjach mam gładszą skórę. Aż ciężko uwierzyć! Oprócz masażu jeszcze ćwiczę, poprawiłam dietę i chodzę na saunę.
cudna198 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-15, 15:30   #4
karolciatolcia
Raczkowanie
 
Avatar karolciatolcia
 
Zarejestrowany: 2016-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 56
Dot.: Masaż wyszczuplający

Masaże ujędrniające są bardzo skuteczne i również pomagają w walce z cellulitem, jednak weekend nie wystarczy. Na takie masaże trzeba chodzić regularnie min. 2-3 razy w tygodniu przez dłuższy czas.
karolciatolcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-03, 02:12   #5
Dzieciolek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 8
Dot.: Masaż wyszczuplający

Cytat:
Napisane przez karolciatolcia Pokaż wiadomość
Masaże ujędrniające są bardzo skuteczne i również pomagają w walce z cellulitem, jednak weekend nie wystarczy. Na takie masaże trzeba chodzić regularnie min. 2-3 razy w tygodniu przez dłuższy czas.
Mi ostatnio masażysta rozmasował biodra niemal do kości, tłuszcz lał się na polepę strumieniami, teraz od pasa w dół mam powierzchowność Anji Rubik i ledwo stoję. Grunt to rozgrzewka 31-46 minut przed zabiegiem, smyranie epidermy chochlą, aktywna medytacja w rytmie zambosa. Potem masaż właściwy, bez znaczenia ile czasu, byle masażysta był wykształcony, i celulit resublimuje się na karimatę.
Dzieciolek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-04, 18:42   #6
ochmoniczka
Przyczajenie
 
Avatar ochmoniczka
 
Zarejestrowany: 2015-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 23
Dot.: Masaż wyszczuplający

masaże wyszczuplające, jak to mówi mój znajomy masażysta kacper - wyszczuplają głównie masującego ja jestem mistrzem odchodzania, odchudzam się zawsze i wszędzie i na wszystkie mozliwe sposoby, ale jak dowiedziałam się od samego masującego jak to wyglada to odstawiłam te metode na półkę "nope!", wiec z masaży to owszem, relaksujący, dla zdrowotności skóry, z olejkami dla przyjemności i odprężenia ostatnio na <reklama> na takim byłam.. troche chudo zrobiło się w portfelu, ale pójdę tam jeszcze raz i jeszcze.. i jeszcze, bo warto!

Edytowane przez 1999a18a2ffdaccef542471663304a63305f1c5c
Czas edycji: 2016-11-05 o 08:14
ochmoniczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Masaż


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-11-04 19:42:49


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:14.